Új privát üzeneted érkezett!

Syl
Nem ismerem, de van valami mértékegység ráírva? Ha tudsz vegyél gyógyszertárba discolor nevű tesztet. Igaz egy kicsit drága, de 10-es érzékenységű.

Kép
Kép
nati80
 
 


Gröni!
5 hét vérzés sem semmi! Már a t.k.m ki van!! Hívtam a dokit, azt mondta ha több lesz, vagy görcsölök, akkor menjek be a kórházba. Szóval ha még hétvégéig sem múlik el, akkor irány a doki! Mivel hétfőn laborba kellene mennem, elég nehéz lesz így tiszta vizeletet produkálni...
Drukk neked is a babóhoz!

Monyo!

Tök jó ez a teszt! Reméljük két hét múlva is ilyet teszel fel nekünk!!! Légyszi mutass példát nekünk!
Neked nem ajánlották fel, hogy műtéttel eltávolítják a pici cisztákat? Nem lehet, hogy ez a gond a baba megtartásával? De reméljük most nemlesz semmi gond!!!! :)
szilvia80
 
 


sziasztok.

groni hasba is lehet :wink:

nati,en a verveteltol irtozom,a szuri meg se kottyan(csak most faj a helye mint az allat)

szilvia persze a dokim szeretne a lapart csak en nem,talan ....egyszer....

gabi teszt?

most is csinaltam egy hcgt szep ketcsikos,az lh m meg erosebb a teszt csik a kontrolnal. :shock:

Kép
monyo83
 
 

 
 

Monyo!

Te, hogy viseled a tüszősereget? Én lassan megpusztulok! :( Nem jó sehogy, se ülve, se állva, se fekve! Ráadásul még kexelni sem jó! :oops: Megrepedhetne már, de tök kemény a méhszájam és tojcsim sincs! Remélem nem cisztásodik el mind! :shock:
Vendég
 


groland,hat mit mondjak turok :shock: nagyon faj,reggel mikor felkeltem nem is tudtam hogy kene felulni az agyban.

bal felemen az inkcio helye(olyan hulye helyen van hogy irritalja a bugyim :twisted: )emigy a tuszoim.

kicsit meg is ilyedtem reggel ,mivan ha a tuszok szetfeszitik a petefeszkem....hulye gondolat de megis :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Ez nekem is eszembe jutott. Előző ciklusban lemérték a petefészkemet, akkor 4cm-es volt. Most van benne egy 4 centis ciszta, ami valszeg már nagyobb és még kettő, aminek a méretét nem tom! A jobban meg asse tom, hogy mennyi lehet és, hogy mekkorák! :roll: Én vetélés után kaptam antiD-t, ennek már több, mint egy éve, de még érzem a helyét! A röhej, hogy apjuk is! :lol:
Vendég
 


groni,azert csak nem durranunk szet :shock: baris remelem.kivancsi leszek milyen lesz az esti akcijoo :roll:


nati neked akartam meg irni valamit.
felfigyeltem hogy te kisfiut akarsz,meg ikreket.
Pont ilyen voltam en is az elejen.Mi tavaszi babat akartunk es kisfiut.
ha akkor teherbeesem es veletlenul kislany lett volna akkor tutira kiakadok.
soha nem gondoltam volna hogy megvaltozik a velemnyem.Aztan ahogy mult az ido letettunk eloszor arrol hogy tavaszi gyerek legyen,mindegy hogy mikor jon csak fiu legyen :lol: aztan az elso vetelesem utan azt mondtam mindegy hogy micsoda csak legyen.
Szoval az ido mulasaval az meber maskent all hoza ehhez a dologhoz.
Kivanom neked hogy ne keljen ezen az uton vegigmenned mint nekunk.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Sajnos a tesztem a negatív, a hőm 37,2. Azt hiszem, most már kezdek belenyugodni hogy sajnos ez a hónap nem sikerült. Úgy gondolom túl beleéltem magam, hogy sikerülni fog, ezért is voltam annyira magam alatt. Majd a következő hónap. Egy biztos megpróbálom sokkal lazábban felfogni, mert különben bekattanok.

Monyo egyébként én is így voltam vele mint te. Először azt mondtam hogy én tavaszi vagy nyári babát szeretnék, aztán meg hogy tuti ő is önnepkor fog születni mert a többi gyerekem is ünnepi. És azt néztem hogy hogy esik a születésének a dátuma. Aztán a vetélés óta pedig azt mondom, mindegy hogy mikor csak jönne már.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


MOnyo
Az az igazság, hogy ha jól belegondolok kinevetem saját magam, hogy ennyire válogatok baba téren. Persze ez nem így van. Inkább csak ez a vágyam, de ha nem teljesül, az se baj, csak legyen gyerekem. vagyis gyerekeim.
Én kifejezetten örülnék ha összel szülnék. Legalább nyáron lesz nagy pocim, amit jól meg is mutatok a világnak!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


gabi nem lehet hogy 22ik nap volt ped?mert akkor meg koari lenne a teszt.a hod nagyon jo.

nati.nekem is volt egy vagyam az eloszott onantol kezve meg mar mindegy.
18 evesen mar szerettem volna kisbabat,aztan megismerkedtem a parommal es megbeszeltuk hogy 4 ev mulva babazunk:)22evesen.
kozbejott egy ket olyan dolog ami miatt halasztani kellet az eskuvot ezzel egyutt a babaprojektet is.
minden almom az volt hogy fiatal szulo legyek,de ha nem is jon rogton ossze akkor is 25 eves korom alatt megszulni az elso babat.
na ez mar eluszott mert aprilisban toltom a 25ot.
Amikor kiborulok mindig ez jut eszembe,ezt a 3 evet senki nem adja nekem vissza es soha nem teljesulhet a vagyam

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Én is szerettem volna fiatalon szülni, de nem így hozta az élet. nem volt hová költöznünk és még most sincs lakásunk, de mire születne a baba, addigra lesz. vagyis idén nyár elején költözünk.
Ahhoz képest hogy fiatalon szerettem volna szülő lenni ez nem jött össze. Már 27 elmúltam, párom is 34 lesz jövő hónapban. Mi már nem igazán várhatunk.
De egy biztos most közös elhatározással vágtunk bele és most jött el az ideje nálunk hogy babánk legyen.

Kép
Kép
nati80
 
 


monyo akkor meg nem voltunk már együtt, ha jól emlékszem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


nati akkor te is fiatal anyuka akartal lenni,nem vagyok egyedul :lol:
nalunk egy betegseg jott ossze ami miatt en egy evig eleg eros gyogyszereket szedtem,es az alatt nem lehet probalkozni+fel ev tisztulasi ido.Plusz ugye a kapcsolatom a parommal,akkor meg nem tudta hogy fel mer e engem igy valalni.
nalunk a parom 29 :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyó és Nati már olvasta, de írom nektek is, hogy csináltam reggel egy Lh tesztet és negatív. :( Annyira negatív, hogy alig látszódott a T vonal. Egyenlőre ez van. Majd meglátjuk a hétvége vagy a jövőhét mit hoz. A hcg-s teszt tuti lesz :)

Gröni: hát lehet, hogy jobban járunk, ha apát megint megnézik, mert én már nem vagyok hajlandó többször dokihoz menni. Nekem most egyenlőre elég a dokikból. Apán a sor.
Lehet neki is már kevesebb a kiskatonája, és ez a baj. Ki tudja. Egyébként be kellett feküdnie a párodnak? Vagy mennyi idő amíg megcsinálják?
Nekem a múlt hónapban egy petefészkembe volt a 2 nagy ciszta. A pfészkem 7 cm-re nőtt. És nem durrantam szét. Szóval nyugi nem fog szétpukkadni, csak a tüsző :)

Sly: mizu? Mikor csinálsz új tesztet?

Monyó: kívánom, hogy igaziból is csinálj egy ilyen zebrás tesztet! ;)
Ja és én is szerettem volna fiatalon szülni. De nekem se jött össze. Nem volt lakás, munkahelyet is váltottam, fősuliztam stb… Sajna a baba is váratott magára, így 31 évesen szültem. És most 33 vagyok :( Úgyhogy ti még nagyon fiatalok vagytok. (mondja a vén öreg :lol: :lol: )

Gabi: figyi még van neked is hátra a ciklusodból. Ne add fel még! A hőd is még fent.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Gabi!

Nagyon sajnálom, de azért még ne add fel! :wink:

Kisvirág!

Reggel bement, befeküdt a vágóhídra, másnap reggel itthon volt! :wink: Viszont a negatív velejárója, hogy 3 hónapig nincs esély a babára! Utána is csak szép lassan javul elvileg. Nekünk 1,5 évet mondtak, hogy addig ne számítsunk semmi jóra, de 7 hónap után ilyen szép eredményünk lett! :wink:

Érdekes az élet. Nekünk úgy jött a fiam, hogy tervben sem volt. Fiatalok is voltunk, de nem bántuk, mert azért nagyon vágytunk rá, de előtte sokmindent akartunk, házat, biztos jővőt... Aztán mikor terveztük a tesót, 9 évig nem történt semmi! :( Aztán meg lemondtunk róla, akkor meg babás lettem! :roll: Aztán elvesztettük és mindennél jobban szerettünk volna egy kisbabát. Megtudtuk párom rossz eredményét, összeomlottam, apjuk donort emlegetett és örökbabát, én nem akartam, csak tőle és olyan erővel küzdöttem a babáért, mint még soha! Nem tudtam elfogadni, hogy nem lehet......Nagyjából akkor költözött be a pocakba a mi kis csodánk! Sajnos nem lett jó vége... :(
Vendég
 


Kisvirág én 30 évesen szültem, most nyáron 36 leszek, és már jó lenne ha jönne a tesó, mert a korkülönbség így is sok lesz. Ez van.
timejka
 
 


Kisvirág!
Szerintem várok egy hetet,ha addig sem jön meg akkor szerdán reggel tesztelek.Nem akarok nagyot csalódni,nem is élem inkább bele magam,hogy lehet v.mi,mert,ha az is negatív lesz akkor nem tudom miért késik?!
Nati:Most Medi-Lab-os tesztet csináltam a 33.napon,szerintem jövőhéten Gabriel-est fogok venni.
Amúgy én is most töltöm a hónapban a 25évet,én is mindig úgy képzeltem,hogy fiatalon szeretnék anyuka lenni!

Kép

Kép
syl100
 
 


Monyo, remelem nagyon jol sikerult az estetek! ;)

Syl, ne keseredj el es probald meg lazan felfogni. Ha gorcsosen ragaszkodsz a babocahoz akkor biztosan nem fog jonni!
Kepzeld, nekem a closti mellett is 41 napra jott meg. Kiakadtam, mert ugy ereztem, h terhes vagyok, de sajna nem es nem tudom miert kesett. Most elhataroztam, h egy kis szunetet tartok es osszeszedem magam. 30 evesen szultem az elsot, most 32 leszek es szeretnenk kistesot.
Jo lehet fiatal anyukanak lenni, de sajna en arrol lekestem :roll: Persze korabban nem is akartunk...30 evesen lettem eleg erett hozza.
Fel a fejjel es kitartast!
basa31
 
 


sziasztok.

tabla egyenlore nincs mert nem tudom javitani,infokat gyujtok es masikat kell csinalnom.bocsi lanyok.

syl lehet egyszeruen hormonigadozas miatt kesik.van ilyen nalam is volt.

gabi mai teszt?

groni megrepedtel mar?en igen es a tegnap esti hancur sem volt szornyu :oops:

kepzeljetek a parom most ikreket akar :twisted: csakis azert hogy engem idegeljen :roll:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

monyó nem csináltam tesztet, és nem is szándékozom most már csak akkor ha hétvégén nem jön meg. De szerintem megfog, tiszta idegbeteg vagyok, néha a hasam is fájdogál. A hőm ma 37,1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi sajnalom ha nem sikerult.azert meg ne add fel.
ha nem sikerul akkor mi a kovetkezo lepes?ujra closty?

Kép
monyo83
 
 


monyo nem adom fel, túl vagyok a kétnapos depin. Most már nem vagyok szomorú, várom hogy megjöjjön.
Igen megint closty középidőben uh.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi jol is teszed hogy nem kenodsz el nagyon.Menni kell tovabb.
nekem is konnyebb hogy tudom kovetkezo honapban megint szedhetem a bogyot,valahogy megnyugtat a tudat hogy meg nincs vege.
ma reggelre bedurrant mandulaval ebredtem,felek hogy antibogyo lesz a vege,ez nem tul jokor jott a fene vinne el :twisted:

Kép
monyo83
 
 


monyo:( jobbulást neked.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


monyo azon gondolkozom hogy szedjek 2x1, vagy 3x1 bogyeszt. Doki azt mondta hogy elég a 2x1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


melyiket szedted eddig?mennyi tuszod volt?

Kép
monyo83
 
 


monyo a clostylbegitből szedtem 2x1-et és 1 db tüszőm volt ami a 15. napon volt 18 mm

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi az jo nem?2*1 tol nekem is csak egy lett.
miert akarsz 3*1 et szedni?azert hogy tobb tuszod legyen?
en ha magamra hallgatnak akkor csak 2*1 et szednek mert nekem nagyon eleg az 1 tuszo.nekem a doki ragaszkodik ahhoz hogy tobb tuszom legyen.

Kép
monyo83
 
 


és az 5. naptól szedtem 5 napig

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


monyo csak azért hogy tutira legyen tüszőm

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


en is az 5ik naptol szedem,5 napon at.

te tudod ha ugy erzed szedjel anyit amenyit gondolsz de szolj a dokinak.2*1 tol is tutira lesz tuszod csak esetleg egy darab.
felteszed a gorbed?kivancsi vagyok ra.hany napra reped meg a tuszod.

Kép
monyo83
 
 


Nem akkor inkább szedem úgy ahogy a dokim mondta, megbízom benne.

Itt a görbém:

http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 48000_.png


Szerintem a 19. napon repedt meg, a hőm is úgy mutatja. És a 15. napon volt 18 mm

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


igen gabi valoszinu akkor repedt meg,akkor viszont mar ki kellene mutatnia :?

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Te most mérsz hőt? :roll: De jó neked, hogy tudod mikor repedt! Én nem tom mi van, elmúlt minden bajom(szerintem a ciszta is megpukkadt, kopp-kopp) de a hőm nem megy fel, csak egytizedet, hogy kapná be! Ma megen eksön! Apjuk még bírja, én nem nyilatkozom! 8) Jófej urad van! :lol:

Gabi!


Ha neked a 15. napon volt 18mm és 4 nappal később repedt, akkor nekem még nem repedhetett meg, ha kedden volt 17mm, ugye? :roll: Bár a többi megrepedhetett, vagy nem is tom! :roll: Olyan tanácstalan vagyok, hogy mikor és mennyit legyünk együtt! Az sem jó, ha gyakran, az sem, ha ritkán! Hát remélem jól fellettem töltve és nem nagyon kell az utánpótlás! :oops:
Vendég
 


groland nem merek hot,tok felesleges.tudom mikor kell hogy megrepedjen a tuszom,pe utan meg minek merjek akkor mar ugyis minden eldolt,csak idegesitenem magam,raadasul progit szedek ami miatt fals eredmenyt kapnak.
hat igen orulok hogy igy be lehet hatarolnia dolgot,igazsag szerint ma is mehetnek Uh ra hogy leellenorizzuk hogy megrepedt-e de mondtam a dokinak hogy szerntem nem szukseges.
szerencsere a dokim igen rugalmas,akkor megyek es anyiszor akarhanyszor akarok.Ha nem akarok menni azt is tokre megerti mert tudja hogy fizetni kell erte.Mindig ugy mondja-"Javaslom hogy xido mulva jojjon,de ahogy maga jonak latja"

groni hat ez a uszo dolog igen fura :roll: Multkor nekem hetfon volt 17mm es ,szerdan mentem a repiszuriert es hult helyuk volt a tuszoimnek,megrepedtek.
most is hetfon mentem 19mm esek voltak es meg szerdan sem repedtek meg.
ugy nez ki ez ciklusonkent valtozo vagy mi a szosz. :roll:
ja es az hogy mennyit nonek ez is valtozik mindig,ezt a dokim mondta.valamikor 2mm ert nonek valamikor 3 mat nekem most 1,5 nap alatt 5mm ert :shock:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Köszi. Akkor bízom a megérzésemben, a hő meg monnyon le! Nálatok fizetős az uhu? :shock: Bár mondjuk nálunk is, mióta van vizitdíj! 8)
Vendég
 


groland fizetos ja a korhazban is,de en maganhoz jarok.kicsit huzos de csak igy lehet.

Kép
monyo83
 
 


ja nalunk szinte minden fizetos,ezert megy jol a privat klinikaknak mert sok ember oda megy,igaz tobbet kell fizetni de legalabb normalis az ellatas.
en ha terhes leszek nem lesz vedonom es kotelezo vizsgalataim,mert oda ahol ezeket csinaljak nem megyek :twisted: nalunk ezt is meg lehet tenni,ha nem akarsz nem mesz,azt sajnalom hogy kiskonyvem se lesz :(
a hazidokimnal betegseggel 8eve voltam,tenylegesen 5 eve voltam nala akkor csak valami papir kellet.

Kép
monyo83
 
 


Én sem sajnálom a pénz ha jó ellátást kapok! Ha kapok időpontot a dokitól, odaérek és mehetek is be! Egy percet sem kell várnom, normálisan beszél velem,meghallgat, segít és nem nézegeti az óráját! Nekem ez megér 5 ezer forintot! Asszem itt nincs is olyan uh, ahova fizetsz és mész, csak a 3-4D. Meg ha van a dokiknak, akkor ők kukkolnak! De azok elég sz@rok, mert általában a kórházból kiselejtezett vackokat használják! A védőnő meg sajnos kötelező! :evil: Az uccsó babánál a 19 hétig kétszer ha láttam, nem volt rendelése, házhoz jött, de nem csinált semmit, se vérnyomás, se súlymérés. Az összes beutalót a dokitól kaptam, ő mérte mindig a vérnyomásom, súlyomat, hogy legyen valami a könyvemben! A hülye banya meg csak beült melegedni! :twisted:
Vendég
 


Én voltam a 11. napon uh, és akkor semmilyen tüszőm nem volt, aztán a 15. napon meg már ott volt a 18 mm-es tüsző. Nekem 4 nap alatt nőtt ekkorára, úgy hogy, és amikor terhes lettem októberben akkor is ugyan ez volt. Úgy látszik nekem így nőlnek, és a 15. napon a nyh-ám 11 mm volt.

Nekem is fizetős az uh, ilyenkor mikor tüszőnézőbe megyek akkor 2500 ft-ot fizetek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Akkor az sem biztos, hogy csak egy volt! :wink: Lehet szépen bevárták egymást és együtt repedtek! Lemondasz itt erről a hónapról, oszt lehet már ketten csücsülnek a pocakban! :lol:

Monyo!

Tényleg, te miért nem akarsz ikreket? A terhességtől félsz vagy attól ami utána jön?
Vendég
 


grönland kitudja:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


groland egy babat sem tudok megtartani nemhogy ketot. :lol: nem akarok nagyon,a terhesegtol is nagyon felek hogy elobb megszuletnek,esetleg nem tudok termeszetes uton szulni,ugyebar az ikreknel nagyobb a kockazat.ami utanna jon abba meg bele se merek gondolni.nem tudom hogy birkoznak meg a feladattal,de a legfobb ok amiert nem szeretnek az az anyagi.ha nekem ket gyerkocom lesz akkor is minimum 4 ev korkulombseget szerenek,ugy erzem ugy konnyebb lenne.

ja meg visszaterve a korhazosdira.Nalunk most ujitottak fel a szuleszetet.Ilyen ket agyas apartmanokat csinaltak,kulon furdivel kabeltevevel stb.Meg van egy egyagyas is az is ugyanilyen csak ott asszem ott lehet az apuka is a szulesnel.Olyan mint egy hotel,olyan arakkal.azt mondta a ferjem ha csoda folytan eljutunk a szulesig akkor kiveszi nekem az egyagyas szobat :lol: szulhetunk egyutt.

gabi akkor neked is a gyosan novo tuszofajtad van :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Így már értem. Nekem is ez a félelmem! Vagyis nemcsak a félelmem, hanem a szörnyű valóság is! :( Én nem bánnám, ha tudnám, hogy kitudom hordani, így két legyet ütnénk egy csapásra! 8) Hmm, de az én méhszájam és méhem egy babát is nehezen tud megtartani! Én már nem törödöm a korkülönbséggel, így is már olyan nagy, az anyagiakkal meg végképp nem! Azért ezt lehet, hogy még visszaszívom! :roll: Mikor megszületett a fiam, nem gondoltam volna, hogy ennyibe van egy gyerek! Főleg az idő múlásával! Döbbenet, hogy egy nadrág mennyibe kerül és hordja max két hónapig, na meg az igények! Ha lesz kistesó csupa lemondás lesz az élete! :roll:
Vendég
 


Mutatok egy pár képet a családról, nézzétek meg ha gondoljátok

http://picasaweb.google.com/lieg.gabi/CsalDom

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lanyok!
megvan a prolaktinszintem: 399,10 mIU/L (25,44-402,8 a megadott ertek)
Ez mit jelent? Szerintem jot, de meg nem latta a doki. Lehet magas is...
basa31
 
 


Gabi, nagyon szepek vagytok!
basa31
 
 


Gabi!

De szép gyerekeid vannak! Asszem a nagylányodra vigyáznod kell nagyon! :wink:

Basa!

Ez már csöppet emelkedett szerintem! :roll:
Vendég
 


Helyzet nem nagyon változott senkinél ha jól látom?

Én most orvost váltok, jövő héten megyek az új dokihoz. Kicsit berágtam a régi dokimra. Most elvileg kéne szednem a clostit és nem tudom mit csináljak. Szerintem megvárom a jövő hetet, hogy mit mond a másik doki.
Mindig csak várni és várni és várni
timejka
 
 


Groni, en is ugy erzem, h magasabb, mint kellene. :(
Tobbiek? Mit szoltok hozza?
basa31
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?