Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi!
Köszi, hogy bejelöltél iwiw-en! :) :) :) Aranyos a pocis képed! :D Jol áll neked! :D :oops:

Kép
nibcsike
 
 


Ibi, látom közbe te is írtál. :) Szia
Jövőhéten hétfőn mentek 4D-re, jól emlékszem? A tábliba beírtam?

madiani
 
 


Nibcsike
Köszi. :oops: :D
Majd jűniustól egy nagy párnát teszek a pólóm alá, legalább a fíling meglegyen. :lol: :lol: :lol:

Ani
Neked se sok van hátra a 30hoz. ;) :D
Vendég
 

 
 

Ja és Vicuska kérdezted Vikit

Viki, puszil mindenkit, de nem sok idelye van jönni Levi mellett, amikor meg alszik az én kis Drágám, inkább Viki is pihizik (kismamis tünet :D). Szóval bocsi mindenkinek aki várja, ha tud jelentkezik, ha meg nem majd én írom az infókat.

madiani
 
 


Ani
Igen, hétfön délelött 9:30-ra megyünk, már izgulok is! :oops: Beirtad a tábliba! :)

Szilvi :D :D :D Ez jó ötlet!

Kép
nibcsike
 
 


Szilvi, :) bezonyám. Apácska már úgy be van zsongva. Ma reggel azt kérdezte hogy mikor festjük a szobát. Mondtam hogy azért az áprilist még várjuk meg. Na meg úgyse rajtunk múllik hanem a kedves barátainkon, hogy mikor érnek rá. Mert ugye se én nagy pocival se apácska gerincsérvvel nem rendezgethetjük a bútorokat, na meg létrára se kéne állni.

madiani
 
 


Ibi, akkor talán már a nemét is megtudjuk és reméljük hogy az arcocskáját se dugja a méhlepénybe. :) Neveket írtad már? Bocsi de szita az agyam.

madiani
 
 


Ani
Nagyon reméljük, hogy megtudjuk a nemét és nem lesz szégyenlös! Remélem nem akar elbujni!:D Majd felteszem a képeket ha kapunk! :)
Ha lány:Alexandra, ha fiú:Gergely lesz! :D

Kép
nibcsike
 
 


Ani
Köszi a híreket Vikiről. :)
Apával beszéltem, ő is kérdezte, hogy minden okés-e velünk. :) Titababa őrült fészkelődésbe kezdett, amit most is folytat. :D
Intenzíven töröm a fejem, hogy csináljak mindent, hogy jó is legyen és talpra is essen. :? Nem sok fogalmam van, hova tudom majd bevarázsolni a kiságyat és a többi cuccot ebbe az albiodúba... No, még van idő, bőven meg tudom álmodni. :D
Vendég
 


Nibcsike
Nálad is szégyenlősködik a babóka?
Vendég
 


Sziasztok!

Nem is tudom írjam-e. Szomorú történet. Egyik közeli ismerősöméknek két hete született meg 6 hónapra a kisfia halva. Bácskai doki vette észre hogy a szívrendellenességet 4D-n. Esélyeket lehetőségeket elmondva úgy dönöttek hogy elmérgeztetik a babát, és két hete meg kellett szülni.
Nagyon megrázott a sztori.
Szóval - bár ezt sajnos kivédeni nem lehet, és hozzáteszem ez a rendellenesség ritka - vigyázzatok magatokra!!!
Én sem aggódom tovább a súlyom miatt, csak a baba egészséges legyen.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szilvi
Nemigazán akarja megmutatni magát, de hátha most! :D "Olyan mint az apja"-szoktam ezt viccesen mondani neki! :D :D :D
Tündike
Ez iszonyatos lehet az ismerösödéknek!Nem is tudom, hogy lehet ezt felfogni!Nem volt náluk a családban hasonló? :( :( :(
Remélem nálunk nem lesz semmi gond! :?

Kép
nibcsike
 
 


Tündi
Ez nagyon szörnyű. :( Egy másik topicba is irogattam (most már ritkábban), ott is egyik csajszinak 24 hetesen vették észre, hogy baj van a baba szivével. Ő is megszülte. :( Azóta van 1 teljesen egészséges kisfia. :)

Nibcsike
Nálunk is sokáig titkolózott a kis szégyenlős. :D Aztán egyyszer lebukott, mert nem volt elég fürge és megláttuk a kukacát. :D
A 4Dt végigaludta, akárcsak én. Ott se takargatta, akkor már felesleges is volt. :lol:
Vendég
 


Nibcsike: Én is ebben bízok. 42 éves a feleség és a harmadik gyermekük lett volna. A két lány már nagyobb és őket is megviselte az egész. Nagyon várták a kistesót.
Nem is tudom hogy lehet ilyet feldolgozni, de valahogy fel kell.

