Új privát üzeneted érkezett!

Angel laptető :lol:
Vendég
 


Angel

Hu annyit gondolok rád :) és iszonyatosan szurkolok! Gondolom izgulsz, vagy már nem?

Én igen :roll: bár ma reggel csak 37 volt a hőmérőn. Tudjátok holnap akarok egyet tesztelni, szülinapom lesz .... a legszebb ajándék lenne egy zebrás teszt ... :roll:
kokusz
 
 


Kókuszka, nagyon drukkolok, hogy csodálatos szülinapod legyen, és boldog szülinapot! Kép

Angel, neked is drukkhegy! :wink:
athiz
 
 

 
 

Kókusz,
hogyne izgulnék, még sose blasztocitáztunk! :wink:

Holnapra boldog szüli- és tesztnapot! :D

Athiz,
köszi! :)

Boni,
ja, laptető! :D Ennek mi a jelentősége? :oops:
angel37
 
 


Hajrá kicsi (vagyis akkor Ők már nagyobbacskák, ha jól értem) Blasztok!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nagyon szorítok.
A laptörés jó előjelnek számít asszem. Boniéknál a hőmérősben...mielőtt teszteltem én is törtem itt is, de még ott is ahova kb.3 hsz.-t írtam összesen.Úgyhogy működik!!!! :lol:

Kókusz!
Boldog szülinapot ! - és kívánom hogy a legemlékezetesebb legyen.

Monyóka nagyon eltüntél :roll:

Kép
katica_75
 
 


sziasztok.

itt vagyok csak elkapott a takonykor,meg amugy sem tortenik velem semmi,most van a varakozas :?

katica gratulalok.

angel kokusz drukkolok nagyon

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Csajok!

Látom,lehet izgulni :):):)!Kezem-lábam X-ben értetek (Apa úgy sincs itthon :lol:)!!!

Katica

Gratulálok!!!

Monyo

Jobbulást :)!

anyapoc
 
 


Angel KAtica jól megfogalmazta!

Anyapoc kezet foghatunk, én párom sincs itthon :cry:
Vendég
 


Anyapoc köszönöm. :P Gondoltam hogy majd beugrok hozzátok is a jó hírrel, csak meg akartam várni a pénteki Kaális első "hivatalos" uh.-t.

Monyóka , jobbulást!
és tetszik a vonalzós hozzáállásod! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Boni
apák behetnek ugyi az első uh.-ra? :shock:

Kép
katica_75
 
 


Aha, akkor értem a laptörést! :wink:
Kerek hsz-ekre már hajtottam (másik topicon), ugyanezen okból, de sajna nem vált be...

Monyó,
takony hess :!:
Köszi, és kellemes várakozást! Holnaputántól csatlakozom! :wink:

Anyapoc,
köszi! :)

Nekem se lesz apa jövő hétvégén+pár napig, mennek apuval sielni!
angel37
 
 


Na csajok,látom, kezet foghatunk apázás ügyben :roll:....
Akkor majd összeborulunk, mint a rohadt nád :lol:!

Katica

Én kukkoltam ám már rég :wink:!Azért csak gyere elújságolni,dobd fel a topikot :)!

Boni

A másikba még nem írtam,de most itt írom,hogy édi a pocid :D!

Angel

Párod nem akar izgulni,mi? :wink:

anyapoc
 
 


Drágaságom nem egy izgulós fajta, csak úgy módjával! :wink: Azért mennek jöv. hétvégén, mert előre le kellett foglalni, és megmondtam, hogy márc. első felében lehetőleg ne menjenek - a punkció napján ugye nélkülözhetetelen! :D

Ez a rohadt nádas mondásod már a hőmérősben is nagyon tetszett! :mrgreen: :mrgreen:
angel37
 
 


Anyapoc, én káposztaleveleket szoktam mondani, de ez a rohadt nád jobb :lol:

Katica persze, hogy bemehet apa!

Angel még jó, hogy punkció napján itthon lesz :evil: :lol: :lol:

amikor nekem volt inszem, apa elötte se volt itthon pár napja,illetve hétvégén de akkor türtőztetnünk kellett magunkat :oops: hétfőn reggel berohant, leadta katonákat, oszt már ment is külföldre... :lol:
Vendég
 


Kókusz ????????????????????++++++++++++++++++++++++

Boldog szülinapot!
Vendég
 


Üdv!

Állítólag mindegyik embrikénk elérte a 4. napot! :D :D A beültetés ma lesz, 1-re kell mennem!

Kicsit el is köszönök, mert otthon leszek a következő pár napban, netünk meg ninsc.

Drukkolok, Kókusz, Monyóka!!!
angel37
 
 


Angel extrahipermegadrukkok nektekl!
Vendég
 


Na sziasztok

Angel de jóóóóóóóó :) ezerrel drukkolok!!!!

Boni köszi szépen :)

Csajok nem nyilatkozom 8) teszt ügyben, további drukkokat kérnék szépen.
kokusz
 
 


Kókusz! extrahipermegagigantikusdrukkok szálljanak feléd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Köszi Boni! :)

Kókusz,
jaj ne már, én nem leszek ma délutántól :(
Legalább privi írd meg, hogy ez egy halovány tesztet jelent-e, vagy mit? :oops: Na jó a drukkokat mindenképp megkapod! :lol:
angel37
 
 


Angel , Kókusz!!! Juj de jó!!!! tiszta libabőr lettem ahogy olvastam a híreiteket!
Monyóka természetesen neked is drukk!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
az én kollekcióm így alakult napról napra.Kép

Kép
katica_75
 
 


Katica szééééééééééééép :)

Angel ment pü :wink:
kokusz
 
 


Katica,
ugye felülről lefelé kell nézni? :lol:

Kókusz :wink:
angel37
 
 


Hééé ez nem ér! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: én is kiváncsi vagyok! :lol: 8)
de ha ezen múlik akkor ok. hajlandó vagyok várni...........holnapig ...... max. :lol: :oops:

Kép
katica_75
 
 


Angel :lol: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Katica

Ugye te most nem is kaptál progipótlást?
Éreztél valamit magadon? Tünetek?
kokusz
 
 


Nem kaptam.És jó is mert a stimu miatt hatalmas sárgatest ciszták lettek a peték helyén, amik sztem termelnek rendesen. A 15 dpo. körül a szagok elkezdtek zavarni, és már korábban a cicik nagyon feszültek/nek...és a sok pisilés. :lol:

Kép
katica_75
 
 


kokusz Boldog Szulinapot:)
ez nem er :? de gondolom hogy jo hireid lesznek.drukk++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


angel++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++

asszem egyedul fogok maradni a topikban :cry: :cry: :)

Kép
monyo83
 
 


Monyokám

Nyugi :) én még ha babás leszek is csak ide fogok jönni :) máshová nem is szoktam írni. És különben is te nemsokára ex száni leszel :)
kokusz
 
 


Angyal!

Nemsokára megkapod a kicsikéket! :D :D :D
Sok sok sok sok sok sok..........babaragacs Nektek!
És gyere amint tudsz!
SZÍVBŐL,NAGYON SZORÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTOK!!!!!!

Kókusz!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Úgy mint Bonika én is extrahipermegagigantikusdrukkokat küldök!!!! :wink:

Meg drukk a még megmaradt szánikáknak!
A végén már csak én leszek száni... :roll:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ja és köszi a köszöntést :)
kokusz
 
 


Ancsa

Szia :) de rég láttalak. Hogy vagytok? Helyzet?
kokusz
 
 


BIZONY BIZONY!!!Monyoka!Tessék pozitívnak lenni!Az ikrek már ott lapulnak a pocidban!!! :wink: :D

Kokusz!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vagyogatunk,köszi!
Helyzet még nincs!Hacsak nem az hogy holnap talán 1 cn! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Boni

Na látod,így kell gyereket csinálni :wink:!Még futtában is megy :lol:!

Angel

Olvastam a másikban is,szuper :):):)!Nagyon drukkolok!!!!

Kokusz

Húúú,de felizgattad a kedélyeket :wink:!Nagyon izgulok :!: !

Katica

Jó a "kollekció"!A másodiknál én már 10. napon olyan fáradtságot éreztem,hogy tudtam,nem lehet más :roll:... Komolyan, megterhelt,hogy fel kellett öltöznöm (persze tél volt :lol:).... Szl tényleg más lesz az állapot :D!

Csajok, nyugi, a topik címét záros határidőn belül meg kell változtatni :!: :!: :!: :wink:

anyapoc
 
 


Ancsa köszi szépen :) Hát ez nem sok fejlemény .... :(

Anyapoc szia :) jaja sikerült felhergelnem a topikot .... remélem pár nap múlva még jobban sikerül .... :roll:
kokusz
 
 


Kokusz!

Boldog szülinapot, de ezt ne csinálddddd!!!!!!! :lol:
"sikerült felhergelnem a topikot .... remélem pár nap múlva még jobban sikerül ..." Ez mégis mit jelent??? :roll: :roll:

Angel!
Figyelek!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Balikám :) sziaaaa

Hu te nemsokára szülsz :) köszi a köszöntést. Jó vén banya vagyok már ... 32 8)

Na jóvan, úgyis gondoljátok mi van ....
Ma reggel azt gondoltam, ha a hőm továbbra is fenn van akkor tesztelek. Egy órával hamarabb keltem és 37 volt, úgyhogy pisiltem egy tesztet. Nagyon haloványan látszott egy második csíkokcska, uram is látni vélte, de megegyeztünk hogy nem éljük bele magunkat. Ma 12. dpo úgyhogy ha addig nem jön meg szerdán tesztelek mégegyet és ha van ott valaki akkor annak már látszania kell rendesen.
kokusz
 
 


...és látszani is fog!!!! :lol: ...de megértem, hogy egyelőre visszafogottak vagytok...
Akkor legkésőbb szerdán benézek! Puszi mindenkinek! :lol:

...ja, mingyá' szülök... :shock: :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Szia Bali! :) Tök jó mindjárt 1ütt a régi csapat már csak Tontica és Okrisz hiányzik! :lol: Vagy menjük vissza mi, a hőmérősök babásai és a többiekbe úgy hogy már mi sem leszünk "többiek"!! :lol: 8) Igen, ezt kívánom mindanyiunknak!!!!

Kókusz a lényeget még ma nem is írtam : BOLDOG SZÜLINAPOT!! és a 32 szép!!!!!!!!!!! (én ezzel nyugtatom magam! :lol: )

Kép
katica_75
 
 


Szóval én már senkinek sem hiányzom! :cry:

Kókusz, juhéééé, őrülten örülök nektek, és baromira drukkolok szerda reggeli brunyához! :shock: :lol:

Angel, neked is nagyon juhéééé, és drukk!

Monyo, neked is drukk, és meglesz az a +teszt! :wink:

Anyapoc, Bali, Ancsa, remélem, jól vagytok, és sajnálom, hogy már nem írtok abba a bizonyos topicba!

Pusza mindenkinek
athiz
 
 


Athiz hát Te már itt vagy!!! :lol: Téged már idevettelek! Anyapoccal és Ancsával 1ütt! És aztán jött Bali... :lol:

Kép
katica_75
 
 


BAli baccus, most tudtuk meg, hogy babás avgy! :shock:

Kókusz akkor én cask ragacsot küldök meg ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

és megsúgom, a 12.dpon, nekem is csak nagyon halovány volt, oszt másnap is, oszt harmadnap erős, meg negyedik nap is :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Hát kezd elszállni a reménykedés ... nagyon kicsi barázás van és a hőm is lejjebb ment (36,9) :?
Na majd ma meglátjuk ... csinltam tesztet ugyanolyan halvány mint tegnap.
kokusz
 
 


:cry:
Nem ugrasz el vérvételre? Gondolom sok mindent kimutatna. Sztem a Forgácsban is biztos levennék! Én még drukkolok, hátha csak progi kellene hisz még csak 13dpo.

Kép
katica_75
 
 


Köszi Katica! :D

Kókusz, várnod kell, nincs más megoldás! Holnap-holnaputánra kiderül! A hőd jó, az a pár tized nem számít, a barnázás is lehet babásan, szóval kitartás, és ++++++++++++++++¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pusza
athiz
 
 


kókusz, én is barnáztam, eémentem vérvételre, ahol magas progiszintet mutatott ki, és kaptam utrogestran kúpot... sipirc dokihoz! hívd fel! +++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Csajok most értem haza, dokival beszéltem. Utro természetesen. Egész nap barnáztam de nem nagyon. De most hogy hazaértem már piros :cry:
kokusz
 
 


Neeee mááááááár! Azért még remélek... Kép
athiz
 
 


Athiz

Köszi! Én is remélek ... hátha. Pedig a mai tesztem már erősebb volt. Úgy bíztam benne ....
Egy utrot azért felraktam, hátha ....
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?