Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Gyors helyzetjelentés.

Bőgőmasina még mindig egyfolytában sírdogál.Én meg még mindig egyfolytában le vagyok maradva. Sosem hozom be a lemaradásokat. De már lesz....m. :lol: :lol: :lol: :lol: (Csak nehogy jöjjön valaki babalátogatóba, mert seggel megy kifelé, akkora kupi van :lol: :lol: :lol: :lol: )

Szombaton jó nagyot sétáltunk, sajna vasárnap csak egy kicsit voltunk kint, mert nagyon fújt a szél, Barbika meg egyfolytában levegő után kapkodott.

Csajok,

Spirállal kapcsolatban van valakinek tapasztalata???

Vikike,

Gyönyörű ez a teszt. Olyan erős 2 csíkos, hogy csak na.
Levike is nagyon szépen nődögél és egyre szebb a kiskrapek. :lol: :lol: :lol:

Kata,

Geri baby is látom jól van tartva, szépen gömbölyödik. Pár hét mulva összefuthatnánk babástól. :lol: :lol: :lol:

Vicuska,

Bár én is kertészkedhetnék egy kicsit. :lol: :lol: Jó levegő, napsütés, erre csak a hülye szmog van. Sétálni is inkább kimegyek anyuhoz az öreghegyre.

Tand,

Egyben vagy még??????????????

Andesz,

BOLDOG 30. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK.

Milyen érzés a 3X???????

Ani,

Majd javítod a tábliban, hogy a szülinapom április 17-én van???
Köszi. Ja és sajna már 34 éves leszek. :cry: :cry: :cry:
Ki volt az az idióta aki azt mondta, hogy sokat híztál??Szerintem nagyon is jól nézel ki a képek alapján.
Ne foglalkoz vele.

Szilvi,

Már csak a lottó 5-ös hiányzik és együtt tarthatjuk a házavatót Csurgón :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, és megjött az anyasági végre, most már nullán van a bankszámlám. Hurrá..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt Csajok!

Szia Szilvi! Mi is most taliztunk volna a szülésznővel, de megbetegedett a lánya és halasztanunk kellet. Sebaj, majd a héten.
Miért borított ki a büdös banyája?
Nehogy túlhajszold magad!

Az intimtornatanár szerint is sokat híztam (bár ő nem látott elötte, csak a 9 kg ra mondta) meg szerintem is. Nem tudom mi fog rámjönni ha kibújik Roni.

Nagyon nyügi vagyok ma, szarúl aludtam. A gyomorsavam nem hagyott, ma már veszek renie-t.

madiani
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszi Mindenkinek! :D
Majd jövök ha lesz egy kis idöm,de most neki kell állnom takarítani!
Majd hozok képeket is! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

 
 

Szia Judy, persze javítani fogom, de a 33 marad amíg be nem töltöd a 34-et, addig meg még pont egy hónap van. :D
Köszi aranyos vagy. Jobban is teszed ha nem ebbe a szmogba sétálsz Barbival, sztem én is sokat leszek anycáméknál (felsővárosba laknak, családiházas övezet)

madiani
 
 


Andesz,

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK PATRIKNAK.

Ha jól tudom, ma van. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Pénteken vettünk néhány kismama felsőt meg nadrágot. Még korai tudom, de ezekben a felsőkben legalább nem látszódik az úszógumi :)
Tegnap egész nap ágyban voltam. Nagyom nem jó a pocim, és még jó néhány hét hátravan. Remélem nem fogok 9 hónapig rosszul lenni.

Alexa: "Martinka itt kukucskál,kicsit bújócskázom vele még fürdés előtt!"
Nagyon édi lehetett. Ki nyert a bújócskában?

Krixta: Nagyon sajnálom :( Mármint a szemészet dolgot. Szakirodalom mindig mondogatja, hogy nem jó ha a baba velünk alszik. Miért nem? Főleg ha olyan picike még, és anyukának meg a babának is jólesik. Főleg egy ilyen élmény után. Szegényke.

Andesz: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Vikike: Köszi az infót. :) Az árak azok igen érdekelnének. Egyik ismerősöm mondta hogy a Schandl sztárdoki, azaz sok "betege" van. Ilyen tömegben ott tud lenni amikor én szülök?
Az a fürdős kép az nem semmi :) Bár Levi így is úgy is tünemények :)
(de szép kádatok van :) )

Alexa, Vikike: Szerintem mostmár olyan jók a pelusok, hogy nem hiszem hogy amiatt aggódni kellene mert egész éjjel egy van rajtuk. A kitakarózásra meg nem próbáltátok meg a zsákot? Mondjuk mi overált vettünk a Barnusnak mert ő is mindig kitakaródzik, bár melegeb így sem lesz de legalább a dereka nincs kinn.

Jeges maci: Mit csinált a hölgyike amivel így sikerült felhúznia már he megkérdezhetem...

Judy: Kitartás. Barnival is nehéz volt nagyon az elején . El sem tudtam képzelni hogy lesz olyan idő amikor ébren van és mégsem sír. De lett... :)

Nibcsike: Várjuk majd a 4D-s képeket, és a beszámolót. Drukk.

Most így ennyi. Puszi mindenkinek

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy,

bocs, hogy csak kutyafuttában, de kell 35 Ft/db-ért Huggies pelus?? Apa pesti ismerősének megmaradt 3,5 csomag, abból nekünk kell kettő, ha kell, kb 1,5 csomag, akkor megveszi azt is apa, és elhozza. vagy, ha nem neked, valakinek??
3-6 kilóig, 66 db van egy csomagban!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Tündi. :) Megnyugodtál? Gyönyörű kismami vagy a szép új rucidban. Kérünk ám majd róla képet (természetesen rajtad!) Sajnálom a pocid, nem tudok tanácsot adni, nekem se jött be semmi praktika (igaz nekem "csak" émelygésem volt, de néha azt kívántam inkább hánynék)

Andesz Boldog névnapot Patriknak!

madiani
 
 


Judy, bocsika nem is írtam Nagyon boldog szülinapot utólag Bazsinak! Mi szépet kapott? Volt bulija?

madiani
 
 


Jah és Szilvi, Vicuska holnap megy dokihoz (lusta voltam megint, nem frissítettem a táblit), holnapra kell neki a millió drukk.

Bessy???? Mi volt pénteken, voltatok?

Ibi, várjuk a képet és a méreteket. Na meg a nemére is kíváncsiak vagyunk.

madiani
 
 


Madiani: Nekem is émelygés van mi ez a fura valami. Hányni nem tudok bár néha jobb lenne.
Majd a talin amikor lesz megmutatom a rucikat :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 



Jeges Maci: Megint legfölül? :D
Úgy hallottam a Magne B6 segít az émelygésen, de én meg úgy hallottam hogy hízlal is, azaz hogy segít hízni. Valaki tud errő valamit?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nincs itthon a macska, ezért cincogok. :D

Judy
Kicsire nem kell adni, a nagy meg nem számít. :D
A házavató úgy legyen. :D Már csak lottószelvényt kellene venni. :lol:

Ani
Ki lesz a szülésznőd?
Ne hallgass a tornatanárra. Nem tudhatja honnan indultál. Ha csak mondanám neki, hogy 76 kg vagyok, sztem szigorú diétára fogna. :D
A BB elsőnek a kocsi ajtaját használta kapaszkodónak, mert neki nem jó a lépcsőn lecsámpázni, neki a meredek "domboldalon" kell leesni. Lehet, hogy én vagyok túl hisztis, de senki ne nézze kapaszkodónak a kocsinkat!!!!
Utána azzal borzolta az idegeim, hogy ki kellene tenni a zászlót. A tartó persze a konyhaablakunk alatt van. :? Mondtam neki, hogy nem tudok mit kezdeni a helyzettel. 1. tériszonyom van, 2. terhes vagyok, 3. nem az enyém a lakás. De ő akkor is átjönne valakivel, aki megnézi, hogy lehet szétszedni a szúnyoghálót és engedjem be őket.
No, persz, az lesz soká, meg karácsony!!! A zászló a legföntösabb dolog!!!!! Lassan összedől a ház, de legalább zászló lesz a romokon....
Nem győztem a gombolygaimmal relaxálni. :)
Nem hajszolom túl magam, 2 napig tartott a lakás takarítása, ami alapesetben fél napig tart. Hiába, öregszem. :D
Holnap is mennek a drukkok Vicuskának. :)

Tündi
Sajnálom a pocid, gyors javulást neki!
Miért lenne korai a kismamiruha-vásárlás? A skálában voltál?
A MagneB6ot javasolta a dokim annak idején az émelygés ellen. Nem hinném, hogy hizlalna. Majd megkérdezzük Norbit. :lol:
Vendég
 


Ok, kérdezzük :) B12 tuti hízlal. Azt adják azoknak akiket fel akarnak hízlalni. Azt hiszem növeli az étvágyat. Majd kipróbálom azért.
Neked használt a MagneB6?

Nibcsike: Nagyon várlak már a 4D-s eredményekkel!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Sajna ma nem nagyon tudok jönni éjjel 1órát aludtam Rékababának iszonyú hasfájása van..már én is vele bőgtem annyira sajnáltam:(
Az infacol persze nem hatott..reggel felhívtam a védőnőt ő mondta a Gripe Watert..ismeri valaki?Leszaladtam a babával a gyógyszertárba már adtam is belőle neki de még mindig sír szegénykém...ráadásul úgy vagyok mint Judy hogy hatalmas kupi van és nem érem utol magam...

Mártiról tudtok valamit?Azt mondta reméli vasárnap szülhet...remélem jól van...

mindenkinek nagy puszi és szép napot nektek!!

Patriknak boldog névnapot!
Vendég
 


Krixta: Nagyon sajnálom :( Mi is kpróbáltuk a Gripe Water-t. Valaki isteníti, de nekünk sem vált be nagyon. Sem az Infacol sem a Gripe Water. Ennyi ideig fáj a pocija? Szegényke.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Nekem bejött a MagneB6.
Most a keményedések ellen kell szedegetnem. Azt is figyeltem, ha elfelejtem a napi 3at, akkor reggelre kerülgeti a görcs a lábam. :(

Krixta
Annak idején apa fián csak a grape water segített. Valami köményes lötyi...
Valahol olvastam, hogy anyukának édeskömény-teát kell inni, az is segíthet a pocifájáson.
Réka baba pocijának javulást kívánok!!!!
Vendég
 


Krixta,

Nagyon együttérzek veled. Ez a pocakfáás szörnyű. Nálunk az a mázli, hogy legalább éjszaka alszik. :lol: :lol: :lol:

Ani,

Köszi szépen. Nem volt buli, csak torta, ajándék meg mi.
Tőlünk twister társasjátékot kapott, apuéktól meg egy teljes pecafelszerelést. Imád pecázni apuval. Most már lassan elindulnak, jön a jó idő. :lol: :lol: :lol:

Egy pár kép. Frizurámat ne nézzétek, még nem volt időm fodrászhoz menni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tündi,Szilvi köszi aranyosak vagytok!

Judy
Ne haragudj hogy így utólag de Boldog Szülinapot Bazsinak!!!
Nagyon aranyos Barbika..és a fiúk is!:)

Na Rékababa elaludt végre,megyek pakolok kicsit..
Vendég
 


Köszi Krixta. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Andesz!
Igy utólag is Boldog Szülinapot kivánok!!! :D :D :D
Judy!
Bazsinak is utólag Boldog Szülinapot kivánok! :D :D :D Jok a képek!Aranyosak e gyrekeid!
Köszönöm a drukkot! :) Jó volt látni igy is!Természetesen végig aludta a kis drága, de nagyon aranyos volt!Tisztára meghatodtunk apával! :oops: A doki azt mondta, hogy minden rendben!
KISFIÚ!Láttuk!Örülünk nagyon! :D

Adatok:
BPD:6.32cm
OFD:8.08cm
HC:22.80cm
AC:19.99cm
FL:4.42cm
FetalHR:141 bpm
734g




Kép
nibcsike
 
 


Judy
Így, utólag is, boldog szülinapot Bazsinak!
Jók a képek! Nagyon sokat fogytál. :shock:

Nibcsike
Gratula a jó eredményekhez! És a kis kukacoshoz! :D

Márti
Merre vagy? Csak nem bejött a 16-i jóslat??????
Vendég
 


Halihó!

Nibcsike :D :D :D. A csoki és a séta nem vált be? Mármin thogy aludt a kissrác :) Képek lesznek? HóMikor lesznek?
GRATULA!

Judy: Én is nagyon boldog szülinapot kívános Bazsinak, sajnos csak így utólag sikerült :)

Krixta: Próbálj meg inkább te is pihenni egy kicsit. Tudom hogy nehéz ha szalad a lakás, de pihenésre nagyobb szükséged van. Szerintem...
(bagoly mondja verébnek egyébként... )

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Halihó!

Szilvi, szülésznőt még nem választottunk. Bognár Beátával fogunk talizni, de még nem biztos hogy őt válsztjuk, csak ha szimpi lesz.
A büdös banyája, hogy mit képzel. :) Jól teszed hogy nem hagyod magad! Nekem is sokkal tovább tart már minden, de sebaj, ráérünk. Ma megérkezett a polcunk és apácska kitalálta hogy rakjuk át a könyveket. Megszámoltam ca. 500 könyvünk van (bárcsak többszöröse lenne). Szóval lesz vele meló. Elösször úgy volt hogy nem ma csináljuk mert suliba megyek, de ma is lusti vagyok az utazgatáshoz inkább könyvet porolok.

Tündi, nem tudom hogy hizlal e a magneB6. Én mellesleg napi 1 szemet szedek, pocikeményedés és izomgörcs ellen. Lehet az okoza az étvágyam? :shock: Amúgy amire szedem arra használ. :wink:

Kriszti, sajnálom a pocifájást. Asszem Vikiéknél a Gripe Watert bevált, ha jól emlékszem.

Judy, hát apácskád milyen büszkén tartja legújabb szerelmét. Nagyon jók a képek, fini lehetett a torta, húú de ennék most belőle.
Néztem iwiw-en a fürdetős képet, hát az nekem nagyon teccik. Nagyon haonlít rád Barbika. És tényleg sokat fogytál.

Ibi, gratulálok a kis fütyishez. Szupik a méretei is. Javíthatom a táblit Gergelyre.

Márti, Bessy, Vicuska??????? És persze a többiek is. Merre vagytok????

madiani
 
 


Sziasztok, csak beköszönök. Jól vagyunk, szólni fogok, ha szülünk! :) nem olvastam vissza, majd jövök valamikor!
puszi mindenkinek
Vendég
 


Ani
Ha jól emlékszem, akkor láttam már BBt. Szerintem szimpatikus lesz. :)
Miután végeztem a takarítással, előkaptam a méricskét, és próbáltam kitalálni, hogy is férne be a kiságy.
A matrac feladja a leckét... Az ágy 117x66 cm, még véletlenül se szabványos. :shock: :( Két lehetőség van: kb 10 rugóért csináltatunk egyedi méretre kókuszmatracot, vagy méretre vágatunk szivacsot...
Már én is szivesebben maradnék otthon, de ezt a 2 hetet csak kihúzom. :) Hétvégén hozzuk fel a babaruhákat és utána belevetem magam. :D

Márti
Megnyugodtam. :D
Vendég
 


Lányok!
Kérdés: Nem tudja valaki a Napsugár számát (azt hiszem így hívják)
Azt a helyet ahol a férfiak produktumát vizsgálják. Állítólag ott van 4D-is.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy!
Boldog szülinapot Bazsinak! :D
Nagyon jok a képek!
Patrik nevében köszönjük a köszöntést!
Majd jövök,szerintem csak holnap,majd rakok fel egy olyan képet,amin Patrik levele van,Bencének írta,és lányok,kicsordult a könnyem,amikor elolvastam :cry: :)
Na puszi Mindenkinek!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Megvan. Gólyafészek.
A neten néztem: http://www.ddgroup.hu/html/terhesgondozas_kapcs.html

Terljeskörű terhességgondozás is van a szolgáltatások között, azaz egy helyen van az összes vizsgálat.
Tud erről valaki valamit?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Annyit tudok róluk, hogy ott voltam 4Dn a Bácskainál.
Vendég
 


Köszönjük a köszöntéseket mindenkinek.
Hihetetlen, hogy már ilyen nagyfiam van. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani,

Mindenki azt mondja, hogy rám hasonlít és Danikára.
Lehet benne valami. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tündike!
Nem nagyon vált be sajna, de ez mindig igy van nálunk, mikor kellene, hogy mozogjon akkor nem mozog, csak mikor nem kellene! :) Lesz majd kép, de be kell szkennernem.B6-ot én is szedek az elsö 3hónapban 3X1-et, volt mikor 3X2-t kellett mikor hogy voltam.A doki mondta mikor mennyit szedjek.Mostmár csak napi 1-et kell.(Szerintem sem hizlal!) :)

Köszönöm a gratulációkat! :lol:

Ani, igen javithatod a táblit!Köszi! :)

Kép
nibcsike
 
 


Szijjasztok lányok!

A múlt hét nagyon nehezen telt. Ideges voltam, mert már megint késett.... Pénteken azért felmentünk Pestre, de nem tudtak így semmit csinálni. Megbeszéltük a dokival, ha megjön hétvégén, akkor ma menjünk. Hát tegnap végre beköszöntött :lol:
Ja, pénteken még bementünk a melóhelyre, nincs mese, meg kellett osztani a főnökkel a mi kis titkunkat és, hogy mostanában több szabi kell. Egész jól fogadta, sok sikert kívánt.
Szóval ma reggel mentünk megint Pestre. Persze nem volt az én dokim, de aki helyettesítette is aranyos volt. Felírta a szurit, és az elsőt meg is kaptam. Pénteken megyünk megint UH-ra.


Visszaolvasok és jövök :D
bessy76
 
 


Sziasztok!!

Judy!Boldog szülinapot Bazsnak,így utólag is!!Nagyon jók a képek,én is csak néztem,hogy mennyit fogytál!!Az arcodon vettem észre legelőször!!

Szilvi!Nem érdemes ilyen hülyéken felhúznod magad!!Nem is tudom hogy gondolták,hogy majd bemennek a lakásba,és ők ott rendezkednek!! :shock:
Nekünk sem pont 120x60-as az ágyunk,mégis jó bele a boltban kapható szivacs!Érdemes lemérni azt is,hátha mégis jó lesz bele!

Tündi!Sajnálom a rosszullétet,nekem is 24 órából 24-ben hányingerem volt,sokszor azt is meggondoltam,le merjek-e menni a boltba!Húú,de sz@r volt!Ja,és én is mindíg azt mondtam,jobb lenne már inkább hányni egyet!Biztos szépek a kismamaruháid!! :D
Bújócskázni imád Martinka,mindíg szalad a kanapé és a fotel közé! :D
Takarót mi nem használunk éjszakára,mert kb. 2 hónaposan lerúgta magáról,és féltem,hogy a fejére kerül,és megfullad!!A zsákot már nem szereti,ezért van egy alvós melegítőszerkója,abban alszik. :D

Krixta!Sajnálom a hasfájást!Pihenj amikor csak lehet!Néztem az iwiwen a képeket,a babakocsis nagyon tetszik! :D

Nibcsi!Gratulálok a kis kukishoz!! :D Örülök,hogy minden rendben van!

Bessy!Már nagyon vártunk ám!!Titkon reméltem,hogy nem is jön meg piri!Jó,hogy rugalmas a főnököd!!

Nekem elég rossz éjszakám volt,fájt a fogam,és most is fáj,2 Cataflam után! :( Hívtam is a fogdokimat,szerencsére 3/4 6-ra mehetek hozzá!!Mondogattam magamnak,hogy a szülés jobban fájt,ezt is kibírom,de ez mégiscsak másfajta fájdalom! :?
Anya fog Martinkára vigyázni,mert a férjem dolgozik.Legalább unokázhat megint egyet! :D
Vendég
 


PATRIKNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Vendég
 


Sziasztok! :D

Andesz, utólag BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Szuper hétvégénk volt. Mindenkinek (szülőknek, testvéreknek) megmondtuk a nagy hírt, hatalmas volt az öröm!!! Főleg az én családomban, de hát ez érthető, hiszen ott még csak Ő lesz az első unoka, míg a másik családban már a hetedik...
Igaz, mellette sem a tanulással, sem a diplomaírással nem sokat haladtam, de most nem is nagyon érdekel! :roll:

Van egy kérdésem: ti mit hallottatok arról, hogy ha valaki a terhesség alatt vitamint szed (én spec. gravidát), tényleg nagy az esély az "óriásbabára" (= 4kg feletti)? Gondolom, ebben a témában sincs abszolút igazság...

Mindenkinek szép hetet!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Bessy
Örülök, hogy jelentkeztél! Akkor lehet drukkolni. :)
Nagyon rendes főnököd van!

Alexa
Köszi a tippet, majd mérőszalaggal megyek vásárolni. :)
Azt hiszem május 1-jén ismét előkerül a zászlóügy, de akkor apa is itthon lesz. Majd közös erővel elküldjük meleg éghajlatra. :D
Sajnálom a fogfájást! Kitartást a fogorvosig!

Enikő
Ez nagy baromság! A nagyobb súlyú babák elsősorban a táplálkozás megváltozása miatt vannak, nem a vitaminok miatt. Régebben nem ettünk ennyit, ezért voltak pici súlyú gyerekek. (most olvastam az Anyák Lapjában :lol: )
Úgyhogy ne aggódj, nem lesz 6 kilós babád. :D
Vendég
 


Egyelőre nem aggódok - ha aggódnék, nem szedném! Csak kíváncsi vagyok más véleményére is :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Alexa
Köszönöm a gratulációt! :) Együtt érzek veled, a fogfájás az nagyon rossz! :(

Enikö
Nálunk is igy van csak pont forditva, az én családomban Ő lesz a hetedik unoka, a másik családban meg az elsö. :)

Csináltam új vonalzót!

Kép
nibcsike
 
 


Lassanként elzúzok haza. Még jó, hogy hoztam esernyőt, meg Elemért is. :D
Megnézem, mennyire esik az eső, kicsit lecsutakoljam-e. :)
Esőmentes, szép délutánt!
Vendég
 


Na, megjöttem... :D

Szilvi, Alexa
Igen, ahhoz képest, hogy nagyon féltem beavatni a főnököt, nagyon jól jöttünk ki belőle. Nem gondoltam, hogy ilyen megértő lesz. A végén azt mondta, hogy gondolta, hogy ilyesmiről akarunk vele beszélni, de azt nem, hogy ilyen nehezen jön össze. (szerintem azt hitte, hogy azt jelentjük be, hogy babás vagyok)

Szilvi
Azt a banyát biztos nyakon vágtam volna... :evil: :D Még a szúnyoghálót is szétvagdalta volna a zászló miatt? :shock:
Kíváncsi vagyok, mi lesz a házzal. Vagy inkább, hogy melyik lesz a házatok? :D

Alexa
Kitartást a fogdokihoz! Hamar túlleszel rajta, ne félj!

Andesz
Nagyon boldog szülinapot!
Sajnálom a barátnőd fiát! Hogy van?
Patriknak nagyon boldog névnapot kívánok!
Kíváncsi vagyok a levélre. :D

Ani
Tand-nak is BB a szülésznője. :wink: :D
Szerintem nem híztál sokat, azt is csak Ronira! :wink:
Javítanál majd a tábliban? Stimu mától, UH 21.-én Köszi! :wink:

Vicuska
Hogy vagy? Holnap mész?

Gabi
Aranyos vagy, hogy gondoltál rám, köszi, de ezek közt nincs az én szurim.(Gonal) :roll: :wink: Pedig jó áron kínálja...

Roni, Nibcsike
Gratulálok a kukisokhoz!

Azt hiszem, a fiú babák jelentős többségben vannak a topikban :lol: :lol:

Krixta
Gyönyörűséges Réka baba! Sajnálom a pociájást és a szemészetet! :wink:

Kata
Nagyon édes Geri baba, ahogy apán pihizik! És mennyi haja van... olyan kis jólfésült :wink: :D

Vikike
Ez ám a tuti erős második csík!
Tök jók a kirándulós képek. Nagyon helyes Levi! Örülök, hogy jobban van!

Judy
[size=24]Boldog szülinapot kívánok Bazsinak![/size]
Szépek vagytok a képeken! Meglátszik a mínusz 10 kg! :wink:

Nati
Hogy telnek a "nemdolgozós" napok? Vagy még mindig....?
bessy76
 
 


Lányok!
Most olvastam a másik topikon, hogy Vicuskát éjjel megműtötték....
Méhenkívüli volt, és ki kellett venni a bal petevezetéket. :cry: :cry:

Vicuska
Mielőbbi felépülést kívánok!
bessy76
 
 


Vicuska............ :cry: :cry: :cry: :cry:
Rettenetes, hogy min kell átmenned! Remélem mostantól jobb jön! Nagyon gyors felépülést kívánok, lelkileg is! mi itt vagyunk!!! Puszi

Judy, Bazsidnak boldog szülinapot!

Patriknak boldog névnapot!

Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bessy: Hali :) Egy helyen dolgoztok a pároddal?

Alexa: Nem kell félni a fogorvostól. Nem fog az fájni... :)

Remélem nekem majd kislányt fognak látni :)

Juj! Görcsölt?
Vicuska: JOBBULÁST!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Szia! :D Igen, egy helyen dolgozunk. :D
Drukkolok, hogy kislányod legyen! :wink: :D
bessy76
 
 


Enikő,

Baromság a vitamin és a nagy súly összefüggés.
Bazsinál szedtem végig a "maternát" 3820 g lett, Daninál semmit nem szedtem 3990 g lett, Barbinál az "elevitet" szedtem és 3850 g lett. Szerintem ezek nem nagy súlyok.
Szóval nyugodtan szedd csak, kell az a kis vitaminbomba. :lol: :lol: :lol: :lol:

Alexaa,

Sajnálom a fogfájást. Sokkal roszabb mint a szülés. Szerintem legalábbis. Remélem hamar helyrehozza a dokibácsi.

Bessy,

Nagyon rendi főnököd van, nagyon kevesen tolerálják ezeket a dolgokat.

Vicuska,

Nem is tudom mit mondjak, talán csak annyit, hogy mielőbbi felgyógyulást kívánok mint testileg mint lelkileg.

Szerintetek 620 ft sok egy menüért??? Leves, főétel és desszert.,
Ennyibe kerülne itt lent nálunk. kb 28 000 ft lenne kettőnknek a kaja egy hónapra, hétvégét nem számítva bele.
Mit gondoltok???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk! :D

Bessy! Köszi! :D
Trundike! :D Én is ott voltam 4D-n, de én megkérdeztem a Bácskait, hogy mit tartozik bele teljes terhes gondozásba. Nála a szülésig minden(szűrővizsgálatok, vérvétel stb) sajnos azonban a szülés nem tartozik bele.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Judy! :D
Hol rendelnél?Persze ez itt nem a reklám helye..... :oops: :D , de a párom az egyik cégnél dolgozik, és tudom, hogy ott elég olcsó.
De szerintem 620 is olcsó, de tudok ennél olcsóbbat(499) :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni! És az mennyibe kerülne vagy hogy működik? Mert most van négy beutalóm, én a Távirdára megyek, bár állítólag a Központi Rendelőbe vagy hol gyorsabban végzek.
A lényeg hogy nem akarok össze-vissza menni.
És ha majd lesz dokim? Nem kellene akkor inkább hozzájárni az elejétől? Vagy inkább csak szülésznőt fogadjunk? Jaj mennyi kérdés...

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?