Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy vagytok? Micsoda jó idő lett, igaz? Gyorsan ki kéne menni, de nekem alszanak a törpéim..ami elmondanám, elég ritka. Kitti továbbra sem szívesen pazarolja az idejét napközben alvással, egyszer szokott csak egy kiadósat aludni, Krisz meg sajna gyakran sztrájkol. Általában egyszerre csinálják, hogy tutira ne unatkozzak!! :o :) De hálistennek általában szinkronban alszanak is.

Orsi!
Sajnálom, hogy betegek voltatok!! Kriszi igen, még mindig jó testvér, gyakran bújik a hugához, és még mindig gyakran kéri, hogy fektessem be mellé Kittit az ágyba. Olyankor betakarja őt is, és fogja a kezét. Én meg össze vissza vagyok hatódva..!!

Piros!
Sajnálom hogy lázadnak a gyerkőceid, de saját helyzetünket is látva, már már azt veszem észre, ez normális dolog. Krisz is mondja már hogy nem szeret, és volt hogy azt mondta, tűnj innen!! Ami elég durva. Ugyanakkor rá kellett jönnöm, hogy ha valami oltári rosszat csinált, mondtam neki ilyet, hogy tűnj a szemem elől. :oops: :( Nem sokszor, és tényleg csak ha annyira súlyos volt, de mondtam. Szóval, ad ő is gondolkodni valót nekem. Bizzunk benne, hogy átmeneti a dolog, mint ahogy a dackorszak is, ami az én fiamnál azt hiszem most tetőzik.

Bogi!
Még megbeszélem a Tamással de azt hiszem, nekem kelleni fog Disney-s párna. Lili füle most jól van?

Niki!
Jó sütést. Ha mégis Bogi receptjét használod, rakj a zsír helyett olajat bele. Az én receptembe is az kell.

Luca!
Hogy vagytok? Nől már a pocakod?

Bea!
Ne haragudj, hogy nem hívtalak szombaton, kissé elúsztam,két gyerkőc mellett főztem, később meg egyszerűen elfeledkeztem a telefonról. Bocsi.

Hát, most ennyi, legyetek jók, szép délutánt!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Zsu
Nagyon aranyosak lehetnek együtt!! Dobhatnál pár képet.

Niki
Itt küldtem privit, mert lusta voltam e-mail címet keresgetni. Az enyémben nincs zsír, sima kenyértészta.

Zsezsi ma volt bölcsiben. Kiváncsi vagyok most medig bírja?! :?

Lányok!
Munkát keresek, jöhet 6 órás is, közgazdász vagyok, de nyitott bármire. Ha hallottok valamit szóljatok már légy szíves. Köszi

Jó éjt!

Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Orsi!
Nem jött meg :( ha mailozni akarsz: kancellar@freemail.hu
De el is hozhatod valamikor, vagy mehetünk mi érte. Már ha nem lesz eső :D

Üdv mindenki másnak is :D

kancellárka
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Úgy látom el vagytok havazva, munka, betegségek.
Nálunk körülményváltozás volt. Sato talált magának munkát, igy már múlt héten kezdet. Ami némi megnyugvás az eddigiekhez képest, viszont Salgótarjánban dolgozik igy vasárnap megy és pénteken jön, a pénz se erős, de azt igérték hogy ha elégedettek lesznek vele akkor kap emelést, lakbér támogatást, netán utiköltség hozzájárulást. Mindegy az eddigiekhez képest 100 % fizetést kap, mivel eddig nem kapott semmit.
A lányokkal is próbálgatjuk az új helyzethez megfelelő napirendet kialakítani. Múlt héten még itthon volt Nori mert kötöhártyagyulladása volt, a héten már megy oviba, de most Tomo beteg, őt meg nem akarom hurcibálni, igy holnaptól a tavaszi szünet végéig itthon lesz az Anna. Legalább a saját ritmusunkban leszünk és nem az ovodai szerint.

Fanni egyébként megfázott, de elég rendesen. Jön a foga igy az immunrendszere le van gyengülve. Sajnos a nátha ráment a jobb fülére, a doki néni sós melegítést javasolt neki és párásított levegőt, a gyógyszerei mellé. Antibiotikumot nem kapott azt mondta a doktornő ha a nátha elmúlik akkor az egyéb tünetek is megszünnek. Én egy kis zokniba raktam a sót, és mikroban megmelegítettem, kellemes melegre ugy raktam a füléhez a sapka alá. Szerintetek igy jó lesz vagy van hatásosabb megoldás?
Ha valakinek van véleménye kérem jelezzen vissza nekem.

Remélem a többi baba nem beteg és a hisztis időszak is múlóban van nálatok is.

Norinál már elég ritkán jön elő, akkor hagyom mig megnyugszik. Úgy látom ekkor adja ki a belsőfeszültségét, mert utána nagyon nyugodt, kedves és szófogadó. Már azt is mondta anya a hiszti jó nekem, gondolom ő is érzi utána a megkönnyebbülést.

Oltásokkal hogy álltok gondolok itt a kullancs ellenire? Beadatjátok és ha igen akkor melyiket? Lehet kapni? Eddig minden évben hiánycikk volt, csak nagy utánjárással sikerült találni.

Most egyenlőre ennyit. Várom reagálásaitoka.
Szép napot mindenkinek.

Üdv. Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,nem történt semmi különös, hétfőn megyek uh-ra, majd utána jelentkezem!
Szorítsatok, hogy minden rendben legyen!!!

Mintha néha éreznék egy kis mocorgást, bár még korainak tartom...
Vivivel a 16. héttől éreztem.

Tünetek még megvannak, nem híztam egy dekát sem, pocim van egy picike.Éppen akkora, hogy ne tudjak felvenni semmit.
Régi cucc szűk, kismamis még bő.
Bandázzsal próbálkozom, és gombolás helyett befőttes-gumival.

Szülésznővel mikor érdemes beszélni, hányadik hét körül?Akkor is van értelme, ha császárra készül a doki?Azért akkor is jó lenne, nem?Főleg, ha előbb befektetnek.
Vendég
 


Sziasztok!

Luca!Császárra készültök?Doki mondta?És az a dokid akiről beszéltünk?
Vigyázz magadra!
Ja,szerintem érdemes a szülésznő,nekem jó volt.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Ági!
Örülök,hogy talált Sato munkát, de sajnálom,hogy ilyen messze, és így kiszakadt a mindennapi családi életetekből. Csabi is dolgozott hónapokon keresztül vidéken, tudom milyen nehéz ez a helyzet :(
És mit dologozik?
Marcellnek is volt fülgyulladása, mi vettünk neki speciális sapját,nagyon bevált,szívesen kölcsönadom Nektek.
Kullancs elleni oltást Kyra már tavaly is kapott,most is fog és már Marcell is. Sokat vagyunk játszótereken és sajnos már bárhol össze lehet szedni. A kutyánkon látom,hogy mennyi kullancs van, és nem akarok emiatt is aggódni.
Nekem nem kellett utánajárnom simán ki tudtam váltani.

Brigi!
Örülök,hogy minden rendben Veletek!!!
Szerintem 2 babánál már érezheted a mocorgást.
Tényleg ki lett az orvosod?

Orsi!
Jó volt,hogy itt voltatok, Kyra kérdezte hogy mikor jöttök újra :)
Marcell meg mondta,"medünk ugjáni Ojsi". Zselykét azóta sem tudja kimondani,pedig gyakoroljuk :wink:

Bea
beátab
 
 


Szia Bea!
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan reagáltál. Sato tolmácsként dolgozik egy japán cégnél.
Ha a sapkát kölcsön tudnád adni azt megköszönöm. Mi egész nap itthon vagyunk, ha megtennéd ,hogy erre kanyarodsz. Köszi előre is.
Ági
nicsi1
 
 


Csiperke, igen, maradtam Nála!Eddig nagyon rendes volt.Már kétszer voltam Nála a kórházban... :oops: :oops:

Bea, priviben megírom a nevét!

Nem tudom, miért készül császárra...talán a 46 kilóm és a 40 évem miatt. :oops: Vagy mert hátha előbb jönnek, de ezt most még nem lehet így kijelenteni.Ha kell, ki sem kelek az ágyból.
Na, mindegy, Ő tudja, bízom benne, hogy tudja, mit csinál, csak valahogyan kerüljenek ki onnét egészségesen.
Hétfőn rákérdezek pontosan.

Ági, biztos nem lesz könnyű Neked egyedül...de az a lényeg, hogy van munkája a férjednek.Sajnos ez nem mindig esik egybe a lakóhellyel, egyre több ismerősömnek dolgozik távolabb a férje.
Minden elismerésem a feleségeké!
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Ági!
Örülük, hogy Sato talált munkát!! Hát az már nem a legjobb, hogy ilyen messze. Neked most nem túl jó, gondolom.
Amúgy érdekes volt, amit múltkor írtál arról, hogy próbálsz kevesebb dologért rászólni Annára. Nálunk is ez volt a helyzet amikor hazajöttem a kórházból, és hát azóta is előfordul. Bár most már van, hogy én figyelmeztetem Tamást ugyanerre. Én pl. elvártam volna Krisztől (hülye fejemmel) hogy egyből alkalmazkodjon a kistesóhoz. pedig ezt nem lehet. Azt hiszem azzal is bőven be kell érnem, hogy pl nem megy úgy el itthonról, hogy ne puszilná meg a hugát, és ugyanez van amikor hazajön. Vagy este lefekvéskor. Szóval érdemes pár dolog fölött átsiklani, és nagyon kell értékelni a kis próbálkozásaikat.
Emlékszel, amikor terhes voltam még, tanácsoltad, hogy ha megszületik a bébi, és mondjuk alszik, akkor foglalkozzak sokat a Krisszel. Köszönöm, azóta is ezt követem. És próbálunk rendszeresen csak neki programot szervezni, pl. játszóházat.

Ma láttam a Kisalföldben, hogy lesz megint cirkusz, megy valaki?

Luca!
Szülésznővel beszélni még nagyon ráérsz. Örülök, hogy jól vagy, csak így tovább!!

Csiperke!
Rég írtál, és most sem sokat! :lol: Mesélj a pici lányról!

Eszti!
Hogy vagytok? Nagyon régen beszéltünk! Mi újság a csajokkal?

Később dobok képeket, most nincs energiám kicsinyíteni. Puszi mindenkinek, szép napot!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Csajok!Én olyan kívülállonak érzem magam köztetek.Azért nem írok,csak olvaslak,mert mindig látom hogy ide-oda mentek együtt,meg a picurokkal,szóval olyan jó társaság vagytok,de hát én nem ismerek senkit,kivéve Lucát :wink: :lol: .
Meg menni sem tudok,mert pici a bébi na és költözködünk.

De megpróbálok akkor betársulni közétek,de nehéz lesz.

Luca!A kórházban vizsgált meg,vagy volt valami külön ok?Azt tudom amikor kiderült hogy ketten vannak,akkor ott voltál.
Nagyon jó kezekben vagy,az tuti,és inkább legyen császi,ügyesen csinálja,és szépen,nekem is szép a vágásom.
Most voltam nála a 6 hetesen,kicsit megcsúszva,és leült velem beszélgetni a szülésről.Nagyon jó volt.
Ja,és a kórház sem rossz,szerintem.

Picilányom nől mint a gomba,nem győzzük ruhával.
És kényes is,na jó,én tehetek róla.Gyakorolom az anyaságot,néha iszonyuan bénázok,de mindegy.
Szopizunk,de nem tudom meddig,mindent kipróbáltam már.
Rakok mindjárt képet róla.

Ígérem jövök,jó lenne hozzátok tartozni,mert nekem itt még nincsenek barátaim GYőrben.
Puszi mindenkinek. Kép alszik

Kép
csiperke
 
 


Jó reggelt!

Én már megint fent vagyok vagy 4-5 óta, max 10 perceket aludtam.Kicsi lányom egyre jobban szereti a koránkelést. Kiszorultunk a nappaliba, mert Krisz még a gyerekszobában, tamás meg ugye a hálóban alszik. Még jó hogy itt a járóka...

csiperke!
Szia! nagyon szép a kislányod!! Ide amúgy mindenki csak úgy becsatlakozik!! Nincs ebben semmi különös. Te sem maradsz kívülálló. Amúgy nagyon régen jöttünk össze a csajokkal. Mostanság én sem nagyon tudok mozogni, látod, nem sok korkülönbség van a lányaink közt. Mi a gond a szopival? Miért írtad hogy nem tudod meddig tart? Szedsz valami tejserkentőt? Én igen, és nagyon sok tejem van.

Puszi mindenkinek, úgy néz ki ma végre jó időnk lesz!!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Csiperke,nagyon aranyos a pici lány!

Én meg azért éreztem kívülállónak magam, mert nincs kicsi gyerekem...
De ennek hamarosan vége, és azért eddig is írtam néha.
Személyesen én sem ismerek mindenkit, sőt...

A csajok itt nagyon aranyosak, nekem is nagyon szorítottak, hogy összejöjjön a baba.

Te is nyugodtan kérdezhetsz, nagyon profi anyukák, biztos nagyon szívesen segítenek!

És majd ha nagyobb lesz a kislányod,és jobban tudsz mozogni Vele, sokkal könnyebb lesz.
Ha van kedved, én akár most is nagyon szívesen találkozom Veled, csak írd meg, hogy mikor jó Neked.Pld ha levegőzni viszed a pici lányt, sétálhatunk együtt!Priviben beszéljük meg, jó?

Hiába voltam már kétszer babás, az ezer éve volt, és néha bizonytalan vagyok.Örülök, hogy jó vélemyénnyel vagy a dokiról, ez nagyon megnyugtató.Holnap megyek Hozzá! :lol: Jaj, de várom!Remélem, minden rendben lesz a babákokkal! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy most jelentkezem csak, de megint elég sok gondunk volt. Most nem a gyerekeknek, hanem nekem.

Viszont jó hír: Ma volt a szépségverseny, és Lili megnyerte. A 4-7 éves kategóriában indultak között I. helyezett lett, koronával mindennel :)
Katica meg különdíjas lett, mert őt még nem nevezhettük zsenge kora miatt.
Ja és Lili közönségdíjas is lett!

Na jó éjszakát: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Voltam ma uh-n.

Az egyik baba beteg.Tisztán látszott sajnos.Nyaki redő iszonyat.És végig a gerince mellett is vizenyők vannak.
Több doki is nézte.
Felküldtek Pestre, ott is megnézik.Holnap megyek vonattal.Sajnos egyedül kell mennem.Senki nem tud elkísérni.

Valószínű annak a babának nem szabad megszületni.
Nem tudom, mi lesz. :cry: Majd holnap elmondják a lehetőségeket.
Magam alatt vagyok nagyon.

Láttuk, ahogy mocorognak.Minden alkatrészük megvan.
Egyik 69 mm, a pici meg 55 mm.
Most még egyformábbnak kellene lenniük.

Azért még jelentkezem majd. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi!
Jajj annyira sajnálom :( :( :(
Együttérzek Veled!!!!
Írd meg majd mi volt Pesten,nagyon várom a híreket.
Fel a fejjel!!!

Csiperke!
Nagyon szép a kisbabád!!!!
Itt nincs senki aki kivülálló lenne. Ide az jön aki közénk akar tartozni :wink:
Nem Te írtad régebben,hogy ide költöztök Csanakra?

Kriszi!
Ha esetleg olvasol bennünket:holnap lesz Baba Mama klub az óviban,sajnos mi nem tudunk menni,dolgozom,pedig pont annak a csoportnak az óvónénijei lesznek akikhez szeretném Marcellt vinni. Viszont ápr.10-én lesz nyílt nap,arra mindenképpen elmegyek.Mondjuk már majdnem eldöntött,hogy a szegfű csoportba megy Marcell,bízom Kyra óvónénijeinek véleményében. Örülnék ha egy csoportba járnának törpéink.

Piros!
Nagyon eltüntél,mi van Veletek?

Ági!
Fanny jobban van már?

Puszi!
Bea
beátab
 
 


Szia Brigi!

Együtt érzünk veled mindannyian és nagyon várjuk a híreket holnap. Szorítunk.
Majd ha már biztosat tudsz, akkor támogatunk mindenhogyan!
Ha most nem lenne Katica velem, elkísérnélek, hogy ne legyél egyedül!

Üdv. Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Holnap vissza kell mennem a SOTE-re, 2 napra.Pénteken hazajöhetek.
Szelektív terhességmegszakítást csinálnak.Vagyis nem veszik ki, csak szívbénítót kap szegénykém.
Úgyhogy lesz még egy angyalkánk a tavalyi mellé. :cry:

Így a másik babánál 6 % lesz a vetélés esélye.
Én nem abba fogok tartozni, hanem a másik 94 %-be!

Nem vagyok elkeseredve.Örülök, hogy kiderült.Hogy most derült ki, és nem 9 hónap múlva.

Ennyi idősen ez bent volt a pakliban.

Ezután már csak jó dolgok fognak jönni.
Vendég
 


Sziasztok!

Luca! :cry: kicsit sírtam,amit olvastam,nagyon átérzem.
hihetetlen erőd van,én nem bírnám.

A doki mit mondott?Mármint az itteni?
Apa?

Nagyon felnézek rád!De a másik picurka tuti egészséges,és bearanyozza az életeteket.


Bea!De mi fogunk,már csak napok kérdése.Jó lesz már ott kinnt lakni.

Puszilok mindenkit,és akkor én is most már beállok közétek.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Brigi!

Sajnálom, hogy így kell lennie. Akkor már biztos, hogy beteg szegény. Bevallom én ilyesmiről még nem is hallottam. Olyanról igen, hogy nem veszik ki, de erről az injekcióról nem hallottam még. Szedd össze minden erődet.
A pozitív gondolkodás segít, de arra is adj magadnak időt, hogy meggyászold a babát, és aztán koncentrálj az egészségesre!

Büszkék vagyunk rád!

A család biztos sokat fog segíteni, meg a nagylányok is.

Sok sok puszi Neked!

Csiperke!
Orsi nagyon édes baba, és nagyon szép. Ne érezd magad kívülállónak, hiszen mi is így kezdtük annó. Belecsöppentünk egy társaságba, ahol befogadtak minket, és mi is nyitottak vagyunk.
Majd már ideköltöztetek, akkor szervezünk egy talit. Most a beteges időszakban nem jöttek össze a talik, de Csanakon van pl. tök jó játszótér, ott a gyerekek is elvannak, meg mi is.

NA puszi mindenkinek!
Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok havazva, de azért most úgy gondoltam benézek.

Brigi!
Hát mindennek meg van az oka. Úgy látszik, azért lettek ketten, hogy egyik mindenképpen megmaradhasson nektek, hiszen nagyon megérdemlitek. Kitartást az elkövetkezendő napokra! És higgy tényleg a 94 %-ban!

Csiperke!
Ezek szerint Ti is Szentivánon laktok most még? Mert ha igen akkor velünk is összebeszélhetsz egy séta erejéig. Amúgy nagyon édes Orsi!

Bogi!
Gratulálok a lányok szépségéhez eddig sem fért kétség, jók a gének ;)

Orsi!
Köszi a könyvet és bocs, de tegnap délelőtt a teljesítő és tűrőképességem határán voltam épp.

Zsu!
Mi is egyre hamarabb kelünk, Zalán a kelő nappal kel minden reggel, ami ugye egyre korábban van. Tegnap volt a negatív csúcs a 3/4 /-tal. Én meg nem bírom megszokni, bár ő sem. Viszont remélem hamar kiér a redőnyös felmérni és felszerelni., ez tartja bennem a lelket.

Ági!
Húú nem lehet könnyű egyedül neked. Az én párom Írországban dolgozott és 3 havonta jött haza, de akkor még csak épp jegyben jártunk, úgy azért valamivel könnyebb volt. Viszont most is pedzegeti, hogy ki kéne menni, most ugyan csak Ausztriáig menne, de ugyanígy hétfőtől péntekig szisztémával én meg mondtam neki, hogy azt nem engedem! Mondjuk neki most van munkája csak nem keresi halálra magát.

Mindenkinek Szép napokat.

kancellárka
 
 


Szia Brigi!
Teljes szivvel melletted vagyok. Azt gondolom a pozitiv gondolkodásod átsegít ezen a nehéz időszakon és kiteljesedve tudsz majd örülni az egészséges picinek. Nagyon drukkolok nektek.

Bea!
Köszönjük a sapkát, Fanni már jól van, nincs láza, szerintem a füle is rendben van, még este köhög, de az sem olyan vészes már.

Zsu!
A korán kelések, sokszor éjszakai fent létek még természetesek. Nem sokára összecsiszolódik a két gyerkőc napi ritmusa is és akkor neked is könnyebb lesz.
Egyébként én is azt csináltam, hogy picit mindig felkaptam átmentem a másik szobába, hogy a nagy ne ébredjen fel, de idővel rá kellett jönnöm, hogy Anna úgy alszik mint a bunda, gyakorlatilag majd mellette porszívóztam Fanni orrát még arra sem ébredt fel. Szerencsére jó alvókája van. A déli alvást is igényli még 2-3 órát alszik, szerencsére a pici is vele együtt alszik igy én is tudok pihenni általában. Este van még elcsúszásunk a picik előbb elalszik igy a naggyal még egy órát külön tudok foglalkozni mielőtt elaludna. Viszont Fanni még 3-4-szer felébred mert enni kér. De alapvetően nyugisabb a helyzet, persze a beteges időt leszámitva.

Piros!
Mi van veletek?
Szép napot mindenkinek.
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Brigi! Nem adják könnyen ezt a babát! Sajnálom, hogy ennyi próbát kell kiállnod érte. De azt hiszem, ha valaki képes végigcsinálni mindezt közülünk az Te vagy. Jól látod a dolgot, a lényeg, hogy a megszülető gyermeked egészséges legyen. Az meg nem fog megártani neki, ha a két gyerekre "gyűjtögetett" szeretetet és figyelmet mind-mind neki adod majd. Mi pedig szorítunk, hogy végetérjenek a megpróbáltatások és csodálatos, egészséges, szép kisbabának örülhessünk veled együtt nem is olyan sokára.

Nicsi!

Sato megsúgta nekem a farsangon, hoyg milyen munka néz ki neki és vacillált is, hogy mit kéne tenni. Nem lesz könnyű, de te nagyon erős és kiegyensúlyozott asszony vagy. Tudom, hoyg ennek is megtalálod majd ajó oldalát. Azért ha hétközben társaságra vágynál a csajokkal, bármikor szívesen látunk titeket.

Nálunk mindhárom gyerek és mi is beoltattuk magunkat kullancs ellen, amint lehetett. Sajnos már a bölcsi kertjében és a nyaralóban is fordult elő és így kicsit nyugodtabb vagyok.

Most megyek, mert ma három lányom volt itthon (Sára és két ovis társa) és becserélek belőle kettőt fiúra.

Ja, Annám ma 10(!) éves. Hihetetlenül múlik az idő. Már egy évtizede anya vagyok. A legklasszabb dolog a világon. Még akkor is, ha időnként fárasztó vagy elkeserítő a tehetetlenség. Pl. ma, amikor a lányok azzal játszottak, hogy a műanyag állatfigurákat letömködték a WC-n :roll: Hogy ki neveli ezeket iylennek?...

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Lucáról tud valaki?Hogy van?Mi van velük?

Kancellárka!
Én az Ady városrészben lakom még egyenlőre,de már költözünk.

Piros!
Boldog szülinapot a nagylányodnak!

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Na, túl vagyok rajta, már nem vagyok ikres kismami.
Csütörtök reggel egyedül mentem vonattal, és tegnap délután hozott haza a férjem.

Tegnap reggel volt még egy ultrahang, azt mondták, minden oké.

Most már csak előre nézünk.

Kedden megyek a védőnőhöz kiskönyvért, csütörtökön uh-ra, és hétfőn a dokihoz.Majd akkor megbeszélünk Vele mindent, mert most akkora kapkodás volt a pesti beavatkozás miatt, hogy nem is beszéltünk igazán, csak a legszükségesebbeket.

Köszi, hogy gondoltatok rám, nagyon jól esett!

A húsvét nálunk idén elmarad,nem megyünk sehova, ide sem jön senki, feküdnöm kell, nehogy vetélés legyen.Így aztán nem nagyon tudok készülődni sem, de a csajok segítenek főzni, mire hazajöttünk kitakarítottak, úgyhogy nagy gáz azért nem lesz.

Mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket kívánok!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi!
Fel a fejjel,már minden rendben lesz :!: :!:
Vigyázz magatokra!
Szerintem is mindennek oka van,annak is ami most Veled történt, biztos így kellett lennie....

Piros!
Annának utólagosan boldog szülinapot!
A skype-on felvettelek a partner listára,de nem igazoltál vissza :(


Kellemes Húsvétot mindenkinek!!!!!
Kép
beátab
 
 


Sziasztok!

Brigi! Pihenj csak sokat. Klassz lányaid vannak, de ezt biztosan nélkülem is tudod :-).

Bea! Honnan értesülök róla, hoyg bejelöltél? Én nem kaptam semmit. Mindjárt megpróbállak megkeresni.

Mindenkinek kellemes húsvétot, sok locsolót kívánok!

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Piros!
Annának nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Brigi!
Együttérzek veled, de ezután már csk biztos jó dolgok jönnek!! Kitartás, vigyázz magatokra!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Mi is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk mindenkinek! Kép Kép

Brigi!
Én is sajnálom a történteket!
Reméljük ezután már minden rendben lesz, szorítunk Nektek,
vigyázz magatokra!

Piros!
Annának Boldog Szülinapot Kívánunk!

Puszi mindenkinek!
Klári és Beni

Kép
anyacuka
 
 


Niki, mi lett Zalán bokájával?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a jó kívánságokat! ma délután volta hivatalos bulija a lánynak. 7 osztálytárs/barátnő jött el. Volt csoki szökőkút és pizza. Szerintem jól sikerült. Ezzel hivatalosan is vége nálunk a húsvéti szünetnek. Már ideje volt, mert nem győztem már a sütés-főzést.

Sajnos az időjárással nem tűnik tartósnak az alkum, pedig már nagyon únom a bezártságot. SEGÍTSÉG!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Szóval nálunk elég érdekes húsvét volt. A vasárnap még csak hagyján anyóst túléltük. Csakhogy hétfőn történt játék közben egy kisebb baleset. Zalán a bokájára esett. Igazán először nem is vettük észre, hogy baj van, azt hittük csak megijedt. De délutánig nem állt a lábára. Úgyhogy másnap dokinéni. (Itt találkoztunk Brigivel, jót dumcsiztunk)
Dokinéni szerint nem komoly, ha nem javul másnap baleseti. Aminek még aznap a baleseti lett a vége, ahol a röntgen után kiderült, hogy ez bizony eltörött. A szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem mozdult el (különben azonnal műtő lett volna). Így "csak" 4 hét gipsz heti kontrollal.
Úgyhogy a legextrémebb húsvéti ajándékot a Zalán kapta.

Brigi!
Köszi kérdésedet, hát ez lett a drágámmal. Te meg pihenj sokat, remélem a vérvételesdit is túléled könnyen :)

Piros!
Anna lányodnak is így a nagy kavarodásban csak most tudok nagyon boldog szülinapot kívánni! Azt a pizza-csoki partit én is bevállalnám :)
Ja és nem volt jó alku az egy hétvégi jó időért cserébe a két heti rossz hóval tarkítva. :twisted:

Remélem mindenkinél jobban telt a húsvét, mint nálunk...
Üdv, Niki

kancellárka
 
 


Luca!

Remélem jól vagy és a kicsi bébi is.
Azóta voltál uh-n?
Pihenj sokat sokat sokat,ha majd rendben lesz minden talizunk,de mot a baba a legfontosabb.

Puszika neked,nagyon szorítottam.

Kancellárka!
jó kis husvétotok volt. :roll: :roll:

Kép
csiperke
 
 


Piros, sok boldogságot a lánykának!

Niki, Zalánnak jobbulást!Szegényke, hogy bírja a gipszet?
Azt hiszem, megúszom ám a cukorterhelést! :wink:
Meg az AFP-t is...

Én voltam reggel ultrahangon.
MINDEN OKÉ!!!
A babánk rendben van.Dobog a kis szíve.

A másikat is láttam...szar volt.Én azt hittem, azt már nem fogjuk nézegetni...de mégis...jobb lesz, ha felkészülök rá.

Úgy elfáradtam, le kellett feküdnöm, a hasam is marhára fájt!!!Most jobb, hogy feküdtem.

Voltam a diabetológusnál is,azt mondta, nehogy teljesen betartsam a diétát!Hízni kell.Finomított rajta, éppen úgy, ahogyan én is csináltam az utóbbi napokban.

Szinte az a lényege, hogy cukrot ne egyek, és pld banánt, amit nem szabadna, azt délután egyek,ne délelőtt.És ne túl éretten, de én úgyis a zöld babánt szeretem...amikor még tökíze van.

Mondjuk nekem itt régen sem mondtak annyira kemény diétát mint Pesten, de én elég szigorúan csináltam.

És nem tartja indokoltnak a terheléses vizsgálatot!Ha kell, le is fogja írni. :lol: Kéthetente kell mennem Hozzá, és minden reggeli után mérem a cukromat.

Beszéltem a pszichiáter kolléganőmmel, felmérte az állapotomat.
Megdícsért, azt mondta, nagyon ügyesen átprogramoztam az agyamat.Hát, szerintem is.Különben nem éltem volna túl ezt a hercehurcát...

Köszi, hogy szorítottatok!!

Csiperke, persze, hogy talizunk!

Hátfőn megyek a dokihoz.Remélem, ott is minden rendben lesz.
Vendég
 


Brigi!
Akkor legalább két szuribökivel kevesebb, de jó!

Zalán jobban viseli a gipszet mint én. Fél nap alatt megszokta a helyzetet és megállás nélkül dirigál. Beültetem a félig kihúzott kanapéra, ő bekényelmesedik és bár minden köré van pakolva mégis mutogat, hogy most akkor melyik játékot szeretné. Édes. Már a mozgásban is kezdi megszokni, de még nem áll rá, mert azért még fáj neki. Doki szerint pár nap alatt elmúlik a fájdalom és akkor nem lesz baj ha rááll. Mászni tud vele, de csak ha van motiváció, például ajtót nyitogatni menni tud, de amúgy cipelteti magát. Csak azt nem tudom, hogy a 4 hét után hogy fogom ezekről leszoktatni :shock:

Na mentem én is pihenni, mert kimerítő egy kiscsákóm van.

kancellárka
 
 


Na még képet a bicebócámról aztán eldugultam:
Kép
Kép

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Niki, Zalán igazi pasi, már ami a dirigálást illeti! :lol:
Kényeztesd csak, aztán majd visszaálltok a rendes kerékvágásba...

Voltam ma dokinál.Minden rendben volt.
Nem kell menni sem AFP-re, sem tripla tesztre, sem terheléses cukorra.
Elég lesz a magzatvízvizsgálat.

Nagyon rendes ez az orvos, mindent meg lehet dumálni Vele. :wink:

Holnap kell menni a genetikára, ott adnak időpontot amniora.
Aztán 4 hét múlva uh, és doki.

Többiek, hogy vagytok?
Gyerekek?
Vendég
 


Kép

14 hetes picurkánk
Vendég
 


sziasztok!

Csak egy pár szó:

Luca!
Örülök hogy minden rendben, biztos az amnioval is minden oké lesz! Vigyázz magadra nagyon!

Niki!
Nagyon nagyon sajnálom ami a kis Zalánnal történt. Szegény picúr ezzel a gipszel... :( Melőbbi javulást a kis betegnek!!!! és ha kényeztetést akar, hát hadd kapja meg!! Megérdemli!! :lol:

Nálunk ma nagy dolog történt: beíratkoztunk az óvodába!! Szeptember elsején oviba megy a kis-nagy fiam!! :!: :)

Mára ennyi, jó éjt!
Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Niki!
Zalánnak jobbulást. A lényeg, hogy rendbe jöjjön a lába. A szomszédban a kislánynak valami porc mozdult el a bokájában, de nem volt rajta elég ideig a gipsz, és még most is látszik a járásán, úgyhogy fontos, hogy kényeztesd :) .

Luca!
Nagyon örülök a fejleményeknek. Ha jól látom a képen akkor épp gyertyát csinál a babóca. :) Nagyon ügyes, mert még a derekát sem támasztja :)

Bea!
Lecsúsztam a felvételről. Azt hittem még van időm, és most úgy néz ki, hogy tegnap volt utoljára, de majd még megnézem. Meg lehet, hogy az új szomszédaink fel tudják venni, mert nekik is UPC van, csak ők meg a videóhoz nem értenek :)

Piros!
Talán most már kitavaszodik. Jó volt látni tegnap a gyerekeket, hogy ők nem nagyon változtak, csak kicsit nőttek :)

Zsu!
Nálatok is nagy események történnek. Nálunk majd 10-én lesz beiratkozás, Katicát akkor fogom én is beíratni. Bár szerintem velük már nem nagyon lesz gond szeptemberben, mert Lili már rutinos ovis lesz, Katica már alig várja az ovit, és amúgyis mindenkit ismer már, sőt barátnői vannak már most, akikkel minden nap amikor reggel találkozik, az az első, hogy összecsókolóznak.

Én ma orvoshoz viszem a lányokat, mert a biztonság kedvéért megnézetem őket, a köhögés meg az orrfolyás még megvan, hiába tavaszodik az idő (bár nemrég még havazott).
Amúgy nálunk minden oké, egyre többet vagyunk a szabadban, bár az óraátállításnak köszönhetően most a napirendünk is átállt, de talán ez nem olyan nagy baj.

Ja Bea!
Végre megszabadultam én is a kinyithatós telefonomtól :) Kaptam előrehozott szülinapi ajándékba egy Nokia 3110-est, egész jó. Nem mertem váltani telefonmárkát Atiból ítélve, mert ő nagyon megszívta szegény.

Csiperke!
Remélem hamarosan személyes talira is lesz lehetőség, ha végre jó idő lesz.

Klári, Erzsi, Lányok!
Mi újság?
Láttam Erzsi a Kaffába keres embert, de mást nem nagyon tudok róla.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Köszönjük a jobbulásos üziket. Mostanában alig jutok gép elé, mert ez a helyzet fizikailag és szellemileg is nagyon lefáraszt, úgyhogy mindenkitől bocsi, de most csak rólunk kicsit.

A kényeztetés megvan, a mutogatós kényelem meg bár pár napig elmúlt (már tudott mászni a gipszben) most újra kezdődik, ugyanis ma voltunk kontrollon, ahol közölték nem jó az a gipsz amit elsőre rátettek, mert nem fog tudni menni benne, meg amúgy is egész a lábszár közepéig van a repedés a térdet is tartani kell. Úgyhogy térd feletti rendes járógipsz kell, ami elég faramuci, mert a kórház anyagi helyzete nem teszi lehetővé a gyerek méretű sarok megvételét (pedig így is fizettünk a gipszért 6600 Ft-ot!), no meg arról nem is beszélve, hogy ha nem hajlik a térde, akkor hogy fog felállni, de állítólag a gyerekek hamar alkalmazkodnak a helyzethez (az előzőhöz egy hétig tartott). Úgyhogy most még kell vennem rá neki elöl is állítható nagyobb méretű szandált, mert olyanunk nincs még örökölt sem, valamint bentere meg inkább mamuszt agyjak rá azt is nagyobbat, na az lenne, mégsem megy rá a gipszre.
Szegény Zazi viszont mire megszokta a mozgást az egyik gipszben, már kezdheti is előlről az egészet, még egy dolgot élvez benne, hogy jókat lehet vele kopogni az ágy rácsain, így szórakoztatja magát elalvás helyett :twisted:
Na mindegy nem panaszkodom.

Rakok róla megint képet.
Kép Kép

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Luca!Nagyon cuki a babád,és nagyon ügyi is,hogy így ficánkol.
a doki tényleg rendes,és tuti nagyon fog rád vigyázni ám.
Még mindig császár lesz?

Bogi!Remélem tényleg talizunk hamarosan,mert neked nagyon sokat köszönhetek.


Kancellárka!Nagyon cuki a kicsi fiú.

Az enyém ma megszívatott,nem evett egész nap,vígasztalhatatlan volt,már a dokit is felhívtuk,de mondta hogy este javulni szokott a helyzet,de ha nem akkor holnap kijön megnézni.
Megfürdettük,és aludt,amit eddig egésznap nem tett meg,és kicsivel később elkezdett enni is.
Engem mindig szívat ez a csaj... :lol: :lol: :lol:

Puszi nektek

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Csiperke!
Na ez érdekes. Mi lehetett a baj? De tök jó dokid lehet, hogy ebből a bajból azt mondta, hogy este javulni szokott a helyzet. :)

Nekem most itthon van Lili is, mert Katica berekedt, bár már nem köhög annyira, de kapott gyógyszert, meg azt mondta a doki, hogy Lili is szedje a Calcimuscot meg a köhögéscsillapítót, hogy neki ne romoljon a helyzet, mert neki egyenlőre semmi baja, meg nem akarta, hogy Katicának hazahozzon most valamit, inkább gyógyuljon meg rendesen.

Na most megyek, mert késő van.
Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


helló Lányok!

Nincs sok időm, de találtam Nikinek egy pizzatészta receptet zsír nélkül. próbáld ki! (mondjuk én tennék bele egy csipet sót is, hogy izgalmasabb legyen az íze)

Hozzávalók:

2 evőkanál olívaolaj

fél kg liszt

5 dkg élesztő (lehetőleg friss)

1 teáskanál cukor

2,5 dl langyos víz



Elkészítés: Az élesztőt a cukros, langyos vízbe morzsoljuk, megvárjuk, míg felfut, összedolgozzuk az olívaolajjal és a liszttel, majd 1 órát állni hagyjuk, hogy megkeljen. Utána kinyújtani sütőpapíron (hogy ne ragadjon le). Amúgy a tésztába lehet tenni bazsalikomot, vagy akár olívabogyót is egészben. Isteni lesz.


Egy törött lábra a legjobb egy kis házi pizza :-)

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Lányok!

Van egy tippem, szerintem nem veszítetek semmit vele. Sőt.

A Revita TV-ben van egy babás műsor, azt hiszem Manó TV a címe.
Be lehet küldeni gyerekekről kis kori képet, azt hiszem 0-2 éves kori képet (nagyobbakról is), és a TV-ben a hónapban beküldött babaképeket leadják, majd a műsor végén sorsolnak egy tortát. Kalapból húznak egy nevet.
Mindezt azért mondom, mert Katica most nyert egy tortát éppen. :)
Jól jön, mert szerdán szülinapom lesz :)

A Márka Étteremben lehet átvenni a tortát.

Próbáljatok Ti is szerencsét :)

ja az e-mail cím:
mano@revitatv.hu


Puszika

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Brigi

Most már biztos minden rendben lesz! Jó, hogy a cukorterhelést megúszod, nem a leghumánusabb vizsgálat.

Piros
Utólag is boldog szülinapot annának!!!!

Zsu
Megtudnád adni a Kelemen Szilárd elérhetőségét, és rendelési idejét, be kell jelentkezni hozzá?

Bogi
A torta nekem is jól jönne, mert holnap lesz a párom szülinapja.

Niki
Mégse megyünk holnap. Majd szerdán. Teljesen kiment a fejemből, hogy a párom szülinapja holnap van. :oops:

Ági
Hogy bírod az egyedüllétet? A lányok, hogy viselik apa hiányát?

Csiperke
A kiscsajok már csak ilyenek. A következő napotok milyen volt?

Lányok!

Ovival kapcsolatban lenne kérdésem. Vegyescsoport vagy sima kiscsoport a jobb?

Mi elég jól vagyunk. Zsezse már 2 hete jár bölcsibe, remélem túl vagyunk a beteges időszakon. kop-kop. Rajtam meg erőt vett a tavaszi fáradság, így a múlt héten 9-kor már aludtam. De úgy néz ki, hogy sikerült magam kialudni.

Szép napokat!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Orsi!

Kelemen Szilárd rendelő: 06-30/513-1388
Sajátja: 06-30/2276-399

Puszi: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy így rátok török, de a mosonmagyaróvári topik nagyon kihalt.
Mosonmagyaróváron keresek bölcsődét nem tudtok esetleg ajánlani - interneten olyan kevés info van.

Nemsokára Óvárra költözünk a kislányommal én Pestre járnék minden nap dolgozni de az anyósomra nem merem bítzni a gyereket... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Tűzmanó!
Sajna én nem tudok segíteni.

Bogi!
Gratula Katicának. Finom volt a torta?

Orsi!
Boldog szülinapot a férjednek! Nálunk egyébként azt hiszem totál kezdő csoprt lesz az oviban. Nem tudom, melyik jobb.

csajok!
Úgy néz ki, kihal a topik? Írjatok már!!!

Puszi: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?