Új privát üzeneted érkezett!

Namostmár írjon valakiKép!

Z

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu
írok.
gratula a házhoz, merre is?
a lego tologászos nekem nagyon teccik (majd karácsonyraKép)... én kompellenes vagyok, nekem nagyon "természetellenes".

mnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zulu es ez a taliga hasznalhato? POnt most olvastam eladot valahol...Mennyiert vetted, nem emlekszel?Kép

orsoly
orsoly
 
 

 
 

Sziasztok!

Jelentem, Zsuzsival kibékültünkKép Nagy puszit kaptam a sulibanKép
Julka meg bevágta egy egész barack kézzel facsart levét (volt is kaki utánaKép), úgyhogy szombaton elzavarom Férjet a biopiacra krumpliért, répáért, sütőtökért, almáért stb.

Ha jól meggondolom, Julka is a tali óta zombisít (juj, de jó szóKép). 8-kor feküdt le és 9-kor már üvöltött is ciciért.
Képzeljétek, egy suliapuka megkérdezte, hogy bölcsibe jár már Julka? GRRRRR

Bundazsák: az összecipzározható rugi, amit Ildi ír, az is tkp bundazsákKép Az enyémek szépen ültek benne, amíg fáztakKép Azért szerettem, mert az otthoni ruhára+1 pulóver elég volt csak az overál. Overál még nincs, de az őszre már felkészültünk, szintén német bolhapiac, fantasztikus bélelt kétrészes által.

IldiKép ím fent a magyarázat arra, hogy miért kezdtem el a hozzátápit. Nem az én tejem kevés (elértünk odáig, hogy ált. 1 cici elég/alkalom) hanem valszeg kevés a kalória. És amíg kalóriában is mérhető lesz az, amit +ban megeszik...Julka különben 1 héttel idősebb, ne felejtsd el, és hétfőn kapta az I. almalevetKép

AndiKép jó, hogy eszembe juttatad, én is levettem anno a sarkon a sapkámat, kesztyűmet stb.Kép

MyssniaKép Kép hogy mégis lett időd festeni! vagy ezek még Szili előttiek? Képekről is fényképet!!!! Nagyon jól festesz a megnyitónKép

MaciKép nekünk is ilyen forgónk van, csak más a maciKép Julka is nyulkál, de még nem érte el. Próbáld ki a barackot, már többeknek bejött, nekünk isKép szemészKép

ZsurlóKép pedig éppen most nézegettem a taliképeken, hogy milyen hurkás combikkal büszkélkedhet a lányodKép gyors gyógyulást!

FranyóKép nagyon édes ez az Anka! a nézése tiszta Julka. Kár, hogy még nem találkoztunkKép

AriKép Kép, hogy gyógyulófélben BoriKép Elfelejtettelek ma felhívni, bocsKép

MókuskaKép boldog szülinapot nektekKép autósülésKép balesetKép

ÉviKép nekem is a középső tetszikKép

ToffiKép valaha meg voltam győződve arról, h a kölyök nyugodtan verheti a billentyűket. Andris kb. 1 évesen kidobta két napi munkámat és még el is mentette a változást. Nem zseni volt, vaktában sikerült nekiKép

Urszila
urszila
 
 


Nem tudok elmenniKép

Az én két nagyom is tologatható bébitaxival??? tanult meg járni. És képzeljétek, most adta vissza valaki a saját 3 gyereke után, és még müxikKép Lego taliga is biztosan jó ilyen célra.

Urszila
urszila
 
 


Orsoly,
Mac imádjaKép. Úgy van megcsinálva a gyerkőc felőli oldal, hogy nem tud felborulni. Az egyetlen macera az volt az elején, hogy a kisasszony nehezményezte, hogy nem kastélyban éldegélünk, és bizony-bizony falakba ütközikKép. De már megtanult kanyarodniKép.
Árra nem esküszöm meg, de olyan 7e körül rémlik, de ez akciós volt, rendes áron talán 9e?

Urszila,
békülésKép. Suliapuka nem gyengeKép. Jó hogy mondod a piacot, nekem is mennem kellene némi utánpótlásért.

Myssnia,
már én is merengek a karácsonyon, dunsztom sincs, mit kapnak. Na meg előtte ott figyel két szülinapKép. Uramatyám, Mac mindjárt egy éves...

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Myssnia,
ház Telkiben lesz, remélem jövő ősszel már onnan írokKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


zulu
hát nektek ott nagyon jó lesz.
öreg-hegyi lakóterület?
sokat kérdezek, ugye? Kép

mnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
nem tudom, ennyire nem vagyok képbenKép. A Budajenő felőli részen, az úttól balra eső rész. Tényleg nagyon szép hely, remélem netkapcsolat is vanKép.

Na elkocogok aludni, jóéjszakátKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Lejjebb raktuk a kiságyat Kép így már Dani nem éri el a forgó-zenélő játékokat (Maci_2! Kép).

Mókuska
"zabagép" Lilinek boldog félévességet, s neked is boldog szülinapot Kép
autó és rendőrség KépKép

Franyó
huncut mosolyú Anka zabálnivaló Kép

Ari, Maci
ciki, de nem hívtam fel végül a dokit Kép

Zulu
szegény Mac is köhög? köhögésre nincs valami tuti tipped? vagy legalább néhány bíztató szavad, hogy mikor múlik el? Kép

Beu
na megmártóztál nagy kád forró vízben?

Myssnia
gratula a kiállításhoz ! Kép

Miután kivasaltam 147 pelenkát + apa ingeit (abból csak hármat), apa megmasszírozta a hátam, ollllyan jól esett KépKépKép

Urszila
hol van biopiac? pl. répát tényleg csak onnan jó beszerezni?

megírja valaki még1x azt a játékkal fejlesztős linket, amit asszem NOrka írt a múltkor? köszi

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Beu!
Összeesküvés elmélet Kép Lehet, hogy Zsuzsi a lázadók közé tartozik Kép, mostanában alig van vele gond. Kop-kop, remélem a mai oltás nem tesz be neki.
Uszis képek naggggyon jók. Kép

Norka!
Cipellők aranyosak. Kép

Nadine!
Gratula a hasraforduláshoz. Kép

Törpicur!
Üdv köztünk. Kép

Zsurló!
Gyógyuljatok meg minél hamarabb. KépKépKép

Évi!
Petra és a macik. Kép Kép Kép

Mókuska!
Gratula a fél évességhez és boldog szülinapot. Kép

Helyzetjelentés: húsgombócom 6100gr, 62 cm. Az oltást nagyon jól viselte, egy kis nyekk szúráskor és utána egyből mosolygott dokinénire ezerrel. Kép Ez volt kb. 4-kor, 5-6 körül kajcsizott, így a 8 órás esti szopi elmaradt. Most az előbb fejezte be a kajcsizást úgy bealudt a kúptól, hogy kb. egy negyed órája felkelt és 5 perc alatt betankolt, most újból alszik, remélem reggelig. Kép

Na mindenkinek szép jó éjszakát. Kép

Magdi és az oltott és azóta szinte egyfolytában alvó Zsuzsi
gallainémagdi
 
 


HAlihó,
na mi van már?
Senki nem jár erre...vagy mindenki alszik?!?!??
Évi
Évi24
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Zulu, milyen az az ideális ház? ENgem nagyon érdekelne!
Orsoly, Zsurló gyors gyógyulást!
Elli! Nem lehet, hogy a kölöknek a lába fáj, és azért nem kedveli azt a cicit? Ilyenkor lehet bevetni a hónalj alatt kieresztett lábakat. Macerás, de Marcit oltás után napokig csak így lehetett etetni.
hepi: Én nem vennék cipőt, inkább amolyan zoknifélét. Meleget. Tapasztalatom szerint ezt nehezebben dolgozzák le a lábukról, így talán párban maradnak. És a kocsipővel is lehet ám anyát oldalbarugdosni!!
Mókuska, boldog szülinapot. Autó Kép Még mindig ennyire közel a Mars, hogy csaknem minden nap megesik vmi vakivel?
Myssnia, ez igen!!! Jól nézel ki, kár hogy a képek nem látszanak!!!
PIldi: Milyen kár, hogy az ember erre olyan lassan ébred rá. Az elsőt még én is folyvást fejlesztettem volna, most meg úgy el tudok merülni abban, ami van. És őszintén csodálom, gyönyörködöm benne. lehet, hogy a harmadikkal kellett volna kezdeni?

Lányok, nem lehetne a babák titkos netén PIldin keresztül álinformációkat csöpögtetni? Pl. hogy a pép ehető, és az éjszak alvásra való?

Na megyek, mert uralkodom felébrede.

sofka
sofka
 
 


Myssnia,
Persze hülye fejemmel gratulálni elfelejtettem.Kép Bocsi.
GRATULÁLOK!KépKépKép
Fotók vagy festmények? Meddig tart a kiállítás?
Meggyőződtél róla, hogy Szilárd fiú?Kép

Zulu,
De jó, remélem a szomszéd nem szól beleKép Kirándultunk már arra. Meg is jegyeztük, hogy szívesen laknánk ott.

Urszila,
BékülésKép
Ügyes Julka, egy egész bari leve!Kép
Még próbálkozom az almával és a krumplit kezdtük tegnap, de a következő a barack lesz.

Na megyek, felrakom a maradék (Dunakeszis) tali képeket.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Ejjel mar csak 1x volt uvoltes, de akkor teli torokbol, csak ugy visszhangzott a szoba. El is dontottem, hogy mindenkeppen kell szerezni egy falvedot, hogy valamennyire amortizalja az ordibat. Lanyom soha nem volt hasfajos, erre fel evesen kezd "elromlani". Mar egeszen jo tehnikat fejlesztettem ki a visszaaltatashoz. Pocaksimi es biciklizes utan oldalrafektetem + egy kis hatsimi es alszik tovabb.
Rengeteget irtatok, igy csak ami a rovid agyamban megmaradt, arra tudok valaszolni.
Tobben is irtatok, hogy "Nagytarcsa vonzaskoreben" laktok, nem hozunk ossze egy minitalit valamelyik nap, persze Lacko gyogyulasa utan.
Hppi, kiscsaj nagyon aranyos Kép
Franyo, Anka egy cukorfalat es a pillangok nagyon szepek, te festetted?
Myssnia, gratulalok a kiallitashoz, kar, hogy nem itt van! Kincso is hasonfekvo eletmodot folytat, ha a pelenkazot eri a feneke, egybol pordul hasra, ha nem engedem, akkor naaagy naaagy ordiba. Igy ujabban a kisagyaban teszem tisztaba es kozben imadkozok, hogy ne pont most eregessen ezt-azt Kép
Torpicur, udv kozottunk!
Kepzeljetek, Kincso 3 nap alatt megevett 1 kis uveg almas sutotokot. Keretik nem rohogni, ez mar oriasi haladas. Kozben az is kiderult, hogy utalja az oszibarackot Kép
Betegeknek gyogyulast!
Pussz,
Kiszuny
kiszuny
 
 


Hali Csajok!

Kissé el vagyok havazva, amit mi sem bizonyít jobban, hogy utoljára szerda délután kapcsoltam be a gépet... Viszont ma már a SAJÁT laptopomon írok nektekKépKépKép Betük még nincsenek meg mind, van egy jó csomó feltölteni való, viszont így tud-ok jüönni akkor is, amikor nagygépen jáccik apaKép

Vasárnap keresztelő, rohanok a lakás után, még szerencse, hogy Zsófinak megjött az esze, és rászokott a napi 2!!! alvásra, így este is tündibündi a csaj. Már nagyon felállna, ha ültében talál vmi fixet, már próbálkozik ezerrelKép, én meg csak bámulok, 3-4 hónappal csinálja előbb a dolgokat, mint Danó anno. állandóan Edét emlegeti, de veszekedni is tud, nagyon komoly arccal. És imádom nézni a két rosszcsontot, ahogy játszanak egymássalKép

Ma próbálom magam utolérni, mind olvasásilag, mind levélküldésileg, bár a siker sajna nem garantált... Ezúton is kérem azokat, akik rég jelentkeztek, de azért olvasgatnak, dobjanak meg egy méllel, táblafrissités ügyben! (bár még az is a másik ketyerén van, de ami késik nemmálik, na az előnbb már megvolt a hosszuu uu...)

Megyek, pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Hello,

Myssnia,
Gratula a kiállításhoz, olyan kár, hogy nem tudom kivagy, csakhogy ott tanulsz, ahol én régen. Bár mi holnap megyünk Db-be egy találkozóra, de sajnos onnan rohannunk kell, pedig gondolkodtam rajta, hogy esetleg egy Örkény-1perces tali.... Sajnálom!

Magdi,
Az én lányom is álomkóros szokott lenni az oltás után kb 1 napig. Olyankor jóformán csak enni ébred fel, de ahogy ürül az üveg, úgy csukódik a szeme is.

Andi, Zulu,
Amikor a lányom betaknyosodott, egy kicsit köhécselt is, bár inkább úgy vettem észre, hogy ha a torkára szaladt a nyála/taknya inkább akkor. (Na jól kimagyar fejeztem magam). Szóval akkor nekünk azt mondta a dokibácsi, hogy az ilyen megfázós betegségeket éppen a fél év körüli babák vészelik át nehezen, ezért nem kell aggódni, ha akár 2 hétig is szörcsög meg köhécsel. Amíg nincs láza, és nem tűnik betegnek a gyerek, nem kell vele újra orvoshoz menni. Orsi 1 hét alatt rendbejött - csak orrszívót használtunk (+Stérimart)

Ma nem leszek túl gyakran, mert muszáj pakolnom egy hétre kettőnknek, meg vásárolnom, főznöm is kell, hogy apája ne pusztuljon éhen, míg odavagyunk.

Ja, cipős tippeket köszi, de azt hiszem a melgebb filcszerűt fogom megvenni. Most hogy így végiggondoltam, inkább hasonlít a nagyim mamuszához, mint cipőhöz. De leginkább ahhoz hasonlít, amit Norkini rakott fel fotókat (tegnapi archív legteteje), abból a piros, csak ennek nem bélés van a bokarésznél, hanem olyan párnázott szegő, mint a sportcipőkön.
Azért mindenkinek köszönöm a jótanácsokat Kép

puszi: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Rég voltam itt, sajnos beteg lett az egyik tengeri malacom, ápolni kellett (de komolyan, óránként itatni) , de sajnos tegnap elpusztult így isKép
Így most már megint van időm jönni,de nem hiszem hogy vissza tudok olvasni, nagyon pörög eza topicKép

Amit itta z oldalon láttam: lego toliga: Tényleg szuper, de sajna mi pár hónapja próbáltunk venni és kivonták magyarországon idéna forgalomból, biztos ezért volt akciós előtte, nem tudják mikor lesz újra. mi fisher price toligát vettünk, de az nem ennyire jó,a mi jó még és lehet kapni az Tomy, az olyna 11 e Ft körül van, de az inkábba sztal szerű, nem talicska. Egyébként Emma szívesebben tolja a triciklijét, minta toligátKép

Myssnia!

Gratula kiállításhoz!
Volt abrát anyukája?KépKépKép szegény szili, csoda hogy megzavarodik, nemférjapa, voltbarátanyukaájapótnagyi...KépKépKépKépKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziaszok,
Köszi mindenkinek a kedves üdvözlést. Kép

Myssnia!
gratula a kiállításhoz! vannak fényképeid?

Zulu,
ez a házodsi gondolom jó sok gubanccal jár. teljesen igazad van az önkormit illetően. nekünk a szinte a telek szélére építette a szomszéd a házát, és nem tudunk vele mit kezdeni. olyan mintha a telek egyik oldalára nem kerítést hanem házfalat építettünk volna Kép az önkormi persze nem csinál semmit.

Kiszuny!
gratula a sütőtökhöz Kép

Mókuska! Boldog szülinapot! mindkettőtöknek

Urszila!
hová jártok biopiacra?

köszi a smile-s linkeket. mentettem Kép

törpi
törpicur
 
 


Manó,
Kép szegény tengeri malacka
láttam a profilodat, hogy az újpesti szülőotthonban szültél.
én is Kép
kinél szültél?

törpi
törpicur
 
 


Szia Törpi!

Igen, én is ott szültem, Dr Szunyoghy Jánosnál. Kérdezném hogy te kinél, de az az igazság hogy más orvost nem ismerek ott, pedig vizsgáltak páran, de nam tudom kik voltakKép

Mókuska!

Előbb nem is írtam, de boldog szülinapot mindkettőtöknekKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szia Manó,
na én meg őt nem ismerem Kép
pedig engem is vizsgálgattak páran párszor Kép
az én dokim Dr.Győry Attila volt/van
alacsony, rövidhajú, mosolygós, és mindig barna Kép
így sem ugrik be?

törpi
törpicur
 
 


Hali törpi,

már megint bealudtunk. Kép

É+P
Évi24
 
 


Szió Évi

mi meg éppen most ébredezünk.
jönnek a cickók, aztán indulunk vásárolni
Kép
örülj neki hogy alszik. biztos erre van szüksége.
pihizz te is ilyenkor.
vagy megint a pocidon alszik? Kép)
törpicur
 
 


Sziasztok!

Toffi

Kösz a gratulációt a 8kilóhoz!
Jó,hogy jobban vagy!Egy kis alvás csodákat tesz!nekem is jól jönne már egy kis alvás!Nagyon tetszik az uszis vízbeugrós kép!Zsombi már ilyen szépen ül?Artúr még nem és eldől,mint egy zsák,ha ültetem,ezért inkább nem erőltetem a dolgot.

Andi

Orrszíváshoz mi a Pesztonka mini elektromos orrszívót használjuk. Előnye,hogy halk,saját motorja van,nem kell a porszívót zúgatni,ha pl hajnalban kell szívni ill hogy 2 szívófeje van,az egyik szilikoncsöves vékony (újszülöttkortól jó) a másik pedig sima műanyag,mi ezt használjuk. Igaz,hogy nem szív olyan erősen,mint a porszívós,de a porszívóstól Artúr nagyon fél és sír,ezért már nem használjuk. Árát sajna nem tudom pontosan,a barátom vette. Szurkolok,hogy Dani és Apa teljesen meggyógyuljon! Kutyázáshoz gratula!
Örülök,hogy megnézted a vitalitas.hu-t!


Manó2

Gratula a fogóckodva körbejáráshoz!

Heppi

Szegény nagyid. Kép Remélem el tudtuk búcsúzni.
Aranyosak az Orsis képek!gratula az extra evéshez!
Jó pakolást és jó utat!Kép


Kaska

Remélem jobban sikerült az éjszaka és tudtál aludni! Azt is remélem,hogy jobb kedvű vagy már. Szerintem jól teszed,ha véghezviszed amiket elterveztél. Ügyes vagy,hogy ragaszkodtál ahhoz,amit te jónak látsz,vagyis,hogy ne írjon a doki tápszert,mert van elég tejed. Kép
A te helyedben én is elmennék a szoptatási ambulanciára,engem is megnyugtatna,ha megnéznék a szopási technikát ill ha látná a főorvosnő Vilcsit. Ő rengeteg babát lát nap mint nap,biztosan ki tudná szúrni,ha valami lenne. Azt írtad,hogy nem gyarapszik,de hát a 11deka az gyarapodás! Amint Ari is írta,lehet,hogy a múltkor teli pelussal mérték Vilcsit és a 11deka az 20 deka vagy még több. Szerintem Vilcsi,ha a szoptatás után éhes maradna,akkor nem aludna el ill akkor nagyon hamar felkelne. Szurkolok,hogy minden ok legyen veletek! Kép


Virga

Akkor végre lesz saját lakás! Jaj de jó! Kép
Az aug-i Kismamában találtam ezeket,hátha segít a készségfejlesztésben!

Korai fejlesztő központ: Bp XIV. Csantavér köz 9-11. Tel 251 7669
Napraforgó képességfejlesztő közp. Bp, IV. Megyeri út 226 sz. Tel 380 9276
Mikkamakka játéktárak orzságos közp-ja Bp. V. Balaton u. 15sz. Tel 331 4942
Kreatív kisbabák:tanfolyam a baba fejlesztésére Kozma Emese, Tel 0620 472 7157
Ill azt is hallottam,hogy (igaz,ez csak 1éves kortól) hogy az egyes kerületekben lévő módszertani bölcsiban működik játszóház. Itt el lehet lesni,hogy a dadusok miket játszanak a babákkal. Nem tudom a fentiek mennyire használhatóak (Sofka írta,hogy inkább ne menjetek,mert ha nincs baj,akkor is találnak),de remélem segítettem!

Barbi

Nagyon tetszett a sétálós kép! Na persze Ádám is tündéri!Nagyon szép helyen sétáltok!
Szegény,sajnállak,hogy ott vagy 1szál magadban! Kép
Át tudom érezni a helyzetedet,én is éltem külföldön. Jól tetted,hogy megbeszélted magaddal,hogy nem nyugtalankodsz. Azt tedd,ami szerinted jó,úgyis te érzed legjobban mi a jó a kisfiadnak! A fene tudja,de talán valamilyen szempontból jobb is,hogy nincs otthon mérlegetek,mert akkor a napi méricskéléssel idegesíthetnéd magad. Tudom,mert én is ezt csináltam és volt,hogy szoptatás után kevesebbet mutatott a mérleg,mint előtte. KépMost már visszavittük (1 hónapja, 3hós korában) a kölcsönzött mérleget és mi is csak havonta méreckedünk! Mondjuk nekünk hálistennek a súllyal nem volt gond (4 hósan 8kg)Kép viszont a mozgásfeljődéssel igen,de a gyógytorna és az itthoni torna úgy néz ki,teljesen rendbehozta. Szurkolok,hogy a 2 hós oltást hamar és fájdalommentesen letudjátok!

Nadine

Kösz szépen a varázsitatós infót!7végén mi is beszerzünk majd egyet!
Apukád már otthon van vagy még kórházban?mihamarabbi teljes felépülést kívánok! Kép
PunkZsani nagyon aranyos!és mozgásfejlődésért irigy-irigy!emlékszem talán 1 hónapja vagy még régebben tettél fel egy képet amin még olyan pici volt (mármint korra,nem méretre) és már akkor is nagyon szépen tartotta a fejét!Gratula a kúszáshoz is!
Orrszívóról Andinak írtam lásd fentebb!Remélem találsz megfelelőt!


Sofka

Én is észrevettem,hogy a jóindulatú passzív szemlélők vették magukra a kukkolós dolgot,pedig nem nekik szántuk. Kíváncsi vagyok az igazi kukkolók magukra vették-e és eltántorította-e ez őket az olvasástól? Gyanítom, hogy nem. Kép
Marcipán foga hogy van? Még mindig őrizgeti a nyelvével?


Zulu

Kösz a bókot Artúr súlyával kapcsolatban! De ennek a súlynak vannak árnyoldalai is,sajna már előfordult olyan,hogy azt mondták rá,hogy dagadt Kép(ráadásul családon belül ezért ez méginkább fájt) ami nekem nagyon rosszul esett,de hát ilyenek az emberek.
Én még nem is gratuláltam kislányodnak a járáshoz,ezúton gratulálok! Kép
Matatómaca és Zsebkísértet nagyon aranyosak! Szurkolok,hogy jövő ősszel már Telkiből írhass!

Myssnia

Szurkolok,hogy a lakás mihamarabb felépüljön! És hogy Szili jól aludjon!
Lábzsákmosáshoz sajna nincs tippem. Kiállításhoz gratulálok!


Maci_2
Köszi a szilvaleves tanácsot,kipróbálom!most,hogy említetted eszembe jutott,hogy terhesség alatt szilvalekvárt nyakaltam hasonló okból!
Lábszopi és szökevényképek szuperek!
Most látom,hogy mi volt a szemészeten! Sajnálom! A teratológián mit mondtak?remélem tényleg használható a szemkenőcs!

Ari

Alvásmeccs Kép
Pelusos boltcímet nagyon szívesen. KépBorinak jobbulást. Nem csoda,hogy Bori nem forog,én se nagyon forognék egy olyan műanyag izével a lábam között! Egyébként még Artúr sem forog pedig neki nincs is terpeszpelusa Kép

Beu

Köszi a gyümleves és varázsitatós infót és a gratulát is,Artúr nevében!
Összesküvés Kép
Apának jobbulást! Jaj,jaj,kezdődik a dackorszak? Csak nem,hátha Lőrincnek csak rossz napja volt! Nagyon szuperek az uszis képek!
Artúr szegény engem is úgy meglepett,amikor vigasztalhatatlanul sírt a 4 hós szuri meg az ultrahang alatt!és még utána is,mikor kijöttünk az ultrahang rendelőből,az előtérben is folytatta a sírást. Volt ott egy anyuka egy egyévesforma kisfiúval,aki olyan szúrós szemekkel nézett rám,hogy mit képzelek,miért nem nyugtatom meg Artúrt,mert sírásával elijeszti az ő gyerekét a vizsgálattól. Én meg persze,mindent megtettem,hogy abbahagyja a sírást,még meg is szoptattam (pedig amúgy tök szégyenlős vagyok) mégse sikerült. Az anyuka viselkedése nagyon meglepett,mert eddig csak megértő,segítőkész anyukákkal találkoztam. Úgy látszik,neki sosem síró mintagyereke van :0


Franyó

Jobban vagy már? Én terheségem alatt az Euphorbium comp heel sprayt használtam,ez homeo, a gyógyszertáros néni szerint szedhető,de ezt a homeo értők (Zulu,Zsuzsi) jobban tudják,nem akarlak félrevezetni.
A Dongó boltban lehet kapni 56ostól felfelé ruhákat,de a legnagyobb választék a 80as mérettől felfelé van. Szombaton zárva vannak vasárnap viszont nyitva.remélem találsz valami jót Ankának.

Kangi

Gratulálok a kis búvárnak,utólag is!Kép És gratulálok a sikeres hozzátápihoz is! Már olyan rég meg akartam írni,hogy ne aggódj Julcsi méretei miatt,mert lányemberek közt is van 150centis és 40 kilós meg 180centis és 80 kilós :0,és mindkettő normális a magassághoz képest,úgyhogy a gyerekek közt is simán lehetnek eltérések!
Azt szeretném kérdezni,hogy te meg vagy-e elégedve a Kalovits módszerrel? Mert én is szeretném Artúrt vinni a Rubin hotelbe (tudom,hogy ti az Almássyra jártok) ha indul a csoport és érdekelne a véleményed. (a weblapukat már átolvastam és tetszett). Az ára kicsit húzós ugyan (9800/hó) de biztosan jót tenne Artúrnak.

Momo

Hogy vannak a boszik? Autó ügyben van valami kedvező fejlemény?

Pálma

Régen írtál,jól vagytok? Régebben kérdeztél a fejésről. Én reggelente szoktam fejni,lejön kb 100-150ml,attól függően,hogy éjjel Artúr mennyit evett és elrakom a fagyasztóba. Úgy tudom 3 hónapig eltartható. Tartalékolok,hogy legyen a főzőcskéhez,meg ha esetleg beteg lennék vagy ilyesmi.


Urszila

Örülök,hogy kibékültetek Orsival. Kép Én se szerettem dzsekit felvenni ill sapkát sem és nálunk is ment ezen a vita. Más kérdés,hogy most már felnőtt fejjel felveszem a sapkát önként és dalolva. Depid elmúlt már? És a szobabicikli milyen?

Mókuska

Kösz a gratulát Artúr súlyával kapcsolatban!
Baleset Kép Még szerencse,hogy nektek nem esett bajotok! Lilinek boldog félévességet és neked boldog szülinapot! Kép

Zsurló

Jobbulást! Kép

Törpicur!

Üdv köztünk! Kép


Kiszuny

Üvöltésmentes éjszakát kívánok! Kép


Csucsuka

Saját laptophoz és Zsófi mozgásfejlődéséhez gratula!


Manó

Sajnálom a tengerimalacodat! KépA kutyád már teljesen jól van?
Rékának írtad korábban a szőlőlevet,most nekünk is szükségünk lenne rá. Ha jól emlékszem azt írtad,hogy kipasszíroztad a levet és azt adtad oda. A szőlő mindegy,hogy fehér vagy vörös? És ti biopiacról vettétek? Előre is köszi.

Norka

Köszönöm szépen a megnyugtatást a gyümlével kapcsolatban. Azt hiszem te írtad,hogy Pacificet használtál,de aztán 1szer romlott volt és akkor leálltál vele. Megkérdezhetem,hogy milyet használsz most?
Nagyon aranyosak a vásárolt kiscipők! És az uszis kép is szupi! Milyen volt a borfesztivál?
A fúrást abbahagyták már?

Magdi

Oltott Zsuzsinak gratula a méreteihez! Éjjel is jól aludt?
Ha jól emlékszem Gömbölyű a te húgod? Írta korábban,hogy Lilinek vesemedence gyulladása volt és kórházban is voltak. Most már teljesen rendben van?

Elli

Sajnálom,hogy Kevint így megviselte az oltás! Combja jobban van már?
A szopiguruk javasoltak valamit szelek ellen? Nálunk is ez a gond,megköszönném,ha leírnád,ha van valami jó tipped!

Artúr hasa szerencsére már nem fáj annyira,a közérzete is jobb, naponta adok neki 50-100ml gyümlevet és hálistennek nem szopizik kevesebbet!
Azt szeretném kérdezni,hogy ha ti adtatok gyümlevet,akkor házit vagy boltit?
Ha házit,akkor honnan szereztétek be a gyümit-zöldséget? Auchan Tesco? Vagy biopiacról? Azt hiszem itt a II.kerben a Marcibányi téren van biopiac,valaki volt már ott közületek? Szombaton nyitva van?
Ha bolti gyümlevet vettetek akkor milyet?
A másik kérdés meg,hogy télen milyen hőmérsékletig szabad kivinni a babákat? Én úgy tudom,hogy mínusz 5 fok alatt már nem lehet,jól tudom?Téli sétákhoz kesztyűt milyet(kötött,vagy orkán,1 ujjas) vettetek?És hol?Előre is köszi a válaszokat. Kép

Mindenkinek szép napot és jó hétvégét! Kép
Ildi
azur
 
 


Sziasztok csajszik,

csak egy gyors bejelentkezésKép.
DM-ben Hipp akció van, 199 Ft a főzi.
Megyek is, csak gondoltam, megosztom VeletekKép.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Beállított a védőnő, de örültem neki. Pont elaludtunk egykicsit így délelőtt ( ha a gyerek alszik és van időm én is pihenek) KépTEgnap teljesen véletlenül a Tescoban sikerült venni egy Baby gymet. Olyan jól eljátszik vele, olyan kár hogy nem volt már 2 hónapja. Most meg álmos Zsanka, mert felkeltett ugye a védőnő. Kitámaszottam oldalfekvésben elől-hátul, kezébenyomtam egy puha csörgöt, most azt mataja, de már nagyon egy pontot néz.

Heppi
Debrecenbe jöttök, mi itt lakunk, de pont holnap nem leszünk itthon (pontosabban otthon leszünk, Hajdúböszörményben, mert oda fogunk költözni Kép)Hova rohantok annyira???

Myssnia
Gratlálok a kiállításhoz. Szili tényeg összezavarodik ebben a családban, nemférjapa, nemanyós stb... Kép

Törpicur
Üdv a fedélzeten. Réka csak 5 nappal idősabb az én Zsankámnál. Ő mennyivel született, hossza, súlya??? Dundibbnak tűnik az én lánymnál (igaz okozott már meglepetést méréskor, de nem tudom hova teszi a téglát KépKépKép)

Manó
Sajnálom a tengerimalacodat. Kép Bizots a malacmennyországban van. Emma a triciklivel Kép édes lehet, tekerni is tudja, vagy mcsak tologatja még???

Zsófi

Gratula a saját laptopohoz. Nekem is külön gépem van, mert apája megunta, hogy várni kell ha jáccani akar. De nálunk ő vett magának egy jobb gépet, én meg megkaptam a régi "gagyit" De nekem viszont lapos moncsim van cserébe, igaz kisebb, mint az ő 26kg dögje, de ahogy fogalmazta, az a legjobb, amivel találkozott, az kell. Férfiak! Sok sikert a laptophoz, a betűk meg majd meglesznek Kép (már én is vakon gépelek, pedig nekem még rá is vannak írva, hogy mi mi)

Na megyek, mert közben elaludt a csaj. Csinálok sültkrumlit apukámnak, mert a kórházi koszttól nem szedi vissza a ledobott 12kg (ha a férjemről szaladna le ennyi nem félnék 110 kg, de apukám csk 72kg volt, és majd 180cm. De most már ehet mindent, csak amit adnak az borzalmas BRRRRRRRR (tegnap este főtt, darált szója, kenyérrel, szerintem senki nem ette meg az osztályon. Igaz mit akaro én, hiszen mikr szültem, másnap kelkáposztafőzeléket kaptunk ebédre, ezek után csodálkozok)

Nadine + megintalvó Zsani

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


azurKép
köszi, elkélne egy jó alvás éjszakára.
én még nem vettem kesztyűt, egy kötött van, de biztos lesz olyan hideg, is hogy valami bélelt kell.
Én ha lehet, akkor nálunk termett barackot vagy ismerősök által termelt barit csavartam ki neki, vagy szölőt.Persze Pesten ki tudja honnan van a gyümi. Ha meg nem, akkor hippeset, a lényeg: gyümölcslé legyen rajta, ne pedig, gyümölcsital, vagy hasonló, mert abban nem sok gyümi van.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Évi

Jaj ne haragudj,hogy nektek nem írtam! Pedig igyekeztem mindenkinek!
Örülök,hogy Petra bőrének használ a kenőcs!remélem úszni is tudtok majd menni! Mackós és a korábbi ücsörgős kép nagyon aranyos!

Timici

Sajnálom a nem alvást! szurkolok,hogy javuljon a helyzet!

Orsoly
Jobbulást! Kép

Andy
Foghoz gratula!


Ildi
azur
 
 


SziasztokKép

Lego-s taligát a Toys'u'rus-ban láttam Ausztriában, de nem tom mennyiért, mert én inkább a 42 db-s legot akartam megvenni, mert abban több a lego.
Taligálós játék maradt Bencéről, ami zenél is. Ha lesz időm, felrakom a képet, ha nem, akkor jövő héten, mert megyünk a mamához Veszprémbe.Kép

A mai reggel is jól indult, mert amíg én kiszedtem a mosógépből a ruhákat (dodó pedig a kiskádból a földre), addig Bence megitatta az ágyunkat egy dobozos kólával (még akkor nem ágyaztam el), amit előtte bontottam meg.
Ráadásul időre mentem a két gyerekkel.

Délután össze kell pakolnom, mert Apa dolgozik (miért is ne), barátnővel megyünk sétálni, de közben vendég is jön, meg várom a két lurkó mit talál ki megint nekem.

Dorina reggelire nem hajlandó sem cicit sem tápot enni, hanem Croissant. (ezt hallja meg a GYIVI). egyet megeszik, és legközelebb csak ebédet eszik.
Három hét alatt teljesen megváltozott az evési (??) szokása.

Úgyhogy a hozzátápis gondokkal küzdő anyukákat is érhetik meglepetések.

MyssniaKép

Gratula a kiállításodhozKépKépKép

ManóKép

TengerimalacKép

ZsófiKép

Garatula a laptophozKép

Ja, az éjszakáinkról nem beszélek, mert Dorina egész éjjel igényli a cicit (vagy anyát?), és nagyon zombi vagyok ám én is.KépKép

De bízom benne, majd csak leszokik az éjszakai evésről.

Megyek, mert ébrednek

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Szegény Lőrinc, tegnap lehisztiseztem, éjfélkor meg arra keltünk, hogy hány.KépKépKép 4X! Bevittük az ügyeletre, azt mondták, az orrából a váladék csorgott le, biztos az irritálta. Azóta nem volt baj, jókedvű. Néha melegnek érzem, lázmérni nem nagyon enged a popsiban.

Apa meg egyre rosszabbul van. KépKépKép Ráadásul vasárnap nálunk is keresztelő, készülődünk. Szerencsére itt van a mamám, egy kicsit besegít.
Most azért elviszem Lőrincet a körzeti orvoshoz, bólintson rá, hogy nincs komoly baja.
Ja, és ma kakált egy olyan iszonyatosan büdöset, hogy a pelenka és tartalma távozása után fél órával még érezni lehetett a szobában. Tegnap evett ugyan kb. 5 icipici falat barackot, de előtte napokig csak tejcsi. Gondolom nem attól.

Van valakinek tapasztalata a fülbe rakható hőmérővel? Lehet azt kéne vennem, mert ez a popsizás nem nagyon megy. Olyan erővel nyomja ki magából, hogy csak na.

Beu
beu
 
 


Beu, szegeny LőrincKép
Mondoka olvasgatas kozben talatam egy idetlen kiszamolo 3 verziojat kuldom vigasztalasul:

Megy a tehén hazafelé,
Lóg a tőgye ezerfelé,
inc-pinc Lőrinc,
te vagy odakint.

Laci megy az óvodába,
lötyög a tej a hasába,
inc-pinc Lőrinc,
te vagy odakint.

Szörös lába van a légynek,
ha nem hiszed eredj nézd meg
inc-pinc Lőrinc,
te vagy odakint.

Jobbulást!
Ari
ari
 
 


BeuKép

Sajnálom Lőrincet, Jobbulást neki!!

Én Ausztriában vettem egy no name fülhőmérőt, de kb 1,5 fokkal kevesebbet mutatott mindig, mint a digitális popsiban, és félredobtam, amikor azt hittem, Bencének 37,5 a hője fülben, aztán popsiban 39,1 volt.

De a kórházban Omron-t használtonk, ott jó volt.
De az is lehet, hogy nem fért bele a hallójáratba rendesen, és azért csalt. Ha nagyobb lesz, majd még megpróbálom.

Mondom, ez az én tapasztalatom.
Ha veszel, olyant vegyél, aminek vékony az érzékelője, és belefér Lőrinc fülébe.

Mégegyszer:

JobbulástKépKépKépKépKépKép

Heni
heni1979
 
 


Beu,
szegény Lőrinc!KépKépKép Remélem, hamar meggyógyul!Kép
Nekünk Braun fülhőmérő van, elég jó. Én is azért szeretem, mert éjjel is könnyen meg tudom mérni a lázát, van rajta éjszakai fény.

Manó,
szegény kismalacKépKépKép.

na még jövökKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Felcsapok pár képetKép.

TimicinekKép

Kép

Ezt imádom, mikor ilyenekKép (képminőség kicsit gáz, mert mire beélesítek, már a szoba másik felén vannak)

Kép

MegegyMaca

Kép

MegmégegyKép

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
gyönyörű gyerekeid vannak. Kép Nagyon édesek együtt,de külön-külön is. Kép
Ja és a játéktartótok is nagyon kafa,már ha az,az egyáltalán?!??!? Hol lehet ilyet kapni?teccik.

Beu,
Kép Lőrinc Kép
jobbulást mihamarabb!!! Kép

Myssnia,
nagyon csini vagy a képen!Még hogy zombi anya Szili nemalvás miatt.....mégegyszer ne halljunk ilyet. KépKépek festve,fotózva?!?!?!?

Franyó,
Anka nagyon édes pillangós ajtó mellett.Nagyon sokan imádjuk az üvegmatricázást úgy olvasom. Kép Én is mindig gyártok ilyeneket....mostanában ugyan nem nagoyn van rá időm Kép

puszi mindenkinek
Évi+Petra Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Beu
jaj szegény Lőrinc! KépKép, mit mondott a körzeti?
jobbulást neki! sógoroméknak fülhőmérőjük van, szeretik, mert gyorsan mér, védőnő szerint pontatlan

Zulu
de jó fejek a gyerekeid együtt! Kép: külön is édesek Kép
vettem a DM-ben 2 199-es Hipp-es kajcsit , egyszer csak jó lesz. Kép

tényleg, egy csomó 4-5 hós babakajában látom, hogy tej is van, ez mehet? azért inkább én tej nélkülit vettem.

Manó
tengerimalac Kép

Heni
kólaivó ágy Kép

Csucsuka
saját laptop Kép
ügyi a kiscsaj Kép

Heppi
már holnap indultok anyukádhoz? vagy csak hétfőn?

Azúr
ez a kesztyű jó kérdés. nekünk van egy örökölt kötött darab, de félek, hogy Dani szájában fog majd kikötni Kép


Lent voltunk sétálni több mint másfél órát, olyan jó volt. Tegnap meg szerdán nem mentünk le, mert féltem, hogy meghűlt Daninak nem tenne jót, de most szépen sütött a nap.
És séta közben még az egyik védőnővel is találkoztam, így megtudtam, hogy a dokinéni 2 hét szabin lesz hétfőtől. Be is paráztam, hogy akkor mi lesz az oltással, de aztán beszéltem dokival telon, és mondta, hogy 8 vagy 9-én (szabi alatt!!) beoltja a Danit Kép

Éhes vagyok, nincs itthon semmi, várom apát, mint a messiást, ja és bevágtam egy tábla csokit KépKép

Andi
psandi
 
 


Lányok,
Én már nem is tudom, mit csináljak. Éjféli kaja után a szokásos 3 órás ébredésnél nem találtam a teáját, éktelen süvöltés, gyorsan ciciztettem. Kajált! Nem úgy 1-2 percig, hanem frankón. Utána fél 6kor mergébredt, de amúgy 7-ig aludt. Most akkor mégis éhes?
Az a baj, hogy most már eljött neki is az az időszak, amikor nappal nem szívesen szán időt a kajcsira, éjjel viszont úgy tűnik, alaposabban tankol. Erre én nem akarom engedni rászokni, egyen csak nappal! De ha meg éhes, és teát kap, óránként ébred. Jaj, már megint ezek a dilemmák!


Maci2
Séta általában végig a Rózsa (asszem) utcán, aminek a végén a DM van, mi a másik végén lakunk. Meg Újpest kp. körül, postáig, de főleg a MegatoysigKép Szal' nem nagy durranás. De tegnap voltunk a Bethesdában (mert ugye oda is kell menni kontrollra, most uh volt) és sétáltunk egy jót a ligetben.
Máskor is kéne menni zöldbe, mert a környék már nagyon uncsi.

Urszila
Vigasztalhatlak azzal, hogy én anno a sarkon befordulva azonnal levettem mindent, amit nem ítéltem menőnek a suliban? (Sapka, kabát, sőt, harisnya!!)KépKépKép

Én nem vettem bundazsákot, van a kocsihoz lábzsák, és abban (bundazsákban) nem tudom bekötni a babakocsiba, csak olyanban, aminek lábköze van.

Zsurló
Nem ééér, mindenki előtt kikotyogni, hogy megjártuk Gödöt isKép
(Oké, oké, rossz felé indultam el a kettes útonKépKép)

Myssnia,
Télleg, milyen műfajban alkotsz?

Magdi,
De jó neked !Mármint Zsuzsi alvása miattKép

Na, eddig írtam reggel, uszi előtt, de feltölteni már nem tudtam a matricagyerek miattKép

Most pedig visszaolvasok reggel 10 óta, biztos kiderül, mi van Beuval, meg Lőrinccel, nem voltak úszniKép

Tsók
Elli
ellimami
 
 


Ildi!

Mi a szőlőlét fehér szőlőből csináltuk, lehúztam a héját , kimagoztam, és egy műanyag teaszűrőm átnyomtam kb 4 nagy szemet. Ez mindíg elég volt. Nem bio piacról vettemKép, bevallom, nem vagyok ilyen nagy bio hívő, azt se tudom hol van ilyen. Emma méga Hipp kajákat sem szeerti, hiába írják rá hogyaz bioKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,

Ez az utolsó bejelentkezésem, holnap megyek az anyukámékhoz...

Nadine,
Jaj, úgy sajnálom, de neked akartam írni, hogy megyünk Db-be, és nem Myssniának, bocsi a keverésért. Mentségemre legyen mondva, hogy szőke nő vagyok Kép

Myssnia, neked is bocsi, gondolom, nem értetted miről van szó Kép Szóval mi a szüleimhez rohanunk ezerrel, mert a nagyi nem akar már a kórházban lenni, szal őt is el kell még a nap vége előtt rendeznünk.

Momo írt nekem sms-t, sajnos mostanában ritkán jut nethez, de üdvözöl mindenkit Kép

Manó,
Szegény malackád Kép

Zulu,
Képek isteniek, büszke lehecc a "kölkeidre" Kép

Psandi,
Magánvélemény a tejes bébikajákról: a tápszer is tehéntejből készül, csak módosítják. Szerintem a tejes bébikajákkal is ez van. Azért nem árt az óvatosság, meg azt is érdemes megnézni, hogy ki gyártja Kép

Elli,
Dilemma érthető. Azt kell eldöntened, mi a fontosabb. Sajnos segíteni nem tudok, mert Orsi hathetesen elhagyta az éjszakai szopit, nagyjából ekkor már végigaludta az éjszakát. Egyébként a mai bundazsákoknak már van egy kis lik, ahol a lábközti övet át lehet vezetni Kép

na, megjött aZuram (ejtsd: mint Usztics - mondom, aZuramnak, Tibi...) úgyhogy adok neki vacsit, meg fürdetünk és hami, aztán remélem, alszik a gyerek reggelig, mert én az egész napi pakolástól, vasalástól stb eléggé elfáradtam.

Mindenkinek nagyon jó jövő hetet, sok sikert meg minden...

puszi: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Na, visszaolvastam.
Mindenekelőtt a legelképesztőbb anyós-sztori, amit hallottam:

Képzeljétek, egy ismerős anyukára, akinek koraszülött babája van,(már 4 hós) megfázott a kisfia, szörcsög. (A koraszülöttség miatt ugye alapból önvád, kétségek, bűntudta stb gyötri szegényt, bár a kölök szerencsére egészséges). Anyósék meg ráfogták, hogy azért beteg, mert "a földön neveli a gyereket!!!" És képzeljétek, felhívták az orvost, hogy télleg azt mondta-e a menyüknek, hogy a földön tartsa a babátKép Ilyenek vannak!!KépKép
Ehhez képest enyémanyós egész tűrhetőKép

Sofka,
De, valszeg a lába volt, mert ma reggelre okés lett a jobb cici isKép De ez tegnap persze nem jutott eszembe.Kép

Virga,
Hülyeséget írtam tegnap, nem is "Anya játssz velem", hanem "Anya taníts engem". Bocs. Azonmód hogy rájöttem erre, meg is vettemKép
Ha kell, szólj, megpróbálom beszkennelni a 8-9 hónapos oldalakat, és elküldeni neked mailben, márha nincs meg neked. Kép Mindenesetre a könnyű-nehéz "játékod" benne vanKép

Manó
TengerimalacKép

Törpicur
Újpesti Szülészet, Filep dr. vagy adjunktus vagy micsodaKép Mármint én is ott szültemKép
Te mikor is? Nem találkozhattunk? Én júni 3tól bent feküdtem, és 20-án jöttünk haza.

Ildi
Szopitopikba még nem írtam, időhiányKép
De már nem is vagyok benne biztos, hogy amiatt kelKép Talán eccerűen éhes. De meg fogom kérdezni őket, és leírom neked isKép

Beu
Jaj, látom miért nem voltatok úszni!!!! KépKép Jobbulást kedvenc LőrincemnekKép

Ari
Lőrinc-versKép

Zulu
TesókKépKépKépKépKép Ilyet látva megint rájövök, miért is akarok annyira tesót Kevinnek.KépKépKép

Heppi
Látod, ilyen előítéletes vagyok bundazsákilag, meg se néztem, pedig okosodtak a gyártók, és termékfejlesztettekKép

Eldőlők mingyá', megyek is hunyni
Pusssz
Elli
ellimami
 
 


Zulugyerekek nagyon édesek. Jó hogy megörökítettes, majd nézegetheted mikor ölik egymást! Kép
Elli, Kevin még elég fiatalka, meg lehet, hogy most van az a bizonyos ugrás is... Én inkább szoptatnék, a teára jobban rászokhat.
Lőrincnek jobbulást. Szerintem ugyanolyan vírusunk volt. Jaj-jaj, nem irigylem. Apáját sem!!! Létezik testhőmérő is! Olcsóbb mint a füles, ami nálunk nem jött be, és gyakorlatilag bármely testrészen alkalmazható. Jövő héten teszteljük a helyi szakboltban, majd beszámolok.
heppi, jó utat, és sok erőt.
Franyó pillangók és a kis pásztorlányka is nagggyon tündériek.
Mindenkinek szép éjszakát. Álommal telit.
sofka
sofka
 
 


PsAndi,
Felhívtam a teratológiát. AZt mondta a nő, hogy ők várandósokkal foglalkoznak, a gyerekorvost kérdezzem, de szerinte a krémek, kenőcsök helyileg hatnak.

Kiszuny,
Nem is vicces, miért nevetnénk? Roni ma megevett fél almát (persze kisebb fajtábólKép).

Csucsuka,
Éppen hiányolni akartalak.
Saját laptop, ez igen!Kép

Manó,
Szegény malackaKép

Azúr,
Nálunk bejött most is a szilvalé, Roni ma végre produkáltKép
Egyébként nálunk bármilyen formában bejön a szilva (aszalva is).
Ja és ilyen hatású a must isKép
Felhívtam a teratológiát. AZt mondta a nő, hogy várandósokkal foglalkoznak, a gyerekorvost kérdezzem (szerintem nem tudná), de szerinte a krémek, kenőcsök helyileg hatnak.
Én eddig vagy anyukámék kertjéből, vagy piacon vett gyümölcsből, zöldségből házilag gyártott kajcsit adtam Roninak.
Téli séta engem is érdekel, még csak egy overállt vettünk.

Nadine,
Védőnők mindig a lehető legrosszabbkor tudnak beállítani.
Apukád jól van, mikor mehet haza?

Heni,
ReggelKép (bocsi)

Beu,
Szegény LőrincKép Jobbulást a fiúknak! Remélem te nem kapod el!
Doki mit mondott?

Zulu,
KépekKép Rosszcsontok édesekKép

Elli,
Nehéz ügy. Én sem tudom mindig, hogy tényleg éhes-e Roni éjjel.
Hát igen, uncsi tud lenni ugyanaz a környék 128-adszor.

Heppi,
Jó utat, hagyd hogy kényeztessenek és pihenjél!

Maci_2
maci_2
 
 


Végre feltöltöttem a képeket a Dunakeszis taliról. Elég érdekes lett. 10 kép a végén van, míg az elejétől felváltva 1 új, 1 régi. Szöveget még mindig nem hagyta beírni, azért majd próbálom még.

És a mostani kedvencem:
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Megjártuk az orvost, azt mondta vírus, adott valamit (Nurofen) eszegetni, de semmi komoly! Lőrinc jól van, hányás, bűzös kaki nem volt több. Ha épp elfelejti, hogy betegen nyüszögni kell, akkor röhögőgörcsöt kap mindenen.

Köszönjük a drukkokat és a hőmérős infókat.

Elli, Réka! Milyen volt az úszás?

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Andi,
sajnos köhögésre nincs tippem, talán csak annyi, hogy fűtési szezonban jó szolgálatot tesz egy hidegpárásító. Macnál sajnos sokáig el szokott húzódniKép. A legrémesebb tavaly télen volt, olyan kis csöpp volt még, és folyton rázta a köhögésKép.
Biopiacra a Marczibányira járunk, szombaton és szerdán van, a szerdai kisebb.
Hippet én is csak tej nélkülit veszek, bár ebben átalakított tej van, de akkor isKép.

Kiszuny,
én nem röhögökKép, nálunk anno egy hét alatt fogyott vona elKép. De aztán belejött a csaj.

Csucsuka,
grat a saját laptophozKép. Meg a ficánka csajszihoz, vigyázz, nehogy úgy járj, mint én, nyargalhatsz kétfelé a játszón. Mondjuk szerencsére Macóm még meglehetősen kimérten lépkedKép, ellenben villámgyorsan mászik.

Manó,
nemmondod, kivonták a forgalomból?Kép
A Délinél sincs már? Hú, akkor tiszta szerencse, hogy megvettem a bicótúrán, pedig Apasas hisztizett, hogy úgyis annyi pakkunk van, minek onnan cipelni a taligát is.

Törpicúr,
igen, én is ettől félek, hogy a kerítésre építenek. De most fogunk szólni az önkormnál, hogy figyeljenek oda, ne utólag legyen belőle gubanc, amikor már semmit sem lehet tenni.

Azúr,
nem akarlak elkeseríteniKép, de a kórházban azt mondta a fülorrgégész, hogy a Pesztonka max. újszülötteknél jó. Nekünk is az volt, és tényleg jó halk meg kíméletes, de a trutyi nagyrésze sajnos bent maradKép. Viszont azt a kis szilikoncsövet ráhúztam a porszívósra, így barátibbKép.
Súly: ez az, amit soha nem értettem, miért kell megjegyzéseket tenni a kisebb-nagyobb babákra. Az én súlyparám is nagyrészt emiatt van, hogy leviszem a játszóra, sok anyuka meg van rökönyödve, hogy mennyi idős. És most, hogy totyog, még feltűnőbb, hogy milyen kis mélynövésű, persze átlag 25x kérdezik meg, hogy mennyi idős, és akkor utána látom, hogy összenéznek, szóval nem egy jó érzés. De már nem izgat annyira, mint régebben. Kicsi, de arányos, és ez a lényeg. Artúr meg pasi, igenis legyen tekintélyt parancsolóKép. Ráadásul ha netán megbetegszik, nem kell attól rettegni, hogy nincs semmi tartaléka.

Nadine,
Apukádnak jobbulástKép! Én boldogan felajánlanék úgy 8 kilótKép.

Heni,
ZombizásKép. Ezek a reggeli akciók ismerősekKép.

Évi,
köszönöm a gyerkőcök nevébenKép.
Játéktaró IKEA szerzemény, tényleg nagyon praktikus. Mikor kórházban voltunk Macóval tavaly, ott láttam a játszószobában, nagyon megtetszett. És most már fedőket is árulnak a dobozokhoz, úgyhogy nem porosodik benne a játék.

Heppi,
jó pihizéstKép.
Köszi a gyerekdícséretetKép.

na megyek, mert már regényesedik az irományKép.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Maci 2! A mi dokinénink, akiben én igen-igen megbízok, már vagy kilenc éve, mindig azt mondja, hogy amit a gyerek is kaphatna, azt veheti be anya. Így kaptam én most augmentint. (És feltámadtam). Irgamidot Katalány gyakran kapott a szemére. Különben ha bizonytalan, utána szokott nézni. Mikor a balesetin voltunk, minden gyógyszer, érzéstelenítés, véralvadásgátló előtt felhívtuk, és becsülettel utánajárt. Úgyhogy én bátran használnám. Teratológia anno terhesen azt mondta, bármelyik orrcseppet használhatom, tájékoztatókon mind tiltotta.
Biopiac szombaton tutira Marcibányi tér. Minden bitang drága, nagy a tömeg, és én már nem hiszek benne. De első gyerekesként lelkesen jártam. Ma már másoké a pálya.Na megyek aludni, míg hagynak.
sofka
sofka
 
 


Maci 2
kikerestem neked a vitalitas-on:
Irgamid: Terhesség, szoptatás: Kellő adatok hiányában terhesség és szoptatás
időszakában nem alkalmazható.

Andi
psandi
 
 


basztikuli
elszállt amit írtam.Kép
így újra:

köszi a gratikat és bókokat, közelebbről már nem festenék olyan hajde-hajdén.Kép
sajna képeket nem tudok mutatni, mert nem archíváltam még őket. egyébként olajjal szoktam pingálni.
Ma voltunk sétálni, sörözni, mindj rakok fel képeket.

zulu
Mac nagyon falat, a pulcsija is kafa. Én annyira szeretnék még egy ilyen kiscsajt szili mellé tesónak, de semmi esélyKép

maci2
nem véletlenül a kedvenced a kép, nagyon édi Roni.

évi
köszi a bókot. de tényleg karikás a szemem stb...

heppi
így már értem Kép

mnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


üdvözli a barátnője anyukáját:
Kép
lecsekkolják egymást:
Kép
a Réka rágókája sokkal finomabb:
Kép
és a legtöbbször így és ebben a pózban alszik el sziliboy:
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?