Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Kép
Vendég
 


Szép napot!

Én inszem elött egy hónappal elkezdtem szedni a méhpempőt... :lol:

Vicus ++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


CSAJOK, ez a 100. oldal a topicban :lol:
Vicuska pont ezen a lapon lett laptetőn, úgyhogy holnap már biztos láttok valamit az UH-on.

Nemone,
Neked is mennek a drukkok a holnapi inszemhez. Majd gyere, ha már túlvagy rajta.

i.kata
 
 

 
 

Sziasztok,

Vicuska,

gondolok majd rád holnap!+++++++++++++

Nemone,

hajrá holnapi inszem!+++++++++++++++++

Kata,

nagyon jó volt az esküvő, minden tökéletesre sikerült.
Annyit táncoltam, hogy ma nem érzem a lábaimat.
Reggel voltam ám a fórumon, írtam is egy jó hosszút, de aztán elszállt. :twisted:
Nagyon mérges lettem, úgyhogy le is feküdtem aludni. Most kezdek újra használhatóvá válni. :roll:

Csinálsz tesztet 2 nap múlva, vagy még nem tudod?

BOLDOG 100. OLDALT MINDENKINEK!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
köszi a drukkokat 8)

Nemone!
holnap kezem-lábam öszekulcsolom érted :lol: :lol: :lol:

Kata!
mikor tesztelsz?????? :wink:
Vendég
 


Monic, Vicuska

Lehet, hogy szerdán tesztelek. Vagyis egyre erősebb bennem, hogy biztos tesztelek szerdán.

Monic,
Örülök, hogy jól sikerült az esküvő. Tesódék mennek nászútra?Azon gondolkodtam, hogy szórtatok-e 1 Ft-osokat, most hogy visszavonták?

i.kata
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a családi hétvégéről.

Monic!
Örülök, hogy jól sikerült a lagzi! Sok boldogságot a Tesódéknak!

Vicuska!
Nagy nagy drukk neked, nektek holnapra!

Kata!
Hogy vagytok?
20150601134430
 
 


Kata,

Van itthon kb 3 kilónyi 1 és 2 Ft-os, anno még mi kaptuk amikor volt a lagzi. De nem vitt rá a lélek, hogy rájuk szórjam.
Most nem mennek még nászúrta, majd nyáron, de még nem tudják, hogy hova.
Hajrá szerdai teszt! IIitt a mindta, ilyen legyen!

Viki,

megjártátok anyósékat a hétvégén?

A testvérem nevében is köszönöm mindenkinek a gratukat!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki
Köszi, megvagyunk. Most jobban viselem az inszem utáni időt, mint a múlkor, úgyhogy apát sem szekálom most annyit :oops:
Én ma Lakástrend kiállításon voltam a tesómmal, délután meg végig rajzoltam, meg most is rajzolok, de már nagyon ráuntam.
Milyen volt a hétvége? Elújságoltátok, hogy kis pöcsös unoka lesz?

Monic,
Nekünk is megvoltak 2 héttel ezelőttig az 1Ft-osaink az esküvőről, de odaadtam a hugimnak, mert ők gyűjtötték az oviban. Majd játékokat vesznek a gyerekeknek az oviba.
Igyekszem másolni a zebra mintát! :roll:

i.kata
 
 


Kata,

akkor biztos jól éreztétek ma magatokat. Biztos elfáradtatok.
Az jó, hogy jobban viseled a másodikat, látod, ebben is lehet rutint szerezni.
Nekem a 3. már meg sem fog kottyanni!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csak túlságosan ne melegedjünk bele!!!! Én 2-nél szívesen megállnék :shock:

i.kata
 
 


Kata,

Még szép, hogy meg fogsz állni 2-nél, én sem tervezem, hogy lesz negyedik is, mert egyszerűen sikerülni fog a harmadik!
HÁROM A MAGYAR IGAZSÁG, neked 2!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Nagyon jó volt anyóséknál. Tegnap vittük őket a szüleimhez, mert apukám Zoltán, és tartotta a névnapját. Ilyenkor terülj terülj asztalkám van.

Kata!
A szülők már csüt. tudták a tökit.

Miket rajzoltál?

Nagy ám a boldogság mindkét szülőnél. A nagypapák bevallották, hogy ők bizony fiút vártak, és hogy most bejött totális a boldogság.

Ahányszor emelték a poharat, először aput köszöntötték, utána Pocak Lackót.
20150601134430
 
 


Viki,
holnap le kell adnom a suliban egy galériás lakás terveit úgyhogy azt rajzoltam.

Akkor nagyon jól telt a hétvégétek. Annyira jó nektek :lol:

i.kata
 
 


Viki!
szupi hogy így örült a família :lol:

Kata!
nem akarsz előbb tesztelni?én nem tudok addig várni a pozitív tesztedre 8)

Monic!
én is gratulálok a tesódéknak :D
Vendég
 


Vicuska,
De édes vagy! :lol: Megfogadtam, hogy egy nappal sem tesztelek előbb, mert az előző ciklusban már a 10.dpo-tól minden reggel teszteltem, annyira be voltam sózva. Csak magamat idegesítettem. De ígérem, ha szerdán tesztelek, ti lesztek az elsők, akik megtudják az eredményt, mert apa nem lesz itthon.

i.kata
 
 


Viki,

ezek a nagypapik tünemény aranyosak! Koccintottak a fiúcskára is!

Kata,

akkor jó munkát neked, és teszteléskor légyszi kövesd a megadott minta csíkokat! Ok?

Vicuska,
holnap gyre ám a hírrel! Nagyon-nagyon szorítok neked!+++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Reggel munka, annyira nincs kedvem menni! A lábaimba még most sem tért vissza az élet, szerintem reggelre sem lesz sokkal jobb a helyzet!
Utálom a hétfőket! :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszönöm a drukkokat! Gyüjtöm holnapra az energiát! :lol:

Vicuska!

Nagyon szorítok, hogy most már lássatok "valamit" odabent!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Némoné!

Extra drukkokat küldünk ma neked!!!

Czinki!
Milyen szépségés királylányos rucit választottál?

Kata!
Már csak 2őt kell aludni!!!!

Monic!
Sztem Te a hétközepére tudod kipihizni a lagzit!!! Inszem után otthon leszel?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kata: Nagyon izgi, mindjárt tesztelsz. :wink:

Czinke: Sikerült hétvégén megtalálni álmaid ruháját? :?:

Nemone: Nagyon szép eredmények! A nyálkahártya mára biztos vastagodott még, de 9mm is szuper! Drukk a mai inszemhez! ++++++++ Dél körül gondolok majd rád! :wink: Jó pihizést utána, és holnap várunk a hírekkel.
(Az én dokim 5 tüszővel nem csinálta meg az inszemet.)

Monic: Örülök, hogy jól sikerült az esküvő! Hosszú boldogságos házas éveket a Tesódéknak! :)

Vicuska: Drukkolok mára, hogy megmutassa magát a babóka! +++++++++

Viki: Szuper, hogy ennyire örülnek a családban a fiúnak. :) Azt hiszem, bár nem mondják, de nálunk is inkább fiút várnának.
Te inszem után mikortól érezted, hogy ég az arcod?

Azt hiszem, most nekiállok a takarításnak, mert hétvégén nem voltunk itthon, és nem jöttek a manók, akik kitakarítottak volna helyettem. :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denikém!
Nekem kb. a 8-9. nap kezdett el égni a képem. Csak nem vmi hasonlót érzel?

A mnaókat ha mégis hozzátok tévednek elküldheted hozzánk is, mert nekem sem pucoltá meg hétvégén az ablakaimat.
20150601134430
 
 


Denikém!
Ha már címet nem küldtél egy virtuális csokit repítek az éteren kersztül:

Kép
20150601134430
 
 


Boni!
Én ma veszek mézpempit, hoz nekem a Herbáriás néni frisset. Remélem nekem is ugyanúgy segít mint neked! :wink:
Monic! Gratula a tesódnak, örülök, hogy jól érezted magad az esküvőn.
Kata!
Izgulsz már? :wink:
Viki! Szerintem a nagyszülőknek édes mindegy lett volna az is ha lány, csak egészséges legyen, nemde? :lol:
Vicus!
+++++++++++++ szeretnénk uh-os képet látni tőled egy pacával a pocidban. :wink: ne kelljen csalódnunk? 8)
Nemone!
Hajrá mai inszem, dél körül nem csak az ebédre fogok gondolni.
Amúgy helló a többieknek is akiket kihagytam. :wink:

dita75
 
 


Nekem a vonalzóm szerintem nem jól számol. Mindegy a hőm úgyis elárulja majd, hogy mikor kell akciózni! :oops:
Vasárnap nálatok is jó idő volt? Én konkrétan napoztam a teraszon. Isteni volt! A manók hozzám sem jöttek, úgyhogy kénytelen voltam magam takarítani! :lol: :lol:

dita75
 
 


Viki: Köszönöm a virtuális csokit! Nyami-nyami :)
Az arcégés? Hát.. lehet, hogy valami hasonló lehet. :roll: Majd kiderül (vagy beborul) :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Monic!
Nekem sem kívánta egyik porcikám sem a mai felkelést. :?
Úgy aludtam, hogy még a nyálam is kicsordult. Sajnos én hétvégén is 6-7 körül kelek. :cry:
Az egyik barántnőm nem talál magának munkát, pedig már nagyon szeretne dolgozni, felajánlottam neki, hogy cserélhetünk.
Ő ugyanis még otthon van egy 2,5 éves kislánnyal. :wink:

dita75
 
 


Dita!Nálunk falun nagyon rossz idő volt tegnap, még esett is.
20150601134430
 
 


Viki!
Akkor küldök neked innen egy keveset! Kép

dita75
 
 


Mézpempős lányok ha olvassátok válaszoljatok, hogy ti milyen módszerrel "kajálgattok" pempit? Csak úgy ala nature? Vagy keverni lehet italba esetleg? Hétvégén annyi joghurtot ettem, hogy ma már rá sem bírok nézni. Ha most is vékonynak találják az uhu-n a mnyh-mat akkor agyhúgykövet kapok! :shock:

dita75
 
 


Dita!
Ideért a napsütés! Köszi!

A méhpempőt én kiskanállal nyomtam. Délelőtt és du.
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok,
végigolvastam a hétvégi termést, de már elfelejtettem a dolgokat! :oops:

Monic: sok boldogságot tesódéknak! poz hozzáállás! nem kell 3. inszem, meglesz a mostani!

Kata: csak nyugodtan tesztelj szerdán! nyugi!

Nemone: ügyik legyetek ma!!+++++++++!!

Vicuska : jó hírekkel várunk!!+++++++++!

Denika: a manót hozzánk is küld légyszi Desviki után! :wink:

Dita: nekem azt mondták , a boltban, h a méhpenpőt reggel kell enni éhgyomorra. műanyag v fa kanállal, fémmel ne nyúljál bele!

Desviki: naponta 2* is etted a méhp-t? nekem reggel éhgyomorra mondták csak!

pénteken én is vettem méhp-t , de az vmi bűn rossz ízű! :roll: és még jó drága is! 25gr-t vettem 4e-t. igaz állítólag 2,5 hóig elég! én egy kis mézt rakok még rá, és még utána is bekapok egy kis mézet, mert olyan rossz. szegény páromba is beerőszakoltam minden reggel, mert mondták, h immunerősítő is.

pénteken megtaláltam a tökéletes mennyasszonyi rucit! csak 4 órába tellet! majdnem 22-ig ott voltunk ! de csodálatos! anyunak, apunak inkább a csicsásabb, flitteresebb, csillogóbb rucik tetszettek, míg öcsémnek, a barátnőjének és nekem a szolídabb rucik jöttek be! volt is kis összezörrenés ezért! :lol: de sikerült kiválasztanom egy Beás (öcsém barátnője mondta) és ,,szűzies,, (ismerős szerint) rucit. :lol: szerintem nagyon nagyon szép! azért szűzies, mert margaréták vannak rajta! :lol: gyönyörűnek éreztem magam és teljesen meg voltam hatódva, amikor láttam magam a tükörben, és mindenki azt modta, h milyen szép vagyok. :oops: olyan jó érzés volt! :D

szombaton nőnap alkalmából, volt szombat este vmi kis barnázásom. azt hittem, h 45.megjön végre, de nem . vas volt még egy minimális barna, de ennyi volt összvissz. pedig azt hittem, h kezdek gyógyulni és lesz egy spontán menszim. :roll:

bocsi, ha kihagytam vkit!! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki!
csak úgy minden nélkül? hány kanállal? Monic ismertetőjében az volt, hogy fémmel ne érintkezzen, műanyag, vagy fa anyagú kanállal etted? bocsi hogy ennyit kérdezek.

dita75
 
 


Cinki! Biztos nagyon jó érzés lehetett, és majd milyen lesz az oltár előtt. :wink:
köszi a mézinfot.
a párom az esküvőtök napján született. Csak érdekességként írom.

dita75
 
 


Nemone!
Drukk a mai inszemhez!

Vicuska!
Remélem csupa szép dolgot hallassz ma a dokitól!+++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok lányok!

remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje!
Csak ez a hétfő ne lenne! :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi szia!
Olyanok vagyunk mint Garfield, utáljuk a hétfőt ! :!:

dita75
 
 


Dita!
Én sima mezei fém kiskanállal ettem, ettől is nőtt. Napi 1-1 kanállal csúszott le.

Czinki!
A szülők nem valók a lagzi szervezésbe. Csak legyenek ott, és élvezzék.
20150601134430
 
 


ja, tudom mit felejtettem még el !

Desviki: Pocak Lackó!! nagyon aranyos!! :lol: :lol:
tudom, de nem volt szívem azt mondani, h ne jöjjenek rucinézőbe! abból mégnagyobb sértődés lett volna!! :lol: :lol: így is anyu mondta, h ő jönni akar, és akkor már evidens volt, h apu is jön, nehogy már csak ő maradjon ki! :wink: szóval betódult az egész család! :lol: de nagyon jó volt!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nálunk a párom részéről mindenbe szeretnek beleszólni a szülők, engem annyira nem zavar, mivel úgy vagyok vele, hogy meghallgatom őket, de úgyis azt fogom csinálni amit én szeretnék. A párom meg felidegesíti magát rajtuk. Ez felesleges. Az én anyum igaz elég messze lakik tőlünk (150 km) de ha közel lenne akkor is max. tanácsot adna. Nem vagyunk egyformák. Nekem nagyon rossz lesz majd, ha meglesz a baba ilyen szempontból, mert a családom nagyon messze lakik akikre számíthatnék. A párom szüleire lehetne, de azért jobban örülnék, ha az én családom lenne a közelben.

dita75
 
 


Cinki! az a lényeg, hogy jóban vagytok, mert sajnos elég nagy számban vannak gyülölködések családon belül. Nekem pl. a mostani párom terén nagyon jó, hogy ilyen rendesek a szülei. Anyagilag nem támogatnak, nincs is rá szükségünk, de pl. van egy nagy kertjük és nyáron a gyümölcsre nincs gondom.
Mi is mindig segítünk, fát vágni, orvoshoz vinni őket, ők meg ilyen úton-módon köszönik meg a fáradságunkat. A múltkor is kétszer a mama jött át hozzánk, mert elromlott a hűtő és várni kellett a szerelőt. Szóval mindig lehet számítani rájuk. Ez a lényeg. Az előző pasim szülei a szememben kedvesek voltak, később meg mindig visszahallottam, hogy a hátam mögött mit beszélnek. Pedig csak köszönhettek volna nekem, hogy a fiúkat a nyomorból kiemeltem, és sokáig én tartottam el. ÚGy látszik egyeseknek semmivel nem lehet megfelelni.

dita75
 
 


Nálunk anyukám az aki okoskodna bele a dolgokba, de leszerelem és kész.
Mondta, hogy majd jön babaágy nézőbe. Aggitálta anyóst is, de ő ránk hagyja.
Elég lesz mjad nagy pocakkal nekem is végignézni a dolgokat, nem még más okoskodását is hallgatni.
20150601134430
 
 


Ez az Viki, ne hagyd magad. :wink:
Rám (illetve a bébimre) egy csomó babaholmi vár. Azt mondta a nővérem, hogy kb. 8 raklap ruha van, és 3 raklap játék. Bútort viszont újat fogok venni szerintem, meg babakocsit is. Tök jó úgy beszélek róla mintha már aktuális lenne. :lol: 8) :shock:

dita75
 
 


Nekem is a nővéremnek van 2 fia, így 3 zsáknxi ruci vár ránk (ez 2éves korig)
Vendég
 


Boni!
Milyen jók ezek a nővérek néha! :lol: :lol: :wink:

dita75
 
 


Mi is kapunk fiú ruhácskát.
20150601134430
 
 


A múlt héten nézegettük a barátnőmnél a gyereke csecsemőrucijait. Majd elolvadtam. Volt egy kis csíkos body. Nincs is olyan csöpp emberke aki abba belefér. Nagyon cuki volt. :lol:

dita75
 
 


Karácsonykor lesz a szülinapom. Apától kérek egy ilyen ajándékot. Kép

dita75
 
 


Karácsonykor lesz a szülinapom. Apától kérek egy ilyen ajándékot. Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Nemone!
drukk++++++++++++++++ :lol:

voltam uhu-n, nem látszott semmi......... :( ,csak balo.a 45*55 mmm-es ciszta, méhnyh 10 mm.
baba sehol...a véreredmény csak du.lesz meg....

Viki!
nekem is ég az arcom!!!!!!!!!!!!komolyan, tegnap óta, most is tök vörös, meg hőhullámaim vannak, ver a víz...ez babás tünet?
meg ma már elkapott a hányinger rendesen :roll:

Czinkeb!
örülök, hogy megtaláltad álmaid ruháját :wink: a barna meg monnyon le :evil:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: