Új privát üzeneted érkezett!


lyndee: tesztelek, mert még van 4 db tesztem Leotól.

bár túl sok reményem nekem sincsen.
Vendég
 


de attól függ mennyi lesz holnap reggel a hőm. ha nagyon visszaesik, akkor nem pocsékolok tesztet, mert akkor tutira meg fog jönni.
Vendég
 

 
 

Vera:ha babás leszel ugye megigéred hogy nem happolod el mindig a laptetőt? :lol:

Tabati:és azt nem tudod mitől lehet?

Szilvi:1hcg-m nekem is van+6Lh.De meghagyom a következő ciklusra. :oops:

KépKép
lyndee
 
 


lh-t én végül nem vettem, mert nem jutok el abba a boltba amit vera ajánlott :(

marad a hcg.bár az meg még lehet tényleg korai bármit is kimutatnia.
Vendég
 


Azt olvastam a palástfű is megnyújthatja a ciklust.lehetséges hogy később fog megjönni amiatt?
Szilvi:Te iszod még?

KépKép
lyndee
 
 


igen, még mindig iszom, de csak egy csészével esténként. reggelente meg egy szem barátcserjét veszek be.

nem tudom, hogy megnyújtja e a ciklusom, majd kiderül.
Vendég
 


Engem kiskoromban Apukám Mókuskának hivott. Anyukám Linának meg Dunnyuskának. Ha rossz voltam és már nagyobbacska akkor anyukám de nem ér röhögni: Pina Verának hivott !

Kép
csucsu05
 
 


:D :D :D :D :D :D :D Nagyon Tetszik Csucsu!!!!! :D :D :D

KépKép
lyndee
 
 


Jajj lányok!

Én úgy szorítok nektek!

Régóta olvasgatlak titeket :oops: és írni is akartam még a pozitív tesztem elött! Főleg, hogy Tabatit már "ismerem" és Vera úgy néz ki tényleg nálunk köt ki a novemberi topikba, de még bármi lehet Szilvi nálad is meg Lyndee még nálad is!
Drukkolok nagyon nektek!

Ja, és én is Lujza voltam....de néha még mindíg az vagyok anyámnak :lol:

++++++++++++++++++++++++++++++++mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


akíra: köszi :D

és gratula neked:D

a kislányod nagyon aranyos a fotón :)


és látom úton van a második baba is:) ha fiú lesz, akkor helyre áll az egyensúly a családban :)

mit szeretnétek?
Vendég
 


Szilvi, köszi a dícséretet! Bár az elég régi fotó, majd nemsokára le is cserélem, még nyári :)

Hát őszintén kisfiút! De valahogy olyan érzésem van, hogy ő is kislány lesz! De mindegy, legyen egészséges, ez a legfontosabb! :)

Szerdán megyek ultrahangra és akkor már nyuogodtabb leszek Zsebit illetőleg :lol:

És majd úgy 20 hét múlva kiderül a neme is :lol:

Várlak ám titeket nagyon a novemberi topikba, és remélem nem baj, hogy olvasgatlak itt a háttérbe titeket :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


dehogy baj :)

mi is szeretnénk már babás topikba írni. reméljük eljön nemsokára az az idő is.
Vendég
 


lyndee!

Azt nem tudom neked mitől lehet... :roll: Vagy beágyazódás, vagy már a mensi kezdete. Másra nem tudok gondolni. :roll:

Jók ezek a becézések. :lol: De ezek szerint a Lujza nagyon menő volt, mert apu meg így hívott. Lujza, Lujzi. Annyira, hogy a gondnok a házunkban rendesen azt is hitte, hogy ez a nevem. Ő is elkezdett így hívni. :lol:

[/quote]

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi: előbb utobb mi is babsá topicba fogunk rni:)

Kép
csucsu05
 
 


Azt az idézetes szót miért akarta odarakni mindenképpen nem tudom. :roll: Amikor írtam a szöveget is többször beszúrta, és anyját, a végére nem odabigyesztette amikor nem figyeltem! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Itt vagyok csajszik!Még nem jött meg de reggel eléggé fájdogált a hasam,de csak 5 percig és azóta semmi.
Elevitet most sem vettem be mégis hányingerem van.


Igen,már nagyon szeretnénk babás topicba kerülni! :oops:

KépKép
lyndee
 
 


sziasztok!

ma reggel megmértem a hőmet, kissé visszaesett 36,85re.

derekam elkezdett kissé fájni. melleim is feszülnek és ismét "mindjárt meg fog jönni" érzés, amihez olyan puffadtság érzés is társul (reggel alig birtam begombolni a nadrágom rendesen).
Vendég
 


szóval semmi biztató jel :(
Vendég
 


viszont valamennyire még mindig fenn lehet a hőm, mert majd meg fagyok az irodámban pedig a fűtés is megy. és közben úgy érzem ég az arcom.

lehet beteg leszek?? :( nem lenne jó.
Vendég
 


Szilvi:Amíg piri nincs ne adjuk fel!Aztán ha mégis megjönne együtt folytatjuk tovább!
Most Verának sikerült úgy néz ki,legközelebb Neked vagy Csucsunak vagy Tabatinak,vagy nekem :wink:
Vagy esetleg egyszerre mindenkinek :lol:


Minden esetre jó lett vola ez a hónap mert április 1 ig vagyok betegáll.-ban és ha babás lettem volna maradtam volna itthon.
De így tuti vissza kell mennem dolgozni!

KépKép
lyndee
 
 


Szilvi: Ez jó jel is lehet. Haspuffadás a terhesség egyik jele és a mellfeszülés a menis mindjárt megjön érzés is. Ne adjuk fel még jó? Én bizok a gólyákban:)

Kép
csucsu05
 
 


okés lányok!

akkor küldök mindenkinek nagyon sok ++++++++++++++++++++++++++ drukkot! :D

egy keveset leveszek magamnak is belőle lehet :D
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék (megint) a finisbe! Nekem egész héten NKM napjaim vannak. Fogalmam sincs mikor kellene megjönnie, mert múlt hónapban 5 napot késett és nem tudom, ahhoz számoljak-e.
Mindenkinek én is drukkolok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kinga

Kép
németh
 
 


Kinga: remélem nem is jön meg:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Kinga!

Remélem nem jön meg tényleg!Drukkolok hogy a tavasz babót hozzon!

Én ma találkoztam a dokimmal,mert elmentem a zárójelenésért a kórházba.Hál istennek minden rendben van.Azt mondta próbálkozzunk nyugodtan.Semmi hormonális akadálya nincs a babának.Így a hormonvizsgálatot nem is javasolta.
Említettem neki hogy írhatna nekem ki utrot,de nem ment bele.majd ha UH igazol terhességet akkor ír csak ki.

Ma még nem jött piri,sztem holnap lesz a nagy nap.

KépKép
lyndee
 
 


Kinga: Mi újság??

Kép
csucsu05
 
 


nekem még ma reggel sincs semmi,gyanítom hogy etére jön meg piri.Annyi dolgom lesz ma,rengeteg házimunka vár ma rám.Ha már nem is,de az majd meghozza pirit.

Veletek csajok mizujs?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Az biztató ha a dokid nem lát semmi okot arra, hogy nem lesz babád. Meglátod jön az a baba tavasszal:)

Kép
csucsu05
 
 


Lyndee és ha nem jön meg? :wink:
Én ma reggel megint tezsteltem egy pozi halvány hcg-t de kezdem elhinni a hihetőt és így el is kezdtem szedni az utrot mert szerintem a tegnapi egész napos szurka a beágyazódás lehetett.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


A dokim nem vizsgált most meg csak a szövettani eredményemet elemezte ki.
És azt mondta hogy nagyon vár már a pocisok közé :lol:

Semmi jelét nem érzem pirinek de nem tesztelek!Még meg jöhet a héten mert még vetélés után vagyok 2 hónappal és késhet is spontán.
Csak a pé alapján gondolom hogy ma kellene neki megjönnie.

Vera:nagyon drukkolok hogy jöjjön a kiscsaj! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Tényleg mi van ha meg se jön?? :)

Vera: :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Az nagyon jó lenne,de egyenlőre csak pirit várom és ha mégse jönne az nagy meglepi lenne.nagyon bele tudnám élni magam és ha mégis megjönne nagyon ki tudnék bukni :oops:
De az a menszis alhasi fájdalom már nincs.... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Hidd el ha netán most meg is jönne akkor is a tavasz meghozza a babát. A gólyák már elindultak:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Tudom hogy elindultak mert érzem hogy sikerülni fog nem is olyan sokára.
És Szabinának is kell egy kistesó karácsonyra :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Igen te vagy a második aki azt mondja kell karácsonyra egy kistesó. na az szép lesz mert Szabinais kari előtt született:) Anyagi csőd lesz egy karácsony +szülinap :) De sebaj:)
Én is valamiért érzem, hogy jönnek a gólyák? te is?? Na akkor nem hiszem azt, hogy meghülyültem:)

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg én is érzem hogy jönnek a gólyák!
És az sem véletlen ha Szabina kistesója is karácsony környékén születne.
A férjem és a testvére között 3 év van és 2 nap különbség.
Tehát anyósom is valahogy ugyanabban az időpontban volt termékenyebb,pedig régen nem is számolgattak.
Az én családomban pedig anyukám és mamám születtek egy napon.(anya és lánya)

Szabinának is a kistesó lenne a legszebb karácsonyi ajándék :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: az biztos.na meg nekünk is szép ajándék lenne. Anno mikor a Szabina született a fa alá tettük a kis hotdozóban mert pont 24-én engedtek haza . És ahogy a fa alá betettük a férjemmel néztük és a könnyünk is kijött milyencsodálatos ajándékot kaptuk.
Én most nagyon bizakodó vagyok és ez is fontos.
Lehet egyszerre leszünk babásak:)

Kép
csucsu05
 
 


Ja és a tesóm és én is októberiek vagyunk 6nap külömséggel születtünk. Igaz van köztünk 9Év :)
De mindig egyszerre tartottuk úgy nagyobb buli volt:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Én is szeretném ha egyszerre lennénk babásak!És már nagyon örülnék ha sikerülne nektek!Az Új házikóba már babásan költöznétek :wink:
Szabinán látszik is hogy a Jézuska hozta,mert olyan mint egy kis angyalka :D


Szilvi:merre vagy?

KépKép
lyndee
 
 


itt vagyok. sajnos megjött a mensim. :( meglehetősen erős fájdalmakkal kísérve :(

nagyon el vagyok kenődve és mostmár tényleg tanácstalan vagyok, hogy miért nem jön össze a babó :((((
Vendég
 


Szilvi: nagyon sajnálom ezt a frány a pirit!!! :( :( De ne keseredj el mert fontos az is, hoyg ne add fel. Meglátod összejön az a babó.

Lyndee: azért anygalkának nem angyalka mert sokat rosszalkodik.:)

Kép
csucsu05
 
 


igen, tudom, de ilyenkor annyira rossz :((((
Vendég
 


Szilvi: Tudom. Én is akárhányszor megjött mindig elkeseredtem. De hidd el a kitartásnak meg lesz az eredménye. Meglátod az álmok valóra válnak:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:De azért annyira aranyos,mert kis huncut :wink:


Szilvi:ne keseredj el,ti mindent megtettetek!Ez most nem rajtatok múlt.A szervezet nem akarta!Sikerülni fog legközelebb!!!!!
És ha nekem is megjön akkor együtt kezdünk mindent előlről!Együtt minden sokkal könnyebb! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


bízom benne !

mindenesetre azt hiszem, hogy semmi értelme tovább hőmérőznöm, mert a görbémből semmi nem derül ki. az utolsó pár napban megugrik újra a hőm egy napra, aztán fokozatosan visszaesik. úgyhogy az utolsó pár napot leszámítva nincs értelme nézni.
Vendég
 


Szilvi:Én is ezért hagytam abba a hőmérőzést.Pedig nagyon szép volt a görbéd :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Szilvi: vegyél egy mély levegőz és meglátod a következő hónap sikeres lesz. És akkor karácsonyi babtok lesz. majd a Jézuska hozza:)

Kép
csucsu05
 
 


Igen Szilvi,milyen szép ajándék lenne....!!!!

KépKép
lyndee
 
 


igen, a hőgörbém tankönyvbe illő. ha nem esne vissza az utolsó 2-3 napban a hőm.... :((
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: