Új privát üzeneted érkezett!

Katica

Ja,ja,idén is elkezdődött :?... Azért reméljük,sok szabit tud kivenni :wink:!Igen, a terv a lényeg :D!

Na de a húgodat tényleg nehéz felülmúlni :lol:!


Kokusz

Van valami???Illetve remélem,nincs semmi :roll:!

anyapoc
 
 


Halihó

Hazaértem, engem is szétvet az ideg ... de ez valószínűleg az értekezlet hatása :) Remélem tényleg babás vagyok mert ezt már nem bírom idegekkel :cry:

Ja vérzés seholse ... viszont a mensis hasfájásból van bőven meg néha a derekam is érzem ... hááát mi lesz ebből?
kokusz
 
 


Kokusz

Én tudom :wink:!

anyapoc
 
 

 
 

Kókusz
pisirohamod nincs??? olyan hogy óránként rohanni kell mert vissza sem lehet tartani??Nekem ez volt az első tünet.

Juca
a pulis báránykákkal nyertél! :lol: :lol: :lol:

Anyapoc
és idén is mentek hajókázni ti is a gyerekekkel?

Kép
katica_75
 
 


Anyapoc

:roll: reménykedem, de azért flek a nagy pofáraeséstől

Katica

Hát én nem figyeltem az az igazság amúgy is sokat járok pisilni ... próbálom nem túlanalizálni magam. Ami volt egész nap az a hasfájás ... nemrég vettem be magnéziumot.
kokusz
 
 


Jó reggelt :)!

Most mi is szánik vagyunk kicsit,persze nem női értelemben :(... Bulcsúnak tegnap ambulánsan megreparálták a kukiját és most szenvedünk :(.... Szegényem,sírt egy sort,amikor csinálták,pedig kapott érzéstelenítőt :(...Azóta nem pisilt (vagyis szte egyszer igen,este kakilásnál,de nem vagyok biztos benne :roll:)...és naponta kétszer kell kamillával öblíteni neki,ami megint tortúra,mert a seb miatt csíp neki...és a pisilés is... :(

Na ennyit rólunk :).


Kokusz

Tudom én,tudom :).Először nekem nem voltak pisirohamaim,csak 1 hétig azt hittem,mindjárt megjön,mindjárt megjön,mindjárt megjön... :D Aztán a kolléganőm felvilágosított,hogy ugyan vegyek már egy tesztet :D!A pisilés az később kezdődött...
Na nem beléd beszélem ám :wink:!Illetve beléd beszélném,ha lenne hatása :D!
Amúgy pedig együtt érzek,mert nekem is mensis fájdalmaim vannak,de nekem az oka is az :?...


Katica

Bizony ám,hogy megyünk :)!A gyerkőcök nagyon élvezték,azóta apának van egy hatalmas ágya,még el is férünk végre :lol:!
Tavaly azért annyi batyut kellett vinni,külön szivacsot a gyerkőcöknek stb...és vonattal mentünk :shock:!Vagy is csak én a gyerekekkel... :roll:
Szl azért van ennek némi előnye is :roll:....
UH mikor lesz? :)

anyapoc
 
 


Jóreggelt

Anyapoc

Akkor pirinénnye nálad van :) nekem ma sincs semmi a hasfájáson kívűl, hőm 36,8.
Hu szegény Bulcsú ... gondolom nem volt egy felemelő élmény .... jobbulást neki.
kokusz
 
 


Kokusz!

Ugye fogsz pipilni egy tesztet???? :lol: :lol: Én már nem bírom ezeket az izgalmakat... :wink: Gabrielt vegyél, az nekem mindig pozitív :lol:

Anyapoc!
:cry: :cry: Minden fiús anya rémálma... A fiúkról már nem is beszélve...

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Tegnaptól pecsét, ez eddig mindig úgyanúgy végződött, azt hiszem, ez megint nem az én hónapom volt... :(

Nem tesztelek, csak kedden (talán hétfőn), addig még elüldögélek a reményem maradék romjain.

Bocsánat, nem írok mindenkinek.
Kókusz: neked +++++++++
angel37
 
 


Angel

Légyszi azért ne add még fel!!!!!!!! Léccilécciiiiiiiiiiiiiiiiii én nagyon nagyon drukkolok!!!!!! és köszi hogy azért még rám is gondolsz

Balikám

Persze fogok valamikor, de nemtom mikor :) nem merek, bár végülis max kiderül hogy mégsem vagyok babás.
kokusz
 
 


Angel , csatlakozom Kókuszhoz!++++++++++++++++++++++++

Monyó nálad most mizujs? Teszteltél még azóta?

Anyapoc szegény ((((Bulcsú.)))) jobbulást neki! Biztos megint szuper utatok lesz.
Jövő péntek a következő uh.

Képzeljétek két exszáni társunk tűnt fel a novemberi babások között! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok :).A baj,hogy tk 1 napja nem pisilt a gyerek-Csak eccer-eccer pár pöttyöt.Most már fel-le szaladgál a lakásban,hogy pisilnie kell,de nem akar :(:(:(... nem tudom,mit csináljak... :roll:
Bocs az OFF-ért...

Angel

Nem írok most semmit.Felesleges szócséplés,de veled vagyok :(....

Kokusz

Ja,ja nálam :D!Itt lehet :wink:!még... :roll:
Na ezt mondom!!!!Hidd csak el.... :!:

Katica

Én láttam :wink:!És örülök is nekik :)!
Ahh,szuper,lesz kuksizás :)!

Bali

Az...ez egy rémálom...ezek szt nálatok minden ok volt? :roll:

anyapoc
 
 


Angel!
Barna pecsét vagy piros? Nekem is volt barna pár napig aztán elmúlt!
Én még drukkolok tovább.

Kokusz!
Mikor tesztelsz?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Katica te kis csokoládésfánk :lol:

Hát árulkodunk??? no persze nem baj...nagy örömünkr úgy néz ki sikerült az első lombik, et+12 ön a HCG 485 volt, ma megyek dokibához, igaz csak a táppénz mijatt...de biztos bekukkantunk háthaaaaaaaaa :lol:

Hggyétek el minden nap olvaslak titeket és teljes szívemmel szurkolok, de egyszerűen nem tudok sok helyre írni és akkor nem tudok reagálni, csk magamról írni az meg olyan bunkóciság, hánem???

nagyon nagyon szorítok és nagyon remélme hogy angel és kokusz még tudtok csatlakozni a novemberi topihoz...muszáj bízni!!!!

monyóka???

puszi és sok sok drukk mindenkinek!!!
Vendég
 


Anyapoc

Hu ez nagyon rossz lehet, csóri gyerek fél hogy fájni fog .... én nem tudom mit lehet tenni ilyenkor ....
Azé a hőm annyira nem meggyőző .... :roll:

Kamilla

Nemtom, kéne venni tesztet.

Lmami

Gratula :) és jó lenne bizony csatlakozni ....
kokusz
 
 


Ja, tök béna vagyok hiába próbálkozok a fényképezéssel nem megy :lol:
kokusz
 
 


sziasztok.

idom egy szal se sutkerezek :lol: :lol: csak beugrottam.amint lesz idom visszaolvasok.ja,2cn ez van tudtam hogy ez lesz nem ert tegnap nagy csapas.

Kép
monyo83
 
 


Monyo

Fene ... sajnálom :( de látom azé nem vagy nagyon letörve hálistennek
kokusz
 
 


Monyo :(

Kokusz

Sikerült pisilni...először fenyegetés,hogy megyünk a kórházba (de tényleg,jött volna a katéter :().... Aztán a viccelődés,amikor bejáratódott a dolog.Már nem is csíp neki :).Azért este lesz megint tortúra...
Hmmm...szt a 36,8 elég magas....Pláne majdnemmensi után :wink:!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Hu de jó ... már akartam javasolni a lidocain spray-t ... szegénykém biztos félt hogy majd csípni fog ....

Na jó persze viszonyítás kérdése ... :) jajj én bedilizek ha nem derül ki véges időn belül hogy mivan ....
kokusz
 
 


Na és most nem akarok megint belemagyarázni a dolgokba mindent,megnéztem az anno hőgörbémet és bizony nekem is 36,8-36,9 volt a beágyazódás után végig!!!
Ha nem hiszed,nézd vissza :wink:!

anyapoc
 
 


Kokuszkám,rajtad múlik :wink:!Szt ezt már egy sima mezei teszt is kimutatja :D!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Jó megnézem a görbéd .... hát igen, mondjuk az utolsó halvány teszt óta eltelt két nap ...
Én vagyok a hülye, igazából félek attól hogy totál negatív lesz :)
kokusz
 
 


Nem vagy hülye,ez teljesen érthető!!!
Én is félnék :oops:.... és anno emlékszem,nekem is remegett a kezem :roll:...

Ha majd összegyűjtöd a bátorságot,szólj :)!

anyapoc
 
 


Hát szerintem a hétvégén csak pisilek egyet ... legalább lenyugszom.
kokusz
 
 


Jól teszed.
Most visszanézegettem,mi hogyan volt.Ha jól láttam,akkor tk 2 napot véreztél és leírásod szt nem olyan volt,mint máskor.Egy nega teszted lett,az is a legkevésbé érzékeny fajtából.Viszont lett kettő halvány,ami nagy érzékenységű.Namármost ugye HCG meg magától nem termelődik.két rossz teszt egymás után pedig szinte lehetetlen!
A hőd még magas (mensi utánihoz képest),teljesen jó és mensisen fáj a hasad már pár napja....

Na akkor?

Most bocs,nem akarok hiú reményeket kelteni...csak összefoglaltam...nekem jól hangzik :).

DE!Azért minden benne van a pakliban!!!!Ez még bármi lehet!!!!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Hu de jól összeszedted :) a clearblue egyébként délutáni pisiből volt ... a medilab-ból meg 3 lett halványka pozitív amúgy minden stimmel. Na megltáom, lehet még ma elugrok valahová tesztet venni ....
kokusz
 
 


Na OK,ennyit én is tévedhetek :lol:!

Én egyébként clearbluet használtam asszem mindkétszer.A fiamnál 1 héttel a mensi után voltam,szl azt már simán kimutathatta.Villőnél mondjuk talán 1-2 nappal a mensi előtt már kimutatta,de nekem 35 napos ciklusaim vannak.Egyébként Villőnél nekem is volt egy korai tesztem,asszem oylan 13. dpo-n csináltam,nem tudom már mi volt,az lett nega.A férjem meg aggódott,h akkor miért fáj a hasam.De én tudtam :).Aztán rá 2 napra csináltam a pozitívat :).
Szl nem hiszem,hogy nálad gond lenne :wink:!

(((((Na de azért megkövetlek majd,ha mégsem ... :())))

Én nagyon bízok!!!!!

anyapoc
 
 


Kókusz!

Én pisilhetek helyetted...

Lmami!

Grat, és szerintem nem bunkóság... pláne, ha ilyen hírt hozol. :lol:

Anyapoc!

Jaj ez a kukitéma... komolyan mondom a férjeink idejében mi volt? Mintha nem mesélének az anyósok ennyi rémtörténetet, mint az anyukák itt vagy a játszón. Gyors gyógyulást a kisfiadnak! :wink:

tjuca
 
 


Juca

Aranyos vagy,köszönjük :).
Nekem sajna mesélt anyum is,anyósom is :(.Meg a doki is.... :(
Fene tudja,talán régen nem volt...tabu volt,vagy nemtom :(....
Vagy akkor ez olyan természetes volt,hogy meg kell csinálni...
Minden esetre én senkinek nem kívánom... :(
Tényleg a Pacátokról tudjátok már,hogy fütyis-e? :)

anyapoc
 
 


meglepi. de boztos, ami biztos, Kingát megtanítjuk 21-ig számolni, ki tudja hány "ujja" lesz.

A férjemnél nem volt semmi, de majd kifaggatom az anyósom. Nekem meg nincs fiútesóm. Régen népszerű volt még a folymatos visszahúzás. Ebben is megoszlik a védőnők, orvosok véleménye. Mivel nincs fiam, ezért nem tudom helyben mi a szokás, de gyanítom a nem nyúlunk hozzá, és majd egy műtéttel megoldjuk téma van. Sajnáol, mert ráadásul ilyenkor már azért elég idősek, hogy ez egy rossz élményként megmaradjon. :evil:

tjuca
 
 


Monyóka :? de akkor hajrá köv. hónap!!! Merthogy szintén stimus ugye?! :wink:

L.mami :oops: bocsááánat csak úgy örültem nektek :P !

Anyapoc, este csak könnyebb lesz már ha most volt pozitív élménye! :wink:

Kókusz ++++++++++++ három teszt tényleg nem hazudhat,valaki biztos elindult!Drukkokok.

Kép
katica_75
 
 


Köszi Csajok! Nem könnyű így hatodikra...

Anyapoc,
sajnos nálad az igazság... :( de köszi! :wink:

Szegény Búlcsú... :?

Monyóka,
:(

Kamilla,
barna, mindig ilyen maszatolósan indul, bár most mindenképp benntartja a vérzést a progiszuri.

Legyekmami,
:)
Valami dereng! :wink:


Na, közben kitaláltam hogy lesz: hétfőn pisilek, és annak függvényében vagy száni búfelejtésbe vetem magam a rokonlátogatáson, vagy a kötelező borocskámnál maradok - jelzem azért ennek jobban örülnék :wink: Kedden pedig vérvétel.
angel37
 
 


Angel
Helyes! Piára fel!(borocska) :wink:

Kép
katica_75
 
 


Juca

Jó ez a 21-ig számolás :D!Csak nehogy kérje majd,hogy rajzoljon is vele :lol:!
Régen tényleg szinte "azonnal" húzkodták,de nem volt ám az sem jobb...Én anno nagyon utánaolvastam....amíg kicsi,normális a letapadás,ez az un. élettani letapadás.Amit nem szabad bántani,mert ha sérül,hegesedik és valódi letapadás lesz belőle,amit tényleg csak beavatkozással lehet kezelni.Olyan másfél-2 éves kortól lehet óvatosan tornáztatni,és olyan 5-6 éves korra illik oldódnia,látványosan.És elvileg működik, a mi "köreinkben" sokaknál.
Szl régen sem volt jobb,mert pont a túl korai beavatkozással okozták a kárt.Na de most is vannak még mindenféle nézetek,csak úgy mint a szoptatás,altatás, hozzátáplálás esetében :wink:!
Ha meg szűkület van,az születéskor is megvan,azzal bizony nincs mit tenni,az műtét. :(
Szl ha Meglepi fiúcska lesz,majd úgyis utánaolvasol :wink:!

Bocs az OFF-ért :oops:!

Angel

Azért ne bízz bennem ennyire :wink:!Nem akarok kalapot enni :?...
Szt ne kispályázz,bor,ugyan már!Páááálinka!!!!De azért csak nyugi,sok víz lefolyik addig a Dunán :wink:!

Katica

Hááát,nagyon remélem :).Úgy legyen :)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Monyoka!
:(

Angel,Kokusz!
Én is drukkolok nagyon még mindíg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mami vagy!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Anyapoc!
Marcinak 3 évesen szedték fel a letapadást!Mai napig emlékszik rá... :(
Bulcsúnak szegénynek gyors gyógyulást!
Nekünk két hónapig volt szenvedés a pisivel,igaz más miatt!Együttérzésem!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csajok

Olyan aranyosak agytok, hogy így izgultok értem, meg minden szániért olyan jólesik. Remélem legalább tényleg sikerül majd megörvendeztetni titeket egy jó kis pozitív teszttel.

Hu ez a fütyitéma elég brutál ... szegény fiúkák :?
kokusz
 
 


Anyapoc!

Köszi. Tényleg akkor leszek én is okos, ha fiam lesz, addig meg kényelmesen sunnyogok, és majd a 16 éves csitrit féltem, az akkor már délceg és egészséges felfedezni vágyó kukacoktól. 8)

tjuca
 
 


A 18 heti uh-n nem mutatta meg magát?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Nem, de nem is szeretnénk tudni. Kinga is meglepi volt, úgyhogy van egy kezdő uniszex cuccosunk. :-) Igaz utána már minden atomrózsaszín. :lol:

Van annak is egy bája, hogy akkor tudod meg, hogy lány vagy fiú, mikor megmondja a doki. Ugyanis nekem háttal volt, mikor kérdezték a nevét, és olyan volt, mint egy felmérgesített maszatos bab, csak a köldökzsinór lógott belőle. Mikor a doki megfordította, már világos volt, hogy nincs kukac. :lol:

Persze mindenki tippelt a hasamból, meg arcomból. A többség fiút mondott egyébként. 8) És fura de tényleg nem éreztem meg. És ami még furább, most sem érzem. :lol: Máshol is fekszik, meg máshogyan is érzem mozogni, de ez nem hinném, hogy attól lenne, mert más vagy azonos a neme. Kinga hátsó fali volt, ez a baba meg mellső fali. Hányni ugyanannyit hánytam, és a toxémia is kezd előjönni.

tjuca
 
 


Na vettem tesztet ... reggel lepisilem .... oszt vagy lesz egy jó nagy pofáraesés vagy nem :)

Juca

Ez így tök izgi :)
kokusz
 
 


Kokusz

Huhúúúúú!.Akkor aztán igyekezzek időben jönni :):)!Nem ér 9 előtt feltenni az eredményt!!!!Mert sem örülni,sem vígasztalni nem tudok addig!!!! :roll:

Juca

Háááát,nem akarok okoskodni,de a mai fiatalokból kiindulva 16 évesen lehet,hogy már elkéstél :?... persze ez családfüggő,tudom...ha az én fiammal fog találkozni a csajod,akkor tuti úriemberrel lesz dolga :lol:!...na de jobb félni...
Bulcsú nekünk is meglepi volt és mindenki fiút jósolt :D!
Másodikra is fiút jósoltak,de már tudtuk az UHról,hogy csaj lesz :).Ráadásul a szülés előtt meg sem kérdezték,hogyan akarjuk hívni (az elsőnél felírták mindkét variációt...).És mikor megszültem,akkor kérdezték meg...hirtelen azt sem tudtam,jó nevet mondtam-e... :oops:...és fiúnevünk nem is volt :roll:....


Ancsa

El is hiszem,hogy emlékszik rá,szt Bulcsú is fog...olyan dolgokra emlékszik egyébként is,amiről nem is gondolnám... :roll:
Volt más pisigondotok? :roll:
Köszi neked is...már most szt jobb a helyzet...bár az esti kamillázáson nem vagyunk túl... :?

anyapoc
 
 


Anyapoc

Nyugi nem fogok korán kelni ... viszont nemtom ha hajnalban fel kel kelnem pisilni megcsináljam akkor vagy reggel vagy hogy? Mint egy amatőr :lol:

A gyerekek rengeteg dologra emlékeznek, amket nem is gondolna az ember ... ezek a kellemetlen dolgok meg biztos jól bevésődnek ...
kokusz
 
 


Anyapoc!

Jaj nem, akkor már képben lesz mindennel. :-) Csak gyanítom ő nem fog 22 éves koráig várni, mint az ő anyukája. :lol:
Na akkor Bulcsút jól megnézem magamnak... és visszatérünk a témára. Annyit ígérhetek, hogy kiccsajnak veszedelmesek a szemei. :twisted:

http://gallery.kovacs-telekes.org/v/csa ... 0.JPG.html

tjuca
 
 


Kokusz

Megnyugodtam :lol:!Nem maradok le semmiről :roll:...
Hát mit jelent a hajnalban?Meg előtte hányszor,Mert ha fél éjjel kimész,akkor tk tökmindegy mikor csinálod.Ha éjjel nem,de mondjuk 4-5 körül,akkor szt nyugodtan megcsinálhatod...
Én előtte hőt is mérnek :oops:...Csak a tuti kedvéért...


Juca

Óóóó,kérem,nem semmi a csaj :D!De a szöszkeséget tuti nem tőled örökölte :wink:!
Na majd keresek képet én is,oszt eldöntheted,köll-é vőőőőnek... :D!
Azért látom,nálatok jó a példa :).Megnyugtatlak,nálunk is :wink:!


Lányok!

Junko kiregisztrált??? :shock: Létezik ez????

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy belekoty.

Anyapoc

Ismerős a helyzet Bulcsúval...Nálunk is volt tortúra.Máté csak akkor volt hajlandó pisilni, ha beleállítottam a kádba, és miközben pisilt zuhanyoztattam a fütyit...Úgy nem csípte neki.
Hogy gyorsabban gyógyúljon, betadinos-kamillás oldattal átmostam neki,de nem vattával, hanem fecskendőbe felszívtam , be a fütyibe, bőrt összefogtam és benyomtam.Sokkal hatásosabb és gyorsabban rendbe jött.

Jobbulást nektek

málna2162
 
 


Anyapoc

Hát nemtom, ma hajnal 4 körül voltam kinn pisilni először ...
Viszont ha akkor mérek hőt az jó? Mert máskor 7-kor szoktam meg van hogy 8-kor. :roll:
kokusz
 
 


Ja Junko valóban kiregisztrált ... :(
Mondjuk valahol megértem ....
kokusz
 
 


Hát komolyan legszívesebben most rápisilnék az egyik tesztre ..... megőrülök reggelig :)
kokusz
 
 


Kokusz

Ja,hogy több is van? :D
Ugyan,pisilj rá :wink:!Szt ha van baba,akkor már olyan sok a HCG elvileg,hogy simán ki kéne mutatnia...Milyet vettél?
Ha korábban mérsz hőt,előfordulhat,hogy alacsonyabb lesz...de azért annyira nem,mint ha mensi után lennél..szt...
Hát megértem én is Junkot,de azért sajnálom :(....Azért remélem,ha sikerül neki,akkor tudunk majd róla :roll:...

Málna

Írok privit!!!És köszi :)!

Túl vagyunk az esti öntésen,de brutál volt megint...úgy visított szegényem,hogy tuti holnapra itt a gyámügy :(.Ha szerencsém van,szombaton nem jönnek ki :roll:....
Amúgy a pisilés már OK,és pár percen belül rendeződik a helyzet,de annyira sajnálom!!!Mintha a szívem tépnék... :(

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?