Új privát üzeneted érkezett!

Vicus!
Nem semmi módon nő a HCG-d!!!!

Bocsi, ha hülyeséget írok, nem akarsz máshová elmenni Uh-ra? Hátha másdoki meglátja.
20150601134430
 
 


Nem akartam laptetőt! :cry:
20150601134430
 
 


Nemone!!!!!!!!!!!!!

milliónyi drukk neked :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Vicus! Sok erőt kívánok Neked ehhez a kórházi hercehurcához! Azért ez már elég jó HCG, nem?

Nemone: tuti a siker! :-D

Viki, itt a laposkúszó világbajnok görbém :-D Egyébként palástfű teát iszom, azért ilyen egyenes...
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Ha nem a palástfűtől, akkor vki mástól egyenes a görbéd. (egyenes görbe, fincsi! :oops: )
Hétvégén nem akarszm inket megörvendeztetni egy teszttel? Csak úgy Monic sznapjának tiszteletére?
20150601134430
 
 


Vicuska
Lassan minden nap ott vagy a kórházban, szegényem!

Viki,
a laptetőt le sem tagadhatod. Mostanában kibérelted :roll:

Szeszo,
mennyire más a te görbéd az enyémhez képest...

i.kata
 
 


Szezso!
én is ittam a palástfűt, mégse volt ilyen egyenes... :shock: szóval ez babásgörbe és kész :lol: teszt?
Vendég
 


Viki: ha addig nem jön meg, és a hőm sem esik le, akkor szombaton tesztelek :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ja, és képzeljétek, hogy a szobában, ahol voltam tegnap négyünkből hárman Szilviák voltunk. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone
Jól összeválogattak titeket tegnap?
Azt nemkérdezted kinek hányadik inszem? Lehet, hogy az is egyforma volt.

i.kata
 
 


Sziasztok,

Nemone: nyugi, pihi, poz gondolatok!

Kata: drukk a holnapi teszthez!

Vicuska: szép hcg! jó lenne, ha megtalálnák már azt a babót a dokik!

Desviki: várjuk Pocak Lackó pocakról a fotót!! és klassz az új vonalzó!!

Szezso: szombati teszthez +++++++++!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szép napot!

Viki, Czinke: Hát hiába vártam a manókat, nem jöttek, úgyhogy tegnap kitakarítottam.

Czinke: Gratula a szép ruhácskához! Gondolom, már alig várod, hogy felvehesd majd. :)
Előfordulhat, hogy a barnázás arra utal, hogy jönni fog a mensi, nekem is szokott 2-4 napot lenni ilyen, bár én nem vagyok PCO-s. Vagy pedig.. nem vagy Te egész véletlenül babás? :?:

Nemone: Az időzítés tökéletes volt! :wink: Remélem, ez a másság jót jelent. Én múlt hét szerdán voltam, és akkor sem volt ágy, csak a II. kórteremben lévő kanapén tudtam elnyúlni kicsit.

Vicuska: Nagyon furi, ami Veled történik. Az biztos, hogy terhes vagy, van HCG, terhes tünetek.. csak nehogy méhenkívüli legyen. De nem görcsöl a hasad.. szóval nem lehet az, de akkor miért nem látják. A nyilalgatás ha jól tudom, lehet attól, hogy nyúlnak a méhtartó szalagok.

Kata: Most olvastam vissza, és nézem a görbid.. :? meg ez a barna.. Próbálnálak bíztatni, de hozzám ilyenkor néhány napon belül megérkezett az a bizonyos nem kívánatos, a 2. inszemnél az utró sem tartotta vissza, a 4.nél pedig a 10-12 dpo-n volt barna, aztán abbamaradt 4 napra, majd szintén a nem kívánatos jött. Bízom benne, hogy Nálad más a helyzet, kíváncsian várom a holnapi tesztedet! :wink:
A sorozat nekem is tetszene. :wink: Nekem is most 5. volt, mint Nemone-nak, szívesen átengedem neki ezt, ha a 6. hely biztosra az enyém lehet.

Évi: Dórinak gyógyító puszikat küldök! Szegényke, remélem hamar elfelejti a szurkodást.

Viki: Várjuk a képet a kis Lackó kuckójáról! :wink: Aluszékonyság? Én mindig az vagyok. :roll:

Boni: Drukk az UH-hoz! Mit néznek most?

Szezso: Neked is hamarosan teszt. Mennek a drukkok! ++++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Viki,

a lábam nem fáj már, de a munkám ma rengeteg, és már a gondolata is elkeserít.
A Lackó szerintem tökéletes választás!

Szezso,

nem kaptam tüszőrepit, mert azt már kiderítették, hogy magamtól is alapos és pontos tüszőrepesztő vagyok.
Szép a görbéd, örülnék, ha szülinapi ajándékként egy zebrás fotót láthatnék tőled. :wink:

Kata,

nyugi, ha a 2 tizedet hozzáadjuk tökéletes a görbe, és biztos olvastad, hogy Boni és Bettike is barnáztak. Nyugi :wink:

Vicuska,

nem semmi a HCG-d, sajnálom, hogy megint be kell vonulnod a kórházba. És a laparral azt fogják megnézni, hogy van-e benned baba?

Nemone,

biztos sikerült az inszem, ha ennyire érezted. Én még soha nem éreztem a kiskatonákat és látod nem is sikerült még. Majd csütörtökön meglátjuk :wink:
Pihizz sokat!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata!

Nem, a számok nem stimmeltek. Az egyik nőnek az első volt, de neki a koránál fogva, ha ez nem sikerül, akkor rögtön lombikkal folytatják. A másik lánynak a 2., nekem meg ugye az 5. Viszont marha érdekes volt, mert a lombikos lánynak már van a férjétől egy 4 éves kislánya, aki szinte rögtön összejött annak idején, de a testvérke nem akart jönni, és kiderült, hogy a férjénél vannak olyan nagy problémák, hogy rögtön lombikra kellett menniük. Szóval, mondtákis neki, hogy csoda, hogy a kislány sikerült. Most amúgy már a 3. lombikra ment. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Titeket nem lehet itthagyni, mert ahogy kilépek ömlenek belőletek a szavak. :lol:
Reagálni már képtelenségm bármire is, örülök, hogy egyáltalán el tudtam olvasni a termést. :shock:
Vicus akkor csütörtökön megint kerülgetjük egymást a kórházban? Én 8.30 - ra megyek uhu-ra! :wink:

dita75
 
 


Denika!

Én is ott üldögéltem. :wink:

Ja, amúgy pihenni nem nagyon tudok, mert baromi sok a munka, de azért vigyázok magamra, amennyire lehetséges.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ma ettem először mézpempit. Tök finom. Olyat kaptam ami 30 g mézben 1 g pempi van. 420,- Ft volt. Felkészültem, hgoy milyen rossz ízű lesz, mert ezt mondtátok, hoztam mellé teát, kexet.... :lol: erre fel tök fini volt. Szerintem nem ugyanazt kaptam mint a tiétek. :!: :?:

dita75
 
 


Deni!
Én a mai napig 9kor bealszok.
Tesztelés előtt már negyed 9kor voodooztak az álommanók.

Nemoné!

Csak óvatosan a munkával, hogy más is odaférjen!
20150601134430
 
 


Viki!

Szívesen ideengednék én mást is, de sajna nem csinálja meg helyettem más a munkát...én vagyok az egyszemélyes könyvelés. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


És most el is tűnök egy kicsit, mert dolgozni kell...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki!
Szerintem a tavaszi fáradtság is "közbenjárhat"
Én eddig fent tudtam lenni sokáig. 3 hete volt fizunap aznap 12 órát dolgoztam mégis éjfélig tévéztem. Mostanában már a Barátok köztöt is fél szemmel nézem, és utána bealszom rögtön. :oops:

dita75
 
 


Hát csajok, a barnám átcsap piri be... De még egy menstruációs görcsöm sem volt, semmi...

i.kata
 
 


N-né Szilvi!
Akkor lassan könyvelj! ;)

Dita!
A tavaszi fáradtság ellen eszegetem a vitaminbombákat. :D
Rájöttem, hogy ako rán kelés, és az éjjeli össze-vissza alvás sem tesz jót.
20150601134430
 
 


Dita: amit én vettem 25 g méhpempő (csak magában , méz nélkül) 4000. páromnak kikerekedett a szeme, mikor mondtam, h mennyibe került. és szerintem tehénszar szaga és íze van (bár még nem kostoltam), nagyon keserű (párom szerint is! ) . én viszon azt csinálom, h kiveszek egy adagot, és rárakok egy kis mézet, és miután lenyeltem még egy kis mézet magában lenyelek! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata!
Pirit elüzzük!

Kép
20150601134430
 
 


Kata!
Ne csináld. Engem már az is legalább annyira felzaklat ha közületek nem jön össze valakinek - mint amennyire a saját balszerencsém. :cry: :cry: :cry:
Bíztam a + tesztedben. Meg szoktad érezni, ha megjön, és most nem volt ilyen? Nem sok hozzáfűzni valóm van ehhez - sajnos én semmit nem szoktam érezni, se pé-t, se mensi kezdetét. Ahogy Viki megmondta: PAPANORMÁLIS vagyok :!: :!:

dita75
 
 


Kiszámoltam és elvileg 18-án (32.napon) kellene megjönnie, ehelyett ma a 26. nap van. Bocsi a nyafogást, csak "kicsit" kibuktam.

i.kata
 
 


Miből gondolod, hogy 18-án kell megjönni? Az inszemed nem ma 2 hete volt?
20150601134430
 
 


Holnap lesz 2 hete. De a ciklusom alapjáraton 32 napos és most a 13-on volt inszem.

i.kata
 
 


Bocsi, elnéztem egy napot.

A könyvek szerint peteérés után 14 nappal elvileg jön a piri. (nekem pl. inszemek után 13-14 nappal jött is a dög)
20150601134430
 
 


Na mindegy.Úgy látszik ezt is bebuktuk...
Kép

i.kata
 
 


Kata! Valamit elszámoltál szeritntem, nem? a tüszőrepi után 14 nap múlva jön meg, ha nem termékenyült meg a petécske, én ezt tanultam bioszon.

Egyébként a paranormálisról jut eszembe, hogy amikor még kicsi voltam /2 éves/ akkor anyuék mindig szórakoztak velem, mert nem tudtam még mit jelentenek ezek az idegen szavak, és egyszer apukám azt mondta nekem hogy: "kislányom, te normális vagy! Én meg elkezdtem síni, hogy "apa én nem vagyok normális!" és futottam anyuhoz árulkodni, hogy milyen csúnyát mondott rám apa. :shock: Kb. 30 év után is elő szoktak jönni ezzel a történettel, és mindig majd leesünk a székről úgy nevetünk. :lol: :lol:

dita75
 
 


Kata!
Azért még ne temesd ezt a ciklust!
20150601134430
 
 


Dita,
de igaz, csak én már azt sem tudom mit számoljak...
i.kata
 
 


Kata!
Ne sírj! Mi tudjuk milyen rossz, mert egy cipőben járunk.... de akkor is (ahogy Cinke versében) állj fel a porból és küzdj tovább. A következő sikerülni fog, hisz 3 a magyar igazság. Buksisimi megy NEked! :!:

dita75
 
 


Cinkili!
Te milyen boltban vetted a pempuskát?

dita75
 
 


Kata!
Mindenképpen inszemtől számolj.

Stimus ciklusban a korábbi ciklu hosszokat nem kell figyelembevenni.
20150601134430
 
 


Kata,

nekem viszont így stimusan is 32 naposak a ciklusok és inszem után több mint 2 héttel szokott megjönni.
Szerintem nem vagyunk egyformák, nem mindenki működik úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva.
Megjött rendesen, vagy csak jövöget?
Tudom, hog mit érzel, ölelést küldök neked Kép
Még ne add fel!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata: :cry: fel a fejjel! :wink:

Dita: a bp en a Corvin mozi közelében. ahogy az üllői úti villamos megállótol sétálsz a bal oldalt a mester u felé. van ott egy méhészbolt. a földszinten gépek, az emeleten termékek vannak . (remélem pesti vagy és tudod a helyet)
ja és az enyémet hűtőben kell tartani! azt mondta, h a 25 g 2,5 hóra elég.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata!

Nagyon sajnálom! Kép

Czinkeb!

És ez az a hely, ahol meg is lehetett venni a ruhát? Képet nem tudsz felrakni róla?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic!
Akkor lehet, hogy nem repedtek meg a tüszőkéid inszemre.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kata!
Én még bízok abban, hogy babás vagy! Lődd csak el azt a tesztet!

Vicuska!
Szép magas a hcg-d. Szerintem is jobb uh gépen kéne megnézni, hogy mi van. Tuti később volt a megtermékenyülésed, max az 5. hét környékén lehetsz, akkor meg még nem látnak semmit, főleg ha nem is túl jó a gép. Az én barátnőmet hetekig hívogatták vissza uh-ra, mire nagy nehezen láttak valamit. Bár ő elég kövér, szóval lehet ez is közrejátszott.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


szezso!
Mesébe illően szép a görbéd, úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva gyönyörű trifázisos = babás görbe!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nemone: igen ez az a hely! 30e vettem meg a rurit, ajándékba kaptam az abroncsot, fátyolt, hajba virágokat, csattot, kék combfixet, kesztűt. baromi szerencsém volt, h ismerős! babonából nem teszek fel képet, de esküvő után mindenféleképpen!! ígérem!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkili!
Nagyon jól jártál!!! Biztos szépséges leszel benne!!!! Apjukod el fog ájulni. :wink:
20150601134430
 
 


Köszi Cinke már elég régen nem vagyok pösti, de sokáig az vótam, ha ez a beszédjemből nem derült vóna eddig ki. :lol:
Megyek fel valamikor piacra, meg a sógornőmnek is megígértem, hogy elmegyek vele bulizni. Szegény régi ismerőseim is mindig zaklatnak, hogy mikor mének már feléjük. Nehéz elszakadni pösttöl, pedig már nem mennék vissza oda lakni semmi pénzért, de azért hiányzik a család, meg régiek. MEgnézem a boltot, ha arra járok. köszike

dita75
 
 


Denika: nem hiszem.

Dita: a normális paranormális!!! :lol: :lol: tetszik!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Desviki: hát remélem is, h elájul tőlem! a család, kiváltképp az öcsém barátnője már annyit dícsért, h már kényelmetlenül , zavarban éreztem magam! :oops:

Dita: csak azért kérdeztem, mert, hát nem néztem most az iwiwet, h pesti vagy v sem, és hát ha mondjuk debreceni vagy akkor jó h elmondom, h hol vettem a cuccost. :wink:
egyébként a írásból nem lehet tudni, h ki hova való! nem cikizésként írtam! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinke!
Csak pojénkodnyi próbáltam! :oops:

dita75
 
 


Dita: oksa!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: