Új privát üzeneted érkezett!

lyndee: bármikor ajndék lenne, ha jönne végre a baba!!!!
Vendég
 


Elhiszem,én is így vagyok vele!
De látod,tiéd a laptető is és a következő hónap a tiéd :wink:

KépKép
lyndee
 
 


sajna ez a laptető nem nagyon jön be nálam :( Már vagy a 4-5. laptetőm volt ebben a ciklusban is. legközelebb átadom másnak, hátha nagyobb szerencséje lesz vele mint nekem.
Vendég
 

 
 

Igen,én sem hiszek benne túlzottan,de sohasem lehet tudni...

nekem még a végén bejön a vonalzóm.csak hasraütésszerűen csináltam 30 naposra és nagyon úgy néz ki be is jön.
Múlt hónapban 36 napra jött de akkor a missed ab miatt.
Most a 15.napon volt ovum+14nap=ma kellene nem megjönnie... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Szilvi: sajnálom! Egyébként én is elhatároztam, hogy abba fogom hagyni a hőmérőzést, mert én sem látom semmi értelmét. Én két helyen vezetem, mindegyik máshova tette most is a pé-t, meg a doki is máskorra mondta. Amúgy is csak frusztrál.
Lyndee: szorítok neked!
Csucsu: új ház, új baba! :wink:
Nálam semmi, de ha a múltkorihoz számolom akkor holnap van a NKM nap. Egyébként érzem a hasamat, hogy feszül. De az is lehet, hogy ezt is beképzelem, mint amikor biztos voltam benne, hogy terhes vagyok és hányingerem volt. :roll: :oops:
Kinga

Kép
németh
 
 



tudom vera! csak nem könnyű nem akarni!!!
de majd megpróbálom a következő hónapban valamivel lefoflalni magam
Vendég
 


Igen,nem könnyű nem akarni nagyon!Velem is ez lehet a baj.
Talán könnyebb nektek akiknek már van babájuk.
Én például 2 babát szertnék és mindig azon parázok ha az elsőre évekig kell várni már a másodikra nem jut idő. :cry:
lehet ez azért van mert én "egyke" vagyok,nincs tesóm és tudom milyen rossz...

KépKép
lyndee
 
 



A férjem nagyon szeretne ikreket,sőt a vetélésem is iker volt.
Szerintem még egy ilyen lehetőség nem lenne.

ma vagyok 15 dpo-n,én ugy tudom hogy 14 dpo-nál meg kell jönnie.Ti hogy tudjátok?

KépKép
lyndee
 
 


Nekem még nem jött meg ma reggel sem :shock:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: No komment:) :)

Kép
csucsu05
 
 


Nem merek tesztet csinálni :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: El hiszem. Várj akkor tudom nem könnyű de minnél később csinálsz tesztet annál tuttibb lesz a zebra. Amúgy a napokban valamelyik topicban úgyan ez volt. nem mert tesztelni valaki írtam neki egy próbát megér és zebrás lett neki:) Kívánom neked is úgyanezt:)

Kép
csucsu05
 
 


Még a héten megjöhet,mert késhet is vmi miatt.Ha hétvégéig nem jönne akkor tesztelek!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Szoritok addig is , hogy ne jöjjön meg és legyen a pocakodban egy babó:)

Kép
csucsu05
 
 


Ááááá csajok,jön is piri!

KépKép
lyndee
 
 


Csak jól lőttem be a vonalzómat!

Nekünk sem sikerült!De a következő hónap a miénk :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Együtt babásodunk akkor jó:)
Sajnálom a pirit :(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:benne lennék az együtt babásodásban. :wink:

Kinga?Drukkolok! :wink:

KépKép
lyndee
 
 



Nem baj Vera,mi mindent megtettünk.lehet még nem készült fel a szervezetem a műtét után.

Már csak te maradtál a nagy csapatból,mi már kiestünk erre a hónapra!
legalább 1 valakinek sikerült újra! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: sajnálom. Nekem még semmi, de nagyon érzem a hasam, meg a hőm is megy lefelé. :(

Kép
németh
 
 


Kinga: Amig nincs piri addig ne izgulj. ha meg megjönne netán a kkor majd a következő hónap lesz a miénk.

Vera: rajtad a topic szeme:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga:reménykedjünk hogy nem jön meg!Nehogy már csak 1 babás legyen ebben a hónapban!

Igaz még Csucsu esélyes lehet :lol:

KépKép
lyndee
 
 


na csajok én már megint kész vagyok!
Összefutottam ma reggel azzal a rokonunkkal akit meséltem hogy terhes és játsza az agyát....bár csak ne tettem volna!!!!!! :evil:

Persze én mentem arra hogy egy pár kedves szót mondhassak neki,mivel tudom ha én babás lennék(meg úgy egyébként is)jól esne egy két kedves szó.Extra kedvesen kérdezgettem,hogy hogy van meg ilyesmi,de ő mindent csak hárított.
Ezelőtt nem volt ez így.valahogy a terhesség megváltoztatta.
Ugy érzem mintha ő ugy gondolná hogy nekem elment a baba és menjek is onnan mert csak bajt hoznék rá.

De eldöntöttem,nem fogok többet emberként viselkedni vele!!!
Megint tiszta hülyének érzem magam,annyira lekezelt.

De nem baj mert holnap megyünk hozzájuk vendégségbe és én addigra ki fogok tervelni vmit!!!!! :idea:

Nem fogom hagyni ezt annyiban!Utálom ha valaki nem a földön jár!És ez azóta van mióta terhes.

Tippeket várok,ti mit tennétek holnap a helyemben?
Nem szép dolog de én is akarok neki vmi olyat mondani vagy tenni ami rosszul esik!

KépKép
lyndee
 
 


lyndee!

Ne viccelj! :shock: Ez nem jó ötlet! Szerintem ne menjetek el, mondjátok le a találkozót. Aztán majd később megbánja, mert rájön, hogy az ő hülye viselkedése miatt elvesztett titeket. Amúgy nekem is van egy ismerősöm, aki hasonlóan viselkedett amikor babát várt. Például amikor kiderült, hogy lánya lesz, nem nagyon mondta senkinek, én meg rákérdeztem. Nagyon örültem neki, és viccesen megjegyeztem, hogy ezt miért nem újságolta el eddig, enyje-benyje. Erre ő: most írjam ki a homlokomra vagy mi? :shock: Pedig abszolút látszott rajtam szerintem, hogy örülök neki, azért kérdeztem, ő meg mogorván válaszolt. Aztán most, hogy megszületett a baba, már szinte nem is beszélünk. Amikor szülés után először találkoztunk, akkor is úgy vettem észre, hogy csak én örülök a találkozásnak. Úgyhogy azóta én nem keresem a társaságát. Van ilyen... Úgyhogy szerintem el kéne neked is kerülnöd.

Kép
Kép
tabati
 
 


Azt nem tehetjük meg hogy nem megyünk el,mert akkor családi botrány lenne.
És az isten nem mosná le rólunk hogy mi féltékenyek vagyunk rájuk!Mert ez most totál így van beállítva.Csak azt nem tudom miért?
Már én ennél jobban nem tudom kinyilvánítani hogy mennyire örülök neki hogy ő babás lett!

De ki fogom találni még holnapig és majd megírom mi volt!

KépKép
lyndee
 
 


Hát te tudod... :roll: De ha valamit kiagyalsz, arra is rájönnek, hogy direkt volt, akkor nem fogják azt gondolni, hogy féltékenységből csinálod? No, mindegy, majd mesélj mi volt!

Kép
Kép
tabati
 
 


nem tudom még,vagy be fogok szólni vmit vagy eljövünk nagyon korán hogy vegye a lapot hogy csak a kötelező látogatás és semmi több.
Most nagyon belémgázolt ismételten!!! :cry:

KépKép
lyndee
 
 


De miért is lenne családi botrány, ha nem mennétek. Ő valami rokonod, vagy mi? (mi a rokonokhoz sem megyünk,ha nincs kedvünk...) Vagy párod ragaszkodik hozzá?

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen elég közeli csak nem akarom itt megírni hogy ki.
Ez egy köszöntés lenne,mert nálunk ez ilyen családi összejövetelekbe szokott átmenni.
Majd még meglátom mi lesz...remélem egyszer észreveszi magát!

KépKép
lyndee
 
 


És ha hirtelen lebetegednél? :lol: Szimulálni csak tudsz egy émelygős rosszullétet! :lol: Még a párod is elhinné! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


ááá,nem bújok ki semmi alól!Szembe kell nézni a kihívásokkal!
Majd beszólok neki egy két olyan megjegyzést amit csak ő ért!És jól felidegesíti magát!
Elvégre mindenkinek van gyenge pontja!És én is meg fogom találni ha már ő megtalálta az enyémet! :oops:

KépKép
lyndee
 
 


mar bocs semmi kozom hozza de,lynde akarmit is teszel te josz ki rosszul.
nem lehet hogy dierkt azert nem beszelt a terhesegrol hogy tekintettel legyen rad?
szerintem nem kellene semmit sem tenned,mert meg a vegen te fogsz kijonni roszindulatunak.

Kép
monyo83
 
 


Monyó:Éppen ellenkezőleg!Azért vagyok rá leginkább kibukva mert a mulkori találkozásnál is ahol jelen volt az egész család csak arról beszélt hogy neki milyen tünetei vannak.Direkt játszotta a hiperfontos kismamát és még az utónévkönyvünket is elővetette velem(8hetesen) és itt akarták kiválasztani a gyerek nevét.
Szerinted mennyire illik ilyet csinálni egy olyan helyen ahol a kimama 2 hónapja vetélt el műszeresen?

Én csak azért kérdeztem meg tőle ma hogy hogy van meg mikor kell mennie legközelebb UH-ra,mert ez minden normális kismaminak jól esik.

KépKép
lyndee
 
 


És nem azt érzetem hogy nem akar róla beszéni,hanem hogy amiatt hogy én elvetéltem lehet úgy érzi balszerencsét hoznék rá!
vagy éppen lenéz mert nekem nem sikerült!

KépKép
lyndee
 
 


lynde en meg azt is el tudom kepzelni hogy a multkori nagy osszroffenes miatt valaki jol lecseszte hogy ezt nem kellet volna.
lehet hogy nem volt annyi esze hogy ilyet nem illik es valaki a csaladtagjaid kozul felvilagositotta.
persze ezek csak talagatasok.

Kép
monyo83
 
 


nem tudom monyó!nagyon rossz ez így mert ha kerülöm akkor az van hogy féltékeny vagyok ha meg megkérdezem hogy van nagyon flegmán válaszol.


Majd megoldódik valahogy!Hátha könnyebb lesz ha nekem is sikerül!


Mikor tesztelsz? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


probalj meg lenyugodni es csak anyit beszelni vele amenyit muszaly.

talan vasarnap.meg nem tudom.

Kép
monyo83
 
 


szerintem is ez lesz a legjobb megoldás!


Nagyon drukkolok!megigéred ha lesz rajta ici-pici halvány csíkocska megmutatod? :wink:

KépKép
lyndee
 
 


igen lynde persze hogy megmutatom.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
A legfontosabb: CSUCSU: azt álmodtam az éjjel, hogy megírtad ide, hogy terhes vagy! :D :wink:
Lyndee: ahogy olvastam a történetet a rokonoddal, én is arra gondoltam, hogy valaki jól lecseszhette, hogy nem illik ilyet csinálni előtted/veled. Most meg szerintem nem tudja, hogy hogyan viselkedjen, azért volt flegma. Én azt csinálnám a helyedben, hogy megint kérdeznék tőle valamit, hogy hogy van, stb. és ha flegma megkérdezném, hogy zavarja-e, hogy a babával kapcsolatban faggatom, azért olyan morci-e, és ha nem örül az érdeklődésnek, akkor szóljon, mert nem akarok a terhére lenni. Így talán veszi a lapot is meg egy kicsit szerintem megalázó is, hogy te érdeklődsz ő meg flegmáskodik. De nem akarok beleszólni, csak tipp. Majd írd meg mi volt.
Vera: veled mi újság?
Monyo: szurkolok neked!
Nálam még mindig semmi. Tegnap jó hülye voltam és délután csináltam tesztet és persze negatív lett. Nem tudom minek kellett már megint pont délután csinálni. :cry:

Kép
németh
 
 


Szerintetek lehet a clostytól hosszabb a ciklusom?

Kép
németh
 
 


nemeth bizti akkor volt ped amikorra a gorbe jelzi?
egyebkent ma van 14dpo meg nem is kesik :roll:

Kép
monyo83
 
 


Kinga:majd kialakul,holnap eldől hogy hogy viselkedik...

nagyon drukkolok hogy ne jöjjön meg! :wink:

Csucsu:hallod?az álmok valóra válnak :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Kinga:Egyébként nekem gyanus hogy a 20.cn volt pé-d.szerintetek?

KépKép
lyndee
 
 


lynde en is ezt gondolom azert kerdeztem hogy bizti e az amit a ferty odatett,mert ha volt Uh akkor persze hogy az a biztosabb.

Kép
monyo83
 
 


Na pont ezért fogom abbahagyni ezt a hülye hőmérőzést.
A ciklus.hu-s hőgörbém ez:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 52800_.png
Ez a 22. napra rakta, dokinál meg a 13. napon voltam és akkor látott jó nagy tüszőt és azt mondta, hogy vagy aznap vagy másnap lesz belőle valami. Erről ennyit. Egyébként a múlt havit leszámítva 25 naposak voltak a ciklusaim. Az előző meg 28.

Kép
németh
 
 


Lyndee: Sokszor voltam ilyen helyzetben én is mint te. Nekem egy barátnőm tanitotta ha valaki igy viselkedik akkor azzal nagyonkedvesen mosolygósan kell viselkedni mert azemeberek ezt nem tudjál hova tenni. Menjetek el és legyél kedvesvele mégha ő nem is az veled. igy egy rossz szava nem lehet rád és majd itt köztünk kiadod a gőzt. Pukkadjon meg és ne menj le aző szintjére. Mondjuk nem is mennél le az biztos csak a kedvességgel nem tud majd mit kezdeni.
Kitartást holnapra:)



Kinga: jajj remélem az álmod valóra válik!! :) :) :)

Rajta vagyunk az ügyön a hét végén vagy a jövő hét elején lesz PÉ-m. ha lesz. És minden nap most akciózunk. De legalábbis 2naponta. Most nem szeretném a véletlenre bizni. :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: