Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Jobbulást Anyukádnak!
20150601134430
 
 


Mehetünk haza délben!!!! Jupppppppppppppppié!

Aztán míg el nem felejtem.

Czinkikém!
Mivel én holnap nem leszek, és holnap lesz a nénapod, ezért most köszöntelek! Isten éltessen Drága!
Kép

Minden Drága topiktársamnak Boldog nyulat kívánok! Kevés locsolót és finom étkeket!!!!

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Viki,

ez igazán jó hír! Akkor jó ajándék vásárlást!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Kata!
Az a baj, hogy szívesen segítenék neked, de úgy gondolom, hogy erre először lelkiekben kéne felkészülnöd, mert anélkül nem megy. Ez olyan mint a dohányzás, vagy azonnal leteszed a cigit, vagy semmit nem ér az egész.
Illetve én nem vagyok olyan nagy lázító mint Norbi. Ha elolvasod a könyvét és végigcsinálod a -10kg/hó -t is (csak egy hónap) az tuti lesz. Ha figyelmesen olvasod, és valóban érdekel a dolog, és csinálni akarod, akkor sikerülni fog hidd el. Én torna nélkül értem el mindezt, sőt már hónapok óta eszem mindent amit megkívánok, csak módjával. Sajnos a kezdet nehéz itt is mint mindenhol, ha átesel azon a bizonyos ponton akkor tuti lesz a siker, szépen mennek majd le rólad a kilók. Mindig tűzz ki magad elé egy célt, és fokozatosan döntögesd meg azokat.
Lányok!
A pasik nagyon nem szeretik a kötelező dolgokat. Ez ugyan egy kellemesen kötelező dolog, mert nem szokott panaszkodni, sőt... de ha kötelező akkor már nem is olyan jó nekik.
De könyörgöm, hová lesz így a világ. Tiszta Mátrix! Ezentúl megyünk gyártatni a gyerekeket kémcsőben? Semmi testi öröm?

dita75
 
 


Monic!
Meg lesz. Nálunk nagyon hideg van, fúj a szél, és még a hó is kotort.
20150601134430
 
 


Kata!

Jobbulást Anyukádnak!

Denika!

Mi újság? Mi volt a teszten?

Czinkeb!

Én is kívánok Neked nagyon boldog névnapot!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ja és csak most olvasom anyudat, jobbulást neki!
Mindenkinek jó nyuszit!
Akkor majd én tartom a frontot, én ma ugyanis este 8 óra előtt biztos nem fogok elszabadulni a munkahelyemről. Fizetésnap = bolondokháza. :twisted:

dita75
 
 


Dita,

azért a kötelező együttlét nekem sem szokott az igazi lenni, nemcsak a férjemnek.
Tudod ez az az eset, hogy drágám ma este hétkor szex, ha otthon vagy ha nem!
Sokkal jobb úgy csinálni, hogy nincs időzítve a dolog.
Szoktunk is azon nevetni, hogy amikor nem muszáj sokkal jobb minden.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Cinke!
Nem felejtettelek el téged sem! Csak valamit kerestem, és találtam is!
Tehát:
Kép

dita75
 
 


Czinke,

én is nagyon sok boldog névnapo tkívánok így előre is.

Viki,

a hó esett? Ne már! Ma már tavasz van! Nálunk szerencsére 100 ágra süt a nap, de elég hideg van.

Nemone,

megszűnt már a hasad görcsölése? Hogy vagy?[/i]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!

Jól vagyok, most már csak hébe-hóba görcsöl bele, azt is csak akkor, amikor sokat ülök, és hirtelen felállok. És Te hogy érzed magad?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic!
Na igen, de mivel sajnos nem működünk úgy mint mások, ezért sajnos többet bele kell adni mint nekik. Nekem sem az igazi így, de nekem a szemem előtt lebeg a cél. Én lennék a legboldogabb, ha egy igazi szerelmes, hangulatos, vad együttlét és nem egy kényszeredett, vagy egy kémcsöves együttlétből születne a babánk. Igy LENNE természetes, de ha már így alakult, ezt kell elfogadni.

dita75
 
 


Kata: az ir = inzulin rezisztencia, a cukor az cukor. terheléses ir-t kell kérni a dokitól. éhgyomorra mész levsznek vért nézik majd a cukrot és ir-t is, majd megiszod a cukros lötyit (szerintem teljesen kibírható) és leülsz, nem mozogsz , majd 2 óra múlva újra vérvétel és ebben is nézik cukrot, ir-t.

Desviki, Némoka: köszi a köszöntést!! a mennyasszonyi ruhámon margaréta csipke van és a hajamban is margaréta lesz és nagyon gondolkodom a margaréta csokron!!

Dita: csábítsad el a párod!! mond, h csak bújjatok össze , nem kell s.x, aztán.... légy fifikás, muszály! 8) fel a fejjel! és ne hagyd a péd kárba veszni! de azért nézesd meg magad dokival, biztos nem normális az orrvérzés, szívdobogás, fulladás....!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


helyesebben: kémcsöves NEMegyüttlét!

dita75
 
 


Cinke!
Szegénykém már a fürdőkádban elalszik sokszor. Most elhatároztam, hogy valahogy változtatunk ezen, mert így minden amit közösen összehoztunk semmit nem ér, tönkremegy a kapcsolatunk a sok munka miatt.
A sok gyógyszer miatt vannak ezek a mellékhatások, ha kimegy végre belőlem a méreg akkor megszűnik!
A margaréta nagyon jó döntés, ízléses, SZŰZIES!
Nagyon szép leszel! Alig várom a fotókat! :lol:

dita75
 
 


megvan a vvétem er-e , nagyon magam alatt vagyok, mert egy nagy kaki! az ir-em romlott ! nagyon erős bennem az érzés, h a kaális konzit lemondom, semmi értelme. nagyon várom már a 10-ei mm konzit. lehet, h kapok egy másik gyogyót. ja és a tsh mellé kértem még ft3 -t , ft4 -t és azt nem csinálták meg :x , merth a tsh-m rendben van. tsh-m 3.3 MIU/L, ami valóban jónak számít, de babához 1 alattinak kellene lennie. szóval a kedvem nagyon depis! :cry: hiába süt szépen a nap!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinke!
Nagyon sajnálom! Természetesen a buksisimi megy Neked! Fel a fejjel. Ez egy ilyen hét, a sok rossz után csak jó jöhet, nem? :?

dita75
 
 


Czinkeb!

Sajnálom az eredményt :cry: Hogy lehet rosszabb az ir-eredmény gyógyszer mellet? :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


a margaréta tényleg szűzies? a ruhapróbán mondta ua-t akitől vettük a ruhát! :shock: én ezt nem is tudtam. hát már nem vagyok az :lol:

Dita: hát még ilyenkor szokták azt mondani, h lehet, h a mhelyváltás kellene. de tudom, h a mai világban nagyon nehéz dolog ez!
már olyat is hallottam, h a pasinak nagyon rossz kisfickóeredményei voltak a stresszes, hajtós mhely miatt, és nem jött a baba. mikor a pasi mhelyet váltott, eredményei javultak és jött a baba!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkus!
Sajnálom a rossz eredméyneket! Buksipuszi!
20150601134430
 
 


Czinke,

sajnálom a véreredményt. :cry:
A margaréta nagyon szép virág, nyugodtan csináltathatod abbó a csokrodat.

Dita,

igazad van, bár nekem már mindegy hogy hogyan csak legyen baba.

Nemone,

örülök, hogy jobb már és nem görcsölsz annyira.
Én semmi ilyesmit nem érzek pedig ma vagyok a 7. dpo-n. Viszont a megfázásom mostmár akkora , hogy rosszul vagyok. Kóvályog a fejem, az orromon nem kapok levegőt és szerintem hőemelkedésem is lehet.
Délben hazamegyek és lefekszem aludni, mert estére frissne kés fittnek kellene lennem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Sajnos ezt ki kell heverni, aludj egy jót, az biztos jót tesz!
Némóka!
Szupi, hogy már jobban vagy. Mikor tudjuk meg, hogy sikerült-e vagy sem?! A jelek elég bíztatóak! :wink:
Cinke!
Már nem vagy szűz? Hogyan akarsz így férjhezmenni. Ezt a függelemsértést! Máglyára veled! :lol: :wink: :!:

dita75
 
 


Vagyok, vagyok, csak még elküldtem egy határidős dolgot.
20150601134430
 
 


Én is megyek akkor a máglyára Czinkivel!!!!
20150601134430
 
 


Czinki, Viki,

akkor nekem is veletek kell tartanom. Inkább az jelentkezzen, akinek nem kell a máglyára vonulnia, ha van ilyen...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Jó társaság lesz!!! :wink:
20150601134430
 
 


Dita!

Majd csak csütörtökön tudjuk meg az eredményt...

Viki!

Te mindjárt indulsz is, akkor jó vásárlást! Szerintem én is hamarabb hazamegyek ma, pedig amúgy is csak 14-ig lennénk, de folytatódik ma is a tegnapi munka-undorom. :?

Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Én is munka undoritiszben szenvedek + elég kaki a hangulatom is.
20150601134430
 
 


Nemone!
Nagyon TUTTI ez a kép!

Mindenkinek kellemes pihenést, és húsévétot .... ha már nem találkoznánk (bár én még 8-ig itt leszek, ha esetleg valaki unatkozna..... legfeljebb majd vicceket mesélek..... :lol: 8)

Kép

dita75
 
 


Évivel mizu?
Vicus is még biztos regenerálódik!

dita75
 
 


Évi biztos festi Dorkesszal a tojásokat.
20150601134430
 
 


Dita!

Stipi-stopi az egyik töltött tojás az enyém! :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Drágáim!
Én jobbra el, ha lesz még időm otthonról benézek. Legyetek jók, pihenjetek és hamizzatok sokat. Puszi!

Deni!

Extra drukkok!!!!
20150601134430
 
 


Némóka!
Választhatom a rózsaszínt? :lol:

dita75
 
 


Természetesen! :wink: Én akkor maradok a sárgánál, ő lehet kislány is, és kisfiú is :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


amikor tavaly volt rákszűrésem , nem értettem , h mi az a szám az eredménynél. a doki mondta, h ilyen a szűz lányoknál szokott lenni. de reméli, h nem ezért nem sikerül a baba! akkor még jót is nevettem rajta, de azt hiszem ma szemmel ölnék ezért a poénért! :twisted:

Dita: szegény , 20 óráig vagy ma?? :shock: hol dolgozol te?


MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!! JÓ PIHENÉST ÉS JÓ HUNCUTKODÁST!!

nekem még van 1 órám a mhelyen , utána megyek sonkáért , kolbiért.
én nem tudok majd jönni, csak ha anyósékhoz felmegyünk a hétvégén. de írjatok sokat!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinki!
Akkor bocsi, ezt nem tudhattam, hogy ilyen mélyen érint ez amit poénnak szántunk! Szánom-bánom!
A pokolban dolgozom! :twisted:

dita75
 
 


Némóka!
El is felejtettem megköszönni. Azért választok a rózsaszínt, mert fiú már van, és különben is ha választani lehet, akkor nehogymá! :lol:

dita75
 
 


választok=választom

dita75
 
 


Dita: nem bántottál meg!!
:D ha a doki újból elsütné ua a poént , mint akkor , amin régen nevettem, most azért ölnék szemmel !
bár lehet, h csak most vagyok nagyon depis és ezért gondolom most így:roll:
szegény, hát akkor kitartást neked 8ig!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinke!
Már fel sem veszem ezt....
várom a szebb jövőt!!!! :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek van valami baja! Se la vie! (ezt most nem biztos, hogy jól írtam :oops: )

dita75
 
 


c`est la vie!
ennyi még megmaradt a fr tudásomból!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszönöm a kiigazítást, így hogy leírtad egyből be is ugrott, bár én franciát soha az életben nem tanultam, max. franiázást! :oops:

dita75
 
 


ma nem tudok írni: (péntek van)
franiázást=franciázást

dita75
 
 


Na, Lányok én elhúzom a csíkot! Este még felnézek, hátha jelentkezik addig Denika.

Jó pihenést, egyetek sok sonkát, tojást! Puszi Mindenkinek! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Neked is kellemes pihit, és egy ilyen nyuszit hamarosan!

:arrow:

Kép

dita75
 
 


Dita: :lol: össze is húztam a szemöldököm a franiázáson, el sem tudtam képzelni, h mi az! :o

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


én is , én is szeretnék egy ilyen nyuszit!!! jóóóóóóóóóó?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinki!
Veled most kivételezni fogok, így neked ezt kívánom! :lol:
Kép

dita75
 
 


Dita!

Köszönöm szépen! :D Na, most már tényleg megyek! Puszi!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: