Új privát üzeneted érkezett!

Andy,
Jó hogy nem allergiás MárkKép
Gratula a barátnődéknekKép

Zsuzsi,
Előkerült Gyuri?

Zulu,
Lehet hogy csak nem hízékony típus Macó, ha majd megnő örülni fog neki.Kép Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!
De ha nagyon nyugtalanít a dolog, akkor beszélj a gyerekdokival. Drukk.

Tutuja,
Fogorvos brrrrrrrr.

Virág,
Esetleg egy hirdetés segítene (persze a férjed telcsiszámával)Kép - de gonosz vagyok.

Elli,
Köszi a felvilágosítástKép

Réka,
Hogy oldod meg baba mellett a munkát?
Csibész DaniKép
Máshova nem írtál közben? Akkor tényleg érdekes.

Lányok!
Ismeritek azt az etetőszéket, amit az asztal szélére kell tenni és a baba súlya tartja ott? Mi a véleményetek róla? Tapasztalatok?

Maci_2
maci_2
 
 


Réka, a 197 biztos ártana a rendszernek, talán szerencsétlen szám. Nőcsábász Dani nagggyon vagány.
Kicsit hadd dicsekedjek/panaszkodjak. Marcipán ruhástól tíz kiló tíz deka. Meztelenül nem fogom lemérni, mert mindig felöltözve cipelem. És szereti a sütőtökpürét. Én is. Kép
Zulu, mi baja lenne annak a Tündér kislánynak? Anno valahol azt olvastam, hogy vannak olyan tehenek, akik veszettül jól hasznosítanak kevés táplálékot is. Mások meg rengeteget esznek, és nem híznak semmit. Nyilván így van ez az embernél is. És én olyan szívesen tartoznék a második csoportba! A lányok is mindig anyunál aludtak éjszaka. Szerintem nem volt nekik olyan szorakoztató társaság, mint zombi-anyjuk. De hátha a gyógyszer hat, és lassan kisimult lehetsz.
DE: Tegnap már tornáztam. Kicsit, de kezdetnek nem akartam túlzásba esni. Holnap meg baba-mama tornára készülünk. Még sosem voltam.
Virág, nálunk sokan csodálkoztak, hogy sosincs csukva a Wc ajtó. Azóta sem. Mert az ember eleinte ugye próbálkozik a szóbeli kapcsolattartással, aztán viszi magával a dedet, aztán meg próbál nem lemaradni semmiről. Én főleg a nagy csendre vagyok érzékeny.
Pedig Marcipán előtt már sokszor sikerült magányra lelnem odabent, na de muszáj volt újrakezdenem.
Zsuzsi! Hol van Gyuri? Már egy másfél órája, hogy elmentél megnézni, én meg itt izgulok!!!
sofka
sofka
 
 


Így csináljuk mi:
Telefonálunk
Kép
Olvasunk
Kép

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Sofka,
10 kg. Az igenKép

Úgy belejöttem, remélem nem unjátok mégKép

Már pakolok
Kép

Négykézlábas nyálcsorgatás
Kép

Na megyek, nem rontom itt a levegőt.

Maci_2
maci_2
 
 


Megint itt vagyokKép

Heppi
Minden jó, ha jó a végeKép

Kaska
Férjed összefoglalójaKépKép

Redit
Üdv ittKép
Már hiányoltalak lent, régen találkoztunk!! Sétát-talit megbeszélhetjük, nekünk most elég sűrű a hét, de jövő héttől okéKép

Maci_2
Jó kis előkeKép
Párom jobban van.
Zsombi is szereti a sokgombos és a fényes cuccokat, aztán egy liter nyálat kell kivarázsolni belőlük, így nem nagyon engedjük játszani ilyenekkelKép
Mi is hasonlóképpen telefonálunk, csak mi a fotelban ülve.

Mókuska
Majd megszokod Te is az uszitKép Az első után én is jót aludtam Zsombival, azóta seKép

Zulu
Na, erre nem is gondoltam, hogy biorágókaKép, de igazad van!

Elli
Gratula a 8 kilós KevinhezKép (talán Anyakati Védája volt hasonló méretű. Tényleg, hol van Anyakati? Olyan régen járt erre)
Szerintem tamponnal úszhattok.
MukipókKép
Apropó, spinning. Tegnap olyan bicót láttam, a szívem szakad meg érte, de olyan drága...Kép

Beu
Mégiscsak eszik Lőrinc pempőt is, de jóKép. Zsombi si így alszik el az esetek 95%-ában.

Anita
Nem csináltam semmit a bcg-folttal, letöröltem, ami kifolyt belőle, de nekünk biztosan nem volt olyan csúnya (csak nekem tűnt annak)

Urszila
Feleselés nálunk is nagyon profin megyKép, meg a mindennapi hiszti, hogy nem akar oviba menniKép. Nekem még van majdnem egy évem az iskoláigKép

Leszter
9380g-os PetraKép csak ámulok és bámulok, gratulaKép
EtetésKép

Zsuzsi
Bocs, de olyan jót röhögtemKépKép
Gratula a nagy alváshozKép
Télleg, Gyuri???

Zulu
Neked is gratula Malacka nagy alvásáhozKép
Mondom én, művész a srác, vannak ilyen dolgaiKép
ZsebbombázóKép 25 dekás kaki??? Az azért nagy, nem?
Olyan jókat írtok, teljesen feltöltődtemKépKép

Virga
Én is várom a csodát, hogy az apámmal közös lakás el legyen adva és belevághassunk a saját lakás projektbe, de már ötödik éve húzódik a dolog, szinte teljesen lemondtam róla Kép

Réka
BcgKép, hogy-hogy nem kapta meg?
Na igen, nagyon pasis az a mosolyKépKépKép

Harmadik napja atomóra van ZsombibanKép, csak egy-egy fél órát hajlandó aludni. Délután meg fogok bolondulni a kettőtől, egyik nyűgös, a másik hisztis (és még én szeretnék egy harmadikat isKép, jójó, csak 3-5 év múlva)
Zsombi is szeret újságot nézegetni, de nagyon fel tudja mérgelni magát, amikor nem tudja megfogni a képetKép

Megyek, nyúzom egy kicsit ZsombitKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Maci_2
Tök jó képekKépKép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok lanyok!

Homeo-szakertok,
lehet, hogy en is megprobalkoznek ezzel a Chamomilla dologgal, mar kezd elegem lenni a szamtalan ejszakai ebredesbol. Petra ilyenkor nem sir, nem is eszik, csak odamegyek, cumit adok neki, hasra forditom, es igy alszik tovabb. Csak van, hogy ezt 8-10-szer is vegigjatsszuk, es igy mar azert faraszto... Szerintetek ebben az esetben is hatasos lehet?
Ja, es meg egy: egyaltalan nem vagyok otthon ebben a temaban, de megis, ez hogy mukodik? Ennek a Chamomillanak pl. gondolom, van koze a Matricaria chamomilla (remelem, jol emlekszem, reg volt mar a novenytan vizsgaKép) neven futo kamillahoz. Na akkor miben kulonbozik ez a kamillateatol (marmint osszetevoit tekintve)? Es nem arthatok vele? Nem szokhat hozza? (Kozben megnyitottam a Zsuzsi altal ajanlott linkeket, ugyhogy lehet, hogy onnan is kapok valaszt.)

Lanyok, van valami otletetek, hogy mivel jon ki az alma es foleg a barack folt a ruhakbol? Vanish szappan meg csak nem is halvanyitott rajta...Kép

Miszike,
Olvastam korabban, hogy talaltatok olyan hazat, ami minden szempontbol megfelel(ne). Hol, milyet? Bocsi, ha mar irtad, nekem kimaradt par nap...
Ha talaltok jo termeszetgyogyaszt, megadnad nekem is a nevet? Gabornak is faj a feje, szerencsere csak ritkan, na de akkor aztan nagyon kikeszul, hany meg minden.Kép

Kaska,
Megtepett mellbimbo miatt szerintem jogosan lokted el a gyerkoc kezet. Szerintem nincs olyan anya, akivel meg nem fordult elo, hogy ideges legyen a babajara...
Fejfajas ambulancia? Hol hallottal rola?

Zsuzsi,
Nocsak, negyedszerre kislany?Kép Szerintem tutira belevagtok!Kép
Gyuri remelem, csak alszik.Kép

Manocska,
Sziaaaa!Kép
SzedulesKép drukk, hogy elmuljon!Kép

Babajaga,
Sophie edes, tunderi, nagyon szep!Kép Nekem nagyon tetszik!Kép

Beu,
Nalunk nyaron, a nagy melegben volt egyszer egy ilyen fel napos aramszunet. Onnan vettem eloszor eszre, hogy leallt a klima. Nem orultem neki, de gondoltam, sebaj, ha majd mar nagyon melegem lesz, elinditom a ventillatort. Okos vagyok, mi?Kép De legalabb addig, amig be nem akartam kapcsolni, nem volt olyan melegem, mint egyebkent lett volna, mert biztam a ventillatorban.Kép Ja igen, nem tudtam kiolvasztani a kenyeret (mikroban szoktam), mosas-vsalas is ugrott, sot nalunk a mosogato vizmelegitoje is elektromos, ugyhogy az sem igazan ment...
Jobbulast!Kép
Petra is csinalja a nyoszorgeses onaltatast, bar erdekes modon szinte kizarolag a babakocsiban, seta kozben.
Kitakaras: nekem Photoshop-om van, abban Filter menu, abban Pixelate, abban Mosaic.

Heppi,
Lelkileg is megterhelo lehetett ez a het a szuleidnel, de szerintem nagyon klasszul, ugyesen inteztel mindent.Kép Szobaatrendezes izgi jatekokkal nagyon jo otlet!Kép
Bocsi, most latom, hogy veletlenul kis o-val irtam tegnap Orsit. Elnezest!!!Kép

Edit,
Udv itt!Kép

Lanyok, nekem is van 3 erintetlen doboz Continuinom, ugyanugy a hat hetes kontroll utan a dokitol hazafele menet kivaltottam, mint Heppi, aztan nem kezdtem el szedni. Most meg mar nem is akarom, ha minden jol megy, par honapot kell mar csak kihuzni!KépKépKép Szerintem nemsokara en is felajanlom, de most meg nem.

Barbi,
Gratula a gyarapodashoz! Ugyik vagytok!Kép

Maci_2,
Jok a kepek, Roni nagyon aranyos!Kép Es milyen ugyes marKép Engem is erdekelnenek az asztalra akasztos etetoszekrol szolo velemenyek. Bar en asszem olyat szeretenek inkabb, ami fa, szekke-asztalla szedheto szet, es dontheto a hattamlaja, leszedheto a talcaja. Szerintetek erdemes ilyet a borzen venni majd?

Mokuska,
Allitolag normalis, hogy ilyen iszonyat ize van a fagyitejnek. En is rosszul vagyok tole, de Petrat nem igazan zavarja, legalabbis nem mindig.Kép

Elli,
Kivancsisagbol visszakerestem, Petra 5 nappal a 4 hos szulinapja elott volt 7960g.Kép Pedig lany! Ugyhogy en tudom, hogy milyen nehez.Kép Reg lattam kepet Kevinrol. Mielott igent mondanank, muszaj jol megneznem a volegenyjeloltet.Kép Ha kuldesz kepet, kikerem Petra velemenyet is, ha felebred.Kép (Most olvasom, hogy Sofka Marcija is eselyes, bar o talan mar tul nagydarab Petrahoz. O Vedaval illene ossze.Kép
Nekem rendezodott a tejci, mar a mensi utloso 1-2 napjan is szepen kezdett visszaallni. Nemtom, kicsit mintha azert meg kevesebb lenne, de Petra nem reklamal, ugyhogy lehet, hogy csak en erzem ugy. En tamponoztam a babauszin, eszembe sem jutott, hogy nem lehetne...

Beu, Zulu,
Ausztriaban mennyibe kerul a bari? En is dondolkodomKép rajta, bar az utlevelunk lejart, elobb azt kene rendezni.

Urszila,
Petrat akkor a legkonnyebb megnevettetni, amikor nagyon almos. Olyankor nagyon konnyen atbillen a sirasbol nevetesbe es vissza. Nalatok nem igy van?
Uj hazikoba nekunk is kell majd lepcsoracs.Kép Juhejjj!Kép

Zulu,
Nem ertem. A tapszerek tartalmaznak tejfeherjet? Csak mert azt irtad, hogy a tejpep tapi+gabona, es a tobbsegukben van tejfeherje. Hogyhogy? En azt hittem, a tapikban nincs ilyesmi.

Gomboc,
Nekem is eszembe jutott mar, hogy a hordozoban etessem, csak felek, hogy nagyon osszekenjuk.Kép
Gyerekorvos nem tul lelkesKép

Tutuja,
Drukk a fogorvoshoz! Anyukam is azt mondta, hogy most mar csak havonta merjem Petrat.Kép

Virag,
Mi ez a titokzatos eladando dolog? Kivancsi vagyok! Meg egyebkent is, hatha pont itt olvassa valaki, akinek epp erre van szuksege.

Reka,
Aranyos a kis huncut vigyori.Kép

Sofka,
Mivel higitod a sutotokot?

Hol van Kangi es Franyo?

Na sziasztok:

Leszter
leszter
 
 


Reka,
Ez igy nem er hogy te kettesevel haladsz!!!Kép Nagyon huncut ez a mosoly!

Ellimami,
Hehe, nem teljesen ertem, ram celoztal a profival? Nem szerenysegbol mondom, de attol meg nagyon, nagyon, de nagyon messze vagyok. Egy konyv az "eszem", abbol szoktam okoskodni, meg nehany homeopatias kiadvany. Egyszeruen csak tobbet tartok az ilyen "alternativ" gyogymodokrol, mint az "igazi" gyogyszerekrol!

Beu,
Megvan Gyuri, mire befejeztem a hozzaszolast felebredt mindketto! De olyan jo volt igy kezdeni a napot! Ilyen meg sosem volt, altalaban fel 7-kor mar zakatol az egesz csalad!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Lányok, segítség! Marcipán harap. A mellem meg sebes. Mit lehet rá kenni? Mert lassan tejleadó reflex helyett tejapasztó reflexem lesz. Már a dentinoxon filóztam, abban ugye van lidocain. Kép
Nem harap állandóan, csak amikor, akkor alaposan, és ahhoz sűrűn, hogy végre begyógyuljon.
sofka
sofka
 
 


Zulu,

úgy látom sokan kíváncsiak vagyunk rá, megosztanád velünk a bari-infókat (ár kint, itthon, milyen, stb..) Plíízz!

Köszi, Erika
kerika
 
 


Autóztam, autóztam, ügyes voltam! Egy bakit sem csináltam!

Maci! Az olyan utazó etetőszék fajta, nem? Én is kíváncsi vagyok rá. Nagyon jók a képek! Olyan jó, ahogy fejlődnek!

Réka! Dani édes, mint mindig!

Sofka! Marcipán mérete nem semmi!Kép Baba-mama torna jó, de addig az igazi, míg nem akrobata a baba. Utána már mindig önállósítja magát.

Leszter! ÉjszakákKép A csoda Vanish nem jó? Akkor más ötletem nincs. Én eddig hipóztam a fehér barackos cuccokat. A színesekkel nem tudom mi lesz. Fagyitejet egyszer én is megnyaltam, de majdnem baj lett belőle.Kép Útlevél egy-két hét alatt megvan.

Zulu! Tényleg, mennyi a bari?

Zsuzsi! Sok-sok ilyen reggelt kívánok! Kép

Beu
beu
 
 


Bocsi, az elozo hozzaszolasomat 9 ora valahanykor irtam, de a nezetig jutottam csak el, aztan most vettem csak eszre.

Leszter,
A homeopatianak a lenyege, hogy az embert individumkent kezeli, tehat nem lehet azt mondani, hogy a Chamomilla jo a fogzasra. Mert valakinek jo, valakinek nem.
Jut eszembe, allatoknal is alkalmazhato! Kép Az Ebay tele van kutyas-macskas-lovas homeos szakkonyvekkel! Kép

Maci2,
Latom Roni is erdeklodo tipus, es olvasni, telefonalni is szeret!

Tenyleg Lanyok, amikor otthon vagyok, engem rendkivul zavar, hogy mindenki "beszol". Pl.: elmegyunk a piacra, es egymas utan kb. tizen szolnak, felvaltva: "nincs melege a picinek ebben a nagy kabatban?", "nem fazik a gyerek, ugy fuj a szel?", egymassal teljes ellentmondasban mindenki mast! Ez meg hagyjan, multkor egy oreglany benyult a babakocsiba, es a mocskos ( zoldseg-gyumolcs piacon voltunk) kezevel benyult a babakocsiba, megfogta Miki agyoncsocsalt kekszet, es visszarakta a gyerek kezebe-szajaba. Ezen annyira kiakadtam, nem is tette zsebre a no, amit kapott...Erdekes, eddig nem tunt fel, de itt egeszen mas dolgokat mondogatnak az emberek a babaknak, ha mar megnezik! Hozzanyulas meg kizart!

Megyek Gyurit ebedeltetni!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Roni az előbb megtépte a filodendront és a tépett darab nyálas is volt. Kép Megnéztem a szobanövényes könyvünkben: bőr és nyálkahártyairritációt okozhat. Megmostam a kezét és száját (belül is). Mit csináljak még? A gyerekorvos csak 2-től rendel.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Hú, lányok 2 emilt is kaptam Cerazette ügyben. Az egyik Norkini volt, a másik Momo. Igaz, hogy Norka gyorsabb volt, de nem szeretnék sértődést, úgyhogy lányok lécci focizzátok le egymás között, okés?

Beu,
Láttam egy képet Lőrincről, ahol ugyanolyan zöld teknősös naciban van, amilyennel Orsi is rendelkezik Kép Jó az ízlésü(n)k Kép
Lakásátrendezési ötlet licence nem védett, így nem is számít lopásnak. Újságevésben oké, hogy nem hagyom elérhető helyen, csakhát nálunk mázsaszámra állnak a magazinok és folyóiratok, és mind színes, és Orsi fantáziáját nagyon nem hagyja nyugodni...

Ja, Edit és Törpicur és Krisztaa üdv közöttünk, gyertek gyakran!!!

Sofka,
Télleg nincs ólom a nyomdaipari festékekben? Mert eddig én csak emiatt paráztam... ugyanis Orsi nem eszi meg őket, csak tépkedi meg nyalogatja, ami a szájába kerül fecni, azt a nyálzással eltávolítja. Most akkor engedjek át neki némi újságot, vagy inkább ne??? Azért köszi az infót!

Maci2
Roni nagyon édes Kép az előke is nagyon tutkó. Én olyat vettem neki, ami tiszta műanyag, de tök hagyományosan kell a nyakába kötni. Így azt csak áttörlöm kaja után mosogatós szivaccsal, de a body ujját csuklónál mindig összekeni - erre még nem találtam megoldást Kép

Mókuska,
Békalábú Lilike bizti nagyon cukorfalat lehetett, további jó úszást. Bókokat köszi Kép

Elli,
Bár nem vagyok kompetens a témában (több mint 2 hónapja csak tápi) de mindenütt azt olvastam (szopitopik), hogy mensi idején néhány gyerkőc nem szívesen szopizik, mert megváltozik a tej íze. De ez csak átmeneti, és a vérzés követően (esetleg már a vérzés 3. napjára) ez elmúlik, és minden meg tovább a maga módján. Szóval szerintem ne izgulj, pár nap "diéta" nem árt meg Mukipóknak sem - főleg ilyen súllyal Kép Ja, és tampont ügyében: én anno csak tampont használtam, mert az kényelmesebb. 4 hónapos volt Orsi, amikor először megjött, de én még mindig nem merek tampont használni - hülyeség, nem???? Szóval a 6hetes kontrollon a dokim azt ajánlotta, hogy az első vérzéskor még ne, de aztán nyugodtan használhatom. De a te dolgodat te érzed, és neked kell döntened. Totál magánvéleményként csak annyit, hogy én a helyedben még tamponnal sem mennék be egy olyan medencébe, ahol picik is vannak - sosem tudhatja az ember Kép De megismétlem, dönts a legjobb belátásod szerint! Kép

Leszter,
Csak a pépekhez tudok szólni. Én úgy készítem, mint a tápszert, tehát a mérős üvegbe rakok langyosnál kicsit melegebb vizet, és abba tápis kanállal a megfelelő pépet (pl. 180 ml víz + 6 kanál pép),aztán állni hagyom, amíg tisztába teszem Orsit. Én üvegből adom neki (főzelékes szopókával), mert kanállal nem eszi meg, csak a főziket Kép Tkp úgy kell elképzelni, mintha nagyon híg tejbedarát csinálnál, még az íze is olyan, bár nekem nem elég édes, de nem rakok mellé cukrot Kép Nekem nagyon bejönnek, úgy tűnik Orsi is szereti, bár csak akkor szoktam neki adni, ha már 2 vagy több evésre sem eszik meg annyi tápit, mint kellene, mert a pépek táplálóbbak a tápinál. Utána szoktam még kínálni a gyereknek teát vagy vizet, általában nem kéri, de azért én így vagyok nyugodt, hogy tuti nem szomjas.
Ajánlott 10óraira vagy uzsira.
Sütőtök: az én dokim szerint ez az egyetlen, amit bébikajában javasol. Gondold végig - megsütöd a tököt, aztán összeturmixolod. Viszont a tök elég rostos, tehát érmes hígítanod anyatejjel, vízzel v. gyümilével. Esetleg meg is szűrheted.

Apropó szűrés! Többen írtátok, hogy pl a szőlőt átnyomjátok teaszűrőn. Eccer én is adtam Orsinak, de én megoldottam eccerűbben - néhány szem szőlőt alaposan megmostam és kettévágtam, a félbe vágott szemeket néhány régeg gézbe raktam, sarkait összefogtam, és az így képződött zsákocskát megcsavartam. Egy szem mag vagy héj szem sem került a lébe. A kifacsart trutyit meg gézestől kidobtam - nincs mosatlan, nincs kupi, tuti gyors! Anno más gyümölcsökkel is így csináltam, amikor még csak leveket adtam (alma sajtreszelőn lereszelve, gézben kicsavarva, meggy félbevágva, kimagozva, facsarva stb)

Zsuzsi,
Miattad felébredt a lányom Kép "Odanééééé, ott szörcsög a fika!!!" Köszi, most mesélhetek neki megint, hogy elaludjon Kép Kép Kép

Lester,
Petra súlya nem semmi. Mi még a 8 kg-hoz közelítünk fél évesen - kezdjek aggódni??? Kép
Nálunk a gyümölcsfoltok csak az előkében maradandóak. Nekem nagyon bejött, hogy a foltos (kaki, gyümi stb) rucikat 60 fokon mosom, és adok egy kanálnyi Vanish Oxiaction-t a mosószerhez. Eddig még semmi nem maradt a rucikban!
Bébihordozók huzata mosható - de kaja után nedves kendővel (szivacs dörzsis oldalával) szépen takarítható.

Na, most értem mindennek a végére. Nálunk ma a lány megtanult felülni, sőt abban a pillanatban el is engedte a talajt Kép Csak sokára dőlt ez, de olyan ügyesen, hogy nem is koppant a feje Kép Okosak ezek a gyekőcök, na!

Kép

Minden jót

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Edit
Az én nagyobbik lányom 3x is megkapta a BCG. Egyik után se maradt még csak egy pici pötty se.
Többször már nem oltották be. Mindig kérdem a dokit, hogy nem lesz gond? A válasz nem hiszi, hogy probléma lenne. Elvégre a többi gyerek be van oltva.

Leszter
Olyan jól esett a lelkemnek, hogy írtad végül is beszél a lányom ( hammm). Most már azért egyre több szót mond. Most a kedvence a kuki. Bölcsibe kezdte kiabálni, hogy kuki, kuki. Kérdem mi az??? Válasz: Apa. Itthon kérdem tőle, hogy mi az a kuki, erre az apja kukijára csapott egy nagyot. Kép Az egyik ismerősöm már azt mondta rá, hogy autista. Kép
Off. Régen kérdeztelek az anyukám papagájával kapcsolatban, perui balzsmtól teljesen rendbe jött. A csőre alatt volt valami. Az igaz, hogy a Kissándor papagáj csak 15 évig él?

Gombóc
Valaki (Zulu???) írta már, hogy lehet egyszerűen orrót szívni. Én is így csinálom már 2 éve és nagyon bejött a dolog.
Leülsz a földre terpesz ülésbe. Az öledhez szorítod finoman a fejét és a combjaiddal leszorítod a karjait. Így mind2 kezed szabad lesz és tudod kezelni a porszívot is. Nem fáj nekik. Remélem érthető voltam.

Tina
tkriszta
 
 


Nem ér ennyire pörgetni a topikot!!! Így hogy érjem utól magam????

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Leszter,
Valahol van egy oldal folttisztításról, talán: www.cleanszolg95.hu/Clean/folt.htm
Azt hittem a fa etetőszék székké-asztallá szedhető szét, a másik meg dontheto a hattamlaja, leszedheto a talcaja. Van olyan is ami mindet tudja?

Beu,
Ügyes vagyKép

Zsuzsi,
A beszólások engem is zavarnak. A párom meg nem bírja ki szó nélkülKép

Heppi,
Én is műanyagot akartam, de ilyen fazont (hosszúujjúba). Csak egyszerre nem jött össze minden, ez lett. A hátulja pvc, legalább nem ázik át.
Gratula az üléshezKép
KépKép

Senkinek semmi ötlete. Mindjárt hívhatom a dokit.

Maci_2
maci_2
 
 


MAci 2

Hívd fel a toxikológiát. 06 80 201-199, 215-3733

Tina
tkriszta
 
 


Sütőtököt én a gyereknek főzöm. Mint a krumplit pürének. És a főzővízzel (kevés) turmixolom. Szereti. Én is. Szerintem kisfűszerrel, tejszínnel remek szósz spagettihez is.
Mély polgári dekadencia: dobozból nyammogok, neten rendeltem. És babanetezek. De eddig élanya voltam. Tornyot is építettem. (és nem a vasalni valóból!!! De nem ám! Építőkockából.)
Maci, ha nem látsz semmi feltűnőt a gyereken (csalánszerű), szerintem ne izgulj. Csalánra meg kálcium, vagy gyerekorvos.
sofka

heppi-orsi nagyon ügyes. Felpörgött a fejlődése rendesen!
sofka
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak sajnos olvasó-üzemmódban, ugyanis apa 7 nap alatt 60 órát dolgozik, így alig van itthon, ha meg itthon van, övé a gép.

Dorina nyelve tökéletesen gyógyultKép
De viszont tombol a szeparációs szorongásKép
Mellette ki akar bújni egy őrlő fog is, így alig alszik, tiszta nyűgös, és csak az ölemben jó neki (apa erre azt mondja elkényeztetem, de tudom, hogy korral jár, hogy fél, hogy elveszíti az anyukáját)

ZsuzsiKép

Erre nincs valami homeo-szer? Ha van, akkor hol lehet kapni, és mennyi idő után hat?
Milyen könyvből tanulod a homeot (mi a címe?) Kép

Egyépként egyik pillanatról a másikra autót vettünk, mert Seat napok voltak, és ingyen volt a klíma meg az Abs. Kb 5 hét múlva jön meg.Kép

Szombaton megyek Grazba körülnézniKép

BeuKép

Ti mikor mentek (jöttök) Graz felé?

A leányzó ott terpeszkedik az ágyamban, és ott alszikKép

Minden baba nagyon aranyosKép

Gratula az új mozgásokhoz, fogakhoz, hófordulókhozKép

HeppiKép

Dorina meg is ette az újságokatKép
Hiába dugtam el előle, a bátyus mindig adott neki a "vésztartalékból"

Akinek nem írtam, attól elnézést kérek, de csak emlékezetből volt időm írni

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Sofka,
Garmastant, Bepanthent probaltad mar? Esetleg Neogranormon? Szelloztetes? Amugy nagyon rossz lehet, nekem meg csak 2-3-szor fordult elo, hogy Petra fajdalmat okozott, de utan valahogy nem akart sikerulni az ellazulas...Kép

Zsuzsi,
Elolvastam (na jo, atfutottam) a homeos cikkeket. Azt amugy tudom, hogy van allatoknal is. De eddig valahogy annyira tavol allt tolem ez az egesz, annyira nem passzolt mindahhoz, amit 5 es fel even at a fejembe tomtek az egyetemen, hogy nem nagyon erdekelt. Most viszont ugy erzem, szivesen kiprobalnam Petran. Meg ferjemnek sem artana, de ot meg gyozkodnom kell.

A kovetkezo kerdesem (Zuluhoz is!Kép) az lenne, hogy a babucikkal mi a teendo... Erdemes egy felevessel elmenni homeodoikhoz alkati szer-ugyben? En szivesen probalkoznek, de egyelore inkabb doki nelkul... Nyilvan mar a babak sem egyformak, van nyugodtabb, erzekenyebb, meg ilyesmi, de szerintem akkora kulonbsegek meg nincsenek, mit felnotteknel. Szoval, a fentebb leirt ejszakai ebredesek ellen szerintetek mi lenne a teendo? Segitsetek, pliiiz!Kép

Heppi,
Szerintem a tamponnal nincs semmi gaz a babak szempontjabol... En babauszira indulas elott mindig zuhanyzok, akkor tampon be, es igy nem jon ki a cucc, es kivul sem maradok "olyan" (bocsiKép).
Koszi a tejpepes infot!Kép
Nem teljesen ertem, miert a sutotokot javasolja a dokid bebikajaban? Amugy en nem turmixoltam, csak villaval szetnyomkodtam, lehet, hogy ezert nem ette Petra?Kép
Vanish oxiactiont is kiprobalom majd, bar ha a Vanish szappan nem segitett...Kép
Szuros otlet jo, lehet, hogy majd kiprobalom.Kép

Tina,
Kuki.Kép Te is irtad, hogy egyre tobb szot mond, nala bitos most jott el ez az ido. Nem vagyunk egyformak.Kép
Papagaj temahoz nem tudok hozzaszolni.Kép

Maci,
Koszi a folttisztitos linket, mindjart nezem.Kép
Mit mondott a dokineni?
A Brendon katalogusaban van olyan, ami tudja ezeket a funkciokat, Lomax es Bazsi Timi II neven. Mondjuk az arukra kivancsi lennek...Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!
Leszter, Beu, barack es alma foltra regen volt clorox kimelo tisztito szer egesz jol kivette a foltot. Hidrogenperoxid volt a titka.


Beu ugyi vagy a vezetessel Kép

Zsuzsi, nagyon tetszett kantarral rogzitett fiad.

Leszter, ehen halo Petra gyonyoru. Continuint mar nem is szedhetnel mert mar ujra nagylany vagy, nekem azt mondta doki bacsi, hogy csak addig lehet szedni, amig nem jon meg. En is felirattam aztan ki sem valtottam. Kép

Sofka, neugranormon vagy garmastan.

Kaska, Cici tepesre nalunk bejott, hogy ha matatos tekergetos tepkedos kedveben van kap a kezebe egy zsebkendot.

Maci_2, Jok a kepek, Roni nagyon aranyos, es ugyes!

Manocska, jo hogy megkerultel, szedules hess, hess.

Réka,Bcg, hogy-hogy nem kapta meg? A MAV-ban az utolso baba vizsgalat a korteremben volt es akkor kaptak meg az oltast is.

Evi jobbulast!

Missnia, nagyon ugyi a fiad.

Toffi atomóra Zsombiban? Az profi, mi csak vekker pocakunak hivtuk a lanyt. Kép

Gomboc, dobozolas, koltozes arra is nagyon jo, hogy az ember megszabaduljon egy csomo majdjoleszmegvalamire cucctol Kép Kép

Urszila hol lehet bio zoldseget venni? johet SMS-ben is. Andris szemet nezesd meg szemesszel. Fel dioptria ami fel sem sem tunik, hogy nem jol lat okozhat faradtsagot.

heppi gratula az uleshez

Sajna az arcureggyuszit nem sikerult megusznom, de mar javulok. Bori manapsag mindent meg akar szerezni ami sarga kakaos doboz teasdoboz, teregetos lavor stb.. ha nem kapja meg kiabal.
Nem tudom jo e neki a terpesz pelus nem latok semmi javulast sot amikor nincs rajta akkor is olyan furcsan tarja a labat.

Ugy hallom lesz egy budosbogaram, mennem kell.
Kép

Ari
ari
 
 


Hali Csajok!

Csak gyorsan: Fejfájás ambulancia Pesten, a Klinikák metroállomásnál van. Sajna telszámot nemtudok, de a tudakozóban bizti tudják. Sokan vannak, előre be kell jelentkezni, mikor én voltam még anno, beutaló is kellett a körzetitől. Nekem spec a talpmasszás jött be, csak azt pocakosan nem lehetett... Mondjuk amióta újrakezdtem, kezd javulni a helyzet.

Na menek is, mert ezed dolgom van, majd prószálok este is jönni
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok,

jó sokat írtatokKép. Most csak picit jövök, majd este bővebben.

Leszter,
tápiban módosított tejfehérje van, pépekben is.
Etető: barátnőm egy törölközőt dob az ülésre, az maszatolhatja a ded.

Réka,
bárány elvileg mindenféle kocsiba rakható, elég sok típus vanKép. Hogy igazi, az többnyire az árából derül ki, meg van egy jellegzetes illata.
Ára kint olyan 100 Euro körül, itthon drágább. Érdemes körülnézni börzéken, én még pocakosan belefutottam egybe, pofátlanul olcsón, de babonából nem vettem megKép.
Fotó tündéri!Kép

Maci_2,
Roni nagyon ügyes kiscsaj márKép.
Remélem a toxikológián megnyugtattak azóta.

Zsuzsi,
gyerektapitól én is morc vagyok. A múltkor a közértben akarta letámadni a pénztáros, csak picit volt fekete a keze a pénzektőlKép.

Sofka,
Mac is harapKép. De megérdemlem, kellett nekem annyit nyafogni a fogatlanság miattKép.

Látom, többen kérdeztétek a bari árátKép, fentebb írtam Rékának.

megyek is, mert Malacka levegőzni vágy. Én meg marhára nemKép

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!

miből van a bari? Aranyból??????
Újra kell gondolnom a költségvetést. Szerinted megéri? Annyira jó?

Beu
beu
 
 


Na, küldök én is produkciós képeket.

Mo. történetével folytatja az olvasást a textilkönyvek után:
Kép

Ücsörög a sarkán

Kép

Teknőc Lönci

Kép

Beu
beu
 
 


sziasztok!

Jelenleg félkezes üzemódban vagyok. Megkaptuk a 4 hós szurikat, és most engem akar. DE szokatlanul levert, mrt kb 5 perc után ki aar mszni a kezemből, most meg úgy 15 perce ül csendben. A mai mérés eredménye 65 cm, és 6650 g. Pont 60 dkg egy hónap alatt.

Zulu
jó drága az a bari, én most hétvégén vettem egy valódi bárnybőrt (olyan közepest) 2500 Ftért. Igaz 3500ért akarák adni, de lealkudtam egy ezrest (szerencsére csepergett az eső, így óccsóbb volt Kép) Pon t jó a babakocsiba, csak a lábai lifegnek, azt meg behajtom alá, így nem volt olyan drága. Tényleg kisiparosoknál nem lehet megnézni, hogy van e?? Mert úgy készen nagyon drága....Kép

a most mewgyek a lázasskámmal az ágyikóba, nem tom mi esz este, remélem alvás és semmi láz

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Jaj, tudtam, hogy elfelejtek vmit. Ti szoktátok nézni a Dalnokok Ligáját? Tudjátok most pénteken lesz a második eresztés első része. Csak egy kis dicsekvés és kedvcsináló: a férjem írta a Nox szövegeket, most meg asszem az Inflagrantrinak írt sokat. Tudjátok a show előtt feljön a pilot, hogy melyik dalból mit kell csinálni, és ki a szövegíró meg a zeneszerző. Csak nyissátok nagyra a szemeiteket, ott lesz a neve is (Ádori Péter). A főnöke (Duba Gábor) meg anno a Bon-bon-nak írta, de ő amúgy is ír nekik dalszöveget, pl a Valami Amerikát is. Jó kis csapat, mi? Mármint aZuram meg a főnöke Kép

Na megyek, mert a lánynak kétoldali akkut anyahiánya van, amit hangosan ad tudtára az egész lakótelepnek Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Beu,
az én Ankám rendszeresen Hamvas Béla: A bor filozófiája c. könyvet halássza le a könyvespolcról. KépKépKép (Az én lányom!!!)

(Vagyok ám én is, csak kukkolok inkább, valahogy nincs kedvem írkálni.)

Babákok nagyon édesek!!!

Puszi
F.
franyo
 
 


Franyo,
Kép Igen, mar multkor is csak ezt olvasgatta Anka!

Nalunk epp klarinetkoncert van:

Kép

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!
Tegnap megvolt az othos szuri, a lany meg mindig lazas, tegnap 1 germicidC+ 1 paracetamol utan is 39 volt Kép 63,5 cm es 6650g, fel eves elmult, hat nem egy orias, de nem banom igazan, cipelni igy is eleg, ujabban utalja a kocsit, igy mindenhova kendovel megyunk. Vedono megint csovalta a fejet, hogy 5 het alatt csak 400g-ot hizott, de szerintem ez tok jo, vedono lesza...vazva.

Orsoly, ugy emlekszem te kerdeztel az etetoszekekrol. Szrintem a Peg Perego egy kicsit strapabirobbra van csinalva, mint a Brevi, nincsenek kis tartopockok rajta, amik letorhetnek.

Folt: en Vanish Oxi Actiont hasznalok, eddig mindent kiszedett.

Heppi, probald meg azt, hogy kivagsz szines kepeket es berakod kicsi, puha fedelu fenykepalbumba, igy nezegetheti a gyerkoc a kepeket, de nem tudja megrani.
Most mar elkuldom ezt, mert orak ota irom, tobbszori megszakitassal,
pussz,
Kiszuny
kiszuny
 
 


Sziasztok!

Jesszum Pepi, hat ezt most nem fogom birni vegigolvasni, 5-re vendeg is jon...

Helyzetjelentek, aztan majd jutok, amig jutok.

Tegnap lemazsaltuk a not, 6030g. Evi, ugye mondtam, hogy nagyon egyutt vannak ezek a csajok? :-)))
Hat orulok, hogy vegre valahara atleptuk a 6-ot, de ez most csak 12 deka volt a hetre, ami semnem nagyon jo, semnem nagyon rossz. Sebaj, cicizunk tovabb, aztan majd lesz valahogy :-)
Mondjuk nem csodalom, hogy nem koverebb, mert ha cicit lat, megint ugy csinal, mint aki megbolondult, mar elnezest tole, de tenyleg :-( Gyakorlatilag a siras, beszelgetes illetve a beajulas kozotti 2 percben kerul bele kaja. Ma mar besotetitettem a haloszobat, es ejjeli lampanal cicizunk, igy kicsit talan jobb...
Mindegy, igazabol kezdek beletorodni, hogy ugyse megy siman semmi... "igazi" gyerek :-] nosztalgiaval idezem fel, hogy ujszulott koraban milyen ahitattal csungott a mellemen...

Amugy meg maxizombi vagyok, mert ejjel 4-szer keltunk... ugy tunik, olyankor kivanja potolni, amit nappal elmarhaskodik, mert ejszaka szepen eszik. De most legalabb visszaaludt a kajalasok utan :-)

Olyan erdekes, neha, amikor gyerektelen haverokkal beszelgetek, ugy erzem, mintha ket kulonbozo bolygon elnenk... Nem baj, nem zavar, csak jokat vigyorgok rajta, mert furcsa :-)

Fenebe, mindjart 5 ora. Elkuldom, aztan elkezdek olvasni, de ebbol max este lesz level...

Kaska
kaska
 
 


Utolag elolvasva jot rohogtem a tartopockokon Kép, felreertes ne essek, tartopockok=tartópöckök.
Kiszuny
kiszuny
 
 


Beu Teknőc Lönci hogy kepzodott??? KépKép A tobbi kep is szupi!

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Remélem minden baba és mama jól van!!!!!?????KépKépKépKép

Itt vagyunk ám mi is csak kissé kutyafuttában.
Olvasgatok,de irni semmi időm nincs ezen a héten,mert hogy baromira készülök, hétvégén jönnek a rokonok,és suvic -suvic van.Na persze 2 torna közben nem sok az időm ,de muszáj megcsinálni,mert a hétvégén még festettünk is (na ná hogy a padló is olyan lett) szóval renoválok.

Marciról....Eddig a nappaliban a tornázó asztalon volt ,de úgy éreztem túl kicsi már a hely neki,ezért kivonszoltam egy ágybetétet és most azon fetreng. Nagyon tetszik neki,meg nekem is mert max csak 15cm tud zuhanni ha netán végre hajlandó lenne forogni.Kb 1 hónapja produkált 2 forgást,(én ennyit láttam)és azóta mintha elvágták volna, és most hogy letettem a földre és nagyobb a helye megint próbálkozik vele.De nem akár hogyan ám! Oldalra fordul,majd megragadja saját grabancát és mintha húzná magát,persze nem sikerül neki,de nagyon tündéri.Szóval próbálkozik.

Aztán ma vettem neki egy Baby gymet (activity gym)
és mikor kibontottam majd gutaütést kaptam: a képen az állvány alatt van egy kis szőnyeg"szines meg mindenféle biz-baz van rajta (bocsi),és azon van maga a mű. Na most a dobozban se híre se hanva a szőnyegnek csak az állvány van. Nagy átverés,én meg jól megvettemKépKépKépKépÚgy hogy viszem vissza és nézek valami másikat ,mert én olyat szeretnék aminek a szőnyeg részével is tud majd játszani,(tudjátok kis tükök lehajtva,csörgő,zörgő lehajtva ,stb)
Hát jól kicsesztek velem,egy csomó időm elment vele és nem jó!!!KépKépKépKép

Gondolom többeteknek van ilyen,azokhoz járt a szőnyeg része?????

Na nem dühöngök itt Nektek,meg amúgy is szakad itt az eső ,ma még a macska is kv@"KépKépKép:


Mariann
Mariann
 


Teknoc Lorinc Kép Kép Kép
A felterdelest teljesen magatol csinalja?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!
Zulu!
A mi takarónk az biztos, hogy eredeti, mert nagyon drága volt, keresztelre kaptuk. Csak azt nem tudom, hogy bari-e. De majd kipróbálom, ha nem fázik benne a yerek, akkor az. Csak elég nagy, majd valahogy összehajtogatom. Kép

Akik kérdezték, hogy miért nem kapott a gyerkőc BCG oltást annak írom:
Aznap amikor kapta és abban az időszakban amikor az a dokinő volt "szolgálatban" akinek a szignója szerepel a kiskönyvben az én kisfiam éppen nem akart lélegezni, teljesen kék volt a feje, lázas volt és amikor magához tért akkor folyamatosan hányt. Szerintetek egy ilyen gyermeket beoltanak? Szerintem rutinból beírták a kiskönyvbe, aztán mentek oltani az aznapi adagot, de az én babómnak inkább nem adták még be, aztán elfelejtődött. De ez csak feltételezés.

Maci2!
Munka: Úgy oldom meg, hogy hajnalban meg éjszaka csinálom, amikor Dodo már alszik. Szerencsére itthonról tudom csinálni, csak hétvégéken megyek be, amikor apája vigyáz a dedre.
Képek csúcsszuperek, jöhet még nyugodtan, én a képeket szeretem a legjobbanKépKép

BeuKép
Tudod gyerkőc azokat a könyveket olvassa egyenlőre amit a szülők hajdanán vettek és olvastak (Ez Franyónak is szól)KépKépKép
Lőrinc petrsze tündériKép

Zsuzsi!
Aranyosak a fiaidKépKép Ki klarinétozik? Édesen figyelikKép

Most megyek, visszahozom Danit a konyhábólKép

Réka

A többi képet is persze megsasoltam, egyre szebbek, okosabbak a gyerkőcökKép
muki
 
 


Zsuzsi,
azóta még kétszer Kép!
Küldtem neked mailt, bocs, hogy csak most... (szégyellem picit magam, hogy elfelejtettem Kép)

F.
franyo
 
 


Beu, Nadine,
tudom, hogy nem olcsó a cucc, Apasas is megmondta valaKép. Én azért vettem, mert ahová járunk síelni, ott bazihideg van, meg elég sokat kirándulunk a kölkekkel. De az igaz, hogy egyébként nem ilyent vettem volna.

Zsuzsi,
jók a fotók! Milyen édesek a kicsik, ahogy elmélyülten hallgatják Danit!Kép

Ari,
arcüregKép. De látom, már javulszKép. Bori tündérbogár!KépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Heppi,
en is az ovszerre szavazok, bogyokat is szedtem tobb evig, aztan egyszer csak kezdtek koztes verzeseim lenni, es ugy dontottem, nem szorakozom vele tovabb. Szepen el is mult! :-)))

Edit,
udv! :-))) Nekunk is kicsit hamarabb jelent meg a gob, sokaig alig latszott, most meg igen ronda. Drukk, hogy azert megfoganjon! :-)

Sofka,
kemeny vegy mint a Rolling Stones :-))) gondolok itt a szenhidratokra. Nekem az osszes onuralmam elhasznalodik arra, hogy ebren maradjak... de nem akarok mar tobbet nyafogni, franc bele.
Ezek szerint akkor reklamujsagokat adhatok enni a gyereknek? :-)))
Ugy tudom, van fogamzas elleni bogyo, terd koze szoritva kell hasznalni ;-)))

Barbi,
mazsatoro Adamnak gratula :-)))

Maci2,
jol is all a grimasz Roninak, olyan fujo kiscicas a kepe :-)))
Maradjunk annyiban, hogy nem ETTOL vagyok szornyeteg ;-))) Monsta-Kaska :-]

Mokuska,
kisbeka :-)))

Zulu,
lehet, hogy visszamenoleg en is azt fogom mondani, mint Te :-) en is nagyon a gyerek utan megyek, bar legalabb a kisagy hasznalataban igyekszem kovetkezetes lenni, a leggazosabb ejszakakat kiveve, de ez ritka. Biztos naiv vagyok, de valahogy ugy kepzelem, konnyebb lesz nekem "bekemenyiteni", ha mar tudom, hogy erti, amit mondok!
De a zombisaggal en is tehetetlen vagyok, mert erzem, hogy ilyenkor nem tudok ugy rafigyelni, hamarabb felhuzom magam stb.
Lam, azt mondtam, nem nyafogok... de annyira adja magat a tema :-(

Ellimami,
hat egy 8 kilos bebi anyucija tenyleg ne tejciparazzon, hanem tessek boldog arckifejezessel puszilgatni a kis ha'j-ba'jait! ;-)))
Mukipok :-))) egyszer kellene egy gyujtemenyt csinalni, hogy ki hanyfelekeppen hivja a babajat :-) csak nem merem elkezdeni, mert az maga egy level :-)))
Bocsi, csak nem igazan ertem: azert akarod, hogy kibirja ejjel tej nelkul, mert akkor nem Neked kell felkelni hozza, es tudsz pihizni? Es ha telepakolja a bendojet, nem alszik jobban? (Biztos hulyesegeket kerdezek, csak sok napot kihagytam, es nem tudom az elozmenyeket.)

Anita,
delutani alvas irigy-irigy :-)))
Na ilyen fejjel ram is szokott nezni a lanyom :-) "ezek a mai felnottek" arckifejezes :-)))

Beu,
etetos ruha :-))) na, majd vigyorogtok az en rovasomra is :-)))
Cicizeses altatas: szerintem az a legkevesbe gaz, hiszen olyankor ugysem a tejci kell neki, es a cicink remelhetoleg akkor is meglesz, amikor mar nem jon belole tejci ;-))) engem legalabbis nem zavar a gondolat, hogy kesobb is igy altassam el, hiszen ez a legkenyelmesebb :-)))

Wow, vendeg kesik, egy adagot elolvastam :-))) Majd folytkov! :-)

Kaska
kaska
 
 


Koszonom mindenkinek a rizspepes infot, nagyon sajnalom, hogy nincs mar a Mildi rizspep, remelem kihoznak valamit helyette.

Zsurlo, koszi a Sinlacos infot, beszereztuk es tenyleg izlik a lanynak, nincs benne csak rizs es szetjanoskenyer.
Kiszuny
kiszuny
 
 


Zulu! Hanem milyet? Mi nem járunk sielni, de a meleg az jó lenne. Van másféle is?

Zsuzsi! Nagyon édesek koncertezés közben!
Magától térdel, ma a Mo történetet megint megostromolta, feltérdelt, csak azt láttuk, hogy támaszték nélkül térdel, döbbenten néz, majd eldől hátra, mint a zsák. Szegény, ez volt az első esése, volt sivalkodás.

Ari! Nem tudom, hogy képződött, valahogy magára billentette, aztán emelgette is. Nagyon cukorfalat Bori!

Réka! Dani hogy került a konyhába? Már ő is mászik???

Heppi! Átrendeztetek már? Mi még nem, pedig két napig itthon volt apa. Kép Orsi tünci!!! Felüléshez gratula! Zöld rugiKép

Beu
beu
 
 


Beu!
Én sose látom mászni, de mindig máshol találok ráKép
Konyha, hintaszék alatt... pedig percenként ránézek a gép mellől és úgy tűnik, hogy nem mozdul, aztán elfordulok és mégisKépKép

Réka
muki
 
 


Ezt a cikket most kaptam, gondoltam továbbküldöm Nektek! Schobert Norbi nyilatkozta:

". . . . . . . – Furcsa érzés kerített hatalmába, ezért lemondtam hétfői programjaim. A hétvégét Rékával kettesben töltöttem, aki megállás nélkül mozgott, takarított, pakolt. Ez lehet a fészekrakási ösztön! Késő este összebújva tévéztünk, mikor elfolyt a magzatvíz. A remegéstől alig tudtam felvenni az ingem. Zuhogó esőben, éjfél után 20 perccel indultunk Szentendréről a Corvin kórházba. Tíz perc alatt ott voltunk! Nem szóltunk senkinek, csak a barátom, és menedzserem, Hanzel Henrik jött el. Réka fantasztikusan viselkedett, jól viselte a fájásokat, én viszont rosszul lettem. Remegtem, sápadt voltam, és kétpercenként szaladtam a vécére. Az orvosunk azt mondta, simán meg tudja szülni a babát, de minek szenvedjen órákig? Ha császárral szül, nem erőlködik, és a baba feje sem nyomódik. Pici vágás lesz a hasa alján, nem nagyobb, mint a gátmetszés. A gyorsabb megoldást választottuk. . . . "

Heni
heni1979
 
 


Heni,
Igy szulnek a sztarok! Kép Erre most mit mondjak? Inkabb semmit!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


ZsuzsiKép

Nem írtál a szeparációs, és fogzós kérdésemre, hogy mit ajánlasz(így kell mondani?)Kép

Én nem cserélném el egyik szülésemet Rékáéra, akármilyen fájdalmas volt is

Heni
heni1979
 
 


Heni,
Sajna a homeopatia nem igy mukodik, nem a betegseg tunetet kell kezelni. Ezzel nem visszautasitani akarlak, ne erts felre, de rengteteg dolgot kell figyelembe venni ilyenkor. Mondhatni, meg egy igazi homeopatanak is orakra van szuksege egy szemelyes talalkozas alkalmaval is, hogy "majdnem biztosan" tudjon mondani valamit. De mindjart utananezek, begepelek par dolgot, aztan lehet valogatni...
Persze, ha Miki nem orditana, amint lerakom...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hali csajok!

Csak gyorsan töltök fel két fotót Zsaniról. Szegény olyan nyügi, az előbb is felsírt álmában. Hamarosan ébredni fog, már érzem Kép

Kép
Kép

Tényleg mi van Kangiékkal??? Rég nem jelentkeztek.

És még egy hazsnos info, akit érdekel: A HUGGIES pelenka óriáscsomagos mától akciós a Tescoban 2699 Ft.

Nadine + frissenoltott Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Heni
Most dobtunk a férjemmel egy egy hátast. Méghogy ugyanakkora vágás.... Nekem 2,5 cm-es volt a gátsebem. Na ha akkora vágáson kiférne egy gyerek, azon meglepődnék. Meg a baba feje képlékeny és visszaáll majd kis kerekre. Én mit szóljak a vákum miatt Zsaninak kis sapkaszerű volt a feje teteje, de 3-4 óra múlva már kis golyó feje volt. Na mindegy a sztárok ilyenek, inkább a császár, mint a szülés élménye, mert úgy könnyebb (nem célzok az olyanokra akik nem szülhetnek simán, a szemük, vagy a csípőjük, vagy más egészésgügyi probléma, vagy téraránytalanság miatt, de kényelmi szempontból???? Na kipuffogtam magam...

FelháborodottNadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Hali,

Kiszuny,
Hogy neked milyen jó ötleteid vannak! Köszi-köszi Kép Kép Kép

Heni,
Sómen Norbinak meg Rékának szerintem csak a szája nagy. Más asszony is kibírta a 20 órás vajúdást, a gyerek feje meg hamar rendbejön, 1 hét múlva már nem is "nyomott". Én sem cserélném el a szülésemet senkiével - bár nekem igen könnyű és gyors volt.

Nadine,
Zsanka csúcsédes Kép

Képzeljétek, a lányom ma jáccik a nappaliban a szőnyegen mint szokott. Néha csak a kézfeje meg a lábfeje van a földön, próbál így is mászni, de nem halad, csak térden. Erre kitalálta, hogy ha az egyik kezét meg az átellenes lábát a levegőben tartja, mi fog történni. Persze azon pillanatban az orrára esett. Én majd' megfulladtam a röhögéstől a mutatványon, a gyerek meg ordít, mint a sakál. Felveszem, két röhögés között próbálom megvígasztalni - sikerrel. Leteszem, hadd menjen a maga útján. Megint próbálja az új mutatványt, de már ügyesebb, és időben lerakja a levegőben tartott végtagjait a földre, így nem zuhan pofára. Rámnéz, és vigyorog, hogy "ugye, milyen ügyes vagyok?". És akkor ne legyen büszke az ember lánya....

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?