Új privát üzeneted érkezett!

Húha, köszi a sok infót csajok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mennyi sárkányfűárus van itt!
20150601134430
 
 


Viki!

Nem rétilóherét nem sikerült beszereznem, pedig ott lakom a Herbaház mellett.

Szezso!

Nekem egy természetgyógyász ismerősöm felfázásra ezt ajánlotta:
medveszölő, lestyán, gyermekláncfű, kamilla, körömvirág. Napi 3 litert kell meginni belőle, én a 3. napon már rosszul voltam tőle, de tényleg használt.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

Viki!

Sokáig próbálkoztam természetes módszerekkel, ezért elég sok mindent kipróbáltam.

Ja, amúgy nagyon jó a ligetszépeolaj kapszula is, több ismerősőmnek ajánlottam, és nagyon jó beállítja a ciklust!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemóka!
Én is kipróbáltam mindent. Talpmasszázsból teákon át testgyertáyig mindent. Ahogy írtam volna a fejemre is álltam volna a sikerért.

Én olvastam a gynex cseppekről is, hogy több embernek bejött.
20150601134430
 
 


Viki!

Gynexet is szedtem, meg beadattuk a gynevacot a férjemmel, aztán voltam akupunktúrán is, meg egy látónál, de eddig sajnos semmi nem használt. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Tyűha!
Akkor ti is kikajtattatok mindent.

Az egyik ismerősöm vmi biatorbágyi hölgyet is ajánlott, természetgyógyász, de odáig már nem kellett elmenni.
20150601134430
 
 


Hé ti sarlatánok hová ez a rohanás? Alig bírlak titeket követni. Feladjátok ám a leckét!
Kép

dita75
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Köszi a táblát!

Denikát hiányolom belőle!

Sajna, hogy a többi kismami nem jelentkezik. :(
20150601134430
 
 


Denikát már kétszer próbáltam rábeszélni, de nem akart csatlakozni :wink: Talán majd most :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki!
Már mondtuk, hogy Te vagy a reménységünk. Nem hagysz minket cserben, anyánk helyett anyánk vagy.
Ha nem esett volna meg veled a csoda jelentkeztem volna nálad, hogy örökbefogadj! :lol: :lol: :lol: de lekéstem mert Pocak Lackó beelőzőtt! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Hogy van topikunk büszkesége, Lackó úr? Mikor látjátok legközelebb? Rugdos? Mesélj róla!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki!

Na, nem most már mást nem próbálok ki, úgy érzem jó helyen vagyunk, ahol segíteni fognak nekünk! :D

Monic!

Egy napon fogunk tesztelni :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dita!
Az én szívem befogad mindenkit! Nagy! Ha gondolod főzök is rád!!!

Évi!
Poci Laci egy lusta törp. Mocorog, de nem dübörög állandóan. Néha belémrúg, aztán punnyad tovább. Az apja percekig fogja a hasam, de rá se bagózik.

Dokihoz 1én megyünk majd. A héten meg kiszalaodk a vv-i papíromért.
20150601134430
 
 


Nemone!
És ez szerencsét fog hozni, mindkettőtök babás lesz, én tudom. Kép

dita75
 
 


Tényleg olyan jó lenne, ha végre lenne új babásunk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mentem, sziasztok!
Holnap folyt.köv.
Kép

dita75
 
 


Viki!

Nem is kell, hogy éjjel-nappal dorbézoljon! Biztos kint is nyugodt és megfontolt babuci lesz :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Amennyire egy kis harci oroszlán nyugodt és megfontolt lehet :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Csajok,
jó sokat írtatok ma...

Vicuska,
Nagyon sajnálom, hogy ezen kell keresztülmenned! De fel a fejjel! Lehet, hogy az első lombik kapásból sikerülni fog!

Viki,
akkor tisztázom magamban: málnalevél a pé előtt és palástfű pé után? A méhpempőt mire eszik? Mnyh vastagítónak?

Évi,
beírnád majd, hogy márciusban lesz a 3.inszem?
Köszi!
i.kata
 
 


Kata!
Mivel stimut kapsz, málnalevelet ne igyál. Kis cicka mehet. A palástfüvet inszme után ;)
20150601134430
 
 


Méhnyálkára a méhpempőt, tejterméket mondják. Meg nem erősített forrás szerint az Aspirin C pezsgőtabi is segít.
20150601134430
 
 


Dita!

Úgy legyen! :D :D :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki!
Aspirin C? Erről még nem hallottam :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki!

Tényleg, most jut eszembe, hogy ígértél nekünk pocak-fotót a hétre :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én már hallottam az Aspirin C-t, de még nem próbáltam.
Viki,köszi, én is beszerzem ezeket.
i.kata
 
 


Némóka!
Lombikosoknak szokták ajánlani.

Pocifotó lesz, nem felejtettem el, csaka hétvégénk nagyon zűrös volt.

Pl. túl sűrű nyákra meg a Robitussin Eexpectorans-t ajánlják.

(nem magamtól vagoyk ám ilyen okos, csak az nlc-ről okoskodom)
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok!

Vicuska: nagyon nagyon sajnálom, ami veled történt! Remélem a lombik meghozza a várva várt eredményt!

A teákról annyit, hogy Leo honlapján rengeteget lehet olvasni róluk. Ő a "termékenység teáról" azt mondta, hogy nem szabad inni, mert olyan gyógynövények keveréke amit a cilusnak különböző periódusában kell inni. Szóval így együtt rossz. A cickafarkról is azt írta, hogy nem szabad a ciklus első felében inni, csak a második felében.

Aspirinnel kapcsolatban én az Aspirin Protectet hallottam, mint méhnyálkahártya növelőt, és ennek szedése a győrui protokollban benne is van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Én Leoval a cicka ciklus 2. felében történő ivásával nem értek egyet.
20150601134430
 
 


A cickafark teát én is csak a ciklus első felében ittam.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Bocsi, de ki az a Leo? :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Des!

Én nem igazán tudtam eldönteni, hogy kinek is higgyek, ezért abszolút nem iszoma cickát, inkább málnalevelet a ciklus első felében, éa palástot a második felében. ez a kombináció nálam bevált.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


nemone írta:Bocsi, de ki az a Leo? :roll:


http://babatervezok.otthona.net/
oldalt hozta létre.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A cicka biztos nem iható 2. részében,mert vetélést okoz.
20150601134430
 
 


Bumi!

Köszi, nem ismertem ezt az oldalt.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Elszunnyantottam 1,5-2 órára, erre mennyit írtatok. :)

Viki: cicka, palástfű, csalántea már van itthon nekem is. Sőt van málnalevél is, remélem mielőbb szükségem lesz rá nekem is. :wink: De Nemone felsorolása alapján még mehetek a gyógynövényboltba, mert van még mit venni. :)

Nemone: Drukkolok, hogy ne beteg legyél, hanem állapotos. :) A torkod hogy van?

Dita: Sajnálom, hogy menned kell a sebészetre, megint sok idióta orvos társaságába. :( Milyen lett a hormoneredményed? A progid hogy ütheti egymást? Többször voltál vérvételen?

Czinke: Nagyon sokat haladtatok hétvégén a meghívókkal, nagyon ügyik vagytok! :)

Csatlakoznék én is a vigyorogva hányunk mozgalomhoz. :) Amúgy a hányással kapcsolatban, valahol olvastam, hogy általában azok a kismamák hánynak gyakrabban a terhességük elején, akik nagyon aggódnak amiatt, hogy minden rendben van-e a babával, a baba meg úgymond ezzel jelzi, hogy "nyugi anya, veled vagyok", és a hányástól megnyugodik a kismama. Tudom sok téves eszme van ezzel kapcsolatban, lányos kismamák hánynak, az hány, akinek az anyukája is hányt, stb.. ezekkel ellentétben, szerintem ebben lehet valami.

Vicuska: :( :cry: Nagyon sajnálom ezt az egészet! Kitartás, és mielőbbi felépülést kívánok Neked!

Évi: Én majd csak a tábli felső részére szeretnék bekerülni. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!

Ezzel is vitatkoznék, mert nálam tuti kevesen izgultak jobban a baba miatt, tényleg sokat aggódtam érte, mert mindig kisebb volt, mint kellett volna, de sose hánytam, és rosszul se voltam. Szerintem erre tuti nincs szabály.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Denika!

Jelentem a torkom nem fáj, de néha tüsszögök.
"Akikért szorítunk" részt miért hagyod ki? Hiszen így is szorítunk érted :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi: légyszi leraknál a 3. szakaszba. most csak spontánkodunk, v mi. köszi!

már én sem tudom, h h vannak ezek a teák! :shock: bár segítenének ezek! :roll:
én most a páromnak is adom a méhpempőt. szegénykém szó nélkül lenyalja a kanalat, de persze fintorog kicsit. :oops:
a párom azt mondja, h túl erős a szervezetem, meg túl sokat tisztálkodom, ezért nem marad jön a baba. az anyósom mondogatja neki állandóan! :roll:
anyóspajtás tegnap megint hülyeséget beszólt! :twisted: az egyik unokatesóm férje nagyon hülye , és őt tárgyaltuk ki. erre az anyósom: lehet, h hülye, de tudott csinálni 3 gyereket! :shock:
csak lestünk a párommal és kérdeztük, h ezt most hogy érti, miért mondja. :twisted: voltam annyira fáradt, h nem vettem fel a dolgot, de azért ez durva.
:cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nemone: Félek, hogy nagyon sokáig kellene abban a részben dekkolnom, ami mindig, amikor meglátom a táblát sokkolna. :roll: A felső részben látnám szivesen magamat, de oda meg kell az a bizonyos kétcsíkos beugró.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok,

Bumi,

a cickát nem szabad a ciklus 2. felében inni, mert meghozza a mensit.
Ez tuti biztos, mert amikor nekem nem akart megjönni akkor pár napig mindig ittam cickát és meg is jött mindig. Sőt, a barátnőm a mai napig alkalmazza ezt a módszert.
Ebben Vikivel értek egyet, hogyha baba van a pocidban akkor vetélést is okozhat.

Évi,

az inszemet végül március 14-én csinálták, ezt légyszi javítsd át, de a tesztnapot meghagyhatod, vállalom az egyszerre tesztelést Nemonéval, hátha szerencsét hoz mindkettőnknek!


Én viszont kezdek ramatyul lenni, fáj a fejem, a torkom, és kezd folyni az orrom is.
A testvéremet ma vették táppénzre ugyanezzel, a párom már napok óta szenved vele, a lánya meg már több mint egy hete benne van. Tehát várható volt, hogy én is elkapom majd :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic, Némóka!
Jobbulást nektek!

Deni!
Én is para mami voltam, vagyok, még sem hánytam. Na jó, a gyrostál saliját nem a kölök nem csípázta, de amúgy totál jól voltam.

Kata!
Küldtem privit! ;)
20150601134430
 
 


Hali csajok!

Czinke: jááááááájjjáj, Anyós :evil: gyereket Ti is tudtok csinyálni, és még hülyék sem vagytok :lol: :lol: :lol:

Enyém Anyós nóóóórmális és jó fej és nem szól bele semmibe! :-D

Monic: fú, de jó, egy napon izgulhatunk Érted meg Nemonéért! :-) Jobbulást!

Na, dokit felhívtam, húsvét vasárnap kell mennem UH-ra :shock: majd vas. délelőtt 9-kor kell telefonoznom neki, hogy mikor :D

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


ja, Czinke, azt még megmondhatod Anyósnak, hogy jó munkához idő kell! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
A dokid a nyuszival együtt fogja csinálni az Uh-t?
20150601134430
 
 


Czinke,

anyós monnyon le! :evil: :evil:
Hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú?
Az én anyósom sose mondana ilyet, sőt szurkol nekünk, hogy minél előbblegyen még egy unokája.

Szezso,

hajrá uh húsvét vasárnap, legalább nem lesznek olyan sokan. :wink:
Aztán pedig hajrá inszem!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi, Viki: Noh, akkor ez a hányós teória is megcáfolva. :) De szeretném már én is elmondani ezzel kapcsolatban a tapasztalataimat. :roll:

Monic: Azért ne nagyon betegedj meg!

Nemone: Te se!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika,

hát ezt már én is szeretném megtapasztalni, és ha hányással jár akkor én is vigyorogva hányok majd. :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Deni!
Megvárod tutira a BMC-s vérvételt?
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: