Új privát üzeneted érkezett!

Viri
Annyira szép, egyenletes a görbéd, hogy csak na. Ennek baba lesz az eredménye, meglátod.

Mindenkinek köszi a drukkot.

Jenny
Jó, hogy + vagy.

Kép
p__lilla
 
 


Viri
Tiéd a lapalja!

Lilla
Laptető!!

Most én sem fogom elkapkodni a tesztelést. Kivárom a megfelelő napot. A furi az, hogy én is ezeket a tüneteket érzem: ingerült vagyok, fáj a derekam, szurkál a hasam. Cici nem fáj.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: már többször enyém volt a lap alja. Remélem nekem ez hoz szerencsét :) Remélem ezek a tünetek neked is most a baba miatt vannak. Pár nap és kiderül. :)

Lilla: nagyon remélem, hogy igazad lesz :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Azt akarom kérdezni, hogy az LH-s teszt hányadik dpo naptól mutatja ki a babát?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Szerintem ne tesztelj. Elvileg már a 9. napon kimutatja, de szerintem becsapósak. Látod én ovu után 4.nappal teszteltem és volt vonal. Mitől volt? Az ovunak már vége volt, a baba meg még be se ágyazódhatott. Én várnék a helyedbe, és akkor nagyobb lesz az öröm.
Amúgy a babatervezők oldalán találsz infokat az ovuteszteknél ezzel kapcsolatban.

Kép
p__lilla
 
 


Viri
Lilla jól mondja a 9. naptól mutatja ki, de mivel te a 11. napon vagy már, így egy 10-es érzékenységű (discolor) terhesteszt is kimutatja. Főleg ha holnap reggelre beszerzel egyet és megcsinálod.

Kép
Kép
nati80
 
 


ja igen és tudod én jauárban ovu után a 9. napon csináltam ovutesztet és volt 2. csík. Most akkor vagy volt baba, csak nem tudott beágyazódni, vayg sz... sem ér az lhteszt.

na hogy döntesz? Csinálsz? ha jól emlékszem 1 lh teszted van még otthon. Ha megmarad mit fogsz vele kezdeni? Most legalább értelmesen el tudod használni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nekem egy Lilly (25-ös érz.) és egy Gabriel (20-as érz.) tesztem van itthon. Ki van zárva, hogy vegyek még egyet harmadik fajtát. Várok inkább. :) Ahogy Lilla is mondja nagyobb lesz az öröm. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ja igen és van egy Lh-som is. Egyébként azt milyen napszakban kell elhasználni ilyenkor?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Szerintem délután.

Kép
p__lilla
 
 


Viri
MOST!!!!!!

De a 20-as érzékeny teszt holnap már zebrás lenne ha megcsinálod.

Kép
Kép
nati80
 
 


Most nem tudok wc-ni pár perce voltam :) Majd lehet később nekiugrok :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


OK!!!
Én gép mellett vagyok, mert írom a dogát. UTÁLOMMMMMMM!!!!
Annyita nehezen halad!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Felkelt a fiam :)

Közben úgy döntöttem, hogy, ha holnap is fent lesz a hőm reggel akkor du ellövöm az lh-somat oks? :)

Nati: A szakdogához kitartást. Én egy hónapig csak írtam és egy hónapig meg javítgattam. Fú de utáltam a végére.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


marti, én is örülök a képeknek a fiúkról, szerintem tök jó, hogy ennyit csinálsz róluk. Később lesz mit mutogatni nekik meg nézegetni neked. :)

jenny, kész vagyok a parkoló tábládtól!!!!!!! :) És tök jó hogy megint ennyit jössz!!!!!!!

voltam ma a suliban és tartottam két órát... :) Van egy osztályom, akikkel csináltam egy internetes projektet és mivel a másik tanár nem ért a gépekhez, megbeszéltük, hogy akkor időnként bemegyek és megtartom azokat az órákat. Úgyhogy ma volt az egyik ilyen alkalom. Úgy örültek nekem, alig akartak elengedni. Nagyon kis cukik voltak. :)

Délután meg írt egy smst az egyik barátnőm, hogy az enyémet még korai lenne megállapítani, de a te bébid milyen nemű? Rögtön fel is hívtam. Már teljesen kétségbe volt esve, mert az első bébi csak becsúszott, és gondolta, hogy majd amikor rágyúrnak, akkor biztos összejön rögtön a másik, de már pár hónapja próbálkoztak és nem sikerült... Úgyhogy tökre örültem neki. Bár szegény baromi rosszul van, de már 8 hetes, úgyhogy 'csak' négy hetet kell kibírnia.

na most azt hiszem ennyi. Majd később még talán benézek. :) mindenkinek szép estét!

KépKép
muffin
 
 


muffin!

úgy örülök neki hogy írtad, hogy a barinőd rosszul van, végre nem csak én voltam szarul. és kitartás neki, mondd meg hogy a 13-14.hét körül sokkal jobb lesz!!!
gondolom hogy örülnek a gyerekek, főleg egy alsós tanítónak. nekem azért más lesz, a 23 órámon 23 csoport, mindenkivel csak heti 1szer találkozom, de az is jó lesz.
valaki kérdezte örülök e hogy visszamegyek, hát vissza kéne menni, ellennék itthon, de nem szakos helyettesít március közepe van, nincs a gyerekeknek infóból jegyük., legalább május végéig kellene mennem, vagy amíg bírom, ha nem lesz semmi gond.
de a jövő héten még maradok úgy döntöttem.

kisvirág!
én a 26.nap délután lőttem egy egy ovustesztet rossmannosat asszem, és megvolt a halovány 2.csík, és a 28 nap a lillyset, ott volt a 2.csík a terhességin. nekem a ciklus a 12.napra húzott vonalat, a ferti meg a 15-re. szerintem ha holnap fent van a hőd du lőjj el egyet, és úgy csináld hogy előtte kb 2 óráig ne igyál sokat, de asszem rá is van írva a tesztre.

nati kitartás!!
én már decemberben írtam szépen lassan egyből a gépbe a szakdolimat, szépen márciusra elkészült, és akkor 2 hétig csak javítottam a hibákat. és én matekból írtam, sok ábra volt, meg képlet......
de sikerült és neked is fog, és milyen jó lesz pocakosan nyaralnod júliusban megkönnyebbülve egy diplomával a kezedben!!!!!!!!
nagyon jó érzés!!

nati, Lilla! alig várom a reggelt a hőtökkel.
tényleg Lilla, ha síelni mész hogy tudunk majd rólad?

Kép
andyfekete
 
 


Hú én kezdek berezelni, nekem már csak 3 hetem van hogy elkészüljek vele és utána még 1-2 a javításra. Hát nem valami sok, de én csesztem el, hogy nem kezdtem el hamarabb, de hát ti is tudjátok, nem voltam valami túl jó passzban.

Kép
Kép
nati80
 
 


nati!
kész lesz időben, ne aggódj. és persze tudjuk hogy nem voltál jól.
az a lényeg hogy te nyugodt legyél. nem szabad a végén kapkodni.
de te ügyes vagy és minden rendben lesz.
miről írsz?

na lassan elbúcsúzom, vár az ágyikó.
sziasztok! jó éjt mindenkinek!

Kép
andyfekete
 
 


Környezetvédelem területén belül írok. Sok anyagom van, csak nem győzöm kiválogatni.

Most egy csomó hasznos dolgot olvastam a babatervezők honlapján a hőmérséklet alakulásáról a ciklus során. Akit érdekel nézze meg, sokat tanultam. Lehet nem is annyira rövid az ovu utáni szakaszom? 36 hét!!! Elég hosszú lesz most! :wink:

Jó éjt Andy!

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy: köszi az infót. Akkor elvileg kimutatná az lh-s holnap. Még megálmodom megcsinálom-e.

Megyek én is szunyálni. Jó éjt!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó éjt mindenkinek!

Kép
p__lilla
 
 


Jó reggelt!

Hőm kitartóan 36.8!!! Ez jó!!!
Lilla, Viri? Tiétek hogy áll?
Viri ugye csinálsz ma egy tesztet? Ma már hcg tesztet is csinálhatsz szerintem. Jajj, annyira izgulok!

Most egész jókedvűen ébredtem fel. Ma nem dolgozok, írom a dogát.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt! Nati gyönyörű görbe! Viri, ++++++++++++++++ tiéd is az, tesztelsz?
Csajok nem tudtok valakit, aki diplomamunkákat ír? Meg hogy kb milyen áron megy ez? S.O.S kéne. Nincs már 1 hónapom és a kedves tanulmányi most szolt (mindig halasztgatok, de most kötelező aktívra mennem, de nem tudtam mikorra kell elkészülni, hát most már tudom)
magdolnam
 
 


Szió mindenkinek!

Csak egy gyors beköszönés, este már hulla voltam, negyed 8-kor értem haza....

Viri, Nati, Lilla :)
Annyira örülnék, ha most ti következnétek!!!

Senki nem küldött nekem privit, Babettel kapcsolatban......
Kép


Üdv, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Edit privi ment!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Tegnap babázni voltam a barátnőmnél. Hű :shock: kissziréna :shock: , sztem csak nyügi volt mert alvás után elkezdett velem nagyon barátkozni. Megmutatta az összes játékát- Olyan édes volt. Apuék is megnézték a járgányt, tetszett nekik.
Jenny, igen Vw polo, uaz mint a képen van, csak ez 5 ajtós.

Viri, sztem lányotok les
:wink: :lol:
magdolnam
 
 


Sziasztok csajszik! :wink:

Bocsika, tegnap nem voltam mert reggel 9-től dokinéninél voltunk Hunival egész 13 óráig :shock: :shock: . A dokinéni épp mőtéten volt ezért csak későn jött, ezt meg nekünk csak 12-kor adták tudtunkra, hogy hát bocsánat, még várniuk kell mert műt a doktornéni... :evil: :evil: :evil:
Délután meg a fiuk lepték el a terepet :lol: :lol:
Én tiszta nátha vagyok...Hu rég nem voltam ennyire meghűlve, ráadásul még görcsöl a hasam, elöntött a niagara :x Mondtam már, hogy utálom Pirit?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na megyek visszaolvasok, lássam kivel mi van...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam
Milyen területen tanulsz? Utánakérdezek tud e valaki olyan embert aki vállal. Tudom hogy van ilyen, csak nem tudom mennyiért.

Márti
És mit mondott a doki? Javul Huni?

Kép
Kép
nati80
 
 


Ávf-kereskedelmi menedzser (tescoból írok). Köszi!
magdolnam
 
 


Babett kismami hoy vagy! Valami babás tünet???


Holka:
tényleg nagyon hasonlitanak a fiuk, hisz egy 'gyárból' valók :wink: :wink: .Volt aki ikreknek hitte őket :lol: :lol: :lol:
Jó ha már nem barnázól. végre egy kicsit megnyugodhatsz! :lol:

Kisvirág:
A fiuk nagy Thomas rajongók. Megvan Sodor szigete, van vagy 12 mozdony, meg alagut, meg állomás meg mindenféle...fábűl.Van mit összeszedjek mikor rendet kell rakni :?
Kende szereti Thomast?

Muffin:
tényleg jó visszanézegetni a képeket. Már ugy elfelejtettem milyenek voltak amikor picik voltak :oops: :oops: .Ilyenkor jó vissyaemlékezni a képek segitségével :lol:

Andy:
ne aggódj, nem csak te vagy rosszúl a terhesség alatt. Van egy barátnőm, aki annyit hányt, hogy kórházba került perfúzióra.Én épp bent voltam szülni Hunival és ő is bent volt mert dezhidratálódott.Meg egy volt koleganőm egész 9 hónapig hányt és rosszúl volt... Ugyhogy nem vagy egyedűl :lol: :lol: Édesanyám a nővéremmel is végig hányt, a szülőszobán is...

Nati:
Ne aggódj, szép a gőrbőd nagyon... Volt még ilyen szép gőrbéd?

Lilla:
neked is szép a gőrbéd!

Mindenkinek drukkolok, hogy bebabásodjon :wink: :wink: :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekem is drukkoljatok, hogy véletlenül babásodjam :wink: :lol: :lol: :lol:

Edit:
neked valami babás tüneted jelenktkezett már?
Hogy birod a túlórázást?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
kérhetném a Babett iwiw-es privijét?
A dokinéni azt mondta, hogy szépen húzódik vissza a dudor, de amig nem veszik ki az orrmanduláit addig számithatunk még ilyesmire, meg középfülgyulladás, homloküarcüreg gyulladásra... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Privi ment.

Kép
p__lilla
 
 


Kösz a privit Lilla! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Viri
Írd már be a hődet. Annyira kíváncsi vagyok! :lol: :lol: :oops:
Teszteltél reggel?

Kép
p__lilla
 
 


Mit jelentenek a görbémen a stats-nál azok a zöld bigyók???
Eddig azt sem írta, hogy hányadik dpo-n vagyok. Ez megbolondult. :roll:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

A hőm esett egy tizedet. Remélem holnapra nem megy lejjebb a hőm, mert akkor veszett a hónapom. :( Ja és megcsináltam az Lh-t és negatív. :( Annyira negatív, hogy alig látszódott a T vonal. Egyenlőre ez van. Majd meglátjuk a hétvége mit hoz. Lehet korán volt a teszt.

Nati: hcg-t nem fogok csinálni, max a jövőhéten, mert most láttam egy negát és ez most kicsit elszomorított. Igaz ez lh volt.

Márti: Kende egyenlőre nem szereti a thomast. Most a Noddyt és a Charley és Mimó a sláger :)

Lilla: kaptál pár napra Vipet a fertin :) Nekem is volt azt hiszem 5 napig :) Viszont szép a hőd!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lilla
Azok a zöld kockák a statsnál azt jelentik, hogy eddig abban az időszakban volt ovud az eddigi görbéket nézve. Azért nem írta eddig az ovu utáni napokat, mert nem vagy fizetős felhasználó, de időnként kapsz 1-2 hétre vip státuszt.

Viri
Sztem nem esett még le a hőd. Tegnap olvastam, hogy amíg a cl vonal alá nem esik addig ok. Mikor csináltad a tesztet? Mert ugye estefelé kell. Lehet csak korai volt a dolog.

Megyek főzni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: reggel csináltam a tesztet, első pisiből. Úgy tudom, hogy az első pisibe van a legtöbb hcg, és azért döntöttem a reggel mellett. De hát ez van. Nem áltatom magam feleslegesen. A másik topikba Verának full + az lh-sa, és halvány a hcg-se. Ezek alapján nekem nem sok esélyem van. :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!
A gőrbe szerint csak pár napja volt a beágyazódás, ugyhogy nem is mutatná ki csak vérvizsgálat a terhességet
:lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jó reggelt!

lányok jól alakul a hőtök, Viri szerintem nem reggel kell a tesztet csinálni, azért lett nega. én du csináltam meg az utsó ovustesztemet.
És ne izgulj, nekem a 20-27 napon is 36,8-37 között mozgott a hőm!!!!! sőt az első pozitív terhestesztnél is csak 36,9 volt a hőm!!!
és nekem nem is ment 37 fölé sosem.

bezzeg ma reggelre: 36,4. rekedt is vagyok. fája fejem is. fekszem is, most is pizsiben ülök itt, ma lustizom és pihenek, néha még a viz is kiver, de remélem nem leszek lázas. sajnos a trokom is fáj, de érdekes tegnap délután semmi bajom nem volt az orrfújáson kívül. mondjuk én mindig reggel vagyok gethásabb, bocs.

Nati, Lilla! szépen fent van a hőtök! most akkor a napokban kell valami változásnak lennie a beágyazódáskor? ilyenkor fel vagy leugrik majd egy kicsit? mert már nem is emlékszem rá.


Márti!
örülök hogy húzódik vissza a dudor, sok gyógypuszi nektek!

Kép
andyfekete
 
 


Köszi Andi!
Neked is gyógypuszik!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Viri
Tuti rosszkor csináltad a tesztet. Délután kell ha ovuteszttel csinálod. Ne keseredj el, mert nincs rá okod.

Nem tudom már ki kérdezte, de volt már hasonló görbém, talán októberben. De lehet berakom az aláírásomhoz 2.nak.

Kép
Kép
nati80
 
 


na be is tettem a mostani alá a hasonló görbémet.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
én kértem :lol: Tényleg hasonló :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok.

ha az ovutesztet terheseg kimutatasara hasznaljatok azt reggel elso pisibol kell csinalni,delutanibol pet nezunk.
ez biztos a babatervezokotthona(ahonan ez az egesz josteszteles indult)lapon is ezt irja Leo.Utanna lehet nezni:)

bocs az okoskodasert :oops:

Kép
monyo83
 
 


Csajok!!!!!!!!!!!!

Annyira örülök, hogy na, most jöttem a védőnőtől! Majd kiugrok a bőrömből!!! 5hónap alatt 2kg-t híztam. Amit múltkor mértem rossz volt, mert nem emlékeztem az eredeti súlyra. Tudom, hogy a java most jön!!! De úgylátszik az a titka, hogy rengetek zöldséget és gyümit eszek. A köretet hanyagolom, helyette inkább zöldség.

+
Képzeljétek, anyám vett egy perselyt valami second handban és volt benne 1000schilling, amit megkaptam ajándékként. Kinyomoztam, hogy beváltják 14,5Ft/shcilling áron :lol: :lol: :lol: :lol:

+
telefonált a főnököm, hogy valami jutalmat is kaptam, menjek be érte!

Már megérte felkelni!!!!

Ne haragudjon az, akit untattam ezzel de nincs itthon senki és nemtudom kinek elmondani
magdolnam
 
 


Magdolnam:
akor ezért tényleg érdemes volt felkelni :lol: :lol:
Engem nem untatsz, örvendek veled együtt :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


de aranyos vagy :wink:
magdolnam
 
 


anyu becsempészett a táskámba 1 kaparós sorsjegyet (avon) most hívott. Annyira érzem, hogy nyerek valamit. Smsben kell elküldeni és lesz egy sorsolás. Mobilt, vagy avon cuccokat lehet nyerni! Drukkoljatok! (nem szoktam sorsjegyezni)
magdolnam
 
 


Magdolnam
Most nem dolgozol? vagy csak szabadnapos vagy?
Nagyon jól indult ez a napod! Csak így tovább!

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?