Új privát üzeneted érkezett!

Szerda van, megjöttem! :) ...az előzőekről tudomást sem veszek... :roll:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Jóreggelt

Balikám :) aranyos vagy

Nem tudom mi a helyzet nálam, de az éjszakám elég lidércesre sikeredett. Hajnalban iszonyatos görcsökre ébredtem ami nem igazán akart múlni még gyógyszerre sem, már az ügyeletre akartunk menni de aztán csillapodott és elaludtam. Vérzek, úgyhogy szerintem ennyi volt .... :cry:
kokusz
 
 


:cry: :evil: azért én tudok olyanról, aki végig vérezte a terhességét, s mégis ott volt a babája!
athiz
 
 

 
 

Athiz

Nem olyan a vérzés mint mensikor ... valahogy más. Holnap még tesztelek egyet, hátha ... viszont nem tudom az utrot rakjam e vagy nincs értelme. Ötletek?
kokusz
 
 


Szerintem feltétlenül, amíg nem tuti, hogy nincs baba! Azt meg vérvétel+UH-gal tudhatod meg biztire!
athiz
 
 


Kokusz!

Szerintem se hagyd abba!!!!!!Sőőőt!Szerintem megpróbálhatnál szedni mellé Magne-b6-ot is!ÉS PIHENJ SOKAT!!!!!!!
Drukkolok nagyon hogy rendben legyetek!!!!

MEG ANGYALNAK IS SOK SOK RAGACS MEGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bali!
Tudni a pici nemét?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kókusz!

Sztori ketteskével:

http://www.fertilityfriend.com/home/c13dc nos valahol a csillag nem reális, mert L volt, de akkor a ferty új görbét kezdett volna.
17. napon voltam dokinál, aki rákszűrt. Oké után vérezgettem, de csak vérezgettem, holott nem szoktam. Aztán azt hittem megjött. Igen ám, de annak meg kevés volt. Köv. hónap 5. napján kellett volna a closti, de bősz pénzügyes létemre fingom nem volt hol kezdődik az 5. nap, és mi van akkor most ilyenkor. Dühből csináltam egy tesztet, ami halvány pozitív lett (de ilyet én már produkáltam...). Orvos közölte akkor utro. Na igen, de ha megint csak elvetélek??? Ő meg mondta, hogy a lelkiismeretemre kell hallgassak, és csak használjam az utrót. Ha baba meg akar maradni, megmarad, ha nem használom viszont esélyt sem adok. Most vagyok a 20. hétben.

Szóval tedd azt ami a doki mondott, és nagyon drukkolok. És tényleg eléggé véreztem, pirosat is... Eddig mindig azt mondtam, hogy a terhesség+vérzés csak legenda, de most már tudom, hogy nem az!

Tedd fel a teszteket légyszi!

Pussz:

tjuca
 
 


Testvérem is vérzett, és ő nem is szedett Utrót, mert eszébe sem jutott, hogy babás!

Kókusz ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Tjuca

Köszi hogy leírtad ... teszteket nem tudom felrakni nincs itthon a fényképezőgép. Hát én most elég rendesen vérzek már. De hallgatok rád, utrozok.

Boni

Neked is köszi :)

Nekem ezzel nincs is gondom mármint a vérzssel, mert nekem is van ismerősöm aki így volt terhes. DE: azért szerintem a mennyiség nem mindegy ... hogy az a vérzés sok vagy kevés. Mindegy nem akarok itt okoskodni, meglátjuk.
kokusz
 
 


hmm.... :roll: :roll:
Akkor holnap is benézek :)

Ancsa!
Lánynak tűnik... :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Hi!
Mizu?

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


sziasztok.

kokusz?remelem megallt a verzesed.++++++++++++++++++++

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Teszt negatív ... a hőm meg 37,1. Pedig este nem is raktam utrot. Bár gondolom, azért ilyen magas. A vérzés szinte elmúlt.
kokusz
 
 


kokusz :( ugyanolyan fajta tesztel teszteltel mint eddig?

Kép
monyo83
 
 


Monyo nem mert elfogyott ...
kokusz
 
 


Kókusz :cry: :roll:
Vendég
 


Szóval szerintem nem maradt meg, ha volt is ott valami. De holnap szándékozom dokihoz menni, nézzen meg mivan most ilyenkor. És ebben a ciklusban peteéréstől nyomatni fogom a progeszteront az tuti.
kokusz
 
 


Kókusz drága nagyon kiváncsi vagyok.... majd doki után jelentkezz
Vendég
 


kokusz ha nem ugyanolyan tesztel csinaltad akkor talan meg van remeny,szerintem.A tesztek hiaba irjak ra hogy egyforma erzekenyseguek nem mindig ugyanugy mutatja ki,ezzel mar van tapasztalatom :?
ha elment volna akkor eros darabos verzesednek kellet volna hogy legyen.
en tovabbra is bizok es szurkolok++++++

Kép
monyo83
 
 


((((Kókusz)))) én erre most nem is tudok mit írni.
Várunk vissza a dokis hírekkel.+++++++++++++++++++++

Kép
katica_75
 
 


Én is szorkulok továbbra is, mert ez olllyan fura... Ha "elment" vona, nem múlt volna el a vérzés..., nem? :roll:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


sziasztok.

kokusz?

Kép
monyo83
 
 


Kókusz, remélem, nem jött meg, és ott az a picúrka! Kép
athiz
 
 


Na itt vagyok

Hát csajok ki vagyok akadva mert rohadtul nem lettem okosabb azzal hogy elmentem orvoshoz. Megnézett uh-val, annyit mondott hogy a méh hátsó falán van egy kis göb és hogy meg van puffadva odabenn minden de ez nem terhesség. Beszélni nem is tudtam vele mert úgy elrohant mint a szél .... :roll:
Vérezés nincsen. Nem tudom mi tévő legyek. Ja és a ma reggeli hőm továbbra is 37,1.
kokusz
 
 


kokusz.hcg vervetel esetleg?
ilyenkor meg anyira felesleges uH ni hisz ugysem latszik semmi,nem is ertem a dokidat.
ma teszteltel reggel?

Kép
monyo83
 
 


Kókusz!

Hacsak nincs ezer ellenérved keress másik orvost. Igen vv, ha más nem magánban! Amúgy meg pont ennyit kell (vagy még ennyit sem) látnia ilyen korban. Ha ezt nem tudja, akkor... Viszont a továbbiakat egy normális dokival kellene csinálni, ha így alakul, ha úgy.

Mondjuk mondhatott volna annyit, hogy nincs mit tenni várni kell, még az is jobb lett volna.

Most felpörgettem magam, ne haragudj!!!

tjuca
 
 


Monyo

Én is arra számítottam hogy majd vérvétel stb, erre semmi. Csak kutyafuttában megnézett uh-n. Most nagyot csalódtam benne. Nem teszteltem reggel. Tiszta ideg vagyok ....
kokusz
 
 


Tjuca

Igazából én sem értem, mert mi az a göb a méh hátsó falán? :roll: Még megkérdezni sem tudtam ... Dühös vagyok.
kokusz
 
 


Kókusz akkor továbbra is drukk+++++++++++++++++

doki monnyon le :twisted:
Vendég
 


Boni köszike és egyetértek ....

Én tudom hogy ők is csak emberek, na de azért mégis. Ez egy nőnek (főleg aki évek óta vár babára) igen fontos dolog lenne.
kokusz
 
 


Kókusz!

Mi lenne, egy elindult terhesség. :twisted: A dokid monnyon le, vagy jobbat mondok, Te monnyál le róla, és keress egy másikat. Aki ilyen éles helyzetben ennyire "felelőtlen", most nem úgy értem, hogy órákig lelkizzen, de, érted, hogy hogy értem, arra később sem tudsz majd számítani.

Csak halkan, általában egy orvos generálhibái nem a rákszűréskor jönnek elő, hanem a krízishelyzetben, és ez most az volt.

tjuca
 
 


Kókusz
kérdezhetem hol voltál?
ez nagyon nem ok. így. :roll:

Kép
katica_75
 
 


Ja és nyugi, vérzés nincs, göb van, tehát minden jól alakul. :wink:

tjuca
 
 


Nem akarok senkit terhelni a hülyeségeimmel, ne haragudjatok .... :?
De azt nem értem ha nincs semmi akkor a hőm miért van az egekben?

Kép
kokusz
 
 


szerintem baba van.csak meg nem mutatja magat mert meg picike.
kokusz kellene egy masik doki es kesobb egy uh.

Kép
monyo83
 
 


Katica

Ez a régi, jól bevált dokim volt Dunaújvárosban. Szerintem sem oké így ....

Tjuca

Bárcsak én is ilyen optimista tudnék lenni.
kokusz
 
 


Nem terhelsz, elég terhelt vagyok e nélkül is. :lol:

Azért van egekben, mert A-> terhes vagy, B-> magas a progeszteron szinted. Amúgy nekem is mindkét gyerök a 20. napon lett. :lol:

Utrót eszed?

tjuca
 
 


Optimizmus nélkül nem megy. 8) :lol:

Na megyek, leteszem terhelt fejemet, éjjel alig aludtunk, a lányom kezd betaknyosodni, és elég sokat volt fenn. Most leszedáltam egy kis panadollal. :?

tjuca
 
 


Tjuca

Hát nem utrozok ... :oops: mán nemtom micsinájjak ... szóval még az se lehet hogy attól van fenn a hőm.

Monyo

Igen, tudom hogy kéne egy másik doki ... csak nemtom merre induljak.
kokusz
 
 


Egyébként keresem a szót, amit a göb esetén a leletre szoktak írni. Nem sejtkitüremkedés, de valami ilyesmi...

tjuca
 
 


Kókusz!

Na akkor még csak azt sem mondhatod, hogy az utró fenntart egy életképtelen terhességet! És ezek után nem vagy optimista!

Nyisd ki az ablakot, küld fény post...

(Na jó, amikor én voltam 16. dpo nem volt ilyen nagy a szám...)

pussz, megyek

tjuca
 
 


Kókusz
SZTK??? Vérvételt kell csinálniuk!!!! és vizsgáljon meg még 1 doki...ez a leggyorsabb, holnap reggel akár? :wink:

Kép
katica_75
 
 


Tjuca

Köszi mindent :) Jobbulást a gyermeknek.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam beugrani a héten,de látom,volt esemény :roll:...

Kokusz

Én is mennék azonnal másik dokihoz...Legfőképpen azért,mert ha a méhben van egy "akármi",akkor igen nagyon nem szabadna a dokinak elviharzani.És ebből a szempontból mindegy is tk,hogy milyen az előéleted(már ha nem haragszol :oops: ).Ha ott van valami,ami nem szokványos,akkor azt nem CSAK megállapítani kell!Hanem kivizsgálni!
Utrozol még,Mert attól maradhatott magas a hőd... :roll:

anyapoc
 
 


Katica

Az ötlet nem rossz, de itt jön a DE

Csepelen nem megyek az sztk-ba, sintér a doki. Egyszer mentem el hozzá, nálam volt az összes leletem és ő kapásból egy kaparást javasolt terápiának. Én meg nagy meglepetésemben már csak a papírokkal jöttem kifelé a rendelőből hogy akkor másnap mehetek a kórházba. De végül nem mentem. Na azóta oda be sem tettem a lábam és nem is fogom.
kokusz
 
 


en ugy tudom hogy ilyen korai terhesegkor asszem valami felritkulast szoktak mondani.

Kép
monyo83
 
 


Anyapoc

Nem utrozok, az utolsót szerdán reggel raktam be ....
kokusz
 
 


KOkusz

Ja,közben olvastam :(...

Kérdezz a csepeli topikban vmi magándokit!!!!Hátha lesz olyan, aki rendel ma és SOS tud fogadni!
Amúgy esetleg házidoki,vérvétel?Tőle is kérhetsz beutalót!!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Próbálkozom, de előbb le kell nyugodjak mert tök ideg vagyok. És ez a bizonytalanság rohadt rossz
kokusz
 
 


Elhiszem :(....

Nem is siettetni akarunk,csak aggódunk érted :(...

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?