Új privát üzeneted érkezett!

Ne hülyéskedj,tök jó sztár fotók!!!
Hajas baba :wink: Áron bizti csodaszép lesz!Kis formás pfija van már most is! Kép

annus11
 
 


Sziasztok

Zsibima
[quote]A írta:lziza-ne is mondj semmit, megyek a dokihoz! Laughing


Ajánlom is!! :wink: :lol:

Autó:mindegy csak guruljon!
Vendég
 


Lenne egy kérdésem!

Van itt olyan aki szedett valaha Norcolutot????
Tök hányingerem van....lehet ettől?
Kedd magasságában kéne megjönnie.Ha terhes lennék akkor már ilyenkor is jelezhet az émelygés?Most nem tudom h aggódjak vagy sem...Ahogy telnek a napok egyre erősebb... Kép

annus11
 
 

 
 

Ibm-nagyon szép babád van!!!!!!! :lol: Én ettől mindig kész vagyok, ha ilyet látok! Hogy milyen jó dolog látni, azt akit még meg sem született!!! Ez most nekünk már milyen természetes, de nagyanyáink (sőt anyáink) besz@rtak volna örömükben egy ilyen uh. képtől! :lol: Na jó azért egy kicsit mi is igaz?? :lol:
Aggodást meg tessék félre tenni, és örülni ennek a gyönyörű pofijú kisfiúcskának!!! :lol:

Annus-teszteljél már egyet!!! Nehogy nekem ettől a hülye gyogyitól bajod legyen!!! Persze hogy lehet hányingered, én már soxor leírtam, hogy 3 napos terhességet észleltem magamon! (hányingerről nem nagyon tudok beszámolni)
Szerintem te leszel a kövi pozitív tesztes úgy néz ki!!! :lol:
Vendég
 


Kimma Boldog Szülinapot kívánok!!!! :lol: :lol:

(igaz mindjárt holnap van, de nem voltam egész nap) :oops:
Vendég
 


Zsibima!
A teszt korai lenne...még csak holnap kéne megjönnie.Hacsaknem veszek vmi hiperérzékeny tesztet...
A gyógyszer szerintem nem árt.Doki is azt mondta.Megnéztem,ebben is sárgatest hormon van.Ha van vmi maj szólok,egyenlőre nincs új hír...Persze a férjem mondta h ez már nem fog elmúlni,és h biztos ketten vannak :shock: ezt honnan vette...Bár örülnék :wink: Na levezetem a feszültséget egy kis varrással... Kép

annus11
 
 


Kimma!
Boldog szülcsinapot(így utólag is)! Kép

annus11
 
 


Kimma, boldog születésnapot!

Annus, én szorítok neked! Megint nagyon elkelne egy pozitív teszt!!! :lol:

Rönééé



Kép
röné
 
 


sziasztok!
Tök jól telt a hétvégém :) voltunk hokimeccsen egy barétunk csapatát néztük meg, nagyon izgi volt. Aztán meg vasárnap párom meghívott egy görög étterembe ebédre, isteni kaják voltak, degeszre tömtük magunkat!! Nagyon hangulatos a hely (Taverna étterem a Belgrád rakparton). Szóval élveztem a hétvégét csak hamar eltelt :)

holnap megyek AFP-re, de a terheléses vizsgálatot kihagyom!

Annus: nem akarlak elkeseríteni, de ha sárgatest hormon van a Norcolutban, akkor attól nagyon is lehet hányingered szerintem. De mondjuk ettől függetlenül csinálhatnál egy teszet nemsokára. A természet kiszámíthatatlan!!! :lol:

merszi, pumpó: tudom, hogy nem baj, ha nem óriás álna hasam van, csak nem tudom, hogy ilyen hetesen mi a normális. tudom, hogy ez abszolút alkat függő is, de akkor is úgy érzem, mintha most nem nőne már hetek óta. De lehet, hogy csak azért mondom, mert mindenap látom magam a tükörben??? na jó, megpróbálok nem rágódni ezen. Csak hát ilyenkor mindig elkezdek aggódni, hogy vaon minden rendben van-e odabent, hiszen már rég nem láttam UH-n, meg nemis érezm még a mozgást, szóval ezek azok a hetek, amikor semmi visszajelzés nincsen tőle belülről, hogy mi van vele. Értitek?

zsibi: biztos tök jó lesz a meló, újra emberek között lehetsz, megy majd a zsizsgés, nem fogsz unatkozni, az biztos.
lei
 
 


Ibm! Nagyon jók a fotók!

Annus drukkolok még bejöhet a +++ teszt!

Lei! Megértelek poci témában, de ha baj lenne a doki már bizti észlelt volna valamit. Nem mindenkinek nő nagyra (lásd engem).

Kimma! Boldog szülinapot!

Képzeljétek az uram ebben a hónapban bizti itthon lesz peteéréskor... :lol: Leesett a lépcsőn...fekvőgipszet kapott... :oops: Amúgy nincs nagy baj (nem törött)! Talán a sors akarta így! A folytatás meg rajtunk múlik... :lol:
merszi
 
 


Sziasztok!

Merszi!
Ez nem semmi!!Néha hiszek ebben a sors dologban...tuti összehozzátok,és még csak elszaladni se tud az urad :wink:

Lei!
Ne aggódj ilyenen,azzal csak ártasz!Ha visszajelzést akarsz esetleg szerezz be egy olyan "izét",ami a dokik nyakában lóg...mi is a neve... :roll: Vagy azzal csak később lehet hallani vmit?


Na jönnek a hányingeremmel kapcsolatos teóriáim:
1.az első émelygés a norcolut elött jelentkezett
2.nem védekeztünk
3. nem szoktam rosszul lenni a gyógyszerektől
4.sárgatest minden hónapban van(jobb esetben),mégsincs hónap végén hányinger...(de ez nem bizti h igaz :? )
5.hányinger akkor van ha éhes vagyok,de ma pl még nem volt...tegnap viszont szinte egész nap
DE
6.lehet mégis a norcolut
7.lehet túlságosan akarom(bár ezt nem érzem)
8.még nem késik
9.és még ezer ok van h mért nem lehetek terhes
10.nem is próbálok magamon egyéb tüneteket keresni,lehet találnék még vmi nyavaját...

Mindenesetre pár nap és csinálom a tesztet ha nem jönne meg. 8)
Úgy érzem magamat mint karácsonykor...ami az izgalmakat jelenti.
Lehet nem kéne ennyit agyalnom,persze pont most vagyok egyedül.... :evil: [/b]

annus11
 
 


Lei!
Sztetoszkópról beszéltem!Elméletileg 20.héttől hallod vele a kicsi szívverését :wink:

annus11
 
 


annus: igen a sztetoszkópot már párom is említette, hogy be fog szerezni egyet otthonra. De lehet, hogy azzal csak a bélmozgásaimat lehetne hallani???? :lol: :lol: :lol:

annus: én drukkolok, hogy pozitív legyen a teszt. Olyan jó lenne megint egy baba!!

ibm: nagyon édesek a képek!!! Úgy irigyellek!!! nekem még két hét múlva lehet csak menni UH-ra. Addig halálra izgulom magam....pedig tudom, hog ynem szabad....de akkor is. lehetetlen nem gondolni rá odabent. :P
lei
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a szülinapi üdvözleteket, nagyon kedvesek vagytok :lol: :lol: :lol:

Lei!
A sztetoszkópról a másik topikban írta Ami (Ibm) hogy nem hallott vele mást mint a belei kutyorgását, neki van otthon. mi is gondolkodtunk rajta valamikor hogy lehet be kéne szerezni egyet, de ezek után lemondtam.
Amúgy csak 20. hét után lehetne elméletileg hallani vele a babaszívhangot, de akkorára már biztos mocorog majd és akkor tudod követni nap mint nap :wink: NO PARA :wink:

Annus!
Nagyon drukkolok pozitív teszthez!
De ne siesd el, a tünetek jelentkezhetnek nagyon korán (nekem pé után 2 nappal kétszer akkorára bedagadtak a melleim :lol: ), de a teszt attól függetlenül csak rá min.9 napra mutat valamit.
Jó lenne ha tennél fel ( ÉS A TÖBBIEK IS!)vonalzót, lássuk hol tartasz éppen, kinek mikor kell drukkolni :wink:

Merszi!
Sajnálom a férjecskédet a lábával, de Action szempontjából pont jókor jött! Hajrá, mindent bele :lol:

Zsibi!
Hogy megy a tütü meg a meló?

Kép
kimma
 
 


Annus !
Pár napja tettél fel a mozgó kütyüknél egy bukfencező babát :) ! honnan szedted?

Kép
kimma
 
 


Kimma!
Erre gondolsz? Kép
Fogalmam nincs :lol: Csomó vackom van...msn függő vagyok :oops:

annus11
 
 


Sziasztok megvolt az első melós napom...kicsit zsiborog a fejem a sok infótól, de sikeres nap volt! Épségben bejutottam, (ezzel Kimma kérdésére rögtön válaszolok is) sőt 90-el sikerült mennem, de fél 11-re mentem csak. Holnap már 9-re megyek, úgyhogy bizti dugó lesz.

Lei-nyugi! 1-2 hét és érezni fogod a kicsit! Sőt én biztos vagyok benne, hogy már érezted is, csak nem tudtad hogy őt érzed! :D
Ha elfogadsz egy tanácsot, próbáld ki a következőt! Meló után, próbálj meg lazulni, elfeküdni vízszintbe, tedd a pocidra a kezed, és koncentrálj a babádra! Ha "halacskák úszkálnak", akkor az Őőő!!! :lol: (persze lehet, hogy nem mindenkinek jön ez be, de én így már nagyon korán éreztem a Bettyt :D )
Beszámolót kérek róla! :wink:
Görög kaja! Hmmm fincsi! Na jó, ha te felizgattál, a kajával, akkor én jövök! Tegnap a Janiéknál sajt kiállítás volt, hozott: vörösborban érlelt sajtot, szarvasgombaolajban érleltet, bükkfával füstöltet, és valami szénporba hempergetettet (!)....és egy üveg fincsi borocskát.... :lol: Na jó tudom, te most nem borozhatsz nagyon, talán a sajtot se kívánod! Másképp le se írtam volna!!! :lol:

Annus-azért én nagyon izgulok!!! :D

Merszi-ez a sors keze!!! :lol: A férjedet persze sajnálom!!! De ez tényleg most jókor jön...drukkolok!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Zsibima! Gratula az új munkádhoz,jó melózást kívánok Neked!

Annus! Nagyon drukkolok én is!

Lei! Ne aggódj a pocinövés miatt...Én az első babámnál a 17.héten mentem férjhez és nem látszódott a mennyasszonyi ruhámban sem a pocim,azután egy hét múlva mentünk nászútra és már 18 hetesen egyész szépen gömbölyödő pocival jöttünk haza. Úgyhogy szerintem most fog igazán "beindulni" a pocinövésed,és 1-2 hét múlva mondogatják majd(főleg aki ritkán lát) az ismerőseid is!

Szerdán voltam UH-on és mindent rendben talált a dokim!Nagyon szuper volt látni a picikémet,a korának megfelelő a mérete és nagyon ficánkol már.
Üdv.Zsu
Kép
susisusi
 
 


csajok!

Én már 3 hete megvettem a sztetoszkópot! Rákészülök a későbbiekre! Azt mondták nagyon csendben kell lenni, h a baba szívverését meghalljuk! Én a fiamat vizsgálom most vele, Ő pedig az én szívemet! Nagyon élvezi! Remélem később mást is hallunk majd... :)
merszi
 
 


Azért írok , h én írjak ma elsőnek... :lol: Ez sajna nem poén , mert éjszakás vagyok.....az uram meg egyedül hever a pamlagon gipszbe... :roll:
merszi
 
 


De jó ez a pozitív, babavárós hangulat! Látom mindenki készülődik, csak így tovább!

Zsibima, tök jó, hogy jól alakul végre az életed! Látod, a gödörből mindig van kiút!

Bor téma: Nekem a klinikán a doki kifejezetten "felírta" az esti borozgatást!!!! Segíti a vörös vérsejtek szaporodását, illetve állítólag segíti a megtapadást.. Hát én néha megfogadom a tanácsot, és megiszom fél deci jó minőségű vörösbort. Ezt már többen is megerősítették. Egy volt munkatársamnak a lombikbaba mellett is bort javasoltak!!!!

Szóval kis mennyiségben, jó minőségű bort mindenkinek tessék inni!

Suzi, de jó előre jársz már! Gratulálok!

Holnap megyek végre, látom a manómat :lol:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Zsu!
Örülök h minden rendben odabenn!!

Röné!
Bizti nálad is minden rendben lesz odabenn!Esteleg képeket tehetnétek fel!

Lassan ez a topik télleg kihal!Nagyon átmentünk babatervezésbe :wink:

Nálam menszi sehol,hányinger volt este meg ma reggel egy kicsi.Picit érzem a hasamat is,mintha meg akarna jönni.Mivel hőmérőzöm a hőm még fenn.Ja és ma meg kéne jönnie.
Tesztelni majd vasárnap fogok apcimmal,akkor jön haza készenlétből...ha addig nem történik semmi :wink:
Kép

annus11
 
 


Hajrá Annus :lol: :lol: Már most izgatottan várjuk a híreket!

Rönééé



Kép
röné
 
 


sziasztok!
Örülök, hogy megy a meló zsibi!!! Csak így tovább! A mozgásfigyelést majd kipróbálom, bár szoktam így lefeküdni és figyelgetni, de eddig még semmi. Inkább csak bélmozgást és kutyorgást hallok/érzek. De nem aggódok, majd jön az érzés is. A sajt+bor kombináció finom lehetett, én is nagyon szeretem!!! :lol:

annus: hú, de izgi, most már izgulok, hogy mi van veled!!! :wink: várom a tesztet nagyon!!

merszi: hát akkor tessék akciózni az ágyhoz kötött úrral!!! Ez olyan szexi! :wink:

susi: de jó, hogy nálad is minden rendben. meg rönénél is. Ez olyan megnyugtató. Sajnos az augusztusi topikban az egyik kismama AFP-je rossz lett, aztán elküldték magzatvízvételre és annak az eredménye is rossz lett, valószínűleg down kóros a baba. Azt hiszem a jövő héten megy művi vetélésre, ha minden igaz. Borzasztó lehet ez az egész. :cry: Én mindig is rettegtem az ilyesmitől. Nem tudom, hogy cselekednék, ha velem történne.
Na de nem akarok senkit elszomorítani, hiszen velünk minden rendben van!!! :!: :!:
lei
 
 


Lei!

Igen, veletek minden a legnagyobb rendben van!!!!!!!!!
tücsökbogár
 
 


Annus!

Ha nem történik vasárnapig semmi, nem csak a párod és Te hanem mi is együtt izgulunk veletek :!:
merszi
 
 


Egyre több tünet,írtó szarul vagyok.....ha ez nem baba akkor vmi halálos betegségem lehet :roll: De nem beszélek be semmit.Tegnap napközben egész jól voltam,na mondom biztos csak beképzeltem a hányingert eddig.Erre este olyan szarul voltam...ráadásul 2szer is egyszerre hívtuk egymást apcimmal.Nagyon komoly volt.Utálok egyedül lenni Kép

annus11
 
 


Annus!
Ha már egyszer róka, akkor remélem, hogy a babótól van és nem valami vírus. De ha jól emlékszem, akkor a párod már hónap közben megmondta, hogy valaki lakik a pocakodban - volt ott valami sütievészet. Remélem, hogy jól emlékszem és persze azt is, hogy neki van igaza.
tücsökbogár
 
 


Kép
Épp meggyes pitét sütök....Zsibima ha kiszagol az ablakon munka közben érezheti is :wink:

Kezdek megnyugodni.Lehet ezzel egyidejűleg csitulnak a "beképzelt" tüneteim is.Ettől félek a legjobban h képzelődöm...az súlyos lenne.De alapból mindig rosszra gondolok aztán ha jó történik mégjobban örülök :lol:

annus11
 
 


Jaj már megint én...bocs csak szörnyen unatkozom 8)

Páran jól eltüntek!Mi van veletek?Ki hogy van?
Mit szólnátok ha csinálnánk egy táblázatot?Így nyomon lehetne követni ki próbálkozik már,mikor megyünk dokihoz,mikor teszetlünk stb.Na?

annus11
 
 


Sziasztok lányok!!!


Lei-kutyorgás, nagyon gyanús nekem, az már szerintem a babád, tényleg először én is bélmozgásnak véltem, aztán kiderült, hogy a Betty volt!!! :lol: Figyeld tovább, pár nap, v. 1-2 hét és meglátod milyen jó lesz!!! Irigy-irigy!!! :lol:

Röné-háát én nem mertem mondani, mert annó az őskorban, nekem is azt mondták, hogy igyak vörösbort, és én be is tartottam!!! :oops: Lementünk egerbe, és fincsike bort hoztam magamnak, most nem tudom hány hónap alatt ittam meg az egy üveget, de sokáig tartott! :lol: Kis mértékben gyógyszer... :lol: nagy mértékben orvosság!!!! :lol:
Egyébként régen megittam minden sz@rt ami volt, de pár éve, csak minőségi bort vagyok hajlandó meginni, na most mondjuk 1 üveggel megiszunk apival!!! :lol: :oops:
Iszom is egyet az egészségetekre!!! :wink:

Alziza-jelentem, holnap este !!!! fél 8-ra megyek dokihoz!!! :lol: Jó sz@rba is vagyok, mert nem tom mit csinálok meló után 4-től fél 8-ig...de csak akkor volt hely már megint!!!

Annus-éreztem a fincsi illatokat!!! :lol: :lol: :lol: Valamikor már tényleg összefuthatnánk, főleg ha ilyen finomakat sütsz!!! :lol: Csak vicceltem, ha nem sütsz akkor is!!! :lol:
Na lassan úgy látom te is átköltözöl a másik topikba!!! :lol: Drukkolok neked!!!

Merszi-nyugi neked is lesz hallgatni valód nemsokára, kitartás!!! :lol:
Lehet, hogy velem fogsz majd babásodni!!! :wink:

Zsu-bakker!!! 14. hét??? :shock: Kész vagyok!!! :lol: Nagyon örülök, hogy minden rendben van babóval, vigyázz magatokra, és gyere beszámolni mindig!!!

Hajni-Henka- eltűntetek, hol vagytok?????????????

Lányok, holnap későn esek haza, úh. nem tudom tudok-e írni, ha nem akkor utána...úgy izgulok!!!
Vendég
 


Annus-engem berakhatsz bármilyen tábliba, ha akarsz csinálni! :wink: Csak kizárólag olyan címmel, hogy asszongya: nemsokára babás lesz, v. valami ilyesmi... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsibima!
Helyes!
Ügyes kislány! :wink: :lol:

Már kezdtem aggódni,h valami szigort kell alkalmaznom
Kép

Örülök,h mész!
Aztán írj mi volt!!!!
Izgulok nagyon!
Vendég
 


Sziasztok!

Annus, nagyon szorítok neked, hogy a babóca készülődjön már a hasadban!

Tényleg, hogy repül az idő, elnézem a vonalzókat és mindenki szépen gömbölyödik (mármint lelki szemeim előtt), mi többiek meg már ezerrel próbálkozunk!
Nagyon remélem, hogy a tavasz új babákat hoz. Szépeket, egészségeseket.

Zsibima, örülök hogy bejött a meló.

Kimma így utólag is :wink:
Kép

Kép
wruska
 
 


Annus!
Meggyespite, hmmmmmmmm. Ha nagyon koncentrálok, akkor én is érzem az illatát.
Nem rossz ötlet ez a táblázat dolog. Ha megteszed, tényleg könnyebben követhetjük, hogy mikor kiért lehet szorítani.

Zsibima!
Kíváncsian várom, hogy mit mond a doki! További jó munkát kívánok!
tücsökbogár
 
 


Készül a táblázat,mindjárt felrakok egyet,aztán várom az ötleteket!

annus11
 
 


Kép

Íme egy kezdteleges tábla :wink:
Ötletek????!

annus11
 
 


Kezdetleges :oops: Ennél azért olvashatóbb lesz majd!

annus11
 
 


Annus, szerintem a táblázat jó!


Van valami fejlemény "babaügyben" :?:
merszi
 
 


Kép

Na megy színesbe is,még dolgozom az olvashatóságon!Az adatokat ,észrevételeket várom!Biztos kihagytam vkit,szóljatok nyugodtan,Akkor is ha vki nem akar szerepelni,hirtelen ezek a nevek jutottak eszembe :wink:

annus11
 
 


Nálam semmi változás.sajna a ma reggeli hőm nem mérvadó...Hajnalban feküdtem és 6 elött felébredtem,alig aludtam.Kicsit fájdogált a pocim,azt hittem meg is jön...de nem.Most napközben ahogy megmértem a hőm 37.1,tehát gondolom reggel pár tizeddel kevesebb(ugyan az mint előző napokban akkor)

Eldugulok :oops:

annus11
 
 


Sziasztok Csajszikák!
Hát szánom-bánom, nagyon régen voltam már felétek. :(
Úgy gondoltam hogy majd a jó hírrel jövök, de sajnos ez sem sikerült. Elvetéltem. Úgyhogy mostmár két kis Angyalkánk van. Otthon voltam két hétig, így megírtam a történetünket az angyalokszülein. A történeteknél H.Jász Csabika és Reményke történeténél van ha valaki kíváncsi rá.
Sajnálom hogy itt is egyre és egyre többen vagyunk, nem szabad feladni sohasem. Soha soha.
Már sokkal jobban vagyok. Otthon vetéltem el, szerencsére megúsztam a kaparást. Egy hétig kétségek között voltunk, hogy marad e velünk vagy sem, de a nem mellett döntött.
Szóval ez van. :(
Várunk egy hónapot, és újra belefogunk. Csinálunk genetikai vizsgálatot, teljes hormont, meg mindent amit lehet, nem szeretnék már több Angyalkát, én egy ordító bömbölő rosszcsont gyereket akarok. :):):):):) Meg is lesz. :):)

Ölellek benneteket!! Most mhelyről írok, este majd visszaolvasok !


Puszi
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Szia Nyuszifülű!
Ez szörnyű...Nagyon sajnálom.Együttérzek Veletek! :cry:
Hány hetesek voltatok?
Nagyon erős vagy-úgy érzem a leveledből- ez az!!!Nem szabad feladni soha! Nagyon sok erőt és jobbulást kívánok Neked!
Üdv.Zsu
susisusi
 
 


sziasztok!

nyuszi: sajnálom , ami történt. De én is érzem belőled az optimizmust és ez jó. Csak így tovább és drukk a következőhöz!!

zsibi: na végre, jó, hogy elmész a dokihoz!! :D

annus: a táblázat jó szerintem. az adataim: 28 éves, 07.09.25-én volt a műtét, most a 17. hétben vagyok és augusztus 20. körülre van a szülés kiírva.
lei
 
 


Ja és az előző baba 8 hetesen ment el. :cry:
lei
 
 


Ja és az előző baba 8 hetesen ment el. :cry:
A következő vizsgálatom a 18. heti UH jövő hét csütörötökön, márc. 20-án lesz.
lei
 
 


Ok!
Adatokat rögzítettem!

Nyusz!

Annak nem örülök h itt vagy újra,de annak igen h írtál!Remek hozzáállás!Eddig voltatok vmilyen vizsgálaton?Vagy csak ezután mentek?Számolj be mindenről!Azt hiszem vizsgálatok terén van itt 1-2 ember aki tud tanácsot adni!Kérdezz bátran!

Jelezdd ha a tábliba helyet szeretnél kapni! :wink:

annus11
 
 


Helló :)
7hét elméletileg. Méhenkívülinek indult, ugyhogy a kórházba már kistáskával mentünk be, és imádkoztunk hogy ne kelljen kivenni egyik petefészkemet sem, olyan helyen legyen hogy ne kelljen vágni. Ehhez képest a kiderült hogy mégsem méhenkívüli, jó helyen van. Csak túl picike. Az első kétcsíkos teszthez számítva már nagyobbnak kellett volna lenni, mint amekkorának látták. Petefészekstimulációm volt előtte, ugyhogy lehetett bármi, lehet az is hogy ketten voltak egymás után, és az egyik vitte a másikat, mivel a kórházba vérzéssel mentem be akkor 6hetes terhességgel (két héttel előtte már kétcsíkos voltam), és akkor nem láttak semmit. Két nap múlva meg volt petezsák ami 4hetesnek felelt meg...ami növekedet....de aztán sajna vége lett :(
Uhh de komplikáltan írtam le. Párdon :)

Annus: voltunk, mindenféle vizsgálaton. Már csak egy új hormonprofil és egy genetika hiányzik. Talán még egy citogenetikai spermiumvizsgálat is szóba jöhet .
Ezek után már jöhet bármi. Nem érdekel. Abszolút. Lesz ami lesz. Talán annyiban reménykedem hogy ha meg is történik a köv.babómat nem több mint 5hónaposan veszítem el. Rossz az mindenhogy, akármikor is legyen de minnél később annál rosszabb.....:( Annak a legszörnyűbb akinek a kezében hal meg a gyermeke, vagy már több évesen veszíti el.
Nincs okom sírni, egészséges vagyok, imádom a párom, ő is engem. Ha az a sorsom hogy örökbefogadunk, akkor úgy lesz. A sorsunk úgyis előre meg van írva....csak ki kell várni a beteljesülést...50%-om van egy egészséges kisbabára, tehát előbb vagy utóbb sikerülni fog :)

Igen, Qrva erősnek kell lenni, és menni előre . Ki a gödörből és továbbhaladni.. Ugyis sikerül. Hisz milyen sok kismami van itt aki annó még csak reménykedett egy kisbabában, és lám már gyönyörű vonalzóval büszkélkedhetnek, vagy babóval (Vera,Mandala,Chrissy..és még akiket kihagytam )

Mindenkinek sikerülni fog!!


Millió Ölelés:
Nyusz


iwiw: angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Huuuu!Nem semmi story....csak lesek!Hát kívánom neked h többször ez ne történjen meg!!!
Álomország az merre van?Szeretnék én is ott lakni :wink: :lol:

Hova jársz dokihoz ha meg szabad kérdeznem?

annus11
 
 


Nyuszifülű!
Nagyon sajnálom ami történt! Gyújtottam gyertyát az angyalkáidért. Ott vagyunk egymáshoz közel a H betűnél. Az én angyalkáim a Horváth Lili, Tünde és Áron.
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok a továbbiakhoz. Ilyenkor csak abban bízhatunk, hogy a majdan születendő gyermekeink kárpótolnak majd minket az elszenvedett fájdalmakért.

Annus!
Szerintem jó a tábla, ügyi vagy!
Az adataim a táblához: Kor: 32, angyalkáink születtek: 2007.05.25. (Lili, Tünde és Áron) 22. héten; vizsgálatok: lombik - talán májusban; mikortól próbálkozunk: 2005. október; ciklus hossza: 27-29 nap. Azt nem tudom, hogy mikorra várható a szülés.
tücsökbogár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?