Új privát üzeneted érkezett!

Enikő, előszöris: NO PARA! :lol: Nem vagy elkésve, úgyhogy ráérsz elintézni! Mág van egy hónapod! Vagy hívd fel a nővédelmit, hátha ott van. Én nem tudom a számát!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Köszönöm, Gabi!
És nem lesz gond, ha most ezzel zavarom? Úgy értem, elvben én nem is tudom a mobilszámát, mert ő nem adta meg nekem, meg hát ugye most nem is fog nekem tudni adni másik papírkát.

A CSNK-ban a nőci meg annyit mondott a telefonban, hogy majd hétfőn lesz legközelelebb. Mióta rendel ő ott hétfőn? Nem kedd-csütörtök?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Nibcsike,

Jelöltelek.

Ott laktok szinte mellettünk. Mi a Hosszúsétatéren lakunk. :lol: :lol: :lol:

Tegnap ígértem egy tokás képet.
Lányom hízik mint a kölökgólya. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Még egy kép ha nem gond.
Kukacos szabadidőruhában. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ritkán jövök, de meló mellett nehéz jönni. Amúgy jól vagyunk. :)
Végigolvasni nem tudtam, de a képekről annyit, hogy Márti és Ani! Szépek a pocik. Aninak nagyot nőtt a pocija szerintem.
A kisruhák nagyon édesek. Honnan vannak?

Mielőtt elfelejtem, mindenkinek nagyon szépen köszönöm a köszöntést! Igen, tegna ünnepeltünk.

A héten dobok fel pocakképet én is!

Puszika mindenkinek!


Andinak, Mártinak drukk! Ők a sorosak.

Mindenki vigyázzon magára!
n.k.ildi
 
 


Enikő!
Hétfő,kedd,csütörtök!
Lányok!
Most van Vicus a 4D-n!!!
Gondolunk Rád Vicuska!+++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Judy!
Édes a kislányod!

Enikő!
Szerintem nyugodtan felhívhatod,most van amúgy magánrendeléde.
CSNK-ba hétfőn és kedden rendel délelőtt,csütörtökön délután.
Vendég
 


Jaj Judy!!!
Tünemény ez a kiscsajszi! :lol:
De lógsz még nekünk egy szüléstörténettel,mert még nekünk sem írtad le,hogyan is volt pontossan! :D
Persze csak ha majd ráérsz! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Judy, egy tündér a kiscsajszid! :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Köszönöm szépen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Andesz,

Tudom, hogy lógok, csak arra még nem nagyon volt időm.
Tudod, jó munkához idő kell......etc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Enikő,

Téged milyen néven talállak meg az iwiw-en???

Jelölnélek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tudom Judy........ :lol: :lol: :lol: !
Na lépek lányok,dógóznom kell :? ,majd este jövök!
Vicusra nagyon kivi vagyok!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Na itten vagyon újra és küldöm a helyzetjelentést:

"Terhességi 1. szűrővizsgálat
Uterusban 1 élő magzat.
BPD: 18 mm, NT: 2 mm, OFD: 19 mm.
A placenta tapdása: hátsó falon.
Magzatvíz mennyisége normális.
Jó szívműködés és magzatmozgás.
Grav.s.11.
Az érvényben lévő szakmai protokoll szerint végzett vizsgálat során durva eltérésre utaló jel jelenleg nem észlelhető."

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Meg kaptam két beutalót.

Az egyik, amit már mondtam, az ápr. 16-i, a központi laborba. Ez a kórház lenne?
A másik meg "T.Véradó!"-nak van címezve. Ez meg a Távirda, vagy mi? És ide nincs dátum írva, csak annyi, hogy: Vcs.+Rh és Ellenanyag. Mikor kell mennem?

Nagyon nem vagyok képben, világosítsatok fel lécci!
Még jó, hogy mindig csak itthon nézem meg a papírkáimat... :?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Na megjöttem!

Hogy mennyit írtatok egy intimtorna allat.

Vicuska, már biztos végeztél. Jaj nagyon sokat gondolok Rátok!

Márti, nagyon szupik a kisAti cuccok. Kiváncsian várom a véleményed a szülőszobáról.

Szilvi a csurgói ház nekem jobban teccik.

Nibcsike, a Kelemen B. uti védőnőiközpontba is van szül.f.tanfolyam, az is teljesen ingyenes. Sztem se ér meg 10 e Ft-ot.

Gabi, nagyon örülök a jóhíreknek.

Enikő, nyugika van még időd elintézni, na meg azt más orvos is írhat beutalót. Különben marhajó, Vikinek azt mondták hogy ma rendelt utoljára Svarci.

Judy, imádni való az a kis husika, de megpuszilgatnám. :)

Ildi, semmi baj, jössz amikor tudsz :)

madiani
 
 


Enikő,

Gratulálok az eredményekhez. Akkor most már megnyugodhatsz, minden rendben van.

Mind a 2 beutalóval a központi laborba kell menned. A Véradó állomás is kórházon belül van. Leveszik a vért a laborban, aztán az ellenanyag meg a vércsoport leletért majd a Véradóba kell menned. A régi szülészet mögött van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


madiani, de ott voltam én is, már fél 8 előtt, hogy minél előbb bekerüljek.
Erre közölték, hogy szülés van, úgyhogy csak 9 után ér be. Amiből ugye 10 óra lett, de hát ezt te is tudod. Az volt a szerencsém, hogy másodikként bementünk, így - a lehetőségekhez képest - viszonylag gyorsan végeztünk.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő, :) én végül Nagy dokihoz mentem mert anycámék szomszédja ott dolgozik és azt mondta hogy így gyorsabb lesz. Végülis csak beutalókért mentem mert a 4D-s UH papíromat elfogadták, na meg ma amúgyis voltam a magándokimnál UH-on. Kb fél óra alllatt végeztem is. Mindenesetre ez a Nagy doki (idősebbik) még mindig nem nyerte el a tetszésem. Nem volt bunkó, de egy szót se szólt. Rákérdeztem hogy biztos elfogadják-e a 4d-s papírt és csak annyit mondott hogy igen. Ha esetleg mégse, esküszöm megveretem. :evil:

Gratulálok a jó eredményekhez és Judy már leírta mi a teendőd.

madiani
 
 


Enikő,

Jelöltelek.
Egy suliba jártunk, persze néhány év különbséggel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A mai fejlemények: kérlek írjátok le ha tudtok erről valamit.

Minden mérete jó a babának, kicsit a buksija talán kerekdedebb mint általába (olyan mint az anyucikájáé), de nem kóros. Viszont a magzatvízre azt írta hogy bővebb. Ez ugyan még nem sok, de figyelni kell. Olvasgattam utána de hát nem akarom magam riasztgatni amikor az orvos is azt mondta hogy aggodalomra semmi ok.
Amúgy minden rendbe, 3 hét múlva megyek ismét.

Az intimtorna: nem is olyan egyszerű mint gondoltam. Ezt nem tudom elmondani vagy megtaníta. Majdnem 2 órát voltam a nőcinél. Nagyon szimpi és kedves volt.

madiani
 
 


Ja és az hogy lehet hogy pénteken még a Deák átlagosnak látta a magzatvízet ma meg már a Hecus bővebbnek?

madiani
 
 


Ani,

Sajna ebben nem tudok segíteni, de ha gond lenne, akkor szóltak volna. Ne aggódj kérlek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!
Na megjöttünk, (nem most :D ) elég jó volt. Nem tudjátok, hogy hívják a tépett, fekete hajú, fiatal, vékony csajszit (asszem szülésznő ő is), aki nagyon aranyos? :) Ő tartotta az idegenvezetést, mindent megmutatott, közben ugyan majd leszakadt a derekam és bedagadt a lábam, no meg belerohadt a cipőre húzott nejlonba, de azért jó volt :D A szülőszék nagyon vicces, olyan mint egy budiülőke, aminek talpa van és tesznek alá egy fémtálat :lol: :lol: :lol: mindegy, nem tuom már, hol akarok szülni meg hogyan, majd úgyis alakul... :)
Na megyek, majd holnap olvasgatok visszafele, most pihizek meg lazítok apával, kihasználom hogy hamarabb ért haza.
Azért VICUSKÁM, drukk ezerrel!!!
Vendég
 


Sziasztok!

kösz a drukkokat

átbasztak, nem is 4d volt,csak sima 2d+flowmetra(az áramlást nézték piros és kék jelekkel)és nem láttak semmit
vékony a méhnyh max.10 mm, benne senki, csak balo.van meg az 5*5 cm-es ciszta, méhen kivül se láttak senkit, lehet a ciszta takarja, vagy abban van....
Vendég
 


Sziasztok!

Vicus! Én is nagyn várlak hogy mi a helyzet!!!

Megjöttem a dokitól, kép az nincs. Nem kértem gyrsak voltunk. Upsz.
Szóval 6 hetes és dobogott a szíve!!!! HAllani nem ahllotuk látta a doki, szóval mennem kell terhességi tanácsadásra. Nővédelmi jó lesz ugye?
Most kérek segítséget. Nővédelmibe is először dokihoz kell mennem, aki megállapítja hogy baba van, és akkor töltik ki a kiskönyvet?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


[quote="madiani"]S írta:madianiziasztok!

Megjöttünk, fini volt a torta is, a Lurkó is örült az ajándéknak (pénzt kapott, azon meg bicót vesz majd). Sogornőm megállapította hogy neki szüléskor volt ekkora a pocija. :shock: Na meg ő is felhozta az elevites dolgot, hogy majd 4 kilós gyereket szülök. Mindenki ezzel ijesztget.


Ani, én elevit nélkül is négy kilós gyereket szültem, annyira nem volt nehéz... :)

Zs

KépKép
fzsuzso80
 
 


Vicuska: Annyira sajnálom. Tele reményekkel mentél oda és ráadásul nem is olyan vizsgálat volt amire számítottál, illetve amit ígértek, én meg itt áradozok. :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vicuska!
Egyszerűen ezt nem hiszem el!!!!! :evil: :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Vicuska, :( :cry:
Azok a szemetek, hogy lehetnek ilyen taplók? Mi van ha ciszta mögött lapul a kis drága? Annyira drukkoltam...
....a remény hal meg utoljára....

Tündi, Gratulálok! Nem kaptál egy papírt a dokkertől ? Az szerintem elég hogy menj a védőnőhöz. Ő fogja a kiskönyvet kiállítani és mondja a további feladatokat. A nővédelmibe megmondják kihez tartozól. Ha esetleg nem kaptál papírost a dokkertől akkor a nővédelmibe menj el, ott megállapítják a terhességet és mehetsz a védőnőhőz. Az a lényeg hogy a védőnőnek kell egy orvos álltal kiállított lebélyegzet papír a terhességről.

Zsu, nagyon köszike :) Vikikém is mindig azt mondja hogy ő meg szedte végig az elevitet és "csak" 3030g volt Levi. Amúgy örülök hogy jelentkeztél. :D

madiani
 
 



Megyek aludni, fáradt vagyok. Jók legyetek!
Sziasztok

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


[quote="roni0422"]
írta:
roni0422
Tündénél láttam, hogy a Bácskai volt a dokija. Esetleg írhatnál valamit róla. Köszi.


Szia Roni,

üdv. Én is a Bácskaihoz jártam, elég rendes, gyerekekért szerintem odavan, szülést nem is kérdeztem róla. Annyit hallottam, hogy ő a legjobb diagnoszta, szóval ért a dolgához, a Gólyafészekbe jártam hozzá, ott az UH világraszóló. Szóval mindent kiszúr időben.

Zs

KépKép
fzsuzso80
 
 


Kivasaltam.... de látom már mindenki csicsikál. Megyek én is, jó éjt. Remélem holnap tudok jönni, du. suliba leszek ne várjatok.
Pusszancs

madiani
 
 


Jó reggelt Lányok!

Remélem mindenki jól aludt, kipihente magát. Én elaludtam a Grace Klinikán. Mostanában - hála annak hogy nem iszom KV-t - elég hamar elalszom ami mondjuk nem tragédia :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt!

sehol senki????? :roll:

Andi!
jó hogy jelentkeztél, Gréta lassan már jöhetne :lol:

Márti!
jók a rucis képek, na meg rólad is :D

Gabesz!
szupi hogy nem kell bogyó 8) , mitől van a ciszta? :shock:

Judy!
Barbika nagyon édes :D

Enikő, Trundika!
gratula a jó hírekhez :P

Ani!
neked is, :lol: D-ről ne mondjak ugye semmit.. :evil:

Bessy?????????????? :roll:

Vikike!
teszttel adós vagy??????????!!!!!!!!!! :wink:

Szilvi!
ez a ház is tecc,csak kicsi :roll:
Vendég
 


Jóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt!

Jót szunyáltam, hajnalonta már elég éberen alszom. :? Majdnem felkeltem fél 6kor. :lol:
Kicsit ki vagyok akadva, apa a kikötő közelében jár és nem tudni, hogy mikor nyitják meg. Ráadásul a bunkó irányítója "elfelejtett" szólni, hogy álljon meg egy parkolóban, mert káosz van. Jól meg kellene taposni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil:

Ildi
Utólag is nagyon boldog névnapot!!!
Tiszta szita a fejem... :(

Nibcsike
Nem teljesen, a második alkalomra megyek, ez lesz az első, legalábbis nekem. :D
A múltkor érsebésznél voltam, ezért maradt ki. Kíváncsi leszek, akarnak-e csekket adni... :?

Judy
Barbika tényleg szépen kerekszik. De hát most ez a dolga. :D

Ani
Nekem is jobban bejön a csurgói ház. Még van 13 nap, addig csak nem sikerülhet neki eladni. ;) :D

Vicuska
Ez jó nagy kiszabás! Azt hittem, okosabbak leszünk, nagyon izgultam érted!
Elég kicsike házikó, de elsőnek nem lenne rossz. Azért bízom benne, hogy nem kell megnézni, mert összejön a másik. ;) :D

Tündi
Gratulálok a kis dobogó szivecskéhez!!! :)
Vendég
 


Szilvi!!!!!!!!!!!!!!!!
30.hetes vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Képzeljétek,tegnap amíg dolgoztam,drága barátosném elvitte magukhoz Bencust! :D
2 óra hosszat ott volt náluk,azt mondta egy hangja nem volt az én kicsikémnek,és máskor is vállalja! :D
De ami a szomorú,hogy rohant utána a korházba,mert akkor hívták,hogy a nagyobbik fiát(13 éves),bevitte a mentő,mert bicóval akkorát esett,hogy mindkét karja eltörött,a bal kezét még az éjjel megoperálták,mert 2 helyen nyílt törése volt,a másik keze is könyékig gipszbe van! :(
Szóval nagyon sajnálom szegénykét! :cry:
Vicuska!
Akkor holnap mit csinálnak Veled? :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Vicuska
Igen, szép kerek hét. :D Titababa is nagy műsorban van ismét. :)

Andesz
Nagyon sajnálom a barátnőd fiát. :( Jobban van már?
Vendég
 


Szilvi!
Titaba is ünnepli a 30. hetet! :D
Hát reggel beszéltem Vele,most is ott van Martinnál,azt mondta jobban van már a gyerkőc,csak semmit nem tud csinálni! :(

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz
Lehet, hogy ünnepi fészkelődés van. :D A kedves kollégám pedig vihog, mert nagyon látszik a műsor. :D
Szegény kissrác, jól megjárta. :( Gyors felépülést!
Vendég
 


Andesz: Sajnálom a kissrácot. Remélem hamar meggyógyul.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Alíz
Bejelöltelek. :D
Most nézem, hogy a "földemen" jártál egyetemre. :lol:
Vendég
 


Nem tudja valaki Schmidt Klára vagy a Sarló utcai védőnők telefonszámát?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Megvan :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Garázdálkodtam iwiwen, remélem, nem nyúltam nagyon mellé. :D
Vendég
 


Ezt el sem hiszem... Az ember nincs pár napot és ennyitírtok... Tegnap este óta csak olvasok, hogy képben legyek.
Kisbabás anyukák és nem kisbabások:
Kata elég sokat van fent nappal, de látom rajta, hogy álmos, kimerülésében nyöszörög... Ez normális? És szopizás után sem ájul be, és nem alszik? Nem elég a tejcsi, vagy mi van? Éjszaka még mindig szépen alszik, 7 órákat...

Választ várok gyorsan... :D

Zs

KépKép
fzsuzso80
 
 


Sziasztok!

Judy
Köszi, hogy bejelöltél iwiw-en!Akkor lehet, hogy néha összetalálkozunk! :D Nagyon aranyos a kislányod, no meg a kis tokája. :D :P

Ani
Köszönöm a tippet, de már a védönőm tegnap kedvesen és gyorsan intézkedett! Elintézte, hogy a köfém rendelöbe mehessek felkészitöre!:oops:

Enikö
Gratulálok a jó hirhez! :)

Tündike
Neked is gratulálok! :)

Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Tündi, :) én már a vészhelyzeten aludtam. Bár igaz ami igaz Roni babám elég ficánka volt nehezen ment. Ma is nagyon aktív, biztos front van. Sajna telószámba nem tudok segíteni, de látom közbe meglett.

Vicuska, holnap mi van ha a hcg-d emelkedik és még mindig nem látnak semmit? Mi van ha tényleg bujkál a ciszta mögött? Akkor nem lesz baj ha belepiszkálnak?

Szilvi, gratula a 30. héthez. :)

Andesz, nagyon rendes jól nevelt kicsifiad van, így hozzám is jöhet. :) Mielöbbi gyógyulást barátnőd kisfiának.

Zsu, én ebbe a témába még nem tudok sajna segíteni.

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?