Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon eltűntek a többiek!
Igértem napocskát! (te meg pocakfotót, csak emlékeztetlek)
A napocska megy! Kérjük a fotót cserébe!
Kép

dita75
 
 


Ditám!
Munkaidőben nehézkes lenne ezt prezentálnom! ;)
20150601134430
 
 


Szezso: bocsi! :oops: most a napokban sajnos csak gyorsan és felületesen olvasok,és mire a végére jutok keverednek a dolgok. :oops: annyi a meló, de nem akarok nagyon lemaradni.
de a kívánságom akkor is él!! :lol:

Dita: sajnálom, h annyi rosszon mentél keresztűl, de szerencsére a humorérzékedet nem sikerült senkinek sem elvennie!! ez jó!! :lol:

ebédvadászatra mentem és láttam egy kéményseprőt! bár tudom eddig nem jött be.
viszont nem kaptam a gyógyszertárban sem palástfűt, sem málnalevelet. amúgy is csak vérvétel után akartam kezdeni a teákat, de lehet, h megvárom már a kaális konzultációt is.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Czinki!
Évinek volt egy ál kéményseprője! Kívánom,hogy Te már a főállásúval találkozz. ;)
20150601134430
 
 


Viki!
Megelégszem, ha otthonról küldöd. Amúgy jól megvárakoztatsz minket! Irigyled tőlünk, mi? :lol: :lol: :lol:
Cinke!
És volt gombod?
Én a teamizériába már tegnap belebonyolódtam és feladtam. 8)

dita75
 
 


Sziasztok!

Jobbulást kívánok a betegeknek, és ne fertőzzétek tovább egymást! :wink:

Akszinya: Üdv itt és mielőbbi babásodást! :wink:

Szezso: Drukk a húsvéti UH-hoz! +++++++

Bumi: Már bekészítettem tegnap este a tesztet, de nem éreztem úgy, hogy meg kéne csinálnom. Szerintem kivárom a pénteket, nincs az már olyan messze.

Dita: Sajnálom, hogy ilyen vacak a helyzet a munka miatt. :( Itt süt a nap, küldök Neked belőle, van szél is, azt majd odafújja Hozzád. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Nem irigylem Drága! Isten ments! De ne számítsatok egy hatalmas proclira.
Csak du mikor hazaérk, én annyira agymosott vagyok, hogy nem a képen jár az eszem. Pizsiben meg még sem állhatok modellt nektek. :oops:
20150601134430
 
 


Nekünk a pizsis kép is megfelel. Kis ösztönzőnek, na!!!!! Mindig így kéreted magad, hmmmm? Szegény urad! Sokáig udvarolhatott neked míg beadtad a derekad, nem?
Deni!
Köszi a napocskát. Szerencsére itt is kezd kicsit kiderülni!
Kép

dita75
 
 


Rám ugranátok, ha látnátok rózsaszínű pizseszben! :D

Na jó, vicceltem. ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok Dita és Denika! Veletek még nem találkoztam itt. :)

Ilyenkor délben-kora délután ömlik be a napfény az irodánk ablakán. Igazi depresszió-űző napsugarak. :) Aki tudja, élvezze a jótékony hatását! Én ezt teszem most munka helyett... :wink:
akszinya
 
 


Sziasztok!

Monic!

Ne haragudj lécci, hogy ennyit bénázok az inszemes dátumoddal a táblában :oops: Olyan szétszórt vagyok mióta nem dolgozom, hogy félelmetes :oops:
Gyógyulj meg gyorsan! :) Torokra tényleg iszonyú jó a Tentum Verde, én a szopogató tablettát szoktam venni, és még fincsi is.

Czinke!

Kedves mama :evil: Az se sokkal jobb, ha nem rosszindulatból mondja, hanem "csak" butaság miatt :( Remélem a te kéményseprőd nem valami kókler volt, mint az enyém :(
Márc. 26-án én is megyek terheléses inzulint nézetni a Mensbe :)

Akszinya!

Üdv itt! Ki az orvosod a Kaáliban? Nekem akkor volt magas a prolacktinom, amikor nagyon alulműködött a pajzsmirigyem, de ahogy azt helyrepofozták a prolactin is gyönyörűen beállt. Biztos mond majd valamit a dokid a hat hetes ciklusaidra is valami okosat :)
Az én kis kétéves puncisom is made in Kaáli.

Viki!

Isten bizi nem nézem majd a pizsidet, csak dobjál már pocakfotót :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Akszinya!
Nincs nálatok felvétel? :lol:
Viki!
Biztos nagyon sexi vagy benne, de azért én a fiúkat jobban szeretem. :lol:
Évi!
Lehet, hogy a Kaáliba kéne tovább próbálkoznom? Ha ott ilyen szép tündérkéket gyártanak.......! :lol:

dita75
 
 


Évi!
És milyen szép leányzó készült a Kaáliban! ;)
A harisnyás lábikója nagyon tetszett, meg ahogy olvasott a képeken.
20150601134430
 
 


Elpirultam :oops: :oops: :oops: Köszönjük szépen a Dóri nevében! :) Szép munka volt, mit tagadjam :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Ami igaz, az igaz!!!!
20150601134430
 
 


Szia Évi! :)

Ha ilyen babák készülnek a Kaáliban, akkor nagyon optimista vagyok. :D Én dr. Szmatonához járok, sok mindent nem tudok róla, még csak 2-szer találkoztunk. :)

Dita!

Az ország egyik legzűrösebb munkahelyén dolgozom. :) Ez most épp vihar előtti csend. :D
akszinya
 
 


Akszinya!

Rosszat még egy kaális dokiról se hallottam, tuti jó kezekben leszel! Azért remélem, hogy nem is lesz alkalmad megismerni őket, mert gyoooooooooooorsan megterhesedsz :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok,

teljesen eltemetett a munka! Sajnos nem bírtam nézni, hogy mit írtatok. Sőt, most írok aztán újra eltemetkezem. :cry:
Aztán rohanok haza, met a férjemnek ma van a neve napja és intézett vendégeket, úgyhogy 10 embernek kell gyorsan kaját csinálnunk.

Dita,

fel a fejjel, itt süt a nap, küldök belőle.
Bocsi, hogy téged is lefertőztelek, gyógyulj meg mihamarabb. Lehet, hgoyx valami internetes vírus támadott meg minket? :wink:

Viki,

hajrá pocakfotó!!! Már nagyon várom!

Évi,

nem csak te vagy szétszórt,mert ha visszaolvasol én 2X is rosszul íretam le a dátumot, aztán javaítottam és végül mégsem akkor csinálták az inszemet. :roll:
Már a csajok figyelmeztettek, hogy össze-vissza írom a dátumokat :oops:

Denika,

ha úgy érzed, hogy péntekig vársz, én megértem. De aztán pénteken gyere a hírrel.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


most tudtam meg, h ha kéményseprőt látunk meg kell fogni egy gombot, v ha nincs akkor ix-be kell rakni az ujjunk addig, amíg nem látunk egy szemüveges embert. :shock: hát nekem volt gombom, de el is engedtem , nem kerestem szemüveges embert. :roll:
na mindegy majd kénytelenek leszünk többet szexelni a párommal. :lol:

Évi: én holnap megyek vérvételre.
egyébként azt szokták mondani, h lehet mozogni, de az okosok meg azt mondják, h nem , mert a mozgással az ir változik. Dóri nélkül tudsz menni? én amikor voltam , én ráborultam az asztalra pihiztem , meg olvastam, én nem mozogtam, fel sem keltem.
26-án kaáliba megyek! :lol: hogy szalad az idő! :o

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Képzeljétek itt esik a hó... :shock:

Akszinya!

Üdv itt nálunk! Remélem, Neked gyorsabban megy majd a megterhesedés, mint nekem. :wink:

Viki!

Engem sem zavar a pizsis fotó. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic!
Isten éltesse Apjukat!

Rendeljetek pizzát! ;)
20150601134430
 
 


Most meg kisütött a nap. Ki érti ezt az időjárást? :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
HÓ?????? Itt falun szikrázik a napsütés.
20150601134430
 
 


Itt bent a XIII. kerületben meg esett pár percet.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic!
Azért majd jegyezd meg a párodnak, hogy a bizonyos zsákot amiben a meleget kéne hoznia hol hagyta?

dita75
 
 


Dita,

hát igen, emiatt jár neki egy leszidás, mert rendesen alulteljesítette a kötelességét, ha a XIII. kerülteben még a hó is esik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Azért kap valami finomat, vagy száraz kenyér vizzel lesz az esti menü (érdem szerint)? :lol:

dita75
 
 


Nemone,
itt a Xi. kerben nem esett semmi, vagy csak én nem vettem észre. Mostmár igazán jöhetne egy kicsit jobb idő. Még a végén elfagynak a kúszóepreim az erkélyen :cry:
i.kata
 
 


Kata!
Sajnos minden évben ez megy, szépen kivirágzik minden, aztán jön a fagy és vége mindennek. Nyáron meg vehetjük jó drágán a gyümölcsöket! Eper... nyami... fincsi.... kis mangóval! :lol: :lol:

dita75
 
 


Kata!

Csak pár perc volt az egész, én is csak azért vettem észre, mert pont akkor jöttünk vissza ebédből...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dita!
Neked sztem feketelistás lesz a mangó egy életre!

Katám!

Hogy haladsz a rajzokkal?
20150601134430
 
 


Dita,

a mangót felejtsd el ha lehet. De az eper nyami, ha nem mérgezett.
Még most is szörnyű visszagondolni rá, hogy min mentél keresztül.
Finom vacsit fog kapni az uram, annak ellenére, hogy nem dolgozott meg érte. :wink:

Kata,

remélhetőleg nem lesz baja az epreknek, ha fagy lesz szerintem akkor is talajmenti és az erkélyen nem pusztít.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki!
Gondolhatod! De legalább már csak derülök rajta. Igy utólag! :lol:
Na én mentem szurira! Ma még nem is láttam orvost, már hiányolom őket! Holnap folyt.köv. Irjatok. Puszi

dita75
 
 


Czinke!

Igen, a Dóri nélkül megyek, addig apa marad itthon vele. Azt mondod, hogy cukroslötyi ivás után ne járkáljak? Ez ennyit számít? Akkor viszek könyvet, és addig olvasok. Mennyi idő múlva lesz eredmény?

Nálunk a 18. kerületben süt a nap, de nagyon bolond szél fúj :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita esete után én a primőr gyümiket hanyagolom. :D

Évi!

Én sem mocorogtam lötyi ivás után. Örültem, ha nem haltam meg éhen. Citromot tehetsz bele?
20150601134430
 
 


Viki,
elég lassan haladok. Most valahogy mindenki megtalál. A sulis rajzokkal nem nagyon haladok, mert becsúszott egy családi ház berendezése és egy kert tervezés is. Úgyhogy el vagyok látva.
i.kata
 
 


Évi,

nekem a terheléses úgy zajlott, hogy reggel elmentem a kórházba, levették a vért, megitatták a lötyit utána elrohantam dolgozni, aztán még kétszer vissza a kórházba vérvételre és újra dolgozni. Elég kalandos volt, de jó lett az eredményem. Ott nem mondta senki, hogy nem lehet járkálni, én meg mentem egy pár km-át így ingázva.
És én nem tehettem bele citromot, ilyet először Pesten láttam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

akkor nem unalomban telnek a napjaid.
De úgy a jó, ha egyre több megrendelésed lesz és a végére híres lakberendező válik belőled! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok!

Vicuskával mi van?

tjuca
 
 


Tjuca!
Szia! Köszönni mindig elfelejtesz nekünk..., már bocsi.

Vicuskáról annyi hírünk van, hogy a petevezetékét sajnos ki kellett venni, mert ott volt a babóca.

Kata!

A ház berendezés pénzes meló?
20150601134430
 
 


Monic, Viki
Egyelőre ingyen csinálom. Én hülye mondtam neki, hogyha van valaki, aki lakberendezőt keres, akkor ajánljon be, mert az első munkát akár ingyen is elvállalom, csak legyen mit felmutatnom. Aztán kapott a lehetőségen és szólt, hogy segítsek neki, mert most vett egy régi házat, amit teljesen át akar alakítani.
Szóval kicsit hosszabban kifejtve ingyen dolgozom. De abból a szempontból nem zavar a dolog, hogy ennek a csajszinak óriási az ismeretségi köre, úgyhogy ha jól sikerült, és ő ajánl az ismerőseinek, akkor már megtérült a munkám.

Viki,
még azt szerettem volna kérdezni, hogy a bio lötyikről nem tudsz valamit? Én mostanában céklalevet iszom. Arról pl. tudom, hogy zsírégető is, vérszegényeknek is jó és még a vérnyomásra is jó.
i.kata
 
 


Viki!

Tehetek bele citromot, szerencsére. Reggel 6-ra már mehetek, és előző este 8-ig lehet enni, talán kibírom, bár a reggeli tejeskávém nagyon fog hiányozni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata!
Bio dolgokban nem vagyok benne.

Az egyik kollégámat idézem: Magyarországon a bio dolgokat éjjel permetezik. :oops:

Évi!
Nekem a odki azt mondta, hogy ne is vacsizzak. Okosan ránéztem, és arra módosította, hogy ne cukros dolgot.
20150601134430
 
 


Kata,

tapasztalatszerzésnek jó lesz ingyen is, utána mejd a csajszi hozza neked a zsírosabbnál zsírosabb megbízásokat.
Biztos nagy kihívás így az első, de utána ha már többet csinálsz belejössz és ontod magadból a rajzokat.

Évi,

én reggel kakót szoktam inni egy nagy bögréval és ha ez nincs meg, mert pl nincs otthon tej akkor igen morgós tudok lenni egész nap.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Asszem vacsi nélkül és reggeli nélkül én felborulnék :roll: Valami kis könnyűt azért fogok enni este :) Dorcikám is kakaóval indít :) Mindig azt mondja, hogy anya, hatalmas kakajót kéjek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Reggeli nélkül én sem tudok lenni. Kis éhenkórásznak érzem magam...... (+ a kis reggeli almás-körtés cappy-m nélkül).
20150601134430
 
 


Terhesen én is éhenkórász voltam. Két óránkét kajáltam, mint egy koraszülött :) Az az almás-körtés tényleg állat finom :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki, Évi
Én nem szeretem azokat a cukros leveket (pl. Cappy), de a 100%-osat azt már annyál jobban. Bár többnyire vizet iszom, vagy teát.
Reggel én is a tejeskávéra esküszöm.
i.kata
 
 


Kata!
A tejeskávét én is csípázom, de csak itt a céges darálós-főzös kávéfőzőből.
20150601134430
 
 


Szia!

Tény, elfelejtek köszönni. Sok helyen felbukkanok, mint egy UFO (az ismerőseim szétszéledtek számos topikba, de attól még érdekelnek), és fogszim nincs hol köszöntem, és hol nem. Spéci az, hogy kivel mi van, jobban izgat. Bocs a tapló modrért, maradok rídonli, csak most elvesztem az információk közt.

Ez nagyon rossz hír. :cry:

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: