Új privát üzeneted érkezett!

Nóri: Gyula meg Hajdúszoboszló nagyon jó hely. Mi anno húsvétkor voltunk Hajdúszoboszlón. Sokan voltak irtó nagy élet van akkor ott. És sokan vittek babákat is. Van nagyon meleg meg enyhébben meleg viz oda Atikát is be lehet vinni. Ahol mi voltunk a szállodának volt saját medója is és szinte csak mi használtuk.
Vagy nem ilyen jellegű helyre szeretnétek menni?
Zsóri fürdő is szép az Mezőkövesden van de inkább nyáron jobb az.
AMi ilyenkoris jó az hajdúszoboszló és Gyula.
Gyulán nem voltam mert anno a Tomi volt ott eg ybarátnőjável aki unszimpi volt nekem (na meg zaklatot is minket majdnem el is váltunk) ezért oda nem vagyok hajlandó menni ezért mi mindig szoboszlóra megyünk.:)
De nekünk az nagyon bejön. Mi augusztus végén is voltunk ott nyárbúcsúztatóként.

Húsvét akkor jó lesz lent lesztek a balcsinál:)
Én is lemegyek valahova nekem senki ne jöjjön meglocsolni. Pláne nem a szembe szomszéd.Mert majd most eszükbe jut, hogy van egy lány unokájuk is.
na nem én megyek valahova. na meg itt húsvétolni ebben a káoszban nem is lehet :)

Kép
csucsu05
 
 


gyula valahogy nem szimpi,szoboszlói hoteleket is nézegettünk,de még semmi konkrét nincs :lol:

balcsin jó a húsvét,föleg mikos a kislányokat szódás szifonnal kergetik :lol: :lol:
én is kaptam annó apámtól,20literes szódásballonból,ébresztönek be azz ágyba :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szombaton leszünk 2 évesek! :lol: :lol: :lol:
tudom ez még nem sok idö,de már van egy tündérien aranyos jó kisfiunk :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

na megyek hajmosi :roll:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Ózdon mi is voltunk egyszer még serdülő koromban és úgyanigy szódavizzel keltenek ott :) Hát meg is lepődtem:)
azért van hangulata. Csak itt már ahol a hagyományok eltünnek idegesítő, hogy bárki jön csak lovét akar. nem érdekli semmi csak a pénz.
Sebaj idén olcsólesz a húsvétunk mert ha itthon maradunk is én senkit be nem engedek.

Kép
csucsu05
 
 


hát ma már minden a pénzről szól! :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: sajnos igen. Nóri már megint cakmost olvasom, hogy szombaton lesztek 2évesek. gartula :)
Igy igaz már van egy álomszép fiatok és mi jön még???
Mi is most voltunk januárban 4évesek.
És több mint 3éve lakunk itt. ami azt jelenti épphogy elkezdtünk járni már árultam is a lakásomat , hogy együtt vegyünk házat :)

Kép
csucsu05
 
 


mi januárban ismerkedtünk meg,március 15-én jöttünk össze!június elején ati választás elé állitott (én akkor pécsen laktam) hogy vagy költözök,vagy felejtsül el egymást! :lol: másnap már intéztem a felmondásomat,1hétre rá már itt laktam :lol: :lol:
június elején költöztünk össze,novemberbe már a pocimba volt atika :lol: :lol:

és hogy mi jön még?remélem jövöre már készülhet a kishugi :wink: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


heti 1-2zer jött le hozzám,én nem tudtam jönni autó hiány miatt,volt hogy csak 1 szabadnapom volt,ezt az utat vonattal nem lehetett volna megtenni!
amikor elhatároztam hogy költözök,mindenki hülyének tartott,hogy ennyi ismeretség után már költözök,de nem foglalkoztam senkivel,csak az lebegett a szemem elött,hogy Atival akarok lenni!
Nem bántam meg,örülök hogy jól döntöttem,van egy szeretö "uram" egy tündéri kismanóm!hát kell ennél több??? :lol: :lol:
azért remélem 20 év múlva is ugyanezt fogom mondani :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ámen!!! Atika biztos elkényeztetne egy húgit! :)
Mi is januárban ismerkedtünk meg :) 17-én. Amúgy a megismerkedésünk hasonló mint a tiétek volt:)

Kép
csucsu05
 
 


csak szólók,irtam még azóta,ha nem vetted volna észre :wink: :lol: :lol: :lol:

az tuti :lol:
tényleg hasonlóan ismiztetek?
mi amugy chaten haverkodtunk az elején!az elsü talira nem jött ati,mert utólag bevallotta,azthitte hogy dagadék vagyok :lol: :lol: :lol: (csak a fejemről volt fent kép)
a másodikra eljött,akkor én mondtam magamba,hogy ur isten nem kell ez a pali,hogy fogom lekoptatni??? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Köszi, hogy szóltál. mert megint elsiklottam volna felette. Szerintem képalapján nagyon össze illetek. Azért kép alapján még sajna a nagy Atit nem ismerem:(
De majd egyszer hátha nem dolgozik.
Én hiszek abban, hogy az égiek figyelnek minket !!
Szerintem 20év múlva is ezt fogod mondani:)

Kép
csucsu05
 
 


Ja és küldtem privit neked:)

Kép
csucsu05
 
 


a privire válaszoltam :P

ami késik,nem múlik.bitti lesz alkalom hogy megismerjétek egymást atival 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: És az Atinak is ez volt az első ilyen kapcsolata??

Kép
csucsu05
 
 


volt elöttem egy velencei csaja,de csak pár hétig!öt is ott ismerte meg 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Hiába a velecei csajok nem olyan jók mint a balatoniak:) :)

Kép
csucsu05
 
 


hát ezaz :oops: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


A velencei tó koszosabb is meg hidegebb is. A balaton viszont isteni:) :)

Kép
csucsu05
 
 


ja vannak itt képek amiket szerintem még nem láttál atikáról :lol:

http://www.babanet.hu/album/index.php?own=1&album=13865

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok csajok!na mi is a téma?én is tudni akarom! :lol: :oops: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Hogy kell itt keresni. vagy mi a neve az albumnak?

Kép
csucsu05
 
 


helló nita hogy vagy? :lol:

csucsu kattints a linkre,elvilek az atika képeinek kell hogy bejöjjön :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


iwiw üzifaláról :lol: :lol: :lol:

Mit tanultunk a szüleinktől:

Megbecsülni mások munkáját
(Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást az öcséddel, kint csináljátok! Most takarítottam fel)

Vallást
(Jobb lesz, ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedből!)

Az időutazás alapjait
(Úgy megcsaplak, hogy a jövőhéten térsz magadhoz!)

Logikát
(Azért, mert én azt mondtam)

Tornamutatványokat
(Most nézd meg hogy néz ki itt hátul a nyakad!)

Bőrön át táplálkozást
(Fogd be a szád, és edd meg a vacsorád!)

Türelmet és kitartást
(Addig ülsz ott, amíg a spenót el nem fogy) :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nem jöttbe:)

Szia Nita jó reggelt:)
Egy séta ma?

Kép
csucsu05
 
 


az atika név alatt találod akkor :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Oké meglesem.

Kép
csucsu05
 
 


Na végre sikerült megnéznem a képeket! Cuki nagyon mindegyiken Atika és az Apuka is :) Szépek vagytok mindannyian:)

Kép
csucsu05
 
 


nekem a 3napos kép tetszik a legjobban :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek dolog van,holnap nem hiszem hogy leszek,a zsúfolt programok miatt,délután még autósülést is megyünk venni atikának,mert már a hordozót kinötte :lol:
ha elöbb nem,hétfön leszek!

jó hétvégét nektek! :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri : Ha holnap nem leszel akkor nektek is jó hétvégét! Aztán javulást a válladnak. Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


jóéjt csajok!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt csajok!

nem tudom hogy fogok mindent megoldani,lehet a nögyógyász ma elmarad! :?
8ra kell mennem szurira,akkor kéne atikát is dokihoz vinnem,mert a rendelés végéig nem érnénk vissza,de viszont 8 fele kéne a nögyógyászhoz is mennem,10re meg miklósra gyógytornászhoz!
zürös nap lesz,meglátjuk mit tudok elintézni 8)

lehet dél körül tudok majd jönni még,de nem biztos 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


és jövö héten meg ati viszi az autót,szóval jó lenne mindent elintézni! :?


köszi nita :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztoko csajok.mizujs veletek?
Valamikor ha jó idő lesz kéne már talizni nem? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
na végeztem mindennel :lol:
8ra beugrottam a szuriér,aztán atit bevittem a dokihoz,kedden kell visszavinni,javulgat :D
gyógytornászhoz tartva beugrottam a nögyógyászhoz,de millióan voltak,igy gondoltam hétföre elhalasztom!
onnam miklósra mentünk a gyógytornászhoz,majd visszafele ujra benéztem a nödokihoz,egy ember volt elöttem,igy azt is letudtam :lol:
megint ecsetelt sehogyse jó ég,meg fáj az egész :? a rákszürésem jó lett P.II!
szóval ügyi voltam hogy mindent elintéztem!
ja még egy DM vásárlást is beiktattam közben :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek lefekszem,hétfön jövök!jó 7végét!
puszka

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: naygon ügyi voltál akkor ha mindent elintéztél:)

Mi ma a Tomival konténert pakoltunk. 3óra alatt meg is lettünk. Kipakoltuk a pincét meg kidobtunk egy csomó lim-lopot. Most a cigányok guberálnak a konténerünkben. Hihetetlen miket viszenk el.CSak azt nem tudom mire használják majd??

Majdmég benézek puszi nektek!!

Kép
csucsu05
 
 


lányok hol vagytok? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyunk :)

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt csajok!

megyek az utsó szurimért,nemsokára jövök :roll:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Szia NÓri! Na akkor már túl leszel rajta. Remélem érzed is, hogy jobb már a vállad.
Ati kiásta az árkot:)? Szegény gondoltam is rá, hogy szépen befogták.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok én is megjötem :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita:)

Kép
csucsu05
 
 


helló!
jövö 7en kell ujra fodorhoz mennem,ad beutalót a reumára,kapok jegyet usziba,meg maszásra :lol:
atika pöttyei javulnak,holnap viszem vissza dokihoz! 8)

nagy atika egyet kiásott,a többit meghagyta :lol: jövö 7végi program,anyós tesójánál bográcsozással egybekötött kertrendezés :?
én azt hiszem csak enni fogok :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jól teszed Nóri ha csak enni fogsz.
Az jó hír hogy kis Atikának javúlnak a pöttyei

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaja :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: azért szépen beosztják az atinak a hétvégéjét. véletlenül se tudjon pihenni.
Kis Atinak remélem elmúllnak a pöttyei és nem is jönnek ki újból.

Nita: Lovaglás jó volt?


Tegnap mi egész nap megint kint voltunk. Jajj tegnap elmentünk az Auchanba 2órás kör volt. anynian voltak, hoyg alig volt parkoló. 1órán át álltunk csak sorba a pénztárnál. És ez komoly néztem az órát. Azt hittem rosszul leszek. Igaz volt egy nő ő rosszul is lett. mentőt hivtak hozzá.
Ja meg a körforgalomban pont láttul amint elütöttek egy motorost. szörnyű volt. Igaz a motoros volt a hibás.
Ja és tegnap az Alufekninket is eladtam. Szupi vagyok mert mindent az expresszen adtam el:)

Kép
csucsu05
 
 


bacca meg :?
amig kimentem a konyhába,atikát beraktam a nagyágy belsö felére, mellé tettem két nagypárnát,nehogy leessen....mire visszértem (kb.1 perc)már a földön volt :shock: eddig csak hasról hátra fordult,ezek szerint most sikerült gurulnia...máshogy nem juthatott ki az ágy szélére :shock:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szerintetek egyvigyem megmutatni a dokinak?nem látok rajta semmi sérülést,nem magas az ágyunk,igy nem esett túl nagyot!nem is sir :shock:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?