Új privát üzeneted érkezett!

Juca!

Én is ezért olvasok vagy 10 topikot, hogy tudjam, mi van a régi bandával :) Meg pl. az ikreset csak úgy kedvtelésből olvasgatom :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


:lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Évi: az MM-ben raknak bele citromot is! nagyon rendes a csajszi! mintha azt mondta volna annó , h lehet járkálni, de ne nagyon. én viszont a pcos topikból tudom, h nem lehet járkálni. ez persze nem azt jelenti, h ne menj ki pisilni, ha kell. a mozgás befolyásolja a vércukorot és ir-t is . égeti, a magas ir-ű pcos-nak azért is kell a mozgás, h a mozgással levigye azt.
egyébként szerintem teljesen kibírható a lötyi. le kell húzni és kész! vannak ennél szarabb és kellemetlenebb dolgok nekünk.

én ma vilmoskörtét vettem. 500 volt 1 kg, de olyan szép volt, h megkívántam. és baromi finom volt, puha és édes! nyami!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Czinke, köszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinki,
akkor te is nagy gyümifaló vagy :lol: Nem tudom miért, de az emberek nagy része nem szereti se a zöldséget, se a gyümit. Mondjuk én meg a húst nem csípem, kivéve a pipicicit, de azt is csak korlátozott mennyiségben.
Én tatabányai vagyok és ott a környéken mindig szokott lenni szedd magad eper akció. Na azt imádom! Ezért is szereztem be ezt a kúszóepret, mert állítólag folytontermő. Még nem tudom, igaz-e, mert csak vasárnap ültettem el.
i.kata
 
 


Kata: akkor megyünk hozzátok szed magadba! :lol:

lányok lenn kedve vkinek jönni holnap arwen tornára a vas u-ba? (blaha és asztoria között) 18,30-19,30. tudjátok az olyan mint az aviva, női torna.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke,
ha lesz eper, jöhettek szüretelni :lol:
Milyen az az arwen? pcos torna? Mondjuk én sajna nem tudok menni... :cry:
i.kata
 
 


nem kifejezetten pcos, hanem női! megmozgatja a belső dolgokat (méh, petevezeték, pf), kicsit jógás, mélyizomtorna, légzőgyakorlatok.
http://www.arwentorna.tk
az a baj, h nem tudom rávenni magam az otthoni tornára.
meg egy kicsit bugyutának találtam az avivából néhány gyakorlatot. pl a zerbás szökkelések. még szerencse, h a párom nem volt otthon , már én is röhögtem saját magamon :roll:
ha van kedve vkinek jönni, jelentkezzen!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke,
én már azon is röhögtem, ahogy magam elé képzeltelek zebra szökkenés közben :lol: :lol:
i.kata
 
 


Kata: most én is röhögök saját magamon! :lol:
nem zebra hanem zorba, csak elírtam és zerba lett belőle, amit te zebrának gondoltál! :lol: :lol:
fáj a hasam , úgy nevetek! :lol:
szóval zorba, de az is röhelyes nekem

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke,
Ha zorba, akkor le kell dönteni előtte egy úzót (fogalmam sincs hogy írják) és máris jobb lesz. Ez jó poén volt! Én tényleg magam elé képzeltem, amint szökellsz a lakás kellős közepén Kép
i.kata
 
 


Czinki!
Egészségedre a körtét! Látom nagyon a zebrára koncentrálsz! ;)

Évi!
Én sem vagyok egy nagy hús zabáló.
20150601134430
 
 


Viki,
én írtam, hogy nem rajongok a húsért, nem az Évi, de azért értelek.
i.kata
 
 


szerintem lányok, már késő van! mindenki menjen pihizni, mert már össze vissza beszélünk! :lol: :lol: :lol:
na én húzok is!
pusza!

és valóban jó lenne már egy zebra! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jó pihit mindenkinek!
i.kata
 
 


Kata!
Bocsi! Csak közben vacsiztam, és ahogy most kiderült, inkább a vajkrémes bucimra koncentráltam. :oops:
20150601134430
 
 


:lol: Jó étvágyat a bucidhoz! Én mindjárt mixelek magamnak egy jó kis joghurtot.
i.kata
 
 


A joghurtról mindig a Macskafogó jut eszembe.

Amikor a kövér egeret (Lusta Dick) kérdezik a repülőn, hogy mit kér. Erre ő, hogy joghurtot.

A stewie visszakérdez, hogy jéggel?

Erre a kicsi, kövér egér: Szalonnával, sok szalonnával.

:D :D :D , Bocsi, de nem hagyhattam ki!
20150601134430
 
 


Én már nem is emlékszem a Macskafogóra :cry:
i.kata
 
 


Tessék újra nézni! Nekem volt egy kollégám, előszeretettel idézett belőle, főleg a patkányos részekből.
20150601134430
 
 


Majd bepótolom, ígérem! Unokahugom nagy dvd néző és mindig van egy aktuális kedvence. A múltkor a Garfieldből idézgetett, és olyan jóízűeket nevetett saját magán közben, hogy élvezet volt hallgatni a kacagását.
i.kata
 
 


Mi nagy mese függők vagyunk. :oops: Lassan 30 éves nagy gyerekek.
20150601134430
 
 


Legalább nem unod majd halálra magad, ha a gyerek mesét néz. Megvan ennek is az előnye.
i.kata
 
 


Sziasztok,

vendégek elmentek, minden nagyon jól sikerült. Brassóit készítettünk két tállal is meg ubisalit, és úgy elfogyott, hogy csak egy kis maréknyi maradt belőle.
Most már fáradtnak érzem magam, és a betegség is kezd eluralkodni rajtam. Nem látok a takonytól, a fejem szétrobban, a torkomról nem is beszélve. De este mindig felerősödnek a tünetek, reggelre hátha jobb lesz. Apa készített nekem egy bögre jó forró kakaót, a teára rá sem tudok nézni, egész nap azt ittam. :?

Viki, Kata,

a Macsakfogót és is kiskoromban láttam utoljára de akkor egy csomószor. Nekem is megvannak belőle a kedvenc részeim, de nem tudom őket olyan pontosan felidézni mint Viki.
A Macsakfogónak van 2. része is? Vagy csak rosszul hallottam?

Évi,

én is elég sok topicot olvasok, az a gond velük, hogyha egyszer beleolvasol akkor már érdekelni kezd az ott lévők sorsa és újra felnézel, hogy mi is történik velük.
Bár az ikres topicot eddig még nem olvastam, de felkeltetted az érdeklődésemet. :wink:

Czinkili,

ha hiszed, ha nem amikor a zebra ugrálós részt olvastam kitört belőlem a hangos nevetés. :lol: :lol: :lol: Fáradt vagyok meg beteg is, de nagyon jót derültem rajta. Zorbának már nem hangzik olyan jól.
Ha ettől babás leszel, esküszöm, én is belekezdek a zebra vagy zorba ugrálásba. :wink:

Jó éjt mindenkinek, holnap folyt. köv.!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
Van 2. része a Macskafogónak. Pár hónapja mutatták be.
Amúgy kezet foghatunk, mert én is ramatyul vagyok.. Olyan, mintha már a fülem is fájna :cry:
Ma meg egész nap rohangálok, úgyhogy biztos vacakul leszek estére.

Csajok,
Írjatok jó sokat és érdekeset! Jöhetnek a Czinki féle zebrás-zorbás sztorik. :lol:
i.kata
 
 


Mellesleg SZÉP JÓ REGGELT MINDENKINEK!
Itt végre süt a napocska. :lol:
i.kata
 
 


Sziasztok,

Kata,

nekem még a fejem is kóvályog az eddigi bajaim mellé. Nem vagyok ma valami jó munkaerő, ülök a helyemen és nem bírok belefogni semmibe.
Jó rohangálást ma és vigyázz magadra! És gyógyulj meg mihamarabb!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Itt is szépen süt a nap :D , de a szél is fúj nagyon.

Czinke: Én is jót nevettem a zebrás sztoridon. :) Először elgondolkodtam, hogy milyen lehet az. :)

Monic, Kata: Tessék meggyógyulni mihamarabb! :wink: Pihenjetek, amennyit csak tudtok!

Viki: Hol a pizsis pocifotó? :wink:

Tegnap voltam a pszichológusnál. Hát.. érdekes dolgokat fedezett fel bennem. Azt mondta érdemes folytatni a kezelést, szóval hetente fogok járni hozzá. (Ha magán doki lenne, akkor még azt gondolnám, hogy kell a pénzem neki, de TB-s, és egy fillért nem adtam még neki, szóval tényleg lehet valami.)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Jó reggelt!

Monic, Kata!

Ti kezelitek magatokat? Vmit szedjetek erre a kórra!!!!

Deni!
Tegnap mikor hazaértem neki álltam mára ebédet készítni + vacsit az én nyűgös emberemnek.

Hogy vagy ma?

Évi!
6kor gondoltam rád!!! ;)

Voltam a terheléses cukker eredményemért reggel. Sztem jó lett (határértékek között van).
20150601134430
 
 


Viki: Ok, értem én a magyarázkodást, de nem menekülsz a pocifotó elől! :) Gratula a cukor eredményhez! :) Velem semmi különös, még két nap, és kiderül (vagy beborul). :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Deni!
Te egy Arany Mackó Pofa vagy! Irigylem a türelmedet! Én már biztos ellőttem volna egy tesztet, hisz ma 2 hete volt az inszemed.
20150601134430
 
 


Viki: Igen, ma két hete volt az inszem, de a tüszőrepedés valószínű korábban volt, mert előtte hétfőn azt mondta a doki, hogy szerinte kedden már meg fog repedni (28 mm volt), de én már hétfő este éreztem. Szóval már biztos jó eredményt mutatna a teszt, mégsem érzem, hogy kellene csinálnom egyet. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sztem meg kellene, de nem agitállak tovább (remélem jönnek a csajok,. és majd ők megteszik :D )
20150601134430
 
 


Hello Lányok!

Denika: két napot nem bírunk várni! :-D Nagyon-nagyon szép a görbéd, tuti babás vagy!!!!!!!! Jobb lenne tudni, hogy mi van, mert akkor rögötn elkezdhetnél kismamiként viselkedni! :-D

Viki: az jó, ha jó a cukor! :-D
Gondoltam, és asszem írtam is, hogy nehéz ügy lesz ez a pocifotó :-D Végülis szülés előtt is jó lesz :-DKülönben meg nem valami szép tőlünk, hogy így erőltetjük :oops:

Czinki: én is rögtön láttam magam előtt, hogy zebrának képzelve magad szökkensz végtelen szavannákon át :-D

Monic: szegénykém, remélem megjavulsz hamarosan…

Kata: neked is jobbulást! Úgy lenne igazságos, ha húsvétra mindenki meggyógyulna! :-D

Évi: az ikres topik jó! Szeretem nézegetni a képeket! Onnan egyébként van, akit személyesen ismerek, egy városban lakunk :wink:

Dita: jól vagy?

Nellike régen volt…Betemette a munka? Ez szerintem munkahelyi balesetnek számít :-D

Aki kimaradt, annak: Csók! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Köfi a támogatást teszt ügyben!

Értem én a poci fotóraa célozgatást, meg a piszkálgatást! :wink:

Én Anyookát és Bettit is hiányolom. :cry:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki! Gratula a cukor eredményhez! :D

Monic, Kata!
Kép

Denikát én megértem! Bocsika, de én sem fogok hamarabb tesztelni jövő héten, ezért nincs is otthon teszt, hogy ne csábuljak el. :oops:

Czinke!
Tegnap nekem is volt élményem egy zebrával. Voltunk múlt héten a Tesómmal turkálóban (nagyon szeretünk túrni :wink: ), és visszarakott egy csíkos, rövidnadrágos rugdalózót, mert nyáron már kicsi lenne a kisfiának. Nekem annyira megtetszett, hogy megvettem a barátnőmnek, aki április elején fog szülni, így az ő kisfiának nyárra pont jó lesz. Kimostam, és tegnap vettem le a szárítóról, de csak leraktam az ágyra. Az idő nagyon eltelt így már nem pakoltam el a ruhákat lefekvés előtt csak átraktam a székre, és akkor vettem észre, hogy a csíkos rugira egy zebra van hímezve. Aztán egy fura ötlettől vezérelve odaraktam a párnám mellé és vele aludtam (férjem nagyon horkol, ezért alszom egyedül). Sőt, lehet hogy meg is tartom magamnak kabalaként :oops: Nagyon lökött vagyok? :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Denika,

a görbéd egyszerűen szuper!
De megértem, ha várni akarsz a teszttel, előbb-utóbb úgyis kiderül, ha baba van a dologban.
Azért már várom a péntek reggelt, hogy végre mi is megtudjuk mi a helyzet.
Ha meg a lélekdoki talált benned gyógyítani valót és ráadásul ingyen csinálja, járj csak el hozzá!

Szezso,

ez a végtelen szavannás hasonlat nagyon tetszett. :lol: :lol: :lol:

Czinke,

ezt a zebrás dolgot már nem mosod le magadról! :lol: :lol:

Viki,

gratulálok a cukor eredményhez! Kúrálom magam, de nem érzem, hogy javulna a helyzet.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja, amúgy Viki én nagyon hálás vagyok Neked, hogy maradtál velünk egyetlen kismamiként, és tartod bennünk a lelket, mert a többi kismamink tényleg nagyon eltűnt. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

nem vagy lökött, lehet, hogy ez egy jel! :wink:
És veled mi a helyzet? Azóta sem vert ki a víz?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki, és minden topic résztvevő,

ezennel ünnepélyesen megfogadom, hogy akkor sem hagylak el titeket, ha baba lesz a hasamban, sőt akkor sem, ha már kibújik onnan!
És ehhez a jó példát Viki, te szolgáltattad nekünk! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Némóka!
Tartsd meg! Nekem teszt előtt írta egy fórumos ismim,hogy találkozott egy csíkos jelmezbe öltözött figurával, és ezt ő is jelnek vette.

Nekem képernyő háttérként mindig is babák voltak beállítva, hogy szép dolgokat lássak. ;)
20150601134430
 
 


Némóka, Monic!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
20150601134430
 
 


Monic!
Van még egy elég durva módszer a náthára. Evőkanálba reszelsz le 1 fokhagymát + citromlé + méz.
Az íze gyilkos, de hatásos. ;)
20150601134430
 
 


Akkor megtartom magamnak :oops: Majd kap másikat a barátnőm...


Monic!

Én egész jól vagyok, bár ma reggel megint úgy ébredtem, hogy nagyon melegem van. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki!

Húúú, imádom a fokhagymát, de sajnos ha túl sokat eszem belőle, akkor tuti hányigerem van. Na ettől lehet, hogy ölelgetném a wc-csészét. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone, oké, türelmesen kivárjuk akkor a Te pozitív tesztedet is! :-D (hihihi, türelmesen, na persze :lol:
A zebrás cuccot tartsd meg, én is megtartottam egy Micimackós rugit, az is turis :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Némóka!
Írtam is ,hogy gyilkos az íze, de hat!
20150601134430
 
 


Sziasztok Lyányok!
Megjöttem ismételten a dokitól. (változatosság kedvéért).
Denika!
Gyönyörű a görbéd. REmélem te leszel a köv. babás a táblában.
Szezso!
Köszi már jobban vagyok, csak nagyon gyengének érzem magam.
Katának és Monicnak továbbra is jobbulást kívánok. Le a náthával.
Itt is süt a nap, de nagyon szeles az idő. Kép

dita75
 
 


Denika: ez nagyon ígéretes , szép görbe!!

Nemone: nem vagy lökött, és tartsd me a rucit!

Viki: grat a cukkerhez!

megvolt a vérvételem. sajnos a 2. szúrás nem csak fájt, de szerintem a vénám kicsit ....mire beértem a mhelyre picit átütött a pólom. pénteken megyek az eredményért . kiváncsi vagyok!

Évi: a vérvételem 26e lesz. 6 hormon + tsh + ft3 + ft4. bár ma du-ra meglenne, de nem tudok értemenni. szóval nem olcsók!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


nem jön senki arwen tornára ma? hm , jó lett volna nem egyedül menni. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: