Új privát üzeneted érkezett!

Fel a fejjel csajok siker lesz mindenkinek!!Mágnes köszi a biztatást remélem neked is siker lesz :lol: :lol: :lol:
bévi
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma apával dokinál. Most őt fogják vizsgálni. Képzeljétek úgy jártunk, hogy elmentünk az urológiára, de nem oda kellett mennünk, átmentünk egy másik kórházrészbe persze vizitdíjat fizetve felmentünk a megadott dokihoz. Közölte, hogy mivel kórház átalakítás van így 1 hónap múlva tudják a férjem kiskatonáit vizsgálni és az eredmény 2 hét múlva lesz. A doki felajánlott a magán rendelőjét. Hát mit tudunk tenni oda megyünk jó pénzért. Ez van. De legalább ott normálisan fog velünk foglalkozni. Ja és a vizitdíjat potyára fizettük ki.

Ja és magamról annyit, hogy irtó erős mensim volt. Vasárnap nagyon görcsöltem és nagyon sok jött. Elég darabos. Gondoltam bemegyek a dokimhoz, de mivel délután jobb lett nem is hívtam. Nem tudom ez miért volt. Lehet a palástfű teától.

Sly: sajnálom, hogy nem jött össze :( Majd ebbe a hónapban ;)

Monyó: te jobban vagy?

Gröni: és a másfél év mire vonatkozik? Hogy lehet annyi idő múlva lesz baba? Bocsi a hülye kérdésekért :) Neked drukk, hogy a ciszták felszívódjanak.

Gabi: sajnálom, a pirit. Új hónap új remény. ;)

Mágnes: szió :)

Tessza, Timejka veletek mizu?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!

Sajna nekem a mai nap, 37 napra megjött, úgyhogy kezdhetem a második clostis ciklust, most már 2*1 adagolással.
Már megint úgy jártam, mint az elmúlt évben néhányszor, hogy pont tegnapig bírtam cérnával, és teszteltem egy negatívat. Nem kellett volna, hisz már nyolc napja barnáztam, így sejthető volt, hogy ez a hónap nem sikerült.
Na mindegy, lehet, hogy elkezdek hőmérőzni.
tessza76
 
 

 
 

Hello lanyok! Itt vagyok, nem vesztem el csak egy kicsit elvagyok...

Tessza, ugy latszik ez a hosszu ciklusoknak az idoszaka :( Sebaj, lesz meg masik honap, masik ciklus... Meg kellene probaljunk ne annyira "oda" koncentralni, de nehez! :)
basa31
 
 


Megvagyok ám, olvasok is, de velem nem történik semmi! Várok! :wink:

Kisvirág!

Ez a másfél év a maximum, addigra kell lennie javulásnak, ha sikeres volt a műtét! A 3 hónap és a másfél éve közt bármikor lehet apjukod tenyészbika! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket már egy ideje, gondoltam írok pár sort, hátha eltudtok látni pár jó tanáccsal! :oops:
A férjemmel 2006 nyara óta próbálkozunk babával, PCO-s vagyok, metfogammát szedek, 3 hónap closty (2*1 adagban), szedése után sem jött össze, peteérést sem sikerült produkálni, természetesen a dokim rendszeresen ellenőrzött UH-al.
Ezek után az orvosom szerint két út van, hormon + HSG vizsgálat (ami nem biztos, hogy eredményt hoz), vagy laparoszkópos műtét, ami után spontán próbálkozás…
Szerintetek? Laparoszkópos műtéte volt már valamelyikkőtöknek?

Köszi, puszi


Mielőbbi babásodást kívánok mindenkinek!!

Anita
kancsika
 
 


kancsika:
HSG-d még nem is volt egyálatalán? Mert szerintem érdemes lenne megnézetni, nincs-e elzáródásod. Azután pedig még mindig laparozhatnátok. Nekem nem volt laparom, csak HSG-m.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kisvirág minden változatlan. Pénteken megyek egy másik dokihoz, mert a régi dokim kiakasztott. Majd elmesélem, hogy voltak-e tüszőcskéim mekkorák, meg hasonló dolgokat, ha szeretnétek. Ha nem, akkor nem fárasztalak. Pénteken leszek a 12. napon, de most nem tudom, hogy mi van, mert 6 napot késett a bajom.
Nekem is volt már olyan menszim, hogy 1-2 napig tök erős volt és darabos. Lehet, hogy a tea valóban? Bár most én nem iszom semmi teát, mert meg akarom várni, hogy a doki mit mond.

Férjemnek is vizsgálták a katonáit, és aznap, vagy másnap meg lett az eredmény.
timejka
 
 


HELLO CSAJOK PUSZI MINDENKINEK!
KISVIRÁG ÉN NEM ÉRTEM A BARÁTNŐMÉK IS MOST VOLTAK ILYEN VIZSGÁLATON ÉS NEKIK IS KÉSZ LETT AZ NAP
bévi
 
 


sziasztok.

jo reggelt:)

Kép
monyo83
 
 


Kép

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

monyo 20-án megyek uh-ra.

Nekem még mindig megvan, és elég sok van. Ha hétvégén nem múlik akkor elmegyek hétfőn dokihoz. Ilyenkor már régen elszokott múlni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Szerintetek a 3mg-os folsavból naponta kell 2 szem?Mert az van a papírjára írva!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl én egyet szedek, a terhesség alatt szedtem kettőt

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi lehet hogy tisztul a szervezeted nem?

syl szerintem 1 darab eleg.

vanda mennyi a reggeli hod?

tessza sajnalom a menzit :cry:

nekem tegnap menzis gorcseim voltak

:shock: lehet agyazodik be a kicsikem. :lol:

Kép
monyo83
 
 


kancsika, én lapar párti vagyok!
fájdalommentes, gyors, vágás nem marad és mindenne fény derül...

ha probléma van pl. kis ciszták, rögtön megoldják.
(nekem volt)

monyo, 36.9.
semmi extra , 31.napon vagyok, utrogestan nyomom reggel este és reménykedem.
k.vanda
 
 


vanda 36,9az mar jo :lol:

neked hany napig mutatta ki anno a tuszorepit?

Kép
monyo83
 
 


monyo, nekem még 9 nap múlva is kimutatott egy ampulla choragont.
azért ez változó, testsúly és egyebek ,de biztosan szerintem 8-10 nap múlva ürül ki teljesen.

ezért vagyok most patt helyzetben, hiszen jövő szerdáig nem érdemes tesztelnem, az utro miatt meg nem jön meg úgysem...
k.vanda
 
 


Sziasztok!
monyo: Úgy látom elvileg egyszerre lesz pozitív a tesztünk :)

Nem tudom létezhet-e, de nekem szerintem tegnap pé-m volt. Rá is gyúrtunk rendesen, biztos, ami biztos.
Szerintetek elképzelhetetlen a 21. napon az ovu? Nekem elég szabálytalan ciklusaim vannak..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


magnes szerintem elkepzelheto.

nekem clostyval a 17-18napon van pem,spontan ciklusban meg 20-25 napon.
remelem tenyleg pozitivat tesztelunk vegre.

Kép
monyo83
 
 


monyo:
hát remélem, hogy closty mellett is lehet késői peteérés.. Pláne, ha azt nézem, hogy rosszkor szedtem be.. :roll:
Ez az egyetlen esélyünk erre a hónapra, mert a 14. napon nem is voltunk egy városban.. :)
Ha viszont jövő hónapban jönne össze, akkor egy hónapban születnének Pannával :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tessza: sajnálom pirit. Pedig annyira reménykedtem, hogy nektek összejött. Egyébként én is így szoktam járni, tesztelés utáni nap megjön. Szerintem azért, mert addig stresszelem magam, hogy mi van, hogy azért nem jön meg. Aztán meglátom a nega tesztet megnyugszok, hogy akkor nincs baba és megjön.

Gröni: akkor megnyugodtam. Remélem, ha műtétre kerül a sor apának rendbe jönnek a katincsok 3 hó alatt. Amúgy ápr. 2-ra kaptunk időpontot katincskukucsra :)

Ancsika: nekem laparom még nem volt, csak hsg-m. Én előbb a hsg-t javasolnám. De a dokid úgyis tudja neked mi a jobb.

Timejka: meséld el mivel akasztott ki a dokid. Most apával magánrendelésre megyünk és itt is meglesz aznap az eredmény. Csak a kórházban nem. Nem is értem, miért nem. Bár a hormonvizsgálatom eredménye is 3 hét alatt ért vissza a kórházba. Éljen a kórházösszevonás :(

Monyó: drukkok nektek! Jövőhéten tesztelhetsz ;)

Mágnes: ha szabálytalanok a ciklusaid simán lehet most ovud.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág! A párom nem maszeknál volt, hanem lement az urológiára a rendelőbe, adtak beutalót, hazajött elintéztük a kiskatonákat, majd rohant vele a laborba és délután ment az eredményért. Szemetek a kórházak és a dokik is.

Azzal akasztott ki a doki, hogy tavaly szeptemberbe elmentem hozzá, mert nem akar jönni a tesó. Tök szép tüszőm volt. Baba persze nem lett belőle. Majd voltam hsg-n, átjárható vagyok. Januárba el kezdtem szedni a premenst, majd a clostyt. Closty után uh a 9. napon, tüszőm 3 db 12-14 mm, mnyh 3,9 mm. A mnyh miatt adott utrogestant. 6 napot késett a bajom. Felhívtam, közölte, hogy várjam meg a következő normális mensit, majd closty. Azt nem tudom, hogy minek írta fel a clostit amikor a tüszőmmel nincs baj. a mnyh-val annál inkább. Most azt se mondta, hogy megnézi a mnyh-t, hogy mekkora. Ezért akasztott ki. Holnap megyek uh-ra és kiderül minden. Most szurkál a hasam és fel vagyok puffadva. "Röviden" ennyi.
timejka
 
 


TIMEJKA:NEKEM IS HASONLÓ A HELYZET ÉN IS FEL VAGYOK PUFADVA ÉS GÖRCSÖLÖK RENDESEN SZOMBATON KELLENE MENSIZNEM DE NEM TUDOM MI LENNE A JÓ HA MEGJÖNN AKKOR BEÁLLT VÉGRE A MENSIM A GYÓGYSZER ÓTA VACAKOL HA NEM JÖNN MEG AKKOR VAN ESÉLY BABURA DE NEM TUDOM MI LENNE JÓ AKKORA A HASAM MINT EGY TERHESNEK DE ITT MÁS BAJ VAN SZERINTEM :cry: :cry: :cry:
bévi
 
 


Sziasztok!

Bévi
Nekem iszonyat puffadt a hasam és mensis tüneteim vannak, de a tesztem halvány + lett. Ezek lehetnek babás tünetek is.

Utrot használt/használó segítségét kérném. A hüvelytablettának lehet mellékhatása az, hogy mensisen fáj a hasam, de erősebben mint egyébként a nap folyamán? Miután beteszem rá 1-1,5 órára jelentkezik és nem tart túl sokáig, de jobban fáj. Nem görcs.

Mágnes
nekem gyogyi nélkül a 21-22. nap volt ovum, ha volt egyáltalán.

Kép
Kép
nati80
 
 


timejka sok sikert az uj dokihoz :!: :!:

nati en szajon at szedem,nincs mellekhatasa.mondjuk nekem is faj a hasam tegnap ota,de nem hiszem hogy az utrotol.

Kép
monyo83
 
 


Köszi Monyo!
Látom van még 7 nap a tesztelésig. Kibírod addig vagy hamarabb fogsz tesztelni? Hőd milyen? Van görbéd? Feltehetnéd.

Kép
Kép
nati80
 
 


SZIA NATI:nem tudm mi van velem de izgulok miatta azt megfogattam hogy nem csinálok időnap előtt tesztet de remélem minden oké lesz.Én nem használtam még ezért nem tudok segiteni de hátha más tud neked sok sikert puszi.

Kép
bévi
 
 


nati holnap tesztelek,aztan meg majd meglatom.A mai tesztemen meg latszott a tuszorepi inekcio.

Kép
monyo83
 
 


bevi latom vonalzot szeretnel.

a bbc kodot kell bamasolni a profilnal az alairasba es menteni.
a profil a segetleteknel van ott font a lap teteje fele.sok sikert.

Kép
monyo83
 
 


köszi monyo nagyon ari vagy!!

Kép
bévi
 
 


most mennem kell de holnap tudok segiteni.jo ejt :wink:

Kép
monyo83
 
 


oké szép álmokat neked

Kép
bévi
 
 


MEGCSINÁLTAM HURRÁ BÁRCSAK BABUS VONALZÓ LENNE DE HÁT HA LESZ AZ IS

Kép
bévi
 
 


Kép

Kép
monyo83
 
 


gabi bocsi kimaradt az uh idopontod de a kov tablaban benne lesz.

bevi szep a vonalzod,ugyi vagy:)

syl te hanyadik cn en vagy?

nekem kiurult a tuszorepi szuri :lol: :lol: hetfoi teszt mar realis lesz:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok még újj vagyok itt.Tegnap én is clostilbegyt kaptam és tegnap estétől szedem, a dokim azt mondta ezzel bizost hogy össze jön a baba!szerintetek is? Már lassan 2 éve próbálkozunk és lassan kedzek belefáradni! :(

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


jucus.

eloszor is,a babagyartasaban olyan nincs hogy biztos :lol: vagy osszejon vagy nem :lol: :lol:
milyen vizsgalataid voltak eddig?parod volt mar vizsgalaton?van mar esetleg gyermeketek?
A doki vissszahivott tuszonezo Uh ra?mennyi clostyt szedsz?

roviden ennyi kerdesem lenne :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Viri, sajnálom, hogy ilyen előforulhat a mai világban. Nekünk sem volt egyszerű a vizsgálatig eljutni, de utána félórán belül megvolt az eredmény, és csak egy szabadnapba, meg a vizitdíjba került. Nekem a nődoki azt mondta, hogy a háziorvostól kérjek beutalót. Az nem tudott adni, de ajánlott egy klinikát. Ott először nem akartak szóba se állni velünk, mondván előbb engem vizsgáljanak ki. Utána meg kiderült, hogy ők nődokikkal állnak kapcsolatban, tehát tőle kéne beutaló. Szóval vissza jutottunk a kályhához. Utána felhívtam az illetékes kórházunkat, és kiderült, hogy hetenként egyszer van rendelés az andrológián két órát, viszont beutaló nem kell. Végre el is csattogtunk oda, majd közölték, hogy helyszínt nem tudnak biztosítani, mintát otthonról kell hozni. Ezt természetesen a telefonban nem közölték. Tehát adhoc jelleggel előteremtettük a mintát, onnan meg már sinen volt a dolog.

Monyo, ettől a ciklustól 2*1 clostit kell szednem, és március 25-ére kértem UH-s időpontot. Kérlek majd javítsd a táblát. Ez ugyan a 14. nap, de előtte ugye húsvét, és múlt hónapban a 11. nap túl korai volt.
Viszont úgy döntöttem, három hónapnál tovább nem szedem a clostit. Beiratkoztam egy nyelvtanfolyamra, úgyhogy még két ciklus, aztán jegelem a témát és inkább a tanulással foglalkozok. Túl sok időt vesztegettem hiábavaló álmokra. Ideje, hogy a valóságot lássam szépnek. Carpe diem.
tessza76
 
 


SZiasztok!
Új vagyok még itt, de sajnos engem is érint a téma.
29 éves vagyok, lassan másfél éve próbálkozunk a babával, de nem akar jönni. PCO szindrómám van, végre sikerült a hormonjaimat rendezni, úgyhogy ebben a ciklusban kezdtem a clostit, 3. naptól kezdve napi 1 tablettát szedtem. A 15. napon voltam UH-n, akkor semmi nem látszódott, viszont egy héttel később, azaz a 22. napon egy 31 mm-es tüszőt láttunk, erre egyből kaptam tüszőrepesztőt is. Úgyhogy most nagyon bizakodunk, várjuk az idejét, hogy érdemes legyen tesztelni.

Olvastam itt, hogy bizonyos ideig a teszt fals eredményt mutathat a tüszőrepi-szuri miatt. Nekem erről a doki nem mondott semmit...az elmaradó mensi után hány nappal érdemes ellőni a tesztet?

Köszi: Bodza
bodza79
 
 


Jucus egyetértek monyoval a baba gyártásban semi sem tuti én is szedem a clostit mondjuk nekem hormonzavarom van álitólag azt mondta a doki mert a gyógyszert mikor abba hagytam azitán nem akart rendszeresen megjönni.És nekem most jönn a következő closti adag feltéve ha nem vagyok terhes mert a doki azt mondta nincs ejsélyra ebbe a hónapba de kitudja :lol: de szerintem sincs mert nem érzek semmit :cry: irj többet magadról hátha tudunk segiteni.puszi

Kép
bévi
 
 


Monyo köszi a gratulációt remélem hamarosan a babusost kell csinálnom :lol:

Kép
bévi
 
 


üdv bodza köztünk mielőbbi babásodást és kitartás :lol: :lol:
én is szedem a clostit de én 2x1-vel és én az ötödik napután nekem se hozot elsőkörbe eredményt vagyis még lehetek terhes mert a napokban kell megjönnie de nem tudom

Kép
bévi
 
 


Köszi a szíves fogadtatást, bévi. :)

Hogy álltok a kitartással? Nekem ez a legnehezebb....Főleg, hogy körülöttem hirtelen minden barátnő babás lett, vagy már babázik...
bodza79
 
 


bodza volt mar inzulinvizsgalatod?

Kép
monyo83
 
 


Én is nehezen viselem a babavárást de tudom hogy sikerülni fog fel a fejjel bodza meglátod ebben a forumban sok jó tanácsot fogsz kapni és megjönn az erőd amugy nekem bababoltom van ugyhogy nekem sem könnyü a várakozás :lol:

Kép
bévi
 
 


Monyo: igen, és bizonyítottan IR vagyok, úgyhogy napi 3*1 merckformint is szedek.
bodza79
 
 


bodza akkor biztos jo kezekben vagy.Sok doki nem csinaltatja meg az inzulin vizsgalatot.
En is PCOs vagyok.
a varakozas eleg nehez de ez van ezt kell elfogadni.

Kép
monyo83
 
 


Igen, tudom, nekem is jó kis kör volt, mire kiharcoltam az inzulinvizsgálatot ill. amíg profi (magán)dokit találtam.

Sajnos sokan nem ismerik, nem kezelik jól a pcos-t.... :twisted:
bodza79
 
 


Lehet nekem is az van és azért vacakol a mensim de az én dokim azt mondta ez csak gyógyszer utánni hormonzavar de kezdem azt hinni hogy nem és nekem is pcos-em van :cry:

Kép
bévi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?