Új privát üzeneted érkezett!

ja közben rájöttem hogy ma péntek van ráadásul :evil:

Hát akkor Forgács??? Biztos szívesen segítenek az ő betegük vagy. Néha szombaton is dolgoznak, de lehet hogy még ma is beleférnél...

Kép
katica_75
 
 


Katica

Nemtom ... az a bajom az egésszel, hogy uh-n másik doki sem látna semmit valószínűleg. Mittudomén ... Azért köszi!
kokusz
 
 


Kókusz, neked sem egyszerű! Ez így van, UH most fölösleges, bár ha a dokid látott valamit?! Én is úgy gondolom, keress fel egy másik dokit, a legjobb egy magándoki lenne, aki normálisan áll hozzád, feltéve, ha az anyagiak megengedik!
Sajna valószínűleg most hétvégén már nem tudsz ilyet találni, de ha érdekel, hétfőre az én magándokim valszeg tudna fogadni a mag.rendelőjébe, ahol van UH is, és nagyon jó diagnoszta, s ha mondod neki, hogy vérvételt is szeretnél, biztosan el is küld!
Ha gondolod, megadom a számát.

Mindenesetre amíg nem derül ki mi is van pontosan, addig azért nem ártana szedned továbbra is az Utrogestant, hiszen nem jött meg, hőd magas, és több jel is arra utal, hogy babás vagy! Add meg neki az esélyt, és remélem, veled is marad!

Pusz
athiz
 
 

 
 

Köszi csajok aranyosak vagytok!
Egyáltalán nem vagyok nyugodt még az is jobb lenne ennél ha tudnám hogy nincs baba. A hasam fájdogál, kíváncsi vagyok a reggeli hőmre. Aztán ha a hétvégén sem jön meg rendesen hétfőn első utam egy dokihoz fog vezetni biztosan. Az a rossz ebben hogy még bízok hogy hátha van ott valaki, aztán meg majd jó nagyot koppanok megint :cry:

Athiz

Köszi szépen aranyos vagy, megoldom. Átmegyek Szigetszentmiklósra, ott van egy jó doki. Aztán meglátjuk.
kokusz
 
 


Drága Kicsi Kokusz!

Persze, hogy nem vagy nyugodt, de mivel a hétvégén nem tudsz mit tenni ezért a javaslatom a következő:
Pihipihpihi, távirányító a kézben, lábak felrakva, magnézium az arcba! 8)
apát megkérheted, hogy megmasszírozza az arcod stb. Ha szükséged van még a remek ötleteimre, csak szólj! :)
Én nagyon bízom és nagyon szurkolok! :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Bali

Köszi a jótanácsot. Épp most vettem be magnéziumot. Nyomatom, hátha legalább a görcsöket csökkenti. És próbálok pihenni.

Köszi csajok, jó hogy vagytok :)
kokusz
 
 


Ja Kókusz, Bali jót tanácsolt, engedd el magadat a hétvégére, ne görcsölj lelkileg, mert az csak kikészít, és ha babó van, az is érzi!
Próbálj lazítani (ezt énekelte anno Hofi Géza bácsi is), hiszen úgyis a sors kezében vagyunk! Bízz benne! Szedd a MgB6-ot, és ha kell, nyugodtan vegyél be Nospa-t, nekem az használt, és a babának sem árt egy szem!

Jó éjt, nyugodalmas napot holnapra! Kép
athiz
 
 


sziasztok!

jesszus, mi volt itt?

Kókusz,
most akkor mi van veled??? :?
angel37
 
 


Jóreggelt!

Angel a kérdés jó, nemtom :) Te hogy vagy?

Nem vérzek, hőm ma reggel 37.
kokusz
 
 


Aha..., na akkor drukkolok a legjobbakhoz! :)

Köszi, vagyok! Semmi extra érzet.
angel37
 
 


Kókusz továbbra is mennek a drukkjiam++++++++++++++
Angel remélem te is jól vagy Nekd is +++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Kókusz! Szorítok érted én is!

(Azért amíg van remény addig én az utrot nyomatnám, de ez csak az én véleményem. )

Angel! +++++++++++++++++++++++++++++ :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!

A Te híreidhez melyik nap kell benéznem? :lol: :wink:

Kokusz!
Én ehhez az utrohoz nem értek, de Kamillának nem lehet igaza...
ööö.... még egy teszt? 8)

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Csajok én is drukkolok mind a hármatoknak továbbra is! Nagyon sokat gondolok rátok! :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
katica_75
 
 


Kamillának nem lehet igaza... ????? Itt kérdőjel akart lenni, nem pont :oops:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Kókusz!!!! Ez tényleg nagyon ígéretes!!!Nem akarok beléd beszélni semmit,de ha a hőd nem esik le,akkor... ?
És én is nyomatnám a biztosig az Utrot,mert baj nem lehet belőle...
Jaj,nagyon izgulok... :oops:


Angel

Jó,hogy benéztél :wink:!Izgulunk érted is :D!

anyapoc
 
 


Kamilla, Anyapoc, Bali, Boni, Katica, Köszi! :D :D

Bali,
húsvét hétfőre van "kiírva" a teszt, előtte hétvégén már lehet, hogy utánanézek!

Kókusz,
szerintem nem feltétlen kell az Utró, de baj nem lehet belőle, ha benyomod!
angel37
 
 


Hu csajok köszi hogy így aggódtok ... és köszi a drukkokat. Nem utrozok. Így legalább a hőből látom mi van és nem kavar be a gyógyszer. Ma még nem volt se barna se semmi. Meglátjuk ...

Angel akkor húsvét hétfőre drukkolok nagyon, de persze folyamatosan :)
kokusz
 
 


Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok.reggel teszteltem,hotnega.ugyhogy az meg a tuszorepi volt.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, sajnálom, na de majd 4 nap múlva!

T Ü R E L E M !!!!

És ez Kókuszra, és Angelre, és mindenkire érvényes! Jó, jó, tudom, ebből már nagyon fogyóban, de próbáljátok meg, oké?

És drukkhegység! Kép
athiz
 
 


Jóreggelt!

Monyo, még lehet az pozitív ... bőven :)

Nálam szerintem nincs baba, ma lement a hőm 36,7-re ... :?
kokusz
 
 


kokusz ne mar.

nem teszteltel?

most anyira nem razott meg a dolog,mondjuk az rosszul esett hogy eletemben eloszor az ejjel almodtam azt hogy pozitivat teszteltem igy pici csalodas volt de ez van.ha ez nem sikerult akkor majd a kovetkezo.

Kép
monyo83
 
 


Monyo nem teszteltem, nincs itthon teszt. Lehet hogy valami elkezdődött csak megint valami probléma volt ... nincs jókedvem, de túlélem.

Neked még lehet pozitív a teszted. Ma még csak a 10. dpo-n vagy.
kokusz
 
 


((((((((((((((((Kokusz))))))))))))))))))))))))))

Mi a terved? Már ha van :roll:

Monyo

Én is drukkolok még :wink:

Angel

Te,én elgondolkodtam,ha neked a nyuszi hozza a pozitív tesztet... :shock:!!!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Nemtom ... totál tanácstalan vagyok, fáj a mellem, ma egész nap dőltem borultam jobbra balra az álmosságtól. Nem akarok bemagyarázni semmit és nem tudom mit csináljak. Aszem holnap veszek tesztet és kedden megcsinálom. Aztán ha negatív akkor nincs mit tenni szerintem .... ha meg pozitív akkor irány egy doki és meglátjuk.
kokusz
 
 


Kokusz....

Hát ez elég furi.... Pedig akár lehetne....
Szt ez így jó lesz.Ha a teszt negatív,akkor is érdemes lenne egy vértesztet nézni,hogy tuti legyen,volt-e baba.Mert ha volt,akkor nagyon körül kell nálad nézni.És tutira egy másik dokinál :roll:...
De azért adjunk egy esélyt :)!
Mindenképp gyere a hírekkel!!!!

anyapoc
 
 


Kokusz!

Én biztos vagyok benne, hogy babás vagy. :lol: (Na ezért kellene nyomni az utrót!) A hőmérő meg nem minden!!!

tjuca
 
 


Üdv Szánik és Kedves Vendégek!

Részemről szomorúan kezdem a napot: cici leeresztve, haspufi szintén kevésbé... az éjszaka volt egy erősebb fájás a hasamban, és csak vmi negatívat tudok hozzákapcsolni :(

Arra gondoltam, hogy nem tudom, minek veszkődöm én tényleg ennyit, mikor lehet, hogy kis sem tudok hordani egy gyereket... :(

Azért még szúratom egy hétig a progit, de húsvétra nekem lósz@rt fog hozni a nyúl.. :?

Kókusz,
szurk!
angel37
 
 


Angel

Azért ne add még fel kérlek .... húsvét még egy hét. Én drukkolok és ha a nyúl nem hoz neked zebrát akkor nem is tudom mit csinálok .... Szurkot köszi ....

Tjuca

Na én is ezt próbálom mondogatni hogy a hőmérő nem minden .... na majd holnap meglátjuk. Amúgy ma feljebb ment a hőm.

Anyapoc

A szétnézést milyen irányba gondolod? Hmm mondjuk ja mert ez már a második ilyen sztorim .... de merre induljak?
kokusz
 
 


Monyo

Nálad mi újság van?
kokusz
 
 


sziasztok.

angel,meg ne add fel meg egy heted van.ertem en hogy miert irod ezt,az ember erzi hogy nem sikerult :cry:

kokusz nagyon varom a reggeli tesztedet mar koran itt fogok csucsulni,nagyon szoritok :!:

Kép
monyo83
 
 


Angel!

Értelek. Soha ne mondd, hogy valamire nem vagy képes!!!

(már ezt is leírtam, de-> amellett, hogy véreztem, rohadtul nem éreztem semmit kettessel. Sem cickót, sem semmit. A tesztet csak dühből csináltam, mert egyrészt fingom nem volt, hogy akkor most honnan kell 5-öt számolni a clostyhoz, másrészt egy csaj mondta, hogy én akkor pisilek pozitívat, amikor csak akarok, na mondom vazze, most nem, és de... utána persze paráztam a vértől, hogy nem feszült, hogy nem görcsölt. Kellett két hét mire elkezdtem hányni, és akkor már sínen voltam. Jó akkor meg azon paráztam, hogy mi van, ha a szervezetem ki akarta lökni azt a gyereket, csak az utró nem engedte... nos ezzel semmit nem akarok írni, csak azt hogy a tünetmentesség és a tünetek megléte nálam már az égegyadta világon semmit sem jelent!!! Adj egy kicsi esélyt annak az embriónak, és kisebb esélyt a lószarnak, még akkor is, ha tudom, hogy egy háború és békényi előéleted van már! 8) Reméelm értesz, és nem értesz félre... puszi és drukk)

Kókusz!

A hő kissé labilis. Ha nem alszol, csak izgulsz, ha ingázol a budi meg az ágy között, ha többet eszel, ha kevesebbet, ha bolyong benned nátha, ha nem... szóval valamit jelez, de nem az atomóra.

tjuca
 
 


Juca,
köszi! Nem értelek félre! :)

Csak én ezzel a tünetek eltűnésével nem tudok mit kezdeni (vagyis tudok), hogy feszült tegnap, ma már nem... ha egyáltalán nem feszült volna talán jobban tudnék bízni, de így látom a hátralépést :(

Hogyne esélyt kapnak még a picik odabent, a dolog már nem múlik azon, hogy most mit gondolok! Kapják a jó kis kajákat, meg a jó kis progiszurit :wink:

Kókusz, Monyó,
nektek is köszi! :)
angel37
 
 


Angyal!

A cici puffadás lehetett még a repiszuritól!Nekem 10 napig rendes terhes tüneteim voltak tőle!Úgy hogy ezen ne aggódj!!!!A babák még csak most fognak tüneteket csinálni!!! :wink:
És a buta gondolatokat meg tessék elhesegetni!!! :x
LESZ BABÁD ÉS KÉSZ!!!!!
(((((((Angel))))))

Kokusz,Monyo drukkolok nektek is nagyon!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Juca

Komolyan annyira meg tudod az embert nyugtatni .... :)

Ancsa

Köszi a drukkokat!

Angel

Na azé :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Végül nem teszteltél?Illetve hülyeség,nyilván nem...
Merre indulnék?Az biztos,hogy felkeresnék másik dokit.Mert ilyen háttérrel,ami neked van (PCO,vetélés) baromira nem mindegy a hozzáállás.
Én nézetnék progit(nem tudom,volt-e,bocs :oops:) és minden ciklusban nyomatnám PÉ-től a progit.Mert sajnos amikor bebizonyosodik a terhesség,már nem biztos,h elég elkezdeni.
De azért ezt tegyük zárójelbe és amíg biztosat nem tudunk,ne erre koncentráljunk!Mivel a vérzésed rövid volt,mindenképpen kell még vizsgálat vagy teszt!!!

Angel

Nem feladni!!!Tudod, a remény hal meg utoljára!!!!
És ne jeleket keress,bízz magatokban!
Arról meg végképp ne is gondolkozz,hogy ki tudnál-e hordani egy babát!Naná,többet is!!!!! :evil:
Egyébként igaza van Ancsának,ezeket a tüneteket még nem a babák produkálták!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Az a baj hogy a dokik nagy része egy pozitív tesztnek nem tulajdonít nagy jelentőséget. A forgácsban is azt ondta a tanárúr hogy ha nem volt klinikailag alátámasztva akkor az őt nem érdekli .... na most erre mtit mondjak. Nem tudom kihez kéne mennem komolyan. Azt eldöntöttem hogy ha most nem is vagyok babás akkor ebben a ciklusban hpmérőzök és pé-től nyomom a progeszteont, van itthon bőven.
kokusz
 
 


Kokusz!

Hát tanárúr kijelentése felettébb fura-> egy meddőségi intézetben, ahol ugye nem mindegy, hogy meg sem tapadt a baba, vagy a megtapadás utáni szakaszban van a baj (jaj és akkor lehet egyéb baj is, de ezt ne hozzuk elő, nem festünk ördögöt falra- > és akkor mit mond, ja őt nem érdekelte)... (Bocs, ugye nem H. Henrik az ? :twisted: )

Teszt, doki-> vv: progi, hcg, relax, többet nem tehetsz. Az én dokim egyébiránt nem mondott ekkora "hülyeséget", hogy a pozitív teszt nem érdekli, tehát van kivétel! Én várom a holnapi tesztet! :wink:

tjuca
 
 


Juca

Hát én is furcsálltam de nem akartam vele vitatkozni ... (nem az a doki akit írtál)

Na majd holnap meglátjuk, addig nem agyalok ezeken. Ha pozitív akkor megyek egy másik dokihoz.
kokusz
 
 


H.Henrik, akit tanárúrként aposztrofálnak, és ismerem, nem más, mint Havas Henrik. :lol: Na az ő szájából el tudnám képzelni ezt a mondatot. :twisted:

tjuca
 
 


Jaaaaaaaa :lol:
kokusz
 
 


Ancsa,
köszi! :) Bárcsak igazad lenne...

Anyapoc,
köszi! :wink:
Azért a kihordással kapcsolatos aggodalmaim sajnos nem alaptalanok (tudod miért) , na főleg duplázásnál :?

Kókusz,
sajnos csináltam már kétcsíkos tesztet (ha vki még emlékszik 2. stimus lombik, 2007.jan) és a hcg 0 volt! Ennyiben értem, hogy nem mindegy a klinikai alátámasztás...
Azért az merész kijelentés tanárúrtól, hogy nem érdekli! :roll:
angel37
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok hogy belekotyogok, de nem tudom megállni!
Kókuszka, én is évekig jártam a Forgácsba és ittam minden szavát a tanár úrnak, emberileg még mindig azt mondom, hogy csúcs, de szakmailag...és főként pcos téren nagyon nincs képben (ha bővebben érdekel a véleményem a blogomban /hha rákattintasz a www ikonra/) elolvashatod! lényeg, szerintem is keress másik dokit! Szimpátia ide vagy oda, én több évet vesztegettem el ott, nem beszélve a 4 inszemről és 4 lombikról!:-(
Vendég
 


Sziasztok!

Kókusz
drukkolok holnapra nagyon. Telefonon beszéltél a tanár úrral?
Sajnos 1et kell értsek Házitücsökkel...egyáltalán nem bántam meg a váltást én sem.Nem akarok negatívat írni róluk de a k.-t 100x alaposabbnak ítélem meg.F.-éknél sem a jóindulattal kedvességgel volt a baj...de a k-s dokimnál éreztem hogy nem egy vagyok a több százból (pedig nyílván igen :lol: ) hanem arra a fél órára a maximális figyelme, tudása a miénk!(1inszem alatt többet konzultáltunk mint f.-nél 3 alatt) szóval ott futószallag fíling volt.

Angel
bízz a picikéidben légyszi!!!!!!!!!!!!a cicikre ne alapozz nekem is 10 percenként "feszít és kiold" most is.:wink:
Éjjeli rosszullét szintén volt az inszem után 6-7 nappal,a fürdő hideg kövén feküdtem,görcsöltem, hideg verejték futott rajtam végig..kb mint az első pirinél 13évesen :oops: :lol: :lol:

Monyóka+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!
Én is belekotyogok, bocsi.
Egyetértek az előttem szólókkal, nálam az alapos kivizsgálás hiányzott. Tanár úr szerint mindketten tökéletesek vagyunk, minden eredménünk kitünő. Ha ezt akkor elhiszem, most túllennénk pár sikertelen inszemen. Merthogy közben kiderült, hogy endometriózisom van. Nem hibáztatom, hogy nem vette észre (bizonyítani csak laparral lehet), de egy másik meddősségiben a doki tapintás és uh alapján is gyanakodott.

Mindenkinek nagyon szorítok, hogy teljesüljön az álma!

KépKép
zsófikukac
 
 


Nos????? :)

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Jóreggelt!

Jelentem nem teszteltem :) Tegnap elfelejtettem tesztet venni, úgyhogy majd ma veszek és holnap reggel lepisilem, de már most tudom az eredményt ...

Angel

Igen ilyen szempontból nem mindegy valószínűleg hogy klinikailag igazolt a terhesség vagy sem. Hogy vagy?

Házitücsök

Olvasgattam a blogodat. Nekem is van pcos-em. Metforminozok már vagy másfél éve. A ciklusom már rendszeres és van peteérésem is. A F. intézetről elgondolkodtam. Vannak érve amik mellette szólnak ... persze mindenkinek más válik be. Az én dokim minden hasonló cipőben járó betegét hozzá küldi. Viszont mielőtt erre sort kerít, megcsiinál minden létező kivizsgálást, közte a lapart is. Azért köszi :)

Zsófikukac

Neked is köszi :) és drukk. Nem tudom hol tartotok ugyan ....

Balikám

Az idegeidre megyek már igaz? :)
kokusz
 
 


Kokusz!
Köszi, én is szorítok Nektek! +++++++++++++++
És igazad van, mindenkinek más doki és intézmény válik be.
Én most 6 hónapig szurikúrát kapok, hogy visszaszorítsuk az endometriózist. Még csak a másodikat várom. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Monyo? Helyzet?

Zsófikukac

Aha, endometriózis terén nem vagyok túl felvilágosult, de akkor ezek szerint ez egy hosszabb kezelés.
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?