Új privát üzeneted érkezett!

Csak egy gyors bekukk, mert a m.helyemre beugrottam, és otthon nincs net, csak innen tudok.

Kenguru téma: nem tudom, felvetődött-e, de nem láttam, a hordozókendőt. Mi ezt használtuk, mert állítólag tökéletesen tud illeszkedni a baba gerincéhez, testalkátához, ahogy nő. Mondjuk túl picinek nem szerettük, az Orsi által leírt okok miatt, de később szuper volt, és sosem fájt tőle a derekam.

Véda
Vendég
 


Sziasztok :P
Volt ma itt a védőnő és megnézte a babakocsit. Azt mondta, hogy első 3 hónapban próbáljam szögkiegyenlítőzni, utána már teljesen jó ez a dőlésszög a kicsiknek :D
Nyuszi hiányolta a képet. Teszek fel róla mindjárt.

Viri :P
Merre jársz? Nagy sláger lehet a Lactacid itt Érden, mert nekem is javasolta a védőnő :lol:

Véda :P
Jó, hogy benéztél! Mi is hordozókendőt szeretnénk. Én nem biztos, hogy elbírom benne a babát, de a férjemnek nagyon tetszik :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nem kell a kengyel :lol: :lol: :lol: jó a csípője, minimális fejletlenség van, de csak duplán kell pelusoznom és ennyi. Nem kell semmi kínzó izé :lol: :lol: Úgy örülök !! Kis Drága 7 óta alszik, a vizsgálatnál is csak piciket pislogott :D
Vendég
 

 
 

Pandus :P
Ez nagyon jó hír! Szuper, gratulálok!

A babakocsi:
Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :lol:
Vendég
 


FAnni nagyon tuti a babakocsi még mindig :lol:
Vendég
 


Hali lanyok,

Fanni nagyon szuper a kocsi :lol: Labzsak is van hozza?
Babahordozot is vettetek mar?

Pandus :lol:
szuper hirek,nagyon orulok hogy Dorka megszabadult a kengyeltol. :lol: A babybjorn kengururol in is csak pozitivat hallottam itt szinte mindenkinek olyan van :lol:

Boniko,
gratula a kis kukishoz,kis formas bebi :lol:

Donika,
Zsombika szepen novekszik?Szopi hogy megy?
En ezt amr nem neveznem munkanak :lol: amit itt csinalok mert ma is 11.30 kor erkeztem es 5 kor mar megyek is :lol:
Szuleszno valasztas itt nincs ak ieppen szolgalatban van az lesz bent :lol:

Fendike,
megerte varn ia szobaval mert tunemenyes lett..Nagyon kis hangulatos,tetszik a feher butor is :lol: A legjobb a kis ladiko az agy mellett :lol:

Ma voltam lanyok a dokinal,es annyira rendes volt pedig helyettes doki volt csak.Eloadtam a felelmeimet es megynyugtatott hogy igaz hogy a lepeny 3. fokon erett de a doppler kivalo lett es minden ok.
De azt mondta ha szeretnem megnezik gyorsan ujra...Szoval meg egy UHt is csinaltak es a mulkori doki volt aki szinten tok cuki volt es o is menyugtatott hogy az aramlas rendben,mutatta a meszes reszeket is a placentan de azt mondta ne aggodjak...Csinaltak streptoccus szurest is.Mehszaj meg zart bar estenkent mar vannak josloim. :lol: Plusz meg egy vervetel is volt.Mindezt egy ora alatt rendeztuk le..Szuperek voltak most ugy fel vagyok dobva...
Es pentek reggel megyek CTG-re ezt is a doki intezte mert itt ugyan nem csinalnak normalis esetben de az en megnyugtatasomra kertek :lol: :lol: :lol:
Bocsi ha hosszu lettem :oops: :oops:

Kép
petitpois
 
 


Fendike!
nagyon szép a szoba, ügyes vagy! :D

Pandus!
EZ NAGYSZERŰ HÍR, de jó! :D

Bonikó!
Gratula a kistökihez! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois!
Nagyszerű hírek! Már közeledik a vége! :lol: Ne izgulj most már, jó kezekben vagy, ez a lényeg!
Zsombi szépen növekszik, egy haspók, én meg a rabszolgája! Szopi megyeget, egyelőre csak 1 ciciből, a másikat is próbálgatom, és fejek, jóformán ezzel megy el a napom. :lol:

Pandus!
Dórka mennyit szopik egyszerre, vagy naponta hány ml-t? mennyi ideig szopizik egyszerre?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Fendike:
Köszi a drukkot ránk fér. Krisztián nagyon jó baba ha tele a poci. De mikor kevés a tejcsi akkor tud ám nyűgösködni is. Remélem ettöl a More Milktöl beindul a tejcsim. Lassan neked is itt az idő. Mikor jön vissza a dokid? Nagyon szép a babaszoba!!

Boniko: Nagyon édes a fotón!! Gratula a kis kukihoz!!

Donika: Köszi. Te hány napig szedted mire beindult a tejcsi?

Erika:
Remélem már kicsit nyugodtabb az éjszakátok. Én még csak hétfő délutántol szedem a More Milket de még nem érzek semmi javulást. Nekem Krisztián fürcsi után szopizik 9-kor és csak hajan 1q-2 között kell fel ujra utána meg 6 óra körül. Napközben tartja a 3 óránkénti szopit de éjszaka jó kisfiu. Van amikor nekem is mind a két cicimet oda kell adnií hogy elég legyen neki. Nem tud cumis üvegböl inni igy a teát is kiskanállal kell neki adni. A játszócumit sem tudja szívni csak a cici kell neki.

Pandácska:
Ez nagyon jó hír. Gratula Dórikának!! Ügyes kislány!!

Fanni: Szuper a babakocsi.

Teszek egy pár képet Krisztiánról.
Kép
Kép
Kép
Bocsi lányok de most csak ennyi mert felébredtünk és kajcsi van

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi :)
miért adsz teát??? teljesen felesleges.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boni :P
Köszi!

Petitpois :P
Nincs lábzsák. Csak esővédő volt a kocsihoz. Lábzsák is kell? :oops:
Ritka az ilyen doki, az biztos!!!

Nyuszi :P
Édesek a fotók. Gondolom az utolsó kép akkor készült, mikor nem volt elég tejci. Szép nagy baba már Krisztián.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm a dícséreteket, olyan jó érzés a babaszobában lenni... :D

Pandus,
örülök, hogy nem kell a kengyel végül, gondolom, hogy fellélegeztetek!!

Bonika,
gratula a kistökihez!! :D

Nyuszi,
nagyon helyes Krisztián, tényleg hihetetlen, hogy napról-napra mennyit változnak!
drukkolok, hogy a more milk beválljon.. :oops:

Fanni,
tetszik a fiúk járgánya!! :D

Petitpois,
köszi, nekem is a kis kalózos ládikó a kedvencem, vettem még csomó kalózos kiegészítőt, olyan édesek és legalább nem annyira szokványos...
szuper hírek, abszolút átérzem, hgy mitől dobódtál fel, nekem is mindig annyira jó érzés, ha ritkán rászánják az időt az emberre és érző emberként kezelik...
én holnap megyek CTG-re, próbálok UHt is intézni, de valszeg csak jövő kedd lesz belőle, saját dokival
nekem is fájdogál a hasam!!! neked milyenek ezek a fájások???
folyamatosan mensis?? nyilalló?? vagy keményedős??

Donika,
köszi neked is!! :D
érdekes, nekem is az egyik ciciből folyamatosan jövöget előtej, másikból semmi.. :roll:

Kép
fendike
 
 


Nyuszi,
nagyon szep Krisztian,foleg a harmadik foto nagyon edes :lol:

Fendike,
nekem mensis fajdalmaim vannak,es neha nyilalos is a hatambanlent.De kemenyedes nincs :shock: Hat kezd izgi lenni
Kivancsi vagyok neked mit mondanak holnap a CTG-n....
Dokid mikor jonn vissza?

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!
Többszöri próbálkozásom remélem ezúttal sikeres lesz. Mindig az elküldés előtt szállt el az oldal. Egy idő után feladtam a próbálkozást. :?

Lafead!
Olyan jó lenne, ha már apa is érezné a picit, mert most elég egyoldalú a beszélgetésük. Az elmúlt napokban többször is éreztem ezt a csikizés félét, ezért eldöntöttem, az csak a baba lehet! :) De várom már nagyon, amikor biztosra fogom tudni, hogy Ő az!

Viri!
Kívánom, hogy a harmadik baba, spontán összejöjjön! Bár egyenlőre azért megelégszel ezzel a kettővel is ugye? :wink:
A cicim tegnap bebizonyította, hogy tud még olyan lenni, mint régebben, alaphelyzetben is csillagokat láttam, megmozdulni se volt kedvem. Mára aztán megint semmi. :shock:
Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Boniko!
Remélem nem sértettelek meg, nem olyan szándékkal írtam a választ. :oops: Gratulálok a kisfiadhoz! Most már lehet gondolkodni a nevén. Vagy az már eddig is megvolt?

Fanni!
Gratulálok, és egyben irígyellek is érte. Apa már nagyon türelmetlen, hiába mondtam neki, még én sem érzem a mozgását, de hajthatatlan! Nagyon szép a babakocsitok. A Pandánál leírt kérdésem, neked is szól, már ami a közlekedés részére vonatkozik.

Kisfóka!
Gyönyörű a kislányod az UH-os képeken. És a neve is nagyon tetszik. Közös választás volt?

Pandácska!
Nagyon tetszik a babakocsitok! Nem nehéz vele megközelíteni a lépcsős bejáratokat? Gondolok itt arra, hogy a babakocsiknak kialakított feljárók is a négykerekűekhez van kitalálva. Engem csak ez riaszt vissza a három kerekűektől. Biztosan csak én maradtam le, de megírnád hogy hol vettétek? :oops: Örülök, hogy rendeződött a dolog a kengyel körül.

Nyuszi!
Remélem hamarosan megoldódik a tejcsi kérdés! Nagyon aranyos Krisztián ezeken a képeken. Azt hiszem, én is kiegyeznék egy hasonló babával, aki hozzá hasonlóan jól végigalussza az éjszakákat. :)

Fendike!
Nekem nagyon tetszik a szoba! Igazi bababirodalom! A falon körbe tapéta van, vagy lambéria? Jó az összhatás közte és a függöny között. Megkérdezhetem, hogy a bútort hol vettétek?

Petitpois!
Örülök, hogy végre megnyugodtál, és hogy mindent rendben találtak!

Én is kinéztem egy babakocsit, de sajnos nagyon drága. Pedig apának is tetszett. Egyenlőre elteszem talonba, még korai lenne a vásárlás.
Lányok!
Ti a magzatvédő vitamint meddig szedtétek? Én még most is minden nap beveszem. Szerintetek kell még szednem, vagy elég kétnaponta, esetleg ne is szedjem? Az orvosomat elfelejtettem megkérdezni.

Szép napot mindenkinek!

Nők
Vendég
 


Sziasztok

Orsi
2 cici: azt hittem, hogy a More Milktől elég lesz 1xre 1 cici is, mert amúgy mindenki körülöttem állandóan azt mondja hogy 1xre 1 cici, pedig Ákosnál és végig (6 hósig) 2 cici volt egyszerre, mert csak így volt elég

Fendike
nagyon nagyon szép a Babaszoba

Fanni
nagyon szupi a járgány

Nyuszipuncs
én ennyi idősen még egyik fiúnak sem adtam teát, csak 3 hónap után, de Áron még most is max 1-2 kortyot iszik csak, és azt is csak nappal

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Petitpois,
nekem is legtöbbször mensisen fáj, amivel igazán nem tudom mit lehet kezdeni vagy mit jelent!?!?!??
doki azt mondta, hogy csak a rendszeres, ismétlődő keményedésre kell figyelni amivel eleinte kisebb, majd egyre kellemetlenebb fájdalom jár, ami persze egyre sűrűbben jön
hát ilyen nekem sincs, bár tegnap éjjel sztem keményedtem 10percenként, de utána hálisten sikerült bealudni
dokim vasárnap este jön, kedden megyek hozzá, addig mindenképp jó lenne egyben maradni

Nők,
köszi szépen! Biggie bestben rendeltük, de nem ajánlom mert iszonyú sokat késett és egy polc még mindig hiányzik a novemberi rendelésből..
baby expresszben viszont mindent flottul intéztek, tapéta, függyöny + 1-2 apróság onnan van
Vitamint én gravidát szedtem a 3.hónapig, utána csak heti 1-2t vettem be, de romlott is a végére a vérképem, úgyhogy 6-7. hónaptól újból napi 1 + vas is sajna...
ha nincs tőle semmi kellemetlen tüneted, iszonyú étvágyad, akkor sztem szedd, abból baj nem lehet, max. ha tökély vérképed, leleteid lesznek, akkor a végére abbahagyod, csökkented...

Kép
fendike
 
 


Köszönöm lányok!

Fendike,
Nagyon szép lett a babaszoba!!

Fanni,
Vagány járgány :wink: Tetszik!

Nyuszi,
Nagyon édes Krisztián!

Nők,
Én magzatvédőt kb. 12. hétig szedtem. Kocsit Brendonba vettük:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =5&whid=43
a mózest külön kell megvenni hozzá, de szerintem nagyon jó. Szeretem ezt a kocsit több dolog miatt is, de ha egyedül akarsz vele mászkálni akkor nem ajánlom. Nekem mindig ott van a párom, így segít felemelni stb. Nem könnyű és nagy is, vagyis hosszú.
Vendég
 


Fendike :P Erika :P Pandus :P
Köszi!

Nők :P
Én egész biztosan nem fogom olyan helyen tologatni a kocsit, ahol "lépcsőzni" kellene. Nekem itthonra kell, "terepre". Tehát feljáró környékére sem megyek. S őszintén szólva én sem indulnék el egyedül a 2 gyerekkel...
Én egyáltalán nem szedtem magzatvédőt :oops: . Allergiás vagyok az Elevitre hosszútávon. Azért kb. hetente beveszek 1-et a vas miatt, mert azt csak kajával pótolom. Amúgy magneB6-ot és folsavat szedek rendszeresen. És már vagy 5 hete Calciumot is. Olykor egy kis C vitamint. De ha nincs semmi bajod a magzatvédőtől, nem fog ártani... sőt, javasolják...

TEA:
Volt róla szó a szülés felkészítőn. Állítólag nem szükséges, csak nyáron, nagy melegben, amikor mi magunk is 2x annyit iszunk, mint rendesen.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nők dehogyis! :lol: :lol: Bálint István lesz a neve a kis trónbitorlónak :wink: én is csak az első 12 hétig szedtem... most VAs+c-t iszom CAlciumot és MAgne B6ot.. de van amikor a vas+c helyett folsavat

Krisztián zabálnivaló...hát a3.kép-... imádom! :lol:

Petitpois lassan már te jössz :lol:

Mindenkienk ölelés! :lol: most megyek lepihenek
Vendég
 


fanni73 írta:TEA:
Volt róla szó a szülés felkészítőn. Állítólag nem szükséges, csak nyáron, nagy melegben, amikor mi magunk is 2x annyit iszunk, mint rendesen.

Fanni

ha igény szerint szopik egy csecsemő, akkor nyáron sem kell... van 1 élő példám rá :) 3.5 éves
(de amúgy minden szopis cikk ezt írja)
folyadékpótlás akkor kell ha 1) forróság van és tápszeres a baba 2) hozzátápikor már a zség/gyümölcsön kívül kap mást is pl. tésztafélék, kenyérfélék, hús.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Igen, azt nem írtam, hogy a még csak tejcit/tápot evő babákra mondták ezt az előadáson. De ez csak az elmélet... gyakorlatom még nincs :D

Boni :P
Akkor már értem, miért kelsz ilyen korán :D
Kb. 5 héttel ezelőttig én is így voltam ezzel. 7 körül kezdtem álmosodni... de már egész sokáig bírom.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

Fanni azért fexem korán, mert korán kell kellnem :lol:
Vendég
 


Krisztiánka-babának boldog névnapot!
Vendég
 


Fanni,

Bár tudnék járkálni valahová :D ! Levett a lábamról ez a betegség....Vvégtagfájdalmakkal kezdődött(éjszaka nem aludtam semmit, annyira fájt), aztán belázasodtam. Na ekkor vettem be egy láz és fájdalom csillapítót. Használt. Megszűnt a fájdalom, élement a láz! De jött a köhögés, ami maga után vonta a pocakkeményedést!
Ma reggel is köhögésre ébredtem, de a kamillás inhalálás azt hiszem használ.

Köszönöm a segítséget gyógyszer ügyben mindenkinek!

A védődők voltak valamilyen fejtágításon? És azóta terjesztik a lactacidos igét? :lol:

Panda,

Hűű, de jó, hogy elmentetek másik dokihoz! Ez igazán jó hír, nem kell szenvednie a kicsi Dorkának! Két pelus, egyszerre? Na ilyet még nem hallottam...(persze sok mást sem... :oops: ) Azért ezt megjegyzem!

Fendike,

Nagyon nagyon szép a babszoba! A színek elyan vidámak! Egy ilyen szobába én is szívesen beköltöznék :lol:

Petitpois,

Ezt nem hiszem el, hogy még mindig bejársz a munkahelyedre! (bár a nővérem is az utsó hétig dolgozott)

Nyuszi,

Boldog névnapot Krisztiánnak! Nagyon szép hajas baba! És milyen jó színe van! Ilyen barna bőrű vagy a felvétel csalóka?

Boni,

Gratula a kis pasihoz!
Erről jut eszembe. A barátnőm anyukája kérdezte, tudjuk-e már az ikrek nemét. Vigyorogva közöltem, hogy két kislány. Erre legörbült szájjal megjegyezte: "Nem baj az kislányom!" :twisted: (amúgy neki is két lánya van)

Nők,

Én a 16. hétig naponta szedtem az elevitet. A dokim ekkor azt javasolta,hogy térjek át a heti 3 szemre. Aztán a 18. héten meggondolta magát. Az ikrek miatt mégis szedjem naponta, ha bírom. Bírom, így naponta szedem.

Felrakom az elefántkát! Megrendeltem még 2 gobelint, tű alapút :lol:

Kép
viri8
 
 


Kép

Kép
viri8
 
 


Boni :P
Jaaaa. Mindig elfelejtem, hogy Te még dolgozol :oops:

Viri :P
Jobbulást! A köhögéstől én is keményedtem, de szerencsére én azon már jópár hete túl vagyok. Meg húzódtak tőle a szalagjaim.
Nekem betegség nélkül is zsibbadnak a lábaim éjszaka, tegnap az egyik kezem is, a combomnál a forgóim néha begörcsölnek és legújabban a bordáimat is nyomom. 4-5 hete is azt kérdeztem magamtól, mi lesz később... de már belegondolni sem merek...

Az efid szuper! Nagyon ügyi vagy! Nekünk is lesz egy ilyen efink! Talán holnap megkapom. Mi a másik 2 amit rendeltél?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Nem gondoltam, hogy még mindig jelentkezik a zsibbadás. Talán nem csoda, hiszen olyan nagyok a fiúk a pocakodban. (képzeld, már +7 kg-nál tartok :oops: ) A bordáidat is érzed már? Akkor hamarosan nálam is jelentkezik :lol:

Az egyik kép Vuk a kótyagos lúdakkal , a másik egy kék maci építőkockákkal. Még nem kaptad meg? Akkor én sem bízom benne, hogy a héten megérkezik :evil:

Kép
viri8
 
 


Fendike!
Azért a nevüket felírtam, megnézem, van-e honlapjuk. Bútort még egyenlőre nem rendelnék, mert júniusban költözünk, és már az új helyre szeretnék mindent megvenni. De nem bírom ki, hogy ne nézelődjek a neten, amikor ilyen szép babaszobás képeket raktok fel, mint a Tiétek is! :)
A vitamintól jobb az étvágyam, de próbálom magam visszafogni, mert eleve túlsúllyal indultam. Eddig 4 kg-ot sikerült felszednem, a védőnő azt mondta, ez 1 kg-al több a megengedettnél. :( Viszont az emésztésem, ami eddig sem volt valami gyors, totál lelassult. Nem akarom részletezni, de van olyan hét, amikor 1X sikerül meglátogatnom a mellékhelyiséget. :?

Pandácska!
Én legtöbbször egyedül fogok a babával sétálni, mert apa dolgozik. Hivatalos intézményeknél, és a legtöbb boltnál is olyan a bejárat, hogy babakocsit vagy ölben, vagy a kialakított feljárón tudom csak betolni az épületbe, és a három kerekű ezért macerás a számomra. Azért köszi, még van időm nézegetni őket, de jó, ha van előzetes infója az embernek. :)

Fanni!
Engem holnap csapolnak meg újra, kiváncsi leszek, milyen lesz az eredmény. Az Eleviten kívül 3x1 Magneb6-ot szedek. Ahová mi költözünk, oda is strapabró babakocsi kell majd, ezért a nagykerekűeket nézegetem, hogy a babát ne rázzam össze teljesen. A babycenteren néztem ki egy babakocsit, amihez mózeskosár, hordozó van pluszban, és persze sportkocsiként is használható, csak nagyon húzós az ára. :(

Boniko!
Nagyon szép név a Bálint, nekem is tetszik. Mi még nem tudtuk eldönteni, hogy mely neveket preferáljuk, egyenlőre túl sok név kavarok a fejünkben. Majd ha megtudjuk a nemét, akkor fogunk rajta komolyabban elgondolkodni, szerintem.

Isten éltesse a Krisztiánokat! :P

Lányok!
Tegnap szinte egész délután, és még este is, mensis fájdalmakat éreztem. Ez normális, vagy nem kellene lennie már ebben az időszakban? Frontérzékeny vagyok, ezért arra gondoltam attól lehet. Mit lehet ilyenkor csinálni? A védőnőm azt mondta, amikor beszélgettünk arról, hogy frontérzékeny vagyok, hogy kapjak be egy-két konyakos meggyet, az segít az izmok ellazulásában. :shock:
Szerintetek?
Vendég
 


Viri :P
Egyszer már elmúlt pár hétre, így abban reménykedem, hogy most is így lesz.
Én meg 7,5 kg-nál :wink: De "sajna" a hétvége nálunk nagy hedónia volt, torták, csoki fagyi, nehéz kaja... vissza kell vegyek :?
Elég kemény az ágyam, a gerincem miatt muszáj. S szerintem ezért fáj a bordám is. Ha a tiéd nem annyira kemény, talán megúszod.
Mind a kettő nagyon ari kép. Már mindet ismerem, annyit nézgettem :D
Volt egy kis rendszerhibájuk, ezért csak hétfőn utaltam nekik és tegnap írták, hogy feladták. Gondolom, most ha úgyis feküdni kell, jól jönne...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nők :P
Szerintem 1-2 konyakosmeggyben lévő alkohol azért kevés az ellazuláshoz :D de nekem is vannak épp ma meg tegnap enyhe mensis fájdalmaim. Szerintem ha nem erősödik, akkor nem kell vele foglalkozni. A lányok korábban azt írták, a szalagok nyúlása ilyen tünetet is okozhat...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nők szerintem is a méhszalagok nyúlnak nyugi :wink: nekem is van néha...

egyébként voltam a védőnéninél, és a súlyom ugyanannyi, mit amikor bejelentkeztem hozzá :lol: illetve 0,5 kgval kevesebb

de én jó versenysúllyal indultam.Drága pici fiam segítségével viszont a comb és a fenék átmérője 2 cm el csökkent! Bombanőt farag anyuciból :lol:
Vendég
 


Nők,

Csatlakozom Fannihoz és Bonihoz. Csak a szalagok nyúlník, ne aggódj. Főleg , ha frontérzékeny is vagy......
Ha nagyon feszül a pocim, egy pohár vörösbort szoktam meginni. Nekem is itt ajánlották a lányok. Mivel csak én fogyasztok alkoholt a családban(mióta kismamci vagyok :oops: ), állandóan van a hűtőben egy üveg bontott bor. A párom folyton kinevet, hogy mit szólna ehhez egy borász.....Na de használ! Kicsit a fejembe száll, de nem feszül a pocim. :lol:

Fanni,

Érdekes, hogy feküdni nem nagyon tudok, mert akkor jobban ingerel a köhögés. Így ha bírják a pocakomban a csajszikák, akkor inkább ülök. :?
Azt hiszem gobelin függő lettem. Most nagyon hiányzik.... :shock:
(félelmetes, hogy a táblán egyre előrébb kerülünk :D )

Boni,

Bálint gondoskodik róla, hogy anyának gondtalan, boldog és kiegyensúlyozott 9 hónapja legyen :lol:

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Igen. Most Fendike jön és Petitpois, majd szünet és Kisfóka... és szerintem Védát mindketten be fogjuk előzni...
Mögöttünk nőhetne a sor dinamikusabban, de itt a tavasz és remélem, Kati alig győzi majd feltenni a újabb és újabb zebrás táblát 8)

Nekem is mindig jobban esik az ülés mint a fekvés. A bort nem kívánom, pedig én alapból szeretem. Azért ha aggasztó méretetket ölt a keményedésem -mostanában szinte megszünt-, akkor bevezetem én is a napi 2 dl-t :lol:

S a gobelint már én is nagyon várom. Elég rég kész a maci...

Boni :P
Pedig a 18. hétre azért illene már kicsit hízni! Legalább azért, hogy a topiktársak ne irigykedjenek :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Fanni
zsibbadás: nekem a kezeim zsibbadtak kb. a 25.héttől (Áronnál), volt hogy folyamatosan, főleg ha valamit csináltam is a kezeimmel, de általában - rendszeresen éjjszaka is, és még most is sokszor - 1x majd csak elmúlik végleg remélem.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Fanni :lol:

ne aggódj, oda a rosszulléteknek így fenyegetnek a kg ok :lol:
:wink:
Vendég
 


Fanni :o

Most hozta meg a postás a gobelinjeimet! Fény derült a titokra! A tű alapú szett sokkal kisebb lyukakból áll, így van mód a részletesebb kidolgozásra. Na ez kellett nekem!! Ennyire azért még nem érzem magam rutinosnak. De belevágok!
A maci és a Vuk is kb 13 színből áll, alig észrevehető árnyalatokban. Jó kis munka lesz. Az a sejtésem, hogy csak nappali fénynél tudom majd a részleteket kidolgozni. Remélem az a hagyományos öltés ennél is jól mutat majd :lol:

Kép
viri8
 
 


Nők,
ne aggódj, biztos a front és a szalagok!!
én vörösbort ittam többször - pedig nem vagyok nagy boros - keményedésre is és nagyon jót tett... Durvább keményedésre kis konyakot is ajánlanak, de az neked még úgysincs.. :D
home page mindkettőnek van, azt nem mondanám, hogy olcsó, de lehet ötletelni és meg is csináltathatja az ember ha vmi nagyon jót lát, de túl drága...

Voltam ma dokinál, teljes káosz volt, sokan szültek, úgyhogy nagy nehezen csináltak egy ctg-t, ami állítólag oké, azt sem tudom végül melyik doki nézte meg, aztán el is jöttem.
Homeos cuccokról megint nem sikerült beszélni és sok másról sem, szülésznőm bent sem volt.. :roll:

Ráadásul 2napja, főleg éjjel nekem is görcsölget a hasam, remélem ez még nem jelenti, hogy túl hamar szülnék...?!?!?!?? :shock:
2 barátnőm megszült tegnap éjjel, remek ez a kis front!!!! :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Fendike!
Gyönyörű lett a gyerekszoba, nagyon tetszik! :D

Nők!
A front engem is kikészít, főleg ez a hidegfront.A legrosszabb!

Viri!
Komolyan :?: :shock: Ne haragudj, ezt nem tudtam, én úgy tudtam, hogy egyforma a kettő, nincs különbség! :oops:

Boni!
Én se híztam sokáig, aztán 2 hét alatt feljött 3 kiló. Most nem tudom hol tarok, majd 26.-án megyek védőnőhöz, majd ő lemázsál! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :D

Régen jelentkeztél! Jól vagytok?
A gobelin miatt ne aggódj, most van min rágódnom :lol: :cry:

Kép
viri8
 
 


Nők!
Én metaxát ittam, amikor keményedtem, kb. 3 cl, orvos mondta, hogy ihatok! :lol: Szóval, ha nagyon fáj a hasad, illetve keményedsz, akkor próbáld ki, hatni fog! :D

Viri!
Jobbulást kívánok, remélem holnapra már sokkal jobban leszel! :wink:

Fendike!
A babócád már érett arra, hogy megszülessen, úgyhogy ne aggódj ezen, ha jönni akkar, had jöjjön! :lol: Ja, apát tessék megvárni, elfelejtettem!!

Nyuszi!
Nekem a More Milktől egész hamar beindult, vasárnap kezdtem el szedni, és hétfőn már érezhetően több tejcsim volt, kedden meg már egyáltalán nem kellett tápszer. Én csak anyatejet adok neki, teát nem. :wink:

Kisfóka! :D
Hogy szalad az idő, már 27. hetes vagy! Pocid mekkora?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Apa már itthon, úgyhogy nem aggódom!!! már csak a dokit várom, ő vasárnap este jön
Olyan érzékeny a hasam, sztem feszíti rendesen a bébi, kivi vagyok mekkora lesz!!
Zsombi már mindjárt 1 hónapos, hogy megy az idő.... hízik rendesen?? biztos nagyon cuki!!! :D

Kép
fendike
 
 


Én is rendeltem gobleint :oops:

http://www.gobelinaruhaz.hu/
Vendég
 


Erika :P
Mára elmúlt. Legutóbb 2 hónapja volt! Ha így 2 havonta fél napig zsibbad, azt azért ki fogom bírni. De hogy Neked még mindig? :shock: Pedig már nincs is rajta az a súly!

Boni :P
Helyes, nagyon le vagy maradva kg ügyileg, szedd össze magad :lol:
Ez a gobelinrendelés bevállalós lett szerintem... végignéztem a gyerekes képeket. Kíváncsi leszek :D

Viri :P
Lehet, hogy működött a 6. érzékem, amikor a tű alapú helyett a normált rendeltem, pedig egy árban volt!? 8)
Én a macinál nem teljesen úgy csináltam, ahogy kellett volna, így szerintem nálad sem lesz gond az eltérés. Úgysem látszik később az alap. De azért nagyon kíváncsian várom Vukot és a Macikat!

Fendike :P
Azért szerintem lassan tényleg eljön az időd... mondjuk hétfőn? Én erre tippelek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri :P
Efi kb. hány munkaóra volt?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri!
Annyira apró szemű a gobelin? Köszi megvagyunk, csak ezek a frontok ne lennének! Főleg a hidegfront....,de majd csak eljön a jó idő!
Na, meg előjött a hátfájás, Fanni, ilyenkor mindig eszembe jutsz! :wink: De, ha jól befészkelem magam, és megtalálom a megfelelő pozitúrámat, akkor tudok aludni!

Donika!
Rakok mindjárt pocifotót! :wink:

Boniko!
Te is elkaptad a gobelinlázt? :lol: Egyébként tényleg jól leköti az embert! Én többet a gyerekszobába már nem csinálok, van 6 db! Most majd csinálok az unokahugom szülinapjára egy Katicát, mert a keresztneve Katica! :wink:

Megvettük ma a festéket a gyerekszobába, tojáshéj színű lesz, nagyon szép, és vettünk micimackós bordűrt! :wink: Nagyon tetszik!

Pocifotó: (a kezemet ne nézzétek, megyek kozmetikushoz! :oops: )
Kép
Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok

leírnátok nekem, hogy a neten hol találok leírást a goblein-ezéshez?, illetve hogy ti honnan rendelitek a dolgokat hozzá?
Mert amiket én találtam ott csak kész drága cuccok vannak :cry:

Sziasztok

Erika

Kisfóka
szép pocid van!

Kép

Kép
erika13
 
 


Hú, Csajok, ez a front :?
Most fejeztem be 1 órás lihegésemet a 120-as pulzusom miatt. Csak úgy jött. Szuper :(

Kisfóka :P
De szép pici poci :D A kezedet nem is néztük volna, de így már muszáj volt :lol:
Lassan mi is megvesszük a tapétát.

Erika :P
Viri meg én a www.gobelinwebshop.hu ról rendeltünk. Azon az oldalon rajta van az is, hogy kell csinálni. Ha fonallal és tűvel együtt kéred, akkor ott 2ezer Ft körül van egy 15x15-ös gobelin. Én most magam vettem fonalat (60 Ft/db áron), az alap pedig (legalábbis a 15x15-ös) 800 Ft.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Erika :P
Boni :P
Helyes, nagyon le vagy maradva kg ügyileg, szedd össze magad :lol:
Ez a gobelinrendelés bevállalós lett szerintem... végignéztem a gyerekes képeket. Kíváncsi leszek :D

Fanni


ezt enm értem... úgy érted rosszul tettem, hogy innen rendeltem ? :cry:
Vendég
 


ja rájöttem... a nehézség miatt, ugye? :oops: mert ha igen én szeretem a kihívásokat :lol:

a Micimackó és tigrist rendeltem meg, és a Bambisat amin a nyuszival van. majd még később egy Vukosat vagy Dumbo sat is rendelek, meg Verdásat kutatok fel. ennyi bőven elég lesz... :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: