Új privát üzeneted érkezett!

Dita!
Sztem egy rózsaszín szalaggal átkötött bébi is jól jönne. ;)
20150601134430
 
 


Vicus!
Ígéretes jelek!!!!
A jobboldaladon nics semmi? Doki mit szól?
20150601134430
 
 


Viki!
ígéretesnek nem mondanám....max.méhenkívülire :?
Vendég
 

 
 

A rózsaszín még jobb lenne, de nem válogatok! :wink:
Vicus! Ennyire szégyenlős a babókád? Nem akarja az uhus bácsinak mutogatni magát. :wink:
+++++++++++++
előbb utóbb csak lesz valami! Csak elég rossz igy kétségek közt lenni nem? :?

dita75
 
 


Viki!
Nem ér mindig elvenni tőlünk a laptető lehetőségét. :lol: :wink:

dita75
 
 


Dita!
Hidd el nem szándékos!

Vicuska!
Ha méhenkív. lennél, akkor görcseid is lennének. (Sztem legalábbis :oops: )
20150601134430
 
 


Vicuska,
Sajnálom, hogy ma sem láttatok semmit. Kíváncsi vagyok, mi lesz du. az eredmény.

Dita,
Már izgulok, bár nem érzek semmit, ami arra utalna, hogy terhes vagyok. A görbém is mintha menne lefelé...

http://www.fertilityfriend.com/home/1b3ecd

i.kata
 
 


Kata!
A görbéd nem gáz! Lehetne sokkal durvább a leesés is.
20150601134430
 
 


Viki,
végülis a 36,7 átlagot tartom, de zavar, hogy egy kicsit lejjebb ment.

Beleszólásról az jut eszembe, amikor anyum megkér, tervezzem meg a kertjüket és mindenbe beleköt, hogy ez nem jó így, ez miért így van... Nem tudom minek járok egyetemre... Én sem kötök bele az ő munkájába és nem kérdőjelezem meg a tudását.

i.kata
 
 


Kata!
Ha félórával korábban / később kelsz, az is zavarja a görbét. De ha pl. nem alszol egy huzamban 3-4 órát akkor is kevesebbet mutat.
20150601134430
 
 


Tudom, hogy ezek is befolyásolják. Mostanában állandóan pisilni járok éjjel, pedig már egy ideje leszoktam róla.

i.kata
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kata!
Érik az a teszt!
20150601134430
 
 


Kata!
Én már este nem iszom, mert különben én is éjjel ki szoktam járni pisilni. Hajlamos vagyok, hogy egész nap nem veszek magamhoz folyadékot, este meg megiszom egy literrel. Most szépen fent is volt a görbém, leheet, hogy ennek köszönhető.
A 36,7 most a menő, Monic és én is ezt tartjuk. Legalábbis a múltkor annyi volt neki.
Vicus!
Nekem volt egy ismerősöm aki méhen kívüli terhes volt, annyira rosszul volt, hogy menni nem tudott. Te tuti nem vagy az!

dita75
 
 


Azon gondolkodtam a múltkor, amikor az Évi utoljára feltette a táblát, hogy eddig akinek összejött, az vagy spontán, vagy 1., vagy 4. inszem volt. Úgyhogy csinálhatnánk egy sorozatot: én bevállalom a 2. inszemes helyet :oops: , Monicnak most lesz a 3., Viki te 4. inszemes vagy, Nemonenak ma volt az 5.

i.kata
 
 


Dita,
de Monicnak pé előtt 36,7, nekem meg pé után. Nekem pé előtt átlagosan 36,3.

i.kata
 
 


Kata!
Sikerült leadnod a rajzodat?

Nem lehet rábeszélni a holnapi tesztre? (Csak bepróbálkozom.... :oops: )
20150601134430
 
 


Kata!
Az más! Szerintem jó akkor a 36,7.
Egyébként a sorrendes 5-let supi. Én vállalom a spontánt! :wink:

dita75
 
 


Ledtam, de a téri ábrával nem készültem el. De nem volt probléma. Sőt még így is 2 helyen volt a munkám a tanárnál :lol: Rangsorolni kellett egymásét és a végén a tanár is elmondta az ő rangsorát. Grafikát, térszervezést és design-t kellett figyelembe venni.

i.kata
 
 


A téri ábrát is a héten kell leadnod?
20150601134430
 
 


Kata!
nagyon szorítok hogy zebrát tesztelj, nem rossz a görbéd, sőt.... :lol:

Dita!
én már voltam méhen kívüli :(
Vendég
 


Vicus!
Akkor éreztél vmit? Vmi mást?
20150601134430
 
 


Viki,
azt ráér 3 hét múlva leadni, de akkor le kell már adni 3 fürdőszoba tervet is... Szalad az idő és ráadásul a múlthéten becsúszott egy ház berendezésének a megbízása, vagyis csak meg kell terveznem. De elég nagy meló.

Vicuska,
én is nagyon szeretnék zebrázni!
Ha méhen kívüli lenne, akkor az látszana az UH-on, nem? Amikor csinálták a HSG vizsgálatomat, akkor hoztak be egy csajt aki nem kapott levegőt, annyira görcsölt. Abortusza volt, de nem vették észre, hogy ikerterhesség és az egyik méhen kívül volt... Nagy fájdalmai voltak szegénynek.

i.kata
 
 


Viki!

akkor véreztem folyamatosan...meg görcsölgetett a hasam, meg nyilallt itt-ott az oldalam, de akkor se volt semmi vészes..most nem görcsöl a hasam, a nyilallgatás megvan...és akkor 8 hetes volt a baba mikor megműtöttek, és akkor se láttak semmit uh-on, pedig ott volt a petevezetőmben :shock:
Vendég
 


Kata!
Akkor neked a március tele van munkával!

Vicus!
Paranormális!
20150601134430
 
 


Nem fogok unatkozni, az biztos :roll:

i.kata
 
 


Vicus!
Egyre jobban nem értem. Nem vagy te valamilyen földönkívüli lény. Bocsi :oops: Én még ilyet nem hallottam, ami veled történik. Mondjuk ha azt veszem, én amikor terhes lettem akkor 4 hónapon keresztül jártam a dokihoz 2 hetes intervallumokban. 12 hetes voltam amikor az uhu-n észrevette, hogy jé ott egy bébike. Aztán még én lettem lecseszve, hogy miért nem jöttem előbb. :shock:

dita75
 
 


Dita!
komolyan?????????????????? :shock: akkor még van remény.... :lol:
Vendég
 


Dita!
Akkor Te is paranormális voltál.
Párod eredményei mikor lesznek meg?
20150601134430
 
 


Vicus!
Persze, hogy van remény. Szerintem nem véletlen, hogy + tesztelsz. Nem vagyok orvos, de kell ott valaminek lennie.
Paranő vagyok néha, de paranormális?
Az eredményt nem tudom mikor lesz meg. Csütörtökön megyek uhura és akkor lesz meg a 3. napi hormonom. Leht, hogy addigra apa eredménye is ott lesz, de nem biztos, mert 3 hetet mondtak.

dita75
 
 


Dita!

csüt.uhu? :shock: kihez? :roll: szabin van kedd-sze-csü :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eddig nem jöttem, de volt egy kis riadalom nálunk még szerdán. Dóri beteg volt, kórházban is töltöttünk egy éjszakát, de már egész jól van.

Képtelenség mindenre reagálni, ami azóta történt, így ha nem bánjátok innen kapcsolódnék vissza újra.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: mi volt? szegény Dórinak jobbulást!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szabin lesz a doki? Nem baj. Nekem eddig a CSetényi csinálta mindkét uhumat. Ez csak a 13. napi, szerintem a jövő héten is kell még egy, a múltkor is az volt, hogy a 11. -en és a 15-en voltam. Akkor volt az óriásbébi jelöltem (32 mm) :wink:

dita75
 
 


Évi!
Mi volt a baja a Kis Királylánynak? Csak nem a rotát kapta el?
20150601134430
 
 


Évi ne hozd ránk a frászt, jobban van már a picúr? :?:

dita75
 
 


Viki!

Nyertél, a rota a bűnös :evil: Sokat hányt, egy korty víz se maradt meg benne, és nagyon ramatyul érezte magát. Kapott infúziót. Sose kelljen átélnetek ilyet, hogy szurkálják a gyereket, nem találnak vénát, szegén kis drágám meg csak sír, sír, és könyörög, hogy menjünk haza... :cry: :cry: :cry: Mikor az egyik kézfeje már tiszta luk volt, de még mindig nem tudták bekötni az infúziút, kérték, hogy adja oda a másik kis kezét, ő szó nélkül odatartotta. Ne tudom mikorra heverem ki ezt az élményt, de láthatóan a Dóri már nem gondol rá :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Borítékoltam volna. A barátnőm a kis 9,5 hónaposával 3 napot volt bent szintén rotával a kórházba.

Gyógypuszikat küldök Dorkesznak a kicsi kezecskéjére!
20150601134430
 
 


Édes pici szive!

dita75
 
 


Szegény Dóri! jobbulást neki!!
nekem az öcsém járt ua vakbélgyulladásakor 10 évesen. szegény ő is nagyon megszenvedett, és közben anyuék is ! az valóban borzasztó, h a szülő látja szenvedni a gyerekét! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Na jó, beszéljünk vidámabb dolgokról :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
A héten mész vv-re?
20150601134430
 
 


Dobok táblát, mert jól elmaradtam vele :oops:

Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Írd be a következő táblába, hogy Pici Fiúnk lesz, Lackó.
20150601134430
 
 


Viki!

Igen, szerdára tervezem! Elvileg még aznap meg is lesz az eredmény. Izgulok miatta, mert nagyon szeretnék kezdeni.

Egyébként te is észrevetted, hogy az iwiwen van egy közös ismerősünk, aki nem babanetes? R.Cs. a monogramja :wink: Gimis osztálytársam volt :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
Szegény Dórika! Még szerencse, hogy a gyerekek hamar túlteszik magukat az ilyeneken. Mondjuk lehet, hogy később eszébe jut, de téged biztos jobban megviselt.
A lényeg, hogy már jól van!

i.kata
 
 


Bocs, ez tényleg kimaradt :oops: :oops: :oops: Már javítottam is!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Kicsi a világ!!!! :wink:
20150601134430
 
 


Elfelejtettem mondani, hogy én egy igazi hős vagyok. :oops: Reggel 7.30-kor már a fogorvosnál kezdtem... Jól lezsibbasztották a bal oldalamat, de ahogy elkezdett kimenni a hatása, nagyon elkezdett fájni. Örülni fog a férjem, mert nem szívesen nyitom ki a számat, mert még az is fáj.

i.kata
 
 


Nellikével mi van? Már nagyon régen volt.

i.kata
 
 


Kata!
Te egy hős vagy!
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: