Új privát üzeneted érkezett!

Hajrá Kriszta!
farkasok
 
 


Donika,

Nálunk is ez volt, csak ráadásul mindkét cicinél. Volt, hogy semmit sem szopizott, de mindig próbáltuk minimum 5 percig mielőtt lefejt tejcsit kapott volna üvegből. Én mindig mértem, hogy mennyit szopizik és mikor már sikerült 50-60-70 ml-t szopizni, akkor nem adtam pótlást. Pedig elvileg már 100 körül lett volna az adagja, de inkább többöször evett kevesebbet és így szépen lassan átálltunk a csak cicire. Én sajnos akkor nem volt eléggé kiművelt cumizavar terén így eléggé elhúzodott a dolog. A módszer amit Orsi bemásolt biztos használ és Nektek gyorsabban sikerül! Az SNS szerintem jó alternatíva, csak én nem ismertem és így nem is használtam anno.

Zsuzsi,
Jobbulást Olivérnek!

Kriszta,
De izgi!!! :D Drukkolok!

Kép
bandika
 
 


Sziasztok!

Nem igazán jeleztétek hogy kinek jó kinek nem én beszúrok egy aktuális táblát

Azt néztem 7-től mindenkinek jó minden. :) Kiv. Pompi 14. Mi lenne ha a 7-ei héten néznénk egy napot, úgy hogy akkor ne legyen kedd mert azon sokaknak van elfoglaltsága vagy ott délután??????

Aki nem szándékozik jönni az is jelezze ebbéli szándékát mert kihúzom és nem várunk arra hogy jelezze mi jó és mi nem.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Zsebi
Nekünk bármelyik nap jó. Alkalmazkodunk. Persze, csak ha mehetünk mi is. :roll:

Kép
petyaanya
 
 


Sziasztok!

Zsebi,
Húúúú,harmadik baba?Bátor vagy!Nekem is megfordult már a fejemben!Ha tutira összejönne egy kislány,talán!De így nem merünk nekivágni!

Nagyon mennék a talira,már úgy megismernélek Benneteket személyesen is!Mindig mesélek a férjemnek,hogy milyen szupi ez a csapat!

Zsuzsi,
hogy vagytok?

Kriszta,
nagyon drukkolok!Majd írj,hogy hány petike lett!

Andi
Kép
aanda
 
 


Zsebi,
milyen akadályai vannak a tesóprojektnek?

Andi
Kép
aanda
 
 


Petyaanya!
Természetesen jöhettek hisz benne is vagytok a táblában. :)

Andi!
Hág elsőkörben anyagi, másodkörben helyhiány. Igzából ahhoz el kéne innen költözni, de hát amíg itthon vagyok addig biztos nem. Harmadik ok lombikozni nem igen szeretnék meg már csak egy dobásunk van.
Én imsáom aiciket imások babázni mondjuk egy gyerekkel (minden egy gyremekestől elnézést) szerintem sokkal könnyebb. Sok minden megvan abban ami neekem az ikrek miatt kimaradt pl lehet velük úgy igazán babázni. De nem panaszkodom mert igy is nagyon boldog vagyok és teljesnek érzem magam ...d e motoszkál az ördög. :twisted: :twisted: :twisted:

LÁNYOK!
AKKOR SZERINTEM TÉNYLEG DÖNTSÜNK MELYIK NAP LEGYEN ÉN AKKOR A 7-EI HETET NÉZTEM KI!!! 8-ÁT HAGYJUK MERT KEDDENKÉNT SOK A PROGRAM.

SZAVASZZUNK de ÉS du JELÖLÉSSEL ÍRJÁTOK ÉN MEG ÖSSZESÍTEM!!!!!!!
7-E HÉTFŐ
10-E CSÜTÖRTÖK
11-PÉNTEK

Bocsi hogy így konkretizálok de úgy látom egy helyben topogunk hátha így előbb lesz döntés. Ezekre a napokra mindenkinek elvileg jó. Remélem ha csüti lesz megszavazva Emmáék is tudnak jönni.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :D
nekem 7 jó lenne, mert úgyis jövünk Pestre, és akkor feljönnénk délelőtt v. akármikor.
Első körben ezt preferálnám.
10. az neccesen jó, 11 jó.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csajok :)
nem túl happy a téma, de beírom ide is, hátha valaki úgy gondolja, hogy így ismeretlenül is segítene.
a történet sajnos igaz :(

Családom tragédiája


Az első üzenetem:
„2008. február 19-én megérkeztek a Sohár ikrek: Adrienn és Bernadett! Andi, a büszke anyuka és a lányok is jól vannak, egészségesek.”
Nagyon boldogok voltunk. Könnyes szemmel fogtam karjaimban újszülött babáinkat. Örültünk, hogy egészségesek, mert két éve gyötrelmes napokat éltünk át, elveszítettünk egy kislányt.
Levi, az ötéves kisfiunk is nagyon örült a kistestvéreknek, de leginkább az édesanyját várta nagyon haza.

A második üzenetem:
„Andi meghalt. Ma hoztam volna őket haza”.
Andi boldog, büszke három gyerekes anyuka volt ... 6napig.
A világ legtermészetesebb dolga volt, hogy hazajön.
Február 25-én készültem értük, amikor telefonon a kórház értesített a haláláról.
Az iker lányaimat két nap múlva hazahoztam, de sem őket, sem a fiamat az édesanyjuk soha többé nem fogja átölelni. 33 évesen hagyott itt minket.
Nagyon hiányzik, de próbálok megfelelni a sors akaratának. Fel szeretném nevelni a három gyerekemet, és fel is fogom, mert tudom, hogy elhunyt feleségem is ezt akarná.
A munkámat - közúti járművezető vizsgabiztos – nem tudom ellátni, mert minden időmet a gyerekekkel töltöm. A családom sokat segít, de a lehetőségeink korlátozottak, ezért kérem, ha tudnak, segítsenek nekünk!
Köszönöm.
Sohár Kálmán

Számla: 64400044-30080996-51100011 közlemény: Sohár család
(A számlát a Pestszentimrei Nagycsaládos Egyesület kezeli. Közhasznú szervezetként bejegyezte a Fővárosi Bíróság Pk.60457/2001.05.08. számú határozatával. Nyilvántartási szám: 9400. Adószám: 18244391-1-43)"

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok

mennyi idő után kell bevinni infúzióra egy gyereket, ha egyáltalán nem eszik és nem iszik?

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi!
jelölöm a kérésedet :)

A történetre meg itt is azt mondom összezsorúl a szívem és érthetetlen miért törétnt meg.... nem tudok mit mondani. Borzalmas.

Zsuzsi!
Hát egy nap után én tuti bevinném. Semmit szó szerint anyatej, tápszer, víz, tea ivólé???? Nekem azt mondta a doki néni a múltkor tudod mikor nem ivott Balázs hogy napi egy liter ami kellne de fél azért legyen meg.... ilyenkor add fel az elveidet és próbálj végig mindent hátha valmait elfogad. Kaja annyira nem számít. Lázas még?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi

38,5 és 39 között volt egész nap. kúp, hűtőfürdő rövid ideig és csak 38-ig vitte le.
délután 6-ig ivott szerencsére, olyan 6-7 decit összesen, azóta nem hajlandó. már a kedvenceit - hipp almalé és erdei gyümölcs - kínálgatom, összeszorítja a száját. csak akkor hagyja abba a sírást, ha a hordozóban lóbálom.
semmi tünet nem volt a lázon kívül ma sem. hányás, hasmenés, köhögés, semmi.

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi73 írta:Lányok

mennyi idő után kell bevinni infúzióra egy gyereket, ha egyáltalán nem eszik és nem iszik?

Fecskendővel itasd, úgy elég jó mennyiségeket beléjük lehet pumpálni.
Inkább korábba vidd feleslegesen, mert a kiszáradás nem móka.

De ha nem hány és nincs hasmenése, akkor olyan gyorsan nem szárad ki.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi :D
a 11-et úgy értettem, hogy 11.e is jó, de a 7et preferálnám :)
amúgy ca. 10re tudunk feléni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


zsuzsi73 írta:délután 6-ig ivott szerencsére, olyan 6-7 decit összesen, azóta nem hajlandó. .

akkor szerintem aggodalomra semmi ok, ez elég.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi!
Amiket itt leírsz nekem az alapján a három napos láz gyanús. Ma van a második nap nem akkor holanp este lehet lesznek pöttyök először a mellkasán hátán és után a többi részén. És egycsapásra akkor minden elmúlik.

Jobbulást. Ennyi folyadék azért elég neki szerintem is.

Oris!
Jaaaaa akkor módosítom. 10-e akkor nem jó neked mert azt meg kihúzom. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


igen, mára elég ez a mennyiség, de holnap mi lesz? a mai nap sokkal rosszabb volt mint a tegnapi, pedig én már tegnap azt hittem, ez a mélypont. majd álmában megpróbálom még itatni. most békésen alszik, meg is mértem az előbb a homlokán 37,8. hat a kúp. lehet, hogy ide kellene fektetnem magam mellé éjszakára, így is lesz.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi!
Szerintem most hagyd aludni majd holnap meglátod hgoy alakul hátha igazam lesz és estére jönnek a pöttyök és megjön az étvágy és az ivása is. Nem lesz éjjel vele semmi.
Vedd magad mellé ha te is úgy vagy nyugodtabb. És pihenjetek holnap biztos jobb lesz. Kitartást. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsuzsi
jaj, édes Olivér! Holnap én megmutatnám dokinak...

Zsebi
Hozzám írd be lsz hogy hétfő és péntek ok. Sztem is a hétfő a legjobb

Orsi
Reggel 7? Akkorra mi is odaérnénk :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi, Zsebi

próbáltam ma reggel mindenfélével etetni Olivért, csak a sinlacot fogadja el. napközben, ha mást nem fogad el, adjak sinlcot többször? gondolom a semminél jobb egész nap azzal etetni.
nem volt nyugodt éjszakánk, 2-szer kellett kúpozni, éjjel 1-kor 39 volt a láza. kíváncsi vagyok, h estére vége lesz-e, mert akkkor biztosan a 3 napos láz. Zsebi, Balázs nem is evett végig a 3 nap alatt?

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzsi!
Jobbulást szegény Olivérnek! :(
Szerintem mehet neki a sinlac többször föleg ha csak azt eszi!!!

Orsi!
Megszakad a szivem szegényekért!!
Ismertétek a lányt?
Irt ö is az ikresre?
Ilyen tradégiát.....?! felsem lehet fogni!
És ha esetleg mást küldenék nem pénzt?
Mert nekem van sokmindenem és kisbabám már nem lesz igy odaadnám hátha az is segitség!

Csajok nekem eddig minden idöpont jo!Löjük be a hétföt szerintem is!Talán az tünik a lagjobbnak eddig!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Szörnyű tragédia :cry:

Orsi,
Huni ma kapta meg a 2. rotavírusos szérumot, de most nem volt olyan ügyes mint 4 hete és csomót visszabüfizett...nyomtam én vissza, de amikor nem figyeltem oda, akkor a reggeli kaját is kibüfizte, kissé későn...szóval nem tudom, maradt-e benne anyag...a doki szerint mivel érintkezett a nyálkahártyával, már az is elég, benne van a pakliban, hogy kibüfögi...múltkor alig büföött valamit vissza, most elég sokat...
szerinted is elég annyi hogy érintkezett a nyálkahártyával????
Vendég
 


Zsuzsi!
Hát nem igazán evett legalábbis értelmes kaját nem. Adtam neki én is olyat amit amúgy nem prefferálok pl. babapiskóta de az ember örül hgoy van valami a gyomrában.
Ma van láza? A lényeg az iváson van. Ha mega Sinlackot elfogadja akko radjál neki azt. Én lehet hülyeség de ha beteg egy gyerek akkor azt mondom feladom az elveimet mert .... de legalább akkor ivott nekem is ivólevet másnap. Az esett jól neki.

Dokinénivel nem beszéltél?

Akkor legyen hétfő???? akkor még azt szavazzátok meg hogy délelött vagy délután? Mivel Hajni szervezi és neki a délután lenne jobb én azt mondom az legyen. :) Dönsünk hogy Hajni tudjon szólni a nőnek :) mégmielött valaki lefoglalja aztán kezdhetjük előről a dolgokat. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
hétfő oké,tudod,a férjem főnökén múlik,hogy ad-e szabit!
Sztem a kora du.-n lenne jó,pl.2 óra???

Andi
Kép
aanda
 
 


Megint időhiány...
Nekem bármelyik nap megfelel Lányok, ugyebár gyeden vagyok :D Viszont nem tudom Őket összerakni 1/2 11 előtt, + az utazás, szóval a kora du. az talán jobb lenne nekem is.
Ha hétfő, talán az uram is jönne, és akkor nem nekem kell vezetni Pesten... Én csak ettől fázom.
Zsuzsi!
Hogy van Olivér?
Mennem is kell...

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Orsi!
Ez a történet szörnyű, nagyon sajnálom a családot! :(

Zsebi! :D
Köszönöm a meghívást, majd talán legközelebb!

Zsuzsi!
Remélem Olivér már jobban van!

Elég uncsu már a szopi témám, úgy néz ki haladunk. :D Tegnap szopi után nem adtam neki cumisüveget, de sztem jól is lakott, 0,5 óráig szopikázott reggel, délben, és este fürcsi után, de sajna csak a bal ciciből tud, a jobbat hiába gyömöszölöm a szájába, nem akarja szívni (az van befelé fordulva), de azért még nem adtam fel, hátha egyszer mégis ráharap! Sztem kicsi a szája, hogy az egészet be tudja venni! :(

Kép

Kép
donika
 
 


Lányok!
Akkor mondjuk ki legyen április 7 hétfő délután?
Már csak azt kell kideríteni mikor időben??????

Hajni amint kiderül felhívod a nénit?

Donika!
Nagyon nagyon ügyesek vagytok. Egyenlőre ez is szép siker hogy a bal cicidből tud enni szeritem ha nő még a babád és erősödik akkor ő is ügyesebben fog szopizni és a jobb is sikerülni fog. Addig meg tényleg kitartás. Büszke lehetsz magadra nagyon ügyes vagy. :)

Andi!
Nagyon bodlog lennék ha személyesen is tunánk találkozni. Remélem apa el tudja intézni hogy szabin legyen. :) Akkor ha fixáljuk az időpotnot gyorsan szóljon is. :)

Melcsi!
Gyere gyakroabban. :)

Kriszta!
Remélem minden oké volt veled ma nagyon drukkoltam és már randiztak is ababának való alapanyagok. :) Gyere és mesélj. :)

Zsuzsi!
Remélem minden oké veletek és ma már tünetmentesebbek vagytok.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok,

köszönöm az érdeklődést, sajnos változatlan a helyzet és pöttyök sincsenek. Láz egész nap volt.
Holnap tudunk csak dokihoz menni, holnapra van időpont.
de nem is tudom, mit tudnak csinálni, mert a lázon kívül nincs tünet. ma evett is eddig 3*150 gr. sinlacot, meg kb. fél liter teát ivott.
normális a széklete, nem köhög, nem hány, szóval fogalmam sics mi lehet ez. ma a rekord 38,5 volt, szóval annyira nem vészes, mint tegnap.

Zsebi

engem vegyél ki léci a táblából, sajnos nem tudom az utazást megoldani Pestre.

Kép
zsuzsi73
 
 


aniko24 írta:És ha esetleg mást küldenék nem pénzt?
Mert nekem van sokmindenem és kisbabám már nem lesz igy odaadnám hátha az is segitség!

az ikreseken már összeraktunk egy óóóóriási csomagot, abban már minden van. Szerintem ha akarsz, akkor küldj pénzt.
A lányt nem ismertük "személyesen", nem írt a fórumra, az egyik alapító tag ismerte őket.

Lafi :D
semmit nem tudok rota ügyben, nem tudom, hogy elég-e. Sosem olvastam semmit ebben a témában.

Donika :D
ezek szuper hírek! Nagyon ügyesek vagytok.
ha kicsi a szája, akkor a bimbóvédő segíthet. Az én miniszájú fiaimnál bevált. Egy próbát megér.
Avent bimbókiemelőjét ismered???
szerintem próbáld szét választani a szopis és cumisüveges evéseket... szuperek vagytok tényleg!!!

Tali: Nekem jó a 7.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi!
Szerintem három napos láza van holnap legkésőbb pöttyös elsz remélem. :) :)

Sajnálom hogy nem tudott jönni.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
Nekünk is jó a tali 7-én délután.

Orsi,
Istenem, szegények! Nagyon szomorú történet. :cry:

Zsuzsi,
Remélem, holnapra már elmúlik a láz! Elég sz@r lehet, hogy nem tudni, mitől lázas. Egyébként milyen a hangulata? Megviseli a láz?

A.

Kép
bandika
 
 


Sziasztok lányok :lol:

Kicsit el vagyok tűnve :oops: (megint :oops: )

Orsi!
:cry: :cry: Borzalmas...

Zsuzsi!

Reméljük holnap tényleg pöttyös lesz. Ez a 3 napos láz csak úgy jön? vagy van valami kiváltó oka? Pl fáradtság vagy ilyesmi?
Nemrégiben mi is betegeskedtünk de csak 1 napig tartó láza volt. Elég szar... Remélem hamar túl lesztek rajta. :)

Tali:
Én nagyon szeretnék menni. De én annyira félek a vezetéstől. Orsival már megbeszéltem hogy esetleg el tudna elém jönni Pest széléig. De még mindig be vagyok tojva... Lehet hogy apát elkérem én is szabira. Úgy lenne a legtutibb. Nem akartok inkább Kecsóra jönni? :lol: :lol: . Vagy esetleg nem esik valakinek útba Kecskemét? Megosztanánk a benzinköltséget.

Rólunk:
Itt annyira fölpörögtek az események hogy csak kapkodom a fejem. A lányom 5 nap alatt megtanult mászni, ülni, felállni... Úgy hogy előtte csak kúszott. Hát elég hirtelen kellett a szobákat átrendezni :lol: ... Kis Duracell Borka:) Kérdés: a konyhát és a nappalit egy két fokos lépcső választja el. Állandóan odamegy föl tolja magát és azzal a lendülettel beveri a lépcsőbe a fejét... Korlátot nem akarok. Van valami ötlet hogy hogyan lehetne a lépcső élein tompítani?

Próbálok jönni sűrűbben, de rengeteget sétálunk, kertészkedünk meg most nagyon elvesztem a babázásban :lol: :lol: :lol: .

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu :D
a 3 napos láz egy vírusfertőzés, tehát a gyerek elkapja... akármitől :)

lépcső: még 3szor beveri és utána megtanulja, hogy az ott éles :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


bzsu,
gratula Borkának, nagyon ügyes! :D
De nekünk is nagy hírünk van ám: Norina felállt! Pár napja még csak rajtam mászva egyenesítgette a lábát, aztán tegnap megyek be hozzá, ott áll az ágyában. Ügyesen megtanult közben le is ülni, azóta csak ülve akar játszani.

zsu,
sajnálnám, ha nem jönnétek. Ne tessék félni a vezetéstől!!! Egy oszt.társam azt mondta: ha az a sok hülye megtanulja... és igaza volt! Jobbkéz szabályt nézzétek, a többi karikacsapás! Nekem az anyukám az autopálya miatt szokott nyavajogni, de mindig leállítom, h hagyja már abba!

zsuzsi,
remélem, kijönnek a pöttyök és megnyugodhattok!

orsi,
rettenetes a történet.. ilyen hogy lehet? hogy fordulhatott elő? nem volt, aki ránézzen a kórházban? mi történt, te tudod?

zsebi,
az elején én is sajnáltam őket, hogy nem tudom annyit karban tartani a picijeimet, mint akinek csak egy van, aztán valahogy kialakult, hogy a kislányom az, aki jobban igényli, Bencsike meg tök aranyosan elvan mellettünk, neki az is elég. Nem hiába, pasi! :D

Legyen 7. hétfő!
Ha kora du., az is jó, akkor a legélénkebbek,akkor hármasban m,együnk de ha később, legalább apa segít, és akkor tudunk talán úszni is! Bár.. ott nem hideg a víz? Az úszómedence, nem?

KépKép
pompomlány
 
 


Zsebi! :)
Nekünk is jó a 7. hétfő! :)

Pompi! :)
Én (mint szakmabeli :oops: ) üzenem anyukádnak, hogy az autópálya a legbiztonságosabb út. :wink:

Kép Kép
kismokus
 
 


Zsu! :)
Kecskemét nekünk is közelebb lenne. :wink: :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


kismokus írta:Én (mint szakmabeli :oops: ) üzenem anyukádnak, hogy az autópálya a legbiztonságosabb út. :wink:

igen, én is ezt szoktam minden szörnyülködőnek mondani :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hali! :D

Megbszéltem a nővel április 7-e, hétfőt, koradélutánt. :D Azt mondta, ok, még egyeztetek vele e-mailen. 2 körül jó lesz? Megkérdezem még a büfét, és pontosan a babauszit is! :!:
Zsebi, köszi a segítséged! :D
20140901102739
 
 


Hajni!
Mi köszönjük a szervezést neked. :)

Zsu!
Borka nagyon nagyon ügyes. Hamar belejött a dolgokba. :)

Pompi!
Norina is nagyon ügyi. Még szerencséd van hogy ő le tud ülni. Nem egy kisgyerek feláll és sír mert nem megy a leülés.
Persze nálunk is kialakult az hogy hogy vannak. De érdekes nálunk amíg picik voltak Eszti igényelte a több testi érintkezést, most meg balázs akkár hol van a lakásban biztos hogy engem megkeres odabújik én megölelem megpuszilom és szalad vissza játszani. :) Nagyon jó érzés.

Szuper hogy ti is jöttök. :)

Akkor azért egy páran leszünk. :) Remélem minnél többen el tudtok jönni és végre az írásokat össze lehet kötni arccal is.:)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Borka és Norina nagyon-nagyon ügyes babócák, gratula a büszke szülőknek! :D

Zalánbabám elakadt a posi-felfelétologatás-fázisban, de ami késik nem múlik. Addig sem történnek balesetek

Mi taknyosan :(

Tali
akkor 7.ét beírtam a naptáromba.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,Pompi,
gratulálok a kislányaitoknak,nagyon ügyesek!

Emma,
részvétem,sajnos én is taknyos vagyok,fiúk szerencsére nem!

Zsuzsi,
4 hétre megjött!

csajok:az ikresen olvastam egy jó tippet:vettem dm-es tápszert!
Humana termék,tök ugyanaz,800 grammos,és csak 1200 ft!Alma ízű,(de én most a dátha miatt nem érzem),nem túl sűrű,fiúknak ízlik!

Kár,hogy ilyen sz@r idő van,de legalább van idő gyerekzenét hallgatni!Az ajtórácsnál táncolnak,közben "énekelnek"!

Andi
Kép
aanda
 
 


Emma!
Nekem Balázs volt ilyen hogy ha elkezdett egy új tudományágat akkor leragadt az első fázisnál és aztán egy jó pár nap uán ismét megindult. :)

Andi!
n is unom már a szar időt. :( De délután úgy nézett ki kiderül le is indultam velük a boltba és hát mit mondjak persze hogy szakadt mire kijöttem de legalább beqvás1ároltam.:)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

Kedden megvolt a punkció, 7 petit szívtak le, abból mára 5 termékenyült meg, holnapra kiderül hogy milyenek lesznek és remélem pénteken visszakapom őket (max hármat)
Jó lett volna 2-3 fagyiba is, de szerintem nem fog maradni olyan jó :(:( Na nem baj, elég ha ez most sikerül :):):)

Orsi,

Szörnyű történet :):)

Sajnos a talira nem tudok már menni, márc 25-től megint dolgozom :(

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!
Ezek szép hírek. Sebaj ha nem jut a fagyiba. Hármat visszakértek én ikreket érzek nálad azt gondolom akkor már több baát nem szeretnél. :)Ill még akkor is lesz három dobásod. :) :) :)

Drukkolok továbbra is.

Azért ha sikerül akkor is mész vissza dolgozni? Sajnálom hogy nem fogunk talizni. Mi akkor láttuk egymást utoljára amikor még mindkette a csak vártuk a gólyát. :)

Emma!
Olyan gyorsan fejlődnek nekem Balázs volt ilyen hogy egy egy fázisnál leragadt de aztán utána olyan gyrosan behozta. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Aanda

akkor neked jó hamar megjött. én anno alig vártam, hogy megjöjjön, hisz azután kezdhettük az első lombikot.

Zsebi

ma délelőttre megjelentek a pöttyök :D
szóval a 3 napos láz volt. ma reggelre tényleg, mintha elvágták volna, nagyon jó étvágya volt egész nap, és nagyon jó kedve :D
ennyire jó kedve van:

Kép Kép

a hintánkhopz mit szóltok? nagyon szuper!!! :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi!
Gondoltam hogy ez a három napos láz lesz. Én mindkét gyerekkel végigcsináltam úgyhogy nagyon egyformák a tűnetek.
De a lényeg túl vagytok rajta és a jó hír hogy soha többet nem lehet ilyen beteg Olviér. :)

A hinta nagyon szuper. :) Nagyon tetszik. :)

Nekem a megjövetel decemberven volt és januárban szültem szóval nekem igen sokáig nem volt. Az én esetemben örültem neki tiédben drukkolok hogy előbb legyen. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok :)

Nekünk is jó a tali 7-én.

Nem nagyon tudok jönni, amíg betegek voltunk teljesen elúszott a háztartás, próbálom utolérni magam, amikor alszik Balázs.

wish
 
 


Kriszta,
de jó hírek!

Zsuzsi,
örülök,hogy "csak" a 3 napos láz volt!
Szuper a hinta és aki benne van!

Mostanában reggel fél 6-kor kelnek a fiaim!Ma napközben aludtak rendesen(2x1 órát),de este 6-kor már hullák voltak,leraktam őket aludni,-gondoltam,alszanak egy fél órát,-és azóta alszanak!A szobában szana-széjjel vannak a játékok,az ágyam sincs kinyitva!Az ágyneműmet valahogy kiszedem és megyek Apa mellé!Húúúúú!Jól meg fog lepődni,hogy mellette fogok aludni!(most délutános,csak 11-re ér haza!)
Kiváncsi vagyok,hogy a fiúk mikor kelnek fel vacsizni!

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi!
Hihi
ne is modn a mai napot nálunk is giga nyügi volt :)

Reggel leszívattak 5-kor kiabáltak nekem aztán én marha elnéztem az időt azt hittem ha óra van kivettem őket és furi volt hogy apárom nem észüködik akkor láttam háromnegyed hat van... ciki de ez van... délelött aldutak egy másfél órát
majd délben már ők olyan mraha álmosak voltak hogy egy órát bírtak alduni ... na sejtheted hogy negyed hétkor már úgy zuhantak ők is az ágyba....

De arra én is kivi vagyok mikor éheznek meg.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: