Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kokuszka, jelenleg sehol nem tartok babaügyileg: az inzulin rezisztenciámat próbáljuk kezelni, de eddig nem sok sikerrel! tavaly októberben derült ki a pcos és az IR is akkor kaptam Meforalt, de nagyon rosszul voltam tőle+ nem is javultak az értékeim így most Avandiát szedek e mellett a gyogyi mellett viszont védekezni kell! Április 3-án megyek vissza Tűű dokihoz kontrollra, remélem akkor kapok új gyogyit ami mellett nem kell majd védekezni! Közben volt egy laparoszkópiám, mert 20 éves korom óta (most 34 múltam)állandó jelleggel termelődik egy tojás nagyságú ciszta a petefészkemben ezért azt most kivették! Közben ugye intézetet váltottunk, tulajdonképpen a laparoszkópiára is a Kaális dokim küldött, de ő akkor még nem látott cisztát, csak azt mondta jó lenne körülnézni odabent az 5-ik lombik előtt, főleg hogy elméletileg minden rendben velünk+ több mint 10 éve próbálkozunk...Szóval most megvan minden vizsgálat így április 8-án megyünk vissza a Kaáliba megbeszélni az erdményeket meg a hogyan továbbot, de ha az endokrinológus azt mondja hogy még nem érdemes stimulálni akkor nem fogok lombikozni (egyébként is most úgy érzem, hogy szeptemberig nem szeretnék menni, jó lenne végre egy nyugisabb nyár, már amennyire egy építkezés mellett lehetséges!)

Monyoka, sajnálom! :(
Vendég
 


Jóreggelt

Csajok, most kiakadtok, pisiltem egy Medilabos tesztet reggel és megint van halvány csík .... kezdek félni hogy méhenkívüli (a másik két extrahalvány is edilabos test volt a tegnap délutáni meg clearblue) :roll: ja és a hőm megint 36,9

Monyo

De még nem jött meg igaz? Én még drukkolok!!!!!!
kokusz
 
 


Tücsök

Értem, hát neked sem egyszerű .... mindenesetre nagyon drukkolok hogy minden oké legyen :)
kokusz
 
 

 
 

kokusz,nem jott meg meg.holnapra varom.

nem tudod feltenni a teszt kepet?

Kép
monyo83
 
 


Én nem akadok ki.

Menj dokihoz! :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Monyo az a baj hogy nem tudom úgy lefényképezni hogy látszon is belőle valami ....
kokusz
 
 


Tücsök, én inkább arra vagyok kivi, mit is csináltak Kistarcsán. Tegnap elolvastattalak a férjemmel, hááát nem gyengén akadt ki.

tjuca
 
 


Juca

Szerinted mi van most? :oops:
kokusz
 
 


Nem tudom, menj orvoshoz, kellene egy vv.

tjuca
 
 


Az orvosomat idézve: hcg nem termelődik csak úgy! A továbbiakat viszont nem lehet előre megjósolni.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Monyó,
jaj, te... :( azért még reménykejünk egy kicsit...

Kókusz,
na ez nekem kezd magas lenni... :oops: ennyi téves teszt most már nem létezhet! Tényleg kellene egy vérvétel vagy tán egy UH!!!

Szmatit meg tudod nézni a Kaáli honlapon, van róla is kép!
Tudok olyat, akinek csinált kisbabát! :lol:

Anyapoc,
jaaa! :wink: köszi!
angel37
 
 


Juca

Köszi, megpróbálok valamit intézni ...

Angel

Nekem is magas ... már komolyan hülyének nézem saját magam hogy csak odaképzelem a csíkot és lehet csak átmosódik a teszvonal a pisitől
Ja igen a dokit meglestem már a honlapon :) meg érdeklődtem az nlc-s fórumon is.
kokusz
 
 


Monyó!

Erre nem tudok mit írni. Kicsit de zsa vű.

tjuca
 
 


Kókuszka, irány vérvétel! Vannak magán laborok ahol 1-2 óra altt megvan atz eredmény!!

Juca, ööö a férjed orvos? Te is azt mondod, hogy ki kéne kérnem a jegyzőkönyvet?:roll: Bár, ahelyett hogy itt öngyi-depis hangulatba kergetem magam asszem mégis rá kénne szánnom egy napot és kimenni Tarcsára...
Vendég
 


Nem orvos, programozó. De ehhez nem kell orvosi diploma, hogy átérezzük miről van szó. Remélem csak félreértés!

tjuca
 
 


Tücsök

De oda nem kell beutaló?
Szerintem is menj ki a kórházba ... már csak hogy megnyugodj.
kokusz
 
 


mi vagyunk a ppp család programozó+pénzügyes+pelusos :lol:

tjuca
 
 


Juca

:lol: :lol: :lol:
kokusz
 
 


koszi lanyok,hat nem vagyok a toppon.

holnap megyek a sogornom kisfiat es a sogornomeket megnezni(fel evente talakozunk)izgi lesz remelem nem akadok ki,egyszeruen utalom amikor ezt mondja"majd megtudod ha neked is lesz gyereked"a jelen allas szerint ugy nez ki ezt soha nem fogom megtudni.

kokusz privat laborba nem kell semmifele beutalo(baris nalunk,de gondolom nalatok is igy van)fizetsz es kapod amit kersz.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
:shock:
Tényleg kéne mostmár valami jó doki!

Monyoka!
:(
Örülök hogy nem adod fel!Drukkolok hogy legközelebb már sikerüljön!

Tücsök!
Megkérdezhetem hogy ki műtött??

Angel!
Drukkok mennek még mindíg!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Juca, értem azt hittem ő is hallott már ilyen esetről és ezért olvastattad el vele... a ppp család nagyon tecc!! Most beszéltem a párommal, megpróbál holnapra kérni egy szabit és akkor kimegyünk Tarcsára (sajnos nem sok esély van, hogy elengedik: új felettese van)

Kókuszka, nem kell beutaló! kb 1500-2000 lehet max a díj!

Ancsa, ismerős vagy Kistarcsán? Szabó Lászlónak hívják, sajnos előtte nem ismertem; itt a neten kértem, hogy ajánljanak valakit és az ajánlatok közül őt sikerült kiválasztanom... :? Itt ragadom meg az alaklmat, ha bombát kell megsemmisíteni, ne tőlem kérdezzétek, hogy melyik zsinórt kell elvágni, mert mint látható jól bele tudok választani! :lol:
Vendég
 


Csajok beszéltem Forgács tanárúrra ... jobb ötletem nem volt .... elmondtam mindent, azt mondta hogy még várjunk pár napot, kedden megnéz, addigra kiderül hogy mivan. :?
kokusz
 
 


Igen ismerős!Itt lakom Tarcsán,engem tavaly januárban műtöttek (én még kaptam beöntést 2x is :? )Szabót csak névről meg látásból ismerem!Kicsit szétszórt úgy hallottam!
Kár hogy nem láttam hogy dokit keresel!Ajánlottam volna az enyémet!De csak a műtétre...

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lányok én most itt bőgök a gépnél ....
Hogy szoktátok lefotózni a tesztet hogy látszon is valami belőle?
kokusz
 
 


kokusz!Makróval,vagy hogy hívják!egy virággal jelöli nekem a gép
Ne sírjál!!!((((((kokusz))))))

Kép
Kép
ancsa81
 
 


pont olyan virag kell hogy legyen a kiskepernyon mint amilyen az ancsa vonalzojan van,egy kicsi tulipan.akkor nem lesz homalyos.

Kép
monyo83
 
 


Bocsi, lányok az idetolakodásért!

Kokusz, nekem is van medi lab-os halvány + tesztem és a páromnak sajnos nem lehet gyermeke! Fel is teszem neked! És ez esti pisiből!

Kép

Kép
kata05
 
 


Hú, ez nagyon izgi. Drukkolok tovább.

Nem tom merre laksz, de a XI ker Fehérvári úton van egy Bálint Analitika nevű labor. 7-10-ig van vérvétel. Privát.

Azt nem mondtad eddig, hogy a délutáni clear blue volt. Azon nagyon szar teszt!!!! Már úgy értem érzéketlen.

Megjegyzem én 3 év alatt kb. 500 tesztet használtam el és soha de soha nem láttam egyetlen halvány második csíkot sem. Még akkor sem mikolr később kikukáztam őket.

Hajrá!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


hááát igen!Egy HCG vv nem ártana!Ha akár privátul is!A F-ban nem fognak olyat csinálni,máshogy kéne megoldani!A körzeti dokiddal nem tudod megbeszélni hogy elküldjön?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, az én esetem szerint nem "kicsit" szétszórt... :?

Sajnos, mint azt tegnap én is írtam Forgácsék nem tudnak vérvételre küldeni, így marad a magánlabor, és ezt most erősen ajánlanám Kókuszka! Nem szeretném, hogy úgy járj mint én: már több mint 2 év eltelt és a mai napig szidom magam amiért nem kerestem egy magánlabort ahol vért tudtak volna venni, dehát akkor még nem is nagyon tudtam erről a lehetősségről...
Vendég
 


ja, és én is próbálkoztam a körzetinél, és azt mondta hogy ott asz sztk-ban nem csinálnak ilyet, amit azóta sem akarok elhinni...
Vendég
 


huh, több mint3 év, már számolni se tudok! Nyah, megyek dolgozok egy kicsit!,-)
Vendég
 


Hát nekem tulipánnal is homály ... béna vagyok :)

Kata

Köszi, nem tudom ezt most megnyugtatásként írtad vagy ... :?:

Kamilla

Én is rengeteg tesztet lepisiltem már az elmúlt 3 évben, és ugyanúgy voltam mint te, kukázás után is negatív volt. Igen a tegnap délutáni clearblue volt.

Ancsa

nemtom, majd próbálkozom
kokusz
 
 


kokusz,amikor van a tulipan akkor ugy morog a gep vagy mifene jobban nem tom elmagyarazni.
namarmost addig nem szabad kattintani amig morog mert akkor fokuszal.MIkor beelesedik a gep akkor nem szabad megmoccanni mert akkor mar homalyos lesz.

Kép
monyo83
 
 


Kókusz!

Ne izgulj, nekem kellett egy hét, mire sikerült tesztet fotóznom.

tjuca
 
 


Lehet valahol mégis száni vagyok, mert én is kukáztam... :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Tedd fel a homályost, legalább azt írja majd mindenki, hogy biztos ott van, de nem látja, mert olyan a kép minősége. :wink: Figyi Kókusz! Az a lényeg, ha Te látod, és három teszt, az három teszt.

tjuca
 
 


Ancsa, bocsi a megfogalmazásért és a rád "rontásért"... utána én is elgondolkodtam, hogy ettől nem fogsz megnyugodni, de én olyan szinten haragszom a medi labra!! :evil:
Sztem is menj el vv-re, én úgy tudom a Jánosban leveszik és még ma meg is tudod!
Persze nagyon drukkolok h baba legyen!
Én is száni vagyok sajnos nagyon!

Kép
kata05
 
 


Juca

Ja ez jó :) igen én látom és ez rögtön látszott ahogy a pisibe raktam. Na akkor még kell gyakoroljam a fotózást :lol:
kokusz
 
 


Kata!

Egyszer majd megtanulom a trükköt, de nekem sem ment csíkpisilés, ha nem volt HcG, semmilyen teszttel sem. :-(

tjuca
 
 


Kata!

Ne rám ronts!!!! :lol:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kókusz!

Ha sok a pénzed! A Rossmannban lehet kapni One Step tesztet, nekem az a kedvencem, egyrészt mert dizájnos, másrészt, mert jó erős benne a festék. :wink: Holnap reggelre... mondjuk későn jön a csík, de aztán meg amikor megszárad beizmosodik.

tjuca
 
 


Kata

Nem haragszom, csak nem tudtam hogy ezt most megnyugtatásként írtad vagy miért? Persze benne van a pakliban hogy a teszt téved én nem tagadom ....
kokusz
 
 


Kókusz! Most tulajdonképpen neked mikor volt peteérésed?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Juca

Hát lehet veszek egyet ... a poén az hogy ma reggel már nem is akartam tesztelni mert a tegnap délutáni után nem sok értelmét láttam. De az a hülye hőmérő ....
Meg most azon is agyalok hogy használtam e már medilabos tesztet, vajon tényleg mindenkinek pozitív lesz még annak is aki nem babás?
kokusz
 
 


Kamilla

igazából halvány lila gőzöm sincs .... pco-m van úgyhogy bármi lehet.
kokusz
 
 


Juca, trükköt nem tudok mutatni, mert mióta kiderültek a gondok, nincs miért tesztelnem! :cry:
Juca, pocak fotódat hol lehet megnézni?

Kokusz, akkor megnyugodtam, sikerült lefotózni? Picassa programod van? Azzal tudod még élesíteni esetleg!

Kép
kata05
 
 


Na összenéztem a mőlt hetivel, annál valamivel erősebb .... :?

Hogy felpörgettem a topikot :lol: az lesz a nagy poén ha kiderül hogy nincs odabenn senki :lol:
kokusz
 
 


Nekem is medilabos lett téves kétcsíkos! Vagyis az, amit a Kaáliban adtak, de úgy tudom, az ugyanaz. (Igazoltan 0hcg-vel, kb egy órával később volt a vérvétel.)

Kókusz,
irány egy vérvétel! :wink:
+++++++++++++

Jövő keddig, míg fogad a Forgács, addig megbolondulsz! HCG szintet meg úgyse fog nézni, de komolyan nem értem, hogy miért nincs erre egy meddőségiben lehetőség... :roll:
angel37
 
 


Na akkor tuti nincs baba csak szívat a teszt ....
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?