Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
És lombikkal van esély nálatok? Mert látom, hogy Kaáliztok

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Na na..azért 3 teszt csak nem hazudik...

egy pozitívum:életem egyetlen pozitív tesztje Medi-labos!Abból van Marci!

És nem tudom lefényképezni... :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


nem kacsintani akartam hanem nevetni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Jaj, nem tudtam visszaolvasni, de:
Kokusz!

Clearblue? Ne viccelj, az 50-es érzékenységű, a Medilab meg 20-as (vagy 25-ös, nem emlékszem) Tehát a kép tök reális! Pisilj, csak tovább, mert ott az a csík, ha ott az a csík!!!!!!! :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Bakkker :shock:!Már azt sem tudom,mit gondoljak!!!Nagyon drukkolok!Az a hőesés sem volt olyan gáz...és nem volt alacsony eddig sem szt... :roll:
Nagyon kíváncsi vagyok a kukucsra... :wink:!


Monyo

Ne add fel,amíg nincs mensi :!:

anyapoc
 
 


Kókusz,
Mondtam már ma egyszer, hogy ennyit teszt viszont csak nem csal! :wink: (nekem csak egy volt!)
És azért a legtöbb esetben valóban baba szokott lenni a pozitív medilabok mögött! :wink:
angel37
 
 


Kamilla, sajnos nekünk sajátra nincs esély, kromoszóma probléma! Csak donorral lehet babánk, hát ezért megyünk a Kaáliba!

Kép
kata05
 
 


jajjjjjjjj Kata!Ezt nem is tudtam! :(
Sajnálom nagyon!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kata! Sajnálom. :(

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kata,
:( :(
DGP-vel nem lenne esélyetek?
angel37
 
 


jaj már... PGD-t akartam írni!
angel37
 
 


Ancsa, nem tudhattad, mert próbáltam az összetörés ellenére emeltfővel viselni a dolgokat! Meg tanultam értékelni amim van! Sose hittem volna h egyszer én velem ez megtörténhet! De igen!
Sose szerettem volna ikreket, mert van egy ikertesóm, de ha már így alakult a sorsom a legnagyobb vágyam!

Kép
kata05
 
 


Elvileg lehetne, de senki sem ajánlja! Voltunk már egy másik meddőségibe............ :( És nagyon sokat várok a Kaálitól, várom az első konzit!

Kép
kata05
 
 


na jol kibogtem magam,remelem helyrejon a zsemem mire a parom hazaer.

kata ezt nem tudtam,nagyon sajnalom.Hogy tudtad ezt elfogadni feldolgozni?Felek en erre egyedul nem leszek kepes,most olyan remenytelenek erzem a helyzetunket.azon filozok hogy talan el kellene mennem a egy psichiaterhez talan segitene elfogadnom ezt a helyzetet,ott meg attol felek hogy megint telenyomnak bogyokkal.
hazajon a parom akor felvetem neki a temat. :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyó, nehezen!! Bevallom néha üvöltöttem a fájdalomtól, de sikerült feldolgozni!
Na jó kibeszéltem magam! :roll:

Kép
kata05
 
 


kata nekem az a baj hogy igazan nem tudom kivel kibeszelni magam.
a szuleimet nem szeretnem ezzel terhelni,olyan baratnom nincs akivel errol beszelnek(igazi erzesekrol)ferjemmel sem lehet igazan.

Kép
monyo83
 
 


Monyó, hidd el ezt a dolgot még az anyámmal sem volt könnyű megbeszélni. Beburkolózik az ember nagyon!

Kép
kata05
 
 


Kata,
ó, miért nem? Kevés az esély úgy? :oops:
Csak mert tudok olyat, akinél jól bejött a PGD, már meg is született az eredmény - bár tudom, ez neked nem vigasz.

A Kaáliban nem fogsz csalódni, sok sikert! :wink:

Monyóka drága,
ezért (is) vagyunk mi itt szánik!

Én is ide tartogatom a nagy panaszokat! :wink:
angel37
 
 


Angel jöhet a panaszod! :D Tüneteid?

Monyóka,amúgy én szívesen meghallgatlak!

Kép
kata05
 
 


kata nekem anyu mindenrol tud,apu is es az ocsem,de elottuk soha nem mondom hogy nekem ez menyire faj,hogy milyen remenytelen ez az egesz.Mindig azt mondom nekik hogy nem vagyok szomoru mert majd osszejon.Egyszeruen keptelen vagyok megmondani nekik az igazat,tudom hogy menyire fajna nekik.

Kép
monyo83
 
 


kata ,angel koszi

Kép
monyo83
 
 


Hu de zajlik az élet ... :)

Ancsa

Köszi ez már egy pozitívum :)

Bali

Pisiliek, pisilek :) aztán majd meglátjuk. Mingyán szülsz tényleg :)

Anyapoc

Hát nem vagy egyedül, én sem tudom mit gondoljak. A hőm mikor leesett akkor megnyugodtam hogy na ennyi volt és kész, erre ma megint felment ... :roll:

Angel

Jóvan jóvan :) tényéeg hogy vagy?

Kata

Sajnálom, és tényleg én sem tudom hogy tudnám feldolgozni ... ha meg panaszkodhatnékod van, gyere csak ide :) azért vagyunk itt.

Monyokám

Nálad azért annyira szerintem nem reménytelen a helyzet ... valami kis dolgon mőlhat hogy nem maradnak meg a bébik.

Lányok jelentem fáj a hasam, mensisen ... :lol: tudom ez semmit nem jelent. Csak mondtam.
kokusz
 
 


Kókusz, nem mentél vv-re végül?

Volt vkinek vakbélgyulladása? Az hogy fáj? Milyen tünetei vannak?

Kép
kata05
 
 


Sziasztok.

Kata, nagyon sajnálom, és minden elismerésem a Tiétek!

Monyóka
sajnálom ha most nem jött össze...akkor folytatod a stimut clostyval meg progival?
Sztem is neked max. valami kis banánhéjjon csúszhat a dolog, hisz szépen találkoznak a kicsikéitek meg is termékenyülnek és szépen el is jutnak a méhig ahol bizonyára el is kezdődik mindíg a beágyazódás!
Lesz neked még babád nem is egy meglátod! :wink:

Kókusz
Ha gondolod van vagy 10 tesztem a Zöldiéből való.(amiket fotóztam pár lappal előrrébb) Közel laksz szívesen adok belőlük,mert ezek sztem jók.
Ja és én ma voltam itt az erzsébeti sztk-ba ahová Te is átjöhetsz, holnap is az a doki lesz de. aki ma volt nekem.
Fiatal lelkes,sztem bizti leküldene (földszinten van) uh.-ra.És gondolom vérvételre és pisire is beutalna még holnap de.

Angel
hogy vagy??

Kamilla
Te meg mindjárt szülsz??? :shock: :P Hogy vagytok?

Kép
katica_75
 
 


Kata

Nem volt hova, meg időm sem, dolgoztam.

Hát nekem még nem volt vakbéla ... nemtom milyen
kokusz
 
 


Kata nekem volt 12évesen. Nagyon fáj, iszonyúan szúrt, görcsölt akár mindkét oldalon, mert sugároz.Napokig nem múlik.Ha idejében felismerik esetleg le lehet jegelni,ha előrehaladottabb akkor azonal műtét.

Kép
katica_75
 
 


Katica sziaaaa :)

Hu köszi az infót. Nem tudo menni holnap sem, meg holnapután sem. Holnap értekezéetem van egész nap, holnapután meg megyek vidékre melózni. De azért köszi, lehet hétfőn átugrok.
No és te hogy vagy? Tünetek?
kokusz
 
 


Katica, akkor nekem nem az van! Jobbo fájogat a hasam, ami időnként a szeméremcsontba sugárzik ki! Lehet pfészkemnél nem stimmel vmi!

Kép
kata05
 
 


Nekem volt kettő is, mármint vakbélnyuszi. Na jó egy volt, csak dupláztunk, mert ki tudja mit hagytak benn, meg különben is, ha nem fogja le valaki az orvos kezét, a melleim közt áll meg a szikével, akkorát vágott.

Nekem spéci kibírhatóan fájt tompán, jobb oldalt, nem mensisen. Máshogy nem tudom jellemezni, pedig kicsit perforált is. Ha rajtam múlik nem megyek vele kórházba, de anyu résen volt. :twisted:

Valaki kérdezte hol lehet megcsodálni a hasamat. 8)

Jelentem alul a vonalzóknál talál egy linket, hogy blog, na pl ott. Meg felrakok akkor ide két képet. Egyet fejjel, ami már fujj, egyen pedig meg lehet csodálni a vakbelem csíkját (is, meg az egyéb csíkokat). Jól láthatóan belenyiszáltak egy anyajegybe, és mintegy 17 öltéssel sikerült összevarrni. :(

Kép
Kép

tjuca
 
 


Hu Juca de szép pocak :)

Na jányok én megyek edzeni ... az most biztos jót tesz majd :) Este még gyövök!
kokusz
 
 


Kókusz
hétfő Húsvét- :lol: én is mindíg elfelejtem. :lol:
Hát akkor tényleg F.bácsi fog látni először..na de én drukkolok hátha mégis övé a tiszt hogy megmondja a tutit!!! :wink:

Hát megvagyok...kissé sok a savam fáj a gyomrom nem nagyon tudok aludni tőle. Viszont ma tiszta ideg vagyok, majd szét robbanok :? pedig nincs is okom rá..ez is terhes tünet vajon? Remélem nem ártok Neki..
Ja és olyan picsogós lettem :oops: :oops: :lol: , pl. magyar zászló láttán...díszmagyarba öltöztetett lovak láttán :lol: gondolhatjátok hogy telt márc.15.... a nyulaktól már előre rettegek :lol: :lol:

Kata
nem lehet esetleg h. peteérést érzed?

Kép
katica_75
 
 


KAtám :cry:

Kókusz :shock: :roll: +++++
Vendég
 


Köszi Katica, mi jól vagyunk.:)
És igen, nemsokára megszületnek az első "száni"-bébik. Azért remélem ők nem lesznek igazából szánik.

Kokusz, drukk holnap reggelre.

Angel te nem készülsz vmikor ellőni egy tesztet?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla
elárulod a neveket? :P

Juca
szép a pocid! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Kamilla,
nem siettetem a pofont! :wink:
Most épp jól beszédültem az orális utrótól, pozitív vagyok, és kézelgek, hogy van valaki a pocakomban! :lol:

Katica,
a díszmagyarba öltöztett ló az sztem sírnivaló... hogy utálhatja szegény :roll: Lehet, hogy én is már azért??? :lol:

Kata,
nekem a legtöbb PÉ-m így fáj! Ez elsőnél nem is sejtettem, hogy PÉ lehet, és magam is vakbélre gyanakodtam, hajnali 4-kor be is mentünk az ügyeletre... :oops: Későbbi hőmérőzéseknél döbbentem rá, hogy ez bizony PÉ volt! :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Jól belehúztatok :wink:!Nem is tudom követni :D!

Kokusz

Na ezt most nagyon zárójelbe: szl ha a hőd marad és mensisen fáj a hasad,az több,mint igen nagyon jó :).Zárójel bezárva!


Katica

Húúú,már most pityeregsz,mi lesz később? :D Meg ne nézd a romantikus filmeket a hétvégén :wink:!
A hangulatváltozás tipikus terhestünet :D!A sok savra nyugodtan szedj Renniet!Én 6 hétig minden nap hánytam a savtól,utólag bánom, hogy nem vettem be savlekötőt :(... (nem jutott eszembe :oops:)

Kata

Tényleg le a kalappal :roll:...Meg lehet tudni,hogy pontosan mi a gond? :roll:

anyapoc
 
 


most már úógy izgul mindenki érted kókusz drága!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Na meggyöttem

Katica na ezen olyan jót nevettem amit írtál :) tényleg ne nézz romantikus filmeket :lol: örülök hogy jól vagy. Ja tényleg, hétfő az nem jó, hát akkor marad a kedd. Lehet így van megírva ....

Anyapoc na igen ... a zárójeles rész ... reggel nem is merek hőt mérni komolyan :) Már biztos hülyének néztek .... :roll:

Boni, igen és köszönöm szépen :)

Angel, mikor pisilsz tesztet? :)
kokusz
 
 


Kokusz:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

:D :wink:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jóreggelt

Tontica köszi szépen :)

Ma nem leszek, csak este mert értekezletem van .... nem teszteltem. Szép napot nektek!
kokusz
 
 


Sziasztok!

Anyapoc, remélem megérted de magáról a bajról nem szeretnék írni!

Kokusz, ezek szerint nem is mértél!

Juca, nagyon szép a pocid! Tényleg jó nagy vágás van rajta! :shock:

Egyébként rólam még annyit kell tudni, h abban a bizonyos meddőségiben elhintették nekem a pco-s petefészkeket, amit nem magyaráztak meg ill. nem foglalkozta vele! Elvileg pé-m van rendszeresen, de ebben a hónapban vmi nem stimmel. Ma vagyok a 6 cn-en és mutizom az lh-imat:

Kép

Kép
kata05
 
 


kata hat ez gyanus :? de latom mesz azMM be gondolom inzulinvizsgalat lesz?ott sokminden kiderul.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Meg kell osszam veketek mai derülésem tárgyát: miután jól kibeszéltük a Forgács Intézetet, ma reggel láttam a Blikk-ben, hogy Kaszás Gézáéknak ott készült a lombikbabájuk! :lol:

Angel, te nem teszteltél még?

Monyoka, mensi?

Kata, tényleg gyanús a dolog, de lehet hogy túlérzékeny a teszt! SőT! Amikor én az itt rendelt LH-kat csináltam mindig ilyen kis haloványka volt, de aztán az ovi napjára szépen beerősödött, viszont amikor ilyen kis halovány volt, akkor a CoraxLH teszt nem mutatott semmit, szóval szerintem a Corax sokkal megbízhatóbb LH szempontjából!

Kókuszka, ezek szerint mensi az nincs, ugye?;-)

Pusz mindenkinek!
Vendég
 


Kata, még annyit, bocsánat ha tudod: az LH teszteket mindig du. vagy este kell csinálni és semmi esetre sem reggel!
Vendég
 


Sziasztok!

Kata

Persze,megéretm :).Igazából sógornőmék miatt kéreztem,mert nálunk is volt ilyen probléma az egyik vetélésnél,de nekik nem mondták,hogy olyan szintű lenne,hogy minden vetélést ez okozott :roll:...
Ahogy látom,az LH tesztek elég halványak,de előfordul,h közvetlen mensi után van PÉ... :roll:

Kokusz

Tudod,záróóóójel :wink:!
Értekezlet :?....
És nem nézünk hülyének :wink:!
De én úúúúgy izgulok!!!!!!

anyapoc
 
 


Katica :P
Eleinte nekem is voltak ilyen dührohamaim! Nem tudom, mitől. Sőt, éjszaka felébredtem, hogy szétvet az ideg! Csak azért írom, hogy tudd, másnál is volt :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi Fanni édi vagy mint mindíg. (mára elmúlt) :lol:

Anyapoc igen eszem a renniet. Tényleg Ti mikor gyúrtok rá hármaskára? :lol: Ja max Bridget Joens-t fogok nézni :lol:

Angel továbbra is drukk!! Akkor most hétfőn tesztelsz?Melyik reggel üljek már itt 8kor? :wink:

Kata
sztem is a normál pé. idejére fog beerősödni!

Kép
katica_75
 
 


Katica

És használ a rennie?Mert ha nem,legközelebb meg sem próbálom :wink:!
Húúú,hármaska még messze van :(....Bár apát néha rá lehetett volna venni,amíg itthon volt :oops:.... De egyenlőre,amíg facér vagyok legszebb éveim nagy részében,elég a kettő :lol:!Eredetileg úgy terveztük,mire Villő olyan 5-6 éves lesz...hát majd meglátjuk,meddig jutunk addigra :).Még van idő :roll:...
Ja,jó film...na,majd azon is bőgni fogsz,tuti :D!Ha a lovaknál ment... :roll:

anyapoc
 
 


Ja igaz Ti sokat vagytok "apátlanul" . ..De jó hogy tervben van! :lol: Igen nekem bevállt a rennie.
A főcsúcsot úgyis a hugom tartja: bőgni a barátok köztön??!! :lol: na azt hiszem ezt nem fogom tudni überelni. 8) :lol:

Kép
katica_75
 
 


Katica!

Elevit reklámon picsogni???
Jobb: a Dunán, mikor befejeződik a meseblokk, és a puli megkergeti a báránykákat, na én ezeken is bőgtem... :lol:

Most meg egy halál zsé filmet néztünk, tele volt a mozi 12-13 évesekkel, én meg hangosan prüncsöltem... (Valőszínűleg, talán, vagy valami hasonló volt a címe)

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?