Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszi!

Micsoda szép kisfiú Krisztián! Örülök, hogy megoldódott a tápszer ügy. Azért gondolom így te is nyugodtabb vagy :D

Fanni :D

Ez az igazi gobelinezés! Egy kép egy nap :lol: Lehet, hogy szerdáig nem is lesz elég? :lol:
De jó a párocskádnak, hogy egész nap a kertben volt! Én is nagyon vágytam ki, de csak a teraszig jutottam. Még mindketten szenvedünk picit. A kertünkbe jobb, ha ki se nézünk :oops:

Panda!

Dorkának nagyon szép mandulavágású szeme és kis csókos szája van :lol: Igazán szép kislány!
Holnap, persze, rakok fel képet. A Praxisba megyünk, Hajdú drnőhöz.

Kép
viri8
 
 


Pandus :P
Gyönyörűséges a kis hercegnő! Már nem is habcsók, inkább marcipán :)

Viri :P
A háttér még hiányzik ám és az a legtöbb a képen :? Az olyan szolgai, nyem szeretem...
Eddig nekünk is rémes volt a kert, de ma Apa 6 órán át rendezgette. Alakul 8) Én is gyomtalanítottam kicsit és egy picike kézi kapával még kapáltam is, de 20 perc után be lettem küldve :( Na persze óvatosságból, hogy a +7 kg-mmal ne hajolgassak.
Holnap várjuk a képeket és a súlyokat, centiket, mindenre kíváncsi vagyok! Délelőtt mentek?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jóó reggelt!

Krisztián és DÓra gyönyörűek!!!!!

Viri jó ,mozizást!

FAnni apa óv beneteket!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Orsi, Lafi :
Köszi. Még délután is voltunk kint és nagyon jó baba volt egész uton. Képeket ti is tehetnétek fel frisset. Hunor is meg Lili is biztos jó nagy már.

Pandácska : Köszi. Dórika már milyen nagy baba. Sokat nőtt. Nagyon ari.

Viri:
Köszi. Igen most már én is nyigodtabb vagyok meg Krisztián is. Jobban vagy már? Mielőbbi javulást kívánok nektek.
Drukk a 4D-hez!!!

Boniko:
Köszi szépen. Te hogy vagy?

Csiperke????

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Tud valaki Gömböcskéröl valamit?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Aranykavics fia, császárral 2700 grammal megszületett!!!!!!!!
Vendég
 


Gratulálunk Anyarkavics családjának!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Aranykavics,
Hatalmas gratula :D Jó egészséget nektek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Pandácska!Nagyon cuki a picurka!És még mindig csupa rózsaszínben.... :lol: :lol: :lol:
Jól vagyunk,gögicsél,magyaráz,annyit nevetünk neki,meg mikor fintorog......
Az éjszaka is jó már.2-kor kel,eszünk,Apával már nagyon bírjuk a hajnalt,de a reggel....... .
Most nem sokat hízott,inkább nőtt sokat.

Nyuszika!Édes a fiad!Apa elolvad mi?Séta?


Lafi!Képet kérünk a nagyfiúróóóóóóól!!!!!!!!!!!!!!
Torna?

Aranykavics!Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!

Fanni? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viri! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép egy kép nektek

Kép


Kép

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok Lányok!

Aranykavics,
Kép

Nyuszi, Panda, Csiperke,
Tündéri babáitok vannak, meg tudnám mindegyiket dögönyözni!!! :D

Viri????? Merre csavarogsz a 4D-s képekkel?

Fanni,
csak nem a kertben vagy?

Nálunk zajlik a festés, apa nagyon ügyesen dolgozik (elmehetne szobafestőnek is :wink: ), nagyon szép színe lesz a szobának, de sajnos ma tuti nem tudja befejezni az egészet, de sebaj, majd holnap! :idea:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Csiperke :)
nagyon aranyos a pici lányod!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viri,
??

Csiperke,
Gyönyörűséges :D Hát igen, nálunk még mindig menő a rózsaszín :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok már :lol: Még elmentünk vásárolni és ennem is kellett, mikor hazaértünk, mert majdnem elájultam , annyira éhes lettem :oops:
A lényeg: a két kislány, most már 100% :D , egymáson hasalt...Alig láttunk valamit. Ráadásul az egyik fejvégű a másik faros :lol: Minden rendben van, 500 és 520 grammosak, és iszonyú mozgékonyak voltak!
Már a dokinő is nevetett, hogy alig tudja rendesen megvizsgálni őket, annyira ficánkolnak. Láttuk ám, hogyan rúgja fejbe egyik a másikat, majd a másik orrba az egyiket. Persze én felszisszentem és nagyon sajnáltam őket. Mindkét lepény hátul tapad, a magzatvíz mennyisége közepes.
Igazán nagy élmény volt látni őket. Most igazán beleszerettem a babáinkba! Teszek fel két képet is :lol: Bár mindkettőjük fotóján látszik ám a másik baba is.