Más! Nibcsike drukkolok hogy lássátok a babuci nemét :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok!
Csak gyors bekukk.

Bessy!
Hátha érdekel:

Feladó: Vadászné Kisgyörgy Lívia (dagi99) hozzászólások (0 db) >>

Értékelje az eladót!

Lombik programra várók Figyelem!!!!!!!!

Megmaradt gyógyszereimet átadnám annak akinek még szüksége lenne rá a gyógyszertári ár töredékéért.(Nagyon drágák a gyógyszerek erre a célra)

Álltalában mindíg ezeket a gyógyszereket írják fel mindenkinek.

ESTROFEM,DUPHASTON,PREDNISOLON,UTROGESTAN,BETADIN HÜVELYKÚP,DOXICICLIN,PUREGON PEN INYEKCIÓ ADAGOLÓ TOLL+4 DB TŰ HOZZÁ AMI BONTATLAN.4X3=12 DB

7000 FT AZ ÁR.

kÉRDEZZ BÁTRAM.

Érdeklödni a dagi999@t-email.hu e-mail címen illetve a 06302142263-as telefonszámon lehet.

A termékek a Bp. belváros VI.-kerben vannak.
Feladás: 2008.03.12. 00:08 Lejárat: 2008.05.12. Módosítva: 2008.03.12. 00:13
Vendég
 


Tündike, köszönöm a drukkot! :)
Kép
nibcsike
 
 


Nibcsike
Szeretnétek tudni, hogy mit rejteget? :)
Bácskai tőlem megkérdezte, hogy akarom-e tudni vagy se. Persze, akkor már sejtettük, hogy milye van. :D
Vendég
 


Szeretnénk tudni, ha megmutatja! :) Amúgy mindegy, csak egészséges legyen! :D


Kép
nibcsike
 
 


Vendég
 


Juj! Nekem ez furi volt!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


az hát...elég furi, de élőben is láttam hasonlót.. :D na nem jóga közben, de nyilvános helyen simán kirámolta a cicit a gyerkőc a nőcinek :shock: :D
Vendég
 


Márti
Egyik barátnőm kisfia is kiszolgálta magát. Ha éhes volt, elővette a cicit, megkajált és ment dolgára. :lol:

No, lassanként lépek. Bár semmi kedvem nincs menni erre a tanfolyamra, de valahogy majd kibírom. Főleg, ha megjelenik a csekk szelleme. :lol:
További szép délutánt!
Vendég
 


Sziasztok!

Eszméletlen sokat termeltetek, úgyhogy 2 napomba telt míg visszaolvastalak tieteket. Bocsi hogy nem jöttem, de most jutottam úgy géphez hogy van időm írni is. Megpróbálok mindenkinek válaszolni, reagálni, ha valaki kimaradna, előre is bocsi.
enikő GRATULÁLOk a jó eredményekhez!

Kata Köszi a gratulációt!Neked (cicinek) jobbulást kívánok minél hamarabb jöjjön rendbe!

jeges maci, judy, köszönöm szépen a jelölést!

madiani hova jársz intimtornára?

vicuska baromira sajnálom, ami veled történt. Azért ne add fel, lehet még valami jó fog kisülni.

trundike én is elaludtam tegnap a Grace kilinikán... :shock: baromi fáradt vagyok mostanában, 10-nél tovább én sem nagyon bírom. Köszi az infót a Bácskairól.
Basszus, ez a sztori nagyon kegyetlen!!Én nem tudom, hogy tudnám túlélni. Reméljük, minden jóra fog fordulni azért.
fzsuzso köszönöm az infót a Bácskairól!

Rólam, helyzetjelentés:
Ma voltam a Bácskainál, és el voltam ájulva!!!Nagyon de nagyon jó volt az első benyomásom, rendkívül alapos, és részletes volt. Mindent elmagyarázott, megmutatott. Ez nagyon fontos volt nekem.
Szóval:
CRL:83 mm a pici ülőmagassága.
BPD: 29 mm
tarkóredő: 1,2 mm
orrcsont is teljesen rendben van, csak most nem találom a papíromon, hogy melyik az....
:oops:

Mindene megvan, mozgott, kapálózott, szóval mindent csinált. Van sztárfotóm is róla, de azt majd csak később tudom csak feltenni, mert nincs mivel beszkenneljem.
JA!!!!És képzeljétek!!!! Kis kukis lesz!!!!!! :D :D :D 95%-ban megtudta mondani a nemét!!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok Lányok!

Mától végre újra van netünk...el sem hiszem...már annyira hiányoztatok...próbálgattam visszaolvasni mindent nem fogok tudni de igyekszem kpbe kerülni hogy kivel mi van és persze az "újakról" is többet tudni...tök jó hogy ilyen sokan vagyunk...
Mindenkinek köszi a kedves szavakat aranyosak vagytok...

Képzeljétek Rékababának köldöksérve van:(

Tud erről valaki valamit?

Most megyek etetni,puszi nektek!
Vendég
 


Krixta drága, örülök neked! :) holnap otthon vagy délelőtt-dél felé? A köldöksérvről anyit tudok csak, hogy nem szokott gondot okozni hosszútávon, hamar meggyógyulnak belőle a picik. Gondolom hívtad a védőnőt vagy dokit, hogy elmondd, tuti segítenek, ők okosabbak nálam... :)
Vendég
 


nem írtam tegnap: láttunk a szülészeten picibabát, a volt csoporttársam (szülésfelkészítős, szóval pont annyi idős terhes volt mint én) kislánya, annyira tündér volt!! :D Picike, hiszen 36.héten született, de nem olyan vészesen picur, furcsa volt látni, Kisati is pont ekkora lehet! :D annyira drága volt, megint majdnem bőgtem, mint mikor Martinkát láttam (a kiscsaj is kb 2-3 napos volt)
Vendég
 


Alíz, gratulálok a kukishoz, szerencsések vagytok, hogy ilyen hamar tudjátok! :D
Vendég
 


Roni!
gratula a szép kis pöcsöshöz :lol: :lol:

Krixta!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :P :P :P
Vendég
 


Vicuska, nem tudok napirendre térni a Veled történtek felett...egyszerűen nem értem, és nem is igazán orvosi értelemben, inkább érzelmileg. Elmentem boltba az előbb, egy cigányasszony volt ott egy aranyos 2 éves forma kisfiúval (tuti, hogy a gyereke) és úgy ordított vele hogy zengett az egész bolt, szegényke csak hüppögött hang nélkül...mindenki őket nézte, erre a "hölgy" húzta-cibálta keresztül a bolton, mint egy darab rongyot. Ilyenkor nem értem, miért kap az ilyen ember ajándékot a sorstól, miközben Ti leendő kismamák évek óta alig várjátok már, mindent megtesztek és nincs még eredmény... :cry: picit elkenődtem most ezen. :cry:
Vendég
 


Márti! :lol:

ezeken én is mindíg elgondolkodom.... :roll:
Vendég
 


Alíz gratula a kis kukishoz! :lol:
Krixta!
Patriknak egy évessen volt lágyéksérve,és meg is műtötték,1 napot voltunk bent a korházban,délelött megműtötték,délután már a folyosón sétálgatott,másnap reggel meg már haza is mehettünk!
Mutasd meg az orvosnak,Ő majd beküld a sebészetre és ott majd eldöntik,hogy kell e műteni! :roll:
Azért veszélyes,mert kizáródhat! :?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok,

Ma nem igazán tudtam jönni, mert délelőtt szülinapi ajándék után kajtattam Bazsinak, persze smit nem kaptam, délután meg bealudtunk Barbikával. Imád a hasamon aludni, lehet emlékezteti a bent töltött 9 hónapra???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicuska,

Ez hihetetlen, hogy mi történik veled. :shock: :shock: :shock:
És ezért a 2D-ért még pénzt is kértek???? :evil: :evil: :evil: :evil:
Most mi lesz????Mert ugye a HCG-d meg magas. :?: :?:

Andesz,

Sajnálom a kissrácot, remélem hamar rendbejön. Borzasztó, hogy mik tudnak történni a srácokkal.

Ani,

Vikikét puszilom, pihenjen sokat, mert pár hónap mulva már nem lesz ideje. :wink: :wink: :wink:

Szilvi,

Gratula a 30. héthez. Már csak 70 nap. :shock: :shock: :shock:
Hihetetlen gyorsan megy az idő. Még csak most nyitottuk ezta topicot, most meg már lassan mindenki babázni fog. :lol: :lol: :lol:

Márti,

Jó ez a video. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak nehogy mi is így járjunk egyszer. :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Alíz,

Örülök, hogy minden rendben van a kis kukissal. :lol: :lol:
A Bácskai nekem is nagyon szimpi volt, nekem is mindent alaposan megnézett és elmagyarázott.

Tündi,

Ez borzasztó. Én nem is tudom, hogy dolgoznám fel ha velem történne ilyen. :cry: :cry:

Krixta,

Ugy néz ki, hogy nekünk is lesz egy kis köldöksérvünk. 2 hét mulva megyünk a dokihoz és meglátjuk. De ne aggódj, ez nem olyan nagy probléma. 1-2 hónapig ragasztani kell majd a köldöküket ugy, hogy a pici dudor ami most ugye egy kicsit kifele áll, befele legyen nyomva. Azt mondta a védőnő, hogy ez nagyon hamar rendbejön.
Szóval nyugi.

Ugy döntöttünk, hogy megpróbáljuk kigazdálkodni a rota vírus elleni oltóanyag árát, mert most is volt a körzetben rotavírus fertőzés. Védőnő mondta hétfőn. És ez kicsu babáknál nagyon veszélyes lehet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a sztárfotóval!!Bár csak lefényképezni tudtam, de remélem azért jól látható minden.

KÖSZÖNÖM mindenkinek a gratulációt!

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Alíz!!!! :D úristen ilyen szép már egy 12 hetes baba?!?
Vendég
 


mármint magzat... :D nagyon édi!!!
Vendég
 


Shellcat! :D :D

POnt ez az!!!A doki szerint nem 12, hanem 14 hetes vagyok. Igazából gondban is vagyok az idővel. Elvileg dec 14.én volt az utsó vérzésem első napja. A baj az, hogy ez a ciklus más volt, mint a többi. Ugyanis 3 nap alatt végig viharzott, barnás folyásom volt csak. Szóval, nem igazán volt vérzésnek nevezhető. Elképzelhető, hogy már előbb megfogant két héttel?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Köszi. :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Vicuska!
Sajnálom,hogy ilyen szemét módon kibabráltak veled!
Holnap lesz megint UH a kórházban?Kitartás neked!


Többen is kérdeztétek a cisztát az agyamban.6 éve derült ki,hogy ott van amikor kivizsgáltak az epilepszia miatt.Az MR leleten látták,de érdekes mód semelyik doki nem tudta nekem megmutatni a leleten,hogy pontosan hol is van.A zárómra vmi olyasmit írtak,hogy jelmenete alapján cisztának tudható be.Azt mondták születésem óta ott van és semmi teendő vele,nem csinál semmi rosszat ott.Az epilepsziám se kimondottan ettől van,csak azon az oldalon aktívabb.
Vendég
 


Sziasztok ismét!

Roni: "orrcsont is teljesen rendben van, csak most nem találom a papíromon, hogy melyik az" nem tudom miért de aranyos volt, és megmosolyogtam :)
Gratula a kisfiúhoz. Mi lesz a neve?
Édi a kép nagyon!!! Én ebből nem látom hogy fiú lenne, de az biztos hogy mindene megvan és édes :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jaj,Alíz,tényleg nagyon ÉDES!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


trundike! :D
Mert nem tudom az UH-s papíron mindegyik rövidítés jelentését.... :oops: :oops: :D
Igen, ebből a képből nem látszik a neme, de elég biztonsággal mondta a doki hogy az lesz. Később biztos jobban fog látszani. :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Neveken már gondolkodtunk. Nekem nagyon tetszik a Róbert, Bence, Dénes. A páromnak egyik sem.... :? Szóval ötletek vannak, kislánynak jobban tudtam volna adni, valószínű azért, mert a lány neveket nézegettem inkább...
Köszi Andesz! :D :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Akkor is aranyos volt na. :) Nekem tetszett :) :)
Az igaz hogy ha fiú az tutira megmondható mr korábban. AZ nem letagadható. :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Istenem Alíz, most egy kicsit nosztalgiáztam. :lol: :lol: :lol:
Olyan régen is volt amikor Barbika 12 hetes volt.

Nagyon édes a kisfiad és szuper kép lett. Mindene gyönyörűen kivehető rajta.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Trundike

Olvastam a történetet az ismerősöddel kapcsolatban..sajnálom nagyon..az előző babát én is a 6.hónapban szültem meg halottan..na de nem szmorokodunk...ilyenkor tényleg csak arra kell figyelni hogy a babának minden jó legyen..én is sokat híztam az elején sőt cukros is lettem most meg már lement 10kiló :)

Judy
A kis Barbika tisztára olyan pózokban fekszik a képeken mint Réka..nagyon aranyos kiscsajszid van!A köldöksérvvel elmentem dokihoz és le is ragasztották szegénykémnek ami elég nehezen ment össze-vissza nyomkodták a pociját le is pisilte a védőnőt :D...remélem visszamegy majd neki...

Roni
Nagyon klassz a kép a babáról!Én is gondban voltam a nevekkel én a szülés napján döntöttem el hogy Réka lesz... :)

Vicuska
Hát nem semmi ami veled is történt...remélem kárpótolva leszel ezekért a dolgokért..még azért lehet ebből valami nem?Nagyon nagyon szorítok neked!

Gabi

Hihetetlen hogy már Noel is 3hónapos..nemrég még úgy toltad ki az ajtóig megmutatni :)
Ez a ciszta dolog nem semmi.

Ha valaki szeretne jelölni iwiwen Budai Krisztina néven fennt vagyok..illetve a párom neve is ott van:)

Biztos kihagytam valakit ne haragudjatok igyekeztem nagyjából elolvasgatni miket írtatok de a két etetés közötti 3óra eléggé kevésnek bizonyult... :oops:

Szép álmokat mindenkinek és puszi nektek!!
Vendég
 


Köszi szépen mindkinek, nagyon jól esik.

Judy! :D Én azárt irigyellek, meg azokat, akiknek műr megszületett a kicsi babájuk. De mindennek megvan az ideje, ami késik nem múlik. és végülis a terhesség minden percét ki szeretném élvezni. Eljön majd mi időnk is a kis kukissal... :wink: :D

Krixta! A Réka nekem is nagyon tetszett. Az egyik versenyben lévő név az volt. :D

Jó éjszakát mindenkinek!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


[quote="judy5"]S írta:judy5ziasztok,
Ugy döntöttünk, hogy megpróbáljuk kigazdálkodni a rota vírus elleni oltóanyag árát, mert most is volt a körzetben rotavírus fertőzés. Védőnő mondta hétfőn. És ez kicsu babáknál nagyon veszélyes lehet.


Judy te mit tudsz mennyibe kerül? Előre is köszi.

Zsu

KépKép
fzsuzso80
 
 


Jó reggelt,

Ma megint nem leszek, mert folytatom az ajándékvadászatot.
Bazsikám holnap lesz 9 éves. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsu,

A rota oltóanyagot szájon át adják 2 részletben. Az egyik hónapban az egyik ampullát a másikban a másik ampullát. A 2 ampulla ára 35 000 ft. :shock: :shock: 6 hónapos korig kell megkapnia, hogy legyen hatása. Utána pár napig nagyon figyelnikell, kakihoz nem szabad nyúlni, utána alaposan kezet kell mosni, mert mivel ez egy gyengített vírus és szájon át kapja a széklettel fertőzhet.

Krixta,

Remélem használ a ragasztó, legalább lesz tapasztalat e téren. Tuti kapunk mi is. Én nem vagyok orvos, de én is meg tudom állapítani, hogy szükség van rá.

Szép napot mindenkinek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Jövök nemsokára bővebben. :)

Vicuska, nagyon drukkolok! Nem tudom mikor fogsz jelentkezni. Remélem nem fognak bennt. Jaj annyirra izgulok. Veled vagyok! Pussz

madiani
 
 


Jó reggelt!

Alíz, nagyon is elképzelhető, hogy előbb volt meg a baba, sokan majdnem végig menstruálják a terhességet, de főleg sok az, aki, az első 1-2 hónapban ilyen pecsételő valamiket észlel...de 2 hét még oda-vissza belefér a baba korába.
Krixta, nem írtad hogy otthon vagy-e...tudod ma 11 előtt megyek NST-re és utána ha otthon vagy, leszállok a buszról nálatok!
Judy, nagyon gáz hogy ilyen drága ez a nyomorult "oltás" ami nem is az! Ingyenesnek kellene lenni mindennek, ami ilyen picikre ennyire veszélyes!!! Jó hogy nem fizettetik ki pl a TBC elleni oltást...
csajok, aki volt már nst-n: néznek ott méhszájat is, vagy Katáéknak csak azért nézték, mert ott rendel a dokijuk a kórházban?? (mert ha nem, akkor ugyebár senki nem néz meg a szülésig... :roll: )
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?