Új privát üzeneted érkezett!

Andaka!

Ezek nagyon jók. Nekünk is hasonló van csak én ragaszkodtam az átfordítható tolókarhoz. Ezért lett Teutonia.
bende
 
 


Ági, ugyan nem nekem írtad, de engem érdekelne a jóga :D Csak szokás szerint az időpontokkal van gondom :( A honlapon azt olvastam, hogy igény szerint más időpontban is indulhat csoport. Neked nem lenne jó egy fél hat, hat óra körül kezdődő időpont? Nem tudom hány ember kellene ahhoz, hogy egy új, későbbi időpontot kérhessünk.

Lei, esetleg téged érdekelne így? Az ára nagyon jó. Az Aranytízben gondolom drágább, tudod, hogy ott mennyi?
Kipróbálni érdemes lenne, de sajnos 4-től nem gyakran fogok tudni menni, a kismama torna is fél öttől van, már az is gond, kétszer egy héten meg biztos nem tudom megoldani ezeket a korai időpontokat :(

Lanyané gratula a lányokhoz! Nagyon jó képek készültek róluk.
Vendég
 


Ja és még az sem tetszik benne, amit te is írtál, hogy nem átfordítható a tolókar hanem ugye az ülő részt kell pakolászni. De ezeken a hibáin kívül nekem nagyon tetszenek, mert olyan jó masszívnak, erősnek tűnnek.
Hogy kell átállítani a billentyűn, hogy ne nyelje el a betűket, ha bele akarok javítani a szóba?
Olyan nehéz jó babakocsit találni... :(
andaka
 
 

 
 

Nekem még semmit nem mondott a védőnő nagyon , de kiváncsi leszek pénteken mit mond majd.

Tegnap mondtam a drágámnak hogy elmehetnénk majd nézelődni babakocsit probálgatni persze mi volt a válasz "ne most majd". :x
Úgy birom hogy a pasik olyan ráérősek, persze nem nekik kell óriáshassal mászkálni mindenhova :D :lol:

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Andi! ez a kálvin téri torna még nekünk se lenne messze.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Andaka!

Nyomd meg a billentyűzeten az insert gombot!
bende
 
 


Mecsi :D végül is nincs messze, metro ott tesz le,igaz?
Elvitted a leleteket?Nem áztál el nagyon?
andaka
 
 


Mindenki!
Mi a véleményetek erről a légzésfigyelőről???
www.impakt.hu
bende
 
 


irtam privit! lusta vagyok és megint szarul vagyok :(
de lehet menni 9es busszal is az is a kálvinnál tesz le.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Köszi Bende :D így már sokkal jobb, ha elbénázok valamit,nem kell újra gépelnem :D
andaka
 
 


CSajok feldobnék egy témát bár már lehet irtatok róla!

Fogorvos!!! Sztk-ba ugyebár ingyenes a kismamáknak de érdemes elmenni vagy inkább maradjak a magándokinál tizezrekért?

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Bende, teljesen egyetértek Veled. A friss levegő kell a babának és a mamának is, főleg a napfény. Egy nagyon kedves szülésznő ismerősöm segít engem mindenben, Ő is azt mondta, hogy amint kijöttünk a kórházból lehet menni sétálni és utazni. Sőt kell is, mert a baba immunrendszere bizony a friss levegőn erősödik, nem a szobában. :) Szóval, mi biztosan rengeteget fogunk sétálgatni a picivel.

k.a.t.i.c.a
 
 


Katica! De jó, hogy van ilyen ismerősöd. Ha nem tudok valamit, megkérdezhetem rajtad keresztül?
bende
 
 


Mecsi, ha tudsz klassz sztk-s rendelést, ahol tényleg alaposak, akkor menj nyugodtan oda. Én mondjuk ebben az egyben a magánrendelésre szavazok. Az sztk-ban nem vették észre 3 lyukas fogamat egy évvel ezelőtt!!! Rá egy hónapra a magándokihoz mentem szűrésre, és szólt, hogy kellene tömni, én meg csak figyeltem. Azóta is privátba járok, drága, de alaposak nagyon.

k.a.t.i.c.a
 
 


Bende, persze, nagyon szívesen megkérdezek bármit, csak szóljatok.

k.a.t.i.c.a
 
 


Csenge, bocsi, hogy neked nem írtam, igaezából ki is ment a fejemből, csak mikor Lei említette jutott eszembe! Én nem hinném, hogy fogok járni, őszintén szólva itthon szoktam mostanában jógázni, de hívd fel a csajszit, nagyon kedves, és úgy rémlik van délelőtt is, kérdezz rá, hátha találsz jó időpontot.

Mecsi, állandóan megy a harc nálunk is, mert hiába mondom, hogy nagy pocival már nem tudok órákig nézelődni, vásárolni, nem hiszi el... de én megfogadtam, hogy kibabrálok vele, mert egyedül fog mindent megvenni.

Bende, nekem nagyon tetszik ez a légzésfigyelő! Végre nem az a hülye sípolós, amitől frászt kapunk. Szerintem, mi ilyet nézünk! Köszi érte!!

KépKép
columbine
 
 


Nekem is nagyon megtetszett. Valaki kideríthetné az árát!!!!
bende
 
 


Már nem emlékszem melyikőtök kereste a hátsóülésre rögzíthető mózest, de ezen az oldalon, amit Bende ajánlott, van ilyen.

http://www.bebecar.hu/autosules.html

Jó dolgok vannak ezen az oldalon.

k.a.t.i.c.a
 
 


Már nem emlékszem melyikőtök kereste a hátsóülésre rögzíthető mózest, de ezen az oldalon, amit Bende ajánlott, van ilyen. Illetve nem közvetlenül azon, de onnan lehet átvándorolni. :)

http://www.bebecar.hu/autosules.html

Jó dolgok vannak ezen az oldalon.

k.a.t.i.c.a
 
 


Bende, ott van az ára is, 28500.-

KépKép
columbine
 
 


a webshop oldalon ott van az ára 28.000 Ft. http://www.impakt.hu/webshop.htm

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Augusztus 14-re várjuk Zsebit.

Azt nem tudom, hogy milyen gyakran tudok írni, de igyekszem majd hasznos információkkal szolgálni!

Dorka
dorkak
 
 


Szia Dorka, üdv. köztünk! :)

Felhőtlen, boldog babavárást!

k.a.t.i.c.a
 
 


Szia dorkak :D Hol fogsz szülni?

Mecsi írtam neked!
andaka
 
 


Mindenkinek más a véleménye a sétálásról. Hangsúlyozom, más ha anyatejjel táplált, és sajna benne van a pakliban hogy az nem jön össze. Én csak erre az esetre mondtam a zárt ajtót.
Látogatókat én sem szeretnék, de persze a kertbe tuti kiteszem. Csak az utcára nem biztos hogy kiviszem, hogy minden kezdődő takonykóros 20cm-re a fejétől gügyögjön neki.
+ hosszabb utakat sem vállalok be, mert egyfelől a mozgásképesség is szűkül, főleg gátmetszés után, másfelől meg ha éjszakánként is fel kell kelni 3 óránként, akkor nem is biztos, hogy vágynék bárhova utazgatni.

A bergon babakocsikat hol árulják?
Néztem az Astinál, de nekik nincs honlapjuk. A hivatalos honlapjukon meg nem hajlandóak leírni az árakat részletesen.
Elég masszívnak tünnek, van valami ellenvélemény ezekről?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Az I.sz. Női Klinkán fogok szülni.

Szeretnék én is felkerülni a listára. Azt hiszem a következő adatok kellenek:
29 éves vagyok
Budapest, XI. kerületben lakom
azt még nem tudom, hogy ki a "kis albérlőm" (sajnos csak két hét múlva megyek UH-ra)

[Kép
[/url]

Dorka
dorkak
 
 


Szia Dorkak!

Üdv közöttünk. Szép babavárást.
Írjhatsz még email címet, hány hetes/napos vagy persze csak ha meg akarod osztani.

Mecsi! Mit érzel?
Pocak? VAgy közérzet? Olyan utálom a világot hangulat? detto, de tuti csak az időtöl van. :wink:

Gravida érzékenységnél kiváncsi lennék, hogy kijöhet-e a vége felé.Mármint a kúra vége felé. Mert nekem most okoz hasonló tüneteket, mint sokatoknál az elején.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


apróka én most megint a gyomrommal küzdök, meg a székletemmel. vasárnapig vagy 4napig nem tudtam wcre menni azthittem szétfeszülök , mellette egyfolytába zabáltam is, mert mindig éhes voltam. Aztán ittam rostos őszilét na akkor alul felül ahol épp jött, azóta meg szarakszik a gyomrom. :shock: :cry: Nem a legtutibb az emésztésem mostanság. De a hangulatom is a béka popója alatt van ma. Őszinte leszek nekem tavaly volt pánikbetegségem, ami előjött most a bezártág alatt és pont ma akartam végre elindulni itthonról hosszabb utra egyedül de hát erre esett az eső egész délelőtt. :x Igy jártam.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma volt a genetikán azt mondták 99%-os a gyorsteszt is így 1% az esély hogy egészséges. :cry: De azt mondták, hogy meg kell várni a leletet kb. két hét, hát ez a legszörnyebb várakozni hogy elvegyék a bébit aki közbe izeg-mozog. :oops: (inkább már túllenék rajta)
A bébit fiú, ugye nekem az első is az volt, aki sajnos meghalt, lehet hogy nálam fiúk sose lesznek egészégesek.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Üdv Dorka!

Ti hogy vagytok hogy telik a babavárás?

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Lanyiné,
Én nagyon örülnék a helyetekben két kiscsajnak!!!! A sógoroméknál is két ikerlány van, és nagyon vidám kis család:-)

Beus,
Én is II. Nőis vagyok! Ki a dokid? Különben ott is van torna, meg szülésfelkészitő tanfolyam. tudtad? Nekem hasznos volt a tanfolyam.

Aprooka,
Én is sétapárti vagyok, de úgy minden oké, ha kirakod levegőzni a kertbe. Nálunk sajnos még az erkély is szmogos helyre néz, úgyhogy csak a séta jöhet szóba.

E-bay-el kapcsolatban csak annyit tudok, hogy egy csajnak sajnos nem jött meg a babakocsi, és senki sem kártalanitotta:-( Próbáljátok meg ismerősön keresztül hazahozatni a babakocsit, úgy a tuti.
AFPm nekem is csak holnapra lesz meg, de már nagyon izgulok...És jövő keddre van időpontom uh-ra.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szia Gabi !

Már nagyon vártuk a jelentkezésed. Sajnálom hogy igy alakult nálatok , kitartás az erő veled van. Sokat gondolunk rád! Ezt nem lehet átérezni amin keresztül mentek , de a kislányod biztos sok erőt ad majd neked.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


A légzésfigyelő nagyon tutinak néz ki, és még az ára is barátibb.
Hol van itt a bibi??
Mármint a túl jó dolgok mindig kicsit ijesztőek.
Talán abban van a lényeg elrejtve, hogy azt írják, az aksi kb 1 évig elég, de sztem ezt az éjszakai használatra érthetik.
Szóval lehet hogy már első használatkor is kell aksit cserélni.
Az aksira meg nem írja, hogy mennyi a csere, csak azt, hogy "méltányos".

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Gabi!

Nagyon sajnálom. Tényleg borzasztó lehet, főleg a várakozás.
Sok erőt.

Mecsi!

Nálam is vannak hasonló tünetek, illetve az inkább szorongás, de a gyomrom amúgy sem jó.
Szóval tény, hogy a magazinok tippje nem jött be megint csak.Mármint a kizárólagos székrekedésről. Nekem felváltva van minden, csak nehogy normális legyen az emésztésem.Én is vagy ettől szenvedek, vagy attól hogy hova rohanjak hirtelen. Szóval teljesen átérzem és nagyon nagyon utálatos helyzet.

Persze a sétával nincs semmi baj sztem sem. Csak az első hetekben nem kell túlzásba vinni. És megint más ha valaki nagyvárosi. Az borzasztó lehet bezárva, főleg a 40 fokban, onnan én is menekülnék.
De ha egyszer van egy szép nyugis kert, nagy, árnyékos cserifával, nyugággyal,akkor miért futkorásszak. Úgyis elaludnék az első útkereszteződésig, ahogy magamat ismerem. :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Mazska,
És köszi a jógás infót :D

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Mecsi,

mostmár egész jól érzem magam, leszámítva a fáradtságot, ami mindennapos. Ha minden igaz sok mindent kapunk, de azért a hétvégi üzletlátogatások megvannak. Most várjuk az UH-t, és az AFP-t. Aztán mindent bel :wink:
Remélem, mindne rendben van odabent.

Egyébként a kocsivásárlással mi is gondban vagyunk. Ami a nagy álom, az egy kicsit drága... Ami tetszik az egyikben, az nem tetszeik a másikban. Kiváncsi lezsek melyik lesz a befutó... A Párom pedig műszaki ember... Így ez a kérdés még nehezebb :lol:

Kép

Dorka
dorkak
 
 


Gabi,
Most vettem észre, hogy irtál. Nagyon sajnálom,és drukkolok, hogy azért hátha...
Anyukám is ismer valakit, akinél csak a lányok születtek meg. Akkor is nehéz lehet, és pláne meghozni a döntést.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Gabi! nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. Remélem azért sikerül majd lelkileg helyre jönnöd. Sok erőt és kitartást kívánok neked!!! :cry:
lei
 
 


babakocsik

csináltam egy Excel táblázatot a Peg Perego és Graco típusokból. Megpróbálom beilleszteni ide, de ha nem sikerül, akkor csak elküldeni tudom, annak, aki kéri.
lei
 
 


lei
 
 


lei
 
 


lei
 
 


Oh! Még az ára sem annyira horror. Csak az akkumlátor csere dolog érdekelne.
Apróka! Így már más. Irigyellek a kertért. Nálunk marad a séta. Majd elzavarom a kiváncsiskodókat.
Bergon babakocsikat sok helyen árulnak. Ha rámentél a honlapra www.bergon.hu kattints a partnerekre és ott feljön a címlista. Sajnos árakat itt sem találtam. Illetve egy helyen igen.
www.astikids.com

Tippek babakocsi vásárláshoz

www.baba-kocsi.hu
bende
 
 


Az egyik barátnőmnek Bergon babakocsija van. 3 hét után kiesett az egyik kereke, visszavitték, garanciás volt. Megjavították. Azóta már a második gyereke nyúzza. Ha gond lett volna vele, gondolom vettek volna egy újat. Elég masszívak. Neki nem bolygókerekes van, nehéz vele kanyarodni. Mondjuk a barátnőm, magas, erős, könnyedén megemeli.
bende
 
 


Lei te milyen ügyes vagy nagyon jó lett a táblázat!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


mecsi: egész nap ezzel szórakoztam :) holnap megyünk barátnőmmel élőben kipróblni párat a listában szereplők közül. Akkor már nekem is lesz valamennyi saját tapasztalatom :!:
lei
 
 


Aprooka! En a hetvegen az RS M5-os aruhazban lattam Bergon babakocsikat - 70,000 - 100,000 Ft kozott voltak a 3 reszes kocsik. Jol neztek ki, masszivak - de eleg nehezek.

Most jottem vissza a dokitol - megvan az AFP eredmenye - minden rendben van :) Ugy orulok neki. Hetfon megyunk majd genetikai 4D UH-ra - mar nagyon varom - remelem ott is minden rendben van.

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Sziasztok! Üdv az újaknak!

Lanyané, szóval akkor két csajszi, tök jó!

Úgy néz ki én is a lányos tábort erősítem, ma meglett az AFP-m, minden oké, és rögtön elmentünk uh-ra is ;-) Minden rendben, és úgy látszott hogy lányka a drága :-) Úgyhogy Szuszu, írd be a táblába lécci hogy lány, és Enikő... Ja és a nevet is írd át lécci Julcsira, mert Nikiként vagyok nyilvántartva ;-)

Képet sajnos nem tudok feltenni, mert csak papíralapú van, és egyelőre nem tudom beszkennelni...

Mindenkinek hasonló szép napot mint az enyém.... Most kicsit megnyugodtam, hogy még mindig minden rendben... Érezni még mindig nem érzem a mozgást egyértelműen, de most már nem aggódok ;-)

Gabi, azért én még drukkolok annak az 1%-nak!!

yuyu79
 
 


Ja és úgy látom, így már átlendült a dolog, és a lányok vezetnek :-D

yuyu79
 
 


Ja amúgy 18+4. napon ilyen adatokat mértek:

BDP: 40 mm
Tho: 37 mm
Fem: 21 mm

Tudja valaki, mi a Tho???

yuyu79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?