Fanni,
a méreteik részletesen:
BDP:5,7 OFD:7,06 AC:17,42 FL:3,84 Becsült kor: 22w2d
BDP:5,82 OFD:6,8 AC:17,41 FL:4,02 Becsült kor: 22w3d Kép Kép

Kép
viri8
 
 


Bocsi, nagyon hosszú lett a beszámolóm!

Mindenkinek köszönöm a drukkot!

És most olvasom csak, hogy aranykavics kisfia megszületett! HATALMAS GRATULÁCIÓ A CSALÁDNAK. Nagyon jó egészséget és rengeteg tápláló tejcsit kívánok nekik!

Csiperke,

Orsi nagyon szép baba! Gyönyörűek a szemei. Majd' kicsattan a kis pofija. Tényleg ennivaló :D

Fanni,
ma délelőtt mi is kapáltunk picit.....Én nagyon picit....inkább sepregettem :lol:

Nyuszi,
Köszi kérdésed, kezdünk feljavulni :lol:

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Örülök, hogy minden rendben volt az uh-n! Tök jó lehetett látni, ahogy el vannak a kiscsajok odabennt! :lol: A képek is jók! De fura, Neked meg Fanninak a 2 baba tesz ki már most akkora súlyt, mint nekem az 1 baba! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok Csajok!
Nagyon el vagyok havazva, próbáltam vissza olvasni!

Pandus!
Továbbra is nagyon szép Dorka! :D Milyen a hinta, szereti?
Csiperke!
Orsi baba gyönyörű csajszi! :D

Kisfóka!
Csini a pocakod, a szobáról majd kérünk szépen képet! :wink:

Nyuszi!
Krisztián nagyon édes, igazi kis pasi! :D Zsombi 110-120 ml-t eszik, a szopi végére már totál elfárad a kis drágám, de szépen gyarapszik! Én továbbra is fejek, szerencsére van tejcsi, nem kell pótlás!
Szerintem be fog indulni a tejed, majd meglátod, próbálj minél többet pihenni, sok folyadék, és fejni! Sokszor nekem is az egyik cicmből jóval kevesebb jön, mint a másikból. Ne aggódj a pótláson!
Nálunk a kh-ban tápszert adnak pótlásként, egyébként nem is tudom, hogy gyarapszik az a kisbaba, aki csak teát kap? :oops:

Viri!
Gratula a két kislányhoz! Szépek a méreteik. Hú, biztos nagyon érdekes lehet ikreket nézni uh-on! :D

Aranykavics!
GRATULÁLOK!!!!!!!! :P :P

Fendike!
Na, mi a helyzet????? :lol: Akkor holnap újabb vizsgálat?
Zsombi szépen gyarapszik, 3,5 kg, imádja a hasát, és sétálni, na az nem maradhat ki 1 nap sem! Ha bent nyűgös, elkezdem öltöztetni a kinti ruhájába, már kezd megnyugodni, és ha beteszem a babakocsiba már minden szívfájdalom elmúlik. Imádja a kinti levegőt!

Petitpois!
Örülök, hogy továbbra is minden rendben van! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

az elöbb amikor elmenetem pisilni, egy kevés sötétbarna folt maradt a papíron... :shock: nem fájsemmim, de teljesen bepánikoltam! hívjam fel a dokim?
Vendég
 


Sziasztok!!

Donika,
köszi, jól vagyunk, bár mensisen görcsölgetek, de remélem még semmit nem jelent!!
kedden megyek dokihoz, ma éjjel érkezik, úgyhogy sikerült kihúzni (kopp-kopp).. :D
Zsombi nagyon cuki lehet, nem csodálom, hogy el vagy havazva...
fáradtak vagytok nagyon??
és milyen a babakocsi, jól funkcionál a mindennapi séták során?? :D

Pandus, Csiperke
édesek a csajok!!!!! :D

Viri,
hááát kiváncsi leszek a 40.heti megérzésedre.. :D
gratula a csajokhoz, tökéletes méretek!!!

Aranykavics!
GRATULÁLOK!!! Várjuk a bébifotót!!

Kép
fendike
 
 


látom seki nincs :cry:
Vendég
 


Boni :?
Feküdj ma, ha nem görcsölsz, nem keményedsz, akkor elég, ha holnap felhívod.

Mindjárt visszaolvasok és írok még!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


köszi FAnni , akkor fexem is :?
Vendég
 


Aranykavics :P
Gratulálok! Sok boldogságot Nektek!

Csipi :P
Mennyit nőtt Orsika :shock: Nagyon aranyos! Én is úgy alszom, kezem a fejem alatt, mint ő :lol:

Kisfóka :P
Barát látogatóban voltam, nagyon jól esett. Most meg megyek a kacsámhoz, legkésőbb holnapra készen is lesz :D
Mikor voltál UH-n? Gréta mekkora?

Viri :P
Cukik a kiscsajok. Majdnem egyformák, ez nagyon jó! Huuuh, olyan kíváncsi vagyok, mekkorák az én babáim!? Már csak 3 éj 8)

Részemről ma csak annyit töltöttem a kertben, hogy kimentem megszemlélni, Apa tegnapi munkájának gyümölcsét :D
Már nyílik ez-az, s szinte minden rügyezik. Remélem, nem jön a fagy... egy nagy mandulafa a kerítésünk előtt virágzik, azt nem mi ültettük, már itt volt. Gyönyörű!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
azt hittem kertben vagy, ezzel csak azt akartam írni, nehogy megeröltessd magad!
Múlthét szombaton voltunk uh-n, akkor volt 945g, plusz-minusz 138g, és mondta a szonográfus, hogy a 945-höz pluszban a felét adjuk még hozzá, és az a súlya!
A múltkor is mondták, hogy minuszban tuti nincs a gyerek! :wink:

Boni :P
nyugi, nyugi, biztos, hogy nincs semmi baj. Ha nem fáj a hasad, akkor meg tuti nincs gond! Azért a dokidat holnap hívd fel!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni :P
A 945-höz a 138-nak a felét kell hozzáadni, csak most olvastam, hogy elég furán fogalmaztam meg az irományom! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni,

Nyugi! Olyan sok jelentéktelen dolog okozhat ilyen elszíneződést. A legjobb amit tehetsz, az valóban a fekvés! De ha nem múlik, én a helyedben holnap felhívnám a dokim. Vigyázz magadra!

Fanni,

szerintem a fiúk biztosan nagyobbak lesznek. Csak pasik.... Én is nagyon kíváncsian várom a méreteket.

Fendike,

csak kedden mégy a dokidhoz, ha addig semmi nem változik? Furcs alehet az a mensis fájdalom. Azt hittem a 9. hó végére elfelejti az ember lánya, milyen is volt az :lol:

Kisfóka,

Te gondolatolvasó. Éppen meg szerettem volna kérdezni a kis Gréta súlyát. Nekem is nagyon furi volt, hogy már ekkorák! De örülök, hogy minden normális. Nyílván később nem fognak olyan gyorsan gyarapodni, mint az egykék.

Donika,

Szép nagyot nőtt Zsombi! Gondolom, milyen sűrű egy nap. Azért jó, hogy tudtál írni. Kitartás!

Kép
viri8
 
 


Sziasztok Lányok! :P
Időnként beugrok nézegetni az itteni történéseket, de bevallom számomra még igen magas röptű dolgokat olvasok. :oops: :lol:
Kiváncsian figyelem ki lesz a következő friss kismami akivel esetleg én is "értekezhetnék". :lol:
Közben mi is túl vagyunk a hat hetes uh.-n, ahol minden rendben volt.
Viszont iszonyat módon ég a gyomrom és szinte folyamatosan fáj.Próbálok többször, kevesebbet enni és vedelem a tejet :? de már semmitől nem jobb.Volt esetleg vkinek ilyen?Valami megoldás?

Kép
katica_75
 
 


Boni,
nekem a 16. ill 17. héten volt ilyen barnázgatás és kiderült, hogy a lepény miatt, onnan szivárog
mondták, hogy pihengessek és utána nem is volt, pár hét alatt feljebb húzódott...
de beszélj a dokiddal, esetleg csináljatok UH-t és akkor kiderül, hogy a lepény okozza-e...? :oops:

Katica,
nekem csak a vége felé kezdődött és ilyenkor már lehet savlekötőt szopogatni, az elején nem tudom, tej, keksz, pattogatott kuki és félig ülve alvás... gondolom nagy baj nem lehet, ha néha-néha elrágsz egyet, bár ha erősek a tüneteid az sem segít.. :roll:
dokidat nem kérdezted???

Kép
fendike
 
 


Fendike
köszi, az ülve alvásban tényleg lehet vmi, ahogy belegondolok amikor fekszem mindíg rosszabb.(hát akkor még nem fájt annyira,így nem jutott eszembe megkérdezni)

Kép
katica_75
 
 


Viri :P
Nekem eddig szinte minden kimaradt vérzésnél volt mensis érzésem, sőt, most 2 napig is volt, ma épp nincs.

Katica :P
Nekem csak a keksz segített, és emlékeim szerint a Cola amit itt a lányok ajánlottak, de szerencsére nem tartott sokáig ez az érzés... mondjuk aztán jött a jóllakottság, az sokkal rosszabb :?

Kisfóka :P
Tehát 1 kg körül van Gréta. Akkor tényleg a mi 2 babánk is annyi, igaz, összsúlyban többet "cipelünk", hiszen dupla magzatvíz, placenta, vérmennyiség...

Bonika :P
Remélem, reggelre minden OK lesz!

Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó regeglt!

Aranykavics gratulálok :lol:

Orsi baba is imádniavló :lol:

Viri kiscsajszik is gyönyörűek! :lol:

Köszönöm szépen a megnyugtató szavakat, ma még nem érzékeltem hasonlót, reméelm nem is fogok, de 8 óra körül felhívom dokimat, addig nem akarom zavarni :oops:
Vendég
 


Katica,
Rennie! Nyugodtan szedheted, naponta többször is. Nekem segített.

Boniko,
Majd írj, hogy mit mondott a doki.

Viri,
Nagyon édesek :D
Vendég
 


PAndus mindenképp bár még nem értem el dokim, ki van kapcsolva :?
Vendég
 


Reggeli vizitek, konzíliumok, referálók lehetnek, szerintem lassan hívhatod és elérhető lesz!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


küldtem enki egy sms-t, majd megcsörget ha ráér. eddig legalábbis így működött... :? már megint volt valami, amikor kimentem pipilni...

lehet haza kellene kéretőznöm... :roll:
Vendég
 


Hali lanyok,

bocsi az eltunesert :oops: de megerkezett a csalad szombaton es minden idomet lekotik :lol:

Kavics,
hatalmsa gratula a pici fiuhoz,sok tejcsit es jo egeszseget neki..

Pandus,Csiperke,
nagyon edesek a lanyok es hogy nonek :lol:

Nyuszi,
nagyon kis edi Krisztian :lol:

Viri,
micsoda megerzeseid vannak :lol: 40.het....hat meg barmi lehet :lol:
Edesek a lanyok es biztos szuper lehetett latni ahogy egymassal birkoznak :lol:

Donika,
orulok hogy Zsombi ilyen szepen gyarapodik.Es az pedig kulon jo hogy a setakat is igy szereti a friss levego fontos :wink:

Boniko,
szerintem azzonal menj haza es phizz amig a dokid nem jelentkezik.MOst fontos lenne hogy fekudj es kimeld magad..Drukk minden rendben lesz+++

Nalunk szombaton volt egy kis ijedtseg...Ugyanis a picur nem mozgott - mar pentek este ota igy szombat delutan ugy dontottunkbemegyunk az ugyeletre.Nagyon rendesek voltak,azzonal gepre kotottek.Persze a picur rogton beindult es hatalmasakt rugott :lol: Hat nagy volt a megkonnyebules :lol: Vegul ket orat voltam bent es minden rendben volt. :lol: :lol:

Majd szerdan megyek legkozelebb CTGre.Egyenlore nekem is csak mensis fajasok vannak....

Kép
petitpois
 
 


sziasztok!

aranykavics: gratulálok! sok boldogságot kívánok!

tábla:
Kép


kati
katica30
 
 


Sziasztok, voltam az kórházban,dokibácsim beküldött, másik doki megvizsgáét, enyiim ma nincs bennt viidéken van.

babával minden oké, :lol: méhszájon van valami kis seb az vérezgetett, most leecsetelte, de mondta előfordulhat még, de ne aggódjakbabával minden rendben van.szívhangot is hallgattam, .Pihenésre ítéltek és MAgnéziumra!
Vendég
 


Boni!
Örülök, hogy minden rendben. Az a seb, biztos el fog múlni. Remélem akkor pihenni fogsz! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kavicska!

Nagyon sok boldogsagot kivanok az egesz csaladnak, Isten hozta a kisfiadat! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boni :P
Örülök, hogy minden OK! Pihengess!!!

Petitpois :P
Jó, hogy ilyen gyorsan megnyugtattak!

Lányok :P
A kacsa. (Nekem maci jobban tetszett, itt van egy olyan feelingem, hogy háp-háp helyett azt fogja mondani múúúúúúúúúúúú :lol: )

Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Nekem nagyon tetszik a kacsád, szerintem cuki! miért mondaná, hogy múúú? :roll:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Nem tudom, nekem ez jutott róla eszembe. Olyan lapi csőre van...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


De köszönöm :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petitipois,

De jó, hogy ott a család! Így gyorsabban telik a várakozás!

Boni,

Jó, hogy bementél és megvizsgáltak. Így legalább tudod, hogy a picinek semmi, de semmi baja nincsen! Tessék pihizni, aktívan!

Fanni,

a kacsa szerintem is nagyon tuti. Igaz kicsit széles szájú, de nem bocis! Vicces :lol:

Kép
viri8
 
 


Bonika
örülök hogy minden rendben Bonibabyvel!

Fanni
szerintem is édi a kacsád..főleg a csíkos pulcsija tetszik! :lol: :lol: :lol: Mi is hétvégén jelentettük be anyóséknak a nagy hírt, és erre ki is találta nekem hogy "akkor kötnöd kell" :mrgreen: haha viccnek is rossz gondoltam :lol: mondtam neki ezt a goblen(?)-ezést tetszett az ötlet neki.

Kati
köszi a táblábahelyezést!:wink:

Pandácska
Rennie úgy tűnik jó lesz!Köszi. :P :lol:

Kép
katica_75
 
 


Petitpois! :D
Hú, akkor tényleg nagy lehetett az ijedelem! De már nálad is jöhet bármikor!!! :lol: Drukkolok szerdára, addig is vigyázz magatokra!

Fendike!
A babakocsi eszméletlen jó, nagyon könnyű, lépcsőn fel-le könnyen viszem, a rúgózása is nagyon jó! :lol: Azt nem tudom, hogy nyáron a zipzáros fedőt hogy fogom leszedni, mert most persze kell, de ha meleg van, akkor nincs rá szükség!
Az éjszakák elmennek, este 8-kor fürcsi, evés, aztán éjszaka 1 óra körül ismét hami, majd pontban 5-kor, de utána már nem alszik vissza! Napközben meg alig alszik, nem is értem, egy ilyen pici baba, hogy alszik ennyire keveset. Lassan hamarabb kidőlök, mint Ő!!! :lol:

Fanni! :D
Aranyos a gobelin! Mikor mész uh-ra? Hogy vagy?

Kép

Kép
donika
 
 


FAnni nagyon szép lett a múúzos kacsa! :wink: miket tudsz kitalálni? :shock: :lol:

értttem, és pihenek ezerrel!
Vendég
 


Donika,
Hát annyira még nem értékeli a hintát talán, ha egy picit nagyobb lesz. Csak azt a forgót nézi a tetején, és ennyi :lol: Te még szeded a More Milk-et? Mennyit?

Boniko,
Örülök, hogy nincsen semmi baj, de azért pihi ezerrel és legyél jó kislány :wink:

Katica,
Örülök :wink: Nővéremnek nagyon durva sava volt. Ő már csak ülve aludt a végén, és renegetd Renniet megevett. Így tudta csak elviselni.

Fanni,
Nekem nagyon tetszik a kacsád :wink: Olyan cuki :lol:

Jucmuc,
Hogy vagytok???

Nyuszi,
Alakul a tejcsi? Tényleg a tesók mit szólnak a picihez? Babáznak vele? :D
Vendég
 


Viri :P Katica :P Boni :P Pandus :P Donika :P
Kacsa köszöni a dícséretet :lol:

Donika :P
Már csak 2 éj! Szerdán 9.15-re :D Jól vagyok, köszönöm, szerenécsére ma semmi extra tünetem nem volt :lol:

Katica :P
Részemről tényleg szívből javaslom a gobelint, mert könnyen megy és gyorsan, s az idő csak repül vele!

Lányok :P
Ma elmentünk körülnézni autó fronton. Szeretnénk lecserélni a férjecském kocsiját egy -kb. 5 éves- családi autóra. Az a baj, hogy amiket néztünk, valahogy egyik sem az igazi. A Citroen Picassoban olyan közel vannak a pedálok, hogy ő egyszerre nyomja a gázt és a féket, ráadásul nem látod ahogy ülsz benne a kocsi elejét. Amúgy teljesen jó autó. A Ford Focus kombi volt a másik, ami tetszett eredetileg, de nem jól nyithatók a hátsó ajtók, alacsonyan ül benne az ember és ahhoz képest, hogy milyen hosszú autó, hátul a gyerekeknek alig lenne hely. Így most tanácstalan vagyok :? Akinek van jó tippje, mit érdemes venni, ne tartsa vissza. Hja, sajna 1,6-1,8 millió a plafon... Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnny nekünk Peugeot Partnerünk van, és szeressük nagyon :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: