Új privát üzeneted érkezett!

Igen Holka egymás után, és mivel Huni kicsi még bent maradhatok én is...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri:
nagyon örvendek hogy minden rendbe nálatok..
Valamit igértél, hogy megirod, ha kiváncsi vagyok, én irtam hogy kiváncsi vagyok, de még nem irtad meg :cry: .De nem eréltetlek, csak ha ugy érzed.... :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


laptető???? :roll: :roll: :?:
Ilyen hamar, csak most kezdtünk neki a 247. oldalnak :roll:

nos és ha már laptető, leirom nektek, hogy jártunk....priviben, akit érdekel...
:shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

bocsika 246 oldalnak :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Igen, a párom is akarja a költözést. Legalább kiszakad a környezetből. Tudjátok a vallás miatt, mertállandóan nyaggatnak vele minket, hogy ő kilpett (18.életévéig azt kellett tenni amit mondtak neki, de utána nagykorú lett és szakíthatott a vallással) és nem lesz olyan zaklatott lelkiállapotban. Először én is azt hittem hogy nagyon anyás, de mint kiderült, minden azért van, hogy inkább hagyja békén őt. Szóval mindent megcsinál amit kér, minthogy elkezdjen magyarázni.
magdolnam
 
 


Márti
Nekem írjad! Várom!

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti,
igen tudom és bocsi.......összeszedem a gondolataimat és megfogalmazom.
:lol:

Kép
Kép
odri
 
 


jöhet a privi
magdolnam
 
 


Márti, engem is érdekel... :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri, kislányotok lesz? De jó! Gratulálok! Képet kérünk!
magdolnam
 
 


Odri!
SZUPER HÍREK!!!! Nagyon klassz ,hogy minden rendben a picurral.
Ti nem terveztek 4D-re menni?

Márti
így könnyebbség lesz azért a kórházi pár nap.
holka
 
 


privit én is kérek
holka
 
 


Mi 2hét múlva szeretnénk 4dre menni
magdolnam
 
 


Nati, Holka, Odri,Magdolnam: privi ment!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Jelentem, nem teszteltem, nem merek... :shock: Nincs is tesztem.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


szia Mágnes!

Ne aggódj, ami késik , nem múlik... :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mágnes
nem baj... még késik 10 napot.... és aztán veszel egy tesztet!!! :wink: :lol:
holka
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így rátok török, de ezt két okból teszem.
1. Szeretnék hozzátok csatlakozni, már régóta olvaslak titeket is
2. Lenne egy kérdésem.

A kérdés:
Négy hónapja colstit szedek, és ma fordult velem először olyan, hogy barnáztam. Még hat nap van hátra a ciklusomból, a dokim szabadságon, tehát egyenlőre csak a nálam tapasztaltabbakra hagyatkozhatom. Nem tudom, hogy ez mit jelent, jót vagy rosszat. Nektek volt-e már ilyen?

Előre is köszönöm a választ:
Andi :roll:

Kép
anda81
 
 


Szia Andi!
Üdv köztünk! :lol:

Nekem volt olyan, hoy barnáztam 2 hetet is egyhuzamba, most meg mensi előtt barnázok ugy 4-6 napig.
Ez utalhat sárgatestelégtelenségre..., de utalhat beágyazódésra is.. Mennyi ideje barnázól? Rajta vagytok a babaprojekten?Mikor volt a pé-d? Vagy nem szoktad nézni?
Irj egy kicsit többet magadról... :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


igen jól írja Márti! Hődet vezeted, mert elvileg abból is látható....
magdolnam
 
 


Márti:
Ma vettem először észre. Pém kb. márc. 14-15-n lehetett. Babaprojekten természetesen rajta vagyunk. Négy hónapja szedem ezért a clostit.

Magdolnam:
hőt nem szoktam vezetni, mert egy kicsit macerásnak érzem. De lehet, hogy rá kellene szoknom.

Kép
anda81
 
 


hm, így akkor nehéz megmondani :roll: Mi szoktuk vezetni,mert elég jól megismered a testedet. Sőt lh tesztet is használunk, hogy a hőmérőzéses módszert méghatékonyabbá tegyük. De persze nem mindenki csinálja. Csak egy javaslat volt rá, hogy "tutira" tudd a pé időpontját. Vérvételre szoktál járni meg uh-ra? Milyen a clostytól a progi szinted?
magdolnam
 
 


Magdolnam:
Ez a másik gondom! Amikor elkezdtem szendi a colstit egyszer voltam UH-n. Akkor a 12. napon a jobb oldalon volt egy 18 és egy 20 mm pete, a balban, pedig két 5-10 mm-es. A doki, azt mondta,hogy nem kell minden hónapban UH-ra járnom, mert jól szedem a colstit és nem okozott cisztát. Viszont amióta itt olvasok, meg írok, azóta látom, hogy elvileg minden hónapban kellene UH-ra járni. Még az is pech a dologban, hogy a dokim szabadságon van márc. végéig, ezért nem tudom megkérdezni, hogy most mi van. Elméletileg áprilisra átjárhatóságit terveztünk, ahová ugyebár a vérvétel is aktuális lenne :roll:

Kép
anda81
 
 


Andi:
akkor egyszerre ovuláltunk :wink: ,Hány naposak a ciklusaid?
Lehet simán beágyazódásos vérezgetés ezen a napon.Csak pár pötty volt?
Én drukkolok neked, hogy bárcsak az lenne!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hm, hajlamosak a dokik elsiklani felette. Elvileg nem okoz problémát. Meg akarja az uh költséget spórolni. Én azért kérnék progreszteron vizsgálatot, a biztonság kedvéért. Milyen vizsgálaton voltál eddig? Endokrin?
magdolnam
 
 


Anda:
Én is szedem a clostyt, és nem kellett uh-ra mennem, első hónapban vérvétellel megnéztük, hogy reagálok rá, és utána enyi. Uh-ra majd akkor kell járnom, ha inszemre kerül sor

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Márti:
a ciklusaim, mióta a clostit szedem kb. 31-32 naposak. Egyenlőre csak pár pötty volt. Kb. két órája vettem észre. És most egy kicsit aggódom... :roll:

Kb. három éve volt utoljára endokrin vizsgálatom, mert akkor váltottam orvost. A mostani látva az előző leleteimet fogamzásgátlóra. Fogigátló után jött a három hónap szünet, majd a closti, mert nem állt helyre a mensim. A colstira pedig februárban azt mondta, hogy látszik, hogy nincs nagy baj, mert ha szedem a bogyót, akkor tudja a szervezetem, hogy mi a dolga, vagyis beállt a mensim!

Kép
anda81
 
 


Mágnes:
Nekem nem kellett vérvételre mennem, csak egyszer UH-ra! Ott azt mondák, hogy minden rendben, a jobb oldali petefészkem reagál rá jobban.

Kép
anda81
 
 


Anda:
tény, hogy uh is kimutatja ,hogy rendben van-e minden, azért szokták a vérvételt az orvosok, mert az olcsóbb, mint az uh. Jobban jártál az uh-val, vérvételre 3-4 alkalommal 3-4 naponta menned kellett volna :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes:
Akkor ez ügyben nyugodt lehetek! Remélem minden rendben, és ez kis barnázgatás csak annyit jelent,hogy babó a helyére került! :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm szépen a bíztató szavakat, nagyon jól estek. (piri még sehol :shock: )

Az tuti, ha nem jön meg, akkor pár napig nem csinálok semmit.

Egyébként amilyen olcsó volt a lilly teszt, nem is csodálom, hogy rosszak vele a tapasztalatok.

Ami pedig az ovu tesztet illeti, az ovumat sem akarta kimutatni, pedig annyira fájt, hogy nagyon. Ez is most valami olcsóbb fajta volt, nem a szokásos amit venni szoktam.

Szia Anda, üdv köztünk :)

Kép
Kép
cs_erika
 
 


szállingózik a hó :shock:
magdolnam
 
 


Erika:
Szia neked is! :D

Magdolnam:
HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ?????????????? Nálunk egész nap sütött a nap, csak most bújt el valami felhő mögé!

Kép
anda81
 
 


jah... hav :evil: tök szürke az ég. eszek egy kis szőlős fagyit, Liza már vágyik rá :D
magdolnam
 
 


leakar szakadni a hátam. :cry: A férjem meg a szomszéd most a tetőt csinálják és a kutyáktól nem tudták. Beengedték.... most a hányinger kerülget az illatuktól. Hu de büdik :shock: Malac megint depressziós. Lehet azért mert tegnap csak 1 paprikát evett és mi korán elmentünk és későn jöttünk haza, ja és elfelejtettük megvacsoráztatni. Nem nagyon akar szóbaállni velünk :cry:
magdolnam
 
 


Magdolnam:
Egyél is fagyit, az jobb kedvre derít! Nálunk még mindíg süt a nap, de látom,hogy szürkül az ég! Mikor lesz már végre tavasz? :shock: :?:

Kép
anda81
 
 


most már 7ágra süt a nap, de hideg van :cry:
Mióta próbálkoztok a bébivel?
magdolnam
 
 


Márti: nekem is küld el aprivit mert kilyukad az oldalam:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!!!!!! :D :D
Én olyan BOLDOG vagyok!! A jó géppel nézett a dokim és alaposan: de a vérömlenyt már nem láttuk, teljesen felszívódott!!!!! :lol: :lol: Drága kis pöttöm pedig olyan stram kisfickó, hogy 16+4 nek felel meg!!!! :lol: :lol:

Később még jövök csak Petim mindjárt hazaugrik és együtt ebédelünk :D
holka
 
 


Magdolnam:
Ideért a hófelhő, bár még nem esik! :shock: :shock:
Babócával négy hónapja próbálkozunk. Remélem hamarosan összejön :!: :!: :!:

Holka:
Örülök a jó hírnek!

Kép
anda81
 
 


:D ez nagyon jó hír!!!! Örülök neki! Van képed?
magdolnam
 
 


Szia Andi
Köszi. Üdv itt, mielőbbi babásodást kívánok!!

Magdolnam
elfelejtettem kérni annyira csak a vérömlenyre koncentráltam,meg arra hogy a picikém jól van-e!!! :D
holka
 
 


óh, de a lényeg, hogy felszívódott :!:
magdolnam
 
 


Holka:
Köszönöm! :D :D :D
Bízom benne, hogy most már minden rendben lesz Pöttömöddel! :!: :!:

Kép
anda81
 
 


Magdolnam:
Megérkezett a hó! :x :!: :!:

Kép
anda81
 
 


gyorsan át fog vonulni. Pedig nem küldtem! Te merre fele lax az országban? Ha "publikus" persze :wink: hány éves vagy?
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok. :) Én fodrásznál voltam. Nagyon szép lettem :)

Márti: Jajj szegény srácok mi vár rájuk. De utána tuti jobb lesz nekik nem? Tesómék voltak így, hogy végig lányt mondtak nekik, és fiuk lett :) De ők örültek neki. A barátnőd kicsit lökött. Nem mindegy milyen nemű? Az a lényeg, hogy egészséges legyen nem?
Igen ezek az érzéseim, hogy mindent elölről kezdeni. Hát nem is tudom…
Én 12-re tenném az ovud. Kérhetem a privit én is?

Muffin: a pasik már csak ilyenek. Figyi te most végül nem utazol ki? Azt mondtad annó, hogy márciusban mennél ki. Mégse mész?
Én azért pánikolok, mert tudom, hogy mit jelent ha van gyerek a családba. Tudom mivel jár, és nem tudom akarom-e újra kezdeni. Remélem ez csak múló pánik.

Nati: Szerintem anyud ugyanilyen álmos lehetett, de most nem is gondol arra, hogy te babás vagy. Ha elmondod neki tudni fogja, hogy miért alszol ennyit :)

Magdolnam: te most hol laksz helyileg? Este megpróbálok feljönni olyan 9 után az msnre, mert akkor már tán alszik Kende. Édes kettesbe leszünk Kendével :)

Odri: örülök, hogy minden oké. Tuti jó lesz az eredmény is.

Anda: lehet a beágyazódás miatt barnázol. Ditta is így volt. ;)

Holka: HURRRÁÁÁÁÁÁ nagyon király. Nagyon örülök neki. Gondolom te még jobban ;)

Nálunk kedden szakadt a hó. Most nem kérünk belőle ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Dömsöd
magdolnam
 
 


ok, sztem fennleszek :roll:
magdolnam
 
 


Megélénkült ám a forgalom itt!

Üdv Anda
Látom már segítettek a többiek, én nem tudok erre mit mondani, életemben talán 2x barnáztam. Mindkétszer azt hittem baba lesz, de nem. Reméljük nálad igen.

Holka
Hát ez nagyszerű hír, hogy nincs vérömleny, baba meg ilyen szépen növöget.

Magdolnam
Melyik szölős fagyit eszed? möwenpick? Az tuti!
Én nem nagyon tudok most édeset enni, de mást se. Nincs étvágyam, de ha a gyomrom korog kell valamit enni.

Unokaöcsim vírusos beteg!!! :shock: :shock: :shock: :x :x :x Ezért hányt és volt láza. Ezt nem hiszem el, hogy pont ilyenkor!!! Délután megyek veszek c vitamint.

Erika
Ugye jelentkezel minden nap, hogy hogy állsz??? UGYEEEEEE??????

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?