Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
törp alszik én pedig edzettem egy órát. fürödtem és most nagyon jóó.
mindj visszaolvasok.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


BeuKép jaj, jaj. Szegény Lőrinc!Kép A vasalást én magas hőfokon csináltam (most Julkával nem kell, kecses a bokájaKép), vasaló és zokni közé tettem valami textilt, hogy ne ragadjon rá a talpra.

ZuluKép Nálunk még mindig tart a hancúr, amikor néha együtt fürödnek a nagyok. Még mindig édesek, csak felettébb sok víz lesz a padlónKép Szegény Julkám sok mindenben egykeként fog felnőni, pl. az ilyen testvérhancúrban sem lesz részeKép

AndiKép mi Gödöllőn lakunk! és eme kies kisvárosban tornázgatunk! De remélem, lesz még tali, és leszel te is, én isKép

SofkaKép Andris kb. 5 éves kora óta nem hajlandó harisnyát húzni, addig nem problémázott. Tehát valszeg az oviban más srácon is volt. Azóta probléma is a tél, egyszál farmerben jár iskolába, ha nagyon hideg van, akkor ráhúz egy sínadrágot. De megsúgom, hogy síeléshez még mindig felhúzza a sínadrág aláKép

TinaKép nekem most Bsek a melleim, de még én sem tudok rendesen hason aludniKép érzékenyek. Akkor már csak a krémezés és a kivárás marad. Nekem kb. 1 hónapja 3-4 napig tartott, akkorákat jajgattam, hogy szegény Julka frászt kapott tőlem.

Urszila
urszila
 
 


KimaradtKép

Manó,
Köszi a tejinfót. Ronit úgy látom nem zavarja.

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Férj most telefonált, hogy a postán áll sorba, egy csomó utolsó pillanatban pályázó közöttKép És reménykedik, hogy éjfélig fel tudja adni. Azért mégiscsak furcsa, hogy a nagy Budapesten egyetlen állandóan nyitva tartó posta vanKép

MaciKép emésztetlen anyatejgöb olyan, mint a túró. Hol van, hol nincs, csak most feltűnően sok lett Julkánál. A kajáktól eszméletlen kakikat produkálnak az elején, mind színben, mind állagban, úgyhogy szerintem ne add fel a hozzátápit. Lehet, hogy én is revidiálom az álláspontomat, attól függ, hogy hogy alszik ma éjjel, mert múlt éjszakát végre végigaludta. Julka azért ma is kapott egy kis hozzátápit szőlőlé formában, csak nem mertem megkezdeni a sütőtökötKép
Répára vigyázz, azt inkább bébiételben adjad. A rendes, őszi répa már nem nitrátos, de a többségét üvegházban termelik, ahol vastagon műtrágyázzák nitrogéntartalmú műtrágyával.

Urszila
urszila
 
 


Beu! Arkadban is vettem mar jo zoknit a BabyBellben, Baby Bell markajut (mily meglepoKép), nekunk az is bevalt, az sem olyan dragaKép

Heni: jajj, szegeny Dorina! JObbulast nekiKép

Kép

orsoly
orsoly
 
 


Zulu
Boldog szülinapot Dávidnak, és gratula Mac fogához is.Kép

Andi
gyerkőc cukorfalat.

Beu
Én is normális zoknikat vadászok mostanában, de nagyon kevés van. Kaptunk anno két pár puha, meleg, vastag, pamut, csúszásgátlós, nem bivalygumis térdzoknit, de sajna nem tudom milyen gyártmány. Azóta sem találok olyat. A múltkor majdnem sikerült találni a brendonban, fehn márkájú, de az 1000 körül volt Kép. De ez meg túl laza. És már ott tartok, hogy néha én is belehúzom a nadrágját a zokniba. Kép

Urszula
Én nem ismerem az Evidence-t.

közben felébredt, mennem kell
jó éjt!
m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Maci
nem kell szigorúan venni a 6 hónapot, én csak mintha hallottam volna, de leírva sehol sem láttam, úgyhogy nyugi
de ha gondolod pár hónap múlva felkereshetünk együtt egy parókaszalont Kép

URszila
áááá, akkor már értem, mért nem találkoztunk Kép

Orsoly
kép Kép

hülye kérdés következik: nekünk anno dokinéni felírt fogzásra vmi rázókeveréket, mondta is, hogy még ne váltsam ki, csak ha jön a fog, dehát én azt hittem, hogy jön... na mindegy, szóval, hogy kell ecsetelni? mivel? mert én egy fülpiszkálót belenyomtam az üvegbe, és azzal cselekedtem mindezt. Ja fogunk továbbra sincs, de
jobb vóna tudni, mit hogyan Kép

Andi
psandi
 
 


Ja zokniugyben meg valami eszembe jutott. A multkoraban a C&A-ban vettem neki 3 zoknit (egyben lehetett), asszem 1390-ert, azok is tok jok, csuszasgatlosak, jo minoseguek stbKép Es nem vagnakKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!


Itt vagyok ám én is ,csak kissé passzivan.
Olvasok,de irni speciel semmi időm nincs, és egész nap csak kókadozok. Marcikám azt hiszi hogy éjszaka is tornázunk és menetrendszerint másfél óránként felébred és nyöszörög a kiságyban amitől én persze aludni abszolut nem tudok.Már nagyon vágynék egy kb. 4 óra egyben alvásra .nem is kellene több....KépKépKép

Olvasom hogy sokan betegek vagytok,::::MINDENKINEK JOBBULÁST!!!!!!!!!!

A képeket nézegettem,és nagyon édik a babák!!!!KépKépKépKép



Kaja: Marcikám mivel a hétvégén töltöttük az 5. hónapot,új tápszert kap a Pepti pluszt -amit nagyon nem szivlel,és szinte hörög tőle.Na persze ehez azt is tudni kell hogy napi 2,3 bébi kaját is lenyom,olyan 270ml-s higitásban aminek na ná hogy sokkal jobb az ize.
Ja tényleg,szerintetek hány bébi ételt,konzervet ehetnek meg a picik egy nap?Van valami arany szabály erre?


Lassan vissza vonulok,annak reményében hogy ma biztos többet tudok egyben aludni.

Jóéjt Mindenkinek!!!!!!

M&M
Mariann
 


Sziasztok!

Tutuja!
Üdv közöttünk.

Heni!
Jobbulást Nektek. Kép

Leszter!
De jó, gratula a házhoz. Kép

Zulu!
Malinak boldog szülinapot, Macnak pedig gratula az első fogicához. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Urszila
Nekem lánykoromban volt B-és a mellem, most jó ha a D-és jó vagy kapok E-t. Szóval nem kicsi. Azért mára már sokat javult. Mármint a derekam.

Andi
Én is fülpiszkával csinálom, de lehet úgyis, hogy az újjadra csavarsz egy gézdarabot és azzal egy kicsit masszirozod is.

Zokni, a Baby Bell-es nekünk is bevált. Az Árkádba van a BabaHáz és ott is jó zoknik vannak.

Sziasztok
Tina
tkriszta
 
 


Ari, Zsurló,
Képeiteken a babák édesekKépKép

Évi
Andiékat ismerjük az Árkádos talirólKép Csak most már elég sok mami(+baba) volt, és nem volt egymás mellett 3 hely.Ja, most látom, már írták. De az usziról egyébként többen is járnak, ugyanaz a csajszi tartja mindkettőt, emiatt vagyunk sokan.
Kengurus séta alatt mibe öltöztetitek a babát? A babakocsin be lehet takargatni, de el sem tudom képzelni, hogy fér be az én 7,5 kilós Dagimadaram megfelelő vastag öltözékben a kenguruba, bodyban is neccesKép
Sétás képKép

Orsoly,
Hízáshoz gratula, és a sikeres hozzátápihoz is, tudod, ez nagy szó, és egyben kuriózum ittKép
KépKép

Törpi
Kevin 2 hete 7végén volt 3 hónapos, és hétfőn már marokkal szedtem a fésűből a hajamat. Pedig reménykedtem, hogy én leszek a gyevi bíró (tudod, aki kivételKép)
Szal télleg normális, sajnos.

Beu
A Dentinox gyógyszertári, illetve a gyógyszertárak herbária részén, recept nélkül kapható. A fenébe, ezt is írta már Urszila.
Már megint láz? Szegény Lőrinc. Erős drukk a jobbuláshoz!!

Zizi
Azért torna után lecsúszott a fagyi, tehát jó esetben nullán vagyunk kalóriaügyben.Kép

Andi
Dani nagyon komolyan néz a képen. Ennél azért vidámabbnak láttam tegnap.Kép

Zulu
Szülinaphoz és foghoz gratula a manóknak.KépKép

Heni
Jaj-jaj. Kép Jobb napokat nektek! Viszont valami pozitív, csak Neked: tegnap megcsodáltuk Rékával egymás kocsiján a tőled kapott matricákat, remélem, érezted, milyen hálásan gondoltunk rádKép

Maci2
Zörgős könyvből 5-6 féle van a Babybellben, Árkád, 1500 pénz. Ma mennem kell megint, mert elfelejtettem hogy megyek volt iskolatársamhoz ikerfiúnézőbe holnap, és nem akarok hülyeséget vinni, a könyv minden gyerkőcnek bejön.Kép És láttuk az ominózus zoknikat is 1500 pénzért, elszörnyedtünk, de nem is tűnt olyan rémesnek a nagyonédes kantárosnaci mellett, ami 7500 voltKép

Myssnia
Urszula, az a Bubóban vanKépKépKép Itt Urszila van.Kép
Bocs, de nem bírtam ki, mert mindig vigyorognom kellett, amikor leírtad. Vagy netán direkt hívod így?Kép Akkor bocsi.

Mariann,
Együttérzésem az éjszakák miatt, szó szerint, dettó így érzek én is. Kitartás!!Kép

Ja, Leszternek is gratula, Dharaszti télleg jó, hév, meg buszok, szóval klassz. És állítólag nagyon jó az ovi is, több kisgyerekes ismerősöm is lakik ott, meg egy óvónénit is ismertem anno.

pusza
Elli
ellimami
 
 


Elli
jesszusom, én mióta itt vagyok Urszulázom Urszilát. De sosem szólt még senki hülye fejemnek. Kép Észre sem vettem volna.Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek köszi a jókivánságokatKép, talán hatnak.
Mára már csak lyuk van, seb nincsKép
Mintha pircing-et(?) akart volna rakatni a lányKép

ZuluKép

Az én utódaim a közös szekrénykirámoláshoz értenek nagyon.

Elli, RékaKép

Örülök, hogy tetszikKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, de nincs időm írni csak olvasalak benneteket. Amióta a fiam állandóan feláll mindenhol, nem lehet egyedül hagyni sehol se.

Orsoly: Utólag is boldog hófordulót gratula a hízáshoz és a hozzá tápihoz. Miket eszik Lackó?
Egyébbként tündéri azón a fényképen meg persze éllőben is.KépKépKépKépKép

Zokni téma: Nekem van egy zokni kereskedésben dolgozó barátnőm ő szokta hozzni nekünk a zoknikat nevenincs zokni de nagyon jó és vgisszonylag jó árba van 1pár 340Ft. Ja és térd zokni. Nem szorítja a gyerek lábát, mondjuk neki elég vékony lábai vannak.

Minden babának gratula az évfordulóhoz és a hófordsulóhoz meg a fogacskákhoz.KépKépKépKépKép

Na most mennem kell mert visít
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!


Zulu!
Kerlek ird meg nekem is, melyik az a poz, amelyben konnyen lehet kiporszivozni a mano orrat!
koszi
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Heni,
de jó!Kép

Kakukk,
leülsz terpeszülésben, gyerkőcöt a lábad közé teszed úgy, hogy a két karja a combod alá kerüljön (nem kell rátenni a lábad, csak felette tartani, hogy ne tudja kihúzni a mancsokatKép), a lábai a Te lábaid irányába nézzenek. Összezárod a lábaidat annyira, hogy pont a fejecskéje mellé érjen, hogy ne tudja elfordítani, esetleg egy kézzel megfogod a homlokát.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Orsoly!

akkor tuti vékony lábú lackó, merta baby bell márkájú nekem is nagyon tetszett, és nem is tűnt túl szorosnak, mégis elszorítja Emma lábátKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok gyorsan írni, amíg Levente alszik.

Heni!
Szegény Dorina Kép. Remélhetőleg gyorsan meggyógyul majd! Szorítok!

Törpi!
A családi programot nem úgy kell érteni, hogy mi hármasban lettünk volna, hanem a nagyobb család több tagjának volt szülinapja meg névnapja, ahol kötelező jelenésünk volt. Meg hát úgyis dolgozni kellett valakinek frankfurti parti helyett.
A férjemnél nem látom a 'gyerek mellett a helye' szindrómát Kép. Én pont a Te embereddel példálóztam a jómúltkor, hogy Ő otthon volt Veletek egy darabig a szülés után, mi meg keményen egy hetet kaptunk Tőle. Néha már azt hiszem, hogy beteg (workaholic) vagy megszállott Kép. Na, mindegy!

Myssnia!
Urszula Kép Én észre sem vettem Kép.

Zoknik: én mostanában találtam itt nálunk az Elefániban olyat, ami nem csúszik le és nem is szorít, kemény 170 ft/pár. Majd megnézem milyen márkájú, mert tényleg nagyon jók. Ma azt hiszem megyek és veszek még, mert az óriáslábú fiamnak már csak 3 pár hordható zoknija van.
Az én gondom, hogy nem kapok 20-21-es csúszásgátlós zoknit. Vagyis 1 pár 23-ast találtam a DM-ben, 350 ft-ést, de az volt az utolsó. Bezzeg 0-ás és 00-ás van dögivel. De minek Kép?

Holnap megyünk adásvételi szerződést aláírni, nagyon izgulok. Főleg azért, hogy miből fogjuk kifizetni a foglalót, az ügyvédet, az értékbecslőt, a hitelbírálati díjat és a közjegyzőt, albérletet, rezsit egyszerre, és mit fogunk enni a hónapban. Osztunk, szorzunk, összeadunk, kivonunk, lemondunk, aztán majd csak lesz valahogy. Egyszer el kell kezdeni a saját lakás dolgot Kép.

Mennem kell, Levim felébredt. Megint nem tudtam írni mindenkinek, bocsánat.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Még jó, hogy a mosógép egyedül mosKép

Heni
Jobbulást mindhármótoknak!
Jaj, most olvasom, mi történt még! Szegény Dorina, gyors gyógyulást!

Andi
Angoloztam is, meg elmentünk plázázniKép
Dani csudahelyes és csudakomolyKép

Maci_2
Drukk a gyors szemgyógyuláshoz!
Én egyelőre lemondtam a hozzátápiról, ámbár tegnap a Brendonban kaptunk egy tök jó műanyag kanalat, lehet, hogy kipróbálomKép
A Munkásotthon u-i boltot már mi is megtaláltuk, kb. egy hónapja, de még nem voltam bent.


Orsoly
Gratula a 9 hónapossághoz és a gyarapodáshozKépKép

Beu
Örülök, hogy pasijaid jobban vannakKép
Hideg rágókára majdnem fújolt ZsombiKép
Tegnap Zsombi kapott egy perverz játékot (nem bírtam kiKép), azóta az a sztárKép
Mi ma megyünk 5 hós szurira, elzengem a hozzátápi-sikertelenséget és lemondom a Menjugate-t.
Jajj, megint lázas Lőrinc. Jobbulást!

Leszter
Végre-végre ittKépKép
Gratula a házikóhozKép és a második fogacskáhozKép

Zulu
Boldog szülinapot MalinakKépKép
És gratula Mac fogacskájáhozKép
Aranyosak lehetnek a kádban együttKép Én is várom már azt az időt, amikor együtt fürödhetnek(Szandi isKép)

Barbi
Nem a harisnyásra értettem, azon a pasi tetszik, a kirándulós háttérre akartam írniKép

Sofka
Zoknivadász Zsombi isKép Én is szeretnék harisnyát adni Zsombira, mert lassan leszokunk a rugdalózókról, a normális gatyesz meg felcsúszik

Urszila
Pletykás gyerkőcökKépKép

Zizi
Fúj, analízis. Egyszer én is megtanultamKép
Én (majdnem) mindig kukac voltam puskázniKép

Valaki kiteregethetneKépKép Bekészítettem a köv. adagot, most imádkozok, hogy ne legyen senki zsebében papírzsepiKép

Orsoly
Micsoda mosolyKépKép

Hajhullás: nekem Szandi után nem hullott a hajam, úgy örültem, és reménykedtem, hogy most sem fog. Hiába... De nekem úgy tűnik, már vége (kopp-kopp-kopp)

Orrporszívózás: én belecsavarom Zsombit a játszótakarójába, így se keze, se lábaKép Nem is igazán sír a porszívózás miatt, de tiltakozik rendesen, viszont ahogy elhallgat a porszívó, ő is, kitekerésnél már megy a mosolyKép

Megyek, kiteregetek, utána megpróbálok vasalni. Vagy angolozni?Kép

Egész szép idő vanKép
PusziKép
Toffi + alvó Zsombi
toffifee
 
 


Virág
de jó, nektek is lesz saját lakásotokKép

Egy kép a BörzsönybőlKép
Kép
Szegény gyereknek olyan hideg volt a keze, apja pulcsija felmelegítetteKép

Tényleg megyekKép
Toffi
toffifee
 
 


Még egy kép a kirándulásból a túracsapatról

Kép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak fél szemel a gyermeket figyelem, mert nagyon aktív. Ez az ára a viszonylag nyugis éjszakáinknak.

Elli!
Aztán tegnap este végül elmentem tornázni még egyet, hoyg a fagyinak se legyen nyomaKép És vacsorára salátát csináltam.

Andi!
Danid nagyon édesKép De egy kicsit tényleg komolyKép
Öltöző a teremhez vezető folyosón van, balra, egy üveg ajtó. Mi Ellivel általában szoptatunk úszás és torna után is, mert egy kicsit zabás gyermekeink vannak. Kép

Heni!
Tegnapi napKép Remélem a mai jobb leszKép
A matrica tényleg szupiKép

Beu!
Szegény LőrincKép Akkor a pénteki uszi megint kimarad? Apája jobban van már?

Zulu!
Gratula a 3 évhez és az első foghoz. Gondolom most akkor végre megnyugodál, hogy nem kell protkóKép

Toffi!
Volt babaruha vásár a Pólusban? Mintha múlt héten valami ilyesmiről beszélt volna Nóra.

Közben gyermek leesett csendeben, egy hang nélkül az ágyról. Én persze szívbajt kaptam. Most az ölemben ül.

Mindenkinek boldog hófordulótKép
Dodókám holnap lesz 5 hónapos és én is nosztalgiáztam, hogy pont 5 hónapja ilyenkor, május 1-én voltam CTG-n, ahol a szülésznő megnyugtatott, hogy még messze a szülés. Este 10-kor mentünk vissza a kórházba. Kép És 0.14-kor megszületett a fiatalúr. Kép

HArisnya: Dani is harisnyában nyomul és így is tetszik a lányoknakKép Szerintem a pelenkának szorosabb a dereka, mint a harisnyának.

A képeket ismegnézegettem ám mind! Albumokat is!
És persze szokás szerint minden baba tündéri!!!Kép

Most megyek, mert a gyermeknek az ölemben sem jó.

Réka
muki
 
 


Toffi!
KépekKép

Réka
muki
 
 


Köszönjük a gratulákatKép.

Toffi,
nagyon jók a képek!Kép Mintha kissé szűk lenne Zsombi pulcsijaKép.

Virág,
vegyél egy hobbyboltban hőre puffadó festéket, azzal csinálják ezeket a zoknikat is. Bepöttyözöd, benyomod a sütőde, vagy rávasalsz a másik oldaláról, és kész is. Majd megkeresem a pontos nevét, csak most megyünk játszózniKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Heni gyors gyógyulást Mindenkinek!
Beu, Lőrincnek is. Én négy napig voltam éjszakára tök lázas. Aztán augmentin, de érzem, hogy még mindig nem vagyok százas. Orsi lány is nyűglődik, többet alszik. Egyedül Marcipán vette könnyen ezt a dög vírust. Legalább ő.
Leszter minden jót az új házhoz!
Zulu, mi már kipróbáltuk az óriásházat. Mire befejeztem a takarítást fent, kezdhettem előlről lent. Eladtuk. Építettünk fele(?, inkább kisebbet) akkorát, most meg nincs helye a porszívónak. Mindenki átesik rajta az előszobában, a vasalnivalót meg a nappaliban tárolom. Igaz apa csinált neki ládát, de úgy tűnik kicsi lett. Kép vagy Kép : Nem is beszélve az időközben megnövekedett gyereklétszámról. Viszont a takarításnak és rendrakásnak ekkora helyen sem akar végeszakadni.
Hajhullás: Kb. két hónapja jaj-jaj. Mindenhol, rengeteg. És folyton a kezemben vagy a kölök kezében maradt. Most fél éves és elmegy. Visszatért a normális mederbe, és apró pihék is elkezdtek nőni. Mégsem kell paróka. Egyelőre.
Na megyek, beszélek a mosógéppel, aztán teregetek, hátha minden megszárad. Különben is, be tudtam csukni a vasalnivalós láda tetejét. Ezek szerint lemaradtam a mosással. Toffi, tisztára furdalni kezdett a lelkiismeret. Angolra meg még be sem iratkoztam.

Marcipánnak kibújt a második foga!

sofka
sofka
 
 


Ja,még valami... Matek

Nekem anno az a fekete fényes borítású könyv (a címére már nem emlékszem)nagyon bejött. Nálunk szigorlat szóbeli volt, puskázni nem lehetett.

Ti hova jártok8tatok) suliba, ahol matek volt?

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Zokni: tuti nem szorit: örökölt zokni többedik gyerekrőlKép Nekünk csupa ilyen van. Ez viszont lecsúszik Kép. Én ezért nem is szeretem a lábfejetlen rugikat, a lábfejeset szeretem. Erre meg teszek egy hajgumit, az remekül megfogja, nem csúszik le a lábáról. (és elég egy pár hajgumit megfelelő méretre nyújtani hozzá, aztán remekül vele nő a gyerekkel Kép.)

Ancsi tegnap úgy döntött, ha nem adok kaját, azt eszi, amihez hozzáfér. Jelen esetben papirt, persze a sima fehér nem jó neki, ez egy állatkerti belépő volt. Szereti a papirokat, elgyűrögeti, ez eddig rendben is volt. De ennek most nekiesett rendesen, szopogatta módszeresen. Meg kellett állapitsam, hiányzik belőle. Aztán este szopi utáni bukással jött némi papir is vissza, ma meg a pelusban lehetett olvasgatniKép. Komolyan, még a betűk is totál kivehetők voltakKép. Azt hiszem drnéninek nem fogom nagyon mesélgetni, nem lesz rám büszke.
Látom a sietős hozzátápisok mind bizonytalankodnakKép. Én még midig kitartok!Kép

Leszter: gratula a házhoz!
Tornázóknak is gratula a kitartásukhoz! (nekem is kéne, de....)

Analizis.5 félévig tanultam.... utáltam is.

Sziasztok:
Ildi és papirevő Ancsi

Ildi
pildi
 
 


Réka
Volt vásár, de amit én szerettem volna, nem volt a méretünkbenKép. Azt mondták, hogy 2-3 (vagy 3-4?) hét múlva megint jönnek.

Zulu
Igen, szűk volt a pulcsi, azért húztam le a zipzáratKép

Sofka
Nem volt papírzsepi a második körben (kiteregetve minden), vasalva csak a fele, de szerencsére ráér.
Gratu Marcipán második fogáhozKép

Ildi
Nálunk is van egy tonna örökölt zokni, de egy részét nekem is meg kell rongálnomKép
Pelusból olvasásKép tisztára, mint egy új jóslási formaKépKép
Méghogy nincs nálatok hozzátápiKép
Ehhez mit szólsz? Mi már itt tartunkKép

Kép

Lemegyünk sétálniKép
Toffi + érdekeshangokatadó Zsombi
toffifee
 
 


Réka
GyerkőcleesésKép

Toffi
toffifee
 
 


De megijedtem! Zsombi fején a párna, lekapom, alatta szopik a gyerek, majd röhög rámKép
Most meg gépelne...
nbnmvmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmfbcxvc
Ezt írta Nektek. Na, még egy kicsit:
kl é,.-m o fn gf f

Tényleg megyünk sétálniKép
Toffi + könyvet_fog_írni Zsombi
toffifee
 
 


Virág,
Kép Kép ez jó, mindketten a másikunk pasijával példálozgatunk...lehet hogy rövid úton ki fognak tőlünk készülni? Kép
egyébként mi is csak 2 hétig voltunk elkényeztetve. mondjuk több mint az 1 hét, de nekem igy is kevés volt. viszont azóta nagyon nics szabi, az uszira is csak 2x jött el Kép
és azért nálunk sem túl rózsás....este későn jön, általában 7körül de inkább később, és utána még az éjszakába-hajnalba nyúló telefonok... Kép
de hát ez a mh. is már csak ilyen.

nagy druki a szerződés aláíráshoz! Mikor fogtok tudni költözni?

mi ma megyünk 4hós szurira. léccike drukizzatok!

a hajhullásra köszike, akkor megnyugodtam, hogy nem csak én hullajtom a lombkoronámat Kép

majd később ha tudok még jövök, és visszaolvasok sziasztok

törpi
törpicur
 
 


Toffi! Aranyos! (kacsa??) Mi sertéspártiak vagyunk és Malackával kezdtük (csak digigép nincs), aztán a kutya mellett kötöttünk ki, az a legfincsibb. Meg persze a papirKép.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Jó reggelt!

Nekünk nem túl jó. Alig aludtunk ma is. 1-2 óránként felébredt Lőrinc, hogy görcsöl a hasa. KépKépHatalmasakat pukizott. Ma vittünk pisit, meg megnézték a hasát ultrahanggal, mert tegnap dokinéni nyomkodására is érzékeny volt. De szerencsére nincs semmi baj. Csak azt tudnám, akkor mitől vannak ilyen görcsei. Nurofent kap, lehet, hogy attól? Vizelet eredménye délután lesz. Már ha sikerült. Annyira, annyira sajnálom, úgy szenved, nyögdécsel. KépKépKépKép

Viszont tegnap egész rendesen evett körtés almát.Kép Ehet egyáltalán körtét???? Annyira nézte ahogy a mamám pudingot evett, a kanál közeledtére még a száját is kinyitotta, úgyhogy bontottam egy bébipapit, ha már pudingot nem adtunk neki. Eszegette. A bébipapis kanálnak ugyan nem nyitotta a száját, de azért ette. Na, nem sokat, pár kanállal.

Urszila! Van még non-stop posta, a Népstadion metróhoz közel, a Nyár? utcánál talán. Apa tudja, ha érdekel, megkérdezem. Hátha lesz még ilyen utolsó pillanat.Kép Amúgy milyen pályázat?

Orsoly! Nagyon jó a Lackókép! Tündéri a fiú! KépNem hosszában gumis zoknit vettél a C&A-ban? Én olyat, az is vág, de vasalással kezelhető. Már kinőtte, azóta nem láttam megfelelő zoknit. Igazából alig volt választék, mikor a múltkor néztem.Kép

Mariann! Jó étvágya van Marcinak! Mi az egytized üvegnél tartunk, úgyhogy nem nagyon vagyok szakértő a kérdés megválaszolásában. Kép

Elli! Most még nem kell nagyon melegen öltöztetni kenguruban, melegíti a kenguru meg a tested is. Vastag overallban meg nem sok gyerek fér már bele.

Heni! De jó, hogy gyógyul a lány!Kép

Andy! Térdzokni? Az még jobb. Szerencsés vagy a barátnőddel. Kép Ügyes Márk, hogy ácsorog. És ha majd menni fog!Kép

Virág! Drukkolok, hogy éhen ne halljatok. KépLevi szopizik még? Mert akkor legalább az étkezése meg van oldva. Kép Bár ha Te nem eszel, akkor ő sem szopizik. (Mintha úgy rémlene, hogy ő tápszert kap. Szita agyam!Kép)

Andi! Én megdicsértem tegnap Danit? Mintha kimaradt volna. Pedig megcsodáltam!

Toffi! Nagyon jó képek! Pulcsi Zsombi és apa a gyerekekkel is nagyon aranyos! Már a talin akartam mondani, hogy Szandi nagyon helyes csaj. Te meg milyen aktív vagy ma! Zsombi is!Kép Megyek én is bekapcsolom a mosógépet. De ki pakolja be a mosogatógépet? Úgy utálom!

Réka! Apa már dolgozik, bár még ő sem tökéletes, de legalább láza nincs. Úszni, sajna, nem KépKépKép Nem tudom, hogy pótolunk, mert egy októberi meg utazás miatt marad majd ki. Kép Leeés: ajj-jaj. Kép Hiába tartod rajta a fél szemed?

Sofka! Megtépázott háziasszony - hangulatú írásod született ma. KépPedig nem is! Gratula a fogacskához!

Ildi! Papíreveés?Kép

Beu
beu
 
 


Urszila,
Férjednek sikerült feladni a pályázatot éjfélig?
Köszi. Most az őszibarival próbálkozunk. Délelőtt megevett egy 1/4-et, úgy néz ki ezt szereti. Nem mertem neki többet adni első alkalommal, nehogy fájjon a pocija.
Hétvégén jön az anyukám, hoz répát és almát is (saját termés)Kép

Orsoly,
KépKép

PsAndi,
ParókaszalonKép

Beu,
A C&A-ban vettünk olyan zoknit (4 pár egyben), amit bakancszoknihoz hasonlítanék. Hosszú szára van, amit visszahajtottak. Ez nem szorítja Roni lábát.

Mariann,
AlvásKép
Roni most "jól" aludt, csak 3 és fél óránként kelt fel.

Magdi,
Te írtál a cipő és ruhavásárról? Mikor is lesz pontosan (a nyitvatartás is érdekelne)?

Elli,
Vannak árakKép és nem az anyagköltség ennyi, az tuti.

Virág,
Csúszásgátló házilag is gyártható a zoknikra (talán Csucsuka írta) hőre (vasaló) puffadó festékkel.
Drukk a saját lakáshoz!

Toffi,
Oltást hogy bírta Zsombi?
KépekKépKép

Réka,
Gratula az 5 hóhoz!Kép
LeesésKép

Sofka,
Gratula a 2. fogacskához!Kép

Pildi,
Papírevő AncsiKép Roni is próbálkozik, de eddig sikerült közbelépniKép

Beu,
Gyógypuszik Lőrinc pocijára!

Lányok!
Harisnyánál mi számít jó árnak?

Követelnek, megyek.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Elli
kenguru is melegít ám egy kicsit a gyerek másik oldalát meg a a te tested melege Kép egyébként télen sztem úgy fogom, hogy a kabátom alá teszem, és akkor azzal is melegíthetem.

Toffi
nagyon jók a képek, bár én is úgy látom, az a pulcsi kicsit szoros Kép apa+kendő és szupi Kép

Sofka
grat a 2. fogacskához!

PIldi
papírevés Kép vagy Kép Dani is szereti(né!) de a sláger a műanyag dosszié, 2 pofára zabálja Kép

ELli, Réka
jól van, na , legközelebb vigyoris képet teszek fel. Kép sajna itthonról nem tudok, tegnap a szüleimnél voltam, és örültem, hogy találtam egy képet, amit megmutathatok nektek Kép

Réka, én sem puskáztam ám (legalább is nem matekból, inkább közgázból Kép) egyébként a Szolnoki KGF-re jártam

Andi
psandi
 
 


Beu
jaj szegény Lőrinc, küldök neki gyógyenergiát ++++ KépKépKépKép
hogy vettél tőle pisimintát?

szerintetek miért lehet az, hogy Dani újabban egy csomót bukik? az oké, hogy gyakran eszik 3-3,5 óránként, de kb 5-6 percig eszik, utána van, hogy még fel sem veszem büfire, már jön ki a tejci Kép és csurog végig a gyereken, rajtam, a szőnyegen...

Andi
psandi
 
 


Lőrinc hazafelé az orvostól elaludt. azóta is kabátban, cipőben, nyitott ablaknál alszi, kb. két órája. Nem csoda, neki is zűrös volt az éjszakája. Nagy hibát követtem el, hogy nem feküdtem le én is azonnal. De akkor mikor babanetezhetek? Kép

Ha jól hallottam fél füllel, a Delelőben lehet kérdezni kismamák munkavállalásával kapcsolatban. 424-65-00. Lehet a Gyedes kérdésekre is tudnak válaszolni.

B.
beu
 
 


Lőrinc hazafelé az orvostól elaludt. Azóta is kabátban, cipőben, nyitott ablaknál alszik, kb. két órája. Nem csoda, neki is zűrös volt az éjszakája. Nagy hibát követtem el, hogy nem feküdtem le én is azonnal. De akkor mikor babanetezhetek? Kép

Ha jól hallottam fél füllel, a Delelőben lehet kérdezni kismamák munkavállalásával kapcsolatban. 424-65-00. Lehet, a Gyedes kérdésekre is tudnak válaszolni.

B.
beu
 
 


Andi!

Azt nem tudom mitől van, de Emma mindíg is ilyen bukós volt, nagyon nagyon lassan nőtte ki. Még ma is előfordul hogy kijön belőle valamennyi kajcsi. Mi emiatt voltunk is hasi Uh-on, de semmi bajt nem találtak és tényleg kinőtte. Ő amíg kicsi volt rendszeresen beterített, de olyan szinten hogy öltöztetni kellett plusz én is öltöztem át, napont 5xKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!!

Ismét előkerültem.
Net még otthon mindig nincs...
Így a munkahely marad...
Pénteken ismét jövök dolgozni, mert hétfön elblicceltem...

Velünk minden rendben Dorka is náthás szegény 38,8 volt hétfön a láza, de ma már jobban volt, bár nem is csodálkozom rajta se fűtés se melegvíz...Csütörtökön kötik be a gázt.

Nagy élmény ott lakni, anyós még csak 1* volt odaát, após többszőr, igíz Ő segít bútort pakolni is..

Az nagyon tetszik, hogy mikor alszunk a bukó ablak pont az ágyunk fölött van és lehet számolni a csillagokat a bárányok hellyett, ha épp nem tudok elaludni...

Így most ennyit

Manó: vigyázz magatokra Emmára is ....

Orsoly: nyugodtan beköszönhetsz ha felénk jársz...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


manó2!

na, akkor egyszerre lettek náthásaka csajokKép Emma csak 38-ig vitte a lázat, de az orra még most is folyik. Nem biztos hogya nem fűtés miatt fázott meg, a levegőben van a vírus. Tudod, nálunk sincs fűtés, a távfűtő művek még nem gondolta úgy hogy itt az idő.Kép

ha meggyógyultak a csajzsik akkor talizhatnánk. Tök jó hogy az anyósod nem járkál át!Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SZIASZTOK!

MANÓ: HÁT A DOKI IS AZT MONDTA, HOGY VALAMI VÍRUS FÉLE KAPOTT VALAMI EPER ÍZŰ SZIRUPOT, ISSZA MINT A KISANGYAL ÍZLIK NEKI.
AZ ORR PORSZÍVOZÁSNÁL MÁR MEGY A BÍRKÓZÁS...
SAJNÁLOM SZEGÉNYT, MERT AZ ORR CSEPPETT ÉN SEM SZERETTEM SOSE...

DOLGOZNI KÉNE, DE SEMMI KEDVEM...

LÁNYOK SZERINTETEK MIÉRT BAN HOGY ELÉG SŰRŰN ELZSIBBAD A JOBB KEZEM, FŐLEG ÉJSZAKA ALVÁSKOR, DE VASÁRNAP A TEKE PÁLYÁN VERSENY KÖZBEN IS ÉREZTEM, ALIG TUDTAM VÉGIG DOBNI...

JÓK LEGYETEK
MANÓ2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sofka,
na ezért lesz központi porszívóKépKépKép.

Beu,
remélem nem lesz semmi gond a pisivel!Kép

Maci,
600-800 körül szoktam venni harisnyát, ezek 95% pamutok, 5% elasztán.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


sziasztok

Gratula a lakasokhoz Kép,

Virga nem irigyellek (en el sem arulom min sporoltuk ki a dijakat, az egyik az ugyeleten szules volt a masik, na jo, a foberlo nem haragszik, nem fizettuk ki az utolso havi lakbert), ha hasznalt lakast vesztek, mindenkeppen irjatok fel a meroora-allasokat es irassatok ala az eladokkal is (ELMU, GAZMU van formanyomtatvanyuk) mi ezt nem tudtuk es kb. 60 E Ft-ot buktunk a dolgon Kép.

Leszter
csak Szigeteszentmikloson van ismerosom...

Beu
Hat az az ucsorges csak elmeleti ucsorges, par percig tart, utana dol el mint a soszsak Kép. A keprol a technikai supportot, aki azonnal felfogta az esest szemelyiség jogi vitak elkerulese végett kiretusaltam Kép (Arrol ne is beszeljunk, h. mennyire rontja az osszkepet Kép) Az ucsorges annyiban nem konnyebbseg, hogy magatol nem tud felulni de akarna es allandoan kikovetelne maganak, hogy a kezunket nyujtsuk neki.

Leeses: a szokasos anya kimegy egy percre a furdovizert es mi az agy kozeperol szepen legurulunk...
Oltas: tuleltuk de ez volt a legrosszabb, (fajos comb, laz) talalkoztunk bezzeganyukaval is akinek a gyerekei nem szoktak sirni (csak egy kicsit) az oltas utan, de meg sose uvoltottek ugy mint Andus.
En teljesen egyetertettem a gyerekemmel, bajosan vigyorgott a kedves doktornenire, epp azt a tudomanyt akarta bemutatni amikor szajaba veszi a labat, erre megszurjak. A hab a tortan az volt, hogy bezzeganyuka reklamalasa es a hasonlocipobenjaroanyukak viszontvalasza kozben, egy 6 eves forma kissrac fulbevaloval az egyik fuleben elkezdett felig-meddig artikulalatlanul uvoltozni hogy -"fejezze mar be a sirast" . Hat eleg komikus volt a helyzet. Kép
Lorinc jobban van mar? Jo alvast! Kajcsizashoz gratula.

Urszila
hat igyekszunk-igyekszunk de meg csak majdnem duplaztunk Kép hianyzik 40 gr. a boldogsaghoz, kismeretu most 8600 gr. (Es apa le is szurt minket a hianyzo 40 gr miatt Kép szegeny ehezo csoppseg Kép)

Ildi
papireves Kép ujsagironak keszul a lany?

Zulu, Sofka
gratula a foghoz (vegre Kép )

Mariann

Ismerosomek babaja is megevett 2-3 uveg bebietelt + tapszert + anyatejet egy nap (igaz o 6 honaposan)

Jo tanulast, megyek szamlatombot venni meg pecsetet gyartatni es ma jon Surgyelan is, meg egy jo kis saslevest is kotyvasztok neki Kép.


Sziasztok
Zs&ajajjdefurcsahogyoltasutanuvoltKép A
zsurlo76
 
 


Zulu!

Nagyon koszi, tenyleg igy konnyebb volt.
Neha viszont az az erzesem, hogy nem igazan hatekony ez a porszivo. Kiszivom, ki is jon valamennyi, de meg utana is olyan, mintha tele lenne az orra. Lehet, hogy vmit nem jol csinalok?
Eleg nagy fokozatra van allitva a porszivo, es magamon is kiprobaltam, nem vmi intenziv. Vagy ez igy normalis?

Lanyok!
Mikortol lehet adni joghurtot? Es milyet?
Megkostoltattam egy kis kanallal, es ugy tunik szeretne.
Nekunk ez azert is fontos, mert olyan keves dolgot szeret. Letszi irjatok meg a velemenyeket!
3.-an lesz 9 honapos
kosz, pusz
Kakukkfu, Emma
kakukkfu
 
 


Legyszi! Kép
kakukkfu
 
 


Hát sziasztok.
Megvagyok még én is, csak picit ziláltan. Az én lányom se alszik éjjelente, és a foga még sehol. Ma oltást kapott, az öthónapost, így, hét hónaposan és egy hetesen. Volt egy kis sírás, most durmol az ágyacskájában, beborogatva.
Viszont meghalt a gyerekdokink, olyan szomorú vagyok, nagyon kedves, aranyos néni volt KépKépKép. Egyelőre nem tudni, ki lesz helyette, én nem ismerem a többi dokit, nem tudom, ki mást válasszak.

Zulu,
de jó, akkor nálatok már kint van a várva várt fogacska!!!
Lehet, hogy most Anka lett a rangidős fogatlan? Kép Habár, legutóbb még Kangi Julcsijának se volt, ő meg egy nappal öregebb Ankánál... tényleg, hol van Kangi??

Leszter,
hát igen, akkor jól tippeltünk, gratula a házhoz!!! Szuper hír, ennél már csak a másik (a nem rohangászós Kép) lenne jobb! Kép

Heni,
szegény Dorina, hát, nem csodálom, hogy megijedtél, én szívbajt kaptam volna! Remélem, hamar meggyógyul!!!

Egy kérdés: ti a harisnyát mikor, mihez adjátok rájuk??? Télen majd, az overall alá? Vagy? Most még nem kell, ugye? Mert én egyelőre láb nélküli rugit és zoknit adok rá. Ja, erről jut eszembe, Ankánál is egy problémás dolog a zokni, mert ugyan van olyan, amelyik nem vágja (én is vissza szoktam hajtani fölül), de akkor az meg lecsúszik. Tegnap vettem neki térdzoknit, egyelőre úgy néz ki, az műxik.

Beu,
szegény Lőrinc, ajjajj. Nagyon drukkolok nektek, hogy elmúljon végre. Olyan rossz, amikor betegek. Kép Enyém lány is ébred másfél-kétóránként, de van, hogy óránként, ma fél 5-től fél 6-ig játszás volt, meg anyahajtépkedés, meg apaorrkapirgálás, meg csujjogatás. Helyettes dokit kérdeztem, de csak annyit mondott, hogy hát ma, mivel oltva lett, adjak neki éjszakára Germicid C-t, attól aludni fog. Jó. De a többi éjszaka? Asszem, ha nem változik egy héten belül, én felhívok valami alvásklinika-féleséget, mert már kezdek besokallni. És nálunk szerintem nem segítene a sírnihagyás, mert nem "rosszaságból" csinálja, csak valamiért éberebben alszik. Megfigyeltem, miután elaludt, néha összerázkódott, meg-megnyikkant. Kép
Ja és: körtét én már pár hete adok neki, semmi baja nincs vele. Szerintem adjál nyugodtan, ha ízlik Lőrincnek.

Maci 2,
köszi a hiányolást, jól esett Kép!!!

Orsoly,
Lackó csuda jóképű!!! Kép

Dentinoxot ti hogy kenegetitek fel az ínyükre??? Nekem sehogy sem megy, mindig pont becsukja a száját, az egész az ajkára kenődik, ahonnan jóízűen lenyalogatja Kép.

Virga,
ha megnézted majd, megírod, hogy milyen márkájú az az Elefánis zokni? Mert mostanában valamikor szeretnék oda elnézni, hátha nekünk is jó lenne...

Sofka,
nekem még mindig hullik a hajam... mintha valahol azt olvastam volna, hogy addig tart, amíg a szoptatás... de lehet, hogy ez hülyeség. Mindenesetre engem már kezd nagyon zavarni.

Na pussz mindenkinek
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Minden betegeskedő babának és mamának mielőbbi gyógyulást!
Lányok! Tanácsot kérek. 7,5 hónapos szopós babának hányszor kell már bébipapit adni? Napi 2 alk. kap már. Ez elég v. kevés?

Ellimami
Akkor is irigykedek a csinianyukákra.

Sofka
Hajhullás. Nekem 2 szarvam nőtt az új hajból a hosszú mellé.

Réka
PIldi
Psandi
Én is a Kgf-re járok! Ha van eladó elsős könyvetek megvenném. Baba mellett tanultatok? Hogy csináltátok?

Zizi
Zizi
 


Franyo!
Alvas Kép
Miert kel? Szoktal neki enni adni? Kiveszed az agybol?
En mar adtam Emmara harisnyat, egy olyan melegebb fajta kisruha ala. Szerintem az most pont idealis.

Zulu!
Emmanak is most jott ki az elso foga! Kép

Beteg babaknak gyogyulast!
pusz
Kakukk

Irjatok a joghurtrol, legyszi!!
kakukkfu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?