Új privát üzeneted érkezett!

Orsi,

Köszike!
Azért megnyugtató egy tapasztalt ikres anyukától hallani, bocsi olvasni. Szóval akkor még vehetek is! Ez nagyon jó hír, mert másfajta is nagyon tetszett. :lol:
Sajnáltam, hogy 54-es nem volt, de majd máshol beszerzem.

Kép
viri8
 
 


56osnál az 50es kisebb :) gyerekruhaméret 6osával ugrik 56-62... stb.

én heti 1szer mosok, így kell ennyi, különösen az elején, amikor még minden mindenhova folyik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni!
Szép poci méret! :lol:
Hú, nem semmi Fendike 2 óra, rekord, nagyon várom a beszámolót!

Kisfóka!
Köszi, jól vagyunk, kezdenek beállni a mindennapjaim.
A képeket kétoldali ragasztóval tettük fel, nagyon jól rögzül, és pontosan fel lehet tenni. :wink:

Viri!
A badykról csak annyit, hogy én leginkább az átlapolós badykat szeretem, itt ajánlották a Lányok, és való igaz, hogy azzal sokkal egyszerűbb a móka! :D Nekünk 50-es bady is kellett.

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

Szóval nem lehet mászkálni. Logikus végülis... De azért kár :( Lilunál hét éve még 3 dl tejet kellett innom 2 zsömlével, és vissza kellett érnem időre. Szigorodnak a szabályok, úgy tűnik :?

Fendike :D
Gratulálok a 2 órához! Még engem is beelőztél, pedig a 3,5 óra sem sok :D

Véda
Vendég
 


Fanni :D
Én is méteres lettem ma reggelre :oops: A súlyom is úgy nő, mint neked, csak annyi a bibi, hogy bennem 1 fiúcska lapul :roll: Lapul?! Most egy akkorát kaptam a gyomromba :? :lol: Na, de Csabiiiiiiiiiii!

Véda
Vendég
 


Véda :P
S hol a pocifotó??? Ha nem tudod feltenni, jöhet priviben, felteszem :wink:

Viri :P
Én elértem a +8 kg-t.
A gyógytorna múlt héten egyáltalán nem esett jól, így e héten lemondtam. Viszont ami jól esik belőle, azt csinálom itthon. Muszáj is, azzal indul a napom.
Én vettem 1-1 db 44-es rucit... Lehet, hogy az már élből kicsi lesz és nem kellett volna. Szerencsére nem volt egy vagyon, így végülis ilyen is van...
Elvileg a bababörzéig nem akarok semmit venni... ott meg majd meglátom, mi van :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Holnap próbálok feltenni képeket. Végülis új gép, és működő internet mellett akár sikerlhetne is :roll: De ha nem, átküldöm priviben, köszi!

A bababörzéig nem veszel semmit? Bizti? Az még 4 hét, Fanni!!! Kérek, tanácsot, hogy állod meg, mert én nem hiszem, hogy kibírom addig :roll: Pedig a legjobb cuccokat mindig ott vettem és a legjobb áron, és persze volt bőven miből válogatni. Babakocsit is ott szeretnénk venni. Márkásat, jó minőségűt, alig használtat, olcsón... Ja, és pelenkázószivacsot újat, valamint pelust, és törlőkendőt! 4-4 csomagot. Ráadásul, ha már ott vagyok lehet, Lilunak is vásárolok pár nőcis rucit 8)

Véda
Vendég
 


Véda :P
Megállni nagyon egyszerű. Az ember nem megy bababoltba :lol:
Igazából már most teljesen tele van a naptáram a jövő és az utána lévő hétre, így csak 1 hetet kell valahogy kibírjak. Ha már van 1 programom a napon, akár csak posta és gyógyszertár, abban úgy elfáradok, hogy nem tudnék bejárni egy áruházat/boltot sem... úgyhogy nekem "könnyebb"... Persze akkor még mindig ott van az internet 8)
Várom a fotót, így vagy úgy :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Lányok!Aki szedi a more milk-et,mennyi idő mire kifejti hatását?
Most elkezdtem szedni,mert már alig van tejci.
Voltunk dokinál,és mondta hogy 150-160-at kéne ennie,és hogy kell neki pótlás.Most még szopi után fejek,adom neki kanállal,de kész kínszenvedés,jobban örülnék,ha szopival enné meg.
Nagyon bízok ebben a termékben mert többen mondtátok hogy jó.

Fanni!Jo nagy pocid van.Apa beszél hozzájuk?Verdájukat szoktad még tologatni?


Most ki következik szülésben?

Hulla vagyok!

szorítok mindenkinek akinek kell,és szép estét.

Kép
csiperke
 
 


Csipi :D
gyere át a babás topikba, ott biztosan tudnak Neked segíteni.

Mennyit szopik most?

a "kéne ennie" számokat, pedig nem szabad komolyan venni. A gyereket és a pisis pelusokat figyeld. Ha van elég pisis pelus és a gyerek kiegyensúlyozott, akkor biztos eleget eszik.

HA viszont szopi után még tudsz fejni, akkor elégnek kell lennie tejnek, csak valahol máshol lehet a hiba.
Lehet jobb lenne 2 óránként etetni, az a tejnek is jót tesz, és akkor valószínűleg pótlás sem kellene.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csipi,
Elvileg 1-2 nap alatt hatnia kell...
Vendég
 


Csipi :D
Egyetértek Orsival. Tényleg ne foglalkozz azzal, hogy mennyit kellene ennie. Ezt nem lehet behatárolni. Miért, az orvos szerint egy felnőttnek mennyit kellene ennie? És ha 2 szelettel több kenyeret eszik vagy kevesebbet akkor mi van?
Lilu soha nem szopott többet 120-nál! Soha. Ő gyakran evett kveset, és szerintem ez egészségesebb is. Sőt, méricskélni sincs értelme, mert Anya megbolondításán kívül nem sokra jó. Ha gyarapodik a súlya, és van elég pisis pelus, akkor ELÉG a tej. Szoptasd igény szerint, és ne törődj grammokkal, táblázatokkal! Ja, és ha még fejni is tudsz szopi után, hát számomra nem kérdés, hogy elég-e a tej.

Véda
Vendég
 


Ja,én is így gondoltam,ahogy ti írtátok Orsi és Véda.
De egy hete nem mozdul a súlya,hol kevesebb,hol annyi amennyit már elértünk.
90-110-130 mikor mennyit eszik.
Tény,hogy most nagyon lecsökkent a tejcim,de olyan mintha megjönne a mensi is.
Na itt eldugulok ezzel a dologgal,nem ez a topik témaköre.

Kép
csiperke
 
 


Fanni!
Nekem mindig azt mondta az orvosom és már én is így gondolom hogy megjártuk a PIC-t hogy inkább legyen tovább bennt és pici súlyra egy baba de attól még az érett mint korábban jön de nagy súlyú mert attól még éretlen. Magyarul nem a súly a lényeg (bizonyos határok között) hanem hogy minnél később bújon ki. Nekem azt mondta a 34. hét alatt jó lenne ne találkozni de 36 után jöjjön aminek jönnie kell. Beálltam anyum szülinapjára és láss csodát utána négy nappal születtek a kicsik. :)

Viri!
Hát én viszont szégyenlem de nem emlékszem. :oops: :oops: :oops: Sokat fórumoztam akkor és sok név nem maradt már meg. :(

Nem sajnos elfolyt a magzatvizem egy viharos éjszaka után hajnalban. Egész éjjel érzetem hogy kicsit feszít de nem gondoltam hogy baj lehet bár tudtam reggel a dokit felhívom hát ... nem hívtam mentem. Amit Fanninak is írtam a 36. hét az már okés de a 38. még szebb.

Nem lesz semmi baj meglátjátok. Szorítok nektek. :) És használjátok ki a pocak minden pillanatát nekem úgy hiányzik még most is én imádtam babás lenni és ahogy mozognak. Na szóval jó volt. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi, Zsebi :P
Akkor visszaprogramozom az agyam június 24-re.
Mondjuk én már most nem tudok aludni. Hol a derekam fáj, hol a lábam zsibbad. Ma éjszaka a zsibbadástól nem ment az alvás :(
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csipi :P
Apa néha beszél hozzájuk, igen. És esténként fogja a pocimat, hátha érez valamit. Szokott 8) A verdát tegnap csuktuk össze és kitettük a helyére, hogy ne porosodjon. De nap mint nap látom :D

Lányok :P
A 80-as ruci az kb. mennyi idős gyerekre jó? És a 96-os? Ilyeneket kaptam valakitől... azt tudom, hogy idén még nem fogják hordani... csak érdekelne, mennyire ássam el... Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Lányok :P
A 80-as ruci az kb. mennyi idős gyerekre jó? És a 96-os? Ilyeneket kaptam valakitől... azt tudom, hogy idén még nem fogják hordani... csak érdekelne, mennyire ássam el... Köszi!

a 80as az normál növésű gyereknél olyan 1 év körül jó (lehet, hogy picit korábban is), a 98as (96os nincs, vagy 92 v. 98), az meg mondjuk a fiaim mérete :)
de átlagos nem extravézna gyerekre olyan 2-2.5-3 évesen jó.
ez itt már nagyon gyerekfüggő.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm, Orsi :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok! :D

Babás topik-tali a 13. kerületben április 7-én hétfőn 2-kor. (Pontos helyszín létszámtól függ. ) Többi info odaát, és jelentkezni is odaát! Akinek van kedve, jöjjön! :D
20140901102739
 
 


Boni :D

Köszike! :D Igen, mindig ilyen kis meglepödött arcot vag.. :lol:

Fanni :D

Köszi szepen! :D Olvastam, hogy mar latod is a mozgasokat nagyon örülök neki! Ugye milyen jo erzes? :D

Petit pois :D

Köszönöm! :D Mi is egy szobaban alszunk a picivel egyelöre, söt sokszor ott alszik el mellettem szopi utan es nem teszem at a sajat kuckojaba. Nekünk igy kenyelmes. :D

Veda :D

Bizony hatasos a modszer! :D Nekünk mar a tanfolyamon is igy mondtak, es a korhazban is. Söt a gyerekorvos is amikor harom hetesen elvittük elöször. Az a legfontosabb, hogy rengeteget kell inni es minel többször mellre tenni.
Mi hetente merjük, 260-290 grammokat szokott hizni es az jo.
Anyostol szoktam rosszul lenni aki mindig erölteti, hogy vizet meg tapot es teat kell adni neki...mert az O idejeben igy csinaltak..

Viri :D

Köszönjük! :D De szereti amikor merjük csak ilyen kis meglepödös.. :lol: :lol:

Kisfoka :D

Köszönöm szepen! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Donika: Köszi. Várom a képeket

Fanni:
Gratula hogy az UH-n minden rendben a fiukkal. Köszi a híreket Fendikéröl. Nekem a végére 109cm volt. Atiéd a kettővel biztos nagyobb lesz.

Véda :
Köszi. Gatula hogy a védőnőnél minden rendben volt. Hát nem semmik vagytok! De legalább Csabikával már nem ér meglepetés.

Jucmuc:
Ezzel én is így vagyok . Nagyon cuki a képeken. Apa biztos nagyon imádja? Aranyosak eggyütt.

Petitpois :
Örülök hogy a ctg-n minden rendben. Most akkor még van egy kis időd pihizni.

Katica: Köszönjük a táblát? Ti hol tartotok?

Boniko: Nem semmik ezek a tojások. Nagyon ügyi vagy

Fendike: Várjuk a beszámolót

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Köszi Nyuszi! :D Igen, apaval szerelmesek egymasba! :lol: :lol:

Lanyok!

Kellemes Husveti Unnepeket Kivanunk!

Kép

Judit es Davide

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!!! :D

Igyekszem visszaolvasni, most csak önzőn magamról... :D

Tegnap már hazajöttünk, megvolt az első közös éjszaka, hát picit tényleg furi, hogy már hármasban!!!
Máté egy tündér, szinte egyfolytában alszik és alig sír, ha felébred is csak 'nézelődik' és elvan magában, éjjel sem sír, csak hallom hogy cuppog a cici után.. :D
Egyedül a pocigörcsöknél nyügi egy picit, meg persze a fürci és a pelenkázás ahol sírdogál, azt még nem sikerült megszokni...

Szüléssel majd jövök még!!

Most viszont egy gyors kérdés, már ha vki tudna segíteni, akik már jártasak a szopizásban?!?!????
Nagyon-nagyon sebes lett sajna a mellbimbóm, vérzik és iszonyú belőle szoptatni, csillagokat látok és ráadásul gondolom a véres tej sem az igazi a picinek.. :oops:

Mit tudtok erre ajánlani???
Bimbóvédőt nagyon nem akarja, de asszem muszáj lesz, bár abban is rohadtul fáj.
Nem tudom mi lehetne a megoldás és borzasztóan idegesít, különben minden olyan békés, de ha nem fogom tudni szoptatni, biztos nagyon fog szegénykém panaszkodni.. :(
fendike
 
 


Fendike! :D
Már nagyon vártalak, gtaulálok, várom a képeket Mátéról, és a szülés beszámolót. Nekem is nagyon kisebesedett, és a babáson ajánlották a Medela PureLan krémer, tegnap vettem és valóban nagyon jó, Brendonban lehet venni, és próbáltam a bepantent, és a garmastan kenőcsöt is, de ez nagyon jó zsíros, és nem kell lemosni szopi előtt!

Nyuszi!
Tejcsivel mi a helyzet, hogy van Krisztián?

Rakok fel néhány képet!

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
donika
 
 


Lányok :P
Nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánok Nektek szeretettel!

Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Én mondjuk a 28. héttől nem igazán tudtam aludni nem a babák miatt vagy a nagy hasam miatt hanem egyzeren éjjel megébredtem.
Aztán mert nagyon viszkettett na az borzalom volt.

Nekem 74-es ruhát hordanak így 14 hónaposan. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


fendike írta:Most viszont egy gyors kérdés, már ha vki tudna segíteni, akik már jártasak a szopizásban?!?!????
Nagyon-nagyon sebes lett sajna a mellbimbóm, vérzik és iszonyú belőle szoptatni, csillagokat látok és ráadásul gondolom a véres tej sem az igazi a picinek.. :oops:

Mit tudtok erre ajánlani???
Bimbóvédőt nagyon nem akarja, de asszem muszáj lesz, bár abban is rohadtul fáj.

azt tudom mondani, hogy még jól mellre tett babával is normális, enyém is mindig ilyen az els 2 hétben.
Kenni kell v.mi bimbóvédő krémmel, és nagyon sokat levegőn hagyni, mert az a legjobb neki.
A melltartóbetét alatt be tud fülledni és nem gyógyul megfelelően.
Kitartás, 1-2 héten belül ennek teljesen renbe fog jönni, nem reménytelen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika, Orsi
köszi!!!
kenem már medelával, bepanthennel és szabadon hagyom, csak az esik jól, rosszul vagyok ha bármi hozzáér...
hát ez bíztató, hogy mindenkinél előfordul, kezdtem elszomorodni, hogy mi lesz a szopizással
de a kis manó most a bimbóvédővel is elég jól szopizott úgyhogy megnyugodtam...
milyen jó, hogy tudtok segíteni.. :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok Lányok!
Ezzel a nyuszival szeretnénk Nektek Kellemes Ünnepeket kívánni!
Kép


Nálunk zajlik az élet, pénteken becsípődött a forgóm, menni alig bírok. Tegnap este pedig volt egy kicsi autóbalesetünk. Belénk jött egy nő hátulról, de Hál Istennek nincs semmi bajunk, voltunk az ügyeleten, a babával is minden rendben. Be voltam kötve, de azért nyugodtabb lettem, hogy megnézték. Csináltak ctg-t, uh-t. Mostmár tudom, hogy milyen a ctg! :wink:

Délután még jövök, most megyünk ebédelni!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Lányok :D

Én is nagyon kellemes ünnepeket kívánok Nektek! (És kevés locsolót? :roll: :wink: )

Kisfóka :D
Szerencse, hogy nem lett bajotok!
A forgóbecsípődést én is ismerem. Csak a jobb oldali szokott ugyan becsípődni, és csak bizonyos pózban (ha félig ülő szögben vagyok az ágyunkban), de akkor úgy, hogy felkelni se tudok, csak ha Apa vagy Lilu hátulról felültet. (Közben mindig röhögnek rajtam az Édesek :lol: :? )Szülésnél tuti nem ezt a pózt fogom választani. A patkó alakú szülősámli nagyon szimpatikus. Azt néztem ki a kórházban :wink:

Fendike :D
Remélem, hamar begyógyulnak a sebek. A szabad levegő tényleg sokat segít. Aztán megedződik szépen. Nem érdemes kevesebbszer szoptatni, nem gyógyul akkor sem gyorsabban :wink:
Szép együtt töltött napokat Nektek! És képeket, képeket, képeket kérünk!!!

Fanni :D
Nálunk Apa még telepítgeti a szkennert, úgyhogy később jövök képekkel.
Otthon töltitek a húsvétot?

Véda
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Gyors szülésem története:
Kedd reggel elmentem vizsgálatra és ctg-re, doki közölte, hogy minden változatlan, teljesen rendben, ebből gyerek még nem lesz 1hétig :D , és utána a ctg is hasonlót mutathatott, semmi fájás.
Mondtam, hogy éjjel volt 1-2 fura görcsöm, de mondták, hogy biztos jósló, tök normális.
Ezek után délután egyre többször jött ez a görcs és ismétlődött, 5 körül elkezdtem mérni, de nem volt rendszeres, volt hogy 20percig nem jött, utána meg 10-8-15 percenként talán.

Este 8 körül felhívtam a dokim, hogy elég erős, bár rendszertelen görcseim vannak + vmi véres váladék szivárog. Erre ő kicsit idegesen, hogy a vér lehet a reggeli vizsgálattól, a görcsök pedig normálisak, de ha ennyire aggódok, menjek be az ügyeletre és csinálnak ctg-t.
Be is mentem, ctg-n 1-2 fájás, de nem igazán nagy (szerintük), én alig tudtam felállni és az ügyeletes meg sem vizsgált, aláírta a ctg-t és közölte, hogy végeztünk.
Ezután hazavezettem, 5perc út, közben hívtam anyukám kétségbeesve, hogy én biztos hülye vagyok, de ez tényleg olyan mint amit magyaráztak és ha ez nem szülési fájdalom akkor én biztos nem fogom észrevenni mikor is jön igazán.
Mire hazaértem, ahogy kiszálltam a kocsiból, távozott nagyobb mennyiségű magzatvíz és ezután egyre sűrűsödtek a fájások és vagy még 2szer megindult a víz is, amit ugye fenntartással fogadtam, hogy ez már vajon tényleg komoly-e a múltkori szivárgás story után... :roll:

Hn. 9 körül mire hazaért a férjem, 5perces fájásaim voltak és iszonyúan szenvedtem. Ő hívta a dokit (mondtam, hogy én már fel nem hívom az előzőek után) és közölte vele, hogy szülünk.. :D !!
Vissza a kórházba, én alig tudtam összepakolni a maradék dolgokat, alig tudtam járni, fájások 3-5 percenként.
Mire beértünk, kb. f.10 körül, ömlött a magzatvíz és a kedves ügyeletes doki, miután megkérdezte, hogy na, visszajött? megvizsgált és közölte, hogy 2és fél újnyi, lehet hogy még ma gyerek lesz.
Ezután szülőszoba, szülésznőm hamar beért, én rohadtul szenvedtem, iszonyú erősek voltak a görcsök, mire megvizsgált majdnem 4újnyi volt, dokim alig ért be, gondolom végig fenntartással kezelte, hogy tényleg szülni fogok.. :x

Mire megérkezett szinte látszott a gyerek feje, 2-3 nyomásra kint volt, hááááát annyira nem élveztem a dolgot, minden olyan gyors és fájdalmas volt, de mire kirepült a pici baba, hirtelen minden megszűnt körülöttem, vége lett a kínlódásnak és ott sírt Ő, annyira hihetetlen volt, láttam a férjemen is hogy csak néz és nem hiszi el, hogy ez történik.

Utána velünk volt egész éjjel, férjem is bent maradt, aludni persze nem tudtam, órákon keresztül csak néztem Mátét, ahogy ott szuszorászik és minden olyan békés és nyugodt volt...
fendike
 
 


Köszönöm a szopis jótanácsokat, javult a helyzet!!!!

Donika,
nagyon édes Zsombi!!!
Neked mennyiket evett a legelején???

Petitpois???????????

Kisfióka,
jobbulást!!!!

Fanni,
köszi a híradózást mégegyszer!!
Tudom, milyen nehéz megállni, hogy ne menjünk be babaüzletekbe, én mindig vettem 1-2 apróságot, de a nagyja tényleg a végére maradt
gratula az ideális méretű kukisokhoz!! :D

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Tényleg nem semmi a dokid, nekem tetszett a szülés történet! :D Pillanatok alatt kibújt a pici Máté, én is ilyesmit szerettem volna! Na de ez nem kívánság műsor! Majd, ha lesz időd tegyél fel képet! Férjed is alig, hogy észbe kapott már 3-an voltatok! :lol: Egyszerűen sztem nem lehet erre felkészülni, persze készül az ember 9 hónapon keresztül, álmodozik, milyen lesz, stb., de amikor ez valóban bekövetkezik, akkor az egy fantasztikus dolog, de én pl. tele voltam félelemmel, és néha még most is. :wink:
Nekem az elején, tehát, amikor haza jöttünk a kh-ból 50, 60, 70 ml-t evett, Máté mennyit eszik? Most viszont már 120-130 ml-t, nagyon szeret enni!

Kisfóka!
Remélem már minden rendben! :)

Petitpois!
Mindig várom az sms-t!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
hát igen, félelmeim nekem is vannak, de nem vészes, tegnap voltam nagyon elkeseredve a vérző bimbó miatt, de mostmár megy bimbóvédővel, meg anélkül is egy picit... :?
nekem csak 10-eket eszik, nem tudom mennyi az ideális, pisil, kakil és alszik utána órákat, nekem kell ébreszteni, hogy újra egyen.. :shock:
végülis elértük a születési súlyt, tehát gyarapszik, csak nem tudom ez elég-e?!?!?!??? :oops:
fendike
 
 


fendike írta:
végülis elértük a születési súlyt, tehát gyarapszik, csak nem tudom ez elég-e?!?!?!??? :oops:

ez bőven elég.

ha van elég pisi pelus, nyugodt és alszik, akkor tuti elég, amit eszik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
köszi, én is így látom, csak mindenki ezzel stresszel, hogy mennyit eszik... :oops:
dehát gondolom ez is eléggé változó, mint minden, nem akarok ráparázni.. :oops:
fendike
 
 


Fendike :D
semmmikép se :D
mérni sem kell szerintem

ha éhes lenne úgyis látnád, akkor meg sűrűbben kell mellre tenni, ennyi a titok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike :P
Izgalmas szülés volt, nem mondom.... Fura egy dokid van, de a Tiéd legalább odaért a szülésre, nem úgy, mint Pandusé és bizony sok olyan van ám...
Ha lesz kis időd, fotót tegyél fel, jó?
A híradózást pedig nagyon szívesen. Sajnálom, hogy nem tudtam bemenni :?

Véda :P
Nem. Anyósomnál voltunk, de 5 km-re lakik. 21-en voltunk, ebből 3 gyerek, kettő pici van, 2 és 4 hónapos és 3 pocakbaba 8) Ekkora a férjem családjának anyai fele :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jo reggelt,

kicsit megkesve de kellemes husveti unnepeket kivanok en is mindenkinek :lol:
Es bocsanat az eltunesert :oops: de itt busojaras volt azelmult napokban a gephez eselyem sem volt hozzaferni :shock:
Meg nem tudtam nagyon visszaolvasni de igyekszem

Fendike,
micsoda szulestortenet ez aztan tenyleg gyors volt :lol: enisenisenis..Varom a fotokat a kis Materol...

Donika,
koszi aranyos vagy mihelyst van valami megy az sms :lol:
Zsombi nagyon edi foleg az utolso kepen olyan kis bolcs :lol:

Kisfoka,
sajnalom a balesetet,a lenyeg hogy a babanak es persze nektek semmi bajotok.A forgod jobb mar?

Fanni,
ez igen,tenyleg jo nagy a csalad..Akkor gondolom kapni fogsz egy csomo babaholmit iis :lol:

Nalunk vendegeskedes,anyosomek is itt,en csaladom ma ment haza de az anyu maradt :lol: Honap megyek CTGre de amugy semmi fajas szoval a picur meg nem nagyon keszulodik...


Mindenkinek kellemes pihenest :lol: es kivansag szerint sok-keves locsolot :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődéseket, a forgóm valamennyivel jobb már! Ma már nem úgy közlekedek, mint egy nénike. Férjem jókat derül rajtam, hogy milyen rokkant vagyok!

Fendike,
Tényleg gyorsan ment a szülés, gratulálok hozzá! Remélem a szoptatás is jobb lesz! Időd engedi, raksz majd képeket?

Petitpois,
kíváncsi vagyok a holnapi ctg-re. Készülődhetne már a pici! :wink:

Fanni,
tényleg jó nagy a család! S jönnek sorba az unokák! :wink:

Donika,
Tündéri a kisfiatok! Annyira édes! :D

Véda,
Nekem a bal oldali csípődött be!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Petitpois :P
Holnapig még lehet is akár. Írd majd meg, mit mondtak!
Babaholmit sajna a család ezen részétől nem tudunk örökölni, mert 2 picibaba van, s ők csak 5-7 hónappal lesznek nagyobbak a mieinknél... ráadásul lányok...

Kisfóka :P
Örülök, hogy jobban vagy! Talán elmúlik... remélem. Nekem is a forgóm... de én menni tudok tőle, csak aludni nem. Zsibbad.
Neked ez a balesettől jött elő, vagy attól függetlenül?
Ezt szerencsésen megúsztátok...

Íme a 23 hetes pucér pocakom:
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Szép pocakod van! Szép nagy! :D
A forgóm pénteken csípődött be. Rosszul keltem ki az ágyból, én erre tudok gondolni, mert amikor reggel elmenta férjem, még nem fájt,aztán visszafeküdtem tévézni és amikor felkeltem, bumm, már éreztem is! :( Én aludni tudok, mert van szoptatós párnám, és azt a lábamközé rakom, a jobb lábamat felülre rakom és úgy tökéletes, csak fordulni nem tudok, mert az fáj! De majdcsak elmúlik!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni,
:shock: Hűűűű gyönyörű és jó nagy :lol:

Fendike,
Ez tényleg nagyon gyors szülés volt, így elsőre :wink: nekem a sebes vérző bimbóra, legjobb az anyatej volt.
Vendég
 


Orsi,
tudsz segíteni abban, hogy mi segíthet, mára szegénykémnek iszonyúan fáj a hasa vagyis görcsei vannak, nagyokat pukizgat és iszonyúan üvölt szegény órák óta.. :oops: ????
van vmi csodaszer, cseppek, bármi...???
vagy ez alapvetően teljesen normális, most áll be az emésztése???
fendike
 
 


Fendike :D
a hasfájás ált. nem ilyenkor kezdődik, de lehet.
Nem ettél valamit, ami miatt ő is puffad?? (hagyma pl.)

nálunk az infacol vált be, másoknak az espumisan, van még a gripe water... de mind1iknél meg kell nézni, hogy mikortól adható.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
igen lehet, hogy nem hasfájás, inkább szélgörcsöknek nézem
tegnap csirkét ettem krumplival, volt ízesítve hagymával ill. elég sok fokhagymával, de ez ennyire megárthat???? :shock:

a védőnő is az infacolt mondta, meg hogy front van, holnap jön, addig csak átvészeljük de olyan szörnyű volt hallgatni szegénykémet, gondolom még én sem vagyok edzett, de tényleg rosszabb mintha én szenvednék... :(
fendike
 
 


Fendike :D
a hagyma és fokhagyma okozhat ilyet.
Infacol nem tudom mikortól mehet, mindjárt megnézem - nekem 4 hét rémlik -

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


megnéztem a gyógyszerelőírat nem ír alsó korhatárt az alkalmazásra, akkor adható akár azonnal is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi, hogy megnézted!!!
Holnap beszerezzük!!!
Ezt nem tudtam, hogy a hagyma ilyen rossz, rengeteg kajában van, dehát akkor nagyon odafigyelek.
Most elaludt végre, remélem túl vagyunk a görcsök nagyján..
fendike
 
 


Fendike :P
Csak jelzem, hogy a káposzta is! A bab, lencse ilyenek az egyértelmű, de én a káposztáról tegnap tudtam meg, hogy szoptatásnál a babának pocifájást okoz.

Kisfóka :P Pandácska :P
Köszi :lol:

Zsebi :P
Nekem a napokban kezdett viszketni a pocim. Egyelőre csak felül...

Donika :P
Zsombi nagyon édes! Igazi kispasi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: