Új privát üzeneted érkezett!

az a baj, hogy nem tudok aludni, amikor ő ebédel, 13 órakor az eltart 13.30-14 óráig, aztán én eszek, fél3-3, mosogatás stb. és jön a köv. etetés...na meg őkegyelme alig alszik...szóval mire elmosogatok, már kel is fel....néha ha front van és épp migrénezek, akkor ledőlök pontosabban kidőlök...egész az ágyig... :lol:
délelőtt főzök, netezek, nagyjából így telnek a napok...

másoddiplomám már van, több nem is lesz, ez jogi szakvizsga lesz, hogy ügyvédek lehessünk (a férjemmel).
Vendég
 


Zsebi!
Nagyon édesek a gyerekek!
És az egyforma cuccba .......észbonto!!! :D

Hajni!
Gratulálok a fogacskához és még inkább a felálláshoz!!!
Nekünk is jön a balfelsö!Már olyan dudor van a helyén mint egy borsoszem de nem törte még át az inyt!
Hát igen nekem is kiguvatt a szemem amikor láttam hogy dobálják a kocsikat!
És ami akaszthato volt rajta az minden logott amikor kijött a gumiszalagon! :evil:
Szerintem másik alternativának hagyjuk meg az Ikeát tali szempontjábol!

Melcsi!
Jo volt nagyon!
Hogy van Emese válla?

Lafi!
Nagyon édes Hunor!
Szép kis pufi bébi!
Boldog hofordulot neki! Kép

Pompi!
Kis Columbo merre tekeregsz?

Kismoki!
De gyönyörü ez a leányzo!!!

Katyus!
Jo ám ha az ember független tud lenni a másiktol és nincs ráutalva ha vásárolni kell vagy ha csak elugranál valahova!!
Ügyes csaj vagy sima ügy lesz hidd el!!!

Anda!
Én is együtt alszom Ágolyoval! :roll:

Zsuzsi!
Én azt csinálnám,hogy visszatérnék a Humanara ás figyelném Olivért!Mivel szerintem ez nem attol lett!
Nekem is van ilyen a fülem mögött a fülem elött és a két szemöldököm között!De van hogy elmulik van hogy jobban visszajön!Én csináltattam allergiavizsgálatot és semmire nem jött ki csak egy pici házipor de az is minimális!Szoval szerintem ne add neki a sz@r tápszert!

Emma!
Nálunk már nagyon sok féle kaja megy!Egy kis felvágott és sajt és közben a tizorai gyümi!
Édes pofa mert ugy élvezi ahogy csipegeti a kaját!
Ma probálom neki a májat majd ebédre!


Csajok!
Nálunk nincs szopi kb 4-5 napja! :(
Elkezdtem szedni tegnap az oxytarmot de mára ugy megtelt a cicim hogy le kellene szivnom!Szerintetek lehet még cicire tennem ez mellett Ágostont van fejjem le és öntsem ki! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lafed!
Pont egyszere írtunk így nem láttam a képeket. Nagyon aranyos a kisfiad. És hogy tud mosolyogni. :)

Én is a mai napig majdnem mindig alszom amikor a kicsik ebéd után. :)

Andi!
Nem semmi ez a Pikoló kocsitéma. Nagyon sajnálom. Remélem azért tudtok valamit rendezni az ügyben. Azért sem jó a javítás met gondolom addig nem adnak helyette kocsit akkor mivel fogsz közlekedni? De most kvázi használhatatlna?

Anikó!
Nem tudom hgoy emellett lehet-e szoptatni. De elapadt és azért nem szopizott már és most meg lett tej?
Köszönöm a dícséretet. VAn egy pár ilyen egyforma szerelésük. Alapjáraton szeretm hasonlóba öltöztetni őket. Van olyan is hogy az egyik lány a másik fiú ruha csak egyforma az anyga :) meg a színe :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Hajni
Olivérnek boldog névnapot! Gratula a felálláshoz!

Zsebi
Nagyon helyesek a gyerkőcök! :)

Megvolt az első szülinapozás:

Kép


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1204802992.1308.jpg[/img]

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya!
Nagyon édes Eszti!!!
Kis gyönyörüség!!

Zsebi!
Nem apadt el hanem annyira nagyon megcsappant a mennyisége,hogy szombat este megszoptattam kb olyan 8-10 korty lehetett benne és utána tök üres! :( Felkelt kb fél ora mulva sirt és 200 tápszert megivott!És akkor ugy voltam vele hogy ennek már tényleg igy semmi értelme! :(
És az ota nem tettem cicire és ma kezdem érezni hogy kicsit feszül mind a kettö vagy is ball a jobb azért nem!Szép nem majdnem egy hét után...?!De mivel tegnap is tök lapi volt meg puha gondoltam akkor lesz ami lesz elkezdem az oxytarot szedni!Erre ma reggel meg már éreztem hogy valami nincs rendben cickoilag!És nem tudom hogy mit csináljak!Már mindenféle forumot olvastam!Az egyik azt irja nyugodtan lehet mert bioflavonidok és magnézium van benne a másik meg hogy tilos!De én meg nem tudom.....! :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Zsebi
Annyira helyes mindkét kölyök!!! Nagyon tetszenek, főleg a dumcsis képen :D

Hajni
De ügyes Olivéred!!!
Piacnapon jót nevettem :D

Lafi
Nagyon cukorfalat a fiad!

Petyaanya
Eszter nagyon bájos kiscsajszi

Anikó
mi az az oxytar?

Képzeljétek óriási csoda történt: este fél 8tól reggel fél 7is nem evett a gyermekem! 3 ig aludt, ami magában is csoda, utána meg visszaaltattam viszonylag egyszerűen simogatással cici nélkül. Reggel annyira nagyon megdícsértem! Nagyon büszke vagyok rá :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Köszönjük a köszöntéseket… :D

Bandika :D ,
Igen egyedül van az ágyon, de körbe van bástyázva. Az ágyunk a galérián van, én meg itt vagyok alatta, úgyhogy rögtön meghallom, ha felébred. Azonnal kiabál! :lol: Mákod van, hogy már nincs esti szopi!

Andi,
Csak az októberi névnapot írják a naptárak… :? A csomag úton van, nemrég indult el vele Orsi… :D

Lafi,
Édesen mosolyog Hunor. :D Azé’ remélem nem ültetitek! :lol: Köszi neked is. Ja, boldog 3. hónapot Hunornak! :D

Zsebi,
Köszi! :D

Anikó,
Én nem tudom azt se, mi az az oxytarm… :oops: :roll:

Petyaanya,
Köszi! :D Nagyon helyes Eszter, és tök nagylány! :D

Orsi,
Jó, hogy eljöttetek, Lili nagyon aranyos kiscsaj, gyertek máskor is! :D
20140901102739
 
 


Emma,
na majd jól elmesélem Olivérnek, hátha leutánozza a fiadat! :lol: Tényleg ügyes! :D
20140901102739
 
 


Na megnyomtam valamit és elszállt az egész irományom!
Szóval: annyit irtok, hogy nem tudom visszaolvasni és még válaszolni is.
Gratulálok az Olivéreknek névnapjukon!
Valamint az álldogáló Ágolyónak, Olivérnek és Balázsnak!
Mi még igen ingatag lábakon állunk, igy minden szemem kevés, nehogy Emese fellökje szegény Lukut. Ha viszont térdel, akkor minden eszközzel fel kellene állitani. Ha cumizik, azt el kell venni tőle, ha nincs a szájában, akkor vegye már be! Mióta Luku ilyen mozgékony, nagyon figyelnem kell olyanokra, mint ajtó, filctollak,Emese apró játékai, meg hogy mit akar a szájába adni. Nem egyszerü időszak ez, Lukum feldönti a tornyokat, rámászik Emesére, stb, ezt a kisasszony miond igen zokon veszi. Jutalmul fejbevágja néha, kicsit belecsip, stb :shock: Szóval nem unatkozom!
Valaki kérdezte még régebben a sátrat. Van 1 játékbolt nálunk, Meglepetés a neve, ott vettem több mint 1 éve, tartozik hozzá 1 alagut, az a sláger, mindkettő imád belebujni (pedig császárosak). Nincs csőváza, ilyen kidobós fajta, 3 ezer valamennyi forint volt. Most ez pont a nappali közepén áll, sokszor szinte kergetőznek benne :D
Anikó!
Köszi, Emese válla teljesen meggyógyult, ennek megfelelően gyakorlatozik egész nap. :D :roll: Viszont egész jól megértette, hogy 3 hétig nem lehetett, valóban kimélte, keveset kellett figyelmeztetni.
Remélem azért lehet mégis szoptatni. Meg kéne kérdezni valami konkrét orvost.
Zsebi!
Édesek a kicsik! :D
Petyaanya!
Esztered nagyon cuki! Boldog szülinapot!
Aanda!
Mi mindannyian egy szobában alszunk, egyelőre jól érezzük magunkat igy, közel vannak a gyerekek minket pedig nem zavarnak. Mátét is 3 és fél éves korában tettük külön. De: soha nem alszunk 1 ágyban, mindenkinek saját ágyikója van, csak reggel jöhetnek közénk, ha felébredtek (ez mostanában Emesére vonatkozik, mert Luku 7 körül kel, akkor mi kijövünk, Emese 8 körül, akkor Apa mellett kakaózgat a cumisüvegből :oops: még kb fél órát.)

Ujabban a kislegény hajnalban ugy érzi, este óta nem álldogált, sürgősen kell kicsit állni zsákostul. Teljesen felélénkül, erős anyai szigorra van szükség, hogy ujból lefeküdjön. Szoktam közölni, hogy éjszaka van még, cumi, vizszint, peluska és alvás! Érdekes, hogy rám hallgat, de Apjára nem, ha Ő teszi vissza, vigan ujrakezdi!
A gyerekeim számának növekedésével egyre több az éjszakai problémánk. Mig Máté SOHA nem ébredt fel 6 hetes kora óta, Emese néha felsirt, főleg Luku születése körül, azóta átlag 2 hetente, Luku meg rendezi itt a müsort. Szerencsére Emese nem ébred fel rá, és ha A lányka van fenn, az meg Lukut nem zavarja.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


dehogy ültetjük, :lol: csak úgy rámjött akkor....nem is tudja tartani magát, csak úgy letettem, amikor kerestem valamit és lefotóztam, olyan bamba képet vágott....

Köszönjük a köszöntéseket!
Vendég
 


Lányok, nagyon jó hírem van!!! :D Beszéltem a játszóházas nővel, tök kedves volt, és nagyon kompromisszumkész! A lényeg: helyszín áttéve a Cleopátraház aerobic termébe, így nincs létszámstop! :D Sőt, INGYENES!!! :D Még azt is megbeszélhetjük, hogy babauszi is lehet, akit érdekel. Meg ha akarjuk, hozhatnak játékot is, ha kell vkinek esetleg - persze csak ha akarjuk!
Már csak egy időpont kellene, meg egy nagyjábóli létszám, és lemailezem velük! Tök jó!!!! :D

Melcsi,
látom zajlik az élet, nem unatkoztok! :D
20140901102739
 
 


most látom, hogy nem egyértelmű: plusz játékra gondoltam, mert játszanivaló játék lesz.
20140901102739
 
 


Hülye kérdés, tudom, elnézést, vidéki voltam...szóval hol van a Kleopátra-ház...??? :oops:
Vendég
 


lafead írta:Hülye kérdés, tudom, elnézést, vidéki voltam...szóval hol van a Kleopátra-ház...??? :oops:

nyugi, én sem tudom :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Megszeretném kérdezni, hogy a More Milk (ma reggeltől eszem) mellett lehet mentolos fogkrémmel fogatt mosni? bizti hülyén hangzik, de a homeos bogyi mellett nem lehetett.

Zsebi
nagyon édesek a kis lúrkóid!!!!

Petyaanya
Eszter is édike

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Hajni! :)
Nagyon ügyi vagy! Szuper! Egyébként én sem tudtam hol a Kleopátra ház, de most gyorsan utánanéztem, és nagyjából betájoltam. :)

Petyaanya! :)
Édes ebben a csajszis ruciban! :)

Zsebi! :)
Nagyon arik a gyerkőcök. Milyen érdekes, hogy mennyire hasonlítanak egymásra, de mégis rögtön látszik, hogy melyik a lány és melyik a fiú. :)

És ha már a motorozásnál tartunk, mi így motorozunk! :lol: :oops: :lol:

Kép

Kép Kép
kismokus
 
 


Kleopatra ház
Cím: 1133 Budapest, Kárpát u. 9.
(Kék metróval a Lehel téri megállótól négy sarokra a Duna felé)
térképet csak ezen az oladon találtam:
http://www.4dultrahang.hu/

Mondjuk április első vagy második hete? (a szerdák kivételével, mert akkor baba-mama klubot tartanak )
20140901102739
 
 


Petyaanya!
Nagyon aranyos Eszter :)

Anikó!
Értem! Most az a kérdés hogy csak azért telt meg a melled mert eltelt ennyi idő vagy azért mert megint beindult a tejtermelés rendesen? Magyarul csak egy átmenei helyzet ez? A gyógyszerrel kapcsolatban a papírján mi van írva vagy a gyerekdokit nem todod megkérdezni vagy a nőgyogyit?

Lili!
veled mi a helyzet?

Emma!
Nagyon ügyesek vagytok.Ezek a nagy mérföldkövek. Kívánom hogy a nagylegény ebből ezentúl rendszert csináljon. :)

Kismókus!
Nagyon vagyány ez a kép. :)

Hajni!
Ez jól hangzik sé igazán örülök hogy nincs a világ végén a hely nekem legalábbis.:) Előre is köszönjük a szervezést. :) Ha olyan lesz az időpont akkor én szívesen elmennék a kicsikkel:)

Erika!
Nyugodtan lehet mentolost enni inni :) Egyedül azt az előtte és utána fél órát kell betartani de az mindenre vonatkozik. :)

Remélem neked is használni fog én egy háromnegyed dobozzal szedtem be és elég is volt bár nekem a 3X1 nem jött e a 3X2-től viszotn egy nap alatt bedurrant. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni!
Nagyon jó lesz az a ház, mostmár tudjuk hol is van. Babauszi is lehetséges lenne? Én szivesen beugornék a vizbe, mindkét bébi igazi halacska velem együtt. Mostmár csak konkrét időpont kéne, ha lehet hétköznap.
Kismokus!
Motoros lesz a kiscsaj is mint az apja? Nagyon vagány! :D És egyre jobban hasonlit Rád.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zsebi,
semmi különös, szopiztattam, persze hogy nem lett bajuk a babáknak. Csak kivagyok purcanva, mert majd egész nap egyedül láttam el a bébikéimet.

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok

Zsebi
köszi szépen!
nekem sajna a súlyom miatt kell a 3x2 (81Kg vagyok)
sajna én nem fogyok, hanem csak hízok :cry:

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Hajni,
De ügyes vagy!!!! És ingyen ideadják a termet? :shock: Biztos sokat vásárolsz náluk. :lol: :lol:
Az etetőszéket mi is ott vettük, nagyon szimpi volt a csajszi már akkor is.

Petyaanya,
Nagyon szép a kislányod.

Kismókus,
Gondolom Apa szerint nem lehet elég korán kezdeni a kiscsaj trenírozását! :lol: Nálunl nem volt akció a DM ben :evil:

Melcsi,
Hát azt elhiszem, hogy nem unatkoztok. Dolgozol még vagy sikerült megoldani, hogy ne kelljen? Mentek Krizsához vmikor?

Emma,
csak így tovább!

Lafi,
boldog hófordulót! Már 3 hónapos a Kislegény??? Nagyon ari!


Képzeljétek, mi voltunk ma játszóházban! Véletlenül néztünk be, de jókor, mert éppen akkor kezdődött egy foglalkozás bébiknek, ahol végülis csak mi vettünk részt. A csajszi bábozott, énekelt Balunak, labdáztunk, hintáztunk, jó volt nagyon.
Nekünk is hétköznap lenne jó. Mondjuk vmelyik csütörtök áprilisban? :?: :?:

Kép
bandika
 
 


Lili!
LEhet elfáradtál és húzos volt a nap de én minden egyedül megolodtt nap után (ami azért nem volt kevés) marha büszke voltam magamra hogy helyt tudtam állni mindenben. :)
Ügyes vagy!!!!!

Erika!
Most a szopira koncentrállja és majd utána fogyozol is. :) Ki tudja ha igazán beindul a tej még te is fogysz tőle mint én is.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


lili73 írta: Csak kivagyok purcanva, mert majd egész nap egyedül láttam el a bébikéimet.

ez teljesen normális :lol:
én is kipurcanok, ha 1 napot teljesen egyedül vagyunk... pedig az enyémek nagyobbak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


nekem ápr. 3 nem jó.
már apát és fodrászt szerveztem... ezt ilyen távlatból sem tudom már áttenni. :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni!

szupi vagy!

a babauszi, azt jelenti, hogy bemehetünk pancsolni? mert abba nagyon benne lennék!

április 3 vizsga :roll:, utánna még nem tudom, hogy lesz a program. max én leszek aki pont nem megy :(
Ja és én apával megyek, ha megyek. ugye jogsi híján.

katyerina
 
 


na, csak utolértelek benneteket... 8)
köszi mindenkinek a hiányolást! :D jólesett!

Nem is t'om micsi, valahogy elszaladtak ezek a napok. Kétszer volt most zeneóra a héten, tegnap ráadásul egyedül vittem a kettőt, mert Apuci dógozott. Persze megint sikerült megroppantani a derekam is. Most egy picit más ponton, de ugyanúgy fáj. Kezdődik minden előlről, MOTTO tapasz már rajtam figyel, én meg reménykedek az áldásos hatásában.

Jól hangzik a Kleopátra-ház, a'sszem én egyszer ott voltam pont kick-box aerobik edzői oktatáson, nagyon szép a terem és kilátni az uszira.
Viszont pont április első vagy második hétvégéjén szeretnék egy meglepi úttal kedveskedni az uram szülinapjára. Viszont a hétköznap amúgy jó, úgyis csak péntektől vasárnapig terveztem.

Melcsi!
A Hotel Répce Goldot néztem ki, mivel annyira áradoztál róla! Ha minden igaz, ma be is fizetem.

hajni,
tök jó, hogy megragadtad a szervezést! köszi!

KépKép
pompomlány
 
 


(a név kötelez... 8) :lol: )

anikó,
amit szedsz, az a tejcsi elapasztására van? vagy hülyeséget kérdezek?

mitisakartammég??? :shock:
ja!
ezt a dumát hallottam: "mielőtt elviszem a lányomat uszodába, majd beadatok v.mi oltást, állítólag van valami pont erre".
Tényleg van ilyen?????? :roll:

KépKép
pompomlány
 
 


pompomlány írta:ezt a dumát hallottam: "mielőtt elviszem a lányomat uszodába, majd beadatok v.mi oltást, állítólag van valami pont erre".
Tényleg van ilyen?????? :roll:

nincs :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Tali szuper lenne,de nekem hétköznap nem jó,max.ha Apa vesz ki szabit,mert egyedül nem mernék elindulni!

Zsebi,
a babakocsit tudom használni,mert Apa megjavította a kereket,az összecsukásnál meg vigyázok,hogy ne görbüljön tovább a váz!
A használati útmutataó az írja,hogy nem szabad egyenletlen terepen használni,hát köszi! :evil:

Petyaanya,Kismókus,
szuperek a képek!

Emma,
ez igen jó hír,büszke lehetsz a bébidre!

Melcsi,
hát látom nincs unalom nálatok sem!Te ikreid is jó elevenek!

HAjni,
előre is köszi a cuccot,
DE Orsi tegnap nem jöttél,nem is hívtál,megadjam még 1x az elérhetőségemet?

Andi
Kép
aanda
 
 


aanda írta:Orsi tegnap nem jöttél,nem is hívtál,megadjam még 1x az elérhetőségemet?

szia,
nem is tegnap terveztem menni, lehet, nem írtam egyértelműen.
Jövő héten megyek, a hét második felében, még nem tudom, mikor.
szerintem elérhetőséget elmentettem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
akkor oké,én Hajni írásából következtettem:"a csomag úton van,nemrég indult el vele Orsi."

Andi
Kép
aanda
 
 


igen :D Hajnitól felvettem, de addig még utaztatom kicsit, míg hozzátok ér :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Andi!
Hát igen ettől függetlenül bosszantó ez a kocsi téma. Még jó azért hogy meg tudtátok oldani. De ez tetszik hogy csak sima terepen. :shock: :shock: :shock:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anikó,
Hogy van a cickó? Végül fejtél vagy volt szopi?

Kata,
Most már jöhetnél, vége a vizsgának is, nem? Milyen volt?

Kismóki,
Apa ekkora motoros? :D

Bandika,
Képzeld, én is tök meglepődtem, mikor mondta, hogy a játszóházért nem kell fizetni, mikor a kicsi játszóért kellett volna – de nem firtattam nagyon a dolgot! De szerintem jókor hívtam, épp akkor kötötték meg az üzletet a Kleopátra házzal, biztos jókedvében volt. :D Ja, és most rendeltem tőlük először. Szerintem mindenkinek küldtek ilyen szórólapot.

Melcsi, Katyerina,
A babauszi szerintem térítéses, de megkérdezem a csajt a részletekről, hogy ha kitaláltuk az időpontot.

Pompi,
Végre megkerültél! :D (Amúgy nem szeretek szervezni, csak most így jött ki... ) 8)

Andi,
Bocs, hogy félreérthető volt… :oops:

Zsebi,
Pöttyök vannak még? Én azt hittem amúgy, hogy ikreknél olyan nincs, hogy csak az egyikük beteg… :roll:

Akkor:
ápr. 1. kedd
ápr. 4. péntek
ápr. 7. hétfő
ápr. 8. kedd
ápr. 10. csütörtök
ápr. 11. péntek
Melyik nap?????????
Hánykor???????
20140901102739
 
 


szerintetek vigyünk kaját? vagy az azért túlzás? :oops:
20140901102739
 
 


Bandika,
azért éri meg nekik, mert fenáll az esély, hogy ennyi emberből vki hátha vesz vmit. Mondjuk a gyerek tök elvan vmelyik játékkal, erre a szülő megveszi, merthogy tetszik a gyereknek. Szerintem ez így tök rendben is van, nem?

Dugulok....
20140901102739
 
 


Hajni!
Nem a pöttyök gyakorlatilag két nap alatt eltűntek.Ezek nem ilyen bárányhimlő szerű pöttyök inkább mintha megszurkáltad volna a gyerköcöt. Apró pici piros pötty . Pedig eddig ha volt valami mindig csak az egyik volt beteg. Eszti januárba kapta el ezt a három napos lázat és Balázs nem kapta el pedig fertöző. De megtudtam hgoy ezt csak egyszer lehet elkapni így már ez nem lesz többet.

Nekem április 4 nem jó. Én inkább talán a déllöttre szavaznék....10 körül? Gyerekeknek szerintem biztos viszünk kaját de a felnöteknek azt gondolom nem kell. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi! Melcsi! Bandika! Aanda! Hajni! :)
Hát igen, elég korán kezdi apukája a szoktatást. De nagyon remélem nem sikerül neki, elég Nekem Apáért aggódnom, ha motorzni megy. :? :roll:

Hajni! :)
Elvileg nekünk minden időpont jó, bár én a forgalom miatt inkább keddre vagy csütörtökre szavazok (vagyis ne hétfő és ne péntek), de lehet, hogy ez hülyeség.

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok lányok!!

Emma!
Ez egy étrend kiegészitö nekem anno egy természet gyogyász ajánlotta mivel nagyon hullott a hajam és ez sokat segitett!
Most aztán irigy vagyok! :oops: Majd a talin összeengedjük a fiukat hátha az éjjszakai alvást „el lehet kapni”!! :wink: :lol:

Kismoki!
Nagyon édes kis motoros lánykád van!! :D

Zsebi!
Nem indult be ha nem ennyi nap alatt lett ugy benne hogy éreztem! :(
Megszoptattam Ágostont de nem volt sajna tul sok benne(nem is tudom mit éreztem)! :?
Ma már olyan lapi hogy csak na! :(

Pompi!
Ez nem apaszto,(nincs mit apasztani)étrendkiegészitö!
Igazábol nincs benne semmi káros anyag csak hát jobb félni mint megijedni!
Hova jártok foglalkozásra?
Én sem hallottam ilyen oltásrol! :shock:

Erika!
Hogy áll a tejci?
Nekem cumisüvegböl nagyon bevállt a tommee tipee!Nagyon jo puha cumija van és olyan mint a cici!
Ágoston abbol szeret inni!Én 4x1 szedtem a more milkböl és nagyon megdobta a tejet!

Lili!
Nem is csodálom hogy kidöltél!Én eggyel kidölök neked meg kettö picikéd van!

Hajni!
Ügyes vagy a szervezésben!
Én arra gondolok hogy lehetne szendvicseket vinni!Én szoktam rendelni a netröl és nagy dobozba hozzák és isteni!Ha gondoljátok akkor lehetne ezt www.daily.hu !Vagy esetleg rendelünk oda pizzát!Én szivesen magamra vállalom a kaját(szendvicset ha akarjátok)! :D
Nekem egyenlöre nincs semmi tervezve igy minden idöpont jo!

Melcsi!
Hu nem unatkozol két kis örökmozgo mellett!
Szerintem ott az uszi nagyon jo,Marcikáéknak ott lesz az uszotábor idén nyáron!

Bandika!
Milyen játszoban voltatok,és hol?

Andi!
Jo lenne ha ti is jönnétek!!!

Katyus!
Isteni lett a máj!!!

Wish!
Ha jol emlékszem te Déviszhez jártál?
Oda mentek vissza?
Bejelentkeztetek már?

Kata!
Hogy áll a vizsgád?

Zsuzsi!
Hogy döntöttél?Mit adsz Olivérnek?
Egyébként ma láttam Humana HA tápot a Brendonba (2x is megnéztem)és egyböl eszembe jutottál!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


csatlakozom kismókihoz, kedd vagy csüti legyen!

nagGyon vagányak a motorosok!!! :D

anikó,
www.yamahazeneiskola.hu

még egy uszis kérdés:
v.szleg mégsem Bükkfürdőre megyünk, mert most jöttem rá, hogy az baromi messze van, viszont azon belül, h családbarát szállók, nemtom milyen medencét nézzek, hova lehet csecsemőket bevinni. Élménymedence? Wellness-medence? (mert a gyerekmedencében még nem tudnak üldögélni... Hány fokos kell legyen a víz?
Köszi!

KépKép
pompomlány
 
 


Csajok :)
mi keddenként járunk gyógytornára,akkor nekünk csak a csüt. jó.
Szerda miért nem merült fel?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :)
Ezért nem merült fel a szerda. :lol: :wink:

hajni777 írta:Mondjuk április első vagy második hete? (a szerdák kivételével, mert akkor baba-mama klubot tartanak )


Egyébként nekünk bármi jó, de jobban örülnék egy kedd vagy csütörtöknek.

Kép Kép
kismokus
 
 


tali:
velem sem egyszerű: keddenként ringató, csütörtök nagyszülős nap :) De majd megoldom, döntsetek, és próbálok alkalmazkodni!

Csajok, akkor zalán tart majd előadást, hogy kell 8tól 6ig tartózkodni a kajálás nagy élményétől :D Bár fél 5 körül még van kicsi reklamálás, de meggyőzhető a drágaság:D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kismókus :D
OK.

látom hülyeséget írtam... szóval kedd du. is jó nekünk. 12kor végzünk Lilivel a dévényen, utána bármikortól.

(sorry 4 órát aludtam... no comment)

Lili f7től 6 ig alszik.... már jó ideje :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Csajok:
és május 1.???????
- akkor már tuti jó idő van,és lehetne szabadtéri!!!!

Kár,hogy nincs férfi tagunk,aki boldog nőnapot kívánhatna nekünk!(bár olvasó üzemmódban tutira van!)

Andi
Kép
aanda
 
 


szerintem is kedd kora délután!!!!! :D :D :D 8)
a helyszínen most már ne variáljunk, az tökéletes! lemegy ez a tali, utána jönnek majd a szabadtérik, jóóó?
kaja: asszem van ott valami büfé, ha jól emléxem... hajni, meg tudod kérdezni?

orsi,
te biztos tudsz a medencés kérdésemre válaszolni... vagy Valaki... lécci!!!
("nemtom milyen medencét nézzek, hova lehet csecsemőket bevinni. Élménymedence? Wellness-medence? (mert a gyerekmedencében még nem tudnak üldögélni... ) Hány fokos kell legyen a víz? ")

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :)
ööööö nem értem a kérdést.
Én Lilit 3 hósan sima gyerekmedencébe bevittem.
A víz hőfoka ha 30-32 fok v. fölötte van akkor jó. Akkor huzamosabb ideig benne lehet maradni.

Úgyis Nektek kell őket fognotok, vagy kell ilyen kis beleülő:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziaszotk!

Szerintem ha senki semmilyen porgramról nem mond le (nagyszülős nap meg ilyen csak simán családi) akkor nem fogunk találni konrét napot ami mindenkinek jó. Nyilván a kötelező orvosi program nemnapolható de a többit ennyi idővel előbb talán lehet mozgatni.

Én felvállalom ha megvannak a napok csinálok egy táblát hogy kinek mi nem jó és látni fogjuk hogy a többsének mi a jó a többihez meg a többiek reméljük tudnak alkalmazkodni. Este szerkesztek és beszúrom és akkor látjuk hogy melyik nap ami tuti rossz a legtöbb embernek.

Sajnos azt godnolom olyan hely és idő nem lesz ami mindenkinek megfelel. :(

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Anikó
More Milk = tejcsi - hát remélem hogy hatni fog, ma 3. napja hogy szedem - 3x2 de szerintem emelni kellessz az adagot, de majd kiderül holnap-után.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: