Új privát üzeneted érkezett!

Egy teljesen ugyanolyan hajú, szemű, ruhájú nő ölében ült, csak jóóóval idősebb volt nála. De csak figyelgetett engem. Aztán elmentem Alaszkába :shock:
magdolnam
 
 


Magdolnam:

éppen Alaszkába??? :lol:

Holka:
a barival szokott aludni Heni?
az én fiam rongyizik :lol: és szopja az ujját :shock: és 5 éves elmúlt.
Azt is mondtam, hogy majd az esküvőjén mikor a pap prédikál azzal fogja elütni az időt, hogy megbújik a menyasszonya szoknyája mögé és szopja az ujját közben bügyürgeti a szoknyáját :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nem túl jó kép és még nem is olyan óriási poci de azért kezd kerekedni :lol: :lol:

Kép
holka
 
 

 
 

ne kérdezzétek miért alaszkába :roll: ja de tudom, mert 1200eftról le volt árazva az út 300eftra
magdolnam
 
 


Holka:
de csini vagy :lol: :lol:

Magdolnam:
érdekes álom volt :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Közben Hencém megjött...piacoltak a mamival. Most duplozik...mi mást is csinálna? :lol:

Magdolnam
nem kispályás az álmod :lol: :lol:

Márti
köszi :)
Barival,macival, babával,kutyával és még 20 haverral...alig fér be az ágyba. :shock: :lol: Előbb őket mind lefektetgeti,betakarja és utána alszik csak el,de cuki vele nagyon :lol:

Robi nappal is szopizza az ujját vagy csak elalváskor? És Huni,ő nem?
holka
 
 


hogyan lehet színes betűket írni vagy nagyobb betűméretet?
holka
 
 


ez engem is érdekelne!
Egyébként kezdesz gömbölyödni :D
magdolnam
 
 


Holka:
Milyen szöszi a csajszi :)
És a pocid igenis látszik :)

Egyébként arra gondoltam, hogy mivel rosszkor kezdtem el a clostyt, így lehet, hogy az ovumat bezavarta?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benézek, de majd este részletesebben írok.

Magdolnam, Holka
Ahová a hozzászólásokat beírjátok ott van betűszín és betűméret. Kijelölöd a szövegrészt amit módosítani szeretnél és megváltoztatod. Ott még nem fog látszani, mert csak egy kód féleséget tesz a szöveg elé és mögé, de utána ha elküldöd megjelenik.

Márti
A család természetesen nem tudja és az első a 12. hét végéig nem is tudhatják meg.
Bár szerintem anyu tudhat valamit, mert annyit eszek, hogy már az neki is feltűnt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Holka:
szerncse csak éjjel szopja az ujját :lol: Huni meg nem egyáltalán.Ö szopizott cicit, majdnem 3 éves koráig. :lol:
De aranyos lehet Heni, amikor lefekteti az állatkáit :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mágnes:
én nem tudok mit mondani a clostyhoz, ugyhogy passzoom a kérdést.
Egyébként hogy vagy?? Érzel valami tünetet???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:
Hát nem tudom, szúrkál a hasam, kicsit feszül a mellem, de igazából nem emlékszem, hogy Annával milyen tüneteim voltak.. Az is lehet, hogy csak beképzelem..

Holka:
Anna szopja az ujját, amikor lefekszik aludni, de ha fáradt és az alvós csacsija a kezébe kerül, akkor is. Éppen tegnap néztem, hogy a szopis ujján bőrkeményedés féle van.. Aztán eszembe jutott, ha kisebesedne, mit csinálnék?? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Most mikor is volt péd? 21.cnapon? Mert akkor még csak 6 nap múlt el azóta, de ha babás lettél, akkor 3 nap múlva tuti kimutatja a clearblue vagy a midstream teszt! DRUKK EZERREL!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Na ez az Nati, ezen dilemmázok én is! Ha tényleg úgy volt, ahogy a hülye fejembe vettem, akkor 21. napon volt pé-m. Na és ezért nem merek tesztelni, nehogy korai legyen.. Nem mintha lenne itthon tesztem.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Holka: én úgy gondolom addig játszon a duplóval amíg tetszik neki. A barátnőm fia 7 éves és még mindig szívesen duplózik. Az unokaöcsink 4 éves és most fedezte fel igazán a duplót. De neked jön a tesóbaba és szerintem együtt még tuti szívesen elduplóznak majd.
Na az altatás ismerős. Egy időbe Kende is bevitte az összes plüssöt aludni és utána ment ő is.
Tegnap meg apa éjszakás volt, én meg csináltam az esti pancsivizet, és míg a vacsit csináltam neki szépen bedobta a vízbe az alvós maciját. Én meg megyek a fürdő felé és ő nagy bőszen mondja: hópi - pancsi. Nézem és a Hópihének nevezett plüss jegesmaci úszik a vízbe. Nem tudtam sírjak, vagy röhögjek. Hát az utóbbi lett és vittem szárítani. Elalvásig nem száradt meg, de szerencsére nem lett cirkusz a maci miatt. Éjszakára meg becsempésztem mellé, és így reggelre boldogan hozta a maciját. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok!

negatív lett az afp-m, majd csak jövő héten lehet menni a papírtért, de a lényeg hogy megmondták telcsiben. örülök nagyon.

most megyek főzök egy paprikáskrumplit majd még jövök.
nagyon elfáradtam ma 6 órám volt, és már 12 óta szúrkál a jobb petefészkem. vagy az a baba, hogy pihizzek?

Kép
andyfekete
 
 


Andy: Gratula gondolom most megnyugodtál azért? :)

Kép
csucsu05
 
 


Mágnes
Privi ment!

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy, ez jó hir, gratula! Én holnap megyek AFP-re és Uh-ra

Kép
Kép
odri
 
 


Na, kézcsókom mindenkinek... :lol:

Andy:
akkor mostmár egy ondal kevesebb? :lol: Gratula a jó eredményhez!

Nati:
meddig fogod mérni a hődet?

Jaj nálatok is pocsék idő van? Olyan szomojú itt az idő, esik a havaseső és olyan sötét van már... :x :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri:
szorito neked, hogy jók legyenek az erdmények!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
privi válasz :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Andy: grat a jó eredményhez. Ugye mondtuk, hogy ok lesz.

Odri: neked szorítunk, de tuti okés lesz a tiéd is.

Márti: itt is esett havaseső :( :( Én már tavaszt akarok!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Volna egy nagyon fontos kérdésem! Ehetek csípős vagy erős ételeket? nem ártok vele a babának? Minden tiltott kaját tudok, de ezt nem. És nemis találtam róla semmit.
Olyan fáradt vagyok, hogy megyek tusolok, majd holnap visszaolvasok.

Jó éjt!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
szerintem a csípőseket hanyagold most, persze, ha kis ereje van, az nem gond, de azért borsos chillit ne egyél. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
De van valami alapja ennek a dolognak? vagy te is csak így gondolod?
A könyvemben pl nem említik, de minden mást igen.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
Valami olyasmi rémlik, hogy nem is tudom hanyadik héttől (asszem 4. hónaptól) nyitva van a baba szeme, és csípi. De ez sztem hülyeség, minden esetre azt mondták nekem anno többen is, hogy nem ajánlatos..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nati: Én mikor vártam a Szabinát nagyon kívántam végig a csipős ételeket. Megkérdeztema dokimés azt mondta lehet enni bár a végén már nem mert elindulhat a szülés. Persze ettem is igaz nem olyan csipőset , hogy kiszaladjak a házból.
Én valahgy a savanyú hegyes erőspaprikát kivántam.

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm a válaszokat a csípős kajával kapcsolatban. Én is kívánom a csípősed, de persze nem az izom erőset. Én nagyon sok kajába teszek chilit, de csak mértékkel. Meg tegnap este is ettem egy tüzes nevű kaját a kedvenc helyünkön.
Azért nem fogom túlzásba vinni.
nati80
 
 


Nati: nekem a doki azt mondta ha kívánom egyem nyugodtan mert csak rosszabb ha nem eszem meg. Persze nem az izom erőset kell enni.
Lehet lányod lesz akkor:)
Én úgyanigy voltamés a dokim azt mondta a neje 2lányt szült és kivánta a csipőset. Ki tudja lehet lehet benne valami. Persze ezek véletlenek de azért jó játaszani a gondolattal:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Volt egy szörnyű álmom. csináltam egy tesztet mielőtt a dokihoz mentem és nega lett. Most félek egykicsit. Már nem fájdogál a hasam, kevésbé puffadok. Ugye ott van a kisbabánk? nyugtassatok meg! mert legszivesebben elrohannék és vennék egy tezstet.
De tudom minden rendben lesz!!!! Párom is mondja, hogy semmi gond nem lesz.
Ami jó jel szerintem, hogy a cicim a duplájára nő lassan.

Nincs itt senki?

Lilla
Szemed?
nati80
 
 


Mágnes
Valami tünet? Holnap nem csinálsz egy tesztet? ovusat gondolom. Bár egy érzékeny biztos mutatna már valamit.

Holka
Szépen kerekedik a pocid, de milyen vékony vagy!!! Én már most kerekebb vagyok, bár ez a + kilók miatt van.

Kérdeztem már tőletek, hogy lehet ilyenkor már érzékeny a pocakom? tegnap farmer volt rajtam, egy kicsit hasban szűk és olyan kellemetlenül éreztem magam benne. Máskor persze nem.

Magdolnam
Neked volt érzékeny már az elején a hasad ugye?
nati80
 
 


Remélem még nem túl korai, de tettem fel egy vidám vonalzót.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
csodás az új vonalzód!!! :lol: :lol:
Gondolom csípős kaját azért nem ajánlják mert amúgyis gyakori a gyomorégés terhesség alatt és a csípős étel sem kíméli a gyomrot.
Nekem is nagyon korán kényelmetlenek voltak a gatyók.
Persze,hogy ott a babád!!!

Andy
szuper a jó afp-d! Mennyi lett pontosan?
Ha szurkál a hasid akkor munka utána pihengess azért!!

Odri
DRUKK!!!

Viri
először arra gondoltunk,hogy több duplot nem veszünk neki hanem 3 évtől majd a kis legot vezetjük be. De igazad van ha a kisfiúnk kúszik-mászik majd akkor szerencsésebb lenne ha Heni még duplozna főleg ha nem unja...ne a pici darabos legoval legyen tele a szoba.

Erika,Jenny merre vagytok?
holka
 
 


Tegnap szuper napom volt hazajött a barátnőm Németországból,egész délután itt volt,este 11-kor ment el. Pizzáztunk is egy nagyot.
holka
 
 


Nati: nyugi egy álom miatt nem megy el a baba! Ott van a te kicsikéd! Szép az új vonalzód. ;)

Lilla: szemed?

Mágnes: neked mennek a drukkok!!!

Holka: na végre ettél te is pizzát. Ha jól emlékszem már vagy egy hete vágysz egy jó pizzára :) Lassan te is mész afp-re.

Többiek? Erika, Jenny, Nyuszi? mi van veletek?

Rám meg rámjött a pánik, hogy mégse akarok tesót.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Míííííííííí??????
Dehogynem akarsz! Most nagyon csibész Kende, hogy így gondolod? Vagy tuti a tavaszi fáradtság teszi ezt veled. Ilyet ne is mondj!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: nem tudom miért jött rám. Eddig éltem haltam volna egy pozitív tesztért. Pár napja meg attól rettegek mi van, ha mégis lesz egy + tesztem. Lehet belefáradtam az egészbe, meg az hogy 2 hónap múlva gyest fogok kapni és fogalmam sincs hogy fogunk megélni. Meg a lakásunk se túl nagy. Igencsak szűk lenne, ha lenne még egy gyerek, meg valahogy most úgy érzem nem lenne sok türelmem egy kis babóhoz. Meg jön a tavasz-nyár és lehet jönni-menni Kendével. Pocakosan meg azt se lehet. (tuti veszélyeztetett lennék megint) Meg annyira szeretem Kendét, hogy ha lenne tesó nem tudnék vele ennyit foglalkozni, szeretgetni.....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Ezek a gondolatok pont passzolnak a le....om hónaphoz. :wink:
Ha mégis babás leszel úgy is az lesz a természetes,hogy ketten vannak...

Holnap uh kontroll...már keresztbe áll a gyomrom!!!
Kérlek szorítsatok,hogy még kisebb legyen a vérömleny,pöttöm pedig rendben legyen!!!!!!
holka
 
 


Holka
Szerintem már nem is fog látszani a vérömleny, de a baba annál inkább!

Viri
Nekem is ez jutott eszembe, mint Holkának. Biztos most lesz bababent!!!

Elképesztő, hogy ma csak 3x ettem és nem is sokat. Most valahogy nem volt akkora étvágyam mint a napokban. nem mintha baj lenne, mert jól meghíznék, ha így folytatódna.

Kép
Kép
nati80
 
 


holka!
gyönyörű vagy te is pocakosan, én eddig nem mutogattam, olyan ingekben voltam amiben nem tűnt fel de most már nem érdekel.
az afp-ről a nő annyit mondott telcsiben hogy negatív lett, de csak jövő kedden tudok elmenni a papírokért, ígyhát nem is kérdeztem meg. de szerintem elég az ha megmondta, nem? ha baj lenne úgyis azt mondták volna hogy menjek be megint ismételni.

én csajok rettenetesen elfáradtam ma is, és holnap 7 órám lesz 8-14ig zsinórban, tutira kipurcanok, annnyira mint tegnap is ma is egész estig csak feküdtem, éppen most sétáltam át kifliért a boltba, de az is nehezemre esett.
mindegy, majd beleszokok.

Holka, mi volt afp-n? mikor lesz eredményed?

Viri! én azért drukkolok, jó?

Lillácskát meglátogattam, nem nagyon ül a géphez, majd jön ha jobban lesz a szeme.

Kép
andyfekete
 
 


nati!
mikor mész dokihoz. semmi sem korai, én tudom az 5héttől minden du aludtam, fáradt voltam, a 6-7héttől meg rosszul voltam. hamar jönnek a hormonok! sokat kívánok neked is!!!!!!!

csucs! te most hogy állsz? mert ninbcs fent mensis vonalzód.

mágnes! hogy vagy? Annácska?

magdolanm? mi jót kívánsz mostanában. csajok mit jelent ha nem bírom az uborkát megenni?????

Kép
andyfekete
 
 


Hát lehet igazatok van és ha meglátom a + teszt minden hülyeségem elmúlik.

Holka: igazad van tényleg akkor az lesz a természetes, de most valahogy nem tudom elképzelni. Holnap szorítok neked nagyon!!!

Nati: lehet tényleg most lesz a bababent :) Én egyáltalán nem ettem többet pocakosan. Annyit mint normál esetben :)

Andy: kösszi a drukkot ;)

Magdolnam: küldtem privit!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Andy: ha nem bírod megenni az uborkát az azt jelenti, hogy nem kívánod ;) Képzeld nekem az első rosszullétem a csemege ubitól lett, akkor még nem tudtam, hogy babás vagyok. Egyszerűen kifordult a számból. De azt hittem hogy csak az ubi vacak. Utána teszteltem :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem jelentkeztem, csak itthon volt a férjem, és közben pedig el kellett mennem 2 napra vidékre.

Van egy aprócska hírem, de még semmi sem biztos. Szóval, holnap kellene megjönnie. Most kb 5 perce csináltam egy terhestesztetet(kár, hogy nem vártam reggelig, mert - lett), de ami miatt elkezdtem bizakodni.
Megnéztem a méhszájamat, merre van. :oops: Néha már néztem, és mielőtt megjönne, vagyis előtte való napon totálisan elérhető volt, most pedig fent az égben. :D

Azt hiszem holnap reggel csinálok egy tesztet, és fel teszem nektek.

És amiért még reménykedtem, az utóbbi napokban iszonyatosan szomjas vagyok, olyan éhes vagyok, hogy bármit megennék, a savanyú uborkát különösen :lol: wc-re 3* mentem ki éjjel, és a mai reggelinél rosszul lettem, gondolkodtam, hogy kirohanjak-e, de végül megúsztam.

Szóval!? Most akor szerintetek mi van?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


akor=akkor

Kép
Kép
cs_erika
 
 


hova tüntetek?

Már nincs itt senki?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


sziasztok csajok!

Erika :
Drukk hegyek a pozitiv teszthez holnapra!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jajj lányok!
Annyira fáj a fejem, ma reggel óta a klinikán voltunk 8-tól egészen délután 3-ig :shock: :evil: , aztán meg anyumhoz, és este jöttunk csak haza

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?