Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tobi aztat konzultáltuk, hogy szedem továbbra is még a fogigátlót és várjuk a férjem eredményeit.
Vendég
 


Bella,
Mikor gyün meg a zeredmény?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Vagyok ám,csak kicsit sz@rul.Pár napja reggel visszaköszön a kávé,és pénteken 38.2,azóta meg 37.4 a hőm.Kár,hogy most nincs esély semmire...
Törpe!
Mi van a holnappal?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Újra itthon!

Bella
sajnálom, hogy nem tudtatok síelni:(


Az első nap nekünk is ilyen volt! Bár lenn a völgyben ragyogó idő volt, és el sem tudtam hinni, hogy fent vihar van. Mi jót sétáltunk,napoztunk:)
Hétfőtől viszont minden nap síeltünk! Újra vannak izmaim, és fájnak, de a só jó volt rá:)
Fantasztikus volt, teljesen kikapcsoltam, egy percig sem jutott eszembe a lombik, munkahely, és egyéb problémák.
Tegnap este viszont kiakadtam, lelopták a kocsiról az összes dísztárcsámat:(
Eszembe jutott, hogy mindjárt szúrok, és hétfőn munka, és készül a lakás, lassan költözés......áááááááááááááááá vissza akarok menni! :lol:

Tobi
jól hangzik ez a vizsgálat, gondolkodom rajta...
Allergia vizsgálatot hol csináltatod?
Nekem is kellene, továbbra is eldugul naponta 5x az orrom:(
Dobsz majd egy táblát? légyszi-légyszi! Nem tudom ki hol tart!
Én valószínűleg 17-én kezdem a long protokollt, mert természetesen késett a mensim! :twisted:

Nyulasz
nekem OK a holnap!
Hány óra?
Csillával fixre beszéltük?
Vagy írnunk kell neki mailt?

Látom itthon nem sok minden történt, nem nagyon pörgött a topik!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Szia Törpe!
Nem tudom.Írsz neki?Nekem az van a cetlimen,hogy 10-én 17.15 Lurdy.
Vendég
 


Szia!
Írtam Csillának!
Ha válaszol, jelentkezem! :lol:
(cetli :lol: )

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Oké Törpi!
...miteccika cetlin?
Vendég
 


Csak eszembe jutott milyen lelkesen jegyzeteltél! :lol:
Meg én általában ezeket a cetliket ügyesen elhagyom! :oops: :lol:
Látom Te ügyesebb voltál!:)
Még nincs válasz!

Többiek merre vannak? :roll:

Ma vettem méhpempőt! Igaz megint csak kapszulában,mert az igazi annyira hamar romlik hűtő nélkül, hogy azt nem mertem megvenni! Egy órát sem bír ki :( remélem azért a kapszula sem rossz!


[/b]

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Hááát,én is véletlen találtam rá tegnap a cetlimre,azt hittem kedden talizunk :oops:
Ma délelőtt nem leszek,de ha van valami írj,utána jövök és olvasom.
Szerintem a kapszula is jó,majd meséld el,hol vetted,milyen a doboza,mennyi kell belőle... :D
Vendég
 


Törpe,
oksi dobok este egy táblit :wink:
örülök, hogy jól éreztétek magatokat :P
Allergia vizsgálat MORA Intézetben lesz (biorezonanciával)

Aszem rám is rámférne egy kis pihi (mostanában olyan bőgőmasina vagyok) :evil:
Ma megyek a házidokihoz, mert vmi nem stimmel odalenn, állandó pisilés, nyomásérzés, szúrkálás....... :x

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Törpe örülök, hogy jól sikerült a szabid. Vettél sókat?

Tobi mostanság én is nagyon hajlamos vagyok pityergésre. Szerintem a hormonok. Kiváncsi vagyok, hogy mit mond Neked a háziorvos.

Nyulasz próbáltam több helyen is érdeklödni tp ügyében, de negatívan álltak a témához. :(

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Én is. Van sok melód?

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Meló ezer:(
Fáj a fogam,és ha jól érzékelem az arcom is dagad:( eh!

Kint nem vettem sót! De amit itthonról vittem az szupi volt, már az izomlázra:)
A bőr/haj szépítőt eszem már, de még nem látom a hatást :lol:

Nyulasz
Csillának ok a ma du! Szóval 17:15 szokásos helyen:)
Azért lányok, ha van kedvetek jöhettek ti is, max iszunk egy kávét, vagy akármit:)

Én is bőgőmasina vagyok! Filmen, dühömben...mindig! :lol:

Na rohanok tovább, este majd bővebb leszek!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
Oké!Remélem ma hozza a gynexet meg a társait :D
Csibe!
Köszi.Az én házidokim is így állt hozzá.Sebaj.Még erre a hóra van papirom :wink:
Tobi!
Reméljük csak picit felfáztál.Majd mesélj mit mondtak.
Vendég
 


Nyulasz!
Gynexet hozza az tutti, te mást is kértél? :roll: arról én nem írtam!
Ha kell átküldöm privben a telefonszámát, és beszélj vele!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok!
Most kicsit off leszek,de le kell írnom.
Ma játszótéren voltunk a keresztgyerekekkel,és felbukkant egy közepes,bozontos kutyus.Akkor döbbentem rá,reggel,sokkal messzebb már láttam a főúton átmenni.Már mentünk a kocsihoz,hogy indulunk haza,de nekem fát kellett dobálnom végig a kutyusnak,mert egyből az autók közé csámborgott.Majd,mikor beültem én is az autómba,elkezdett nyüszíteni.Elndultam,a kutyu utánam.Nyomtam a gázt(ez egy forgalommetes utca)hátha lemarad,de csak rohant szegény.A szívem szakadt meg.Félreálltam,és megvártam.Kérdezősködni kezdtem a parkban sétálókat,nem tudják-e kié.Egy bácsi azt mondta már napok óta itt bolyong.Elindultam vele a környéken gyalog,hátha valaki felismeri.Egy aranyos házaspár a kertkapujukban megetette és megitatta,de ők sem ismerték.Mindenkit megkérdeztem,akit láttam,semmi.Majd jött egy 35 körüli lány,ő sem ismerte,de azt mondta szívesen elvinné,de kocsi nélkül van.Mondom nekem pár utcányira parkol az autóm,szívesen elviszem.Visszasétáltunk,beültünk az autóba,hazafel már neveken gondolkodott,becézgette és végig az ölében feküdt.Azt mondta most nincs kutyájuk,de hatalmas a kert,és a fia,aki 10 éves,biztos nagyon fog neki örülni.Majd telefonszámot cseréltünk. :D :D :D
Vendég
 


Törpi!
Jöhet a telszáma a Csillának,rácsörgök.Köszi
Vendég
 


szám ment :lol: 8)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Nem szeretnék politizálni,és a véleményemet sem írom le,de érdekes ez a cikk,meg a videó.

http://www.hirtv.hu/?tPath=/view/videov ... ew_id=5350
Horn Gábor koalíciós kapcsolattartásért felelős SZDSZ-es államtitkár kemény szavakkal értékelte Gyurcsány Ferenc beszédét, amiben a kormányfő a március 9-i népszavazási eredményeket magyarázta. Horn Kóka János SZDSZ-elnökkel beszélt, miközben Gyurcsány azt mondta: az emberek "azt mondták, hát ha nem muszáj fizetni 300 forintot, akkor mi nem fizetnénk 300 forintot". Horn erre odavetette Kókának: "Nem azt mondták Feri, azt mondták, hogy menj a picsába". Horn beszólását a Hír tv kamerája rögzítette.
Vendég
 


Törpe!
A szád nem jött :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
kihúzták a fogam:(
és kaptam közben egy kerékbilincset:(
mi jöhet még? :roll:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
ódesajnállak.Ez rémes.Ez mind most történt?

...ami jöhet még:
Mondjuk velem egy randi a Lurdyban... :roll:
Vendég
 


:lol: :lol:
azt már csak kibírom valahogy:)

igen! ez mind ma történt, már aludni sem aludtam jól, de azt hittem a fülem fáj, vagy a nyakam! Csak miután beértem éreztem, hogy ez inkább a fogam, és attól fáj mindenem!

eh! mind1!
ennél már csak jobb lehet!
Akkor 17:15?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Igen.És beszéltem Csillával is,fenn találkozunk,ahol ültünk.
Gyógyulást a foghelyednek :D
Vendég
 


Köszönöm!
Akkor most kilépek, dolgozom még egy kicsit és indulok!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
Az a fránya fog és a kerékbilincs 8) ettől már tényleg csak jobb jöhet. :wink: Jól sikerült gynex-es randi? :wink:

Mazsi,
hol vagy? mizujs Veletek?

Nyulasz,
kutyitörténet édes és Te mennyire rendes csajszi vagy! :P biztos megköszönné a kutyus ha tudna beszélni :lol:

ha vmit javítani kell szóljatok :wink:
Kép

babás :lol:
Kép

röviden rólam: írt fel gyógyit a doki, minimum napi 3l folyadék és holnap vérvétel + vizeletvizsgálat; eredmény péntek este

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

A múlt héten benéztem, csak pangás volt, és nem írtam.
9 hetes vagyok, a babóca a múlt heti UH-n 24mm-es volt!!!!
Emellett viszont sajnos több mint egy hete elkezdtem barnázni, valószínüleg egy kis vérömleny féle miatt. Nagyon remélem mihamarabb eltűnik az a csúnyaság, mert nagyon aggasztó!

Tobi, nektek mi következik? Mire kaptál gyógyit?

Bella, miért két genetika :shock: ?

Törpe, "jó" kis napod volt. Örülök, hogy jól telt a szabadság.

Nyulasz, tényleg olyan édes a kutyás sztori.
mazsi02
 
 


Mazsi,
mindenféle kivizsgálás (genetika, IR, APC rezisztencia, allergia és még kitudja). Most egy felfázással küzdök :evil:
Örülök, hogy jól vagytok! :P :wink: csak nyugi

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Drukk a mai vv-hez!Nem múlik a felfázásod?
Mazsi!
Örülök,hogy jelentkeztél :D Ilyen vérömlenyről már sokat hallottam,én is biztos aggódnék nagyon,de ez a baba nagyon akar titeket,úgyhogy minden rendben lesz :D Pihenj sokat!
Törpe!
Tegnap azt mondta a zuram,ne próbáljam győzködni a cseppjeimről,mert eddig bevált amit szedett,és nem hajlandó változtatni :evil: Majd bevett egy grepofitot :D ...aztán megkóstolta a cseppjeimet :D majd azt mondta,ha akarom issza ő is :D :D :D
(ennek a gynexnek olyan jagermaisteres illata van :shock: ,végülis az is gyógynövényekből van,vagy mi :roll: )
Fogacskád helyecskéje jobban van?

Mo!
Nagyon eltűntél :(
Vendég
 


Jó reggelt!

Tobi
nekem eltolódott a stimu kezdés márc 21-re:( dög mensi miatt :twisted:
Nyomd a kamillát ezerrel, alulról-felülről :lol: 3 nap alatt kihoz a felfázásból/petefészek gyulladásból 8)

Mazsi!
vigyázz magatokra nagyon! drukkolok, hogy elmúljon ez a barnázás!

Nyulasz
:lol: rendes ember :lol:
az enyém kérdés nélkül megitta, és megállapítottuk, hogy kellemes gyógytea íze van!
Csepegtesd Jägerbe :wink: :lol:
Fogam kínoz:( a bal oldalam folyamatosan fáj (nyak,fül,foghely, szájpadlás, torok :cry: fél éjszakát sikerült aludni, és tejbepapit vacsiztam:)
De biztos minden nappal jobb lesz:)
Ma meg yetitlenítésre megyek! Ez a fájdalmak hete :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
Mi az a yetitlenítés? :roll:
Jobbulást a lukadnak :lol:
(nem szoktunk piálni :D ...csak kb egy évben egyszer...)
Vendég
 


oké,leesett!megszabadulsz a téi bundádtól :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nyulasz,
nem nagyon, állandóan szaladgálok pisilni. (1/4 óránként) szuper, legalább megvan a napi mozgásom itt az irodában.

Törpe,
oksi, köszi a tippet. kamilla még nem volt :wink:
úgy látom ez a hét az "élvezetek" hete lesz Neked 8) :) az tuti, hogy nagyon tud kínozni a fog, remélem elmúlik gyorsan.

Tessék megmutatni, hogy a gynex-es csodaturmix szupi a fiúknak és lányoknak. mi is rendelünk szerintem hamarosan :wink: :lol:

KépKép
tobi
 
 


:)
mi sem iszunk alkoholt!
emberem pl soha életében nem ivott:) (jó ember :wink: )

Tobi
igyekszünk! Remélem a gynex és a tavasz meghozza az eredményt:)

Csibe
merre jársz?
Mi történik épp veletek?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok,

Törpi, felém semmi különös nem történik, várom, hogy valamikor nagylány legyek :oops: .
Eszem a 160gr Ch-at (legalább is megpróbálom megtartani a diétát) tartalmazó diétát.

Nyulasz aranyos a kutyás sztori :wink: .

Tobi miharabbi gyógyulást kívánok.

Mazsi gratulálok a jó eredményeidhez.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Törpi Neked is mihamarabbi gyógyulást kívánok.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Végzős pszichológia szakos hallgató vagyok, és a segítségeteket szeretném kérni! Dolgozatom témája a meddőség, lelki háttere, következményei (nagyvonalakban). Olyan nőket keresek, akik még sajnálatos módon küzdenek a problémával. Ha időtök engedi és kedvetek is van hozzá, kitöltenétek nekem egy kérdőívcsomagot? Elektronikus formában tudnám elküldeni, és nagyon leköteleznétek, ha páran kitöltenétek nekem. Amennyiben érdekel, írjatok a "turiesztKUKACgmailPONTcom"-ra (a spamok elkerülése miatt irtam igy). Nagyon köszönöm, nagy segítség lenne!

Eszter
turieszt
 
 


Sziasztok!

Jók lettek a genetikai és hormoneredmények is a férjemnél.

Törpe,
Jobbulást!

Nyulasz,
nem csalódtam benned, jó Nyúl vagy TE:)

Tobi,
Neked is jobbulást!

Csibe,
nem felejtettem el az üzletünket, de annyira be vagyok havazva. Neked jövő héten melyik napok lennének jók?

Tegnapelot
???

Mazsi
Gratulálok a babócához!
Azért két genetika, mert az egyik sokkal részletesebb.
Vendég
 


Bella!
Gratula :D

Képzeljétek tegnap már úgy ittam a gynexet meg a fitomineralt,hogy másfél liter vízbe belecsöpiztem mind a kettőből,majd nyomattam rá egy kis bodzaszörpit.de engem ez úgy kipucolt,mint lapar előtt az X-prep. :shock:
Valaki járt már így????
Vendég
 


Nyulasz,
én nem vettem észre anno, hogy ilyen hatása lett volna, de hát mindenki másképp reagál rá! A lényeg, hogy ezek szerint éreztél valamilyen hatást:)
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is kedveljük az ízét:)
Tegnap este viszont mindketten szédültünk.
Lehet a Gynex mellékhatása?

Amin még gondolkodtam, de lehet megírom majd a Csillának, hogy nekem ugye long lesz, és annak az eleje arról szól,hogy leviszik a hormonszintemet. A gynex meg arra jó, hogy rendbe tegye :oops:
Lehet, hogy harcolni fog a deca-val? mert akkor lehet nem kellene most szednem, vagy legalábbis a stimu kezdetétől?!?!? :roll:
szerintetek?

Köszönöm, igyekszem gyógyulni, de a fogam miatt a bal oldalon még mindig minden bajom van :twisted: de igyekszem :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok lányok!

Rég nem írtam, mert nem nagyon volt miről. Nem akarnak manapság sikerülni a dolgok:-( Olvastam nemrég, hogy pityergős hangulatban vagytok, rám a búskomorság jött rám.

Azt hittem a hosszabb pihentetése a dolgoknak majd rendet tesz egy kicsit, de nem hozza a várt eredményt:-) Környezetemben mostanság egyre többen szülnek, vagy épp kiderül, hogy áldott állapotba kerültek. Ez asszem egy mindannyiunk által ismert - magunkra nézve nem túl szimpatikus - érzés:-(

De nem panaszkodom, mert olyan szörnységek legalább nem történnek velem, mint Törpével :?

Bella
elment már végre az emil címem? :D

Üdv mindenkinek
tegnapelot
tegnapelot
 
 


Törpe,
Szerintem fogigátló alatt ne szedd, vagy a longnál, amíg a leállítás van utána hajrá.

Tegnapelot,
Én még akkor elküldtem, ahogy megjött az emailcím. Nem kaptad meg az emailt? Azóta pedig Csilla is küldött másokat, azt sem kaptad meg?


Egyébként megértem nekem sem túl happy a hangulatom. Jártok még akupunktúrára?
Vendég
 


Tegnapelot,
elküldtem mindent mégegyszer.
Vendég
 


Bella,
OK!
Köszönöm!
akkor most szedem 21-ig, akkor kezdem a leállítást, és majd ha azon túl vagyok, akkor folytatom:)

Tegnapelőtt,
tényleg, hogy álltok az akkupunktúrával?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Gyakorlatilag sehogy :(

Sok minden volt mostanában, legkevésbé volt idő és energia az akupunktúrára. De meg kell mondanom a remény nagyon megvolt bennem a legutóbbi "megjövetel" előtt, hátha.... De hiába :(

Úgyhogy cseppet csökkent a lelkesedés, de remélem visszatér.

Az előző panaszkodásomatt Mazsi nehogy magára vegye! Én is gratulálok neki/neked a pöttömhöz!

Bella
a múltkor nem jött semmi, most megnézem.
tegnapelot
 
 


Tegnapelot,
Mazsi biztosan nem veszi magára! :wink:
Nem olyan csajszi ő! Meg mindannyian átérezzük ezeket!
Vendég
 


Tegnapelot, persze hogy nem veszem magamra! Valahonnan nekem is olyan ismerősek ezek az érzések... Kitartás!!!

Bella, végülis tudtok hamarabb kezdeni? Kopánál voltatok már az eredményekkel?
mazsi02
 
 


Szia Mazsi,
igen voltunk, jók lettek az eredmények.
Vendég
 


Bella!
Kopa mit nézett?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?