Új privát üzeneted érkezett!

Márti,

NST-n csak szívhangot, vizeletet és vérnyomást néznek.
Vizsgálni a saját dokid vizsgál. Minket azért néztek, mert BB is és CS.ZS. is a kórházban dolgozik és minden NST után meg kellett keresnünk őket.

Amugy a CSNK-ban is csinálnak NST-t és akkor ott kéznél lenne a dokid is.
Vagy mitől függ, hogy ki hova megy szívhangra???, :?: :?:

Hát eléggé felháborítóak ezek az összegek, de mit tudunk csinálni. A kicsik egészsége a legfontosabb, fene bánja a pénzt ilyenkor.

Vicuska,

Millió drukk mára.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Van NST a csnkban??? Ezt miért nem mondta Svarci?!? Néha nem értek dolgokat...ez a szabiügy is, meg most ez...még utánam is szólt mikor mentem kifele a rendelőjéből, hogy járjak NST-re, én visszakérdeztem, hogy a kórházba? És igen. Pedig pl ma délután még rendel, simán mehettem volna hozzá is, na mindegy.
Vicuska, én is szorítok!
Vendég
 


Márti,

Én ugy tudom, hogy van. Kérdezz rá.
Láttam csajokat odajárni NST-re. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Most lépek szopiztatni, aztán meg pénzt költeni. :lol: :lol: :lol:

Majd később jövök. :lol: :lol: :lol:
Remélem addigra Vicuska is tudni fog valamit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Egy ostba kérdés: Mi az a CSNK? Az a Nővédelmi?
Másik: Ismeri valaki Sandl dokit? Huszár utcában rendel. Főorvos. Ha valaki tudna valamit modnani róla az szupi lenne.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy, köszi :) bár ma már tökmindegy, megbeszéltem a kórházat csnk-ba meg nem kértem időpontot, meg ugye jövő hétre is tökmindegy, meg utána is, mert azokon meg Svarci nincs ott, szóval én már nem leszek megkukkantva :?

Míg Vicuska ideér, egy kis poén made in Hungary:
http://upload.citromail.hu/dl/?tid=14cd ... 4766a299cf
Vendég
 


Tündi, ha jól tudom a doki Anié is (ugye? nem? :roll: :lol: ) ő biztos tud róla infókat. Igen, a CSNK a Család-és Nővédelmi Központ.
Vendég
 


ááá rombolják a házat :evil: :? a szomszédok most költöznek be ide mellénk, köszönni még nem köszöntek, de pár napja csak a dübögést meg a fúrfaragást hallom odaátról. Ami azért nem jó, mert éjjel helyett nappal aludnék néha...
Vendég
 


na senki nincs itt?
Andi, nem szülsz még? :)
Vendég
 


Viki! A Te dokid ha jól látom Schandl. Milyen doki? Tudnál ról amondani néhány szót? Épp orvo sután kutatgatok.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jóóóóó reggelt!

Korán reggel ismét lebuktam, most jókislánynak kell lennem. Dél fele elhúz a társulat ebédelni, majd akkor jelentkezem a szülésfelkészítő élményeivel. :D

Vicuska
Ezerrel mennek a drukkok!!!

Alíz
Gratula a jó eredményekhez!!! Üdv a kukis kismamák táborában. :D
Nagyon jó a kép! Szépen látszik rajta a babóka, hihetetlen...
A méretei szerint Titababa is 2 héttel idősebb. De ugye, nem kötelező neki kivárni a kiírt időpontot. :D

Krixta
Éljen!!! :D Örülök, hogy sikerült nethez jutnotok. :D

Judy
Nekem is furcsa, hogy így halad az idő. Mintha most lett volna, hogy 2 csíkosra váltott a teszt. :D
Jó lenne, ha hamarosan babás lenne az is, aki várakozik...

Márti
Drukk az NSThez! :)
Vendég
 


Sziasztok itt vagyok :)

Ibi, ne hari most már emlékszem hogy mondtad már a neveket, nagyon szépek. Majd beírom a tábliba is ha nem felejtem el.

Tündi, sajna ilyen szomorú történeteket egyre többet hallok. Sajnos ezt nagyon nehéz, de fel kell dolgozni. Schandl doki nagyon jó orvos, én csak 2x voltam nála, de Viki nála szült, és a másodikat is nála fogja. Rosszat még nem hallotam róla. kicsit szükszavú és nagyon sok betege van, de ez is mutatja hogy jó orvos.

Alíz, gratulálok a kis kukishoz, nagyon jól sikerült a felvétel. Amint meglesz a név, szólj kérlek és beírom a tábliba.

Kriszta, jaj de jó, végre van netetek. Remélem a kis hercegnőd hagyja hogy írogass nekünk. Biztos minden rendbe lesz a sérvvel is.

Judy, mi jót vesztek Bazsinak, lesz nagy buli? Átadom Vikinek amit írtál ;) Különben én is be fogom adatni a rota vírus elleni oltóanyagot, kivéve ha a gyermekorvos nagyon lebeszél. Nagyon megy az idő, emlékszem az első topictalinkra :)

Gabi, érdekes dolog ez a ciszta. Nekem meg se nézték a buksim (lehet nekem is valami hasonlótól volt)

madiani
 
 


Jut eszembe intimtorna, ki is kérdezte? Na mindegy a lényeg hogy dr. Tarné Bodó Katalinhoz járok. Megbeszélt időponton a lakásán tartja a foglalkozást. Nagyon jó eddig, de még azt nem tudom mondani hogy használ is, majd szülés után. Viszont......olyan izomlázam van ott lenn mint a fene. :oops:

madiani
 
 


Sziasztok!

Előszőr köszi mindenkinek. Nagyon boldog vagyok! :D Madarat lehetne velem fogatni!!Tegnap többször is megnéztük a készült dvd felvételt. eszméletlen, ahogy ugrált, rugdalozótt!!

jeges macika :D És nem volt gond az AFP-nél?Mert ugye oda pontosan betöltött 16. hét kell, és akkor hogy lesz pontosan megállapítva az idő? Egyébként pont tegnap mondta nekem a doki, hogy nem kell annyira pontos időpont, ő inkább intervallumot mondott.

Érdeklődnék, hogy valaki csináltatott ingetrált, vagy 4-es tesztet az AFP-n kívül?

Madiani
Egyenlőre nem jutottunk dülőre névügyileg. Lehet,hogy megkapja az apja nevét. Csabi. :D :D

Tud valaki intimtorna, kismamatorna helyet?

Szép napot mindekinek! :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Madiani. Én kérdeztem. Köszi az infót. Milyen időközönként kell járni hozzá? egyedül te vagy ott? Nincs csoportos foglalkozás?Ha nem vagyok túl indiszkrét, mennyibe kerül egy alkalom? Bocs a sok kérdésért. :oops: :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Madiani. Ez engem is érdekelne :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Dehogy vagy indiszkrét. :)

A szomszéd csajszival járok (ő is babát vár), de sztem egyedül is mehetsz. Ez elég intim dolog, egy baráttal még megosztod, de egy vadidegennel nehezen tudnék ellazulni és olyan dolgokról beszélni. 10.000 Ft-ba kerül az egész, azt mondta a nőci hogy kb 4-5 alkalom, na már most az első alkalom 2 óra volt. Tehát ha kiszámolod 8-10 óráért kér 10.000 Ft. Mindig megbeszéljük a következő időpontot így lehet egymáshoz alkalmazkodni. (ez nekem fontos volt a suli és a meló miatt).

Kismami tornára a nővédelmibe járok (ez mondjuk túlzás, nem mindig érek oda :oops: ) Itt feltétel a betöltött 12. hét (de ezen már túl vagy). Heti egyszer van kedden 15:30-16:30 ig, egy hónapra 500 Ft (igen jól írtam ötszáz forint). Nem kell bejelentkezni, csak az első alkalommal szólsz a gyógytornásznak hogy most vagy elösször. Ott kb. 10-16-an szoktunk lenni. Abszolult nem megerőltető, sokat beszélgetünk és a légzéstechnikát gyakoroljuk.

madiani
 
 



Van máshol is kismami torna (jó borsos áron) meg intimtorna is. Csak mindegyik fix időpontos szerdánként az meg nekem a suli miatt nem volt jó. Ha akarjátok utána nézek azoknak is.

madiani
 
 


Ha van még kérdés várom.....
ja még annyit, hogy mindkét torna olyan hogy megtanítják neked és utána otthon nyugodtan végezheted egyedül, akkor amikor akarod és fizetned se kell érete.

madiani
 
 


És milyen torna szabad ha valaki fogyni szeretne. Én nem a baba miatt híztam hanem a cigi letétel végett, és rettenetesen zavar. Szerintetek? Tud valaki valamit ajánlani?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, erről sztem feltétlen beszélj a dokkeroddal. Nagyon kell vigyázni. Azt hallottam az úszás jó, persze ha nem vagy hajlamos a fertőzések elkapására. Na de ebben is a doki tud segíteni.

madiani
 
 


Láttátok a Fókuszban a kismajmot? Olyan édes :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Éhes vagyok, unatkozom :cry: Haza akarok menni, valahogy még kihúzok egy órát és már itt se vagyok. Holnap meg úgysincs meló :lol:

madiani
 
 


Hello, csak egy pillanatra jövök: Zone Reality-n most lesz: SZÜLÉS (birth stories)! Csak akit érdekel!! :wink:

Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jaj Vicuskám, mi lehet veled? Nagyon drukkolok. Kerestem a számod a telómba, gondoltam írok egy sömit, de nem találom :evil: Biztos akkor vesztettem el mikor egykik pillanatról a másikra bedta a derekát az a sz.r.

madiani
 
 




Köszi Madiani! :D
Elmennék mind a kettőre. Jó lenne, ha összetaliznánk legalább a kismamatornán. :)
Jövőhéten elmegyek szerintem. Milyen számot kellene felhívni?

Tündi!Ezzel én is így vagyok. Letettem a cigit, bár soha nem voltam erős bagós, de 3 hónapja egy szálat sem szívok. És hát azért felszedtem 1-2 kiló pluszt, ami ennek köszönhető. egyébként sem vagyok egyszálbelű... :oops: de Így sem a versenysúlyomról indulok. Szeretnék én is valami lightos tornát csinálni. A terhesség előtt aerobicoztam, mert kardiógépeztem. Az elsőt azt elfelejtem, de szeretinem a gyalogló gépen egy kis gyaloglás, csak finoman nem árthat.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!
Aliz, én is gratulálok neked! :) Jó a kép, látszik rendesen a pici! :)
Ani, nemharagszom! :) Én köszönöm, hogy beirod a neveket a tábliba! :D


Kép
nibcsike
 
 


Krixta
Bejelöltelek iwiw-en! :oops:

Kép
nibcsike
 
 


Alíz, küldök privit. :)
Ibi, örülök hogy nem haragszol.

Az elöbb márt azt hittem hogy egymagamba beszélgetek :lol: , de lassan megyek is ebcsizni.

madiani
 
 


Roni: Nem árt, de attól tartok nem is fogyaszt :(

Volt a Spektrumon egy műsor, amiben teszteltek. Két hölgyike volt. Az egyik heti három alkalommal 40 percen át szobabiciklizett normál tempóban, a másik 20 percet: 8 mp sprint 12 mp laza tekerés. 8 kg fogyott a 20 perces bicikliző, míg a 40 perces 1,5 kg hízott.

A sprint nálunk nem jöhet szóba marad az egészséges diéta?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Csak felkukk gyorsan!

Köszönöm a jelöléseket iwiwen mindenkit visszajelöltem és jól megkuksiztam...:)

Remélem nem kezd el esni mert sueretném elvinni a picurt sétálni!

Ani ment neked egy privi!

Szép napot lányok délután jövök!Pussz
Vendég
 


Azt még leírom hogy a CSNK-s kismamitorna biztosan nem fog fogyasztani senkit (nem is arra találták ki). Nagyon lightos, épp hogy megmozgatós torna, és inkább a légzésgyakorlásra specializálódott. Na megyek ebcsizni, du. jövök. Pápá

madiani
 
 


Oh, Kriszta, nagyon köszönöm, írok is....amint lesz válasz igérem írom. Puszillak érte

madiani
 
 


Szóval, tegnap voltam a második (nekem az első :D ) felkészítő tanfolyáson. Nem is tudtam, hogy 2 órás. :shock:
Az első órát egy jógatanár tartotta, relaxáltunk és vizualizáltunk. Nem volt rossz, de majdnem beszunnyadtam. :D Mint megfigyelő, ott volt Ani intimtorna tanára is. :) Kíváncsi lennék, tart-e majd egy kis órát, nem haragudnék érte. :D
A második órát egy védőnő tartotta, aki az újszülött osztályon dolgozik. Beszélt a szoptatásról, a fontosságáról, milyen rendszerben működik a kórház, mit vigyünk, mit adnak, szoptatás alatti táplálkozásról, öltöztetésről, fürdetés stb.
Nekem tetszett, így első nekifutásra. Majd április 2án lesz a következő.
Vendég
 


Alíz
Nem volt semmi gond, az érték tökéletesen megfelelt.
A papírforma szerint mentem AFPre, nem a méret szerinti hét...

Ja, és a következő felkészítőn lihegni fogunk (Márti után szabadon). :lol:
Vendég
 



Ani
Szerencsére nem volt csekk, nem is említették, hogy fizetős lenne. Azért is nem fordultam ki az ajtón. :)
Vendég
 


Szilvi, mesélsz arról, mit mondtak, mit együnk szoptatás alatt??


Vicuska???? :roll:

A többierk is érdekelnek ám, de Geri "már" olyan nagyfiú, hogy ébren van egy csomó ideig szopi után. Tegnap is volt pocifájásunk, ma még nem. Most is csak egy kezem szabad, épp ebédeltetem a zifiurat :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vicuska válaszolt a sömimre:

hazaengedték, csökkent a HCG, lehet felszívódik, jövőhéten kontrolll

Kata pont az elöbb néztem hogy már 3 hetes, nemsokár egy hónapos lesz. :D Hisz most volt pozitív a teszted. :shock:

madiani
 
 


Szilvi!
Örülök, hogy neked nem kell fizetned! :DSokan voltatok?

Kép
nibcsike
 
 


Na hello,
BPD 91
AD 88
FL 64
súly 2800 gr
placenta 2-es
magz. víz átlagos
fhr 144/min
Schandlnél voltam (bekunyerált keresztanyám) nagyon rendes, szimpi doki volt, ha már ma úgyis szóba került :)
Azt mondják, tökéletesen egészséges, nem egy díjbirkózó méretű, de már nyugodtan megszülethet. Az nst jó lett elsőre, a vizeletem is jó, a vérnyomásom 130/80, elmegy. Nem nézett senki alulról, de azt mondták, mintha lejjebb került volna picit a fejecskéje, szóval lehet, hogy rövidültem vagy ilyesmi, de nem fontos már nézegetni. Még azt is megtudtam, hogy negatív a múlt heti kenetem.

más: voltam Krixtáéknál és láttam a kis gyönyörűséget, Réka baba egy kis tündér!! :D csináltam róla képet, majd felteszem, csak nincs feltelepítve a telefonom a gépre.. :?
Na megyek is, nem ebédeltem még, a lábaim mint 2 farönk, a derekam széttörik és olyan mintha csont se lenne a kezemben... :?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Vicuska :(

Szilvi
Pont ma mondtam a Mártinak hogy a szülésfelkészítőn tanultak eszembe sem jutottak a szülésnél..:)De attól függetlenül azért jó dolog nekem a videók tetszettek..

Márti
Örülök hogy ma itt voltál,jó volt látni!Majd felteszem én is a képet kicsit később most megyünk vásárolni addig a nagyi vigyáz a picikémre..

Kata
El is felejtettem írni hogy mikor felmentem hozzád utána már nem tudtunk visszamenni a Rékával..elég körülményes volt mire hazaengedtek aztán rohantuk is nehogy kitaláljanak valamit...azért jó volt megismerni téged is és a gyönyörűséges gerit:)

Voltunk ma sétálni is elkisértük a Márti a plázáig...szerencsére pont nem esett..

Réka éjjel annyira jó baba volt hogy evett este 11kor aztán legközelebb fél5kor...:)

Remélem lassan majd tudok írni másokhoz is,és remélem megértitek hogy nem nagyon sikerült képbe kerülnöm hogy kivel mi van..de igyekszem..na többet nem magyarázkodom mert az agyatokra megyek
:P

Szép délutánt!!
Vendég
 


de tök jó a vonalzód:D
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök,hogy mindenki jól van.Olvaslak titeket,de most nincs erőm mindenkihez írni,nagyon elfáradtam ma,bocsi érte! :oops:
Tetszenek a felvételek a babákról,és örülök a jó UH-s eredményekhez!
Vicuskát várom,hogy jelentkezzen!

Védőoltás:mi eddig csak a kötelezőket adattuk be.Mindegyik nagyon drága,kár,hogy ennyibe kerülnek!Majd amikor közösségbe megy,sztem beadatjuk a bárányhimlő ellenit.


Mindenkinek jó éjt kívánok!!Pusssz!! :D
Vendég
 


Pár kép remélem nem haragszotok! :)

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jóóóóóó reggelt!

Titababa hajnalban elkezdte a műsor, nem tudtam tőle aludni. Inkább bejöttem egy kicsit "legálisan" netezni. :lol:
Tegnap felhívott az ingatlanos, lehet, hogy lenyúlják a házunkat. :shock: :( :( :( De nem izgat, ajánlott egy másikat, ami a szomszéd utcában van. Még tetszik is. :D

Kata
Könnyű ételeket (csülök- és pacalpörkölt kerülendő :lol: ), az elejében nyers gyümi helyett inkább befőtt, kompót. Az aprómagvas gyümik kerülendők (kiwi, eper, ribizli stb.), mert allergizálhat. Max 2,5 dl tej lehet, tejtermék is mértékkel.
3 liter folyadékot kell fogyasztani... Más hirtelen nem jut eszembe, de ha beugrik valami, akkor leírom. :)

Nibcsike
Voltunk elég szép számmal. Rajtam kívül még egy csajszi volt egyedül, a többiek apával jöttek. :?

Márti
Örülök a jó eredményeknek.

Krixta
Amilyen szita fejem van, tutira kiesik a szülésig minden. :D
A legjobb akkor is a védőnő volt, elég sok hasznos dolgot mondott.
Nagy nevetés tört ki, mikor megkérdezték, hogy esetleg kell-e apukának kajakiegészítést bevinni. :lol:
Réka baba nagyon aranyos!

Vicuska
Merre vagy? Hogy érzed magad?
Vendég
 


Bakker......
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?