Új privát üzeneted érkezett!

Katlina!

Nagyon szép mennyasszony leszel:-D

Anikó!
Hát nagyon szomorú hogy ilyenek az emberek.
Egy biztos, hogy én szégyen nem szégyen az időseknem nem mindig adom át mert valamelyik kamuzik s erre már volt tapasztalatom.... :cry: De a kisgyerekeseknek meg a kismamiknak mindig...még ha 12 órát voltam gyakszin akkor is átadtam...


A vitaminokhoz mi is vagyis én is Cebiont adok Bettikének, azt beletudom rakni bármilyen inni valójába s tuti megissza:-)

Judit hu már nagyon várom a szombatot remélem el tudunk menni. Mert még mindig nem biztos :roll:

Aniko!
Arra hogy sokáig kellett várnod!
BIztos azért mert sokan szültek ill voltak a vajúdóba, akkor szokott az NST-bnen kevés gép lenni.
S erre mondom azt hogy a francba ilyenkor nem tudok én gyakszin lenni. :lol:

Ja szólok jövőhéttől lesznek harmadikos szülésznő hallgatók is a kórházban :roll: . Szoktak NST-ben is lenni.... meg szülőszobán.

Nah nem zavarok tovább csajszi nyügős keveset aludt... :-(

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Katlina! Nagyon szép leszel az esküvőtökön! Apa még jobban el lesz ájulva! Lehet te követed majd Anikót hamarabb és nem Dorka? :wink:

Anikó! Hát sajna ez van. Egyébként nekem az idősebb korpsztállyal is van problémám. Itt persze nem arra gondolok, hogy egy 80 éves mamika adja át a helyét, de a 40-es, 50-es korosztály sem túl toleráns...
Egyébként nekem pont ellenkező a tapasztalatom, mint Annának. Mióta babakocsival járunk azóta "bunkósodtak" el az emberek. Kedden ahogy a városban voltunk babóval az OTP-hez mentünk volna befelé, onnan jött ki egy 50-es pasi. Hagyján, hogy nem tartja meg az ajtót, de még vissza is kisérte a kezével. Már a postán is jártam így. Szóltam a nőnek, hogy azért nem kellett volna ránkcsapnia az ajtót (szembe mentünk egymással, ő ért oda hamarabb az ajtóhoz a vasútállomásnál lévő postán). Mire ő: nem vettem észre. Ja, még jó hogy percekig szembe mentünk egymással, meg két lépéssel mögötte toltam fel a babakocsit az ajtóhoz. Áááááááááááá! Már megint felhúztam magam rajta!

bbj Judit! Mit barkácsolsz? jaj, tudom meglepi!!! Oh!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Betty! Miért nem biztos, hogy jösztök? Épp most akartam írni Juditnak, hogy mi hárman megyünk, meg viszünk benneteket is.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

 
 

Sziasztok!

Katlina!

Húú de csini vagy!!!! :D

KAta!

Dr Lenkei, Cenzúrázott egészség című könyvét ismerem, szeretem. Hát vannak benne meglepő dolgok. Nagyon érdekes és klassz dolgokat írtál.

Judit!

Nagyon remélem, hogy tudunk menni mert nagyon-nagyon szeretnénk. Viszont eddig úgy áll a dolog, hogy busszal megyünk. Kocsikánknak nincs zöldkártyája, csak itt a városba sunnyogok vele ha nagyon fontos. :roll: (Remélem rendőr nem olvas minket). Szóval majd megnézzük, hogy mikor megy busz, mennyi idő alatt ér oda.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Anikó!

Hát ez nagyon felháborító. :twisted: Én biztos szóltam volna, ilyenkor nagy pofám lenne bizti.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szótok!


Anikó, Anna: nekem az jutott eszembe, mint Olgának: babakocsival a halmozottan hátrányosak népes táborába tartozónak érzem magam.... Pont ma rám is rámengedte a bunkó nőci az ajtót a plázában... még észre sem vette....
D azért vannak rendes emberek is, mert a plusban épp új kasszát nyitottak, és jó hangosan odakiabált a pénztáros csajszi, hogy a BABKOCSIS ANYUKÁT TESSÉK ELŐRE ENGEDNI!!! Jól esett a kis szívemnek, na....
de amit a buszon ülő kis sutyikákról írtál... Basszus, ez durva!!!!

katlina, juj, de szép leszel!!! NAgyon izgulós kezd lenni a dolog, már csak pár nap!!! :) Minden leszervezve??

Kati, a kép megjött, de nem tom megnyitni, mert videofájlként lett elküldve... :? Valami más módon nem tod elküldeni?

Jaaa, és még nem vagyok kismami, csak tervbe van véve a dolog, ha minden jól megy... Szóval biztos beelőz még minket valaki...
Még odébb van a dolog.... Csak irigyellek, Anikó, felidézem a hsz-eidnél a tavalyi élményeinket... Olyan szép időszak ez!! Az izgatott, felfokozott várakozás....

Judit, a Höcögtetőt egy népzenetanár tartja, és használ hegedűt, furulyát, meg nagyon közvetlen, mindenkihez van egy kedves szava.... Olyan 10 baba-mama lehetett, uganúgy általában ülünk, vannak ölbeli játékok, csak több a népdal, Weöres S. vers megzenésítve, mint a Tücsizenén. Barátságos a hely, a hangulat... de Ditke, Niki, ti is írjatok róla!!!!

jaj, vissza kell olvasnom....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!
Ruhák... hát vékonyak, igaz nyári, de az anyaga elég vékony, talán nem is kell vasalni, oylan. Mondjuk ez nem hátrány. majd látjátok.

Jaj félreértettetek, nem én csinálom a cuccost, hanem csak a hozzávalókat vettem meg, igaz csináltam mintát, hoyg lássátok mit szeretnék... aztán mindenki magának csinálja a gyerekek segedelmével....

Jaimee!
hogy sikerült apával a buli?

Szami!
betegségek?

Katlina!
Nagyon csini ruci, és a bordó színe! Hűűha! De apa nem látta, igaz?

Kati!
A buszmegálló tőlünk 5 perc gyalog, szóval az is megoldható. majd írok püt.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Az télleg nem hátrány, ha nem kell vasalni :mrgreen:

Szamóca, ugye nincs baj?... Régen jelentkeztél...

És hánykor van a höcögés?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit!
Én is így tudtam a cipős témát, csak nem írtam meg a múltkor.... Valahoyg ez tűnik logikusabbnak is... nekem....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Katlina! Hát nem semmi szép ruhák! Jó hosszú már a hajad! Kontyod lesz? Csokrod miből lesz?

Dobok én is képet, fejemet nem nézni!!! Kép

Kép

donkoaniko
 
 


Anikó! Szép kismami vagy, mi a baj az arcoddal? Csakmert írtad, hogy a fejemet nem nézni...

Judit! Gondolhattuk volna, hogy azért lesz a tali, mert valamit dolgoznunk kell... :lol: Szóval munkaruhát készítsünk? :wink:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Anikó! Annyira ismerős vagy nekem, de fogggalmam nincs honnan! :oops: :oops: :oops: Tök ciki!!! :shock: :oops:

Dorka! Melyik hónapban indul a babaproject???

Kata! Ti hogy álltok vele? Mármint a babaprojecttel?

Erika! Ti merre? s hogy?? vagytok?
szilbee
 
 


Szami?

Vica?

--- és úgy mindenki, aki már régen írt?? :shock:

Betty! Nekem olyan mákom volt,hogy pont akkor voltál gyakszin! :mrgreen:
szilbee
 
 


Dorka!

Videofájl? :shock: Fogalmam sincs, hoyg kell ilyet küldeni de ezek szerint csak sikerült :roll: Akkor majd próbálkozom még. Köszi

Judit!

Köszi a gyors információt! :D Az jó, hoyg közel van a buszmegálló!

Ditke!

Az üzlet létrejött! :D Vettem pár szép dolgot Katitól. Nagyon aranyos a kislánya. Trixi is velem volt, már hívta is tv-t nézni, játszani. :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Anikó!

Téynleg szép és csini kismami vagy! :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Fanna!
Gréti 1 éves elmúlt, mikor kapott mézet. Leti talán 9-10 hós, már nem emlékszem. azóta minden reggel mézes tea....meg úgy napközben is.

Olga!
nem csak vágni kell, meg ragasztani. ahhoz nem kell olyan ruha. a nagyoknak is inkább csak a színezést engedélyezem. majd nyáron a kertben....

Anikó!
na most már látni Téged is! Szép pocid van, és most már látom a szobát is! Nagyon édes! biztos majd nézegetni fogja azt a sok figurát!
én most polistyrol habból akarok, amit aztán kifestünk...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Anikó, deszép pocid van :lol: Szép kismama vagy :D

Judit, mi is apástul mennénk, ha nem baj :oops: Nameg Fannáékkal :wink:

Hunci de jól elvan így este tíz körül :roll: Palacsintát sütöttem, Apa tv-zik, ő meg szépen kipakolászta a ruháskosárból a tiszta babaruhákat :lol: Apja meg vissza...Hunci megint ki...és ez így ment jódarabig :) Alig várom, hogy befoghassam ruhateregésre/pakolásra :lol: Persze ha jól sejtem, akkor majd utálni fogja :roll:

El kellene már kezdeni a nevén szólongatni, mert jelenleg a Szoszrukóra meg az Ockóra hallgat - apuka csodás beceneveket ragasztott egyszem hercegkisasszonyára :lol:

Nah, menek készátverést lesni.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Anikó: szép nagy pocid van :lol: Én értem, miért mondtad, hogy a fejed ne nézzük. Nem szépítem, a szülés előtt lévő kismamák jellemzően ilyen pirospozsgásak. Én is ilyen voltam. Az orrom, a szám, arcom felduzzadva mélybordón. Ja és tokám is volt. Majd keresek képet és felrakom. De az arcod is mutatja, hogy már közel vagytok a babóci születéséhez.

Szilbee: fogalmam sincs....a biológiára bíztam. Nem tudok dönteni a munkám és a gyerek között. Bár itt (ebben a topicban), azt hiszem ezzel nem tettem túl nagy népszerűségre szert, de ez az igazság. Bár a férjecském változatlanul nagyon szeretné. Én nem tiltakozok, de különösebben nem is teszek érte semmit.
szolkata
 
 


Judit!
Az apák felállítás helye a konyha lesz. de ott lesz a kaja, pia, szóval sztem nem bánják majd...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kata, szerintem senki nem problémázik azon, hogy nem tudsz dönteni...ettől nem vagy népszerűtlen, hejj :)

Druszám, apukáknak felállítani is kell? :oops: :mrgreen: :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin: Ne is mondd, Réka jelenleg a Tarajos, Szuszánka, Popipopi, Oborzin nevekre hallgatna, ha hallgatna. Köszönhetően az apjának... :roll: :roll: :roll: :roll:
jaimee1
 
 


Lefagytam.... aggódásom ellenére nem szállt al a mű :lol:

Katlina: ma annyira haladtunk, hogy a másik oldalon maradtál...képileg...nagyon szép ruháid lesznek!!! Csini leszel!

Nem találom a megfelelő fényképes cd-t... mellesleg a cd leolvasó fagyasztott le.... de már nem először... úgy hogy inkább majd máskor. :roll:
szolkata
 
 


Judit!
Nagyon pajzán gondolataid vannak, így éjnek kezdetekor! Ruhateregetés az most Letinél úgy műkszi, hoyg zat szedi le, amit éppen kiraktam száradni....

micsoda nevek! És van is valamelyiknek jelentése? mármint idegenül....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ: Apával a buli? Jól, mert nem volt buli. Sosem csináltunk nagy felhajtást az évfordulókból, na idén meg pláne nem. 2 cupp, simisimi és kész. De nem is körítés a lényeg, hanem hogy az év 365 napja mind szupi legyen együtt. :D
jaimee1
 
 


Jaimee :D Hunci meg szó szerint hallgat; az Annalucára és formáira oda se bagózik, a fent említett nevekre meg ránknéz :lol: Így jártok majd Ti is :D

Judit, az Ockó levezetése: Buckó -> Bockó -> Ockó :wink:
A Szoszrukó meg egy orosz (?) mondai hős, állítólag óránként növekedett. (volt is egy műsor a miaszarhármon, az "Emberi történetek"-ben egy kisfiúról, aki a legnagyobb gyerek a világon. Asszem 10 éves, 100 kg. Vagy ilyesmi.
Amúgy keresgéltünk az előbb, és ez a Szoszrukó női alakban van ábrázolva, keresztesháború korabeli öltözékekben :roll: Amúgy meg férfinév, úgy tűnik...pl. egy csődör is viseli e nevet :)
Nah, szal ennyi :D
Akkor Leti még ellened dolgozik :wink: :lol:

Megyek punny, jóccak.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!
Csak nagyon röviden írok, mert rengeteg dolgom van így reggel.
Bbj! Mi akkor 3-an megyünk a gyerekekkel, mivel apa szolgálatban lesz.Térkép kinyomtatva, kb. hány óra felé érkezzünk? Priviket megkaptam, a pénzt viszem.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


jó reggelt!


Annalucusnak és Letinek boldog hófordulót!!!

Rég műszakoltak már az éjjelesek, de most megnt volt termés az este! :)

Anikó, nagyon szép pocakod van! Nem értem, hogy nem volt elég feltűnő a buszon a tiniknek... :?

Judit, Höcögés 10-től van.
Jó kis beceneveket találtatok, most már nekünk is oda kell figyelni, hogy úgy szólítsuk, ami "publikus", mert nagyon figyel már!

Szilbee, nincs hónaphoz kötve a tesós dolog, majd látjuk...
Hogy vagytok?

Judit, mi akkor Katlináékkal megyünk, apák nem jönnek.
Kíváncsi vagyok, mit terveztél!

Kata, nem értem, hogy miért gondolod, hogy népszerűtlen lennél, mert nem tudsz munka és gyerek közt döntened! Sztem teljesen normális, ahogyan gondolkodsz!

Márti, te mindig a pacsirtákkal kelsz? Hánytól jársz dolgozni? (Már lehet írtad... :oops: )

Ma megen 6-os ébresztőt kaptunk... de lekopogom, ismét egy nyugodt éjszaka után! Sőt, Szabi 9-kor elaludt!!! Hej,de nagy szám ez nálunk! MOst meg visszaaludt egy 10 perce....
Sztem most megint változik a napirendje, aztán alig szokjuk meg, jön majd az óraátállítás... :roll:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Nemtok visszaolvasni! :(

Judit!

Csak anynit szeretnék kérdezni, hogy mikorra kell (ene) érkezni?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Kati, örülök, hogy létrejött az üzlet! :D

Katlina, tényleg tök jók a ruháid!!!

Anikó, jó nagy pocid van! Szerintem hasonlítasz Katlinára, először azt hittem, ő rakott fel magáról pocakos képet. Miért nem szóltál rá valakire, hogy adja már át a helyet?! Biztos nem mondta volna azt, hogy nem...legközelebb tessék így tenni!

Balwin, gyertek el Ti is a Höcögtetőre. A Mátyás király úton van egyébként egy "Tükör klub" nevezetű helyen. 10-kor kezdődik. Szerintem is sokkal követlenebb meg kötetlenebb, mint a T. zene, igaz, mi csak egyszer voltunk...anyukák is beszélgetnek, meg a gyerkők is előtte, utána, közben játszanak egymással, ismerkednek...pl. Zsófi is rögtön rácápázott a többi gyerek játékára. Így szűk egy óra az egész, nincs rohanás, hogy gyorsan zavarjuk le fél óra alatt. Na, sztem tök jó, nézzétek meg Ti is!

Dorka, tegnap küldtem pü-t, lehet, nem láttad!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!

Katlina: Gyönyörűek a ruhák és Te is!

Anikó: Nagyon szép a pocakod, jó nagy már. A Dorka-lak pedig nagyon barátságos.

Most nem tudok mást írni, mert mennem kell Dorkának mesét olvasni. Teljesen Anna és Peti függő. Már fejből tudja, de állandóan azt kell olvasni Neki.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jó reggelt!

Alias Annalucusnak boldog hófordulót!

jaj nagyon nagy dolgokra ne gondoljatok! Aztán nehogy csalódjatok! :oops:

olyan 14 órától gondoltam, persze aki jön előtte a Kolomposra az 11-től van, azt nagyon szívesen várjuk! meg ahogy ébred a gyereksereg

Márti!
OK (csak katonásan rend fegyelem) :wink: na pesze csak poénkodtam, de gondolom siettél.

Judit!
Valahogy kisejlett mögüle az értelem, mármint a nevek mögül, azért kérdeztem rá. így már értem ...kafa... hetente nő miylen igaz, még a elején....

Jaimee!
jaj az ünneplésre valami ilyesmire gondoltam, nem egy ksilagzi árának elverésére....vagy ezzel most ne poénkodjak Katlina?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati74, Niki, ment pü. vagy nem vette ki a kézbesítendőből és már láttátok?

Niki!
A könyv szezőjének egy egész oldalt szentelt a Népszabadság! Na látod, ha hamarabb ezsedbe jutott volna, most Rólad olvasnánk! Mert ez az amit mondtál, igaz?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Évi!

Nagyon sok boldog szülinapot!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit: Én most olvastam el a privit.
Igen, ezt a könyvet mondtam. Nagyon egyszerű kis történetek vannak benne a gyerekek mindennapjairól. Dorka imádja.

Annalucusnak és Letinek nagyon boldog hófordulót!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!


Évi! Boldog szülinapot kívánunk!

Olyan keveset írsz mosatnában!


Judit! Mi megyünk a Kolomposra. Bettyékkel most nem tudom mi van, nem írt tegnap óta. De majdcsak kiderül még a mai nap folyamán.

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hú Anikó!
Jó nagy pocakod van!!!!
Én tesómmal jártam így abuszon,csaptam is egy jó nagy patáliát,szó szerint ordítottam a buszon hogy nem igaz hogy nem adják át a helyet egy mindennapos kismaminak,és lám csodát rögtön lett hely,csak az a szomorú hogy ezért fel kell emelni az embernek a hangját!
Na és utána egyszer mentem busszal nst-re ott dicsérgette a hölgyike a pocakom de a helyét á nem adta volna a rohadék :twisted:

Ja-ja Judit mi is megyünk!!
egy kis disznótorost vigyünk???? :lol: :lol: :lol: :lol: :D

Apa nem látta a ruhát felraktama gépre és töröltem is gyosan :wink: ,babonás vagyok!

Kép

Kép
katlina
 
 


Hali, egy délelőtti bekukk:
Katlina, apa meg Robika biztos ájuldozni fog!!! Ez nekik is biztos nagyon izgalmas, ha ott látnak meg először. Nálunk nem így volt, mi közösen választottunk ruhákat, bár aznap külön készülődtünk, így végülis a végeredmény meglepi volt neki is!

Évi, boldog szülinapot neked!!!!
nincs időd mostanság?? Régen többször írtál! gyere, ha tudsz!!!

Ditke, írtam azóta! megkaptad?

Csajok, ha valaki lát mostanság fagyasztott gyalult tököt, az gondoljon már rám, és szóljon!
Szabi imádja a tökfőzit, de sehol nem akpok tököt! Cora, TEsco, Plus, CBA, Coop, Interspar, spar, Lidl.... még aPenny van hátra....
más tippem nincs....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket! Kedvesek vagytok :lol:

Tegnap lett kész az otthoni gépem. Így csak melóhelyen voltam net közelében.

Egyébként meg nincs jó kedvem...

Anikó, mi újság???? Jó nagy pocid van :)

BBJ, én még nem nyilatkoztam, nem tudom még, hogy lesz a holnapi program. Ha viszem esetleg át Csongit anyuékhoz, akkor lehet meglepiként beugrunk...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szép napot mindenkinek!
Ezer puszi, és minden jót az ünnepelteknek.

Menyasszony! Nagyon klassz a ruhád! Adtok valami (jelképes) ajándékot a vendégeknek? Konkrétan arra gondolok: Egyik ismim, csináltatott kicsi mézeskalács szíveket. Akkorát, amire ráfért a keresztnevük, meg az esküvő dátuma. Vacsora után mindenki kapott egyett. (azt már nem tudom, hogy családonként egyet, vagy mindenki egyet). De ez titok volt, és mindenkinek meglepetés. A kis apró meglepetés, mindenkinek nagyon tetszett, és jól esett. Mondtam is ha én újra csinálnám, biztos én is adnék. Nagyon jó ötletnek tartom. Persze ez plusz kiadás.

Körkérdés mindenkihez: Milyen tanácsot adnátok egy anyukának: Gyermeke iszonyú hisztis. Szinte már elviselhetetlenül. De nem tudja hogyan szoktassa le róla, mert már az anyuka is kikészül tőle. Tudja, hogy ő "rontotta" el, (ha "elrontotta" )de nem tudja hogyan hozza helyre. Ha nem az van, amit a gyerek akar, akkor rögtön ordít visít....
"sírni hagyás" nem jön be, mert gyenge az izom ami ott van, és "kibújik" a lágyéksérve. Amit még visszalehet nyomni. és ha nem erőlködik, akkor nem is jön elő. (ezzel voltak orvosnál, egyenlőre nem operábilis) Szóval kezelési ötletek kellenének a hisztire. Figyelem elterelés, ideig óráig működik, de a háztartást is vezetni kell...

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Évi! :D

Kép

Kép
szilbee
 
 


fiúcska 2,5 éves.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Jóestét :mrgreen:

Katlina, ilyen vérmes is tudsz lenni? :lol: Amenyit megismertem belőled a kórházban, nehéz elképzelnem, hogy leordítod valakinek a haját :lol:

Köszönnyüka köszöntéseket! Aranyosak vagytok - mint mindig :)
Letinek Boldog Egyéveselmúltegyhónappal Fordulót! :D

Évi, Boldog Születésnapot Neked! Füled érjen bokáig...meg minden :D

Akkor szerintem szerdán elmegyünk mi is höcögni :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok. Visszaolvastam, de ennyi mindenre nem tudok reagálni :cry:

Judit, ma délután eldől, mi tudunk-e menni. Megnézi a doktor bácsi Jázmint, s majd megmondja, javasolja-e már a gyerkőcök közé menetelt. Kicsit folyik még az orra, néha köhög egyet-egyet, de még érzem, hogy időnként "húz" a háta. S még én sem vagyok teljesen jól, időnként rámjön a köhögés.

Hát, meg attól is depis vagyok, hogy báli ruhában mégsem mehet, más meg nem nagyon jön rám... :oops: Mindenben akkora a hasam :roll: Ugye tavaly ilyenkor már az utolsó napjaim húztam Jázminnal, s akkor bezzeg mindenki dicsérte a méretes pocakom...

Rékát kicsit megkésve köszöntöm , Annalucusunak és Letinek gratula a mai hófordulóhoz.

Évi, Neked pedig nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok!

Máténak szerdán volt a gitár hangversenye, nagyon ügyes volt.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Évi, mi a baj????? Mesélj! Fáradt vagy?

Szami, és ti?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
vigyek tököt itt úgy emlékszem láttam?????
dobj egy sms-t ha kell!

Balwin!
Ja 5év kocsmázás után,már elmondhatom hogy nagy torkom van ha ideges vagyok,megtanítottak a feketék ennyi ídő alatt :oops:
Hát kórház ott annyira kiszolgáltatott helyzetben éreztem magam hogy nem nagyon volt hangom!
AnnaLucusnak pedig boldog hóferdülőt

Kép

Kép
katlina
 
 


Letinek és Anna Lucának boldog hófordulót! :D
jaimee1
 
 


Szami: Hiányoztál! Tényleg, mindjárt 1 éves Jázmin! :D
jaimee1
 
 


Erika!
Jó pár oldalla visszább ott a mi mézeskalcs szívünk, amit a vendégeknek adtunk ajándékba bizti nem láttad.

Tanácsot nem tudok adni, cska én is a figyleemelterelés, esetleg megölelés olyankor? És dícsérés, na nem a hisztiért, hanem másért, amit már csinál.

Szami!
Hát 1-2 köhintés sztem belefér....

na nekem is nagy a hasam, és sosincs mit felvennem, szóval NEM vagy egyedül. de sztem én győznék....

Jaj, de jó lehetett az a gitár-játék bemutató! és ilyenkor mit játszik? mármitn kinek a szerzeméynét? klasszikus, avgy valami modern feldolgozás, vagy a kettő között félúton? Érdekes!

Évi!
Gyertek nyugodtan. címet küldjek, de asszem ti tudjátok, igaz?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Katlina, köll a tök! :)

Köszke!!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Annalucusnak és Letinek boldog hófordulót!

Évi boldog szülinapot!

Nekünk is volt ajándék mézeskalács szívecskénk a lagzin!

Dorka, megkaptam! (csak még nem tudtam válaszolni)

Kép

Kép
ditke2007
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?