Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kriszta: A baba GYÖNYÖRŰ !!!! :)
Jeges macika: Lebuktál?

Én ma reggel rendeztem egy félórás bőgést. Az egyetlen nadrágom is kezd szűk lenni lábnál. Mitől? Nem nassolok! Leteszem a cigit és még jön és jön és jön?
Mit tegyek? Rondának és gusztustalannak érzem magam. Nincs jó kedvem sőt! Munkahelyen még a kabátot sem vettem le, ne nézzen rám senki. Kisfiam próbált vígasztalni otthon, Édi volt, azt mondta szép vagyok, de látom hogy nem :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

köszi a drukkokat, mint Ani írta, hazajöttem tegnap :lol:

(Krixta, köszi hogy megírtad neki a számomat 8) )

Krixta!
aranyosak a Réka baba fotók :lol:

Schandl doki nekem is nagyon bejön, már 2x is volt szerencsém vele, tegnap is megnézett ő is :lol:
folyton mosolkyog, aranyos, kedves :lol:
ja, meg a Csetényihez is volt szerencsém tegnap, ő is kedves(szeretem a fekete hajú pasikat :lol: ), csak túl jól megnyomkodta a hasam :?
de azért RL-t nem cserélném le egyikre sem :wink:

szóval Schandl (ő dönti el, kit vesznek fel kórházba és kit kell műtni)
szerint is 100 % méhenkivüli, de mivel nem látható, biztos pici és csökkent a hcg igy felszívódhat. :shock: jövőhéten ujranézzük.

éjszaka olyan görcseim voltak baloldalt, hogy azt hittem megpusztulok :shock:, 2 nospa+ 1 cataflam után tudtam elaludni éjfél után.

Bocs akinek nem irtam, majd próbálom felvenni a gomolyagom, ahogy Szilvi mondaná :D
Vendég
 


Sziasztok!
Krixta
Réka baba nagyon aranyos!Kis tünemény! :)

Hétfön megyek 4D-UH-ra, :roll: nagyon várom már!

Kép
nibcsike
 
 

 
 

Sziasztok!

Márti, gratulálok a szép eredményekhez.

Kriszta, örülök hogy tudsz már jönni. Gyönyörű a kis tündérkétek. :) Amikor csak tudtok sétáljatok, az biztos minden baba szereti.

Szilvi, mostanság Roni is állandóan felkelt, és ez a jobbik eset mert van hogy elaludni se hagy. Drukkolok hogy ne vigyék el a házat.

Tündi, ne butáskodj, nem vagy ronda! Csak a hormonok miatt vagy hangulatingadozós. Hisz a gyönyörű gyermeked is azt mondta hogy Anya szép vagy. Nem hiszel neki? Tudod a gyerekek és a részegek mindig igazat mondanak!

Vicus, örülök hogy jelentkeztél. Mitől lehet a görcs? Nagyon izgulok érted, hogy ha már a kis drága nem is marad veletek legalább neked ne legyen bajod.

madiani
 
 




Tündi
Nem buktam le, csak sikerült laptetőre kerülni. :?
Ne maszatolódj el! El fognak majd tűnni azok a kilók.

Vicuska
Örülök, hogy jól vagy. Sajnálom a görcsöket. :(
Dobok egy gombolyagot. :)

Ani
Köszi a drukkot, remélem használni fog. :)
Egész nap megy a hancúrozás... Érdekes, hogy mikor TVt nézek, akkor abbamarad. :)

Bessy
Merre vagy??????

Nati
Köszi az emesét, megkaptam. :)

Ha esetleg nem tudnék jelentkezni ma, akkor mindenkinek szép hétvégét!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Láttam a táblit, csak egy kis korrekció: az én dátumom a legutóbbi verzió szerint szept.26-ra változott! :lol:
De én amilyen peches vagyok (és amennyire apa szerencsés), biztosan, hogy kicsit előbb, a szülinapomon fog megérkezni! :)

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat...

Szilvi
Jó hogy leírtad miket nem lehet enni pont ma kaptam epret és gondolkodtam lehet-e..:)
Kiváncsi vagyok mi lesz ezzel a ház dologgal nálatok:)

Trundike
Köszönjük szépen,aranyos vagy..
Teljesen átérzem hogy nem érzed magad szépnek én is sokat sírtam az elején..(most meg azért sírok mert a kismamás cuccok már nagyok,de a rendes ruháim meg még kicsik)ne légy szomorú hidd el hogy szép vagy mégha te nem is látod magad annak..egy nő akkor a legszebb mikor kismami ezt nem egy pasi mondta nekem és szerintem is így van...aztán meg amúgy is gyorsan lemennek a plusszok..fel a fejjel,jó?.)

Nibcsike
Neked is köszi!Majd tegyél fel mindenképp 4d-s képeket!!Én elsíram magam mikor voltunk,nagyon nagy élmény!

Eniko
Beszéld meg a babóvbal hogy mikor jöjjön..én csak azt kértem Rékától hogy apa szülinapjára jöjjön meg..én 03.10re voltam kiírva,apa szülinapja 02.20-án van..Réka 02.11-én bújt ki..várhatott volna még egy hetet de most már mindegy..:)

Vicuska

Köszönjük Réka nevében is:)
Sajnálom a híreket és a görcsöket...:(
Akartam neked írni én is de nem mertelek zavarni..gondoltam Anival hátha jobban vagytok és ezért megadtam neki számod...

Mi ma voltunk szemészeten, hetente kell járnunk jól megkínozzák a babákat..elveszik és be se mehetünk velünk..csak annyit hallani hogy üvölt szegénykém..valami csipesszel nyulkálnak a szemükbe..:(Éx ezt tart 9-11ig....
E vitamint már nem kell szedni,legközelebb 2hét múlva ugyanez a tortúra...remélem egyszer vége lesz..:(

Szép délutánt mindenkinek!Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés:
Még egyben vagyok, sőt a doki szerint 19-én találkozunk újra NST-n (na de majd meglátjuk!)

Ha valami van, akkor úgyis jelzek!

Üdv mindenkinek!

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Krixta! Nagyon szép a kisbabód!!!Édes képek nagyon.

Vicuska!Sajnálom, amin át kell menned. Kitartás, ne add fel, és persze fel a fejjel.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Krixta!
remélem veled is jóban vagyunk, nemcsak Anival :lol:
miért kell szemészetre járnotok? :roll:
küldök rá gyógypuszit :wink:
Vendég
 


Ani!

a táblihoz:
márc.18. vérvétel :P
Vendég
 


Krixta!

Miért jártok szemészetre?Ne félj,nem kínozzák a babákat,csak egy kisbaba egyből sír,ha lefogják.Egy kis eszközzel kinyitják a szemüket,mert ugye nagyon összeszorítják,amikor sírnak,máshogy nem tudnának belenézni.Az a csipesz,nem olyan csipesz! :wink:

Vicuska!

Remélem nem görcsöltél azóta!Elég ijesztő lehetett! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Bessy? Mizújs?
Vicuska? Hogy vagy? Görcs?

Kriszta miért kell szemészetre járnotok?

Tand, :) beírtam a tábliba is az NST-t. Hogy érzed mikor fogsz szülni?

Javítottam a táblit.

madiani
 
 


Én itt vagyok,nemsokára fürdetem Martinkát.Apa reggel 6-tól este 10-ig dolgozik ma. :(
Vendég
 


Bessyék elvileg ma mentek Pestre,vagy nem?Én úgy emlékszem.
Vendég
 


Szia Alexa, :)

igen, tudom, azért érdeklődök Bessy felől. Azt mondta hogy mensitől függ de ha időbe megjött neki akkor ma mentek. Nagyon sokat gondolok ma rájuk.

Jó sokat dolgozik apácskátok. :( Rossz lehet.

madiani
 
 


Igen,én is nagyon drukkolok nekik!!Nagyon megérdemelnének már egy kisbabát(sőt többet is),Vicuskáékkal együtt!!!!

Martinka itt kukucskál,kicsit bújócskázom vele még fürdés előtt! :D
Vendég
 


:D menj csak, puszi a kis szívtiprónak.

Vikivel most beszéltem, Levi baba beteg. Szegény barátosném nagyon kivan már. Elég fárasztó lehet neki, nem sokat alszanak, és mellé még az aluszékonyság is. Puszi nekik, és mielöbbi gyógyulást kívánok.

madiani
 
 


Sajnálom őket,gyógyuljon meg hamar Levi!Szinte most volt beteg!Csak Viki el ne kapjon semmit!Jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska
Én azt gondolom vagyunk olyan jóban..sőőt..csak nem tudtam hogy plátói-e vagy viszonozva van általad is :D :D
Köszönjük a puszit átadtam..:)
Nem is írtam neked míg a kórházban voltam meghalt a lány malackám is...azt mondta Csabi hogy nézegette a fogát stb.de úgy látta minden okés vele mégsem volt hajlandó enni..olvastam valahol hogy ilyenkor a kisállatokat megviseli ha meghal a "párjuk" és általában nem is maradnak meg egymás nélkül.. :(

Alexa
Jó sokáig melózik a párod...
Köszi a megnyugtatást..én csak abból gondoltam hogy kínozzák hogy sosem sír a picur de ott üvöltött ráadásul az anyukák nem lehetnek bennt a babákkal ilyenkor és amikor visszakaptuk látszott a szemhéján a csipesz helye..nem volt szép látvány.


Roni
Köszönöm szépen,aranyos vagy :oops:

Tand

Nagyon kiváncsi vagyok vagyok mikor bújik ki Grétababa..:)

Ani
Veletek minden okés?Bessynek én is drukkolok!

Szemészetrearanyosak vagytok hogy kérdezitek
azért kell járnunk mert elvileg koraszülött lett a baba (nem a súlya és az idő miatt hanem mert nehezen kezdett lélegezni) és ezért a szemére is azt mondták hogy még "éretlen".Mennünk kell 2hetente,van aki 1éve jár..én nem szeretném ha ennyiszer kéne...szegény baba ilyenkor nem tud enni,aludni ott rendesen,mióta hazajöttünk tök mélyen alszik teljesen felborul a napja..:(
Áprilisban kell menni koraszülött gondozásra is..

Éjjel meg nem sokat aludtunk mert annyira fájt a pocakja Rékababának,kínlódott nagyon és fél4től nem tudott visszaaludni...aztán odatettük közénk és nagy nehezen megnyugodott..mi meg aludtunk még egy órát kb.de sebaj jó volt hogy ott pihegett mellettem:)

Szép estét mindenkinek vigyázzatok magatokra!!!pussz
Vendég
 


Alexa részemről is puszi kis drágádnak és jó fürdetést!

Vikiéknek meg jobbulást és kitartást a nehéz éjszakákra!!
Vendég
 


Kriszta, :) Te is itt vagy, jaj de jó.

Köszi, mi jól megvagyunk. Apácska dereka nem fáj, ennek nagyon örülök. Én kicsit többet híztam mint kellet volna, de most már figyelek a súlyomra. Magam miatt nem aggódok, csak Ronival legyen minden rendbe.

Sajnálom hogy ennyi tortúrán kell keresztülmenjetek. Remélem nem sokáig fogják kínozni Rékát.

madiani
 
 


Kriszta!
Persze,borzasztó látni,ahogy idegenek kezében van a gyerekünk,és még sír is keservesen!!Reméljük nem sokáig kell szemészetre járni vele!!Sajnálom a pocakfájást!

Puszikat átadtam!:D

Most fektettem le Martinkát.Cicin aludt el.Ilyenkor mindíg ott maradok még mellette egy kicsit,szoktam nézegetni,ahogy alszik,hallgatom ahogy szuszog.Olyan jó! :D :D

Jó éjt mindenkinek,ha nem jönnék,szép hétvégét!! :D
Holnapra jó időt mondanak! :D
Vendég
 


sziasztok,
semmit nem olvastam vissza :oops: , hétfőn jövök!!!!!
Szép napsütéses hétvégét mindenkinek!!!

Márti, remélem nem szültél meg az éjszaka, pivi ment egy telefonons elérhetőséggel :lol: :P
Vendég
 


Sziasztok!

Krixta! :lol:
mielőbbi gyógyulást Réka babának 8)
sajnálom a kis malacot, nem mertem kérdezni....
remélem az új kismalac rendben van :roll:

Vikike!
igaz a teszttel még adós vagy, de felmentést kapsz :lol:
Levikének is gyógypuszi :D

köszönöm, jól vagyok.semmim nem fáj, és tegnap óta nincs semmi barna :oops: :roll: a hőm meg 36,9 :shock:

Bessyvel találkoztam csüt-ön, még nem jött meg neki, de azt mondta pénteken mennek mindenképpen, úgyis valószinű csak a szurikat kell kiváltaniuk :D
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk,mert mindjárt jönnek a tesók,családostól! :D
Bocsika hogy nem jöttem,de tegnap egész nap sütöttem!
Majd jövöhéten már lesz idöm! :D
Puszi Mindenkinek! :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szar a szülinapos vonalzóm! :evil:
Holnap lesz....! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz, ha holnapig nem jönnék: NAGYON BOLDOG 30. SZÜLINAPOT NEKED!!

Vicuska, ha már sajnos ez történt, akkor remélem felszívódik, és nem kell kórház!! :?

Krixta, akkor nektek sem könnyű, szegény Réka baba!! :wink: remélem nem kell már sokáig járnotok vele szemészetre! És áprilistól mit fognak csinálni a k. g-on?? :shock:
Mostanában nálunk (is) esténként jön elő a pocifájás, és tök nehezen alszik el. :? Szerencsére éjjel nincs gond, csak eszik és alszik. Kíváncsi vagyok, mikor jön el az nálunk, hogy éjjel csak alszik, mint Judynál is pl.

Judy? Mizu veletek? Többiek??

Ma délután először el fogjuk vinni tökit sétálni. Remélem nem fog fújni a szél! Pusszancs

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Még egy kép Tökiről:
ez a legújabb kedvenc képem: Apához bújva kaja után

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata!
Nagyon édes Geri! :D
Köszönöm a köszöntést,és hát hogy ezzel a színnel,amivel írtad.....még el is tudtam olvasni :roll: .......hááááát :roll: ,talán nem is vagyok még olyan öreg....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


ANDESZ!!NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!! :D :D

Kata!Nagyon helyes Geri! :D :D Megvolt az első séta?
Vendég
 


Hello Alexa,
igen, megvolt az első séta. negyed órát sétáltunk apával, nagyon jó volt. :lol: Holnap is megyünk, meg hétfőn is, édes hármasban! Apa a héten itthon lesz megint, tök örülök neki!! :wink:

Na jó éjt mára. Szép álmokat!

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Itt az ígért tesztem, végre sikerült lefotóznom :D . Majd valamikor jövök és próbálok visszaolvasni, bár ahogy magam ismerem nem sokat olvasok vissza, nem lesz rá időm. Addig is jók legyetek, vigyázzatok magatokra.

Antám, nincs tünetem, írtad, hogy aluszékonyság még nem jelentkezett az sem :roll:. Köszi, hogy írtál a nevemben, puszi neked is, jó volt a mai kirándulás :D . Levi estére megint belázasodott :( , de szerencsére az alvókája jó, egyszer kelt eddig éjszaka mióta beteg, de akkor is azért szerintem mert melegnek éreztem és átvittem az ágyunkba, na akkor aztán nem volt alvás, teljesen felpörgött, végül átvittem az ágyába és szépen elaludt :D .

Pusza mindenkinek, jóccakát!

Kép

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Tündi nekem a dokim a Schandl és nagyon rendes és szimpatikus, szülésnél végig bent volt velem néha ment csak ki pár percre mikor hívta valaki. Rendelésein is kedves volt velem, igaz hogy én nem vagyok egy nagy igényű, szépen megbeszélünk mindent ha van kérdésem, bunkó még sosem volt velem. Mikor megszültem Levit és lekerült az intenzívre akkor is mindig érdeklődött, hogy hogy van Levi és nyugtatott, hogy minden rendben lesz.
Nekem a kolleganőim ajánlották, sokan odajárnak hozzá, ugyanis mind a három gyerkőce a mi ovinkba járt :D . Hát röviden ennyi, ha kérdésed van, tel.szám, árak stb..., akkor szólj. Remélem segíthettem!

Gyönyörűek a babák :D !!!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Vikike!

végre itt a várva-várt teszted :lol: nagyon szép erős csíkok :lol: (nekem sose volt ilyen :( )
Levikének gyógypuszikat küldök 8)

Kata!

nagyon édi Geri baba apával 8) , jó kis húsos baba :lol:
1.sétához is gratula :D

Andesz!

Kép
Vendég
 


Vicuska!
Köszönöm szépen! :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz, Nagyon sok boldog 30. születésnapot kívánok!
Bátyómnak is most volt a 30.szülinapja :D !

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!!

Andesz

NAGYON NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKED!!


Vikike

Gratula a szép csíkos tesztedhez! :) Levikének jobbulást!!

Mindenkinek szép napot!!
Vendég
 


Sziasztok!

Andesz nagyon boldog szülinapot kívánok!

Vicuska, hogy vagy ma?

Kata, nagyon édi Geri baba. :) Menjetek sétálni amikor csak tudtok, bár most eléggé feltámadt az a hülye szél.

Vikikém, gyönyörű a teszted, ezt még tényleg nem láttam.

madiani
 
 


Ani!

köszi, semmim nem fáj, piri sehol, hányinger van :shock:
akartam ma venni tesztet az Auchanban, de nem volt :evil:
bár attól se leszek okosabb meg terhesebb se :D

mi eész nap kertészkedünk, vettünk csomó bokrot, tuját, rózsát és ültetjük őket, meg elszórtam csomó fűmagot :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Levi már jobban van szerencsére :D , bár eddig sem volt komoly baj, láza volt és semmi más tünet úgy mint múltkor. Akkor el is mentünk a dokihoz, de nem lettünk okosabbak tőle.
Alexa írtad, hogy szinte most volt beteg, hát igen sajnos :( , mivel most is csak láz volt és semmi más, ezért megnéztem a könyvet amit vettünk(gyermekbetegségek és természetes gyógymódok) és azt írta, hogy a hirtelen fellépő láz ami nem jár semmilyen tünettel sem köhögéssel, akkor gondolni kell a vese vagy hólyaggyulladásra. Ez az ilyen piciknél fájdalommentesen zajlik le. Szóval gyanakszom, lehet az volt, van mikor az ember nem veszi észre éjszaka, hogy átázott a pelus(főleg, hogy Levi átalussza az éjszakát) és még ki is van takarózva, így könnyen felfázhat. Na mindenesetre ha megint lesz ilyen akkor szólok a dokinak, hogy ezt olvastam.

Vicuska már én is kertészkedni akarok jövő hónapban, annyira várom. Hol vettétek a növényeket, a Bioritmusban? Mi a terasz elé szeretnénk virágágyást a szomszéd csajszinak olyan szép. A tujákat nem tudod milyen árban vannak?

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Képek Leviről :D , voltunk kirándulni tegnap a pákozdi arborétumban.

Kép

Kép

Kép

Kép

További szép napot mindenkinek! pusz

Kép
Kép





Ezek a képek pedig Sárkeszin a játszótéren készültek:


Kép

Kép anyukámmal

Kép

Kép

Kép és végül egy fürdős kép:)

Nst
vikike_
 
 


Kicsit rosszúl szerkesztettem a dolgokat :roll: .

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Vikike!

Nagyon jók a képek!!
Tőlem is sokan kérdezték amikor nemrég beteg volt Martinka,hogy vizeletet nézetett-e a doki.Meg is ijedtem egy kicsit,mert nem mondta,hogy menjünk el a laboba.Nálunk is kimaradt.Pont ma mondtam apának,hogy milyen jó,hogy mostanában már végigalussza Martinka az éjszakát,de kicsit izgulok,mert ilyenkor egész éjjel ugyanabban a pelusban van,és az már biztos hideg reggelre.Viszont,ha kivenném éjjel az ágyából és átpelusoznám,tuti nem akarna simán visszaaludni.:roll:
Örülök,hogy jobban van Levi!! :D
Vendég
 


Jó estét!

Sehol senki?

Bessy, Nati???? Na és persze a többiek is!

Vicuska örülök hogy semmi bajod. A kertészkedés nagyon jó dolog, pont tegnap mondtam Vikinek hogy én is meg akarom majd csinálni az erkélyen lévő virágokat. Csak lenne már végleg jó idő, addig félek hogy elfagy.

Mi is a tavaszi pakolgatás rabjává lettünk. Vagyis apácska elkezdte a saját cuccait pakolni és akkora rumlit hagyott hogy muszály volt beállnom. Rengeteg minden meg kell csinálnom, de sebaj a végén nagyon jó lesz.

Vikikém, nagyon jók a képek.

madiani
 
 



Jóóóóóóóóó reggelt!!!!! :D

Tegnap voltam a kórházban, megismerkedtem a szülésznőmmel. Kb. 40 év körüli hölgy, nagyon aranyos volt. Mondta, hogy ha apa hazajön és hétvégén dolgozik, akkor megmutatja nekünk a szülőszobát, nem kell azért a szerdai "nyílt napot" megvárni. Kérte, hogy tartsuk a kapcsolatot, majd elmondja, hogy mi hogy is zajlik, mit kell hozni. Sok meglepi ne érjen minket a nagy napon. :)
Szombaton kitakarítottam Elemért. Útközben a másik lépcsőházban lakó büdös banya kiborított, úgy izomból. Még most is füstöl a fejem. Az az egy nyugtat, hogy nem sokáig kell elviselnem. Apa azt írta, hogy lecsapja. :lol:

Enikő
Most néztem, hogy alig van pár nap a szülinapjaink között. Majd együtt ünneplünk. :D
Csak remélni tudom, hogy esetleg Titababa 15én fog születni és nem hamarabb. :D

Krixta
Apa kiborult, mikor írtam neki, hogy benne van a lenyúlás lehetősége. Egy hét múlva okosabbak leszünk. :)
Reggel néztem meg, hogy az új jelölt Judyék leendő házával szemben van. :D
Szegény Réka baba!!! Küldök gyógypuszit a szemecskéjére és a pocijára!

Andesz
Nagyon boldog szülinapot!!!!!

Kata
Édes Geri baba! Még mindig nagyon sok haja van!

Vikike
Levinek gyógyulást!
Ez a teszt teljesen egyértelmű. ;) :)

Vicuska
Nagyon szép lesz a kertetek. Nyáron kérünk róla képet. :)

Nati
Kitört a 100% pihenés? :D

Ani
Ki szerint híztál sokat?
Vendég
 


Ezt nem hiszem el!!!.....

Vicuska
Nagy drukk mára!!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?