Új privát üzeneted érkezett!

Adri: Okés, ez a hét nekem se lesz jó az tuti, de következő héten szerintem össze tudjuk hozni! Tudod elég sokat találkozom Mandulával, és akkor ezt majd egy napra tesszük! Jó lesz úgy? Majd azért akkor egy hét múlva pontosítunk! :lol:

A kendőt elvileg 15-20 kg-ig lehet használni, szóval még akár Bencét is lehetne benne vinni, de két éves korig mindenképp jó! Amint rendesen tudnak ülni, onnantól a hátra lehet őket felkötni,és akkor még kényelmesebb vinni! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Na, én is megkerültem. :) Ugye nem veszitek a szívetekre, ha most kihagyom az egyénenkénti válaszokat? :oops:
Mostanában Ádi nagyon igénybe veszi az erőmet. Felfedezte ugyanis, ha fogja a kezem, akkor nagyon gyorsan eljut a lakás bármely pontjára. Úgyhogy most rengeteget szeretne így futkározni, én meg nem győzöm szusszal. Ja, és tanulni is csak akkor tudok, ha kegyeskedik elaludni. Mostanában örülök annak is, ha 45 percet alszik egyhuzamban. :roll: Szóval befejezem a panasz áradatot. De van ám újdonság is! :D Képzeljétek, ha mondjuk Neki, hogy tapsi, akkor egyből elkezd tapsikolni, és borzasztóan örül olyankor önmagának. Meg ugye integetünk is, de ezt már egy ideje csinálja. Na, és a legjobb puszit ad!!! Jaj, attól mindig elolvadok. Amúgy ez abból áll, hogy odanyomja a szájacskáját az arcomhoz. :lol: Most ennyit rólunk, mert már így is hosszúra sikeredett az élménybeszámolóm. :wink:

Ígérem fogok ám Nektek majd válaszolni, de nem most, mert elég fáradt vagyok. :oops:

Honey! Jó hallani Rólatok! Gyönyörú a kisfiad!

Meglestem ám a Többiek babócáit is! Mindegyikük meseszép! :wink: :D

Jó éjt Nektek! Remélem holnap tudok jönni! :roll: [/i]

Kép
Kép
mandula82
 
 


honey-igazán nincs mit,csak az igazat irtam.Nektek is lesz ám bajotok a csajokkal. :wink: :lol: Hát tudom én is sajnos,h.mit jelent :lol: egyedül lenni :lol: ,mindent egyedül csinálni. :( Sajnos valakinek dolgoznia is kell,mint a mi esetünkbe is,a párjainknak. :?

Szép álmokat csajok! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Adri: Tök jó, hogy tudtál jelentkezni!
Ádika nagyon-nagyon ügyi kissrác!
Azt elhiszem, hogy nem egyszerű mellette tanulni, pláne ha a kis csibész nem akar alukálni! :lol:
A sétálgatáshoz fel lehet kötni a gatyát, innentől kezdve non-stop ezt akarja majd csinálni! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jajj de jóü ,hogy előkerültek az elveszett"báránykák" :lol: .

Adri: hát ez a Patus baba de szép kisfiú és mennyit változott!
Sokszor probáltalak ám hivni de nem vetted fel!Mert a másik számod már valakié és az adta meg az újat kicsörög de semmi!

Mandula: Ádi már nagyfiú!
Hú én is előre félek mikor beindul a csaj és állandóan hajolni kell azt hiszem a derekam kész lesz pláne apájé mert neki meg ráadásul becipődik és nagyon vigyázni kell vele!

Brigi: éjszakák?

Nállunk rég volt ilyen meg sem nyikkant ugy aludt.
Egyszer véletlenül rám kellt fel mert megigazitottam rajta a paplant és adtam neki teát és szunya vissza! :D

Tegnap kertészkedtünk apa vett gyönyörű rózsatövet 2-őt probára a diszfűvet átültettem meg a szivarfát, akkor vettünk barackfát azt is elültettük meg meg piros meg fekete ribizlit remélem megmarad mert imádom,ja a piszkefámat ugy ahogy volt multkor kitörte a nagyszél!
Ma megint csodaszépen süt a nap meg fúj a szél .
Tegnap hazajöttünk a csavargásból és ki a kocsiba a csaj nem adtam rá overált csak a vékonypléddel nyakik betakartam rá egy kötött pléd és úgy volt kint mert állandóan megizzad igy nem izaddt ás jó meleg is volt mindene és szunyantott egy nagyot is!nézte ,hogy kertészkedünk néha meg odaszólt! :D
Meg hát 17 fok volt délután meg annyira szél sem fújt de fújt!
O de utálom már ezt a fránya szelet és azt mondtaák ez ilyen év lesz!De jó!
De mikor majd 40 fok van akkor meg meg sem mozdul!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Dana babának boldog hófordulót! :D

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Danának,sok boldog mini születésnapot!!!!!!!

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tegnap mi is kertészkedtünk kicsit. Én is plédbe csavarva vittem ki Bercit. Hugom csinált egy sapkát neki, abban volt.
[img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080317/DSCN3695_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Dana babának boldog hófordulót!!! :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Nekünk egy kölcsön kengurunk van Linácskától. Én szeretem. Olyan nagyon sokat nem használjuk, de néha jól jön.

Honey!
Tegnap nyargaltam le Utánatok a templomkertbe, de pont akkor jöttetek fel, amikor mi le!

Hopp!
Bálint felébredt!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Csajok!Sűrgösen szeretném a segitségeteket kérni.
Véletlenül nem tudja valaki a Bp-i Gyes telefonszámát?Nekem van egy,de nem veszik fel,vagy foglalt.Kerestem a netten,de sikertelenül. :? Az egyik 37192o9 a másik meg nem jó,35o2481-ezt találtam a netten,de ez rosz.Sűrgös lenne.Segitségeteket előre is köszönöm!


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Boldog miniszülinapot Danának!

Boldog féléves szülinapot Bercikének!

Timcike: sajnos nem tudok segíteni!

Honey: welcome back! :) Patrik még mindig nagyon szép kisfiú!

Ennn: tündéri Bercike a fotón! Majd írok privit, vagy az iwiwen, hogy megbeszéljük a kengurú témát!

Mandula: nagyon édes lehet Ádi!!! :D Hogy miket nem csinál már ez a gyerkőc?! Igazi nagyfiú!

Bocsi, most csak ennyi, nagyon el vagyok havazva...

K.

Lilypie Maternity tickers


Bercike a Jó Isten tartson meg sokáig!!!!!!!!Isten éltessen

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

MIndenkinek nagyon köszi a köszöntéseket!
Estére ígérem jövök! De most ezerrel megy a takarítás! Ablakpucolás, vasalás, porszívózás, stb!

Timcike: sajna nem tudok segíteni!


Bercikének BOLDOG FÉLÉVES SZÜLINAPOT!!!
Vendég
 


Dana, Bercike! Boldogságos hófordulót Nektek!

Brigi! Köszike! Tényleg nem egyszerű a tanulás mellette, ma még semmit nem tudtam mellette csinálni, majd most talán, mert bealudt. :roll:

Mogyo! Nagyon édes lehetett Ágika, ahogy nézelődött, míg Ti kertészkedtetek! Milyen kis nyugis! Ha összejön a kertesünk mi is ültetünk majd egy pár gyümölcsfát. :wink:

Kriszti! Hát tényleg nagy fiú! (Meg a természete is. :lol: ) Azizkád hogy van?

Timci! Sajnos én sem tudok Neked segíteni!

Ennn! Nagyon édes az a sapka Bercin! Mekkora már Ő is! :shock:

Na megyek, mert szalad a lakás.

Szép napot Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri, köszi, Azizom elvan, kis hisztis még mindig, de azért már sokkal jobb, elvan magában, játszik, mászkál, nagy legény már ő is. :) Most sajna lázas, ezen kívül semmi baja, nem tudom, hogy elvigyük-e este dokihoz, mert nem látok mást rajta. Lehet várunk holnapig...
Nemsoká szülinap lesz nálatok!! :D :D Alig várom, hogy rakd fel a képeket róla. :wink:

K.

Lilypie Maternity tickers


Bercikének boldog félévest!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Patus babának boldog névnapot!

Hát ma dacoltunk a széllel bebugyoláltam a csaj és kimentünk megint kertészkedni ültettük tovább a fákat!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kép

Kép


ENN: ő az az biztos hogy jó kerités legyen nállunk kennelben van bár szegénykém most láncon!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nagyon aranyos. Ez egy JackRussel Terrier, nem?????? Nem ilyenre gondoltam, de azért megkérdezem anyumat. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Brigi!

Nagyon boldog 8. hófordulót Danának!

Ennn!

Nagyon boldog 6. hófordulót Bercikének!

Honey!

Nagyon boldog névnapot Patriknak!!! Találkoztam ma Édesanyáddal.


Lányok!
Holnap megint megyek a Frankenbergerbe és jön velem Norri is a szomszédból Zalán babával! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!

Én is szeretnék Veled találkozni! Egy házban lakunk Honeyval!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ennn!

Most látom, hogy Bercike a házassági évfordulónkon született! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mandula!

Nagyon édes lehet Ádi! Hihetetlen, hogy mindjárt egy éves!!! Nem? :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Enn
Boldog féléves szülinapot Bercikének!

Brigi
Danának pedig boldog hófordulót!

Honey
Patriknak boldog névnapot kívánok!

Noémi
Mi lehet, hogy mennék. Hány órakor mentek? Szerintemd vihetem mindkét manót?

Mandula
Elhiszem, hogy nem egyszerű baba mellett tanulni.. Én is Petike mellett államvizsgáztam Dorkával a pocakomban, most pedig nyelvvizsgázni kellene, de még nagyon nem tanultam semmit, mióta Dorka megszületett. Minden elismerésem Neked! :lol:

Szép estét mindenkinek!

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Noémi: mond már Norrinak ,hogy jöjjön ám!El van veszve teljesen!

ENN: ő egy foxterrier!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi: Az már tuti, hogy jövő héten szerdán megyek Kecsóra! Nyílt nap lesz az oviban! Szeretném megnézni Bencének! Utána talizhatnánk, de szerintem ez már inkább délután lenne!

Andi: Köszi szépen!
Vendég
 


Patriknak Boldog névnapot!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Honey: BOLDOG NÉVNAPOT PATRIKNAK!!!
Vendég
 


Mogyo: Köszi a kérdésed, az éjszakák elmennek mostanság! Nem vészesek! Gondolom most megállt a fogzás, vagy nem tudom. kb kétszer kel, egyszer iszik, egyszer meg szopizik! Ez íg egészen jó!
Vendég
 


Kocsisandi!

Szerintem gyertek!!!! /Ha még látod addig!/

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kocsisandi!

A Bányaira visszatérve. Mi nem maradtunk sokáig, csak negyed kilencig, mert a mi osztályunkból nem voltak többen, csak mi ketten Melindával /Linácskával/. Persze, láttunk azért ismerősöket, de igazából csak lézengtünk. Lehet, hogy később jobban beindult az élet, de mi nem tudtunk tovább maradni.
Ki volt az osztályfőnököd?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!
Most látom a nyílt napot.


Én is írok egy kicsit arról, hogy Bálint miket csinál.
Mostanában szinte minden napra van valami újdonság. Egyre inkább szeret hason lenni, mind a 4 végtagjával lelkesen kalimpál egyszerre. Már másfél hete a nagy kádban fürdik. Felismeri a kulcszörgést, mikor Balázs jön haza és figyel, fülel az ajtó irányába! Két kézzel, egyedül fogja a cumisüveget, a szájához emeli és eszik! :-) És persze, egyfolytában dumál!!! Tegnap egy teljesen újat is mondott! Mintha az lett volna, hogy "tek". :-))) Mindketten hallottuk.
Néha Ő is felsír éjjel, én is a fogzásra gondolok. Panaszosan, szinte sikítva felsír, én meg szaladok. Álmában sír, fel sem ébred és a cumival azonnal visszaalszik. De úgy sajnálom!


Manó!
Hogy vagytok???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!

Majd szólok Norrinak, de igazából szegény azt írta nekem, hogy mi annyira össze vagyunk már nőve, hogy nem nagyon tudja felvenni velünk a fonalat! De majd agitálom!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, megyek reggelizni meg készülődni a Frankenbergerbe.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jajj ne csinálja már olyan szivesen beszélgetünk vele is!

Manó: remélem minden okés!

Nállunk is tegnap mintha azt mondta volna a csaj ,hogy baba!úúHát ma megint nem egy jó éjszkaánk volt nehzen aludt el sokszor fent volt állandóan hasra akar fordulni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Én is úgy gondolom, hogy szívesen beszélgetünk vele! Nyugodtan megmondhatod neki! :D

Mogyo: És miért nem altatod hason, ha úgyis mindig hasra akar fordulni?
Azt elhiszem, hogy rossz az éjszaka, ha a gyerkőc rosszul alszik! Ez már nálunk is ugye tapasztalat! Majdcsak jobban lesz!
Vendég
 


Meg hát ha azt nézzünk többen is vannak akik ritkán járnak!

Hát nem tudom mert gyorsan megunja a hasonalvás fél óra utánna meg nyüszi mert nem bir visszafordulni tőllem meg a paplantól!
Hát nem vagyok fáradt nekem elég ez a kis alvás is megaztán majd csak minden éjszka jobb lesz meg mikor már le lehet adni a nagyszülőknek egyhétvégére!

:D

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Dana és Berci: boldog hófordulót Nektek! Patriknak pedig boldog névnapot!!!!

Mi betegek vagyunk. Így Bende nagyon nyűgös és most már szurira is járunk, amitől még inkább igényel non-stop. :( Iszonyúan fullad, mint egy asztmás, és éjszaka sem alszik szinte semmit. :( Így persze én sem.... de most ez érdekel a legkevésbé. :roll:

Most mennem kell, ennyi volt a free-time...
Ha túl leszünk ezen a betegségen, akkor majd jövök... (doki szerint legalább 10 nap. :shock: )

üdv mindenkinek!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


sok-sok-sok gyógypuszi nektek!
És mihamarabb gyógyulás!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Manó: Te jó isten! :roll: MI a csudát kapott el a kismanó? Szegénykém, ez borzasztóan rossz lehet! Nagyon-nagyon sok gyógypuszit küldünk neki, hogy minél előbb rendbejöjjön!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mano: mit kapott el Bende ,hogy ilyen beteg?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Voltunk a foglalkozáson Nórival. Nagyon aranyos lány.
Persze, mondtam Neki, hogy hiányoljuk!!!

És a mai foglalkozás is nagyon jó volt, húsvétos volt! :-))) Nagyon tetszett nekem is, Bálintnak is! :-)

Manó!
Millió gyógypuszi Bendének!!!!!!!!!!!!!!!! Mi a baja? Nagyon sokat gondolok Rátok!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Köszi, az összes gyógypuszit átadtam! Meg még repetát is! :D
Valami vírust szedtünk össze, ami először csak síma köhögéssel indult, aztán 2 nap alatt (hétvége) ráment a tüdejére, hörgőire. Most úgy sípol, mint valami asztmás.... :cry: :cry: Meg hörög, és persze fulladozik.... :cry: Holnap megyünk majd mellkasröntgenre is. De ma már sokkal jobb volt a közérzete, már mosolgyott is. Tegnap reggeltől estig csak sírt. :cry: :cry: :cry: Szó szerint. Mondta a doki, hogy nyűgös lesz a gyógyszerektől, de amikor nem a gyógyszer volt a hibás, akkor meg szenvedett, hogy nem kap levegőt és fulladozik... Na meg a láz is közrejátszott. :?
Persze folyamatosan kézben van, és úgy egy kicsit elviselhető neki a betegség, csak én merülök ki teljesen. Éjszaka semmit nem aludt. Kb 1 óra volt, amit aktívan aludt, utána folyamatosan sírt, vagy éhes volt, vagy fájt neki, vagy köhögött..... :cry: Én meg semmit nem aludtam. Közben meg már én is érzem, hogy fáj a torkom, eszem is a c vitamint bőszen, nehogy közben én is lerobbanjak.... :roll: Tudja valaki, milyen gyógyszer lehet szedni szoptatás alatt??? Algopyrinről hallottam, de valamit torokfájásra...?????????

Noémi, rossz, hogy nem tudtunk menni, pedig jó lett volna... MAjd egyszer biztos eljutunk. :wink:
Nóri, gyere, tényleg!!!!!! Már jó régen hallottunk Rólad, így várjuk a hosszú-hosszú élménybeszámolót! :D :D Na meg hogy milyen volt a Frankenberger! :)

Na megyek, apa elfáradt. Leváltom. 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó, oscillo-t és tantum verde pastillát ehetsz.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mano: hát ez nagyon rosszul hangzik!
Remélem hamar átestek rajta!
Szegény Bende!
Most ha eddig nem volt felszokva most biztos felszokik de hát mit csináljon az ember lánya ilyen esetben!
Láza van még?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Manó: Hát jól kikapta szegény Bende! Úgy sajnálom!
Kitartást neked, hátha holnapra még jobb kedve lesz, és talán ma éjszaka már jobban alszik majd!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a dícséreteket, meg persze a gratulációkat is! Kedvesek vtok! :)

Bercinek, és Danának utólag boldog hófordulót! Te jó ég, hogy megy az idő! :shock:

Manó! Jobbulást Bendének! Sok gyógypuszi neki! Nagyon nehéz lehet ez most neki és Nektek is! Sok erőt kívánok!

Brigi! Ha jössz, elhozod a hordozókendőt, meg a pelust megmutizni? :wink:

Mogyo! Igen, változott a számom, és egy ideig egy másik karit használtam. Elméletileg elérhető vok, gyakorlatilag viszont sokat vok némítva Patrik miatt (alszik, szopizik).
Sztem engedd hasra Ágikát, Patrik is ezt játszotta egy hónapja, hogy nem fordul vissza, de pár nap alatt rájött, hogy vissza is megy a dolog! :lol: Takarót mi nem használunk, csak hálózsákot. Vasárnap majdnem belefojtotta magát a vékony plédjébe (teljesen a nyakára tekerte), iszonyúan megijedtünk mindketten. Percekig zokogott a vállamon. :cry: Azóta nappal is inkább zsákba teszem.

Noémi! Köszi a gratut Neked is! :) Milyen volt a Frankenberg, Majd mesélj! :wink:

Kép
honey78
 
 


Honey: Okés, akkor jövő hét szerdán talizunk, ha neked is jó!
Rendben, viszem a kendőt, meg pelust is viszek. A kendő amúgy is favorit lett most, ma is így mentünk Andris elé! Ő meg persze vmi rettenetesen élvezte! Lőttek a jó kis könnyű babakocsinknak? :roll: De se a hátam, se a derekam nem fáj, és még jó pár hónapig tudjuk így cipelni! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mano
Ha a torkod fáj, a homeogene 9 nagyon jó. Most én is azt szedem, mert sikerült nagyon lerobbannom. Vízben feloldva manócskának is lehet adni.
Most csak ennyi, megyek kurálom magam.

Jó éjt mindenkinek
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?