Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rovid bejelentkezes helyzetjelentessel...Jol vagyunk ma voltam pestreszakadtak osztalytalalkozojan, jo volt, es Andus is jol viselkedett itthon apaval. (Hurra, irany a szabadsag!) (Mar ugy elfelejtettem milyen is voltam regen, foto osztalykirandulasrol: ruhastol a vizben indulok a hattyuk fele, csak a gyermekem ne legyen ilyen bolony Kép) Heti tortenesek: Összetört alattam egy ikeas szek Kép seta kozben felmaszott egy hernyo a bokamra, hozzakaptam es megcsipett, azota csalankiutesem van es vakarozom mint az allatkerti majmocskak Kép. Apatol elloptak a penzunket Kép

Kepek szuperek es a babak is.

Miszike
Ez a Beki! Hetfon meg csak 6 foga volt. Szurkolunk a lakasert es a jobb munkaert.

Torpi!

Ha te nem szereted a sutotokot akkor figyelj majd ha azt adsz neki hozzatapikor. Nalunk apa nem szereti es A. allergias ra mert a sutotok sajnos allergizal.

Maci2
en csak akkor dolgozom ha van munka Kép es otthonrol, a baj csak az, ha van melo akkor azt nagyon hamar meg kell csinalni es akkor borul a napunk ill. elmarad a seta.

Zsuzsi
Remelem meg sikerul idoben elkapnod a natha torkat.

Na megyek mosgatni.
Sziasztok
Zs&A aki 3 ota nem evett (csak baracklevezett) es miota itthon vagyok durmol, akkor mitol ilyen husi???
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Jó hír: vettünk egy autót!!!KépKépKép A régi megmarad Beunak! Kép Csak tudnám mit fogok vele csinálni, mert vezetni nem merem. Minden nap lemegyek üdvözölni, hogy ne legyen magányos. Kép Na, azért valahogy majd belerázódom.

Rossz hír: megint alig aludtamKépKépKép lőrinc még mindig rekedt.

Zsuzsi! Jaj-jaj, de sajnállak, illetve Mikit még jobban. Jobbulást, de gyorsan. Vírus?

Zsurló! Micsoda negatív történésekKép Több mint öt óráig nem evett?? Ez igen.

Virág! Halász Judit rajongó Levi édes lehetett! Lakásvásárlás: gratulálok! Süti milyen lett?

Norka! És vettél is valamit? Képek nagyon jók! Apa szerkójaKép

Andy! Jó vásárt csináltál a cipőkkel! Képeken helyes Márk!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Lányok, most fekttetem le Emmát, nagyon szupi napunk voltm egész délután kint voltunk a Hungaroringen a férjem látogattuk meg, a barátnőmék vittek ki. Az én örökké hisztis Emmám egy angyalka volt, mindne nagyon tetszett neki, vigyorgott egész végig, mindet megnézett (főlega kerekeke érdekelték, meg egy szállító kiskocsi). Járkált a boxban egyfolytában, a zaj sem zavarta (úgy látszik nem hiábba jártam végig amíg vártam őt versenyekre, ismerős volt neki). Volt játszóház is, ahol beszereztünk egy hajlítható lufit és kicsit nézegethette a gyerkeket. Még az pajának is segített, a kezében lévő pogácsával megszerelte az egyik fékdobot (ha így hívjákKép). 2-7-ig voltunk kint és akárki szólt hozzá nagy mosoly volt a vége. ja, és táncolt az Irigy Hónalj Mirígy koncerten isKép
Szóval jövőre is megyünk, talán már sűrűbben is. Mókuska! Kár hogy nem jöttetetekKép

ja, képek lettek csinálva, hétfőn jön át mailben, akkor felteszem.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Beu,
Milyen autot?
Nem tudom virus e, de nagyon drukkolok magunknak...raadasul kolcsonadtam a szulesznonek pont azt a homeo-bogyomat, ami most kene...legalabbis az en kezdodo tuneteimre!
Lorincnek is jobbulast, neked meg jo alvast! Tenyleg minek kuksolunk itt a gep elott, ha amugy is faradtak vagyunk? Ezt sosem fogom tudni megerteni?!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok Lányok Kép

Zsuzsi Kép
jajjaj, szegény Mikirályfi!!! KépKépKép Gyors gyógyulást Nektek!!!

Manó Kép
hungaroringes nap KépKépKép Mirigytánci Kép

Norka Kép
tyűha, 2dl borocska! Ammá igen! Én is megittam múltkor 2dl somlait, de olyan másnaposan ébredtem, hogy ihaj Kép Na igen, elszoktam tőle Kép

Beu Kép
repedtfazékmászáshoz gratula!!! Julcsi is már (hehe, majdnem 7,5 hónaposan) 4-5 kutyázást csinál alkalmanként, ő viszont továbbra is görgés és kúszás útján közlekedik Kép
Autókához is gratula, és mi az, hogy nem mered a régit vezetni??? Tessék szépen beleülni és gyakorolni!!! Kutyafája! KépKépKép

Leszter Kép
Zugló vagy Szentmihály, Sashalom a preferált helyek. De eddig még csak egyet láttunk, ami tetszett, és abból is valszeg nem akarnak engedni Kép De majdcsak lesz valahogy.

Ma nagyon jó napunk volt, Apa három távol töltött hétvége után végre itthon van!!! Kép Így aztán főzött finom csirkehusileves, és Julcsi is kapott a paradicsomos krumplijába husit, ma először! Benyomta zoxó nélkül, aztán Apacuka elvitte sétálni 2,5 órára (közben cimborákat vizitelt), én aludtam!!! És Utána Julcsi csak gyümit kapott estig, nem kérte a délutáni szopiját! A plusz fehérje miatt! Csak ámultam. Aztán Apacuka segített fürdetni, ő törölgette meg és ő öltöztette fel, bár csak az utsó pillanatban füleltem le, hogy a pizsama alól kifelejtette a pelenkát KépKépKép
Ráadásul annyira röhögtem, hogy szólni sem tudtam, így még ügyködött egy darabig a patentokkal, mire felfigyelt szűnni nem akaró nyerítésemre, és észbekapott KépKépKép

Myssnia Kép
nemalvás KépKépKép Viszont itt neked egy frissmeleg mai kép:

Kép

Bocsi a kihagyottaknak, de muszáj már ágybabújni!

Pussz
Kangi és husitevett Julcsi
kangi
 
 


Zsuzsi!
Daewoo Nubira. Hatalmas csomagtartóval.Kép
Én tudom, miért vagyok itt. Egyszerűen képtelen vagyok emberi időben elaludni. Egyébként is csak akkor, ha tv-t nézek, valami filmet, vagy olvasok. De mióta Lőrinc megvan, má nem bírok este olvasni. Így mindig TV-re alszom el, Apa meg csöndben és sötétben szeretne. De tegnap megvolt az öröme: annyira fárdt voltam, hogy kikapcsoltam mindent.
Kettes számú ok: ez az wegyetlen szórakozásom. Valamikor erre is kell időt szakítanom.Kép

Te is betegszel?
Már kérdeztem, de nem válaszoltál: szó volt arról, hogy Te is veszel magadnak egy kocsit. Sikerült?

Beu
beu
 
 


Beu,
Nem, addig gondolkodtam rajta, hogy rajottem, tul sokba kerulne, nem birna ki a csaladi kassza ket auto fenntartasat. Ugyhogy projekt lefujva, targyalas elnapolva. Lehet, hogy az esos idoszakban igencsak banni fogom dontesemet, de ez most a bizonytalan gazdasagi helyzetre valo tekintettel igy latszott jonak. Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Beu Kép
én is olvasni szoktam elalvás előtt, valami huszadjára olvasott ponyvát, azon nem kell gondolkodni Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi,
betegségKépKépKép. Gyógyuljatok meg hamar!
Cikket nagyon köszi, már olvastam a másik topicon.
KépKépKépKépKép.

Beu,
és milyen autót vettetek? Vezetés miatt ne aggódj, majd belejössz! Én magányos gyakorlásra szavazok, de csak azért, mert velem már előfordult, hogy az Erzsébet hídon kénytelen voltam kiparancsolni Apasast az autóból. Azóta csak ittas állapotban szállítom, akkor nincs energiája a vezetési stílusomat kritizálniKépKépKép.
RekedtségKép.

Manó,
olvastalak a másik topicon, hogy el vagy keseredve a hisztik miatt. Tanácsot nem tudok sajnos adni, de együttérzek!
Viszont a mai napotok jó volt, látomKépKépKép.

Zsurló,
hú, mozgalmas hetetek volt!

Törpicúr,
én nem adnék még semmit, ha nem muszáj. Annyira rizikós még ilyenkor, mit bír a pocak, mire lesz allergiás, stb. Meg aztán lusta vagyok, mint állat, és nem volt kedvem pacsmagolni a kajákkalKépKépKép.

Andy,
micsoda vádli!Kép Tök jók a cipellők, és tényleg jó áruk volt!
Uszis képekKépKépKép

Virga,
Halász Jutka Macónál is menő, a gond az, hogy nálunk 3 érdek ütközikKép. Malacka a Dzsungel Könyvéért van megveszve (én meg attól, hogy napi 10x minimum megy), Mac HJuciért, én meg már úgy vagyok vele, hogy bármit, csak NE az előző kettőtKép.

Norka,
nagy gratu a mászáshoz!Kép
Álmaid mindig ilyen kis földhözragadtak?Kép
Képek szupikKép!

Gombóc,
képek nincsenek a kis keresztyénről?Kép

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Na, mindig elévülök, mire elküldömKép.

Beu,
az tényleg fontos szempont, hogy mekkora a csomitartóKép. Ha nem a legfontosabbKép.

Kangi,
Julcsi gyönyörűséges!Kép
PelenkaKépKépKép.

Dobok fel képetKép.

Kép

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Lányok!

Az én Emmámat nem érdekli halász Judit! De komolyna! Mint a mirígy táncból is sejthető, az ütemes , amibb zenét szereti, azokra táncol (lehet tecno, dance, mulatós, latin), bármi aminek jó ritmusa van már rázza is a fenekét. De a Halász judit alatt csak bambul, mintha semmis eszólna. És a Süsü a sárkány is hasonló hatású. Az egyetlen ami a gyerek zenék közül valamennyire érdekli, az a Judit és a Zenmanók, ami szintén kifejezetten mai hangszerelés. Ez van, disco lady leszKép

Zulu!

ja, igen , néha nagyon elkeseredm. De hát ez van, ma meg nagyon büszke voltam rá, féltem hogy nyűgösködni fog, d enem. szerinteme gyszerűen arról van szó hogy nagy társasági ember, imádja nyüzsit, mi meg oitthonülők vagyunka férjemmel, így szegény unatkozik és hisztizik. Pl ma is mikro hazajöttünk, alaludt a kocsiban. Ahoyg felhoztam felébredt, és 5 perc múlva vitte a cipőjét anyukámnak, már megint ment volna. de hogy kitől örökölte?KépKépKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zsuzsi!
Egy kicsit én is lepadlóztam, mikor apa ma azt mondta, hogy tankolni az én pénztárcámból kell az én kocsimba. Erre valahogy nem gondoltam.

Kangi! Az a baj, hogy úgy májusban elkezdtem az új Ecot, és nem akarom abbahagyni, hogy esténként ponyvát olvassak. De csak akkor olvasom, ha a mamáméknál vagyok (ott nincs Tv a hálószobában), így elég lassan haladok. Pedig amúgy jó, csak itthon fáradtabb vagyok annál, hogy bele bírjak merülni.

Beu
beu
 
 


Kangi! Igen, igen, Julcsi gyönyörűséges. Hiányzik már az a cuki pofija! Ha már birtokba veszem a kocsit, meglátogatunk benneteket valami forgalommentes időszakban. Este vagy hajnalbanKép Apa igen figyelemreméltó, bízik a lányában, hogy szobatiszta lett annak örömére, hogy együtt töltöttétek a napotKép

Manó! Emmának kell a nyüzsgés, és az átlagosnál extrémebb környezet. Kép

Zulu! Igencsak jól néz ki Mac is! Bundazsákot megfigyeltem, az a baj, ha vesztek valamit itt a neten, ami nekem eszembe sem jutott, biztos, hogy azonnal akarok. Kép Apasas kipakolásaKép bár akkor, ha jól sejtem inkább volt Kép Én sem szeretek apával vezetni, hasonló okból. Szoktam alkoholosan szállítani, de annyit sosem iszik, hogy ne kritizáljon. Kép

Jó éjt, Beu
beu
 
 


Beu,
képzeld azt el, hogy életem párja ki akart rakni a "baba az autóban" matrica mellé egy "szőke nő az autóban"-t isKép. És folyamatosan osztja az észt, még 100 méteren is.
Bundazsák nagyon bejön Macónak, bekucizik, és alszik, mint a tökKép.

na én is ledundizok, jóéjt mindenkinek
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Tina!
Nem voltunk még az itteni játszóházban, de azt hallottam, hogy elég drága.

Norka!
Nekem Jázi új szopis póza tetszik a legjobban. Kép

Zsuzsi!
Mikinek jobbulást.

Zsurló!
Az Ikeás szék nem a förbi ülőke? Mert olyan már nekünk is tört.Kép Elég ramaty konstrukció.

Mi is voltunk tegnap usziban Zsuzsival és ott találkoztunk Andyval is, bibibííííí. Kép És Zsuzsi utána szinte egész nap aludt, csak cicizni kelt fel. Kép
Autó: nálunk apa nem kritizál, mert nem is tud vezetni, Így teljes egészében én bitorlom a kombinkat. KépKépKép

Este korán elaludtunk, így most éjszaka nem tudok aludni, de most azért mégegyszer megpróbálom. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Zulu, és más, akinek van hasonlója, hol lehet ilyen bundazsákot venni? Elképzeltem, hogy télen sétálok Tomival, nekiállunk hógolyózni Kép, Lucámnak meg bizti jólesne a fincsi meleg.
Úgy rémlik, hogy írtatok már róla, de nem találom Kép

Köszi, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt mindenkinek!
A miénk sajnos nagyon korán kezdődött, Andris eddig aludt éjszaka 2 hónapos kora óta, most meg 3:30kor el kezdett dünnyögni, zörögni...Lehet, hogy azért mert az oltástól tegnap egész nap aludt.Vagy a babanetes babák üzentek neki, hogy éjszaka nem csak aludni lehet? :0 Remélem csak az oltás meg a front játszott össze.
Zsuzsi!
Édes nyuszisapkás Miki!
Nátha mellé esetleg még egy fog?
Törpicur!
Szeintem várj még, eleget pancsikolhatsz még pempőketKép
Virga!
Duplasüti! Hogy mikre van energiád?Kép
Beu!
Új autóhoz gratula, a régin meg tessék gyakorolni! Jobb mint babakocsival tömegközizni.
Kangi!
Julcsi gyönyörű!!! És milyen nagy haja van már! Nagyon szépKép
Zulu!
Bundazsákban alvó MacóKép Oszd meg velünk a zsák forrásának titkátKép
Férfiak egyformák, enyém férj már akkor is beleszólt mikor még csak én tudtam vezetni a családban, azóta megtanult ő is, de továbbra is jár a szája...
Magdi!
Topikolásod időpontjában mi is fenn zombiztunk, de miután ANdris visszaaludt, azért sikerült még egyet picit aludnom, segített a tetőablakon kopogó eső.

Csajok segítsetek, öltöztetésről volt már szó, de amíg nem kell overall addig mit adjak a gyerekre? Téli ruhánk alig van, 3 pulcsit örököltünk, meg egy két gatyót. Szóval eddig elég volt az itthoni rugira ráadni a pulcsit, esetleg a rugira ráhúztam egy gatyát és a babakkocsiban plusz egy takaró. Vegyek neki kabátot/dzsekit? Mire figyeljek ha veszek ilyet?

sziasztok
Tutuja
tutuja
 
 


Andy
Nagyon cukifalat a cipő, de Márk lába még cukibb benne. Kép
Mi is uszi, most már kitudakolom a közelben lévőt. Kép

Zsuzsi
Miki nagyon édi a sapekban.
Drukk a gyors gyógyulásért!
Norka
Nagyon mókás már a kiscsaj. Látom a haján, hogy nem sokat van nyugton, mert hátul is egyenletes a haja. Kép

Beu
Gratula a járgányhoz! Milyen?
Ja már látom. Kép

Kangi
Köszi, így egy kicsit meg is nyugodtam. Kép Nagyon cukorbogár Julcsi!

Zulu
Mac nagggyon édes. Látom ti már bárányoztok. Kép
Kérdezni is akartam, hogy mi a teendő, mert a miénken csak a külső borításon van lyuk, ahol az övet át lehetne vezeni, de a bárányon már nincs. Át kell lyukasztanom? passz. Szerinted?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Néhány kép:
Szilárd két napja már ül is bár nem sűrűn gyakorolja:
Kép

Kapott egy lego tyúkot, (4900-ről 2200-re volt leértékelve, mert még a régi csomagolása volt):
Kép

A bárányt mi itthon teszteltük:
Kép

És tegnap bográcsozni mentünk, Szilárd külön hozni akarta a lábait is:
Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Van még egy kis időm. Kép
Nem tudom kinél hogy van, de Szilárdnak eljött az idő,hogy matricázik rajtam. Ha tehetné egész nap a nyakamba csüngne. Vagy a nadrágomba kapaszkodva ácsorog Kép Olyan mint egy kis majom. És egész nap dumál: gggögggő, gggajja. Kép
Éjszakáink még mindig kimerítők, egyszer aludna már... Bár ma már nem volt olyan erőszakos, hogy este a 11-es szopás után már nem kapott reggel fél 6-ig semmit. Hátha.

sehol senki?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia Kép
csak én egy percre Kép Matricázás ismerős. Túl kell élni, mondják az okosok. Nem tudom, hogy lehet Kép
Lábcipelés Kép Ma Julcsira is ráadtam az első cipőcskét, hátha az majd leköti. És tényleg!!!

Pussz, jó kedvet ebben a trágyalé időben Kép
Kangi
kangi
 
 


Kangi
Itt is trágya idő van.
Törp viszont alszik, a nagymama kezében aludt el...

Zsuzsi
Ha jól látom, a Concord autósülés német gyártmány. No-ban jónak számít? MErt lassal, mondjuk elég lassan, de kezdek nézelődni.

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Hali,

Myssnia,
ez a kölök egyre szebb!Kép Mi barinkon belül is van lik, szerintem a tiéteket is csak elfelejtették kilukasztani.
Macó is matricázik, ma reggel kb. 50 percig evett, mint a régi szép időkben, és sokszor még apájára sem lehet hagyni, mert gyivivel fenyegetőzik rögvest. Már kiválóan tudok úgy főzni, hogy megállok a konyha közepén, és csak jobbra-balra hajlongok, miközben egyik lábammal a szemeteset tartalmazó szekrényt nyomom, a másikba pedig leánykám kapaszkodik, miközben feszegeti a kukásszekrénytKép.

Tutuja,
én rugi/vagy harisnyára adok egy nadrágot. Alul hosszúujjú kombi, felül egy vastagabb pulóver, ezen szükség szerint egy mellény, vagy ha kocsiban alszik, akkor zsákba dugom (lásd. fentebbKép) Időjárás függvényében a pulcsi vastagsága változó.
Átmeneti kabát: inkább kardigánt adok, vagy egy vékonyabb anorákot. Még Dávidról maradt egy kord kezeslábas, azt nagyon szeretem. De sok olyan zsákot árulnak téliként, amit inkább tavasz-őszre fognék be. Mondjuk én fázós vagyok, szegény kölkeceim ezért talpig szőrben nyomulnak télenKép.

Bari Ausztriából származik, a BabyOne-ból, de láttam a Brendon katalógusában is. Mondjuk itthon piszok drágaKép(mint mindenKép)

Erika,
én is hasonló megfontolásból szereztem be, szegény Macó ne fagyjon bele a kocsijába, míg Malackával vidámkodunkKép.

Idő remekKép.
Viszont Macka a tegnapi cirkusz után ma fél 8-kor ébredt. Meg is mértem a lázátKép.
Viszont tegnap, baszus, na azt az ellenségemnek se kívánom. Kezdődött óránkénti ciciigény benyújtásásval, de szerencsére 1-kor elaludt. Erre 3-kor Malacka ordít, hogy menjek át érte, persze Macó rögtön ébredt, és nagy kerek szemekkel nézelődött 2.5 órán keresztülKép. És persze nekem is ott kellett nézelődnöm, mert egyedül nem megy. Mindeközben Malacka kényelmesen bekucizott az én helyemen, és édes mosollyal elaludt. Volt egy pillanat, mikor átfutott az agyamon, hogy beültetem Maca mellé, szórakoztassa, ha már sikerült felverniKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Törpi még mindig horpaszt, a bárányon. Valamit tud ez a szörme, amit én nem.Kép

Zulu
Tényleg nem írigylésre méltó az éjszakai műszakod.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok!Kép

Momo
Irigy vagyok a szobabicóért, én is szerettem volna, de Apa megvétózta (nincs hova tenni)

Beu
Nem az én unokatesóm vasaltKép Maci_2-nek van ilyen klassz uncsitesójaKép
Most olvasom, mászik Lőrinc! De jó, gratulaKép
Az éjszakákról ne is beszéljünkKép
Gratula az autóhoz és a z autódhozKép

Tina
Drukk, hogy bejöjjön a bölcsi! Érdekes emberek dolgoznak egyes helyeken, anno Szandi lányomra azt mondta az egyik gondozó, hogy mentálisan visszamaradott, pedig csak az volt a baj, hogy cirka egy évvel fiatalabb volt a csoporttársainál (utólag kiderült, hogy képesítés nélkül dolgozott, egyébként varrónő volt a csaj)

Zsuzsi
Gratula a fogacskákhozKép
Alvó Miki aranyosKép
Echinacea cseppet mikortól lehet adni?
Gyors kilábalást a náthából!!!

Andi
Ez is jóóóóKép

Tutuja
Édes gyerkőcKép

Norka
Izgő-mozgó JáziKép
Nem szereti a mamátKép?
Jó kresztanulást!
Jázi édesKépKép
Nem semmi szopispózKép

Leszter
Tejcipara hesss
Igen, mi is kaptunk mindent a Brendonban. Azt tudod, hogy hőérzékelős a kanál? Szandinak nagyon tetszik, folyton a mosogatóban játszana veleKép

Virág
De jó, költözés Kép
Halász Judit fan klubKépKép

Andy
Micsoda lábikókKép és lábbelik klasszakKép
Uszis képek szuperekKép (és nem untatnak)

Zsurló
OsztálytalálkozóKép
HernyóKép csípésKép
PénzKép

Kangi
PeluskifelejtésKépKép
Julcsi gyönyörűKép

Myssnia
Ülő SziliKép
Képek szupikKép
Kérdezd meg a szőrmét, mit tud?Kép

Apa nézte a T3-at, közben a kezében elaludt ZsombiKép
Na megyek, összeállítok egy bolognai spagettitKép
Mindenkinek minden jótKép
PusziKép
Toffi + mégmindigalszik Zsombi
toffifee
 
 


Zsuzsi,
Jó érzés lehet, hogy visszahívnak a munkahelyedre.
KépKép
Szegény Mikinek jobbulást!

Leszter,
KépekKép

Beu,
Magam sem tudom. Néha hiányzik, máskor meg a hátam közepére sem kívánom a munkát.

Tina,
Köszi. Fülbevaló már van, csak be kellene rakatni Roni fülébe. Eddig az oltások miatt nem akartam (eleget szúrkálták).

Virág,
Nekünk is van Halász Judit zenénk.Kép Gyerekkoromban én is nagyon szerettem.

Norka,
KépekKép

Andy,
KépekKép Nem untatnak!

Zsurló,
SzékKép Hernyó Kép vagy Kép PénzlopásKép

Beu,
Új autó, az jó, gratulaKép És a régi (tied) milyen?
Éjszaka nálunk is rosszabb volt...

Manó,
Jó kikapcsolódás lehetett (Hungaroring).

Kangi,
Kimaradt pelusKépKépKép
KépKép

Zulu,
KépekKép
ÉjszakaKép

Myssnia,
Gratula az üléshezKép
KépekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Pénteken vendégségben voltunk. Kiscsaj délután nem aludt, csak egy kicsit a kocsiban. Jól elfáradt, gondoltam jó éjszakám lesz. De tévedtem
Húúú, Roni akkorát kakilt, hogy a háta is olyan lett (nem jön be a Huggies pelus), még a rugit is moshatom.
Ma este jön az anyukám, pár napra eltűnök.

Toffi,
Ma pizzát ebédelünk, nincs kedvem főzni. Viszont babacuccot mosnom muszájKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Norka,
Gratula a maszashoz. Kép Kep aranyos! Kép

Leszter,
uj jarokahoz gratula! Kép

Virag,
hurra, lakas! Kép Nem semmi, mi mindent foztel! Kép

Andy,
jok a kepek! Kép Hova jartok usziba?

Zsuzsi,
alvo Miki tunderi. Kép Jobbulast Neki, remeljuk, nem nathasodik be jobban! Kép Most olvasom csak tovabb, hat akkor gyors jobbulast Mikinek! Kép

Torpi,
hajhullas nekem is van. Kép Ezek szerint sutotok meg repa? Jo, hogy irtad! Kép Szerintem Rekanak meg ne adjal gyumit, kicsi meg hozza a pocija! Kép

Zsurlo,
heti tortenesek. Kép Holnaptol uj het jon, remeljuk, jobb, mint az elozo! Kép

Beu,
gratu az uj kocsihoz, meg Beu kocsihoz is! Kép

Mano,
tunder Emma Kép

Kangi,
hurra otthonmaradt hazias Apacuka + alvoKangi! Kép Kep szupi Julcsirol! Kép

Zulu,
autobol kiparancsolt Apasas...Kép "szőke nő az autóban"- de gonosz! Kép
Viszont Mac annyira edes, olyan manocskas arca van! Kép Taliban benne vagyok! Es mi lesz a sorozessel? Kép

Magdi,
a kocsibitorlo Kép es miert nem tudsz Te aludni? Nekem ilyen problemam egy ideje nincs....Kép

Myssnia,
Szilard tovabbra is elbuvolo! KépKépKép Ja, mi NAN2 tapit eszunk. Probaljatok ki, ha gondoljatok!

Toffi,
milyen lett a bolognai? Nalunk is az volt a menu. Kép

Maci_2
kaki Kép eltunes Kép

Zsombi tovabbra is razza a fejet, de altalaban abbahagyja, ha eltereljuk a figyelmet. KépSzerencsere. De azert meg nem vagyok teljesen nyugodt. Kép

Tuleltuk a tegnapi duplakeresztelot! Kép
Zsombi nagyon jol viselkedett, vegig nyugis volt, erdeklodve szemlelte az esemenyeket. Egy kicsit (kb. 5 mp) nyikorgott a szenteltviztol, meg kicsit beledumalt a szertartasba, de kulonben vegig bameszkodott. KépKép Bezzeg a hugom kisfia (most mar keresztfiam)! Na o szinte vegig sirt. Kép
Mindjart teszek fel kepet a fissen kereszteltrol! KépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok Anyucik!

Olvasó üzemmódban vagyok,mert valahogy semmire sincs időm.
Tegnap délután ,egész estig vendégeink voltak. Rend rakás,kaja készités ,+Marci torna ,és egyéb anyai teendők....stb.
Na nem panaszkép irtam,csak magyarázat a passzivitásomra.

Olvasom,hogy sokan vagytok betegek,-MINDENKINEK JOBBULÁST KIVÁNOK!!!!!!!!

Marciról néhány szót:
Jól van nagyon sokat vigyorog,szerintem nagyon kis kiegyensulyozott kisbaba.
Jól eszik,rengeteg főzeléket,-és igy kicsit nehezebb már a tápszerrel kábitanom szegénykémet,a főzelék sokféle ize után a tápszer nagyon nem izlik nekiKépKépKépKépKép
Vettünk egy új matracot az ágyába ,mert a régi túl puhának tűnt,otthon meg ehez képest sokkal keményebb van-kókusz,ami nagyon jó-és valahogy nem volt az igazi.
Most egy latex anyagut- (azt hiszem?) kókusz boritással- vettünk.Ez már jó,és igy sokkal jobban tud feltámaszkodni benne,bár túl sokat nem tartózkodunk a kiságyban mert napközben a nappaliban egy asztalon tanyázunk-közel az anyához.KépKépKép

Urszila

Kérdezted,hogy hogy birja ezt a sok utazgatást,hát a Marci jól! KépKépKépÉn már kevésbé,bár az igazság az hogy én igy soha sem fogok otthon ülő depressziós anyukának érezni magam.Mire belesüppednék az otthoni monotóniába ,már megint utazunk.És otthon mindig sok elintézni való van meg rengeteg barát,szóval feltöltődök.

Maci2

A Huggies pelus az elején nekünk sem jött be de most legutóbb vettem megint (mert hogy akcióban volt az Auchan-ban) és most jónak tűnik.(biztos csak kábitom magam az ár miatt KépKépKép )
Egyébként vettem múltkor az Achan -nak valami saját gyártmányú pelusát és az viszont tuti nagyon bevállt.Ja és annak is jó az ára.
de az is lehet hogy én nem vagyok mérvadó,mert nekem a Liberó is bevállt.KépKépKépKép

A jövő hétvégétől vendégeink lesznek,és Anyósom is itt lesz,és majd együtt megyünk haza 28.-án.(igy kicsit könnyebb lesz utazniKépKép )
És ha minden igaz,Apa elviszi anyát Londonba egy hosszú hétvégére,mig itt lesz a Nagyi!!!!!KépKépKépKép
Hát kiváncsi vagyok ,hogy végre sikerül e ,mert hogy ezt már 2és fél éve tervezgetjük.

Hát velünk most kb. ennyi van.

Mindenkinek további jó hétvégét kivánok és bocsi hogy nem irtam mindenkinek külön.

Puszi
Mariann&Marci
Mariann
 


A kis megkeresztelt:

Kép

Kép
gombóc
 
 


ja, a kepeken a keresztapja kezeben van, kozvetlenul a szertartas utan a templom elott. Kép
G.
gombóc
 
 


Gomboc,
Zabalnivalo ez a kis feherfrakkos, csokinyakis krapek!

Mariann,
En is hasonloan erzek az ingazassal kapcsolatosan! Otthon mindig ugyintezes, talizasok, aztan mire megszoknam johetunk vissza!

Cantuccinit sutok valami hirtelen otlebol kifolyolag. Nem tudom, szerintem lathattam valahol leirva, aztan rakerestem a neten, es talaltam receptet. Kivancsi vagyok mi lesz belole...

Miki bazi nyugos egesz nap. Dol az orrabol a takony, viszont letorolni nem engedi. Porszivozasrol szo sem lehet, orrcsepp miatt is meg vagy 10 percet ordit utana. Hozzatapi felfuggesztve, csak cicizni hajlando, azt viszont az eldugult orra miatt nem nagyon tud!
En is nathas vagyok, ne legyen egyedul a gyerek!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Gomboc,
nagyon édi a kiskrapek, igazi menőbenő Kép
tuttkó a szerkója.
igen, sütőtök és sárgarépa dögivel....kilószámra...dr.néni szerint használnia kell. ezen kívűl napi 1x Béres aktivál.
anyukám sütött nekem tököt....most majszolom, de nagyon immel-ámmal Kép

gratula nektek a keresztelőhöz még1x.

(az albumban nekünk is van fent képünk a keresztelőről, ezen generációk találkoznak Kép nagyikám, Réka, és én. Rekababa alatt megtalálod ha lesz kedved megnézni)

Minden kis betegnek mihamarabbi gyógyulást!

törpi
törpicur
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak belehúztam a munkába, ezért többnyire olvasó üzemmódban.

A képeket megnéztem, minden babó cukorfalatKép ZSombi meg kész kis úr a kerezstelő szerkójábanKép

Olvasni nem olvastam alaposan, ezért most válaszolgatni sincs nagyon időm, de igyekszem bepótolni.

Myssnia!
NAgyon jó az a tyúk, hol vetted? Szili már nagyon ügyesen ül, ha nem is gyakorolja sűrűn. Ő tudja mikor van kedve hozzá, egyre többször fordul majd elő, hogy önállóan dönt a gyerkőcKép

Beu!
Hogy vagytok? Jöttök kedden? Remélem javulóban! Kép

Na most megyek, de azért felrakok egy képet:
Rendrakás után elpakolva az összes játékKép

Kép


Réka és extranyügi Dani
muki
 
 


Gombóc, nem semmi a frissen keresztelt fiatalúr!
Dani meg nem is nyűgös, Réka. Hát nem látod, hogy mosolyi?!
Na megyek mesélni.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

myssnia!

nekünk is van ilyen lego tyúkunk, de mi nem leértékelve vettük és Emma nem is szeretteKép A legó békát se, ráadául valamelyik nap el is hagytuk séta közben, mert a kezébe adtam hogy hátha megszereti, d eldobta és nem találtuk megKép

Gombóc!

Nagyon elegáns volt Zsombi!

Virág!

Hát biztos nem elsz egyszerű a családi ház után a panelt mesgzokni, d ezaért az nagyon jó hogy ez a tiétek! Ez a lényeg, amjd eljuttok a családi házig. meg reméelm mi isKép és végül melyik banknál sikerült hitelt intézni? Hú, jövőre muszáj lesz nekünk is belevágni valamibeKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Többi képek is szuperek! Kedvencem Julcsi és alvó Miki.
Lányaim Zsombira szavaztak, de mondtam nekik, hogy nem előnyös, ha egy kapcsolatban a nő az idősebb.
MArci kúszik. Ha a távirányítót szerinte elérhető távolságba tesszük, belevág. Kutya, majd lendületesen előre, pofáraesés. Nyekk nélkül. Vergődés, mint partravetett hal. Nyögdécselés. Kutya, és újra az egész.
A végén hagytam, hadd rágcsálja kicsit a távirányítót, hiszen az a férfinek szerves része. Szerintem a következő generáció már beépítve hozza majd magával.
(Kezemben a hatalom effektus)
Nyugodalmas jó éjt mindenkinek.
sofka, lányok, fiú
sofka
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is. Nem jöttem eddig, mert vásár volt itt a hétvégén, és minden összejött. De majdnem mindent skerült vennem (kivéve egy kesztyűt Zsaninak, de kapott két meleg sapkát, hozzá illő sállal, harisnyát, és egy kicsi valódi báránybőrt télre a kocsiba (nekünk van bundazsákunk és az nem birka, de így ami alatta lesz az birka Kép) Tengap meg majd ellvadtam az én kicsi lányomtól, egy tündér. Simogat (tetszik neki a bőr tapintása, meg a különböző ruhatipusok), és kiszolgálja magát. Ha éhes és én melléfekszem tépi le a ruhát rólam Kép (mi lesz itt később, ma hagytam, hogy amelltartót cibálja, hát sikerült neki kicincálni és be is tömte Kép LAssan teljesen önkiszolgáló tejcsárdát nyithatok Kép

Minden beteg babónak és anyukának jobbulást!!!

A képek nagyon cukik Kép

Na megyek mert mára kivagyok. Holnap jövök ám.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Törpi!
Férjed épségben, egyben hazaért Kép? Az enyém dolgozni van én meg szörfölgetek Kép.

Manó!
Mi az Első Lakáshitelt választottuk, eddig nagyon szimpatikus. Aztán beadjuk a papírokat és lehet, hogy kimutatják a foguk fehérjét...
Ma reggel újabb probléma merült fel: az hálószobai ágyunk 180x200-as a jövendő hálószobánk szélessége pedig 225 cm. És olyan ágyunk van, hogy csak oldalról lehet bemászni, mert elől rácsos. Szóval ki kell találnunk valamit Kép. Lehet, hogy el kéne adni? De hol és hogyan?

Nadine!
Ruhatépő gyerkőc Kép nem semmi!

Sofka!
Most már nálunk is látszik a TV távirányítón, hogy Levi a sajátjának tekinti. Némi fognyom és rászáradt kekszmaradék az árulkodó nyom Kép.

Gombóc!
A fiatalember ruhája nem semmi. És ilyen jól viselte? Levi biztosan letépte volna a nyakát piszkáló izét Kép.

Réka!
Rendrakós kép nagyon aranyos Kép.

Na, megyek aludni.
Jó éjt! Virág
virga
 
 


SZIASZTOK!


NA ELKIABÁLTAM,HOGY MARCIKÁM MILYEN JÓL ESZIK....HÁT TESSÉK,MA ÖRÜLTEM HA 600ML BELE ERÖLTETTEM.
NAGYON NYŰGÖS,SZERINTEM FOG PROJEKT VAN,MERT CSAK RÁGÓZIK A CUMISÜVEGGEL.
JA ÉS AHOGY ÉRZEM A FELSŐ FOGACSKÁNK AKAR JÖNNI.HÁT CSAK SEMMI RENDHAGYÓ!!!!KépKépKépKép


MARIANN& A NYŰGI MARCI
MARIANN
 


Sziasztok!

Gombóc! Tündéri elegáns a kis hapsi!

Réka! Dani is jól néz ki! Ezt egyedül csinálta?Kép Mert akkor nem lesz gondod a takarítással! Nem hiszem, hogy kedden megyünk, tekintettel arra, hogy én sem vagyok teljesen jól még. Talán pénteken. Nem tudom, hogy pótoljuk be az úszást. Merültetek már? Mi volt?

Nadine! Gratula a vásárláshoz. Az önki meg jó ötletKép Édes lehetett a lányod!Kép A simogatós is Kép

Sofka! Dettó ezt csinálta először Lőrinc is. Ebből lett a mászás. Csak a kutyázásból nem mindig előre engedte el magát, néha hátra sikerült, és így távolabb került a kiszemelt dologtól. Ideges volt. A távirányítót ő is szereti, de a nyerő az újság.Kép

Zsuzsi! Mi az a cantussini? A cél szentesíti alapon nem tudod lefogni Mikit, és porszívózni? Vagy teljesen lehetetlen?

Mariann! Drukkolok, hogy összejöjjön a londoni út!

Maci! Enyém kocsi Ford Escort. Nekem túl nagy. Mármint parkolni vele.Kép A nyugodt éjszaka szempontjából a túlfárasztás sem a legjobb módszer.Kép

Toffi! Unokatesócséréért bocs. De Te is szeretnél?!?!?!

Zulu! Te ezekben a jó időkben már bariba rakod a csajszit? Vagy a leírtak még az előző télen érvényesek? Na, de volt egy fotó is!!!

Myssnia! Szilárd édes, mint mindig. Nagyon szépen ül!

Tina! Az azért rossz lehet, hogy nem tudod, visszavárnak-e. Én tartom a kapcsolatot a munkatársaimmal, be is szoktam menni, jó is, várnak is, csak dolgozni nem akarok. Sőt, ha bemegyünk, egy déltánra lebénul a munka.Kép

Lőrinc ma már nagyon jókedvű volt,jobb is, mert ha sír, kiderül, hogy még mindig szörnyű a hangja. Ja, és a tapsizás mellé most integet, teljesen függetlenül attól, jövünk, megyünk, köszönünk-e. Nagyon élvezi a csuklója mozgását. Édes.Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

még csak átlapoztam ezt az oldalt....babók csodaszépek... a már megkeresztelt Zsombi,Réka danija a ládikóban és Myssnia,szilárd még mindig nagyon hódító.Ugyanolyan lego Tyúkot kapott Petra is,de még nem tud vele játszani. :-) majd később...

Lányok,
nálunk már apa is tiszta beteg,meg Petra is sajnos még jobban,mint eddig volt.Mikor lesz már ennek vége,tegnap teljesen kétségbe estem.Ma kihívom a dokinénit.Mit lehet tenni,ha úgy gondolom,hogy fáj a torka?Tegnap egész nap sírt,ha nem aludt és olyan kis gyámoltalan szegényke. Kép

Kívánom minden babának és anyucinak,apucinak gyorsan gyógyuljanak meg!!!!!!!!!!!!

Bocsi lányok a nem idevaló téma miatt,de mi is költözni szeretnénk,ezért a lakásunk eladó.
62 m2,2szoba,nappali,konyha,fürdő,WC,3 éve épült. 18 milka az ára.
Ha esetleg valakit érdekel a dolog telefonon lehet érdeklődni.Telcsiszámom a Csucsuka féle táblában benne van.
Sajnos mi már kinőttük,ezért nagyobba megyünk.Két utcával arrébb húznak fel új lakásokat,oda költözünk.
Küldök képet....mégis el lehessen képzelni milyen külsőről van szó.
Bocsi tényleg a témáért,de annyian költözködnek mostanság...soha nem lehet tudni.

na pusz mindenkinek
Évi + Petra,aki még mindig beteg

Kép
Évi24
 
 


Évi,

haha, akkor jól azonosítottalak, amúgy mi gyakran járunk ebbe az udvarba játszani, mert Tominak itt (is) vannak a barátai.
Azt már csak halkan merem írni, mert tényleg azt fogjátok hinni, hogy az ablakban állok és kuksizok, de a férjedet láthattam hirdetéseket ragasztani? Csak a profilodban lévő kép alapján... KépKép

Szép napot nektek, Scherlock Erika
kerika
 
 


SziasztokKép

Maci_2
Mi szombaton ettünk pizzátKép
Tegnap ebéd után elmentünk barátokhoz, full-felújítás van a lakásukban, Apa segített nekik, mi hátráltattunk Kép Vacsora volt náluk, igazi vietnami kaja (a srác menyasszonya vietnami), nekünk nagyon ízlett, Szandinak nem Kép

Gombóc
Vasárnapi bolognai is jó volt, Szandi viszont most nem ette, kitalálta, hogy csípős (nem volt az).
Keresztelt Zsombi nagyon tutiKépKép

Mariann
Londoni út, de jóKép

Réka
Extranyügi Dani is jó fejKépKép

Sofka
Zsombi is elvergődik a távirányítóért (még messze van a mászástól), aztán rágás közben elkapcsolja, felhangosítja, kikapcsolja, így most már kivesszük az elemetKép

Beu
Vasaló uncsitesó: ahogy elnézem a rokonságom, inkább köszönöm, nemKép (csupa pasi, akik még a szemetet sem viszik le)

Évi
Szegény Petra, gyógyenergia megy!!!
Nálunk is beteg lett tegnap estére Apa Kép

Törpi
Ugye jöttök úszni?

Hozzátápi: lehet, hogy nem volt a legjobb ötlet, tegnap Zsombi kapott banánt. Látnotok kellett volna, reszketett érte Kép A végén megpróbáltuk, mit csinál egy fél banánnal, hát betömi egészbenKép (amit nem hagytunk)

Megpróbálok reggelizni egyet.
Kicsit szebb napotKép
PusziKép
Toffi + játszó Zsombi
toffifee
 
 


Erika,

bizti a férjemet láttad,mert meglátogatta az előttetek lévő hirdetőtáblát is a cetlijeivel. Kép

Ja és a környék még egy nagy előnye...itt lakik Erika,Törpi és mi is maradunk a környéken. Kép

Toffi,
szegény apa Kép
Otthon maradt veletek,vagy azért ment dolgozni?Enyém apa holnaptól betegszabin lesz,ma még elment dolgozni,hogy renbetegye a dolgait a hétre. Kép

Évi + Petra(aki az előbb szenderült el)

és egy kis csemege Kép
Kép

Kép
Évi24
 
 


Sziasztok,

nálunk olyan sirokkó van, hogy ki sem viszem a srácokatKép.

Toffi,
Zsuzsi szerintem nem cseppben adta az echinaciát, hanem homeobogyiban. Azt már egész pici kortól lehet adni, megelőzésre. Én D4-et adok, egy hétig kapják, aztán egy hét szünet. Ha betegségre gyanakszom, óránként adom.

Gombóc,
keresztelősfotók nagyon jók, Zsombi igen elegáns volt!Kép Mikor talizzunk?

Maiann,
Londoni hétvégeKép.

Zsuzsi,
jobbulást Nektek!Kép Cantuccini valami tésztaféle?

Beu,
Mac bárányban tárolódik, de kevesebb ruhában. Először csak az alját tettem bele, hogy jó puha legyen a kocsija, aztán ha alszik, ráteszem a tetejét is. Nem izzad bele, a bari egyik jó tulajdonsága, hogy télen fűt, nyáron hűt, ősszel meg csak úgy vanKépKépKép.

Sofka
távirányítóKép.

Nadine
tejcsárdaKép. Macó is simán kicsomagol, ha úgy hozza a szükség.

Évi,
jobbulást Nektek is!Kép

megyek, mert szétszedik egymástKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Évi
Szépen tartja magát PetraKép
Apa azt mondta, még nem érzi magát annyira rosszul, hogy itthon maradjon, inkább dolgozik (a nyaralás alatt a helyettesítő kollegina eljátszotta két nagyon jó vevőjét, így szerintem félholtan is be fog menni)

Toffi + mégmindigjátszik Zsombi
toffifee
 
 


sziasztok!
egy gyors kérdésem van, később jövök még:
Van valakinek tapasztalata a Nestlé Bifiduszos tápiról?
http://www.nestle.hu/aloldalak/nestletermek/nestletermekek/bebi/bebitermek.asp?p rodid=381200
És mi a különbség a tápszer és a babatej között?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zulu
Köszi az echinacea-st, azt hittem, cseppek, csak azért kérdeztem, ha kellene... Szerencsére még nem kellKép

Toffi + papirozó Zsombi
toffifee
 
 


Szisztok!

Végre átaludta az éjszakát egy kajcsival! Gyógyultnak minősítem.Kép Bár ma még nem sok hangot adott ki, az meg nem volt teljesen tiszta.Kép

Zsuzsi! Ti hogy vagytok?

Évi! Jobbulást! Petra aranyos nagyon!

Toffi! Apának is!

Úgy látom, betegségekről szólnak a napok. KépKépKép

Beu
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?