Új privát üzeneted érkezett!

Mónika:Úgy el vagy veszve!Mizujs veled?Piri?

KépKép
lyndee
 
 


Elvileg ma kellene megjönnie. Még semmi. El vagyok veszve? Igen, lehet, de én mindig olvaslak titeket, és együtt izgulok veletek. Nemrég olvastam a Jónás-módszerről. Most az alapján próbálkozunk. Majd meglátjuk, hogy milyen sikerrel. Nem mondom, hogy már nem akarom annyira a babát, de már nem jut eszembe napi szinten. Már nem görcsölök rajta.
mónika23
 
 


Lyndee: tied a laptető!!!!!
mónika23
 
 

 
 

Lyndee!

Én is látom, ez 9 dpo-n szerintem tökéletes!
Bezzeg nekem a tegnapi hcg tesztem is tök negatív volt, úgyhogy biztos, hogy ez egy extra késői pé volt, csak nekem még soha nem volt ilyen azért furcsa.
Éva
fanny01
 
 


Megjöttem a dokitól,maradhatok még betegállományba.Állítólag műtét után 90 napot lehet otthon lenni.

Csak most egy valamit nem tudok:még márciusban itthon maradok és aztán ha ujra terhes lennék akkor vissza kell mennem dolgozni ahhoz hogy újra bet.állományba lehessek?
vagy maradhatok attól ugyan ugy folyamatosan?
Hülye voltam mert nem kérdeztem meg a dokimat és már most jutott eszembe.

Enyém a laptető :lol:

Mónika:Kezem lábam keresztben annyira szorítok! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Fanni:szerintem tuti nagyon későn volt péd+14 nap és kb akkor kellene nem megjönnie :lol:

Sokan azt mondják ne higyjek a jósnak,így annyira nem élem bele magam.

KépKép
lyndee
 
 


lynde hát nekem ez új mert az én nőgyógyászom csak másfél hétre írt ki. És a körzetire tudtam két hetet rátukmálni mert azt mondták hogy mennem kell dolgozni. Te kinél és hogyan tudtad elintézni?!

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


nekem a háziorvos mondta hogy műtét után 90 nap jár.


megmértem a hőmet mert annyira fura voltam és 36.9.
annyira tüzel a fejem.
alvás után lejjebb vagy feljebb szokott menni?

KépKép
lyndee
 
 



Akkor most mennyi lenne ha aludnék egyet?37 fölött?

Valamelyik nap délután csak ugy megmértem és akkor 36.6 volt.
vmiért megy felfele... :shock:

KépKép
lyndee
 
 




értem!

délután is jóstesztként műkszik?vagy csa reggel?tesztelj!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 



LÁSSUK!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 



Elég érdekes a görbéd is,mi fog ebből kisülni?

KépKép
lyndee
 
 



Na vera csináltál HCG tesztet?? Kiváncsi vagyok már nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


Én 2 napja csak sírdogálok és nem tudom miért de elsírom magam minden hülyeségen :cry:

Tabati:várjuk a fejleményeket! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee. ez lehet a hormonoktól is :) Ki tudja lehet egy baba tett ilyen érzékennyé :)

Kép
csucsu05
 
 


Nem tudom csucsu,de ma is szinte egész nap sírni tudnék.
Az a baj hogy ez lehet a közelgő menszi miatt is.

Csucsu:hogy álltok a házzal?Jól halad minden?Nem túl jó az idő,de reméljük ez csak átmeneti!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Ha netán nem babától van a rossz kedved akkor sem csodálkozok. Mindenki panaszkodik, hogy maga alatt van. Én most csak a ház miatt nem vagyok rossz kedvű mert ninc sidőm. pakolok meg dobozolok így lekötöm magam. De nem csoda mert borús idő van és ez sajna a rossz kedvet is hozza pláne igy tél után. Már mindenki a napsütésre a világosra vágyik. Hidd el ez múlandó. Jön a tavasz és a kedvünk is jobb lesz na meg a gólyák is jönnek :)
Köszi jól halad a házunk ha minden igaz 30nap és ott lakunk. De lehet előbb 1héttel. Majd meglátjuk:)

Kép
csucsu05
 
 


Ma még nem jött meg, úgyhogy még van remény. Ha holnap sem, akkor tesztelek, de ha negatív lesz sem meglepő, mert még vasárnapig elvileg megjöhet, ahogy így a mensitörténetemet elnézem. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hát csajok,mára elegem van magamból!Egész nap csak sírtam és nem tudom hogy miért.Ráadásul olyan hírtelen kap el hogy csak néz a férjem hogy most mi lehet.Nem szoktam én ilyet csinálni...kataszrófa vagyok. :oops:

tabati:Drukkolok!!!!Holnap tesztelj plízzz!!!! :wink:

Vera:Veled mi a helyzet?Reggeli teszted?

Én ma nem csináltam de holnap fogok :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Na, akkor egyszerre tesztelünk!! Ha reggel nem arra kelek, hogy mensizek, akkor tuti csinálok!

Hát passz, miért ilyen a hangulatod, nekem sem szokott ilyen lenni. Én inkább nyügös, meg morgós vagyok. Reggelente sokszor... :roll:

A rossz időről meg annyit, hogy apósom tisztára lebarnult, mert egész nap a földön volt, ültetett. Jó ránézni! Mondtam is neki, hogy most aztán mindenkinek hazudja azt, hogy síelni volt! (70 éves) :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen tabati,csak én nem hcg mert még korai lenne,holnap 11 dpo.Hanem csak jós tesztet,és hogy az erősödött e valamicskét.


Mindenképp gyere reggel hogy elmond hogy milyet teszteltél.!!!!! :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Megjöttem csajok,a ma reggeli jóstesztem szinte ugyan olyan mint az előző.Ugyan olyan halvány csíkja van.

Most vagy az van hogy nincs semmi odabent és csak kóbor csík.
Vagy 2 nap alatt nem erősödött volna?

KépKép
lyndee
 
 


TABATI???????????

KépKép
lyndee
 
 


Most már tényleg nem fogok tesztelni amíg piri nem jön.
4 nap múlva kellene nem megjönnie mert a vonalzómon nem jó a 30-as ciklus,mert csak 29.

Annyit már csak ki kellene bírnom.

KépKép
lyndee
 
 


Ha egy kicsit reménykedni szeretnék akkor a Leó oldalán is 13dpo környékén van erősebb jósteszt.

KépKép
lyndee
 
 


Nyugi Lyndee, míg nincs piri van remény!Tudod a hcg 1,5-2 naponta duplázódik a szervezetben, úgyhogy még nem feladni, meg ha jósolsz, akkor azt nem érdemes 2 nap után feladni, még 2-3 napig figyelni kéne!Én nagyon drukkolok!

És hol van a többi tesztelő?Mára többen is ígértétek!Vera!Te tegnap sem jeleztél, nem mutattál tesztet, ma már muszáj mutatnod vmi pozitívat!Meg persze minden tesztelőnek!

ritt
 
 


Ritt:Köszike,nem adom fel mert ma reggel is hányingeresen émelyegtem.Az lesz a legjobb ha nem tesztelek most már.ha kedden nem jön meg majd akkor tesztelek,de akkor már hcg-vel :wink:

Te hogy vagy?mennyi idős már a terhességed?Mit érzel,fiú vagy lány lesz?

Igen várjuk nagyon tabatit mert neki tegnap kellett volna megjönnie és azt mondta ha reggel nem jön piri tesztel!
Lehet már ünnepelnek azért nem jön? :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Csucsu:Akkor nagyon jól haladnak a munkálatok!Hogy telik az idő...még csak most adtátok el a házat és már nemsokára költöztök is.
Nálunk is kb 2-3 hét múlva nagy munkálatok lesznek mert kicseréltetünk 6 ablakot a házban,és állítólag nagy munkával jár,meg sok porral.de megéri mert az újak nagyon szépek lesznek és bízunk benne hogy kevesebbet kell majd fűteni.
Meg abban is bízunk hogy majd jönne a babó és akkor már nehezebb lesz ilyen nagy munkálatokba kezdeni,legálább is amíg nagyon pici biztos nem.

KépKép
lyndee
 
 


Ja! Ünnepeltem egész délelőtt az ágyban egy melegvizes palackkal a hasamon. :evil: Azért nem jöttem, mert úgy görcsöltem, hogy fel sem tudtam kelni. Reggel elindultam tesztelni, de ahogy felkeltem elindult a Niagara. :lol: De már tegnap este lefekvéskor jobban fájt a hasam, gondoltam, hogy ennek nem lesz olyan vége, mint amit szeretnék... De mindegy, majd jövő hónapban! :wink: Úgyhogy én kiestem a szórásból, úgyhogy rajtatok a sor! :wink: Vera tényleg nagyon eltűnt! :?: Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:Sajnálom :cry: pedig én annyira bíztam benne és már tényleg azt hittem hogy ünneplés volt...
De majd a jövő hónapban hátha jobban akar jönni a picúr is :wink:

Igen,mi maradtunk.nekem 4 nap múlva kellene nem megjönnie.

Szivi:Veled mizujs?Tünetek?

KépKép
lyndee
 
 


Tabati: sajnálom a pirit. De majd a következő hónapban együtt babásodunk:)

Lyndee: Akkor a ti házatok is szép lesz. Kevesebb is lesz a fűtés na meg jó megcsinálni tényleg a baba előtt még :)
Aztán ha kész az ablak jöhet a baba:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Tabati:én is sajnálom, pedig úgy bíztam, hogy babaeső lesz itt és most mindenki egyszerre bebabásodott!Majd a köv hónapban! :wink:

Izgulok érted is Lyndee!Reméljük nálatok most baba van, főleg ha ennyire hányingered is van! :wink:
Köszi a kérdésed, meg vagyok, most épp betegen :( csütörtökön lázas is voltam, pénteken voltam a háziorvosnál, aki írt fel antibiotikumot, amit nem szívesen veszek be, de segít, mert begyulladt a torkom, úgyhogy enni sem bírtam, így fogytam is.
Remélem tényleg nem lesz baja a babának a hülye gyógyszerektől, mert csütörtökön panadolt is be kellett vennem lázcsillapítóként!
A Dalma is beteg volt, neki meg kötőhártyagyulladása volt.

Úgyhogy jól elkapott minket minden, egyszer mentünk el játszóházba és tessék! :x

Különben ma vagyok 16+1-en!

ritt
 
 


Sziasztok csajszik!

Nem jól vagyok ma,reggel óta picit barnázgatok de nem vészesen.nem tudom hogy mitől....
lenne még 2-3 napom mensziig.
Az előző menszinél nem volt barna csak piri.

Nektek volt már ilyen?
Akkor is lehet barnázás ha esetleg babás lennék?

KépKép
lyndee
 
 


Lehet, hogy beágyazódás, nem? :wink: Én hallottam már ilyet!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lehetne az is csak ma vagyok a 12.dpo-n és elképzelhető lenne hogy még csak most ágyazódna be?
Én ugy gondoltam hogy azon már tul vagyok.... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok.
lyndee beágyazódás?

na én most hűen tükrözöm a topikunk címét. Reggel marha fémes íz a számba. Éjjel pis pis vagy 2x tuti. És a cickóim!!! fájnak.
És ma ezt csináltam de nem hiszem hogy ez igaz lenne mert ha csak most volt pé-m akkor én most vagyok csak az 5-ik dpon.
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


vera:barnáztam ma,szted mitől?

szép a teszted :wink:

KépKép
lyndee
 
 



12dpo-n? létezne?

KépKép
lyndee
 
 



8-10 sztem,nem jól tudom?
Minden esetre bekaptam délután egy utrot és már jobb.Lehet attól?Vagy sárgatest elégtelenségem lenne?
Minden hülyeség megfordul a fejemben...

csak az a baj hogy 9 szem utrom volt és abból egyet már felhasználtam.Reggel tesztelnék hcg-t,és ha negatív abbahagyjam az utrot?Igaz csak 1 szem,az még nem olyan hűűű de sok mert nekem legutóbb 3*1-et kellett szednem.

KépKép
lyndee
 
 



sziasztok.

vera szerintem neked 12dpod van,akkor tok jogos a pozitiv teszt.

lynde ha nega a teszt abbahagyhatod az utrot,csak osszezavarja a szervezeted.beagyazodas 6-10 nap.

Kép
monyo83
 
 


Köszi monyo!
Holnap reggel tesztelek és meglátom!

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: