Új privát üzeneted érkezett!

Na, visszaolvastam!
Most már értek mindent!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bumi,nagyon halványan,de én a száradtan is látom!
Hogy érted azt,hogy volt már ilyen?Van olyan,hogy pozitív egy teszt és mégsem vagy terhes?
Én rettentően drukkolok Neked is!Holnap utazoma szüleimhez,de sebaj,ott is van gép :lol:
A tojcsi miatt ne izguljatok,ma is van és megtesszük a tőlünk telhetőt,nehogymá'rajtunk bukjon...
Vendég
 


Sziasztok!

Cherry!
Mi újság?Rég jártál már erre.

Mmzsó!
Hát nem ez lenne az első alkalom, hogy ilyen halványka hcg-t pisilek. És sajnos nem erősödik. Legutóbb, az inszemes ciklusban 3 különböző teszten is halvány csík volt. Oszt baba meg mégse.
Viszont az lh-m nem szokott ilyen erős lenni. De ez is lehet véletlen.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi!

Én így is látok valamit! Ha ez gyakran előfordul lehet nem ártana egy alaposabb kivizsgálás! :roll: Nem is tom hol kéne kezdeni...

Cherry!

De jó, hogy jöttél! Már amott is hiányoltunk! Tessék oda is bedugni a nózit! :wink:

Zsó!

Hmm, egy romantikus hétvége a szűlőknél! :wink:
Vendég
 


Szia Gröni!

Hát a kivizsgálásokból már csak a lapar van hátra. Szerintem ha nem jön össze a baba 1-2 inszemen belül, akkor az lesz a kövi lépés.

Te hogy vagy? Vannak már tünetek? :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Csípős pirosaranyat nyalogatok! :oops: Őlni tudnék bármi csípősért! Nem tom laparral mi derülne ki, de lehet, hogy más kéne! Az szinte biztos, hogy nem szervi bajod van, van valami ami miatt nem tudnak megágyazni odabent! De még ne temessük a hónapot! :wink:
Vendég
 


Már annyiszor néztek mindenféle hormont nálam, hogy attól nem lehet. Mindig minden értékem tökéletes, kivéve ugye a legutóbbi ösztrogént, ami viszont tuti az injekcióktól lett magas.
Uh-n is néztek már többször is, szóval ha ciszta lenne, vagy valami egyéb elváltozás, akkor azt is tudnánk. Méhnyálkahártyám is oké szokott lenni.
Úgyhogy maradt a műtétes kukucska.


Csípős pirosarany? :shock: Ez igen! :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én nem érzek semmit.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Csak nem veszed észre! :wink: Tegnapig fel sem tűnt, hogy napok óta rájárok a hűtőre, hogy délután szunyokálok, utólag jobban látja ezt az ember! :wink: Tudom, hogy ezek rendben vannak, azért is írtam, hogy nem tudom hol kéne kezdeni, mert valami biztos van, ami ezt előidézi! Olyan sokan vannak akik ugyanígy járnak (neveket nem írok) de ők pco-sok, neked az sincs!
Vendég
 


Nem tudom, cisztám biztos nincs, viszont túlsúlyos vagyok, meg vannak pattijaim is. De a cukrom is jó, még kajálás után is.
Persze tudom, hogy mást is kéne nézni. De tényleg semmi jel nem utalt eddig a pco-ra sem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gyere fogjunk kezet! :lol: Épp azt beszélgettünk apjukkal, hogy remélem azért a végére nem leszek háromjegyű! :shock: :lol: Dokinak említetted a halvány pozitív teszteket? Hátha tudna valami okosat mondani! :roll:
Vendég
 


A meddőségiben említettem, de állítólag ez normális, mert ezek biokémiai terhességek lehetnek. Állítólag a megtermékenyülés nagyon gyakran végbemegy, csak mondjuk leáll az osztódás, vagy nem tud megtapadni, vagy rossz spermium termékenyítette meg, de ez teljesen normális. Más azért nem tud róla, mert nem ilyen mániákus tesztelő, mint mi, akik ezer éve próbálkozunk.

95 kg vagyok. És most érzem, hogy a hormonok is nyomtak rajtam megint néhány kilót.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én is úgy éreztem, hogy híztam a clostitól, megnőtt a fejem :oops: , szorít a gatya, közben egy kilót fogytam! :roll: Lehet, hogy nálatok a rossz spermium miatt van! :roll: Ezt gondolom az inszem, de a lombik biztos kiküszöböli! Én azért bízom, hogy egy erősebb tesztet mutatsz majd szombaton! :wink:
Vendég
 


Gröni!
Igen, az inszemnél válogatott anyagot használnak, szóval tuti megoldás nekünk!

Sajnos nem igazán tudok bízni a spontán sikerben. De legfeljebb majd jól meglepődök. :wink:

Tudod néha azt gondolom, hogy megkímélhetném magam a csalódásoktól, ha nem tesztelnék csak akkor ha már elmarad a menzi.
Aztán persze mindig meggondolom magam. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ez így van jól! Jó persze idegörlő, mint a mostani helyzet is, hogy van vagy nincs, de jobb előbb tudni! Soha nem lehet tudni mikor van szükség progira, nagyon sokan a barnázást piri előjeleként elkönyvelik, közben meg lehet, hogy baba van! Azt kívánom, hogy jól lepődj meg! :wink:
Vendég
 


Kicsit halvány lett, de azért ebben jobban bízom, mint a 10-esben! A kép is elég béna, nem tudtam jobban, pedig próbáltam! Scannelve meg alig látszott! :shock: Pedig sokkal erősebb, mint a múltkori 10-es!


Kép
Vendég
 


Szia Gröni!!!!

Máris itt vagyok!!!!!
Juhééééééééééééééééééééééééééééé! Nagyon szépen látszik így is a csík..és erősödött is !!!!!!!
Ez biza pozitív és ez azt jelenti hogy KISMAMI VAGY!!!!!!!!

Cupp-Cupp!!! Nagyön örülök neked! Sok szerencsét ahhoz hogy a babókátok jó esrősen kapaszkodjon 8 hónapig!!!!!!
tea77
 
 


Mikor is erődíti meg ezt a hírt doki bácsi?
tea77
 
 


Tea!

Köszi szépen! Asszem kedden megyek hozzá, de kicsit vacilálok, mert nem akarok még uhut, majd ha már dobog a kicsi szíve! Az előzőnél nagyon elsiettem és már 5 hetesen uhun voltam, közben rágtam a kefét a 12. hétig! Ezt most nem akarom!
Vendég
 


Megértelek Gröni...fogom a csipiszt hogy a pici kitartson....
tea77
 
 


Éljen! Ez már tuti baba!
Gratulálok Gröni!
:D :D :D


Egyébként SZIASZTOK!

Én ma nem teszteltem, de mértem egy hőt. Nem az igazi, alig akart felmenni 36,9-ig.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni,
én is beugrottalak meglesni,és érdemes volt!Eggggggyértelműűű!!!
Nagyon szorítok!

mindenkinek szép napot! :wink:
Vendég
 


Gröni!
Halvány??????????
Ez egy nagyon szép teszt!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulálok,nagyon vigyázz magatokra!Juhééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!Annyira örülök neked.

Kép
breni
 
 


Ja mi holnap leszünk 7 évesek.És a párom dolgozik!!!!! :evil: :evil:

Kép
breni
 
 


Breni!
Szegénykém!
Nem tud cserélni valakivel?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,nem tud!:(
Majd bepótoljuk! :wink: :wink:

Kép
breni
 
 


Gröni!

Dokidat hívtad?
Mikor mész hozzá?
Hogy érzed ma magad?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Köszönöm szépen! :wink: Amikor azt a nagyon halványat teszteltem nekem is alig akart 36.9 fölé menni! :wink: Arra gondolok, hogy talán akkor ágyazódott! :roll: Nagyon várom a holnapi tesztedet! :wink: Nem éretem el a dokit, de kedden elmegyek hozzá, aztán majd megbeszélem vele, hogy a 6. hét után menjünk csak uhura!

Zsó!

Köszi szépen! Azt nem várom, hogy tedd keresztbe mindened 8) , de úgy 30 hétig még nagyon ránk fér a szorítás! :roll:

Reni!

Én egy picit erősebbre számítottam, de így is elégedett vagyok! :wink: Vigyázni fogok, de olyan fura még, mert nem érzek semmit, így nagyon nehéz hirtelen váltani! :roll: Ó, te szegény! :( Nálunk is ez volt! Azt tudod ugye, hogy az első 7 év a legnehezebb, ezútán márcsak jó jöhet! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Hát nem lepődtem meg ma reggel.
Nega lett a tesztem. És az lh-m is picit halványabb mint a múltkor.

Most már csak azon drukkolok, hogy ne ma jöjjön meg, hanem holnap.Mert akkor kedden reggel megyek 3.cnes vérvételre. Persze amilyen a szerencsém...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Sajnálom :(

Majd most sikerülni fog.Higgyj benne!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


ÁÁÁ, nincs semmi baj. Éreztem én, hogy nem igazi a dolog.
Viszont leht leszokok erről a tesztelgetésről.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ó Bumi! Nagyon sajnálom! :cry: Nem értem.... Pedig olyan szépen látszott a csík! Nekem soha nem volt ilyen a szellemcsíkom! Ha esetleg ma jönne meg, nem baj ha a 4. napon mész csak mond a dokinak, hogy 4. napi volt! Nehogy kihagyd emiatt esetleg! Most ha jók lesznek az eredméneyek akkor inszem jön?
Vendég
 


Jöttem, eddig nyuszi voltam és erőteljesen tojtam a szines-tojásokat :wink:

Bumi! - :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Sajnálom hogy ilyeneket produkálsz! Ez nagyon bosszantó! Először reményt ad, aztán egy jó nagy seggreesést!
Ezért én nem is szoktam sem tesztelni, sem orákelezni, mert nem akarok negát látni!!!!!!!!! Életemben két HCG-t löttem el, amikor már sokat késett és rájöttem, hogy nem szívesen tapasztalom a hómezőt, nem tesz jót a lelkemnek. Rosszabb érzés, mint amikor megjön!

Szurkolok a második fordulóra!!!!!!!!!

Gröni, hogy érzed magad? Valami jelek????
tea77
 
 


Tea!

Nem is tom. A cicim néha bedurran, aztán leereszt! :roll: Beszéltem a dokival, szedem az utrót, azóta nem tudok enni, viszont nagyon éhes vagyok! Kicsit mintha émelyegnék és szédelegnék, de ez az utrotól van, szerintem! :roll: Megértem, hogy nem szeretsz tesztelni, én sem! De mindig ott az esély, hogy egyszer két csíkos lesz és az micsoda öröm! :wink:
Vendég
 


Mindenkinek :

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNOK MINDENKINEK!!!!!

LEGYEN EGYÜTT MA A CSALÁD,
ÜNNEPELJÜK A FELTÁMADÁST!

NYUSZIK UGRÁLNAK SZÉJJEL,
TALÁLD MEG A FÉSZKED!

LEGYEN BENNE PIROS TOJÁS,
EGÉSZSÉG EGY ÉVEN ÁT!

KÉTCSÍKOS A FŰ ALATT,
KERESD MEG, OTT NE HAGYD!!!

Kép[/quote]
tea77
 
 


És is Kellemes Húsvétot Kívánok Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Elkezdtem barnázni, úgyhogy 4.cnes vérvétel lesz a dologból.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ha esetleg nem jönnék, boldog nyúlvétot kívánok mindenkinek!



Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Bumi,sajnálom! :cry: De fel a fejjel,az inszem sikerülni fog!nekem azt mondták,hogy 3-5.napig mehetek vérvételre,úgyhogy ne aggódj!

Tegnap mi is festettünk tojást anyukámmal,méhviasszal írjuk és hagymahéjban kifőzzük.
Képzeljétek,bedurrant a torkom é lázas is voltam,most épp lement a neozitrantól(ez itt a reklám helye :lol: )
Kedden muszáj lesz dolgozni!!!
Ja,és egy kérdés:szerintetek mot leállt a peteérés folyamata a betegség miatt?Megőrülnék,ha a 21-24.napi vérvételen miatt lenne rossz az eredmény,hogy kitolódik a repedés...

Áldott szép Húsvétot kívánok én is Nektek!
Vendég
 


Tea,én eddig kb.3x teszteltem,negatívat,szörnyű érzés tényleg!
Asszem,én is elhatározom,hogy csak akkor fogok,ha már naggggyon gyanús....aztán kérdés,kibírom-e majd :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem, nálunk éppen gépcsere van folyamatban és a net is vacakol, így kicsit nehéz a gép közelébe férkőznöm.
De néha be-be kukkantok hozzátok, csak nem igazán tudok írni. :oops:
Ráadásul 1 hete piszok beteg vagyok, már nagyon unom.


Gröni :D
Annyira örülök Nektek!
Kíváncsian várom a fejleményeket!

Mi ma voltunk kiskatona-vizsgálaton és nem hiszitek el:

Eddigi 1 M/ml helyett 6 M/ml,
összesen: 18 M. :D
Nem kapott eddig semmilyen kezelést. Nem is tudom mit gondoljak, azt hiszem ezt hívják csodának.
Persze ettől még kell műteni, de legalább már most látjuk a reményt. :D
Madarat lehetne velem fogatni. :D :D :D

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Mindenkinek!!!!!!!
Vendég
 


Drága Cherry!

Ez olyan csodálatos! :wink: Hidd el, hogy a műtéttől még jobb lesz az eredmény! De előtte azért húzzatok bele! :wink: Tényleg vannak csodák! Te pedig gyógyulgass! Hol tartasz most ciklusilag?
Vendég
 


Gröni :D

Tettem fel egy vonalzót!

Most lesz egy kis változás a munkahelyemen, így sajnos most kicsit várakozóban vagyunk.
Igazság szerint most 2-3 hónapig nem kellene teherbe esnem. De azért nem védekezünk. :oops: :? :D
Rábízzuk a sorsra a döntést.
Vendég
 


Cherry,
jobbulást Neked!Én is beteg vagyok és képzeljétek,kútba esett miattam a családi húsvétolás,öcséméknél 6 hetes baba van(a keresztfiunk :wink: )és természetesen nem jönnek ide a szüleinkhez elkapni a kórságot.Este anyukámék és a férjem átmennek hozzájuk egy kicsit,hát nekem megszakad a szívem,de nem mehetek! :cry:
Cherry,nálatok is herevissszér?Mikor lesz a műtét?Nekünk 10 nap múlva :shock:
Vendég
 


Zsó :D

Köszönöm szépen!
Jobbulást neked is!
Több okból is bajban vagyok. Holnap menni kellene dolgozni, viszont elég pocsékul vagyok, plusz két kollégának is otthon van egy 6 ill. egy 8 hónapos kismama, nem szeretném elfertőzni őket.

Igen, szintén visszérműtét. Még nem tudjuk mikor, ill. a férjem még nem döntötte el, hogy vállalja-e, bár szerintem már döntött csak még rágódik rajta.

Húúú 10 nap. Gondolom kellőképpen idegesek vagytok már. Lapar vagy hagyományos műtétetek lesz?
Megkérdezhetem milyen volt a kiskatona-számlálási eredményetek?
Vendég
 


Cherry,
ha nem vagy jól és van rá mód,maradj otthon!A kollégáid miatt tudom ajánlani a szájkendőt,gyógyszertárban lehet kapni,és gyakran szellőztessetek.
Nekünk 10-12milla volt,2xnézték,és mindkétszer 60%jól mozgott.A doki a hagyományos műtét híve,mert azt altatás nélkül,lokálban csinálják és csak 1 "lyuk"lesz,a laparnál 2 van,legalábbis nekünk így magyarázta.Hál'Istennek nem vagyunk nagyon idegesek,illetve a férjem lehet,hogy már kezd,de nemigen mutatja,igyekszünk derűsek lenni,biztatni egymást.Nekem 6 éve volt zsinórban 3 műtétem,úgyhogy tudom,milyen ez :roll:
Gyógyulj!

Mindenkinek jó éjt,oszt'jelentkezzetek ám,Lányok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Cherry - Nagyon jól haladtok így spontán is, hogy apa eredménye "csak úgy", segítség nélkül javult jó sokat! Mostmár akár a spontánban is lehet reménykedni!

Mindenkinek drukkok!!!!

Bumi! - Ha jól emlékszem ma mentél vv-re! Hogy sikerült???

Gröni- Hogy érzed magad kismai????

Zsó! - Apának drukkok hogy mielőbb rávegye magát a műtétre és nálatok is jobb legyen az eredmény...bár nálatok már így is milliók játszanak.... :wink:
tea77
 
 


Zsó!

Azt ugye tudod, hogy ez nagyon szép eredmény műtét előtt! :wink: Ha nálatok is olyan javulás lesz, mint nálunk, akkor apjukod tényleg tenyészbika lesz! :wink:

Tea!

Köszi szépen jól! Szerencsére már van hányingerem is, így már kicsit terhesnek érzem magam! Kicsit csalódtam, azt hittem ha jön rókakoma, akkor nem lesz hányingerem, erre ugyanúgy zabálok, csak rosszul vagyok utána! De nem panaszkodok ám, ezt szerettem volna, csak ne ennén ennyit!
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem jó lett a hormoneredményem, már ki is váltottam a gyógyszereket.
Közben rájöttem, hogy legutóbb is az lehetett a gond, hogy mivel barnázgattam menzi előtt, nem jól számolhattam a ciklus kezdőnapját, ezért volt magas az eredményem. Ugye akkor azt mondtam, hogy 3.cnes volt a vérvétel, és akkor 64-es ösztrogénre azt mondták, hogy magas. Most 4.cnes vérvétel volt, és az 57-es eredményemre azt mondták, hogy tökéletes.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ahogy olvasom az utolsó mondatom, megfordult a fejembe, hogy noooomális vagyok? :shock: :lol: Szóval aszittem, hogy ha lesz hányingerem nem leszek ennyire éhes! 8)

Bumi!

Akkor indulhat az inszem? :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: