Új privát üzeneted érkezett!

Haj :)

Robikának Boldog Hófordulót! :D Egyemismeg, szombaton kaptam tőle "virágot" (piros színű kötözőt) :wink: :lol:

Betti, szép Bettike az új rucikban :D Huncinak is ilyen/ilyesmi a pólója :wink:

Szamóca, hűűűűű, Máté nagyon nagyfiús így gitárral a kezében :) Ehh...lehet írtad, de nem rémlik...mit/miket adott elő?
Anna gitárkezelésére aszonta párom, hogy abszolut színpadon a helye :lol:

Dorka, én még csak bébiknek való gyümileveket adtam...illetve azt szokott inni. Ami nem kifejezetten babáknak való (bolti), azt nem merem egyelőre...
Kossuth tér: én épp azért szoktam az "úton", a Táncsics meg a Szapáry között átkelni: oda ótó nem hajthat be. Elvileg. De akkor is minimális a forgalom :)

Szilbee :( Mi ez a makacs nyavaja?! Lehet tényleg a foga...

Márti, akkor kellemes lesz a szabi... :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Robikának boldog hóferdülőt!

Katlina!
Én lemaradtam erről a lánybúcsúról! vagy írtad? :oops: kíváncsi vagyok! Gondolom chippendale pasi nem volt, de ha igen, mesélj!!!!!
Miket kaptál? (én anno egy csoki.....) asszem az vitte a pálmát. :oops: nem ettem meg, még megvan :oops: na nem a vitirines szekrénybe, hanem a spejzben, gondolom a dédik szívszélhüdést kapnának, ha meglátnák.

Márti!
Jó munkát Nektek, milyen színű lesz? Rakjál képet majd róla, kivi vagyok iylen volt, iylen lett? hmmm?

Ja és a Tefajta kekszeset is dobjad! Az is oylan bűnrossz volt, mint a Dorkáé!
:wink:

Dorka!
Én is szoktam adni gyümilevet, na nem sűrűn, mert a láynok inkább teásak. de sztem akár simán is odaadhatod, na persze ne sokat, nehoyg meghajtsa a hasát!

Takarítás, hát még nekem is van egy ksi híjja, de majd.....

Azt mondja apa, egy kicsit forraljuk össze, aztán amint visszahűlt mehet bele a cuccos. Misi azt mondta selyemfüvet rakunk bele, annak nagyon kellemes az aromája, nem is kaparós, mint a vegyes, meg erősebb, mint az akác.... na majd a következő talira, -ahol lesz- elvisszük.

Szilbee!
Most már nekünk is azt mondták, hoyg a fogáról van midnen! nektek is biztos az kezdődik, mondjam, mikor vedd elő a porszíjjót? nagyon egy húron pendülnek a kicsik!
++++++++ midnenkinek!

Niki!
Hogy vagy? Melegítés használ? +++++Neked is!

Szami!
Húú mekkora gitár. abban nincs méret, mint a hegedűbe, gordonkába igaz? egy van aztán jól van....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


A Kossuth teret én most láttam először... :oops: :oops:
Szombaton kinéztünk közösen .... este, mikor már műxött a szökőkút is. Olyan jókat lehet ám sétálni a vízoszlopok között. Drága Leventém csak akkor mert besétálni a szökökútba, mikor anyja megmutatta neki, mekkora buli dolog az. :lol:

Ja és Petri! Ha olvasol minket még.. itt. Csak ismételni tudom magam, mekkora jó dolog ez a hordozókendő!!! 1 Órát sétáltunk a Kossuth réren úgy, hogy rám volt kötve a kis Szilvási! 8) Olyan jót szunált a kis Kölök rajam!! :lol:

Judit! Mondjad nyugodtan!! :D
Én egyébként úgy szoktam, hogy melegítem az orcát, befújom sterimarral, kiszívom és naponta 2 alkalommal utána befújom csecsemőknek való orrspray-vel. Ja és reggel és este babyluffozom...
szilbee
 
 

 
 

Sziasztok!

Anikó még nem jelentkezett ma.... :wink:

Betti, édes kis csajszi Bettike!

Szami, hú, milyen komoly Máté! Tök jól áll a kezében a gitár!

Hófordulósok, boldogot! :lol:

Betegeknek jobbulást!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szami: Majdnem írtam, hogy Máté lehet a következő Benkő Dániel. De ez lassan már pejoratív lesz, meg félreérthető is...szóval csak annyit, hogy nagyon jó a kép!

Csongi: Sztem Anikó még NST-n...Vagy úton hazafelé. Remélem, most volt ülőhelye. :?

Szilvi: Én még nem is láttam a Kossuth teret. :cry:

Robikának boldog hófordulót!

Katlina: Az utolsó hétfőd, amikor még nem vagy férjes asszony. :D
jaimee1
 
 


Nah, én nem is tudtam, más kekszes is volt, lehet Olga, nem is az enyémre vagy kíváncsi... :oops: de azért leírom ezt a bűnrossz sütireceptet! :wink:

Hozzávalók:
fél kiló darált keksz
40 dkg porcukor
1 db kockarama
2 db tojás
kb. 5 dkg szerencsi kakaó
kb. 1 dl kávé
rumaroma

Fémedényben gőz fölött megolvasztom a margarint, lehúzom a gőzről.
Beleteszem a két tojást és a porcukrot, összekeverem. Hozzáaadom a darált kekszet, kakaóport, a kávét, a rumaromát ízlés szerint. Keverem-kavarom, ne legyen túl sűrű, mert túl keméynre fog hűlni. Hígítani kevés kevés kávéval lehet, ha túl sűrű.
Aztán folpackkal kibélelt őzgerinc formába teszem, lfedem, és kb. 6-8 órára hűtőbe teszem.
Szeletelni hidegen jó...

Jó a étvágy!!!!! :)

Anikó???? Mizu?

Szilbee: nagyon alaposan kezeled a skacokat! remélem miharabb kjöttök már belőle!

Köszi a gyümileves tippeket, tanácsokat... Picit megkóstoltattam Szabit vele, de nem kellett neki, így maradunk a teánál, meg a szentkirályis bébiitaloknál.

Judit, egyszer én is kaptam, csak én nyalókában.... :oops:
háát, én kidobtam egy idő után...
Csüt. jó lesz!!! Köszönjük!!!

Márti, nagy munkában majd pihiképpen mesélj, milyen lesz!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


lányok!
Ezt most találtam, hihetetlen jó! Sztem mi anyák napjára valami iylesmit fogunk csinálni...
http://mek.oszk.hu/02700/02711/html/01.htm

Anikó!
Jaj, gyere, már én is kezdek izgulni! vagy ahogy szeretnéd!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Judit!

Az a v.bor nagyon fincsi, legalábbis szerintem. Úgy még nem próbáltam, ahogy Te mondtad viszont a Sangriát én is szeressem.
Egyébként én ittam bort, csak egy pohárral , két óra alatt jó teljesítmény :wink:

Szamóca!

Máté: Nekem olyan kis latinos hangulat (Banderaszos) jutott eszembe a fiadról persze a zenét nem hallhatom csak úgy a kép láttán. Jóképű, barna fiú :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ja!

Vasárnap elraktam a csimmákat! Gondoltam jön a szupi idő.
Erre: holnaptól igen jelentős lehülés, éjszakánként, kemény fagy és hózápor. :twisted: :shock:

Nekem a húsvít úgy rémlik, hogy pólós vagy esetleg egy kargyigános ünnep.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


köszönöm a dícséréseket Bettikére!
Hát szerintem is tündéri :oops: :lol: csak a polója igen passzos rá:-S hát ez van ...


Dorka!

láttalak ma a piackörnéykén...én meg az egyik 24-esen voltam, kopogtam neked de hát nem csodálom hogy nem hallottad a :oops: Olyan csini vagy:-) irigykedem

BBJ!
megkaptam az üzit majd ma átküldöm aképeket

Kép
kbernadett
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,visszaolvasni nem birok,nincs ídőm,DE Judit nagyon jól éreztük magunktat szombaton,és Dorkáéknak köszönjük hogy elvittek!!!!!!!!!!!!


Lánybúcsú háááááát jól sikerált majd ha egyszer ídőm is lesz részletezem

Köszöntéseket köszönjük!

Nem nagyon leszek ezen a héten kész káosz itt most az élet...de amint tudok írok vagy Dorkától küldöm a fejleményeket!!!!

Anikó????

Kép

Kép
katlina
 
 


na egy kis düh::

most kaptam meg az alexandra hírlevelét. egy újabb "sztár" kismama könyve. Mondjátok már meg nekem ki az a hülye, aki megveszi ezeknek a könyvét? miért van az, yhog ha "ezek" teherbe esnek, rögtön eszükbe jut, hyog könyvet írjanak, akár a terhességről, a bébikajákról.....aztán kiderül egy másik újságból, hogy bébiszitter vigyáz a gyerekre, cskahoyg a többit ne is említsen. legjobb példa erre a Nóci vagy ki a bánat, aki mondta hoyg csüt-től vasárnapig nem ő, ahnem a volt urának a keresztanyjának az akárkijének az izékéje vigyáz a gyerekre, de úgy, hoyg elviszi magukhoz, a gyerek effektíve NINCS OTTHON! hát miért is ő a legjobb anyuka? mikor meglátom valamelyik magazinban, vagy beszélgetős műsorba, hánynom kell! még az állat sem dobja el a kölykét! Szerintem ez nagyon gáz, és nemhoyg hirdetni, eldugni kellene....

na bocsi a kirohanásért, de már többször akartam írni, mikor ezt a fentebb említett díszpéldányt megláttam valahol....

Kati!
nekem is bejött a bor. majdnem ebédhez is ittam, aztán jutott eszembe, hyog kocsival megyek Grétiért az oviba, még a végén no tolerancia....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ: :D :D Egész szórakoztató vagy, ha mérges vagy. Bocsi...

Szinetár Dórára gondolsz kismama könyv ügyben? Mert azon én is felhúztam magam. Hát a pénz, a pénz, a pénz. Mi más hajtaná őket?
jaimee1
 
 


Ja, különben könyvet írni nekem is eszembe jutott, csak én rájöttem hogy nem értek hozzá, helyettem meg nem írja meg senki.... :D
jaimee1
 
 


No hát ha vki írhatna könyvet, az pont Te vagy, Erika!!! 8) Olyan jól írsz és még értelme is van annak amit papírra vetsz!!!

Judit! Maximálisan megértem a felháborodásodat!
szilbee
 
 


Erika!
de könyörgöm, Te egy igazi kismama vagy, igazi problémákkal sztárallűrök nélkül (hiszti nem számít). egyébként tényleg őrá gondoltam. Na igen meg a Te írásmódod olvasmányos, humoros, nekem tecc, szóval én a Te könyvírásodat/kiadásodat én pártolom!!!
Hát én sem tudok másra gondolni, cska a pénzre. Elég szomorú...


na még majd jövök estére..

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jaimee, pedig a te könyvedet szívesebben mevvenném :wink:

Judit, szívemből szólsz :) Bazzeg, ez már tök olyan, mint amikor Dundika lemezt készített :shock:
Emberek! Maradjon mán mindenki a saját kaptafájánál :?

Heh...leánybúcsú? Asszem én is lemarattame...

Judit, én nem vagyok antialkesz, csak nem szeressem az alkoholt :D Nemtok mittenni, nem ízlik...

Én régebben csináltam ilyen papírvirágokat :) Anyukámat pl. negyvenedik szülinapjára megleptem 40 szál vörös rózsával - papírból :) Szépen kosárba rendezve. Majd lefényképezem :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jah, virághoz még annyit: unokatesóm menyasszonya meg harisnyákból csinál nagyon fasza virágokat :shock: Kaptam is tőle egy kis csokrot, minnyán lefotózom...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Itta harisnyavirág-csokor :)

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Megnéztem alaposabban ezt a kreatív oldalt - hát én nem csináltam ilyen profin :D Nagyon szépek!

Niki, Ditke, Dorka...nem tudjátok véletlenül a Höcögtetős néprajztanár nevét?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!


Akkora öröm ért egy fél órája, hogy muszáj megosztanom veletek!

Tudni kell, hogy én dolgoztam Pesten 10 évvel ezelőtt az Öttusa Szövetségnél. És képzeljétek, most szólt anyukám, hogy kaptam egy nagy borítékot, hogy szeretettel meghívnak a júniusi Budapesten rendezendő világbajnokságra! És szeretnének megvendégelni is, jelezzem melyik nap tudok menni!

Annyira hihetetlen, hogy még 10 év után is gondolnak rám, pedig azóta nem sokat találkoztam velük. Akkora megtiszteltetés, és hát bevallom visszaadta az életkedvem és az önbizalmam is egy kicsit!

Nagyon boldog vagyok!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Jobban vagyok, bár még nem az igazi. Ma elmentem volna az orvoshoz, ha anyósom nem felejt el eljönni.

Bettike nagyon szépséges, Máté pedig nagyon nagyfiús.

Dorka: Én nem adtam Dorkának elég sokáig dobozos gyümileveket (Kata sem kapott még). Én a Hipp bébiitalt adom Neki.

Katlina: Boldog hófordulót Robikának!

Márti: Jó munkát Nektek!

Szilbee: Gyógypuszik mennek a fiúknak!

Évi: Nagyon örülök a jó hírednek! Biztos nagyon jó lesz.

Balwin Judit: Hodos Szilvi a höcögtetős csaj neve. Tök szép az a harisnya-csokor.

Judit: Jó az oldal, amit felltetél, bár nekem szörnyű a kézügyességem.
Ugye hétfőre gondoltátok a kiruccanást? Vasárnap nálunk családi ebéd van kötelező megjelenéssel.

Lánybúcsú: Az enyém tök jó volt, pedig én csak azt terveztem 3-4 barátnőmmel összejövünk, beszélgetünk, iszogatunk. Végül nem lettünk többen, de csináltak nekem egy csomó feladatot (többek között fel kellett ismernem bekötött szemmel zöldségeket, és becsempésztek közéjük egy ....-t). A végén pedig kaptam egy oklevelet, miszerint a lányok alaklmasnak találnak a férjhez menésre.

Sztárkismama: Egyetértek az előttem szólókkal. Abban is, hogy Jaimee tényleg élvezetesen ír, az Ő könyvét én is szívesen olvasnám.
Egyébként olvastam jót is: Szécsi Noémi: A kismama naplója nagyon jó volt. A második része pedig a A baba memoárja, az is nagyon aranyos.

Eldugultam. Lehet, még jövök. Tegnap Dorka éjfélig nem alaudt, remélem ma hamarabb elalszik.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Judit!

Húú de tetszik a harisnyából készült virág! Hihetetlen! Főleg számomra mert én meg a kézügyesség :roll:

Én még azokra a papír virágokra se lennék képes.

Évi!

De jó! Az ilyen dolgok olyan jól tudnak esni az embernek. :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Évi, gratulálok a jó hírhez :D Télleg jól tud esni az embernek, ha ennyi idő után is észben van tartva :)

Niki, köszi a nevet :) De úgy néz ki, sajna majd csak a jövő héten ismerkedünk meg, mert most megyünk a szüleimhez - legalábbis eddig így van :roll:
Még annyit: pontosan hol van a Mátyás krt-on? :oops: Ami nekem támpont arrafelé: a nőgyógyis, 4D UH rendelő, meg a patika (talán Írisz a neve...).

Fanna?

Judit, nem egyméretűek a gitárok :) Mekkérdeztem a Zuramot...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin Judit: A másik oldalban, mint amiket leírtál. A patikával majdnem szemben egy négyemeletes ház aljában. Egy tükör van a kirakatban.
Jó utat Nektek!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Judit!
köszi a felvilágosítást!
nagyon jó ez a virágcsokor! nekünk is van egy lehet látta aki megnézte a felakasztott pillangót, ott volt egy zöld. n is néztem, hoyg mi az? drótra húzott hari... Nagyon ügyi votl már megint, aki kitalálta!

Niki
Perzse, hogy hétfő! vasárnap még özön a baj....

ki az a Szécsi Noémi? Tudni kellene? :oops:

Évi!
Örülj!!! remélhetőleg el is vitte a mostanság gyakori rosszkedvedet...

Többiek?

Anikó megszült?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Üdv mindenki!

Mielőtt bárki elkezdene Anikó miatt izgulni,örömmel közlöm,hogy ma délután megszült!!:):)
Vele is,és a babával is minden rendben van!
Anikó huga.
lilian
 
 


Szia Lilian!

Anikónak, és a babónak nagy nagy gratula! Isten hozta Picúrt! paraméterek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Éljen, éljen....GRATULÁLUNK Anikónak!!!! Nagyon jó egészséget kívánunk Nekik!!! :lol: :lol: :cry: :lol: :lol: (öröm könnyek)
szolkata
 
 


Anikó+Lilian
Hű, sok szeretettel gratulálunk!
Puszi nektek!
jaimee1
 
 


De sokan lettünk hirtelen... :lol: :lol: :lol:
szolkata
 
 


na ja.. Kata! te eddig hol voltál? cska a háttérben? Szakdoga?

Olga!
Milyen volt a ovi?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Köszönjük,átadom.
Paraméterek:
2950 gramm,53 cm.
Egyébként,Ő nem tudja,hogy én most írtam,csak mivel mindenki kérdezte,hogy miújság vele,gondoltam írok,hogy senki ne aggódjon..
Remélem nem lesz neki baj.
lilian
 
 


Itt vagyok, olvasok, csak nincs túl jó kedvem mostanság...a gyerekem kiakaszt. Szakdoga halad... lassan... bár turbózni kéne egy kicsit.

Jó buli volt nálatok, nagyon jók lettek a fényképek :lol: És hát a gyerekek meg annyira aranyosak!!!
szolkata
 
 


Lilian: te is szoktál itt ovasgatni? Neked is van gyerkőcöd?

Anikónak sima szülése volt? Apa bent volt? Valami részletecske...?
szolkata
 
 


Nem igazán szoktam,csak valahogy most erre sodort a szél.
Dehogy van,10 évvel fiatalabb vagyok,mint Anikó.
Sima szülése volt,és igen,bent volt.
Részletek inkább nem nagyon írnék,mert aztán valamit máshogy írok,és leveszi a fejem...bár lehet,hogy így is...
lilian
 
 


Lilian
Ha már Te is olvasol bennünket, Rólad bővebben?

Nagyon édes pöttöm baba akkor! Fotókat mihamarabb!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


na Kata beelőzött. az nem mond semmit, hoyg 10 évvel! mellesleg...

Na mindegy..pusszancs nekik, és várjuk akkor a szüléstörténetet!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szerintem nem fog megharagudni... köszönjük szépen, hogy szóltál nekünk :lol:
szolkata
 
 


Anikó, gratula a kislányodhoz! :D Télleg, kisjány lette? :shock: :oops: :) Köszi az infót Lilian, a tesód biztos nem fog haragudni érte, tudja, hogy vááártuk a nagy hírt :lol:

Hm, ha Anikó Katlina iskolatársa (osztálytársa?...) volt, és Katlina 24 éves, akkor Lilian 14 körül lehet :D

Nah, lesem tovább a Mátrixot... nem láttam még csak 1000x :?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


na tudtam, hogy már megint én leszek az utolsó!

Anikó! Hatalmas gratula nektek! Sok tejcsit, boldogságot kívánunk a kis családnak!


Judit! Ááááááááá! Kiaksztottak a kölkök! Hihetetlen mennyire szófogadatlanok. Mintha a falnak beszélnék! Ma tartok két foglalkozást is, na kiváncsi vagyok...

Dorka! Én 1 éves kora óta adok Balázsnak 100%-os gyümölcsleveket. Kb.kisújnyit öntök az üveg aljára, aztán Janával felöntöm. Nagyon szereti, A HIPP-es tea már nem is kell neki. Én immunerősítés céljából kezdtem el adni, mivel dokinéni mondta, hogy reszelt alma leve. Csak mi nem igazán szeressük az almát. Bár gyümölcslében nemrég kapott és nem panaszkodott! :lol:

Na lépek, índítom lassan a családot, meg fél 8ra én is megyek.

Ja és Dorkám! A te kekszesedre gondoltam! Köszi a receptet! A Márti félét ismerem a mindmegettéről, igaz "krémes" krémmel, de nagyon szereti mindenki.

Balwin Judit! Tegnap este apa megjegyezte, hogy neki legjobban "az a lekváros" izlett. Ugyhogy ha Pöttyöd engedi, akkor légszi a receptet...
Én is szoktam csinálni buktát Ráma sütikönyvből, de annak elég magas tésztája lesz. Mondjuk idáig arra se panaszkodott. :roll: De ezzel a vékony tésztával nagyon bejött neki. Mondjuk nekem is. :wink:

Na dugultam.

Pusz!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Dorka! ujjnyit öntök... :oops:

A többi hibát nem javítom.

És persze üdv az újdonsült nagynéninek is!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hú, micsoda hírek!!!

Anikó!! Szívből gratulálunk kislányotok érkezéséhez, kívánunk minden szépet, jót, boldogságot, egészséget!!!
Köszi, Lilian a híreket!!

Többit később....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szió!

Olga megnyugtatlak........én lettem az utsó....... :oops:

Anikóék! Szívből gratulálunk! Várjuk a beszámolót...ugye észrevetted mikor elkezdődött?? :lol: és a fotókat!!!

Lilian!
Szereted a Depeche Mode-ot(Dave Gahan)....vagy télleg így hívnak?

Megvagyunk....mára vinném Nimit meningoc.-ra...kicsit taknyos ...remélem nem lesz azért gond....tegnap meg kiégett a sütőben a villany....?..ilyet....és ki sem tudom csavarni.... :oops: na majd a bótban rásegítenek....

Ez a ..idő!!!!!!!!! Komolyan ősszel szokott ilyen lenni nem tavasszal!!!!!! Mélységesen fel vagyok rajta háboodva!!!!!!!!! És idegesít!!!!!!!!!!!!

fanna3
 
 


persze tegnap abban a 8 percben voltunk kint és áztam sz...á amikor esett!!!!

fanna3
 
 


HATALMAS GRATULA ANIKÓNAK!
Jó ilyen hírekre érkezni.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szép napot!

Anikó, gratulálok a picurhoz, jó egészséget, sok boldogságot kívánok az egész családnak!
Lilian Hugi, tök jó, hogy megírtad :wink:

Olga, Fanna nem ti lettetek az utolsók :wink:

Óvoda. A minap éppen megjegyeztem magamnak, hogy őrület ami reggelente az oviban van, nem tudom, a délelőtt folyamán mi megy, de iszonyú hangosak és szófogadatlanok a gyerekek... már nem emlékszem igazából, de szerintetek a mi időnkben is így volt ez? Hát egyáltalán nem irigylem a pedagógusokat!

Fanna, nyugi, mi meg kimentünk ebben az évben először füvespályára edzésre. Hát kb. fél óráig tartott, ebből 15 perc azzal telt, hogy néztük a sötét felhőket, hogy vajon mikor szakad a nyakunkba az eső. Még jó, hogy van egy öltöző épület...

Kata kitartást a dogához, ha szorít a határidő, akkor úgy is gyorsabban meg lesz :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziaszok!

ANIKÓ!

GARTULÁLOK NEKTEK! HOSSZÚ, BOLDOG, EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÉLETET KÍVÁNOK A KIS BABÁCSKÁDNAK!
:D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Balwin Judit!

Mátrix???? :shock: TE ilyet megnézel? Hát egyszer véletlen elkaptam az első kb 1-2 percet amikor valami be vagy kimászott a hasából kianúrívsznek na ennyi elég volt. Bevállalós vagy! :D

Fanna!

Vonalzó: nagyon klassz! :D

TRixi ma megint kirándul ha minden igaz akkor állatkert. Csak oda meg ne fagyjon a lelekem. :?

Szonjácskám drágám meg ma kapja a 18 hós szurit :(
Kicsit folyik az orra de gondolom az nem gond. Remélem nem lesz semmim komolyabb.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!
Na szerintem pedig én vagyok az utolsó a gratulációban.
Gratulálok a kislányotokhoz Anikó, jó egészséget mindkettőtöknek és sok-sok tejcsit a babának.
Én is nagyon útálom ezt az időt. Tegnap amikor az oviba kellett mennem Angiért szakadt az eső, mikorra pedig hazaértünk szivárványos volt az égbolt.Én pihenésre ritkán veszek ki szabit, mert kevés van, inkább mindig úgy ütemezem hogy a nagyobb munkák idején legyek itthon.
Évi! Gratulálok Neked is a meghívódhoz!

Kép
Kép
bmárti75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?