Új privát üzeneted érkezett!

Momo Kép
beteg Timi KépKépKép Autónemtérítés KépKép Ezt a disznóságot!!! Szep.szorit túlélni?! Juuujjj ... bár délután a séta alatt semmi baja nem volt. Szerintem csak a lakásban pincebogarazni utál. Jó lenne, ha találnánk valami kertest, hogy oda ki tudnám csapni legelni. Én is mindig ott lógtam a fákon, a húgom dettó. Ébredj, Kangi, bilibe lóg a kezed!!! Kép

Andi Kép
füldugulós-nemnyelős nátha Kép Nekem is ez volt, én már kifelé jövök belőle, tegnap nagy fazék kamillával gőzöltem, amitől olyan lettem, mintha Apacuka jól eltángált volna (ezt ő maga konstatálta nagy vidáman, hogy még energiát sem kellett befektetnie, hogy így nézzek ki KépKépKépKép)De segített. Remélem, Dani hagy gyógyulgatni!

Most végre elaludt. Orvul, suttyomban elmosogatok!!

Kangi
kangi
 
 


Magdi: Rakok fel én is képet ezek még nyáron készültek remélem megismerjük egymást
Puszi
Andy

Kép
andy78
 
 


Sziasztok!

Momo!
Gratula Zsebi felüléséhez és a két kis fogincához. Kép
Timinek pedig javulást. Kép
De jóóóó nekeeeeed! Én párom inkább gyűrötten veszi fel a rucit, minthogy vasaljon. Kép

Franyó!
Anka szivacsvízivás Kép

Kangi!
Suttyomban mosogatás Kép

Na ha már belejöttem, még egy pár kép:
Zsuzsi és apa első találkozása
Kép
Zsuzsi elpilledt
Kép
Miki és Niki strandol
KépKép
Niki szülinapi puszija
Kép
Miki a punk és a csábító
KépKép
Miki és apa
Kép
Niki a gép előtt
Kép
Miki és a fagyi
Kép
Most már leállok. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 

 
 

Sziasztok!

Kangi
köszi, akkor ma én is kamillázok Kép
elmosogattál?

Franyó
szivacsot szívogató Anka Kép
egyébként Dani dettó, csak ő gázosabban csinálja: a fürdővizet szívogatja a szivacsteknősbékájából Kép ja, és ha elveszem, sír Kép

Momo
vasaló férjed kincset ér!!
így a feketelistáról jutott eszembe, hogy amikor kb. 2 éve munkát kerestem, az egyik helyet a felvételi interjún megkérdezték, hogy ugye 3(!!) éven belül nem akarok szülni?!?!? úgy kiakadtam! nem tom hogy fogok 2 gyerekkel vmi normális mh-et találni, mert nem a mostani mh-emről szeretnék nyugdíjba menni.

Magdi
jó, hogy belejöttél a képfeltevésbe, nagyon jó nézni a gyerekeidet Kép

Andi
psandi
 
 


MAgdiKép
CSak bekukkantóban vagyok itt, de azért nem bírtam ki. Gyönyörű gyerekeid vannak! 1től-1igy.

Andy, Évi
Márk és Petra is tündérke. Boldog Névnapot neki!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kangi, te csak ne vágyakozz kertes kégli után, mert úgy jársz, mint én: a férjemet csak sötétedés után látom, hacsak nem talál a pincében is valami sürgős melótKép Persze kimehetünk mi is az udvarra, csak Zsebit még cipelni kell, Timi meg hamar elunja azt az egyszál homokozót egymagában.

Andi, tudom, hogy kincs az ilyen pasiKép Szerinte ezekkel a háztartási paraméterekkel (mosogatás, vasalás, porszívózás) hamar elkelne itt a neten isKép Nem is engedem gépközelbe ilyen önbizalommalKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Magdi!
Gyermekeid gyönyörűek! Kép Persze én láttam Őket élőben isKép Úgy még szebbekKép

Évi!
Családi fotó Kép

Kiszuny, Andy
Baba-mama fotók Kép

Andi!
86-os jövőre??? Dani 80-asban nyomul most! Este az 5 hó tiszteletére mázsálunk és hosszmérünk. Majd megírom. Te Danid mekkora?

Réka és szerintembekakiltazölemben Dani
muki
 
 


Kangi
Nekem is néha elegem van, de csak mert még 1szer SEM volt egy átaludt éjszakánk. Nem igaz, hogy mindig felkell a skac. Kép És nem tudom mi segíthetni.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Ha már mázsálás:
Szilárd egy hét alatt 5 dekát fogyott. Kép vagy Kép
7.70 kiló és 75 centi.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Réka
most lemértem: 65-66 cm, vasárnap 6950g volt, lehet, hogy már 7000. Kép

Andi
na megyek, apa ágyba parancsolt Kép (nátha-kúra, nem ám rosszra(?) gondolni Kép)
psandi
 
 


csatlakozom a mázsalistához
Petra 5480 g és 60 cm...ja és 14 hetes+2 napos. Kép

Köszi szépen mégegyszer mindenkinek a névnapi gratulációkat.
Franyo neked meg különösen a rózsát.teccik. Kép

Évi +Petra(aki már rég alszik)
Kép
jó éjt mindenkinek
Évi24
 
 


Sziasztok!

Mókuska, ha olvasod!
Mi előreláthatóan szombat délután leszünk kinta ringen Emmával, ha nem lesz taknyosabba ddig, vagy nem lesz megint lázas. ha nem vette el a kedvetek a rossz idő és jöttök, feltétlenül szóljál ám, nehogy ott legyünk mindketten és ne talizzunk. Bár megérteném, ha nem jönnétek, pocsék időt mondnakKép telcsiszámom a mailben benen van amit mindenki megkapott, úgyhogy hívj nyugodtan vagy SMS-ez. és az a legnagyobb bajom, hogy vasárnap már nem lesz otta férjem főnöke, tehát 1 kocsival kevesebbük lesz, tehát több ideje lenne ránk, erre vasárnapra esőt, 14 fokot és hideg északi szelet mondnak, na ezt már én sem merem bevállani, ezért megyünk szombatonKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szóval: bébiétel a Corában 69.- Ft. Elmentünk, vártunk egy órát, míg kihozták. Marcipán közben aludt a hordozókendőben, anya meg garázdálkodott. Így már van őszi cipőm is. Puha, kényelmes. Kigyógyulhatok a hólyaghurutból. Viszont hazafelé Marci a Nyugati tértől üvöltött az autóban. Mert ugye ott a szuper légzsák, ezért gyerek hátul, háttal, nem is látom. Próbáltam munkásmozgalmi dalokat zengeni, de nem hatottak. Aztán a Rózsadombon tisztába tettem, szoptattam egy kicsit. Elindultam, újabb folyamatos bömbi. Kivagyok, mint a liba, aki mákot zabált. Egyelőre nem megyünk kettesben shopingolni.
Különben valószínűleg az éhhaláltól félt a csemete. Merthogy idegen körülmények közt csak éppen hogy kortyint, nem hiszem, hogy megtömte a pocakját. Bezzeg itthon!
Magdi, milyen szépek ezek a skacok. Ügyes vagy!
Betegeknek jobbulást. Némileg szomorúan árulom el, hogy tegnap este újra hőemelkedésem volt. Ez a dög ilyen szenya!
Momo, autó Kép Pince nem is olyan rossz. Képzeld, ha a nappaliban nézné a híradót, és a két boszit arra kellene rávenned, hogy néma csendben színezgessenek. Vasaló apáért irigy. Miapánk csak javítja a készüléket.
kangi, kitartás. Nem akarnak nélkülünk élni. De ez nem tart sokáig, mégha most örökkévalóságnak tűnik is. Aztán jön majd a kékhajú jampi, és Te az ablakban rágod a körmöd éjféltájban. Pedig szabadon oda mehetnél, ahova akarsz.
Psandi, gyógyulj meg!!!
franyó, tudja a lány, hogy mit akar. Egyéniség. Csak dugd el jól a mosogatószivacsodat!
Toffi, remélem rendes diák voltál?
Na megyek, felteszem a lábam, meg kúrálgatom magam kicsit.
sofka
sofka
 
 


Halihó lányok!!
Most rohanok, van 3 órám,hogy mindent megcsináljak amit akarok,aztán jön a férjem, és irány a doki. Remélem minden jó lesz, föleg a mérleget szugerálom majd...
Na, a tegnapi nap folytatásaként Ádámunk hasiról átfordult a hátára!!!KépKép Még szerencse,hogy mind a ketten láttuk (mit láttuk, TÁTOTTUK a szánkat,mert még ilyet nem csinált, és olyan hirtelen történt minden), fürdés alatt végig ezt tárgyaltuk,micsoda tornabajnok lett Ádiból. Bár lehet,ez még véletlen volt, a reggel is megpróbáltam, egyelöre nem volt rá ingernciája.
Szóval a kéthónaposságot nagyon emlékezetessé tette a bébi, elöször a nagy alvás,aztán a forgás...KépKép
Apropopó, köszi a hónapgratulákat, úgyszintén én is gratulálok minden más bébinek, most hirtelen csak a Petrák jutnak eszembe névnapilag!!!
Ja, és hogy még folytassam, ma is hajnalig aludtunk, ismét 7 órát.KépKép
Arra gondoltam, kikölcsönzök egy mellpumpát,mert ilyen nagy alvások után mindkét cicim dugig van, a bébi meg egyet szopik ki úgy nagyjából aztán vissza alvásba. Én meg nem tudok fejni,csak úgy,hogy utána meg fáj a cicim, és nagyon piros lesz-ergo nem kisérletezem nehogy nagyobb kárt tegyek benne.
Szóval kétszer 7 órai alvás nagyon jót tett velem, éreztem én,hogy ez hiányzik márKép
Pusza mindenkinek, rohanok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!
Kipihentem magam 3 órát aludtam, a lány nem bredt fel, utána már én keltettem mert mennünk kellett és előtte kajcsi. De ez olyan jó volt, legalább tudok sokáig HBO-t nézni (kódolatlan napok vannak) ahelyett hogy aludnék Kép

Évi
Azt tudom, hogy igazam van, mikor lefekszem aludni a gyerekkel, de mi lesz ha rászokokKép

Magdi
Zsaninak pont ugyanilyen babygym-et vettünk. Nekünk nagyon bevált, Zsani is szereti.

AZ állapot nálunk: A lány megfürdetve kinyúlt az ágyunk közepén (semmi altatás, csak leraktam) Én meg már fél szemmel a TV-t nézem.

Most megyek is, ledőlök és csak bambulok.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Manó2,
Jobbulást Dorkának!

Manó,
Jobbulást Emmának!

Zulu,
Köszi, én is ilyen harisnyát vettem hétszázvalamennyiért.

Zsurló,
Roni a 4 hós oltás után sírt úgy, hogy a váróban szinte minden gyerek rázendített.

Kakukkfű,
Ha nincs alergiás a családban, akkor már 8-9 hósan adhatsz joghurtot, túrót, kefírt. Különben 1 évesen.
Látom már írták a többiek...

Franyó,
GyerekdokiKép
Alvásban sorstársKép
Vékonyabb rugi alá sétáláskor adok harinacit.

Csucsuka,
Mail ment.
Szemem kenegetem.
Gratula a fél évhez. Szép súly (Roni 7050 g, 64 cm volt félévesen).Kép

Kangi,
Ridegtartás kellene nálunk is, talán az segítene. Majd ha apa nem dolgozik.
Jobbulást!

Mariann,
Mi a nappaliban a földre terített pléden tartjuk Ronit. Bár lassan múlt időben írhatom, mert pillanatok alatt lemászik róla (pedig ez már a nagy pléd).

Barbi,
Gratula a 2 hóhozKép

Elküldöm, de még nem végeztem!

Maci_2
maci_2
 
 


Beu! Jobbulast Lorincnek. Lacko is be volt rekedve ugy egy hete, aztan jott egy kis takonykor, de elmult magatol.Kép

Gomboc! En megkerdeztem a Devenyes gyogytornaszunkat, azt mondta, amig felall a gyerek, addig figyelemmel kiseri. (mert kell!). Szsz ne hagyjatok abba a tornat addig....max ha o mondja.Kép

Pildi: hat nem semmi mereteitek vannak, Lacko joval hosszabb, es kevesebb kilo mint Ancsi.Kép

Kiszuny: boldog felevesseget Kincsonek!Kép Jossz 1-en bababorzere a Csigahazba?

Magdi: nagyon szepek a gyerekek! Foleg a Miki a csabito teccik....KépKép

Andi: 66 cm, 7 kilos es mar 80-sat hord??? Ott a szamozassal valami gibanc lesz.Kép

beu: voltam ma egy bababoltban a Furedin. Telis-tele van Evidence zoknival es harisnyaval, meg egyeb mas markajuakkal is. Es olcso is. Nezz el oda! A cim: Furedi u. 19/a. (Penny market mellett)

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Petráknak boldog névnapot, hófordulósoknak boldog hófordulót!

Orsoly! Köszi! Nem is tudtam, hogy ott van bababolt.

Vagyunk.

Beu
beu
 
 


Évi,
Jobbulást Petrusnak!
KépKép
Szép súlyKép

PsAndi,
Roni most már csak 8 alkalommal eszik (ebből min. 3-szor éjjel).
Jobbulást!

Toffi,
Tegnap átjött az unokatesóm. Éppen vasalni készültem. Ő szeret vasalni, főleg a babarucikat, így nagy részét átvetteKép
Szép méretekKép Jól van már a nagyfiú?
A párom megkérdezte miután találkoztunk, hogy én mikor fogok angolt tanulni. Mondtam majd a második gyereknélKép

Gombóc,
A babaszoba.hu-n van "mit tud a baba". Franyó már írta...

Magdi,
Nagyon köszi!
KépekKép

Réka,
TornaKép
Gratula az 5 hóhozKép

Petráknak Boldog névnapot!Kép

Kangi,
Kitartás, majd csak önállósodik Julcsi.

PIldi,
Szép méretekKép
AlvásKép, de jó neked!

Kiszuny,
Gratula a fél évhez és a foghozKép
Jobbulást!
KépKép

Momo,
Végre!Kép
AztómizériaKép
Jobbulást nektek!
Zsebi nagyon ügyi, gratula neki a fogacskákhoz is!Kép

Andy,
KépKép

Franyó,
SzivacsKép

Myssnia,
Fogyás ellenére szép adatokKép

Barbi,
Ügyes ÁdiKép

Nadine,
Jó hogy írtad, nem is tudtuk. Meddig van kódolatlan adás (hétvégén is)?

Beu,
Hogy vagytok?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Petraknak boldog nevnapot!
Minden hofordulohoz felevesseghez fogakhoz es amihez gondoljatok gratula!
Betegeknek jobbulast!
Meg mindig nem vagyok jol arcureg gyuszit eddig megusztam. Bori mar nem nathas.
Ket mai kep:
egy labragos cuppogos
Kép
es a mai kedvenc
Kép

Megyek aludni meg kuralom a nathamat.
Ari
ari
 
 


Sziasztok,

Eloszor is:
Petraknak boldog nevnapot, hofordulosoknak sok boldogsagot, betegeknek jobbulast! KépKépKép

Magdi,
gyerekeid tovabbra is gyonyoruek, rakjal meg fel kepeket, jo? Kép

Momo,
Auto. Ez nagggggyon durva! Kép
Es nem semmi ferjed van! Aranyember. Kép Bar en se panaszkodhatok, az enyem is tud mar vasalni, meg leviszi a szemetet. Es neha porszivozik is. Kép

KAngi,
drukk, hogy osszejojjon a kerteshaz! Ti merre koltoznetek? Kép Apacuka eltangalta Kangi...KépKépKépKép..de jobbulast! Kép

Reka,
volt mazsalas? Mekkora Dani?
Bocsi, hogy nem valaszoltam a leveledre, kicsit elhavazas van, hazajottunk a nyaralasbol, szombaton keresztelo, jovo szombaton meg koltozes....Kép

PsAndi,
jobbulast! Kép

Evi,
szep mereteket mutat Petra! Kép

Sofka,
ordito Marcipan. Kép Cipovasarlas. Kép
Es jobbulast, csak sikerul meggyogyulnod! Drukk hozza: ++++++++++++++++++++++++++++++ KépKépKép

Barbi,
gartula a forgashoz! KépKép

Orsoly,
az a helyzet, hogy a korhazi doki szerint mar kontroll se kell, ettol fuggetlenul azert meg jar hozzank a gyogytornasz. Viszont egy het mulva koltozunk, nem tudom, hogy vallalna-e, hogy a ket utcanyi tavolsag helyett egy kerulettel arrebb kellene jonnie. Nem tudom. En naggggyon orulok, hogy jar hozzank, Zsombi oriasit fejlodott azota, hogy elkedte a kezelest. Kép Csak azt nem tudom, meddig erdemes folytatni.

Myssnia,
fogyas, nemalvas. KépKép
Mit eszik Szilard? Ne kovezz meg, de nalunk Zsombi akkor kezdett fogyni, amikor meg anyatejet kapott. Aztan el is kezdte elutasitani az anyatejet, a tapszert szivesebben ette. Es a tapi ota megszunt a hajnali 5-os keles, most 7-1/2 8-kor kelunk. KépKép Nem bizti, hogy ez Szilard problemaja, de csak egy otlet. Kép

Beu,
mi is vagyunk. Kép

Keszulunk a szombati dupla keresztelore, voltunk a papnal eligazitason, Zsombinak feher ruci beszerezve, ma kaptam Apatol egy uj kosztumot is (a regiek nem jonnek ram Kép ), leendo keresztfiunknak ajandek megveve. Asszem celegyenesben vagyunk, hogy ne maradjon pogany a kisfiam. KépKépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a dicséretet, holnap átadom a gyerkőcöknek is.Kép

Andi!
Az ágyba parancsolás miért lenne rossz, szerintem mindenki élvezi, nem? Kép

Barbi!
Gratula a forgáshoz. Zsuzsi már 3 hónapos, de még nem akar forogni, csak hátáról az oldalára, meg vissza. Viszont nagyon szeret az oldalán aludni.Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Én már kialudtam magamKép Andris bánatos volt egy 3-as matek felmérő miatt, mellé bújtam, és aludtam egy nagyot.

Julka is leesett ma az ágyrólKép Pedig azt hittem, hogy egy 3. gyerekkel ez már nem fordulhat elő (igaz, hogy az 1.-2. sz. hamarabb produkálta ezt uerről az ágyról). Csak egy pillanatra hagytam egyedülKép Andris meg Julkát túlordítva bömbölt, hogy most meghal Julka.
Julka ui. két napja eszméletlenül forog, mit nekünk nagy pléd, mindjárt kikerül az előszobába is. És kúszik hátrafelé, persze bedühödik, mert a kiszemelt dolog mind messzebb kerül tőleKép

Hozzátápi projekt folytatódik, tegnap nem evett semmit szopin kívül, költött is éjfélig 2x, utána már nem számoltam. Ma sütőtököt evett, az első fintor után nagyon lelkesen.

MyssniaKép én azt hittem, hogy direkt az Urszula-mint Zsuzsi kedvenc macija+anyamedveKép, merthogy meséltem neked, hogy így jelentkeztem be, csak valahol már van ilyen. Zsuzsi két éves koráig többször is költött minden éjjel, utólag én sem értem, hogy bírtam kiKép

VirágKép én mai napig nem tudom, hogy jött össze a pénz a házraKép de valahogy megoldódottKép

IldiKép a fizika matekegyenleteihez mit szólnál még 1x? Nekem az volt a "kedvencem" és az optika. Gratula a méretekhez. Én már beadtam a derekamat hozzátápiban, l. fent, valszeg a radikális mozgásugrást nem lehet már bírni anyatejkalóriával.

ZuluKép én is azon gondolkodtam, hogy a sok pénzt a takinéninek azért az 1-2 óráért adom, amíg utána rend és tisztaság van a házbanKép Pedig 6-7 órát van nálunk, de sajna csak heti 1x bírja a pénztárcánk.

OrsolyKép mikor lesz börze a Csigaházban? Melyik 1-én? AKár talizhatnánk isKép

BeuKép esetleg próbáld kenegetni Lőrinc mellét és hátát Pulmex Babyvel, nálunk szokott használni rekedtség és köhögés esetén. Nekem meg a felnőtt Pulmex. A kettő között az a különbség, hogy a Babyben nincs mentol.

MariannKép Marci simán viseli a lakásváltásokat? Én is azt javaslom, tedd le a földre, l. Julka esését.

SofkaKép nem lehet kikapcsoltatni a légzsákot? szakszervizben általában meg tudják csinálni, és kb. fél év múlva vissza. Gondolom, sokaknak ez a problémája, mert az új autók többségén már kulccsal ki lehet iktatni sk.

Náthásoknak jobbulást!

Urszila
urszila
 
 


Évi,
jobbulást Petrának!Kép És boldog névnapot!KépKépKép Családi fotó szuper!

Leszter,
Te Petrádnak is boldog névnapot!KépKépKép

Gombóc,
és etetőszékes fotó nincs? Léccilécci!Kép
Látod, megy ez a hozzákaja Zsombinak, bolognai, hmmmm... A kis ínyenc!Kép Össze kéne futni már valamikor, ha lesz időtök a nagy költözködésben, annyira kíváncsi vagyok már Zsombira!

Réka,
boldog 5 hónaposságot!Kép A mi nappalink is egy giganagy járókaKép.

Magdi,
azta, de jó képek! Eddig titkoltad ezeket a szépségeket? Zsuzsi mennyire nagylány már! Mikor élőben láttam, még icipici zsebibaba volt!Kép

Elli,
nekünk egy egész napot van, mosás, vasalás is van benne, meg tulképp minden, amit gondol. Már elég régóta ját hozzánk, elég jól szervezi a dolgokat. Igazából nálunk is az a fő cél, hogy azok a dolgok, amikre soha nem jutna idő (vagy csak a gyerekkkel való együttlét rovásásraKép), azok is rendbe legyenek téve néha. Mi 6e-t adunk, de messziről jön, és egész nap itt van heti egyszer.

Kangi,
Mac is napi 2 főzit nyom mostanság, hirtelen elkezdett válogatni. Szopiról Ő sem hajlandó lemondani, de ha más vigyáz rá, akkor cumisüveget is elfogad. (Igazán kedves tőle, ugye?Kép)
Szepiszori már elég valószínű, szerintem ez összefügg a cicimán viselkedéssel.
NthaKép.

Momo,
autóKép. Ez borzasztó, úgy utálom az ilyen dolgokat!
Zsebikének gratu az új produkciókhoz!Kép

Kiszuny,
boldog félévességet!Kép

Ari,
édesek a képek!Kép

Franyó,
hát persze, hogy Anka éjjel akar sokat cicizni, nap közben annyi dolga vanKép. Tudom, ez nem annyira vicces NekedKép. Kitartás, remélhetőleg fogacska van a háttérben. Annának is voltak ilyan zűrös időszakai, remélem ma nyugi lesz.
GyerekdokiKép.

Barbi,
hú, micsoda kis pasi, már forog!Kép Gratula!Kép

Myssnia,
csatlakozom Malackámmal.... Igaz, Ő már csak visít, hogy menjek át érte, de aztán alszik tovább. De már ez is uncsiKép. Mindig csak vártam a csodát, majd ha x hónapos lesz, ha ezt csinálom, azt csinálom, Y éves lesz, stb. De a csoda még várat magáraKép.

Mérlegelés:
Ma Macó is megmérettetett, lévén ma 10 hónaposKép.
Éééééééééés:
8000 gr!!!!!!!!! Az én lányom!Kép Magassága (mélysége) továbbra is 68 centi.
Remélem tényleg 8 kila, és nem a varázsitatót mértük megintKép.

na megyek dundizniKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Boldog névnapot a PetráknakKépKépKép

És minden kép szupi, meg édesKép

BeuKép Lőrinc mellén a mellkasát értettemKép

AriKép legalább keddig, tornáig gyógyulj meg, jó?Kép

Urszila
urszila
 
 


Urszila,
leesésKép. Aggódó bátyust azért sikerült megnyugtatni, ugyeKép? Dávidka is nagyon tud aggódni Macó testi épségéért, kivéve, ha a Legovonathoz közelít a huga, és hát onnan kénytelen arrébb taszajtaniKép.

Zulu
(Apasast időközben elnyelte a fürdőszoba, úgyhogy netezhetek még egy darabigKép)

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Urszila: bocs, elgepeltem, most 12-en lesz a borzeKép Es ok, ha jottok, akkor ott talalkozunkKép Hol van ez pontosan, tudsz nekem adni egy tampontot?

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Végre van erőm írni, meg a ded is alszik, úgyhogy reszkessetek! Kép

Csak szerényen előszöris rólunk Kép:
Bekinek 8 foga van már, az az új hobbija, hogy sebesre rágja a cicimet, emiatt minden szopi egy kínszenvedés. A fogzás miatt nem alszik valami jól, gyakran 2 óránként kelt... Dokinéni talált nála szívzörejt, úgyhogy megjártuk A Heim Pált is, de hála Istennek jóindulatú a dolog, csak kontrollra kell majd vinni.

A ház-dolog sajnos nem alakul Kép. Pedig megtaláltuk az ideálisat, de olyan, amit előre kell teljesen kifizetni, egy év múlva beköltözni... Namármost ha eladom a mostanit, hogy be tudjam fizetni, akkor hol lakunk??? Mert 1 évre az albi min. fél milkó... Annyink meg nincs kidobandó. Kép Úgyhogy feladtam...

Apuci felmondott, mert elege lett a főnöke zsarnokoskodásából. Remélem hamar talál másik állást, mert a híd alatt nincs konnektor és onnan nem lehet netezni Kép.

Csak úgy emlékezetből reagálások:

Magdi,
utólag is nagyon köszi, hogy taliznál velem!!!! Sort keríthetünk rá, amíg nem jönnek a fagyok Kép.

Leszter,
nagy gratula és irigy-irigy a házatokhoz! Kép

Beu,
sokat gondolok Lőrincre, remélem hamar jobban lesz!!! Neked pedig kitartás!!!

Kangi,
te szegény, rád jár a rúd (nyafka Julcsi+nátha+még Apacuka is ver... Kép) Egyébként ha ez a szeparációs szorongás, hogy a gyerek sír, ha egyedül hagyod, leteszed, akkor Bekinek születése óta ez van Kép.

Franyo,
a Dentinoxot én úgy adom be, hogy egyik kézzel szétfeszítem a száját (illetve ő kitátja, inkább csak az ajkait húzom szét), másik kézzel meg gyorsan bekenem az ínyét. Remélem sikerül Kép!
Nektek is kitartás nemalvóAnkához!

Zulu,
boldog szülinapot Malinak, Macnak meg jó fogasságot Kép!

Momo,
hú, ti szegények, jól megjártátok azzal a kocsival Kép. De Zsebi gyors fejlődéséhez gratula!!! Kép

Kicsi lányom kacag álmában Kép. Csak az anyja zombi...

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Hali Csajok!

Egész délelött (úgy kb du. 2ig) hulla voltam, megint jó kis hányós migrénKép. Most meg kinyílt a csipám...

Petrusokat istenke éltesse, Kiszuny, a jány félévességéhez nagy gratKép! És a négyhónapos Rékának és Zsanettnak, és a kéthónapos Ádámnak is gratulaKép

Momo, no enyimlány se értékeli fagyasztott tejcit, így frissenfejtet (na jó másnaposat, mert esténként fejek) teszek neki bele. Remélem mostmár kimásztok a gödörből, annyira sajnálom, hogy ennyire rátok jár a rúd... Nagylány pocakjára küldöm a gyógypuszit, hátha neked is használKép Kiscsaj mozgásfejlődése nem semmi, nálunk is hasít a kisebb, ezerrelKép Hófordulóhoz gratulaKép

Gombóc, Danó 8 hónaposan ide-oda forgott. 2 hétre rá kúszott, újabb kéthét és felült, aztán felállt, majd elkezdett mászni. Zsófi ezzel szemben már jóideje üldögél, mármajdnem teljesen feláll, és szerintem napok kérdése, hogy szabályosan másszon. (Már most halad, de inkább hátraKép)

Franyó, szóval te nem növeszted a lányt, hanem csökkented?Kép De a szivacsból itatós módszered se rosszKép

Kangi, gyógyúlgassá má meg, de gyorsangyorsan!! Nem vagy döganya, mert kicsit önállóbb szeretnél lenni! Viszont a hezitálást picilányod (akarom mondani nagylányodKép) megérzi ám, és olyankor mégjobban csüng... Suliba helyileg hova és mikor jársz? Mert ha közel, és egyidőben, véletlenülKép összefuthatnánk.

Beu, én gyümihez nemadtam tejet, mert azt könnyen és szívesen benyalta magában. Főzihez rakom, víz helyett.

Magdi, képek nagyonjókKép, hajrá!

Andi78, neked nem tudok méltküldeni... mindig visszadobjaKép

Ari, képek szupik, neked is jobbulást!

Zulu, bár hozzánk még nem jár takinéni - minő felelőtlenség, mit felelőtlenség, óriási hibaKép - "csak" a bébicsősz, de ő is sokat besegít. És nagyobb lakásban nagyobb rumlit lehet csinálni, ez tényKép, de ha központi lesz a porszopó... azér engem is esz a feneKép. 10 hónapos öreglány, hogyvan?Kép Ekkora súly? Mivel tömöd, valld be!Kép

Urszila, esés remélem nem volt olyan vészes, mint ahogy a bátyó érzékelte... Danó eccerűen intézi, ha szerinte baja van a csajnak: "anya gyere, sír Ófi, vegyed fel!!" jó, mondom erre, mindjárt. Na ilyenkor odaszalad Zsófihoz és 5 centiről kellő hangerővel elkezdi a vígasznyújtást: " ne íjjál óófika, migyá jön anya" és ezt addig, amíg meg nem teszemKép de nagyon gyorsan, mert a lányt EZ nem igazán nyugtatja meg... nemistudom, miért is?Kép

Miszike, jaj de jó, hogy újra itt!Kép Húúú 8 fog? Háát szopi miatt most nem irigyellek...

Na kezdek álmosodni, meg a végére is értem...
Pussz
csucsuka
 
 


Szép jó reggelt!

Zulu!
Nagy grat a 10 hónaphoz és a 8 kilóhozKép

Esti mázsálás egy kisebb közelharc volt, nagyon eleven volta fiacskám.
A hossz 70-72 cm (lehetetlenség volt lefogni a lábát, ezért egy nyugisabb pillanatban visszatérünk rá).
A súly 7720 gramm. (ez sem egyszerű, mert pont a térdhajlatánál ér véget a mérleg és ha nem figyelek a talajon támasztKép )

Valaki csodálkozott a 80-as bodyn, de ez van. A 74-es még éppen jó rá, csak kicsit feszül és olyan díjbírkózó fazon lesz benna srác. A méretezésnél szerintem nem figyelnek arra, hogy a pelenkával +5 centi hozzájön.

Elli!
Képzeld ahogy pakolásztam a gyermek fiókjaiban találtam egy farmer kertész gatyát, pont amilyet kerestem. Még keresztanyu hozta, csak nagynak tűnt. Felpróbáltam rá és tök jó, csak a szára hosszó egy picit. Még jó, hogy nem vettem kedden. Néha jó egy kis rendrakás. Kép Ma abban megyünk usziba, majd megmutatom.
Uszi után pólus?

Na megyek, addig belehúzok a melóba, amíg gyermek alszik.

Réka
muki
 
 


Szisztok


Már megint munka van...

Franyó: nállunk sincs fogacska, néha kicsit nyügi Dorka és bent van a szájába az egész keze, akkor én is kenegetem az ínyét, van oldat és zselé is, nekem is elég nehéz, mert ugyan nem csukja be a száját, de mindig már amikor nyúlok a szájába akkor lenyalja az újjamról a kence nagy részét.

Mano: nálunk már Dorkának semmi baja sincs szerencsére...

A komp nagyon bevált, igaz az új módi az hogy nem
ül bele, hanem kivülről fogja tolja maga elött és fogóckodik benne, és megy utána, akkor van gond ha nagyon megtolja, mert akkorát nem tud lépni, és akkor hasraesik, de már megtanult esni is...

Orsoly: Nem voltam a védőnőnél még, nem tudom, hogy kell e menni, ha nincs semmi baj, szuriait már mind megkapta, így nem tudom szükséges e havi ellenőrzés...
Dokihoz Cinkotára mentünk a Blatnyiczki (jól irtam ?) -hez, mert hétfő este szükség helyzet volt, 38,8 volt a láza, azt mondta, hogy valami vírusos megfázás...
Ja nincs csengőnk, még, kopogni, vagy dörömbölni kell, ha be akarsz jönni, elég sár van még az udvaron, így ha arra vagy írj egy sms-t és akkor kimegyek..Ok?

Missnia:Nálunk a súly a következő: 7,69kg Dorka kisasszony és kg 72 cm...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Csucsuka: Megváltozott az email cimem az új belagyine@hotmail.com

Megnézztem a képeket a babák tündériek.

Minden babának és anyukának jobbulást kívánok.
na most ennyi
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok,
Visszajottem a havaj 1gyerekes nyaralasbol! Nem gondoltam volna, de rettenetesen hianyoztak a nagyobbak, foleg Gyurka, tole meg nem voltam ilyen sokaig tavol sosem!

Visszaolvasni meg nem volt idom, valoszinu nem is lesz! Szorri!

Urszila,
Agyrol leeses Kép! Megvolt a beavatasi szertartas!

Zulu,
Takineni miatt irigy vagyok, de nagyon!

Csucsuka,
Vigaztalason jot rohogtem, nagyon aranyos!

Miszike,
Ejnye, no!!! Ne tessek a jo alkalmat elszalasztani, valami megoldas csak van!? Ha tenyleg az almaitok netovabbja, akkor hajtas!

Mennem kell, ossznepi orditas van! (Munkaszuneti nap, unneplik az ujraegyesitest!)

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok régnemlátott anyukák! Először is gratula a hófordulókhoz, a mozgásfejlődéshez, jobbulást a betegeknek.

Megint csak a legutóbbi oldalt volt időm átfutni. Fotók csudaédesek, mint mindig! Kép
Csatlakozom a méretközzétételhez. Szerdán voltunk 3 hós szurin, ott mértük a lányzót: 5240 g 64 cm. Hát nem egy pufók, de azért nem is tűnik soványkának sem.
Virágom oldalra forog, nyúl a játékaiért, röhögcsél, dumál. Morogni is szokott, akkor meg lehet zabálni. (Amúgy is Kép ). Szal teljesen megnyugodtam a mozgását illetően.

Beindult nálunk a nagyüzem, úgyhogy maradok továbbra is kocanetes Kép , de azért olvasgatok ám!

Zsuzsi! A srácaid ünneplik a tesók újraegyesítését? Kép

Szép napot mindenkinek, Zombianyukáknak kitartás!

dé_
 
 


Gombóc
Délben főzi, gyümi, délután gyümölcsös tejpép, este anyatej (még mindig hozom neki, ami elég laktatónak tűnik, mert szép zsír van a tetején.) Éjfélkor pedig szopik. Persze én is gondoltam, hogy este tápit adok neki. De nekünk még nestle Nan1-es van, lehet, egy sűrűbb jobban laktatná.
Nektek milyen van?

ARi
Nagyon édes a babó!

Urszila
Úgy látszik még mindig szétszórt vagyok. Biztos a nemalvás. HA nem baj, akkor Urszula maradsz már nekem. Kép
ÚGy tűnik minden gyerek leugrik legalább egyszer az ágyról, Szili sem hagyta ki. Kép

Zulu
Nekem is kilátástalannak tűnik, és kezdek lemondani, hogy jön a csoda. De szerintem így öregszünk meg. Kép

Miszike
LAkás Kép
Azért drukkolok!

Zsuzsi
Üdv újra!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Miszike!
Anno egy hasonló helyzetben ajánlottak nekünk a bankban ÁTHIDALÓ hitelt. Már nem emlékszem a pontos feltételekre, de érdemes utánaérdeklődni. Ha az az ideális, akkor meg kell próbálni!!!! (Bank: K&H, de nem reklámozom, csak tudom, hogy náluk biztosan van. Kép ) Nem irigyellek a nyolcfogúért, Marci kettővel hihetetlen nagyot tud harapni. Jujj!
Zsuzsi, na végre! Együtt a család, együtt a nématek, Te meg újra köztünk!!
Urszila, szakszervíz elhajtott, hogy ők nem vállalják a felelősséget kikapcsolt légzsákért. Mondtam, hogy írásba adom, hogy én vállalom. Semmi. De most új erőt adtál, ismét nekifutok. Mert az autót kedvelem, ráadásul nem is tudom mire lehetne lecserélni (8 éves mondeo).
Ágyról leesés - ez úgy látszik valami genetikai program. Nálunk is mind előadták, és különös, hogy Orsi is a meghalás miatt aggódott. Vajon Freud mit szólna ehhez?
Takanyó nálunk is jön, kéthetente. Különben nem tudom mi lenne. Még a féllábú korszakból maradt, de imádom!!! És szívvel csinálja. Lányoknál is rendet tesz, amire nem mindig marad energiám.
Egy időben próbálkoztunk vasalónővel(?) is. De kioktatott, hogy azért sok a dolgom, mert a gyerekeim nem tesznek mindent szépen a helyére, miután játszottak vele. Bezzeg nála! Stb. Aztán mikor kezdtük azt érezni, hogy ha ez így megyen tovább, ő majd ül, én meg az utasításai szerint vasalok, kiszálltunk. Nem könnyű segítséget találni. Gyerkőcöket azt hiszem nem is merném másra bízni, csak anyura.
Nem tom ki kérdezte, de a házunk 140 m2, + pince. Van az emeleten három háló, fürdő. fszten nappali-konyha-étkező, meg egy kis szoba, ott lakunk most Marcival, lépcsőfóbia miatt. Ami hiányzik, az a háztartási szoba valahol konyhaközelben, mosógéppel, vasalnivalóval, porszívóval stb. Lenne helye a pincében, de ott van a műhely, és por, és miapánk ott cigizik. (valahol muszáj neki - állítólag). És mindezekhez hétvégén öt gyerekünk van, akkor a nappali sem tűnik óriásinak. Na mindegy, szeretjük a házat, csak ha mégis megveszi vki, akkorra tervezgetünk.
Zombianyukák, vígasztalódjatok! Az iskolás lányom - hacsak nem lesz beteg - MINDEN éjszakát átalszik. Mikor kicsi volt, nem hittem volna, hogy valaha képes lesz rá. Középsős: általában alszik, kivéve ha rosszat álmodik, átlag kéthetente egyszer. De akkor is elég neki simi, víz, és már durmol is. (Bezzeg Marcipán, nem is számolom, hányszor szopik. De egyszer átaludta az éjszakát, csak én nem tudtam aludni az aggódástól, hogy jól van-e a gyerek. Kép )
KITARTÁS!!
na megint túltengtem, megyek robotolni.
sofka
sofka
 
 


Réka,
most sajna nekem nem jó a plázázás, rohannom kell anyuhoz a telekre Vácrátótra. Vagy most hozom be a villanyradiátorokat, vagy jövő 7 végén, de hétfőre már 10 fokokkal riogatnak, szerintem kelleni fog. Panelben ugye nem akkor van fűtés, amikor akarjukKép
Bocsi, de a sétálgatás ma nem megyKép

Olvasó üzemmód vagyok, sűrű 7végénk lesz, de talán majd gyüvök még...Kép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Évi
Jó, akkor nem mondomKép, de ha leírom, utána mindig megyek egy kicsit!
Fotók szupikKép

Andi
Gyógyenergia megyKépKép

Magdi
Tök jó képekKép, jöhetnekKép

Momo
AutóKépKép, jól kitoltak veletek.
Timi vírusa KépKép, jobbulást és Neked is!
Gratula Zsebi mobilitásáhozKép és a fogacskákhoz.
Vasaló férjedKép (enyém is vasal, csak ne varrjon gombotKép)
Pontosan azért angolozok, az esetleg nagyobb esély miatt (ugyanis a munkahelyem dögrováson van, a gyed végére nem lesz hova visszamennem)

Franyó
Szerencsére oltott Zsombi is a régiKépKép
De szép rózsát küldtél a PetráknakKép
SzivacsszopiKépKép

Kangi
Jobbulást!!
Kertes házról én is csak álmodok, viszont Szandi gyakran mondja, hogy vegyünk egy kertet, és építsünk bele egy házatKép

Myssnia
Fogyott Szilárd? Biztosan a sok mozgás miatt. De szép hosszúKépKép

Sofka
Neked is gyógyenergia megyKép
Milyen a liba, aki mákot zabált?Kép
Igen, rendes voltam, de este megkaptam Apától, hogy ki fogja kérdezni a szavakat Kép (vagy Kép?) (Szókincsem halott vagy alszik)

Barbi
Gratula a forduláshozKépKép Később többet fordul, türelemKép

Maci_2
Hozzánk nem jár senki vasalni, de nagyon nem is bánom.
Igen, jól van Zsombi, tegnap jó sokat aludt (nappalKép)
Angol tanulásodKép

Ari
Megy az arcüreggyuszi elleni drukk
Csaj csodásKép

Urszila
Julka-leesésKép Szegény Andris, megnyugtattad?

Zulu
Gratu a 8 killáhozKépKép

Miszike
Gratu a 8 fogacskáhozKép
CicirágásKép
HázKép
FelmondásKép vagy Kép
Tessék több pozitívat írni!!!

Zsófi
Aranyos lehet a Zsófit vigasztaló DanóKépKép

Manó2
Dorkának szép méretei vannakKép

Le szerettem volna menni egy kicsit, de hát olyan szépen alszik Zsombi Kép

Szép napot (süt a napKép)!
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Igyekszem tartani a tempót, ha már egyszer visszamerészkedtemKép

Myssnia, te szegény, én már 2-3 éjjeli keléstől is naggyon morc vagyokKép Talán ezért is alszanak inkább a boszik?Kép

Franyó, nem tudom, ki írta, de szerintem is határozottság baj van az éji neveléssel (nehogy megsértődj ámKép). Talán ha pár napig megkeményíted a szíved - persze, ha bizonyítást nyert, hogy nem valami elemi problémája van a csajnak - akkor sikerrel járszKép
A szivacs nálunk is nagyon menő, Zsebi már messziről vigyorog ráKép

Sofka, a mi házunk is nagyon hasonló elrendezésű, csak nálunk az alsó szinten nagyon hiányzik egy normál méretű étkező, ezért kell most hozzáépítenünk. Egyébként annak ellenére, hogy jól néz ki a házunk, sajna, akitől vettük, nem gondolt a telepakolható lyukakra, így a kabátok is a pincében állnak egy szekrényben, meg is rágta őket tavaly egy betévedt kisegérKépKépKép Szóval nálunk is akadnak hiányosságok, de annyink nincs, hogy mégegyszer költözésbe fogjunk, ezért marad a javítgatás.
A lépcső meg ugyan tényleg jól mutat, de két pici gyerekkel bizony én se bánnám, ha földszintes lenne a kégli. Én hónapok óta a csigalépcső mászástól fogyok, mert általában egygyerekes súlyzóm is van hozzáKép

Zsuzsi, örülök, hogy épségben hazaértél és hogy pihiztél egy kicsit. Egyszer már én is úúúúgy szeretnék egygyerekes lenne, már el is felejtettem, milyen az.

Miszike, szerintem se adjátok fel az álmaitokat, vegyél egy mély levegőt és keress újabb lehetőségeketKép
A 8 fog az rengeteg egy ekkora lyánynakKép Azon kívül, hogy téged sanyargat, a hozzátápinál is hasznát veszi eme tekintélyes fogsornak?

Kangi, gratula az éjszakai neveléshez, nagyon ügyi vagyKép
Én az első gyereknél nem bírtam bekeményíteni (mondjuk, szerencsém volt vele), viszont a másodiknál már a gyerek is tudja, ha anya valamit elhatároz, jobb megbékélni veleKép

Csucsuka, haláli a fiad vígasztalásaKép Timi csak ül az ordító Zsebi mellett és simizi a buksiját, amíg odaérekKép

Urszila, Julka leeséseKép Én nagyon elővigyázatos vagyok, bár Timi is csak egyszer pottyant fejre az ágyról. Nekem az a legidegesítőbb, amikor látom, hogy a férjem mennyire nem figyel Timire, ha vele van, hiába mondom neki, hogy seperc alatt megvan a baj, aztán szaladhat a dokihoz veleKép

Zulu, gratula a gigászi méretekhezKép Amikor cipelnem kell Zsebit, én is egy könnyebb súlycsoportra áhítozomKép

Képzeljétek, vettem egy szobabringát, egy hete elkezdtem itthon kondizni (jobb nincs alapon) és elkerülöm az esti nasizást és végre 70 kiló alá csusszantamKép Igaz, a Barátok köztből nem sokat látok a verejtéktől és éjjel már a reggelimről álmodom, de lassan fel tudom venni a régi gatyámat isKép

Timi felült az ölembe, hogy mostmáraztán hagyjam abba a netelést, úgyhogy mennem kellKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Manó2!

Hú, de belehúzott Dorka, azta. Emma is kb ekkora volt ennyi idősen magasságra, csak kövérebb volt, 8200 gr körülKép
Örülök hogy a komp tetszik neki, legalább valaki használjaKép Emma is szerti tologatni mostanábana triciklijét, de most már ő nagyon jól megy egyedül is, egész nap sétál. Holnap megyünk kia Ringre Apát látogatni, remélem jól bírja majd, azt az overállt adom rá amit tőled kapott, az jó meleg. Utólagos engedelmeddel levágattama lábfejét, mert így tud bennemenni is. nagyon cuki lett, kis fodros lett az alja. Olyan kis hómanó benne. Viszont éppen jó rá a méret, még jó hogy nem az 1 éveseknek valót vetted, mert az simán icsi lett volna. Amire 1,5 éves van írva, aza 80-as általában, ahogy Dorka nő rá is kelleni fog ekkora 1 évesen.


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Barbi! Gratula az átforduláshoz! Tejtermelés meg majd beáll, ha állandósul a hét óra.

Franyó! Nagyon édes lehet a szivacs után áhítozó Anka! Kép

Toffi! Címem a mailben, amit mindenki megkapott. Küldd át az unokatesódat! Itt boldog lenne, tele van a szekrény vasalnivalóvalKép

Ari! De jó, hogy nem lett arcüreggyuszi. Lábujjszopi nagyon édes, de hol van a kedvenc? Én nem látom.Kép

Gombóc! Lehet azért, mert gondolkodunk? KépMost egy kicsit jobban, amúgy. Nekem apa csak a gyerek orrát porszívózza. De azt lelkesen. Kiderítettük, hogy sosem játszott doktorbácsisat gyerekkorában. Van mit pótolnia.Kép Mit vettetek a keresztelőre ajándékba? Képet kérünk keresztelőrucis Zsombiról!

Urszila! Köszi az ötletet. Leesés: Kép De Andris megható lehetett.

Magdi! Tényleg szépek a gyerekeid, de ezt tudjuk. Képek pedig csak jöjjenek!

Miszike! Jó, hogy előbukkantál! Áthidaló kölcsön tényleg megoldás lehet, de nagyon nagy a kamata! Azért kéne valami megoldást találni! Drukkolok.

Na mennem kell, repedt fazék elviselhetetlen hangon méltatlankodik.

Beu
beu
 
 


Mano2: szerintem azert erdemes elmenni a vedonohoz (vagy felhivniKép), hogy megismerjen. Kedves no, ugyhogy nem nagy ugyKép

A falu gyerekorvosa szerintem nagyon jo, nyugodtan hordhatod majd hozza DorkatKép Sot, szerintem ha kered, megadja a mobiljat is (nekem is megvan), es nekem azt mondta, barmikor hivhatom (na jo, azert az ejszaka kozepen nem jutna eszembeKép).

Oks, ha arra jarunk (jut eszembe, ma lehet arra setalunkKép), bekopogunk (dorombolunk??Kép)A mobilszamodat sajna nem tudomKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Csucsuka, köszi a táblázatba kerülésért. Kép

Ma kezdődött a cipővásár. Az ismerősöm vett 3500 ft-ért Siesta szandált és 5500 ft-ért Siesta cipőt. Őszre jó. Szerintem egész jó árban voltak.

A nagyobbik lányom a héten kezdte a bölcsit. Tetszik neki. Egyenlőre. Kiváncsi leszek a jövő hét milyen lesz mert akkor már ott is alhat délután.
A barátnőm is beíratta a gyeremekét bölcsibe. 1 hónapja jár és tegnap amikor vitte nagyon sírt, hogy ne menjen el az anyja. Erre a gondozónő még a kedvenc játékát is elvette mondván visszaadja ha nem sír és azt hitte, hogy az anyuka elment már és a dadusnak jól kibeszélte az anyukát és mondta, hogy unja már, hogy sír a gyerek. Pedig egyedül volt még csak a csoportba a kisfiú. Minek megy ilyen gondozónőnek. Remélem mi bőlcsinkben nem lesz ilyen.

Petráknak utólag is boldog névnapot.

Az én 3 hós lányom kb. 67 cm és majdem 7 kiló. A nagyobbik kb. fél évesen volt ekkora. 5 kg a különbség a két gyerek közt. Amikor megszületett a pici a férjem csak Sumobajnoknak hívta, most Pufifej.

Képeket sajna én nem tudok felrakni mert tök béna vagyok.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

köszi a gyógyenergiákat, gyógyulgatok, úgyhogy hatottak Kép
sajnos így az úszást megint ki kell hagynunk, nem szeretném megfertőzni a többi babát, bár apa felajánlotta, hogy ő elviszi Danit egyedül.

Urszila
ágyról leesés Kép aranyos lehetett bátyó, ahogy aggódodtt

Zulu
gratu a 10 hós Macnak Kép

Miszike
jó régen voltál már, remélem most már nem tűnsz el ilyen hosszú időre Kép
8 fog jó, csak hát szopi alatt... Kép

Zsuzsi
látod azért mégis csak hiányoztak a nagyok Kép jó, hogy megint vagy Kép

Momo
ügyi vagy, hogy kitartóan bringázol, gratu a fogyáshoz KépKép

Tina
ez a bölcsis sztori KépKép remélem nálatok nem lesz ilyesmi

mostanában néha hagyom Danit sírni. Éjfélkor is felsírt, és miután konstatáltam magamban, hogy biztos nem éhes, vártam, és kb 3 perc után visszaaludt, és csak 2 után kért kaját. Aztán 6-kor is evett, és 8-kor is hagytam nyöszörögni, így hagyott aludni 10-ig KépKép (Kangi -féle ridegtartás lájtosan Kép)

Karalábélevest csináltam magamnak, remélem Dani nem szól be Kép bár úgy vettem észre, mostanában nem zavarják az ilyen dolgok, a babra se szólt semmit Kép

Andi
psandi
 
 


TinaKép

Hol van és meddig tart a cipővásár?

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!!

Orsoly: Ma dolgozom hétfő helyett ma jöttem be, így ma 3-ig itt vagyok Budaörsön, utána a manó tudja hogy érek haza ebben a Budapesti közlekedésben?
Mobil számot küldtem mailben....
Nem kaptad meg?

Hétfön megint jönni kell...
Az a gyanú beteg leszek nagyon fáj a hátam, ahogy levegőt veszek...

Jók legyetek
Manó2+Dorka
dorka
 
 


Sziasztok!


Manó: Nem baj, én is valamelyik nap goldolkodtam, hogy lehet, hogy nem a legjobb 5let volt, hogy "zoknis" rugit vettem a csemetéknek, mert ebben nehezebb nekik "menni". Majd én is megnézem, hogy lehet átalakítani.
Bár a zoknilerángatás ügyileg követjük Emma példáját, hogy mikor tanúlta el???

Így hogy a kompba járkál nem kéne neki vennem valami kis cipőt, ha igen mekkorát?
Nehogy felfázzon, igaz van rajta zokni+ilyen kis plüss cipőke...(ha el nem hagyja...)

Mára ennyit elköszönök, jó hétvégéz, hétfön jövök...
Sziasztok
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Lányok! Mászik a repedt fazék! Kép Néha még lehasal, de egész hosszú távokat megtesz szabályos mászással! KépKépKép Rendezem át a lakást. Bár mióta elraktam az újságokat és a zsinórokat a befogható magasságból, mintha lelassult volna a mozgása. Kép Szerintem két nap múlva rohangásznom kell utána..

Amúgy ma is szörnyű éjszakánk volt, kb. óránként keltem. Kép
beu
 
 


Zsuzsi! Üdv újra itt!
Kérdeznék tőled: ha ledarálod és megfőzöd a rizst, mivel adod?

B.
beu
 
 


Heni

AZ SAP csarnokban van a Népstanionnál. Úgy tudom, hogy 1 hétig van. Szerintem 10- 18 -ig van nyitva. Hétvégén is van.

Tina
tkriszta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?