Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Megvagyok én is, csak egyedül.

Józsikának utólag is sok boldog névnapot kívánok!

Olga: Jobbulást Balázsnak!

Ditke: Jó volt beszélgetni, Zsófi tündéri, ahogy képzeltem. Igazi kiscsajszi.

Jaimee: Réka is nagyon szép, jól áll Neki a fültyű (mégha meg is szenvedett vele).

Kata: Engem 1 év múlva fog érdekelni bármilyen küztisztviselői állás, de akkor nagyon.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Kata! Nekem küldenél róla vmi infót, hogy milyen státuszokról van szó? Köszi! :)

Niki! Épp kérdezni akartam, hogy vagytok!... esetleg picit részletesebben?
szilbee
 
 


Olga! Szegény Balázs! :cry: :cry: Mit kap? Vigyázz magadra te is, mert ez a nyavaja nagyon könnyen fertőz. :(
szilbee
 
 

 
 

Erika! :D

OLga!
Ó de sajnálom! Gyors gyógyulást kívánok!

Szép Napot Mindenkinek! :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szami: Már vagy 5x akartam írni, gratula Jázminnak a járáshoz! :D

Olga: Jobbulást nektek!

Szép napot mindenkinek!
jaimee1
 
 


Szió!

Olga!
Dokinál már voltatok?... :cry: És honnan lehet tudni hg vmi sima hányás-hasmenés vagy a rota?...ez egy kicsit parám...mert az oltásról már lemaradtunk.....nektek megvan?
Szegényke jobbulást Balázsnak!!!!! És diétázni kell?

fanna3
 
 


Szió!

Olga, jobbulást a kis Balázsnak!!! +++
HOgyan viseli a betegséget? LÁza van? Inni tud, vagyminden kijön belőle?
Szegénykém, biztos nehéz most nektek! Gyógyuljatok meg hamar!

Józsikának utólag boldog névnapot kívánunk mi is!

Jázmin nagyon üygesen kavarhat már! Lassan itt a szülinapja neki is, meg Niminek is!!!! :)

Anna, sátor kész lett? Majd dobsz róla képet? Meg Nimiről is, persze, ahogy felfedezi!

Ditke, még jó, hogy Niki akkor szólt, hogy ne várjatok ránk feleslegesen! Kicsit el vagyunk havazódva, sűrű volt ategnapi nap, aztán most kihagytuk. De jövő héten menni szeretnénk!!!!
Amúgy is jó sokan voltatok! Lehet be sem fértünk volna :)
Felújítás? Miket csináltok?

Betti, de édes vagy! :) Télleg nem hallottam a kopogást... :)

Szilbee, ti már jobban?

Katlina, mingggyá férjes asszonka leszel!!! NAgy az izgi? Jól alakulnak a dolgok?

Anikó! remélem am már hazamehettek! :) Kíváncsiak vagyunk ám a csöppségre!! NAgyon!!!!!!! :)

Niki, ti már akkor jobban vagytok? Te hogy érzd magad?

Szabikám behumódott most a gyümölcs alatt.... Igaz, megen sikerált negyed 7 körül kelnie... Ha felébred, megyünk szőnyeget venni! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szép reggelt!

Szilbee: http://www-3.szolnok.hu/pub/html/altala ... ok_hu.html
Tegnapi Néplapban volt benne 4 álláshely, de a fenti oldalon több is van, mondjuk azok sulikban.

A www.szolnok.hu kezdőlapján április 6-ai játékfesztivált hirdetnek.

Olga: szegény Balázska, jobbulást kívánok.

Szamóca: nagyon ügyi Jázmin is :lol:
szolkata
 
 


Sziasztok!

Jaj, Olga, remélem jól viseli Balázs, nagyon szemét ez a vírus! Jobbulást neki!

Kata, megnéztem én is reggel, hát úgy látom egyiket sem nekem találták ki... valahogy a kisebbséggel való foglalkozáshoz nem fűlik a fogam. :?
A fejlesztésihez meg kevés vagyok :wink:
Hogy halad a szakdoga?

Dorka, úgy tudom, hogy a rota a hányáson-hasmenésen túl nagyon magas lázzal is jár.

Ditke, mit újítotok? Fürdőszobát? Kérek képet a csempéről :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szaisztok!
Ez sztem jobb honlap (bocsi Kata) most nyílt meg, sé nemcsak közigazgatási, hanem az állami szféra összes pályázható állása benne van. Részletes keresővel, szóval...
https://kozigallas.gov.hu/publicsearch.aspx

Mi is most megyünk iylen baba-mama klubba, majd meglátom milyen lesz....

Olga!
Balázsnak jobbulást!

Niki!
Már megint egyedül? akkor csak Te jössz angolra?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Évi: küldtem privit.
szolkata
 
 


Szilbee, Dorka: Jól vagyunk, részletesebben én nem vagyok jól. Holnap megyek a kórházba Baranya doktornőhöz, megröntgeneztet, aztán mond valamit.

Judit: Apa megy angolra, én megyek színházba, ha minden igaz.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!
Olga! Jobbulást Balázsnak!
Bbj! Virág?
Lassan, de biztosan haladunk a festéssel, de aholnapi napunk még biztosan rámegy. Angéla köhög, folyik az orra, szerencsére noncs láza. Kristófnak ma van az utolsó nap a suliban és alig várja hogy mehessen a Mamáékhoz.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Niki! Sajnálom, hogy nem hatott a népi gyógymód! :? Remélem azért az antibigyó jó lesz. Bár én mikor voltam dokinál anno, arcüreggyuszival, nagyon nem bántam volna, ha rögtön le is szívják. Állítólag van vmi fájdalommentes módja... talán vákum... ha jól emléxem.
szilbee
 
 


Lányok! Egy pár kérdés, ha nem gond...

1. Hány éves kortól lehet, ill. érdemes lovaglásra beíratni a kölköket? vagy inkább magasság- és súlyfűggő? :roll:

2. Tud ill. ismer vki Szolnokon vagy Rákóczifalván olyan emberkét, aki foglalkozik lovaglás oktatással (gyerekekkel persze).


Előre is köszi! 8)
szilbee
 
 


Jázminnak Boldog Első Szülinapot Kívánunk!

/nem megy a feltöltés/ :cry:

fanna3
 
 


Jázminnak!
Nagyon sok boldog első éves szülinapot kívánunk!
Kép

Képeket várjuk!

Niki azt hittem hoyg Te jössz, hyog írod, hoyg egyedül vagy, de akkor Zoli estére hazajön! Jó szórakozást estére!

Márti! Most viszem a szomszédasszonynak!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jázmin! :)
Boldog Születésnapot!!!


Kép

Szami!
Tennél fel "ilyen volt, ilyen lett" képeket???!!!
szilbee
 
 


Jázminnak nagyon boldog szülinapot!
jaimee1
 
 


Jázmin, boldog szülinapot!

Szilbee: a Liget úti óviban van egy állandó hely elkerítve, ahol lovagolni tanítják az óvisokat. Esetleg őket is érdemes lehet megkérdezni...
szolkata
 
 


Sziasztok!

Jázminnal ketten ülünk most itt, s nézzük a köszöntéseket. Kedvesek vagytok, köszönjük! :oops: :lol:

Nálunk szombaton lesz a nagy szülinapi-húsvéti ebéd, buli, úgyhogy ki se nagyon látszom a munkából... De este átviszi Csaba 1,5 napra a szüleihez Mátét, s megkértem, a lányokat is autóztassa meg, akkor majd keresek pocakos és kiskori képeket is. :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Kata!Köszi! :D
szilbee
 
 


ISTEN ÉLTESSE AZ EGYÉVES JÁZMINT!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jaj, lányok, annyira boldog vagyok! Máté megnyerte a komplex versenyt, 96 %-os eredménnyel!!!! Az előbb hívott a tanító nénije, bár nem lenne szabad még tudni az eredményt, de nem bírta magában tartani!!! Olyan nagyon kedves volt!!! Én meg boldog és büszke!!! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Haj :)

Kicsi Anyás Jázmin, Boldog Első Szülinapot Neked! :D És gratulálok az első lépésekhez :)

Kép

Métának pedig a verseny eredményéhez! Nagyon ügyes :D Egy igazi kis reneszánsz ember :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


:shock: De gáz...

MÁTÉ-nak :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin, semmi gond :lol: A szándék a lényeg! :lol: :lol: :lol:

És a képek!

Az első a műtét napjának reggelén készült:

Kép

Az első két sztárfotó:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami!

Jázminnak én is nagyon sok boldog első szülinapot kívánok!

Máténak pedig nagy-nagy gratula! Fantasztikus teljesítmény! Igazán büszke lehetsz rá! :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Még a kórházban:

Kép

3 hetesen:

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ezek pedig mostani képek:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hi-hi, lehet, kicsit sok lett a kép :oops: De akkor Ti még nem láttátok, amikor ilyen kicsi volt :oops:

Közben meg szorgosan nézegetem a recepteket, hogy mit kell még holnap vennem :? :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami: Dehogy sok! Kevés! :wink: Nagyon szép Jázmin. Igazi Szempilla Hercegnő. :wink: És micsoda fülbevalója van! Én most erre vagyok kihegyezve! :lol: :lol:

Máténak és -hoz pedig gratula! Méghogy elég tehetséges e...lásd korábbi elmélkedésed...
jaimee1
 
 


Drága Jázmin!

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szamóca!

NAgyon édesek a képek :D , szeretem nézegetni. Tök csini kismami voltál!
Judit elhozta a virágot. Gyönyörű!!!!!!!! NAgyon-nagyon köszönjük!

Judit! mégegyszer nagyon köszönjük a virág házhozszállítását!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szamóca!

Gratula Máténak! :D Azért kicsit irígykedek! :oops:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati, nagyon szívesen! Remélem, már illatozik :lol:

Jaimee, látod, pont ezért voltam/vagyok bizonytalan - most talán a mégis felé billenek :roll: :lol: Láttad volna Máté szempilláit! Fiú létére hatalmas!!!

Jázminnak is lőtte a fülét a kozmetikusom, majd keresek Annás meg Jázminos fülcsiset, két recept között :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca! Gratula Máténak!! :D és Jázminnak is a járáshoz!! :D

Ja és Szamóca! Naggggyon szépen köszönjük a virágot!! :D Judot ma hozta el nekünk! Akkor hűvös helyen kell tartani, ugye?
szilbee
 
 


Máténak Gratula! Nagyon ügyes volt. Gondolom nem csak az ő érdeme, hiszen anyuka is sokat gyakorolt vele, vagy nem? Neki is gratula!

Jázminnak nagyon sok boldohg szülinapot kívánunk mi is.

Balázska hogy van?

Judit! Milyen volt a babaklub?
Dorka, Niki, nektek is köszönjük a köszöntéseket.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Olga, Balázsnak jobbulást! :( Gyógycupp Neki.

Kata, engem meg 3 éve érdekelt volna nagyon valami szolnoki munka :)

Szamóca, nálunk már illatozik a jácint :)
Aaaaah, az utolsó Jázminos kép nagyon fajiiiiiiin! :D Télleg, picikének nem is láttuk :roll: Úgy is szép volt :) Meg mekkora :shock:

Tegnap memmásztuk a salgói várat Apával (Anyukám meg majd kiugrott a bőréből, mert gondjaira bíztuk Lucit). Ehh. Azé meg kellett állni 2-3x vádlit pihentetni :mrgreen: Régen ez se így volt :? Viszont a jó hazai levegő nagyon jólesett :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szami!
Nagy nagy gratula Máténak! Nagyon büszke lehetsz Rá!!!!! Na és most kell a buksisimi!

Lányok! Szívesen a virágot!

Szami, még bimbós! Úgyhogy húsvétra fog kinyílni, remélem....

Ja és mi lesz a menü?

Ki mit csinál húsvétra?
Nálam a kocsonya biztos, belefőzve a húsvéti sonkát, ami szendvicsnek lesz majd feltálalva.. ennyi.
Csinál nekem a szomszéd csaj mandulát, valami túrós pogit mi csinálunk majd Grétivel. ennyi asszem... Többiek? ötletek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Erika!
Nem volt rossz, azon kívül, hyog dumcsiztunk az anyukák a nálunk is csinált pillangót gyártották.... most nagyon menő lett.
szoktak énekelni, mondókázni, most ez a kreatívkodás miatt elmaradt. majd legközelebb.

Szami!
ja s a képeket nem is említettem! Miylen édes baba, és a fülcsi nekem is nagyon tecc. már itt is kifigyeltem... és mekkora haja volt születésekor!

Olga!
Hmmm? Babó?

Judit!
salgói vár? ez igen! Én bizti nem cska 2-3 szor álltam volna, meg, hanem vagy 100x!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Mindhárom óriási hajjal született! Balwin, ő volt a legnagyobb a három közül súlyra: 3200 gr és a legkisebb hosszra: 51 cm.

Szilbee, Neked is nagyon szívesen!

Menü:

Előétel: sonkakrém és füstölt lazac tormakrémmel
Leves: tárkonyos vaddisznó ragu leves
Tálon (hidegen): csirkemájpástétom, csirketorta, baconba göngyölt pulykamell sajttal töltve, sertésszűz túrós rakománnyal, főtt sonka, pármai sonka, kaviáros-, körözöttes-, libamájas töltött tojás, márványos fürjtojás, francia-, Waldorf-, ecetes hagymás burgonya saláta, majonézes krumpli.
Desszert: almafelfújt, baklava, zebrakeksz
Sajttál
Sós gombás és baconos muffin

A torta cukrászdás lesz.

Judit, nagyon ügyik voltatok! Nekem néha már anyukámékm 3. emelete is megerőltető :roll: Hiába, akinek a futópadja a kamrában porosodik :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ó igen... de bunkó vok! :oops: :oops:

Judit! Neked is köszi, hogy elhoztad!! :oops:

Kép

Szamóca! Tényleg egy igazi "szempillahercegnő" Jázmin, ahogy az Erika is írta! :lol:
szilbee
 
 


Szamóca!

Ez aztán menü!!! :shock:

Na és a baklava! :D Mindjárt leesek a székről! Annyira imááááádom!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


De nálunk ez a szülinapi családi összejövetel is :lol:

Teszek még képeket, ha már így nekikezdtem:

Most kettő rólam, beszkennelve, hogy hasonlítok-e Jázminra (vagy ő énrám):


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ez pedig Jaimeenek, Anna szempillája és a fülbevalója, amikor még 1,5 éves volt:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


kicsit megkésve :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Wáow, Annának is hatalmas, sűrű szempillái vannak! :D Annalucának is hosszú, csak világos, így nem is feltűnő.
Szamóca, a három gyerkőc közül Jázmin hasonlít rád a legjobban :D És Apukából nagyon sok van mindháromban :wink:

Kati, jók a képek :D Bakker, az sajnos természetes, hogy undorítóan nézek ki :(

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin, miket írsz Te! :shock: Olyan bájos voltál (vagy), hogy öröm Rádnézni! Abban a csini virágos blúzban meg különösen! AnnaLuca "színei" lenyűgöztek, (bár a szempillájában igazad lehet), de most Máténak nem emlegetem egy darabig :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Hú, de jó képek!

Szami: Nagyon-nagy gratula Máténak! Jázminnak is a járáshoz (még nem gratuláltam) és mégegyszer a szülinapjához! Nagyon szupik a képek, szerintem a te kiskori képeiden annyira nem hasonlítasz Jázminra, de a pici Jázmin és Anna igen.

Ez a húsvéti menüsor szuper, nagyon ügyi vagy, mint már mondtam. Leesik az állam, hogy Te miket rittyentesz.

Köszönjük a virágot, megkaptuk. Nagyon szupi a kaspó is.

Judit: Köszi, hogy elhoztad a virágot és a könyvet.

Most jöttem a színházból. Nagyon jó volt.

Jó éjt mindenkinek!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?