Új privát üzeneted érkezett!

Na akkor az majdnem mint nálunk tegnap. csak én pörit és csak sima tarhonyát csináltam. (tomi egyik kedvence)
Lecsós tarhonyát még nem is csináltam. Jól hangzik:)
Balaton környéki kaja ez??

Van eg ybabanetes lány ő Debrecenbe lakik. és mesélte, hogy bográcsban csinálnak kaját. Jajj a neve sem jut az eszembe. Azt hittem valamijó húsos kaja. Erre lebbencstészta meg krumpli és paprika paradocsomból van. Állitólag ott ez nagyon elterjed kaja.
Na nem emlékszem a nevére. Mindjárt megirom.

Kép
csucsu05
 
 


SLAMBUC!! Na én azt hittem az valami húsi. De nem!!

Kép
csucsu05
 
 


anyu találta ki annó...atinak nagyon bejön :lol:
slambucról hallottam már,mintha ettem is volna még nagyon rég,de nem vagyok benne biztos :lol:
csak a lecsót (nem tul sokat) kell a tarhonyával összekeverni..ennyi,és marha fini :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

Na legközelebb kipróbálom majd én is ezt a lecsós tarhonyás pörit:)

Kép
csucsu05
 
 


na lecsó kész,pöri,tarhonya föl :lol:
atika meg közbe szétrámolta az étkezöt :lol:
kompozik,mindent lerángatott a földre,ami a keze ügyébe akadt :x :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Atika jól teszi. Az a dolga, hogy zűrzavart csináljon:)

Kép
csucsu05
 
 


na ja :lol:
a targonca is kész,már csak a pörire kell várni :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Na akkor mindjárt kész is vagy:) Nálunk is fő már a krumplis tészta.

Kép
csucsu05
 
 


ügyi vagy :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


mi van ezzel a gyerekkel :?: :?: :?:
tiszta hiszti :shock:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na felmosva,a mosógép is mindjárt lejár,a pöri meg még mindig nem fött meg :?
atika végre elaludt :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na hun vagytok :?: :?: :?: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


lassan lépek!
holnap jövök,de nem bánnám ha mégse tudnék jönni,mert az azt jelentené,hogy elindultunk balcsira :lol:
bár kevés az esélye a reggeli indulásra :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Itt vagyok bocsi csak msn-en a Nitával ledumáltuk , hogy menjünk játszótérre. Fél1 re értem haza de mire haza értem láttam, hogy a postás itt volt és ajánlott levelem van. Szabina meg elaludt a babakocsiban igy vissza mentem a postára. Mivel tudom ha a szabina a babakocsiban alszik el és utána kiveszem mindig felkel. Tehát ha nem akartam, hogy nyűgős legyen még sétáltam vele. Aludt egy kicsivel több mint egy órát de már nem bírtam a sétát és haza jöttem. Fel is kelt amint itthon voltunk. Ő most pihent és meg hulla vagyok ég az arcom a levegőtől a lábaim fájnak szóval KO vagyok!!

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok csajok!!!!!!!!!
Nóri tök jó neked hogy mész balcsira..én is meni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csucsu olyan jó volt ma is a játszótér élveztem én is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt csajok :lol:
még itthon :?
de talán este mehetünk :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Na akkor gondolom már tükőn ülsz:)
Biztos siet az Ati haza. Na látod a baba eddig kibírta mostmár várhat még pár órát:)
Nita: Jó a Balaton de én mondjuk 25foktól felfelé vagyok megörülve érte.Mert a Nórinak ott a családja igy azért már de akinek nincs ilyenkor nem igen tud még mit csinálni a Balcsin. bezzeg nyáron????
Van hangulata az biztos:)

Kép
csucsu05
 
 


hát még mindig nem bitti at esti indulás :?
ati dél körül fog hivni,hogy kezdhetek-e pakolni,vagy sem :?
jó a balcsi nagyon,bár nem tudom hogymilyen lenne,ha nem lenne közöm hozzá :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Anettka gyászol
| 2008.03.20 06:00:31 | Szólj hozzá!

Borzalmas tragédia érte tegnap Anettkát (35): elvesztette imádott párját, Rezsőt (†51). A műsorvezetőnő férje, akivel mindössze három éve mondták ki a boldogító igent, a kecskeméti kórházban hunyt el. A Blikk információi szerint Anettka teljesen összeroppant, legközelebbi barátai tartják benne a lelket.

KECSKEMÉT – Forgács Rezső sokáig nem mutatkozott a nyilvánosság előtt, a háttérből bálványozta feleségét. Istenként imádta Anettkát, akit ha bármilyen támadás ért, tigrisként védelemezett. Bár négy évig együtt dolgoztak, hat évig pedig együtt éltek, csak azután vezette oltár elé Anettkát.

Rezső az utóbbi hónapokban sokat betegeskedett, nyáron kétoldali tüdőgyulladást kapott, éppen ezért leszokott a dohányzásról, pedig addig megszállottan füstölt. Úgy tudjuk, a kecskeméti kórházban kezelték, mert amikor az űrhajós túra előtt itt készítették fel Anettkát, összebarátkozott az orvosokkal.

– Most nem tudok semmit sem mondani, mindenkit kérek, egy kicsit hagyjon békén – mondta elhaló hangon Anettka, amikor részvétünket fejeztük ki.

Terry Black, a család jóbarátja tudott Rezső betegségéről:– Olyanok, mint a családom, természetesen mindenben segítek Anettkának, amiben csak lehet. Úgy tudom, Rezsőt hétfőn vitték be a kórházba, mert hirtelen bevizesedett mindene. Arra nem számítottam, hogy ilyen gyorsan és hirtelen megy el – mondta a jó barát. – Kevés embert láttam ilyen mély szeretetben élni, náluk soha nem volt veszekedés és vita, magánéletük botrányoktól mentes volt. Anettka nagyon szeretett volna egy babát, de sajnos ez sem adatott meg neki. Nagyon sok erőre lesz szüksége, mert egyetlen igaz társát veszítette el.

Blikk-információ

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: De van közöd hozzá és ez a lényeg. :)
Hát nekem nincs közöm hozzá azért írtamnyárom okés de ilyenkor én még ott nem tudok mit csinálni. Nincs zsongás még. De neked más hisz ott nőttél fel vannak rokonok , barátok. Ez igy teljesen más.
Na remélem hív az Ati, hogy pakolhatsz:)

Kép
csucsu05
 
 


na ja :lol:

én is nagyon remélem :?
na gyorsan latusolok,mindjárt jövök :lol:
tegnap voltam fodrásznál,tuti lett a séróm :lol: csak nemhogy most vizet kapjon,mert megörülök :? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hú ezt a hírt nem hallottam. Sajnálom szegényt. szörnyű lehet. nem szerettem az anettkát mig a tv-ben bohockodott. De azt láttam a férjét szereti. Ez szörnyű lehet most neki.

milyen lett a hajad?? valami frizkó és szin vagy ??
Én is voltam tegnap előtt Nita tegnap kérdezte mit csináltattam? :) nem lehetett észre venni. na de én festetni voltam semmi extra.


Nita: teszt megvan már????

Kép
csucsu05
 
 


most olvastam én is,egy véleményen vagyunk..anettkát én sem szerettem :lol:
kicsit több szöke tincs,kicsi vágás(semmi extra) de tutira be van szritva..nekem sose sikerül igy :x :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Igen ez velem is igy van olyan jól beszárítják mindig a hajam itthon sosem megy igy. Meg ilyenkor a tapintása is más a hajamnak.
Szőkülsz nagyon:) Sebaj legalább erősited a szőkék táborát:)

Kép
csucsu05
 
 


én annó 8 évig voltam olyan szőke,mint te,csak kicsit platinás volt az enyém :P :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja meg tegnap a szoliba is befeküdtem végre :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Na dözsölsz?? Fodrász, szoli??:)
Én meg 8évig vörös vltam ésimmár 8-10éve vagyok szőke. és már igyis marad mert nagyon őszülők és ennél nem látszik:)

Kép
csucsu05
 
 


jaja dőzsölök picit :lol: :lol: ennyi megjár azthiszem :wink: :lol:
nem tudnálak vörösen elképzelni :o :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: tomi is ezt mondja milyen lehettem vörösen. Látottképet de az nem olyan. Sőt fekete is voltam de azzal halál voltam.

Kép
csucsu05
 
 


fekete én is voltam,de csak kb. fél évig :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Én meg 1hétig:)

Kép
csucsu05
 
 


az igen :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita : Mindjárt jön már msn-en beszéltünk. Majd ir valamit:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok csajok!!!!!
mizu?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na Nita!! Ne már???
Nincs valami mondandód???

Kép
csucsu05
 
 


csá csumi csá!
mizu nita? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


:)

Kép
csucsu05
 
 


na..... :shock:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


csucsu igazad van.
van mondanivalóm.de csak halkan:pozitív a tesztem!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:)Hurráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Kép
csucsu05
 
 


yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: elkészült lehet a menyasszony az Atikának:)

Kép
csucsu05
 
 


nem baj az :wink: örülök :lol:
de akkor szabina donja atiká? :o :lol:
máté kell neki inkább? :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na mégegyszer :lol: :lol: :lol: de akkor szabina dobja atikát? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Szabina: Nem döntött még. na meg van ám másik udvarlónk is :) A közértben a tulaj fia is gerjed a csajszira:)
De egy biztos tök jó mert mehetnek együtt bulizni:)
Aztán ki tudja ki varázsolja el a csajt:)

Kép
csucsu05
 
 


az igen...nem piskóta a kiscsaj :wink: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: nem és sajnos ez csak egyre kacifántosabb lesz. Bár egy biztos pasit még úgy nem csókolt mint az Atikát. Kicsit fiatalabb de sebaj. Jobb a friss hús:)

Kép
csucsu05
 
 


wáháháháháháháháhá lehet atika lesz a befutó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: addig mig annyi viz folyikle a dunén. na meg szerintem Atikának islesz ehez egy két szava:)

Kép
csucsu05
 
 


az tuti :lol: :lol: :lol:
:lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?