Új privát üzeneted érkezett!

Szamóca!

Ó! Annyira nagyon sajnálom! :(

ERika!

Ha már így történt a lényeg, hogy nem lett komolyabb baj!

Dorka!

Küldök majd képet és előre i köszi!

Szilbee!

Sajnálom, hogy már megint! Jobbulást Nektek! :(

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ildi, Boldog Névnapot Neked :D

Kép

Azé kíváncsiak lennénk ám rátok, nem kell a témafonalakkal foglalkozni :wink: :D

Fanna, mikor lesz kész a sátor?? Láttad már? Nagyon kíváncsi vagyok - a sátorra is, meg hogy Nimi mit szól majd hozzá :D

Csonginak Boldog 7. Szülinapot! :D Nem találtam megfelelő, nagyfiús képet :oops: Szamóca focis tortája úgyis űberelhetetlen :D

Szilbee, gyors jobbulást Nektek!

Szamóca, Nektek is! Újabb roham? :( Nem lehet, hogy lelki oka van ennek a dolognak? Már abból kiindulva, hogy a nem túl kellemes téma hatására (talán) jött a roham...

Anikó, az ilyen "beszólásokkal" nem szabad foglalkozni; magától is eleget parázik az ember jánya, nem köll segítség :)
Hűha, akkor jó lesz a mostani pelusokat kímélnem, hogy kistesónak is kitartson majd :)
Asszem nem írtam a múltkor, de fajin a szobasarok :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Kép

Csongi!
Kép


Pusszancs a betegenek, aztán mihamarabbi gyógyulást!

Ma nekem is pechesen indult a reggel. Leejtettem a kontaktlencsémet, na persze, hova? hát a folyó víz kellős közepébe, és mikor nincs itthon másik, naná, hoyg ma, szóval szóltam Misinek, hoyg irány Szolnok nem látok az orromig ..... se...
aztán az ofotértben, inygen ismétlem ingyen adott a csajszi egy lencsét, mikor mondtam ,hoyg nem vezsem meg a 23.E pénzért felkínáltat, mert a neten mindezt megúszom 14-ből, és akkor odanyújtotta, és azt mondta viszlát! A mai világban? Hihetetlen.

ma Gréti ismét oviban, de csak ebédig volt, ágynemű húzás volt, és nincs cserénk, így majd holnap lesz ottalvás is...

Na szerintem ennyi voltam, hulla fáradt vagyok, pedig csak a fodrásznál voltam....
Kép

Imádom ezt a Eurythmics számot! De csak maximális hangerőn!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

CSONGINAK NAGYON BOLDOS SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

ILDI: SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Szami, Szilbee: Jobbulást Nektek! Máténak sok puszi.

Ildi: Nagyon szépek a gyerkőceid. A lányod nagyon hasonlít Rád.

Erika: Sajnálom akoccot, de örülök, hogy Nektek nem lett bajotok.

Megvan az új babakocsink, holnap felavatom.

Jó éjt mindenkinek!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szió!

Csongi! Nagyon SOk Boldog Szülinapot Kívánunk!

Ildi! Boldog Névnapot! :D Szép a Kicsi Család!!

Niki!
Ismét ne haragudj!!!! :oops: .....Bár ez érdekes...ha meg van egy igérve..nem szokták feljebb vinni az árakat..... :? Rakj majd képet az új szerzeményről!

Kati!
Fájogat....már nem minden nap...mikor hogy....És igen fáradt vagyok...az ugra-bugra nekem is keservesen megy.....

Judit!
Nem hívott még a varrónő....de 2 hét alatt biztos kész lesz...majd dobok képet :)

Dorka!
Már nagyon nem aktuális...napok óta írni akarom...bár már biztos mondta vki...hg igen a gesztenye masszát csak kiolvasztod és lehet rakni a kajába.... :oops:

És halljátok Szabinak milyen király Dártvéder hangja van!!!!!!! Babának még ilyet nem hallottam!!!!!!!! :D

fanna3
 
 


sziasztok!
Ildikó!

Boldog Névanpot!

Csongi!

Nagyon bdolog születésnapot kívánok neked:-)


Képzeljétek olyan mérges vagyok!

Ugye most kitünő lettem tavaly meg lett két 4-esem és 5ezer forinttal jobb ösztöndíjat kaptam mint most. hát azt nem is irom hogy mennyi mert szerintem nagyon keves:-(

nah megyek is nem dühöngök...változtatni ugysem tudok ezen.

kellemes estét.
Judit szólsz majd ha megjöttek a rucik?

köszi

Kép
kbernadett
 
 


Anna, köszke, bár nem írta senki, de megcsináltam már azt a kajcsit, nagyon bejött Szabinak. Csak lereszeltem, meg meggyet, almát, húst tettem mellé.
Már kérdezni akartam, hogy Nimi du. nem alszik? mert bármikor találkozunk, ő csak leskelődik, felméri a terepet, sosem láttam szunyálni!!! Vagy mire összefutunk, már túl vagytok rajta?

Betti, az ösztöndíj legalább még jár... Tudom, sovány vigasz, de... :oops:

Szami, szegény Máté, meg Ti is! nekem is az jutott eszembe, mint Juditnak: nem a téma zaklatta fel? Pesten mit csinálnak majd? Milyen vizsgálatokat?

Niki, tudod: kééépet az új járgányról! :)

Judit, akkor holnap én is beugrom már az Ofotértba! Ez nagyon meglepő volt, tök rendesek votlak!! Most akciójuk is van. 6 havi lencse plusz napszemüveg 10.000 Ft.

Most tök jó kedve van Szabinak, ez jó jel... főleg, hogy délben azt hittem, nem éljük túl az etetést...
:( Őrült hülye fuldoklás...
Remélem ma már nyugodtabb éjjelünk lesz.
Ja, felvettünk egy nagyon dilipók szokást, ami összefügg a fülvakarászással: Szabi felemelve kinyújtja előre a kezét, a kis tenyerét visszafordítja, a vállát meg hozzányomja a füléhez. Szóval kiselefántozik, ormányt növeszt, és azzal mutogat, közben magyaráz: tyza-tyza most a sláger (vagy valami hasonló).

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Gesztenyével kapcsolatban én meg azt akartam kérdezni, hogy a bóti gesztenyemasszáról beszéltek? :oops: Vagy házilag elcsomagoltra... Ehhez se értek...

Élménybeszámolni meg eeeefelejtettem... végülis voltunk birinkében, az állatkertben; elég szürke volt az ég (hazafelé persze verőfényes napsütésben jöttünk :? ), de legalább nem volt hideg, nem esett, és nem fújt a szél. Nameg tán 2 család kolbászolt arra, rajtunk kívül. Hunci nagyon élvezte, lesett minden állatot :D Vannak képek is, Apa telefonján, szal majd eccer gépre is kerülnek...valamikó...

Judit, köszi a címet, mán meg is utvonaltervponthuztuk :wink:

Betti :? Lehet most is be kellett volna csúsznia két 4-esnek :roll: Az bizti, hogy nem az ösztöndíjért tanul az ember...

Dorka, lehet sokat nézi Szabi a Nesönöl Dzsiografikot :lol:

Namenek punny. Jóccak!

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Évi, képek nincsenek a szülinapról? Tegyél már fel, ha van! Milyen tortát kapott Csongi? Amit Szamóca küldött virtuálisan, az nagyon találó.
De, én kolbászoltam pénteken a Plázánál 10-11 körül...én nem láttalak, miért nem szólítottál le?

Niki, újfent jobbulást a csajsziknak. Végül milyen kocsitok lett, PC?

Szamóca, sajnálom... :cry:

Balwin, biztos fain volt Annalucus, akit ma lesz alkalmam személyesen is megismerni :wink:

Dorka, hát ezt a gesztenéys kajcsit én is megenném! Nekünk ma jobb volt az éjszakánk, remélem, Nektek is!

Kati, írtam én is privit!



Ildi, Ancsika tényleg nagyon hasonlít Rád! Petike meg már mekkora! :shock:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Kép a köszöntést!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Gelt!

Dorka!
Igen.....Nimi 11-13ig alszik és ennyi...
Tényleg sokat néz Szabi dzsiografikot?..... :D hhehehe

Judit!
Bolti. :wink:

Timi!
Akkor ez tulképpen semmi komoly nála, nem?...Vannak ilyen emberek akik izgalom hatására elájulnak....(pont nemrég volt a tv-ben hg a mellékvese vmit termel...de ez igazából nem betegség...) Nem csak ilyesmiről lehet szó?...Bár az tény hg tényleg ilyesztő szegénykének!!! :cry:

fanna3
 
 


Jóó reggelt!


Ditke, jó volt az éjszaka is!!! :) Csak fél 5 körül kelt enni, aztán 8-ig alukált Szabi, tök nyugisan! Most meg Nagy Feróval ebszélget a TV-ben! :shock:

Judit, én boltiból csináltam... MOndjuk cukrot adnak hozzá, de hát sóskába is teszek, meg néha egy-egy kis kalóriabombának biztos Szabi is örül!
Annalucának örülök, ha tetszett Berény, még lehet jobb is, hogy nem voltak túl sokan. Mi tetszett neki a legjobban? Nem ijedt meg mondjuk a majmok visításától?

Szabi nagyon utánozós hónapjait éli, szóval lehet, hogy sok NG-t nézett... Aztán nehogy valami pókember vagy hasonló előtt ragadjon le....Szedhetem le a plafonról.... 8)

Szilbee, hogy vagytok???? Dokinénihez is mentek??
Ő mit mond erre, hogy tényleg max. 1-2 hétig tudtok bölcsibe járni, és mindi lebetegszik Levente? Majd "kinövi", ha erősebb lesz kcsit az immunrendszere? Vagy még több vitamint kellene szedie? De hát minidg odfigyeltek, hoyg elég vitamint kapjon!

Judit, már én is mglestem az útvonaltetrven, egész könnyűnek tűnik a megközelítés!Tényleg, valakit el tudunk vinni? Nagyon szívesen!!!

Niki, majd írd meg, mit mondott a dokinéni!

Anna, Nimcsivel időben hazaértetek tegnap?
Amúgy fodrásznál voltál????? Tuti volt a hajad!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!!!!
Minket elvinnétek ha Robi addig meggyógyul,mert már nem nagyon köhög :?: :oops:

Írtama babakocsis csajnak de még nem válaszolt :(


Gesztenyét mi eszünk rendszeresen,boltit :oops:

Nálunk mosta pápá a menő,integet és mondja is,most ne nézzetek hülyének tényleg mondja

Éjjelünk borzasztó volt mindent felül múlt alig aludtunk valamit :evil:

Szilbee!
Tényleg hol vagy eltünve???????????????????????????

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka!
Nem visszük dokihoz, mert "csak" taknyos... de ez is elég, mert ha csak egy picit nem figyelünk oda, máris rámehet a fülére, arcára vagy megint a mandulájára. Ez utóbbira meg igyexem mégjobban vigyázni, mert hiába mondják, hogy ááá ha kiveszik sem lesz baja a gyereknek... azért nem hiszem hogy véletlen van az ott.
Igen, tényleg rendesen vitaminozzuk. Most Cebion 2X Multit használunk, + sima cebiont is + adom neki a Maltofert is... A múltkor már beszéltük, hogy ugye tök fölöseges ha beteg beadni... de hát olyan fehér már szegénykém, mint a fal, meg akkora karikák vannak a szeme alatt... nem várok most már arra, hogy egészséges legyen. Nyomatom belé aztán kész. És ahogy mondtam, egy jó ideig nem engedem vissza. Muszáj megerősődnie, meg a vasraktárát is fel kell töltenem.
Egyébként azt beszéltük Eddel, hogy ha már tutira kijött a taxis vírusból, akkor konzultálunk dokinővel, hogy most hogyan tovább. Egy vérkép nem ártana! Mert azért 6 hónapja ez megy!! kivéve ugye az ünnepeket! Egy egészséges immunrendszerű gyerek azért 3-5 hónap alatt hozzászokik a bölcsis víruskultúrához, ez a 6 hónap azért már sok. Szerintem van itt a háttérben vmi más is... és utána akarunk járni.
Arról nem is beszélve, hogy itt van Dávid is, aki a bölcsinek köszönhetően 4 hónaposan 3x volt már beteg... és én is beteg vagyok már fél éve... Szóval most lesz egy NAGY szünet, hogy mindannyian megerősödjünk, de elsősorban a srácok!
szilbee
 
 


Szilbee!
Nekünk mikor kezdtük bölcsit, azt mondták, hogy a beszokás eltatrhat 1 évig is. Már mint betegség ügyben. Illetve, azt is mondták, hogy lehet, hogy még sem érzi olyan jól ott magát, mint amit kifele mutat. És betegséggel, hívja fel a figyelmet. Ez persze nem tudatos még náluk, hogy beteg leszek, és akkor nem megyek bölcsibe/oviba.
Hogy valóban így van-e azt nem tudom.

Esik eső.

Hőemelkedése lett nayfiúnak, nozikánkat is kell porszívózni. :(

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Olvasó üzemmódban vagyok.

aki szeretne szombaton talira jönni, és nem küldtem el neki a címet írjon, és megy!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Elegem van az időjárásból! Mikor lesz már jó idő???

Tegnap este nagyon erős jóslók voltak ( az eddigiekhez képest ), derekam is majd' leszakadt, aztán 10 körül elmúlt. (NST-n tegnap nem jelződött fájás.) Apa már vinni akart, de mondtam neki, türelem. Ha nem múlt volna, persze go to the kórház. Most meg úgy fél órája megint. Hát nem tudom, mi lesz ebből. Olyan fájdalom, mint mikor menstruál az ember, mondjuk én azzal mindig megszenvedtem. Valahogy Babó se mocorog túl nagyokat, jelezget, de nem viszi túlzásba...
Az a poén, h. most ment el a védőnő, beugrott megnézni, akkor még semmi. Na majd kiderül vagy beborul...

donkoaniko
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! Reagálni sajnos nincs időm (otthon meg ugye gépem nincs), de dobok nektek pár képet!

Kép Anyával tortával

Kép Oviban a barátjával

Kép Tüzijáték

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!

Bár már találkoztam a fiaddal személyesen de megint csak ismételni tudom magam. Nagyon jóképű fiad van! :D Tök jók a képek. Tortát Te sütötted?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok Anyukák!

Gyönyörű minden babóca !! Gratulálok!!

Nem akarok zavarogni, de mint régi babanetes veszem a bátorságot és figyelmetekbe ajánlom eladó használt ruháimat mint privátszemély. Nem kereskedő vagyok, hanem olyan anyuka mint ti, a saját és ismerősök kinőtt ruháit tettem fel a vaterára. A befolyt pénzből főleg pelust és nagyobb rucikat veszek Beni fiamnak. Csak az igazán jó állapotúakat adom el! (Sok Németországból való van, mert a rokonaim ott élnek- folyamatosan töltögetek)

Érdemes benézni és licitálni, olcsóbb mint a turi.

http://www.vatera.hu/baba_mama_c879.html?us=kozakbori



Bocs a "zaklatásért" , további szép napot és csevegést, a piciknek sok egészséget és vidámságot!!

Viki
pl. egy kislány set
Kép
Kisfiú set
Kép

Kép
viky30
 
 


Anikó!
Nekem is így kezdődött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy óránként belenyilalt mint egy menszi görcs,aztán szépen fokozatosan halladt az ídő!!!
Ne izgulj,befolyásolhat az ídőjárás is!Ha menni kell érezni fogod,de ne órás fájásokkal indulj mert benn sokkal rosszabb lesz,inkább hívd fel Zsuzsát gondolom ő a védőnőd ha nem vagy biztos magadba
És sms-t küldjél akkor is ha elindultok akkor is ha megvan képet is azt is fel tudom rakni!

Bbj!
Úgy néz ki megyünk,már ma alig köhhintett,ha nem baj??? :D :D :D

Évi!
Én már találkoztam veled valahol de nem tudok rájönni hogy hol!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Hát azóta is fájdogál, de inkább a hasam alja, meg a derekam, nem az egész hasam ( na ezt jól elmagyaráztam ). És akkor mondjuk fáj 10 percig folyamatosan. Neked nyilallt, aztán múlt is, vagy neked is azért tovább tartott kicsit? Jaj én olyan béna vagyok!
Azért is nem akarok berohanni én se, mert nem gondolom, h. benn jobb lenne még esetleg napokig, ( vagy hetekig??? ) ha ezek jóslók. De fájhat még így 2 hétig is?! Valahol abban bízom, h. majd kicsit egyértelműbbé válik, ha tényleg IGAZI fájások.
Valami olyan fájdalmat várok, amilyet eddig nem éreztem, vagy hülye vagyok? Az is ilyen görcs-szerű lesz, csak nagyon erős?
Jaj, vissza se olvasom magam, csak elküldöm, tiszta értetlen vagyok :cry:

donkoaniko
 
 


Hát elején nekem is a hasamalja fájt,és a derekam nem,még annó beszéten Ildikóval és röhögve mondtam neki hogy hát ez nem is fáj olyan nagyon,akkor voltak 30 perces fájásaim,nézd az órát ha rövidülnek a fájásközötti ídők akkor az ha nem csak hébe hóba nyilal akkor jósló,ügye jól írom lányok???????
De szerintem nem sok ídőd van hátra!
Az előbb kaptam egy sms-t azt hittem te írtál :D
Pocakos képet nem raksz fel,szeretnélek átni így nagy hassal is!

Kép

Kép
katlina
 
 


szisaztok!

Judit!
megkaptam az privit! köszönöm.
Hát nem tudom megy esetleg valaki szolnokról kocsival :oops: át mert akkor átvihetne minket szombaton ha nem gond :oops: ...áhh nem csak ha busszal megyünk akkor viszont olyan irányterv is kell majd de ezt pénteken még megmondom. S milyenek a rucik? szépek? méretre a mieink mekkorák nem kisebbek?
Jajj már ugy várom:-) olyan izgatott vagyok...remélem adig megkapom azta marha nagy ösztöndíjamat :cry: . S hogy hogy csak ennyi a posta költség?

Aniko!!!

De jó baba lesz hamarosan, jaj de jó!!!!
S utánna el is fogyott a kismamánk? Valaki!!!! akarjon már második harmadik babát!!!!


nah jól van megyek nem zaklatok itt senkit!

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Csákóóó!


Dorka!
Ááááá....de rendes vagyol! Köszi!!! :oops: :D ...jól esik!!! :oops: köszi...nem csak mosva volt...... :roll:


Évi!
Milyen torta volt?????? Nekem nagyon bejönne.....de gondolom már elfogyott.... 8) És ilyenkor az oviban is van ünneplés meg torta?....vagy hg van ez?.....

Tényleg asszonyok:......Anikó...nem vagy béna.....én vagyok az...tök elfelejtettem hg milyen is az a fájás.....többiek!...Görcsös....vagy milyen?....gáz.....

Judit!
Szimpla múló depi?.....vagy más?.....Lányok rendben?......
Szar az idő mi?.....

Ja Dorka.....hát ki tudja (nagggyon jót röhögtem!).....fogékony az Aprólék :mrgreen:

fanna3
 
 


Fanna!

A Te írásodat alig tudom megfejteni. :roll: :D


Ma sem volt kedvem túlzásba vinni a tornát! Az eliptikus tréner (vagy mi) elkezdett nyikorogni, arra Szonja felébred ezért idétlenkedtem egy kicsit Trixi szobájában. :roll:

Most meg úgy kívántam vmi fincsit. (most? állandóan) Sütöttem tejes pitét, be is faltuk már. Hol van a régi fegyelmezett énem amikor már este nem ettem? :(

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Tudom, hogy amikor majd strandra kell menni a nyáron(gyerkőcökkel) annyira fogom magam utálni. megjöhetne már az eszem, hoyg vmi emberi formát öltsek nyárra. :twisted:

Bocsi de csak jól esett leírni! :oops: :D

Csütörtököm megyek kozmihoz! Szerintem már több mint 2 éve nem voltam. Már nagyon várom! Bár ennél még nem voltam remélem nem szadista.

Na most így , hoyg önző módon csak magamról írtam,. megyünk fürcsizni.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati!


......hűűűűűű miért zagyva vagyok?........ :oops: bocsesz!

Milyen az a tejes pite?.....leírod a receptet????....jól hangzik!!!..Meg olyan könnyűnek......
hehh.....fegyelem?.....hol jön...hol meg megyeget... :lol: sajnos....

fanna3
 
 


Fanna!
Múlni NEM akaró depi.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


SZiasztok!

Csak egy gyors beköszönés, mert viszem Dorcsit altatni. Nem volt netünk egész nap.

Majd még jövök, ha nem leszek nagyon álmos.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


szasssztok!


Katlina sztem el tudunk menni értetek, de pontos időpontot nem tok írni... :oops: Olyan 2 körül?
És miért nem alukált Robika éjjel? Szokásos?? :(

Anna, máskor is, ha gondolod! 8)

Szilbee, a dokinéninek va tudod a villám-hemoglobin mérője, nem nézné meg leventének? VAgy teljes vérképet szeretnétek?
Nem értem én sem, hogy most miért lesz iylen sűrűn beteg...
Dévid? És ti??

Niki, mi újság???

Anikó, nekem a derékfájásos belenyilallós fájdogálós hasad alsó része fájásos dolog már gyanúsnak tűnik.... :) Az tény, hogy jóslók lehetnek hetekkel előtte is. Nagyon furi, de én sem tudom nagyon felidézni a fájásokat! De tény, hogy nekem erősebbek voltak a menszis görcsnél. Jaj, de tökre izgulok értetek!!!! Tudósitsd feltétlen Katlinát, ha van valami hír!!!!

Évi, de jó buli(k) lehettek!!! Már 7 éves lett Csongi!!! Milyen nagyfiú!!!

Ditke, képzeld, találkoztunk Gyöngyivel!!! OLyan szép, kisimult volt!!! teljesen kivirult így pocakosan!!! Jó volt látni! Már a rosszullétek is múlóban vannak nála.

Kati, oda se neki, ma én is kalóriabomba napot tartok... Kell a léleknek, nnna.....
Szépüljél csak, szépüljél! Biztosan jól fog esni!!

Judit, mi a baj? már ha nem titkos...

Mit is?? akartam még valamit.... vagy nem??? :?

Eltűntek: Kata, Jaimee, Virág, Márti és a többiek??

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szép estét!

Élünk, virgonckodunk. Legalább is a gyerkőc, én meg lihegek utána. Szeretném tudatni Veletek, ha a Corában üvöltő gyereket hallotok, vagy épp fetrengőt láttok, akkor szinte biztosak lehettek abban, hogy mi vagyunk. :oops: Ez a viselkedése kriminális. Nagyon hideg vérrel kell menjek vásárolni, mert egyébként 3 másodperc alatt elszállna nálam a rendszer. Ma anyámmal voltunk kint... :oops:
Egyébként állandóan kint lenne, bejönni soha, állandó pankráció :oops:

Bocsesz, de elég fáradt vagyok, a mű meg nem készül.
szolkata
 
 


Dorka!
Az tuti, hogy gond van a vasaval, mert száraz és fehér a bőre, vmint tök tötét árok van a szeme alatt.
Engem inkább a fehérvérsejtszáma érdekelne, meg úgy a teljes vérképe.
Dévid javulgat... nekem meg fáj a torkom... etc. a szokásos... De Ádám legalább jól van.

Bocsi, hogy nem ragálok most igazán semmire, de elég fárasztó így két beteg gyerkusszal, hogy én se vok egészséges...

Puszi! Mindenkinek!!
szilbee
 
 


KV

Még vmi, így hogy kisPötty visszalaludt...

Erikák! Köszi a biztatást, tanácsokat! :)

Betegek! Gyógyuljatok!

Depisek! Kukucskáljatok a felhő fölé! Ott tutira süt a nap!

Jó kedvűek! Tessék sok-sok babás képet feltenni, hogy mi depisek és / vagy betegek erőt meríthessünk! ;)
szilbee
 
 


A Jókedvűek is ki vannak ám emelve!!!!!! :oops: :mrgreen:
szilbee
 
 


Szép jó reggelt!!!

Én kávét nem tudok hozni, mert én nem kávézok, de majd valaki hoz nektek. Viszont, forró finom teával szolgálhatok! Kér valak? :)

Anikó! Otthon vagy még? Nekem mensi szerű alhasi görcsök voltak, aztán az egész pocakom fájt, mint akinek gyomorrontása van, és f...ni (elnézést kérek a kifejezésért) készül. Volt is 2x, ezért én nem gondoltam, hogy ez fájás, , az a fájás. 15-20percig tartottak, aztán elmúlt, majd egyre gyakoribb időközönként jöttek ezek a görcsös fájások. de ezek még elviselhetőek voltak.

Fogzástól lehetünk lázasak? Öcsikének este 37,8 volt hője. Éjszaka bizti lázasabb volt, mert nagyon forró volt, egész teste. Adtam fél kúpot. Most csak 37,2 . Orrát csak akkor kellett porszívózni, ha sírt. Akkor is csak vízszerű jött. Elvétve akad egy - két köhögés. Enni is eszik, rendesen, eleget. Ha torka fájna, gondolom nem enne.
Jaj most mennem kell, majd jövök.



Anikó!!!!!!!!!!!!! Jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Dorka!
Kettő nekem jó,de még majd rád csörgök!!
Aludni.....hm,már most nem tudom mért nem alszik,nem szeret aludni


Anikó!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szió!.....

Szilbee!
Aranyos vagy a mindenkihez szólással!! :D ...Hátha itt a jóidő és el is felejtitek a betegeskedést!....És nehéz lehet hg neked sem sok az erőd gondolom...+ még ha néha a kedve sem az igazi az embernek......tavaly ilyenkor már olyan meleg volt hg a vékony kabit alig bírtam magamon mikor Nst-re jártam....most meg....

Kata!
Ezt most nem igazán értem...a Fiad a boltba nem akar bemenni?....

fanna3
 
 


Judit!
Napozz egy kicsit...(már ha el bírja az ember csípni 1-2 percig)!!!!

fanna3
 
 


Jó reggelt!

Reagálni én sem nagyon tudok. Kata még mindig nem az igazi, ráadásul reggel magára rántotta a vasalódeszkát.

Dokinéninél is köhögőrohamot kaptt. Kétféle köptetőt kaptunk, azt mondta pénteken menjünk vissza, ha nem javul antibogyó. De azért általában jókedvű, játszik, csak köhög. És most nem akar aludni. Én sem vagyok az igazi. két héten belül én is másodszor vagyok beteg.

Szilbee: Igaza van Erikának, simán eltarthat akár 1 évig is a betegeskedés közösségbe kerüléskor. Sok energiát Neked: +++++++++++++

Erika: Jobbulást Öcsikének! Szerintem, ha amúgy is hurutos, akkor ez nem a foga miatt van. Bár nekünk múltkor leszámított 38,4 volt a foga miatt.

Fanna: A babakocsival csak vicceltem. Használjátok egészséggel!

Anikó: Hajrá!

Judit: Mi a baj?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Hali!

Még itthon :roll: Este 10-ig megint óránként 10 perc, de nem rövidült a fájások közti idő. 9kor telefon dokinak, ő azt mondta, ha a köv. fájásig már rövidebb idő telik, akkor menjünk be.
Hát szerintetek?? 10 - kor mint akit elvágtak. Azóta semmi, pedig most reggel piacra is kimentem :oops: Na de ha a menetrendet tartjuk, akkor délutántól replay.
36 hét óta vannak jóslók, de akkoriban még hajnalonként éreztem 1 DB görcsöt, és slussz.
Beszéltem előbb dokival, azt mondta, szerinte nagyon gyúrhat már kisasszony kifelé :)
Holnap NST, majd az meglátjuk mit mutat... Bár sztem semmit.
Komolyan mondom, folyna el majd a magzatvizem, abból tutira tudnám, h. menni kell.
De velem is baj van, mert kövezzetek meg, de annyira nem akarom magunkat kitenni annak, h. bemegyünk, és semmi, és közlik, hogy stoppoljak le egy ágyat ki tudja mennyi időre "megfigyelésre" .
Persze nem akarok itthon szülni, de azért jó lenne VMENNYIRE kiszámítani.
Pocakos képet sztem este teszek, ha Apa csinál frisset rólam. Az eddigieken olyan fejem van, h. vödröt kéne ráhúzni.

donkoaniko
 
 


Szép napsugaras reggelt!

Fanna: kint játszani az udvaron, utcán, az egy másik gondolat volt, csak igazad van, nem különítettem el :oops:

Anikó: privit küldtem Neked itt a babaneten, olvastad?

Mindjárt kicsinyítek fényképet egy kis jókedvcsinálónak Mindenkinek! :lol:
szolkata
 
 


Kép virágos jókedvében1 Kép virágos jókedvében2
szolkata
 
 


Sziasztok!

Anikó, szerintem már nem sok idő van hátra és kezedben tarthatod a Picurt!
Egyébként teljes nosztalgiám lett, akkor kezdtem netezni, mikor Csongival 8 hónapos terhes voltam. Ugyanígy kétségek közt kérdezgettem az akkori lányokat, hogy mi van és mikor kell bemenni? Úgyhogy én is megkönnyebbültem, mikor elfolyt a magzatvíz... :wink:
Tudósítást kérünk óránként!

Szilbee, én anno azt hallottam, hogy betegség alatt ne adjak vasat, mert még rosszabbat teszek vele. De hogy miért, azt már nem tudom?!
Csonginak is így teltek a bölcsis hónapjai. Majd 8 hónap után kivették a manduláit, és a betegségek nagyrésze messze elkerült. Ma már egyáltalán nem bánom, hogy kivették, előtte antibiotikumon élt a gyerek.
Azért járjatok utána annak a vérképnek, és lehet tényleg jobb, ha marad otthon, hagyj erősödjön meg a szervezete!

Fanna, csokis torta volt! Mind a kettő, anyukám sütötte, az ünnepelt kifejezett kérésére. És igen, az oviban tartják ezeket az ünnepeket!

Katlina, majd szólj ha eszedbe jut, hol találkozhattunk :lol:

Niki, rosszul hangzik ez az állandó köhögés.... mit kaptatok rá?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Ja, tudom még mit akartam.

Szami, hogy vagytok??? Szegény Máté, jó lenne már tudni, mi lehet ez nála!

Kata, mekkora ez a fiú! Én valahogy kora alapján sokkal kisebbnek képzeltem :oops:
Mindenesetre úgy látom, hogy huncutságért neki sem kell a szomszédba menni!

BBJ, mi ez a depi? Tessék felvidulni! :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 



Évi: Nem köhög állandóan, csak 5-6-szor egy nap, de akkor elég sokáig. Most már szerintem kezd felszakadozni Neki. Rhinatiolt és Spiropentet kaptunk.
Én is akartam írni, hogy a torta nagyon guszta volt.

Kata: De édes! Tényleg olyan nagynak látszik.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szilbee!
Nekünk is úgy van a vas ha beteg gyógyszert szed akkor nem lehet addig adni

Kép

Kép
katlina
 
 


Levente nem szed gyógyszert, csak fülmelegítés, orrszívás, gyógyteázás, párologtatás, Baby Luufos kencézés, vitamin falás van.
De ahogy írtam, már... tudom, hogy betegség alatt nem lehet nekik adni... ha lázas, hasmenéses... stb. Nálunk csak takony van és úgy tünik, hogy ezen most gyorsan túlleszünk... Lehet a Cebion 2X multinak köszönhetően. Mert mióta adom neki, jobban van... ami azt jelenti, hogy nem 5 percenként kell szívni az orrát, hanem csak kb. 3-4 óránként. (Pedig az első három nap szokott nálunk nagyon kemény lenni orrszívás terén.)

Katlina! Anyum mondott vmi vitaminkészítményt, amit 4 hótól lehet adni, csak estére totál kiment a fejéből a neve,,, azt mondta, hogy majd ma megmondja a nevét! :)
szilbee
 
 


Kata: Nagyon szép a kisfiad! :D :D
jaimee1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?