Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu: remélem sikerülni fog! Amit lehetett, én megtettem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
németh
 
 


Á Á Laptető, laptető!!!

Kép
németh
 
 


Csucsu:lehet kipróbálom amit írtál!igazad van nem fogok lesüllyedni hozzá!
nagyon izgi lesz a hétvégétek,remélem Szabina most jókislány lesz és időben elalszik :wink:
Én szívesen vigyáznék rá :lol:

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Kinga:Hozzon szerencsét!!!!!! :D :D :D

KépKép
lyndee
 
 


Na most erre nem mondom amit illik babonából! :wink:

Kép
németh
 
 


Kinga: Ez bizony laptető:) Kivánom, hogy be is jöjjön:)

Szabina jó kislány ha kistesót akar akkor korán aludnia kell:) :wink:

Kép
csucsu05
 
 


Kinga: én is szorítok! :)

Csucsu:neked is! :)

Lyndee: csinálni akartam egy vonalzót megint, de úgy néztem, hogy fölösleges, mert "használhatom" tiédet is, mivel szinte egyforma a ciklusunk :)
Vendég
 



harivera!
Ez egyértelmű!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szerintem is egyértelmű!! ez bizony baba :)Vera most hányadik napon vagy?

Nekem szeritnem ma van PÉ-m mert nagyon fáj alul a hasam és bizony bővebb a váladékozásom is.tegnap este volt akció ma is kell legyen úgye? Vera mit mondasz??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!

Megjöttem,botrányba fulladt az össszejövetel.Kivételesen nem én voltam akinél elszakadt a cérna hanem a párom.Így el is jöttünk mert folyamatosan csipkelődött amíg ott voltunk.
egy darabig biztos nem lesz találkozás... :lol:


Csucsu:Legyetek együtt ma is :wink:

Szilvi:Nézheted az enyémet is de neked is jó lenne egy :wink:

Vera:már egy hete ilyen a teszted,mikor erősödik? :roll:

Kinga?van vmi jel?

KépKép
lyndee
 
 



lyndee: csinálnék én, de olyan macerás, hogy mindig be kell illeszteni azt a kódot hogy megjenjen a vonalzó. sokszor a munkahelyemről írok, ott meg nem is tudom megnézni azt a kódot ami kellene.

vera: ez tényleg baba :) dokihoz mikor mész?
Vendég
 


Lyndee: sajnálom a rokonságot! De legalább jó, hogy a párod így kiáll melletted.
Csucsu: legyetek együtt ma is! A dokim azt mondta, hogy ha Apa rendben van, akkor nem muszály várni.
Vera: hajrá ikerlányok! :wink:
Egyébként hanyadik napon van az, amikor már mindenképpen látszódnia kell?
Nálam piri nincs, viszont szerintem valami fertőzésfélét sikerült a legjobbkor összeszednem, úgyhogy most emiatt is teljesen frászban vagyok, hogy nem árthat-e a babának. Szerintetek?

Kép
németh
 
 


Hű, Vera, ez már tényleg sokkal egyértelműbb.Ha 10Dpo-n vagy a szuper, hogy így mutatja, csak erősödjön napról-napra!Várom a mait is!!!

Csucsu!Nektek hajrá ma is és holnap után is.Nem baj az ha 2 naponta összebújtok, biztos ami biztos alapom.A mindennapos sem jó, nehogy elveszítsék az erejüket a kiskatonák! :wink:

ritt
 
 


Ritt: tegnap megvolt a babaporoject. akkor ma pihi nehogy gyengüljenek a kiskatonák.

Kép
csucsu05
 
 


Hú, Csucsu!Csak most vettem észre, hogy még februárban írtál privit!ne haragúdj! :oops: De most válaszoltam is rá, hátha aktuális még!!!!

ritt
 
 


Ritt igen csodálkoztamis, hogy nem válaszoltál.
Küldesz képet róla? varady73@pr.hu az email címem.
Amúgy semmi baj mert még költözés előtt vagyunk és ide már semmit nem akartam venni.

Kép
csucsu05
 
 


Vera:ez tényleg erősödött!Tuti baba van :lol:


Kinga:jó jel hogy nem jött meg!Van remény!

Csucsu:Sikerülni fog!!!!!!++++++++++++

KépKép
lyndee
 
 


Szilvi:Felesleges mindig beszúrogatni,mi másképp csináljuk.Elkészíted a vonalzót annak adnak egy kódot amit be kell szúrni a segédletek alatt a profil résznél az aláírás rublikába.Majd a lap aljára klikk és ott marad,így próbáld meg!!! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee:köszi! kipróbálom majd :)
Vendég
 


sikerült :)
Vendég
 


Vera!

Gratulálok! :wink: De asszem jól beletenyereltetek a fiúba megint! :lol: Mondjuk én kettővel előrébb tenném a pé-t, a ferti is, ha nem lenne ott a pozitív lh! :roll:

Csucsu!

Legyetek szorgalmasak és két hét múlva mutass minimum egy olyat, mint Vera! :wink:
Vendég
 


Grönland: Hú de rég voltál. Már hiányoltalak is. Merre jártál?

Kép
csucsu05
 
 



Vera: 5fiú az 5meny :) Tehát lesz majd 5lányod is egyszer:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Most így pontosan nem tom, de asszem kettővel feljebb vagyok megtalálható! :wink: Ott vagyok otthon, oszt néha benézek mindehova! Mostanában nem voltam nagyon aktív sehol sem! :oops:

Vera!

Én még emlékszem ám arra mikor azt írtad az előzőnél, hogy mindegy milyen a neme, csak maradjon veletek! Na, most tessék erre gondolni! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Na most már teljesen ki vagyok akadva, borulva, stb. Csináltam reggel tesztet, negatív. Piri sehol. Úgyhogy én felkészültem a legrosszabbra. :cry:

Kép
németh
 
 


Vera:Erre én is emlékszem amikor azt mondtad milyen lesz a neme meg hogy mindegy hogy nem lesz nyári baba!Örülj neki hogy sikerült!És nem biztos hogy fiú lesz :wink:

Szilvi:ügyes vagy!!!! :D

Kinga nem elkeseredni!!!!!!!A negatív teszt nem bizonyít semmit.Inkább az elmaradt menszi!De a görbéd szerint amit múltkor is mondtam hogy a 20. napon lehetett ovud és akkor ma vagy a 13 dpo-n.

Csucsu:mennek a drukkok+++++++++

grönland:tényleg úgy el vagy veszve!Látom 8.dpo :shock: reméljük legközelebb +teszttel kukkantasz be hozzánk! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Vera: igen te most honnan tudod, hogy fiú lesz:) Mi van ha egy fiú egy lány:) Ikrek:)

Kép
csucsu05
 
 


jaja,még az is meglehet hogy ikrek lesznek,hiszen nagyon korán kimutatta a teszt!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: sajnálom amit írtál csak tegnap elfelejtettem reagálni a dologra. Ha a féjed is kibukott akkor a nő nem lehet egyszerrű. De ha nemtutok min bukott ki a párod? Az pedig csak melletted szól, hogy te mindent megpróbáltál. Amúgy nem is értem ha valaki kismama miért ilyen bunkó?

Kép
csucsu05
 
 


azt nem is írtam hogy nem velem volt bunkó most kivételesen,bár azért voltak beszólások.A férjemnek van egy kislánya aki 2hetente van nálunk.Őt találta most meg és ezt a férjem nem tűrte.
Szegény kislány jól kibukott miatta.....
szerintem a terhesség hozta ki belőle!

KépKép
lyndee
 
 


Egyébként megfogadtam a tanácsodat és csak mosolyogtam mindenen és ugy tettem mint aki nem érti hogy miért ennyire feszült!Teljesen boldognak látott mindenki,de egyébként az is vagyok.Nincs miért szomorkodnom,lesz nekem is egyszer babám és már nem sürgetem,jönni fog ha minden ugy alakul!

Mint ahogy mindenkinek ebben a topicban :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Ügyes vagy büszkeis vagyok rád. Hidd el a családban most mindenki azt fogja mondani miért viselkedett igy egy kisgyerekkel a csaj. De nem is értem miértilyen most? Hisz boldognak kéne lennie.

Kép
csucsu05
 
 


Egyébként én sem értem,hiszen egy végtelenül kedves nőről van szó akit nagyon szerettem és szeretem most is.Csak a terhesség ilyen indulatokat hozott ki belőle,reméljük múló állapot!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: lehet fél valamitől és ezért lett ilyen. És valóban múlóállapot csak.

Kép
csucsu05
 
 


lehet hogy fél,nem tudom.Minden esetre most kerüljük őket egy időre amíg megnyugodnak a kedélyek!
Mindenkinek megvan a maga problémája amivel el van foglalva,nem hiányzik még rá egy kis plusz...!

Nekem most a babaproject az első :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!

Ha nem baj, nem pozitív teszttel jöttem! :lol: De bízom benne, hogy hamarosan lesz olyanom is! :roll: Olvastam, hogy milyen nőszeméllyel van dolgod! Ilyenkor az a legjobb, hogy magadban tartod amit gondolsz, ő meg keljen ki magából, ezzel magát minősíti és egy idő után mindenki rájön milyen! Egyébként érdekes, én is nagyon feszült és ideges voltam terhesség alatt lehet, hogy csak a hormonok miatt ilyen! :roll: Mennyi idős férjed lánya? Rajta azért gyakorolhatsz és van hova tenni azt a sok szeretetet ami benned van, míg jön a saját baba! :wink: Tudom, hogy nem ugyanaz, de talán egy kicsit jobb! :roll:
Vendég
 


Kinga!

Szerintem is a 20. napon volt pé-d! Előtte elég cikk-cakkos a görbéd, onnan viszont nagyon szép! Nem elkeseredni, van még remény! :wink:
Vendég
 


Grönland:Igazad van és így is teszem,nem foglalkozom vele.Tuti a terhesség miatt ennyire ingerlékeny!
Párom kislánya 10 éves!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Akkor a párod kislánya már kész nő:) Jól kijöttök ? Szeretne már ő is egy kistesót?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Igen,most kezd kicsit nagylányoskodni.És most jön majd a tinikorszak is.Ő már nagyon várja a kistesót,amikor elment a baba azt is nagyon sajnálta mert már beleélte magát.De ő még nem tudja hogy hogy megy el egy baba.csak annyit mondtunk hogy a doktorbácsi már nem látta az UH amikor elmentünk hozzá.

KépKép
lyndee
 
 


Nagyon jó egyébként a viszonyunk,igaz elég keveset van nálunk de próbálok mindig a kedvében járni :D

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: persze megértem ha ő még nem tudja ha elmegy egy baba mi is van valójában. Addig jó mig nem is érti. Majd ha jön a kistesó szerintem duplán fog örülni. Amúgy talán még jó is , hogy a leányzó már ilyen nagy mert pont a tinikorszakban lesz kistesója és talán le is köti majd őt. Na meg segíteni is fog tudni:)

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem is így lesz a legjobb,mert lehet eddig annyira nem érdekelte volta.persze szerette volta előbb is a kistesót de még nagyon jókat tud játszani akár egyedül is.És akkorra mire megszületne már lehet nem érdekelnék a játékok annyira.Igazi babával játszatna :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndde: Igy igaz. És meglátod nagyon sokat fog vele foglalkozni. A SZabinaés a párom első házasságából született fia 11éves volt mikor megszületett a lányom. és tudott vele mit kezdeni. Nem baj ha nagy a korkülömbség. Mindennek megvan a maga előnye és hátránya is.
A bátyám és köztem 9év van. aminek én örülök mert sokat törödött velem:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bár már korábban írtam ide, most újra szeretnék csatlakozni hozzátok:

ez a ciklusom 43. napja, és szuper erős csíkos zebrás tesztem van :))
Novemberben vágtunk bele a babaprojektbe, és úgy tűnik siker koronázta a "kemény munkát" :D

Sajnos csak péntekre kaptam időpontot, de remélem, hogy minden rendben lesz.

Judit
Kép
sonny
 
 


sonny: Hát ez nagyszerű:) Ügyesek voltatok:)
És minden rendben lesz ne izgulj. Doki után irni ám mit látott? Oké?
A húsvét nagyon szép lesz most nálatok:)

Kép
csucsu05
 
 


sonny: gratula :D

lyndee: kitartást a rokonsághoz!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: