Új privát üzeneted érkezett!

Apróka!

A Pierre Cardin 692 merevmózeses és van lábtámasz!!!!
Rossz hír, amennyiben nem click-clack rendszerű a babakocsi, elég macerás minden nap leszerelni a mózest.
bende
 
 


Aprooka, én is nagyon aggódtam, azon a héten minden nap esett az eső, de aznap megúsztuk. És a fényképezkedéssel se volt gond ;-)

yuyu79
 
 


Sziasztok! :D
Holnap megyek "nemi uh-ra" egy ismerős dokihoz,mert megbolondulok,hogy nem tudom,hogy kukik vagy puncik úsznak a hasamban... :lol:
Nekem sajnos nincs bajom az evéssel,sikerült is már 5 kg-ot felpakolnom magamra! :? :cry: Pedig nem eszek többet,mint eddig,csak elmaradt a heti 3-4 edzés...Itt Baján még egy nyanvadt terhestorna sincs!!! :evil:
Lanyané!Mi van a törpjeiddel?Mekkorák?Neked is nagy a hasad már?Én úgy nézek ki,mintha egy gyerekkel a 6. hónapban lennék...Mi lesz itt augusztusig?Talicskán tolhatom a hasam! :lol: :lol: :lol:

binyek
 
 

 
 

Tényleg! Lanyané ugye ma volt UH-n?

panna1
 
 


Jázmin

Kép

Jázmin integet

Kép

Amyra cumizik

Kép

Amyra durci

Kép

Amyra lábacskái

Kép
lanyané
 
 


jázminka 266gr,amyra 300gr szép egézséges kisbabák olyan édesek majd meőrültem,olyan jó kis formásak :D :D :D imádom őket,szegény apa kuki nélkül maradt vagyis a sajátja van neki,lesz itt nőuralom :lol: :D
lanyané
 
 


Szia Lanyané!!!

Már nagyon vártalak! Ezek szerint a két csajszis változat a befutó :) Nagy gratula, gyönyörűek a babák, úgy örülök, hogy minden ok és végre kiderült, hogy mi rejtőzik a lábacskáik között :)
:lol: :lol: :lol:

KépKép
columbine
 
 


Innen letölthető az excel, amit vezetek. Vannak benne rejtett oszlopok, amik a hetek és napok számításához kellenek. Majd kérek visszajelzést, hogy sikerült-e letölteni.

Jobb klikk és cél mentése másként

szuszu
 
 


Köszi Szuszu, műkszik rendesen!

KépKép
columbine
 
 


Gratu Lanyané!
Gyönyörűek a kislányok! És nagyon szépen és jól látszanak!
Apa meg imádni fogja őket kuki nélkül is! Sőt biztos ők lesznek a kisszerelmei! Gyorsan meg tudták állapítani a nemüket? Mennyire ficánkoltak a picurkák?

Ezek a fotók most meggyőztek! Jövő 7-en megyünk mi is 4D-zni! :lol:

panna1
 
 


Igen, köszi Szuszu! Én is sikeresen letöltöttem!

panna1
 
 


Azt hiszem elköszönök mára, bár még egy ideig dolgozok (délután megint szundiztam egyet :D )
Jó éjszakát nektek is!
Panna

panna1
 
 


szuszu!

Kis javitást igényelnék!
Mecsi : fantasy01@vipmail.hu és 17+1 nevek: Liza, Jenő Norbi köszi


Lanyané! Na most aztán vége lesz szegény uracskádnak, nehéz lesz keménynek lenni az biztos. De nagyon jó képek készültek! :D

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Én is a C&A-ba vettem pizsamát - az enyémen Micimackó malackával sütkérezik - kék himzett, nem habos-babos, kényelmes és nem is volt túl drága. Lassan majd én is nézek még egyet, mert ha ezt kimosom, akkor nem nagyon van másik.

A jóga végén a relaxáción én félálomba szoktam kerülni, de van aki nálunk is rendszeresen elalszik - ne aggódj - azt mondta a tanár, hogy ez annak a jele, hogy jól el tudtál lazulni és ilyenkor nagyon sokat pihensz. :) Nálatok mennyibe kerül egy óra?

Szuszu, Nekem is sikerült letölteni a táblázatot - köszi!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Mecsi! Javítottam és frissítettem. Ha újra letöltöd, akkor már benne lesz.

szuszu
 
 


Szép jó reggelt!

Szuszu nagyon klassz ez a táblázat! Nagyon ügyesek vagytok, köszönjük :-)

Ez a Padma jógastúdió, 1600/alkalom, 12 alk. bérlet 13 800.-
Nálatok mennyibe kerül 1 óra?

Lanyané nagyon édesek a pici lányok! Az apukájuk milyen büszke lesz rájuk, nem győzi majd elhesegetni az udvarlókat :D
andaka
 
 


Sziasztok!

Lanyané, gratulálok a kislányokhoz. Nagyon szép egészséges kisbabák. És nagyon klassz felvételt csináltak róluk.

Szuszu, én is elküldöm az adataimat, eddig elmaradt, írj be kérlek!

-braunkatalin@t-email.hu
-25 éves vagyok
-Szekszárdon szülök majd a Városi Kórházban

a többit még nem tudjuk.
Előre is köszönöm.

k.a.t.i.c.a
 
 


Jó reggelt! :)

Nálunk 1400 Ft egy alkalom - 1,5 óra + van mindig egy kis rágcsálnivaló, tea. Lehet bérletet is venni, az talán 4600-4800 ft/4 alkalom, de azt le kell járni egy hónap alatt és én nem mindig tudok menni pénteken, mert 15,30-tól van az óra és én elvileg 5-ig dolgozom. De azért amikor meg tudom oldani, akkor elmegyek.

Lanyané én is gratulálok a kislányokhoz, nagyon helyesek! :) Mi jövő hétfőn megyünk a 4D-re, már nagyon várom.

Kellemes napot mindenkinek!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Lanyané!Nagggggyon-naggggggyon irígy vagyok!!!!! :lol: :lol: :lol:
Én is két lányt szeretnék,mivel a páromnak két fia van és látom,hogy milyen fiút tud és én nem szeretnék belőle! :D Az látszott,hogy egypetéűek-e?Mert az enyémek biztos kettő:külön lepény,külön burok.Pedig,ha már ikrek,akkor lehetnének egyformák... :wink:

K.a.t.i.c.a!Hogy hogy Pesten laksz és Szexárdon szülsz?Nem találtál ott egy jó dokit?Én örülné,ha nem kéne Szegedre mennem,de itt Baján világvége a kórház! :evil:

Mazska!Én a Corában vettem pizsiket magamnak,nagyon olcsón.Vettem egy olyat,aminek az elején,a hasamon egy ördög-tehén meg egy angyal-tehén van.Na most aki ezt meglátja,az nem bírja ki szó nélkül.... :lol: :lol: :lol:

binyek
 
 


sziasztok!

Lányané: gratula a két csajszihoz!!! Jó lehet már tudni a nemüket, nagy volt a találgatás! :lol:

gabit nagyon sajnálom, és remélem minden rendben lesz vele! Kitartást és türelmet kívánok neki!! :cry:

szuszu: sikerült letölteni a táblázatot. az email címem. eirie@freemail.hu , a nevek pedig még Csaba, Lídia

Én ma voltam AFP vizsgálaton, jövő hétre lesz meg az eredménye és aznap kell menni a 18. heti UH-ra is. Remélem most már látszani fog a neme!! Jó lenne tudni! :P
lei
 
 


Binyek, azért szülök Szekszárdon, mert pár hónap múlva költözünk vissza Bonyhádra. Ha itt élnénk továbbra is, akkor biztosan itt szülnék, mert elégedett vagyok nagyon az itteni orvosokkal. De így alakul az életünk. :)

k.a.t.i.c.a
 
 


Andaka, én is szeretnék járni a Padmába. Már hetek óta készülök, de sajnos én minden nap 6-ig dolgozom így csak a péntek este vagy a szombat délelőtt jöhet szóba. De péntek eset mindig hulla voltam, szombaton meg vagy nem bírtam felkelni időben, vagy elutaztunk vidékre. Te mikor jársz?

szuszu
 
 


két hét múlva én is szeretnék már elkezdeni járni kismama jógára. Niki!! mennék veled Krisztához, ha jó neked is. :!:
lei
 
 


Jó reggelt!

Na, ma reggel is nehezen vonszoltam ki magam az ágyból

Lanyané, nagyon cukik a kicsajok. Ne aggódj a párod miatt, keresztapám, akitől általában megijednek az emberek, mert 150 kg és közel két méter (kopasz és úgy néz ki mint egy nagy klán feje :lol: ) két szőke angyalkával lett megáldva és a szem fényei.

bende!

Pierre cardinról csak rosszat hallottam, olyat nem szeretnék.
Amiket néztem, azok közül a Graconak van szép széles lábtartója, megnézem, mekkora, hogy elfér-e benn a gyerkőc, illetve tényleg csak a Teutonia, ami még ilyen szempontból okés. A Graco sajna ha jól tudom, nem dönthető vízszintesig, ugye?

Szuszu!

NAGYON KÖSZI A TÁBLÁZATOT!

Zsófi, Niky, hol vagytok? Kéne egy beszámoló és egy kis napsütés is.
:wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Apróka!

A Graconak nincs merevmózeses változata, jól tudom? Szerintem nem csak lábtartó kell, hanem Állítható! lábtartó.

Nikianyu merre van?
bende
 
 


Lányok! Volt valaki a Praxisban 4D UH-n? Ott mennyibe kerül a viszgálat?

panna1
 
 


Jó reggelt !

Szuszu köszi a táblázatot!
Húúú én olyan jól alszom amióta megvettük az új ágyunkat el se hiszem. Mindig csak aludnék, amúgy is de most meg főleg. :oops:
Na meg hát ez az idő :( :( :( Szegény Zsófi remélem az idő ellenére nagyoj jól érzi magát és boldog!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


bende! Ha jól láttam, akkor a Teutonia sem merev falu mózeses, csak merevített. Nem?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Lanyané!
Gyorsan sikerült a nemüket megállapítani, vagy sokáig kellett ügyeskednie a szonográfusnak? Mennyi ideig tartott a vizsgálat?

panna1
 
 


Panna én voltam már egyszer 10hetesen sima UH-n a Győrfi dokinál de pont tegnap informáltam le őket az árakról 4D ügyben!
10.000Ft ez tartalmazza a 15-20perces vizsgálatot 1FF fotót és a dvd felvételt, képek felírása cdre 1000Ft , szines képed 1000Ft/db.
minden nap 8-14ig van rendelés. DE ha regisztrálsz itt a babaneten a 4d UHnál akkor kapsz egy azonosítószámot és akkor 1000Ft kedvezményt kapsz.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Apróka!

Nem merevfalú. De mivel nyári gyerek lesz, lehet, hogy nem is fogjuk használni eleinte. Csak majd ősszel. Ha akkor még belefér. :)
A Gracokat csak hordozóval lehet használni újszülötteknek, nem ?
bende
 
 


Igen, sajnos csak hordozóval, de az sem jó újszülötteknek hosszabb időre. Jól átgondolva gyártják ma a babakocsikat, nehogy mindenképp megfeleljen, és jó sokáig jó legyen.
Viszont nővérem megállapította, hogy nem is nagyon fogom babakocsiztatni az első 1-2-3 hónapban. Így ez az egész cirkusz átgondolandóvá válik......

Na, majd meglátjuk mi lesz a befutó.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


De szerintem mindenképp a Győrfyhez menjél mert ő legalább nem csak egy gyorstanfolyamos doki. A nődokim ismeri és az orvosi tudása miatt is küldött hozzá. A párom nem szeret ilyen helyekre járni de hogy ott voltunk életünk első UH ján nagyon megtetszett neki a doki kedvességének köszönhetően is.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Panna, én a 4D genesisben voltam, de szerintem mindenhol 12 ezer körül van.

Apróka, azon filóztam, hogy jó lenne összeírni, ki miket derített ki a kocsikról, jó és rossz tapasztalatok, árak, felszereltség, nagyon sokat segítene szerintem mindenkinek. Nincs valami ötletetek, hogy hogyan lehetne megoldani?

Lei, te itt laksz a XI. kerületben, ugye? Én tudok neked ajánlani jógát, egy anyuka tartja a lakásán, 3-4 embernek csütörtökönként, 800Ft/1,5 óra. http://www.varandosjoga.webzona.hu/ ez a weboldala, hátha megtetszik, én voltam, nagyon kellemes, családias a légkör.

A hétvégén a barátaink felvilágosítottak, hogy a Lili név éppen az egyik leggyakoribb mostanában, tisztára elkenődtem, nem szeretném, ha az iskolában minden második kislány Lili lenne, és az enyém is. Úgyhogy szép, különleges lánykanév kerestetik. Szivesen veszek bármilyen ötletet.

KépKép
columbine
 
 


Genetika Uh pedig 12.000Ft.

Babakocsikról is lehete táblázatot csinálni ha van kedve valakinek és ért is hozzá :D

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Miért nem fogtok sétálni az első három hónapban???? Nyári gyerkőcök lesznek, akár a kórházból hazajövetel másnapján lehet sétálni velük 15 percet...
bende
 
 


Én gyorsan lepöttyintek pár tapasztalatot, de nem vagyok profi babakocsi témában. A barátnőmnek PP Pliko 3- ja van. Őszintén szólva már bánja, hogy ilyet vett. A mózest és a hordozót villámgyorsan kinőtte a kisfia. Maradt tehát a sportrész. Mivel esernyőre csukható pont a gyerek háta mögött bicsaklik meg. Ezért bármennyire is helytakarékos és mindenképpen a lapra csukhatóra szavaztam. Amikor szemből fújt a szél belekapott a kupolába és nem átfordítható tolókar lévén a gyerek is kapott belőle rendesen. Két tolókaros, vagy én voltam béna, vagy másnak is nehézség, de mikor benne volt a gyerek egy kézzel sehogy sem tudtam irányítani. Ráadásul nálunk pici a hely, tehát a kinőtt, vagy a még nem használatban lévő részeket nem tudtam volna eltárolni. Én mindenképpen átfordítható tolókarost kerestem. Ebből sincs túl nagy választék. PP Venezia, PP Uno- azt hiszem, Bergon, Hauck, Pierre Cardin. A bergon honlapján egyébként van néhány jó tipp babakocsi vásárlásra.
Nikianyu hol van?
bende
 
 


Én most nagyon belemerültem a Peg Perego és a Graco babakocsik rejtelmeibe és összeszedtem elég sok véleményt tapasztalt kismamáktól. Esetleg megpróbálok csinálni egy táblázatot a típusokból, de azt nem tudom, milyen hamar leszek kész vele.

columbine: hát majd megnézem ezt a jógát, de első körben a régi jóga tanáromhoz szeretnék menni, igaz ő az Arany J. utcában van....
lei
 
 


Én pont arra gondoltam, hogy ezeket a tapasztalatokat kéne összeírni, mert én pl. néztem a Pliko 3-at és nagyon jónak tűnt, de így már tutira nem olyat veszek. Az a baj, hogy Excel-be én szörnyen béna vagyok. Elkezdhetem összeszedni egy doksiba, ha valaki beteszi táblázatba. És azt szépen lehet már fejlesztgetni, mindenki hozzáírja a tapasztalatait.
Bende, igazad van egyébként, mivel nyári babák, bármikor ki lehet menni velük, ahogy hazajöttünk, sőt! Amíg jó az idő, kell is. Mi szerintem simán elmegyünk szeptemberbe hosszú hétvégézni a gyerkőccel.

KépKép
columbine
 
 


Köszi az infókat mecsi! Eredetileg a Genesisbe terveztem, hogy megyünk, a Praxis azért merült fel, mert neküünk helyileg jobb helyen van. Na majd még kitalálom, mi lesz...
Most ithagylak benneteket, mert muszáj a munkára koncentrálnom :( , és ha itt is vagyok, akkor az nem halad. Hiába: tök szétszórt vagyok, és százfelé az agyam :lol:
További szép napot Nektek!

panna1
 
 


Lei, persze, csak eszembe jutott, hogy te erre laksz és gondoltam szólok, hátha érdekel.

Panna jó munkát, és neked is szép napot!

KépKép
columbine
 
 


Sztem ne excel táblázatba írjuk mert egyfelől nagyon kicsi a hely, hiszen rengeteg vélemény lesz, illetve pro és kontra és nagy kavalkád kerekedhet belőle.Másfelől, ez mindenkit érdekelhet, illetve nálunk tapasztaltabbak is beírhatnak, ami nekünk is főnyeremény.
Mi lenne, ha új kis topicot kezdenénk: Babakocsi tapasztalatok megosztása címmel, vagy valami hasonlóval?

Bende: Igen, nyári babák lesznek, nekem mégsem ajánlották az első pár hetet.Amíg nincs meg minden oltás. Persze ez sok mindentől függ. Ha sikerül szoptatni, az ad védettséget, de ha nem, akkor tutira zárt ajtó.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Jaj ne!!! én nem akartam senki le- vagy rábeszélni egyik típusra sem. Van, aki a nagy felfújható kerekűre esküszik- nálunk ez nem férne be a liftbe és a szobába sem, valamint én szerettem volna, ha legalább két kereke bolygósítható. Az anyuka testmagasságát és alkatát is figyelembe kell venni. Ha valaki picike és vékony nehezen birkózik meg egy, olyan kocsival, ami alapból 18 kiló és minden kanyarodásnál meg kell emelnie az elejét. Apróka már írta a lábtartót...Fontos, hogy lehessen hozzá kapni esővédőt, lábzsákot. Mi van még? Ti is írjatok!!!!
bende
 
 


Kis segítség a névkereséshez:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_n%C ... %B1rendben

Én is itt szoktam böngészni, anno Regölö-t is itt találtuk. :-)

Barbi
Vendég
 


Apróka!
Ne haragudj, de most nem értek Veled egyet. Zárt ajtó???Miért???A kórházban kapnak oltást, meg 3 hónapos koruktól folyamatosan. Nem is mehet hozzátok senki látogatóba??? A babáknak nagyon fontos a növekedésükhöz a napfény. A látogatókra én sem vágyom majd, mikor kialvatlanul bolyongok lakásban, de levegőre biztos megyünk majd. Neki is kell és a mamáknak is!!! Sokkal több betegséget elkapunk az életben, mint amire oltás van.
bende
 
 


Barbi! Mi a véleményed? Zárt ajtó, vagy röpke séták?
bende
 
 


Szuszu én hétfő reggel 11-re vagy kedden 17-re cafy csütörtökön 15 órára járok, mert pénteken pont dolgozom délután, szombaton pedig suli. Szombatonként van ilyen papás mamás jóga, felkészítés a vajúdásra és a szülésre, na arra leszek nagyon kíváncsi majd, de az úgy is csak a 30. hét után esedékes.

4D-s UH-t én is tudok ajánlani, esetleg nézzétek meg:
http://www.4dgenesis.hu/
De azt hiszem itt már volt szó erről a rendelőről.
Nekünk úgy volt, hogy 30 perc (amiből lett 40) + DVD + CD-re felírva az összes kép + 1 db szines fotó = 12 000.-

Nekem ezek babakocsik a "álmom" :
http://www.impakt.hu/herqules/, csak ahhoz képest, hogy nem olcsó van 1-2 apró hiányosság, mint pl. a testvérfellépő(ha később szükség lesz rá), illetve, hogy nem lehet hordozót kapni hozzá és csatlakoztatni sem nagyon, de ez legyen a legkevesebb baj. Ismeri valaki esetleg ezeket a kocsikat?
andaka
 
 


Köszi Barbi, megnézegetem a neveket, teljesen megzavarodtam, már kislány korom óta Lilit szerettem volna, erre tessék, nem pont most lesz sláger :) ilyen a formám. De megpróbálok valami szépet találni helyette.
Bende, nem baj, ha lebeszélsz, tök jó, ha most derülnek ki a hátrányai. Nyugodtan írd le, hogy ki mit mondott, igazából úgyis akkor derül ki, ha valaki használta. A barátnőm szegény, éppen most panaszkodott, hogy milyen szar a kocsijuk, mert nem bolygós az első kerék és képtelen vele fordulni. Csak valami szemét eladó rájuk sózta jó drágán, ők meg nem értettek hozzá.
Apróka, talán azért lenne jobb valami doksiba írni, hogy ki lehessen nyomtatni, meg áttekinthetőbb úgy, ha fórumba írjuk, követhetetlen egy idő után szerintem.

KépKép
columbine
 
 


Szia Szuszu!

Én is küldöm az adataim a táblázathoz:

félhold/Beus
kovacs.beata.241@gmail.com
29 év
16. hét 4. nap
Bp-en a Női II-esben fogok szülni, ha minden igaz 2008. augusztus 28-án
Budapest XIII. kerület
a nemét még nem tudjuk, de mivel szeretem a meglepetéseket, tőlem a szülésig így maradhat :D
neveket még nem választottunk

Köszönöm a sok jó tanácsot pizsama ügyben, megnézem a C&A-t, ha ott nem találok, akkor marad a kínai, és azt varrom át. :)

Többen kérdeztetek a kismamatornát/-jógát. Én a Kálvin térhez közel járok a Baross utcába, egy aranyos gyógytornász lány tartja, egy régi bérház egyik lakásában van a tornaterem. Eddig 6-9-en voltunk egy alkalommal, kb. ennyien férünk be. Én azért választottam ezt, mert itt van este 6-tól is óra, és akkorra tudok csak odaérni munkából. Egy óra 1.000 Ft, de bérlettel kevesebbre is ki lehet hozni. Tudnak adni egészségpénztári számlát is. Akit érdekel:
http://www.tornastudio.hu/index.php?site=terhestorna (remélem jól illesztettem be a linket)
Nekem bejött a torna, még egy kis farizomerősítés is van benne, kis izomlázam van is tőle mindig.

Beus

Kép
félhold
 
 


Ja és tegnap este kétszer is mocorgott valak ia pocimba :-) És sokkal jobban éreztem,mint az elsőt :-) Más is érzi már?

Én megőrülnék, ha be lennék zárva hetekig a lakásba. A babának is jót tesz a friss levegő, ezt a védőnő is elmondta, Amit kért,hogy kerüljünkaz első évben, az a tejtermék, illetve a lisztből készült sütemények és rágcsák. Állítólag csökkenti az allergia kialakulásának esélyeit, ha ezt betartjuk.
Mecsi ezt neked is mondta már?
andaka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?